RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
332 274 262 12 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:01:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2402LAURA SITJÀ XIVILLÉC.E. KATOA BARCELONAABF01:05:347700:19:458500:36:0131.6500:55:464000:09:4800:00:0000:00:00
3 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:06:1510100:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:06:2711200:20:367100:35:3432.0500:56:107600:10:1700:00:0000:00:00
5 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF01:09:3712200:20:4113000:38:4129.4700:59:227000:10:1500:00:0000:00:00
6 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:10:0910600:20:2914000:38:5729.2700:59:269900:10:4300:00:0000:00:00
7 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:0412800:21:0215200:39:5528.5601:00:576000:10:0700:00:0000:00:00
8 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:4416800:22:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:13:0717700:22:3613900:38:5529.2901:01:3115000:11:3600:00:0000:00:00
10 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:14:1417800:22:3715500:40:1628.3101:02:5313700:11:2100:00:0000:00:00
11 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:14:2817900:22:3716100:41:0927.7001:03:469700:10:4200:00:0000:00:00
12 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:15:3915900:22:1117900:42:2226.9101:04:3311700:11:0600:00:0000:00:00
13 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:3917400:22:3318500:42:5626.5501:05:2912100:11:1000:00:0000:00:00
14 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:3918500:22:5417800:42:1926.9401:05:1314500:11:2600:00:0000:00:00
15 8017IRENE BADIA CASTELLSLLICENCIA DE DIAABF01:17:2416600:22:2419100:43:4626.0501:06:1012500:11:1400:00:0000:00:00
16 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:1219300:23:0918900:43:2626.2501:06:3515100:11:3700:00:0000:00:00
17 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:19:0320700:23:5618600:43:0926.4201:07:0516800:11:5800:00:0000:00:00
18 8041CRISTINA GARCIA GONZALEZNOSPORTLIMITABF01:19:4423100:25:2717400:42:0627.0801:07:3317100:12:1100:00:0000:00:00
19 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:19:4824400:26:2514400:39:1229.0801:05:3720600:14:1100:00:0000:00:00
20 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:20:3022900:25:1518400:42:4926.6301:08:0417600:12:2600:00:0000:00:00
21 8029GEMMA ALIAGA DAVIDLLICENCIA DE DIAABF01:22:5222300:24:5619400:45:0725.2701:10:0318700:12:4900:00:0000:00:00
22 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:22:5923000:25:1819600:45:2525.1001:10:4317200:12:1600:00:0000:00:00
23 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:3524800:27:3818700:43:1426.3701:10:5218100:12:4300:00:0000:00:00
24 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:2924900:27:3917500:42:1127.0201:09:5021200:14:3900:00:0000:00:00
25 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:24:4524600:26:4719200:44:4725.4601:11:3419500:13:1100:00:0000:00:00
26 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:5523900:26:1120200:45:4224.9501:11:5319300:13:0200:00:0000:00:00
27 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5823400:25:3820500:46:2924.5201:12:0718800:12:5100:00:0000:00:00
28 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:28:1725100:27:5719900:45:3325.0301:13:3021300:14:4700:00:0000:00:00
29 7002MÒNICA PRADASLLICENCIA DE DIAV1F01:28:3424700:27:2720600:46:3524.4701:14:0221000:14:3200:00:0000:00:00
30 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:30:1025600:29:2020700:46:4824.3601:16:0820300:14:0200:00:0000:00:00
31 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:34:5325000:27:5621700:50:0222.7801:17:5821700:16:5500:00:0000:00:00
32 8037NURIA PAREJO PALLARÉSLLICENCIA DE DIASUB23F01:40:4925400:28:3421900:55:3220.5301:24:0621600:16:4300:00:0000:00:00


NF 7013ANNA OMS ALVAREZLLICENCIA DE DIASUB23F00:00:00000:31:57000:59:0219.3101:30:59000:00:0000:00:0000:00:00




NP 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F
NP 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF
NP 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F
NP 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F
NP 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F
NP 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESSUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32