RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
332 274 262 12 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:43100:16:39100:30:1037.7900:46:49800:08:5400:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:56:59300:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:14200:16:52400:31:5535.7200:48:47200:08:2700:00:0000:00:00
4 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:57:50500:17:112300:32:3335.0200:49:44100:08:0600:00:0000:00:00
5 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:58:191200:17:34800:32:0935.4600:49:43300:08:3600:00:0000:00:00
6 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:29600:17:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:35700:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:58:40400:17:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:58:421700:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3105ABEL REY ALSINAC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM00:58:461400:17:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:481000:17:301900:32:2835.1100:49:58500:08:5000:00:0000:00:00
12 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:58:501500:17:361300:32:2135.2400:49:57600:08:5300:00:0000:00:00
13 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:58:531300:17:351700:32:2435.1900:49:59900:08:5400:00:0000:00:00
14 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:58:561800:17:56500:31:5735.6800:49:531100:09:0300:00:0000:00:00
15 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:59:04900:17:301600:32:2435.1900:49:541800:09:1000:00:0000:00:00
16 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:59:151600:17:411100:32:1935.2800:50:001900:09:1500:00:0000:00:00
17 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:233400:18:23300:31:3336.1300:49:562400:09:2700:00:0000:00:00
18 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:29800:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:443000:18:201200:32:1935.2800:50:391400:09:0500:00:0000:00:00
20 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:442900:18:201500:32:2135.2400:50:411200:09:0300:00:0000:00:00
21 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:59:562700:18:182000:32:2935.0900:50:471700:09:0900:00:0000:00:00
22 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:593600:18:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 167PEDRO MAYORAL COLOMAINDEPENDENTABM01:00:002400:18:093000:32:4334.8400:50:521600:09:0800:00:0000:00:00
24 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:00:074200:18:43600:32:0335.5700:50:462200:09:2100:00:0000:00:00
25 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:183700:18:241400:32:2135.2400:50:452900:09:3300:00:0000:00:00
26 7019CESC VIDAL RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:00:202200:18:062800:32:3934.9200:50:453300:09:3500:00:0000:00:00
27 8007JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:00:272100:18:044800:33:4633.7600:51:50400:08:3700:00:0000:00:00
28 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:00:281100:17:325000:34:0033.5300:51:321000:08:5600:00:0000:00:00
29 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:322000:17:574000:33:2934.0500:51:261500:09:0600:00:0000:00:00
30 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:393500:18:241000:32:1435.3700:50:385300:10:0100:00:0000:00:00
31 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:00:414000:18:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:00:422500:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:00:423100:18:202600:32:3734.9500:50:573800:09:4500:00:0000:00:00
34 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:00:431900:17:564700:33:4233.8300:51:381300:09:0500:00:0000:00:00
35 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:483800:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:00:584800:18:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:01:013900:18:32700:32:0935.4600:50:417800:10:2000:00:0000:00:00
38 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:013200:18:213400:33:0634.4400:51:273200:09:3400:00:0000:00:00
39 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:054300:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:01:105600:19:042400:32:3534.9900:51:392600:09:3100:00:0000:00:00
41 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:01:175100:19:002700:32:3834.9300:51:383500:09:3900:00:0000:00:00
42 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:184700:18:573100:32:4734.7700:51:443100:09:3400:00:0000:00:00
43 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M01:01:236200:19:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:264400:18:543500:33:0934.3900:52:032300:09:2300:00:0000:00:00
45 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:01:316800:19:39900:32:1135.4200:51:503700:09:4100:00:0000:00:00
46 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:416000:19:112900:32:4134.8800:51:524200:09:4900:00:0000:00:00
47 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:02:026600:19:332200:32:3135.0600:52:045100:09:5800:00:0000:00:00
48 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:02:036500:19:322100:32:2935.0900:52:015600:10:0200:00:0000:00:00
49 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:02:082600:18:186700:34:5632.6300:53:14700:08:5400:00:0000:00:00
50 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:02:094900:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:203300:18:226200:34:3732.9300:52:592100:09:2100:00:0000:00:00
52 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:02:215000:18:593900:33:2834.0600:52:274900:09:5400:00:0000:00:00
53 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:02:392800:18:196600:34:5232.7000:53:112500:09:2800:00:0000:00:00
54 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:02:405400:19:025200:34:0433.4600:53:063000:09:3400:00:0000:00:00
55 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHABM01:02:415500:19:025700:34:2333.1600:53:252000:09:1600:00:0000:00:00
56 3152ORIOL PLANELLA SARGATALCLUB NATACIO OLOTABM01:02:434600:18:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:528900:20:091800:32:2635.1500:52:357500:10:1700:00:0000:00:00
58 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:02:537000:19:404600:33:4233.8300:53:222700:09:3100:00:0000:00:00
59 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:02:558400:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:595300:19:015300:34:0633.4300:53:074600:09:5200:00:0000:00:00
61 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:02:598200:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:02:597100:19:413700:33:2534.1100:53:064700:09:5300:00:0000:00:00
63 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:007600:19:454300:33:3433.9600:53:193600:09:4100:00:0000:00:00
64 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHV1M01:03:015900:19:115500:34:1733.2500:53:282800:09:3300:00:0000:00:00
65 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBV1M01:03:049600:20:173300:32:5934.5600:53:164100:09:4800:00:0000:00:00
66 7003JORDI SALVATELLA CADENALLICENCIA DE DIAABM01:03:057200:19:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:069900:20:203200:32:5934.5600:53:193900:09:4700:00:0000:00:00
68 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:03:148500:19:484400:33:3633.9300:53:244400:09:5000:00:0000:00:00
69 1972JUAN JOSÉ CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:03:214500:18:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:03:236400:19:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:03:248700:19:494200:33:3433.9600:53:235400:10:0100:00:0000:00:00
72 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:03:326700:19:344900:33:5133.6800:53:256100:10:0700:00:0000:00:00
73 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:359200:20:113600:33:2134.1800:53:325700:10:0300:00:0000:00:00
74 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:03:425700:19:085400:34:1033.3700:53:188100:10:2400:00:0000:00:00
75 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:149100:20:104100:33:3333.9800:53:439000:10:3100:00:0000:00:00
76 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:268600:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:04:3712500:20:543800:33:2734.0800:54:217200:10:1600:00:0000:00:00
78 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:04:4110400:20:285100:34:0233.5000:54:306400:10:1100:00:0000:00:00
79 5601FRANCISCO CARO GARCÍAVILADECANS TRIATLOABM01:04:447400:19:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:04:472300:18:099800:37:0030.8100:55:093400:09:3800:00:0000:00:00
81 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:04:534100:18:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:04:5510000:20:206000:34:3233.0100:54:525800:10:0300:00:0000:00:00
83 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:566300:19:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:05:089500:20:156100:34:3432.9800:54:497700:10:1900:00:0000:00:00
85 203ERIC MONTEMAYOR MASFLOR DE TRIATLÓCDM01:05:148000:19:476900:35:1332.3700:55:006900:10:1400:00:0000:00:00
86 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:267900:19:467700:35:4831.8400:55:344500:09:5200:00:0000:00:00
87 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:05:3011000:20:325900:34:3233.0100:55:048300:10:2600:00:0000:00:00
88 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:05:316900:19:407500:35:3632.0200:55:167100:10:1500:00:0000:00:00
89 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:05:3610800:20:315600:34:1933.2200:54:5010200:10:4600:00:0000:00:00
90 2327PEDRO MONTES NAVARROCERDANYOLA CHV1M01:05:397300:19:448100:35:5331.7700:55:375500:10:0200:00:0000:00:00
91 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:4511400:20:365800:34:3233.0100:55:089500:10:3700:00:0000:00:00
92 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M01:05:486100:19:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:4913800:21:206300:34:3932.9000:55:594300:09:5000:00:0000:00:00
94 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:05:537800:19:467400:35:3632.0200:55:229100:10:3100:00:0000:00:00
95 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:5811800:20:396500:34:5132.7100:55:308400:10:2800:00:0000:00:00
96 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:06:148800:19:498900:36:1231.4900:56:016600:10:1300:00:0000:00:00
97 4599JAVIER GORDILLO CABELLOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:06:2010200:20:248600:36:0331.6200:56:274800:09:5300:00:0000:00:00
98 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:245800:19:099600:36:4331.0500:55:529200:10:3200:00:0000:00:00
99 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:06:319700:20:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:369300:20:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:06:379000:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:06:3711700:20:398000:35:5231.7800:56:315900:10:0600:00:0000:00:00
103 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:3813600:21:186400:34:4632.7900:56:049300:10:3400:00:0000:00:00
104 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:06:4311600:20:377800:35:4931.8300:56:267400:10:1700:00:0000:00:00
105 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:06:4511500:20:378300:35:5531.7400:56:326500:10:1300:00:0000:00:00
106 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:458100:19:479200:36:2831.2600:56:158700:10:3000:00:0000:00:00
107 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROJNM01:06:4910500:20:287900:35:5031.8100:56:188900:10:3100:00:0000:00:00
108 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:06:579800:20:199500:36:4131.0800:57:005000:09:5700:00:0000:00:00
109 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:07:0213000:21:077600:35:4431.9000:56:516300:10:1100:00:0000:00:00
110 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM01:07:1912000:20:408200:35:5331.7700:56:3310400:10:4600:00:0000:00:00
111 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:2010700:20:308700:36:0431.6100:56:3410300:10:4600:00:0000:00:00
112 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:07:3313100:21:087000:35:1932.2800:56:2711600:11:0600:00:0000:00:00
113 7010SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:07:4912700:20:577200:35:3532.0400:56:3213000:11:1700:00:0000:00:00
114 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:07:5410300:20:279700:36:5830.8400:57:258600:10:2900:00:0000:00:00
115 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:5717100:22:306800:35:0132.5600:57:318200:10:2600:00:0000:00:00
116 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:08:0311100:20:3610400:37:1130.6600:57:477300:10:1600:00:0000:00:00
117 3079JOAN LLUÍS PLANAS PAPIOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:08:139400:20:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:08:1514300:21:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
119 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:08:4510900:20:3211100:37:2930.4100:58:0110000:10:4400:00:0000:00:00
120 8038CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:09:0112900:21:0411000:37:2830.4300:58:328500:10:2900:00:0000:00:00
121 8018RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:09:0112600:20:5610200:37:1030.6700:58:0611000:10:5500:00:0000:00:00
122 3106JORDI VILALTA HORCASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:09:0313400:21:159100:36:2531.3000:57:4014000:11:2300:00:0000:00:00
123 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:09:1215500:22:009300:36:3031.2300:58:309800:10:4200:00:0000:00:00
124 2648XEVI GARRIGA SANTAELLAINDEPENDENTABM01:09:1314600:21:3910300:37:1130.6600:58:508000:10:2300:00:0000:00:00
125 2654JOSEP LLUÍS LOZANO GARRIINDEPENDENTABM01:09:1314700:21:4010500:37:1330.6300:58:537900:10:2000:00:0000:00:00
126 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:09:2113300:21:1211300:37:3130.3900:58:439600:10:3800:00:0000:00:00
127 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:3712300:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 312XAVI SALAZAR SANTIAGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:4516100:22:149000:36:2431.3200:58:3811800:11:0700:00:0000:00:00
129 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOC.E.E. SANT GERVASIABM01:09:5515600:22:039900:37:0430.7600:59:0710500:10:4800:00:0000:00:00
130 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM01:09:5812100:20:4111200:37:3130.3900:58:1215800:11:4600:00:0000:00:00
131 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M01:10:0022000:24:53200:31:3036.1900:56:2320000:13:3700:00:0000:00:00
132 3153KARIM BAAMI GONZÁLEZCERDANYOLA CHCDM01:10:007500:19:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:0112400:20:5212900:38:3929.5000:59:318800:10:3000:00:0000:00:00
134 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:0518700:22:577300:35:3532.0400:58:3214900:11:3300:00:0000:00:00
135 8016JAVIER HERRERA ACUÑALLICENCIA DE DIAABM01:10:0818000:22:388800:36:0531.5900:58:4314200:11:2500:00:0000:00:00
136 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:10:1415000:21:4810000:37:0530.7400:58:5313600:11:2100:00:0000:00:00
137 8019ALBERTO GONZÁLEZ MATELLICENCIA DE DIAABM01:10:1814000:21:2710800:37:2530.4700:58:5214300:11:2600:00:0000:00:00
138 1641VICTOR CANTOS GUASCHCERDANYOLA CHJNM01:10:2315800:22:0710700:37:1730.5800:59:2411200:10:5900:00:0000:00:00
139 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:268300:19:4815800:40:2728.1801:00:156200:10:1100:00:0000:00:00
140 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:3015700:22:0310100:37:0730.7100:59:1013500:11:2000:00:0000:00:00
141 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:4011900:20:4013600:38:5029.3600:59:3012200:11:1000:00:0000:00:00
142 7016JORDI GONZÁLEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:10:4914800:21:4111800:37:5830.0300:59:3912000:11:1000:00:0000:00:00
143 7015ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:10:5714900:21:4712700:38:3429.5601:00:219400:10:3600:00:0000:00:00
144 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:10:5914400:21:3412600:38:3429.5601:00:0810700:10:5100:00:0000:00:00
145 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:0314500:21:3412800:38:3729.5201:00:1110900:10:5200:00:0000:00:00
146 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:11:0516500:22:2410600:37:1430.6200:59:3814600:11:2700:00:0000:00:00
147 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:11:1213900:21:2613500:38:4629.4101:00:1211400:11:0000:00:0000:00:00
148 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:1217200:22:3113300:38:4329.4401:01:145200:09:5800:00:0000:00:00
149 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:1914200:21:2911600:37:5430.0800:59:2316700:11:5600:00:0000:00:00
150 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:11:3718400:22:4311400:37:3330.3601:00:1613800:11:2100:00:0000:00:00
151 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:11:5315400:21:5813100:38:4129.4701:00:3912600:11:1400:00:0000:00:00
152 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:5516700:22:2412200:38:1629.7901:00:4012700:11:1500:00:0000:00:00
153 8039SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIASUB23M01:11:5617300:22:3212500:38:3429.5601:01:0610600:10:5000:00:0000:00:00
154 8036JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:11:5814100:21:2914500:39:1729.0201:00:4612400:11:1200:00:0000:00:00
155 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:0116000:22:1211900:38:0129.9901:00:1316000:11:4800:00:0000:00:00
156 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:12:1015300:21:5413800:38:5429.3101:00:4813900:11:2200:00:0000:00:00
157 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:12:1315200:21:5415400:40:0528.4401:01:596800:10:1400:00:0000:00:00
158 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:1519700:23:2010900:37:2630.4501:00:4614800:11:2900:00:0000:00:00
159 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:12:1619000:23:0211700:37:5630.0501:00:5813200:11:1800:00:0000:00:00
160 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:12:2216300:22:2113700:38:5429.3101:01:1511900:11:0700:00:0000:00:00
161 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHV1M01:12:2917000:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
162 8006KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M01:12:4617600:22:3412400:38:3229.5801:01:0615300:11:4000:00:0000:00:00
163 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:4821300:24:099400:36:3131.2201:00:4016900:12:0800:00:0000:00:00
164 8013DAVID LUNA CALVENTUSLLICENCIA DE DIAABM01:12:5619600:23:1912300:38:2129.7301:01:4012900:11:1600:00:0000:00:00
165 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDENTV1M01:12:5917500:22:3314700:39:2428.9301:01:5711500:11:0200:00:0000:00:00
166 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:13:0413700:21:1915600:40:1728.3001:01:3614700:11:2800:00:0000:00:00
167 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:13:1019500:23:1613200:38:4229.4601:01:5812300:11:1200:00:0000:00:00
168 8002JORDI BIELSA LEÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:13:1919400:23:1513400:38:4429.4301:01:5913400:11:2000:00:0000:00:00
169 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:13:2321700:24:328400:35:5931.6801:00:3118900:12:5200:00:0000:00:00
170 8033JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:13:4018600:22:5514800:39:2528.9201:02:2013300:11:2000:00:0000:00:00
171 8021AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:14:0224200:26:184500:33:3733.9100:59:5520500:14:0700:00:0000:00:00
172 3160SAMUEL CAMUS SÁNCHEZTRICBM-CALELLACDM01:14:0620000:23:2614100:38:5829.2601:02:2415500:11:4200:00:0000:00:00
173 8027JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:14:0820900:24:0014600:39:1729.0201:03:1710800:10:5100:00:0000:00:00
174 3149CHRISTOPHE LE GRIX DE LA CLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:1018200:22:4214200:39:0829.1301:01:5017300:12:2000:00:0000:00:00
175 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:14:1216200:22:1715300:40:0328.4601:02:2016300:11:5200:00:0000:00:00
176 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:14:1919100:23:0415700:40:2028.2601:03:2411100:10:5500:00:0000:00:00
177 8035ABEL ZNAIDA MESSARILLICENCIA DE DIAV1M01:14:2313200:21:1116500:41:2827.4901:02:3915600:11:4400:00:0000:00:00
178 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:14:3920300:23:4812100:38:0829.9001:01:5618200:12:4300:00:0000:00:00
179 7001DANIEL SOBRAL TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:14:4020500:23:5012000:38:0629.9201:01:5618300:12:4400:00:0000:00:00
180 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:14:4415100:21:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
181 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:5021000:24:0511500:37:3330.3601:01:3819600:13:1200:00:0000:00:00
182 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:14:5311300:20:3619000:43:3226.1901:04:0810100:10:4500:00:0000:00:00
183 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM01:15:0718900:23:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
184 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:1618100:22:3916200:41:2127.5701:04:0012800:11:1600:00:0000:00:00
185 7006GERARD FEIXAS MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:15:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
186 8004ALEJANDRO REBELLON TORRALLICENCIA DE DIAABM01:15:5519200:23:0616300:41:2327.5501:04:2914400:11:2600:00:0000:00:00
187 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:15:5616900:22:2617000:41:4927.2601:04:1515400:11:4100:00:0000:00:00
188 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:16:0018300:22:4216000:40:5427.8701:03:3617500:12:2400:00:0000:00:00
189 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSCERDANYOLA CHABM01:16:0421900:24:4315000:39:3428.8101:04:1715900:11:4700:00:0000:00:00
190 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:2120400:23:5016800:41:3127.4601:05:2111300:11:0000:00:0000:00:00
191 3164LLUC MUNUERA MORACERDANYOLA CHCDM01:16:2521100:24:0614300:39:1029.1101:03:1619400:13:0900:00:0000:00:00
192 2457JESUS M. ROMEO VIVEROCERDANYOLA CHV2M01:16:2620100:23:2815900:40:3428.1001:04:0217400:12:2400:00:0000:00:00
193 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:16:2721200:24:0914900:39:3328.8201:03:4218400:12:4500:00:0000:00:00
194 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIAJNM01:16:4722700:25:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
195 7009ENDIKA DELGADO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:16:5518800:22:5717600:42:1426.9901:05:1115700:11:4400:00:0000:00:00
196 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:5621500:24:1116400:41:2727.5001:05:3813100:11:1800:00:0000:00:00
197 3155ERIK FERNANDEZ ARRABALCERDANYOLA CHABM01:17:1219800:23:2418000:42:2426.8901:05:4814100:11:2400:00:0000:00:00
198 3181JOSÉ MANUEL SIURANA RODRIC.E. RAYOTEAMABM01:18:0120600:23:5617700:42:1626.9701:06:1216100:11:4900:00:0000:00:00
199 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:18:2620800:23:5717100:41:5227.2301:05:4917800:12:3700:00:0000:00:00
200 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:3722100:24:5417300:42:0527.0901:06:5915200:11:3800:00:0000:00:00
201 8031FRANCISCO GARCIA CABRERALLICENCIA DE DIAABM01:18:5521600:24:3018100:42:3126.8101:07:0116500:11:5400:00:0000:00:00
202 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:19:0413500:21:1720900:47:3423.9701:08:516700:10:1300:00:0000:00:00
203 8014DAVID ZURDO CUENCALLICENCIA DE DIAABM01:19:2322800:25:1216700:41:3027.4701:06:4218000:12:4100:00:0000:00:00
204 8022SERGIO AINOZA DEFIORLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3322500:25:0016900:41:4427.3201:06:4418600:12:4900:00:0000:00:00
205 8028CARLOS GONZALEZ GRUESOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3522600:25:0818300:42:3526.7701:07:4316400:11:5200:00:0000:00:00
206 8010GABRIEL LAGE PEREZLLICENCIA DE DIACDM01:19:5916400:22:2219800:45:2925.0601:07:5117000:12:0800:00:0000:00:00
207 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:0323300:25:3218200:42:3526.7701:08:0719000:12:5600:00:0000:00:00
208 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:21:4024500:26:3516600:41:2927.4801:08:0419900:13:3600:00:0000:00:00
209 8032JOAN RUIZ MURESLLICENCIA DE DIAABM01:21:4219900:23:2520300:45:5024.8701:09:1517700:12:2700:00:0000:00:00
210 3172JAVIER GUTIERREZ MARTÍNEZC.N. VIC-ETBABM01:21:5023500:25:5017200:41:5527.2001:07:4520400:14:0500:00:0000:00:00
211 7020SERGI MAYMI DOTRASLLICENCIA DE DIAABM01:22:2823800:26:0718800:43:2126.3001:09:2819200:13:0000:00:0000:00:00
212 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:22:5222200:24:5619500:45:0825.2601:10:0418500:12:4800:00:0000:00:00
213 7008JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:1823200:25:2919300:44:4925.4401:10:1819100:13:0000:00:0000:00:00
214 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZÅBINDEPENDENTV1M01:25:0223600:26:0420000:45:3325.0301:11:3719700:13:2500:00:0000:00:00
215 5453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:25:0321400:24:1121500:49:0223.2501:13:1316200:11:5000:00:0000:00:00
216 7011ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3424300:26:1821100:48:2123.5801:14:3916600:11:5500:00:0000:00:00
217 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILINDEPENDENTABM01:26:3923700:26:0520400:46:1024.6901:12:1520700:14:2400:00:0000:00:00
218 7021ABEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:27:1721800:24:3921600:49:0923.1901:13:4819800:13:2900:00:0000:00:00
219 8025EMILIO MARILL SANTANALLICENCIA DE DIAABM01:27:2222400:24:5621300:48:3023.5101:13:2620200:13:5600:00:0000:00:00
220 7012JORDI PEREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:29:0024100:26:1721000:48:0623.7001:14:2321100:14:3700:00:0000:00:00
221 7022OSCAR GIL COLOMOLLICENCIA DE DIAABM01:30:1426000:31:5720100:45:3824.9801:17:3517900:12:3900:00:0000:00:00
222 8026FRANCISCO RUZ LINDELLICENCIA DE DIAV1M01:30:3425300:28:2621200:48:2323.5601:16:4920100:13:4500:00:0000:00:00
223 2085JAVIER MARCOS ESCRIBANOINDEPENDENTV1M01:31:4025200:28:1021400:48:4223.4101:16:5221400:14:4800:00:0000:00:00
224 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M01:32:0824000:26:1421800:51:2522.1701:17:3920900:14:2900:00:0000:00:00
225 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:32:1225500:29:1319700:45:2725.0801:14:4021800:17:3200:00:0000:00:00
226 7007JOSEP MARIA BADIA PERNALLICENCIA DE DIAV3M01:32:3425700:29:5820800:47:0224.2401:17:0021500:15:3400:00:0000:00:00
227 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:38:005200:19:012500:32:3634.9700:51:3722000:46:2300:00:0000:00:00
228 8011ELADIO LAGE CANALLLICENCIA DE DIAV3M01:42:1425800:30:0622100:57:4219.7601:27:4820800:14:2600:00:0000:00:00
229 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:46:2425900:31:3022000:56:2820.1901:27:5821900:18:2600:00:0000:00:00
230 5983EDUARD BALBOA GARCÍAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM03:34:4320200:23:4815100:39:4928.6301:03:3722102:31:0600:00:0000:00:00


NF 8008OSCAR DE LA TORRELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:25:15000:50:5522.3901:16:10000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8015TONI HEREDIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:29:08000:46:2424.5701:15:32000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8040MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:20:44000:30:2037.5800:51:04000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:00:00000:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:20:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2357CARLES HERNANDEZ VERDIERINDEPENDENTABM00:00:00000:20:27000:41:0227.7801:01:29000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM00:00:00000:19:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:21:33000:41:0527.7501:02:38000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:22:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M00:00:00000:22:14000:39:4928.6301:02:03000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3124IÑAKI ERAZO MARTÍNEZC.E. MEDITERRANIABM00:00:00000:20:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M
NP 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLÓCDM
NP 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 7017JORDI VERDAGUER ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM
NP 7018JAVI GALAN JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7023AYOUB EL OUAHABITRICBM-CALELLACDM
NP 8003DANIEL ARREDONDO RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8005CARLOS REYES NAVARROLLICENCIA DE DIAABM
NP 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM
NP 8009ALBERT PUIGLLICENCIA DE DIAABM
NP 8012CARLOS CUENCA PEREZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8023RICARDO PERIS MARTINLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8024JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM
NP 8030ARTUR SEGURA DAURALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8034JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV2M
NP 2275ENRIC SÁNCHEZ BONILLAGAVA TRIATLOABM
NP 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M
NP 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM
NP 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M
NP 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M
NP 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM
NP 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M
NP 3002ALEXIS HERVÁS GINERTRICBM-CALELLAV1M
NP 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M
NP 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M
NP 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM
NP 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M
NP 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM
NP 5926DAVID GALOBARDES ESTEBANC.N. VIC-ETBCDM
NP 216RICARDO QUINTANA CARRASCOVILADECANS TRIATLOABM
NP 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M
NP 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M
NP 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM
NP 7004JOSEP GOMEZ TORRENTALLELLICENCIA DE DIAABM
NP 7005ADRIA GOMEZ MARTILLICENCIA DE DIACDM
NP 3460FRANCESC GAROFANO MONTORTEAM CALELLA TRIATHLONV2M
NP 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM
NP 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32