RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
332 274 262 12 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:10:0910600:20:2914000:38:5729.2700:59:269900:10:4300:00:0000:00:00
2 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:2924900:27:3917500:42:1127.0201:09:5021200:14:3900:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:58:421700:17:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:01:175100:19:002700:32:3834.9300:51:383500:09:3900:00:0000:00:00
3 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:02:597100:19:413700:33:2534.1100:53:064700:09:5300:00:0000:00:00
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:566300:19:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1652JOAN RODRIGUEZ GOMECERDANYOLA CHCDM01:09:5812100:20:4111200:37:3130.3900:58:1215800:11:4600:00:0000:00:00
6 3153KARIM BAAMI GONZÁLECERDANYOLA CHCDM01:10:007500:19:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:15:5616900:22:2617000:41:4927.2601:04:1515400:11:4100:00:0000:00:00
8 3164LLUC MUNUERA MORACERDANYOLA CHCDM01:16:2521100:24:0614300:39:1029.1101:03:1619400:13:0900:00:0000:00:00
9 8010GABRIEL LAGE PEREZLLICENCIA DE DIACDM01:19:5916400:22:2219800:45:2925.0601:07:5117000:12:0800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:15:3915900:22:1117900:42:2226.9101:04:3311700:11:0600:00:0000:00:00
2 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:19:0320700:23:5618600:43:0926.4201:07:0516800:11:5800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:58:561800:17:56500:31:5735.6800:49:531100:09:0300:00:0000:00:00
2 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:443000:18:201200:32:1935.2800:50:391400:09:0500:00:0000:00:00
3 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:442900:18:201500:32:2135.2400:50:411200:09:0300:00:0000:00:00
4 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:007600:19:454300:33:3433.9600:53:193600:09:4100:00:0000:00:00
5 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:03:425700:19:085400:34:1033.3700:53:188100:10:2400:00:0000:00:00
6 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:04:472300:18:099800:37:0030.8100:55:093400:09:3800:00:0000:00:00
7 203ERIC MONTEMAYOR MASFLOR DE TRIATLÓCDM01:05:148000:19:476900:35:1332.3700:55:006900:10:1400:00:0000:00:00
8 4669ALEJANDRO MOLINA MUC.N. MATAROJNM01:06:4910500:20:287900:35:5031.8100:56:188900:10:3100:00:0000:00:00
9 7010SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:07:4912700:20:577200:35:3532.0400:56:3213000:11:1700:00:0000:00:00
10 1641VICTOR CANTOS GUASCCERDANYOLA CHJNM01:10:2315800:22:0710700:37:1730.5800:59:2411200:10:5900:00:0000:00:00
11 2242JOAN POL IVORRA IDACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:268300:19:4815800:40:2728.1801:00:156200:10:1100:00:0000:00:00
12 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM01:11:1213900:21:2613500:38:4629.4101:00:1211400:11:0000:00:0000:00:00
13 3160SAMUEL CAMUS SÁNCHTRICBM-CALELLACDM01:14:0620000:23:2614100:38:5829.2601:02:2415500:11:4200:00:0000:00:00
14 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIAJNM01:16:4722700:25:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TABF01:01:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:28:1725100:27:5719900:45:3325.0301:13:3021300:14:4700:00:0000:00:00
3 8037NURIA PAREJO PALLARLLICENCIA DE DIASUB23F01:40:4925400:28:3421900:55:3220.5301:24:0621600:16:4300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:14200:16:52400:31:5535.7200:48:47200:08:2700:00:0000:00:00
2 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:35700:17:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:00:423100:18:202600:32:3734.9500:50:573800:09:4500:00:0000:00:00
4 2854MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:00:431900:17:564700:33:4233.8300:51:381300:09:0500:00:0000:00:00
5 3177MARC FIGUERAS GRABUCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:01:013900:18:32700:32:0935.4600:50:417800:10:2000:00:0000:00:00
6 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHABM01:02:415500:19:025700:34:2333.1600:53:252000:09:1600:00:0000:00:00
7 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:268600:19:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:04:534100:18:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM01:07:1912000:20:408200:35:5331.7700:56:3310400:10:4600:00:0000:00:00
10 3106JORDI VILALTA HORCACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:09:0313400:21:159100:36:2531.300:57:4014000:11:2300:00:0000:00:00
11 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:11:5315400:21:5813100:38:4129.4701:00:3912600:11:1400:00:0000:00:00
12 8039SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIASUB23M01:11:5617300:22:3212500:38:3429.5601:01:0610600:10:5000:00:0000:00:00
13 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:0116000:22:1211900:38:0129.9901:00:1316000:11:4800:00:0000:00:00
14 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:13:0413700:21:1915600:40:1728.301:01:3614700:11:2800:00:0000:00:00
15 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:13:2321700:24:328400:35:5931.6801:00:3118900:12:5200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:06:1510100:20:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:06:2711200:20:367100:35:3432.0500:56:107600:10:1700:00:0000:00:00
3 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:14:1417800:22:3715500:40:1628.3101:02:5313700:11:2100:00:0000:00:00
4 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:14:2817900:22:3716100:41:0927.701:03:469700:10:4200:00:0000:00:00
5 8017IRENE BADIA CASTELLLLICENCIA DE DIAABF01:17:2416600:22:2419100:43:4626.0501:06:1012500:11:1400:00:0000:00:00
6 8029GEMMA ALIAGA DAVIDLLICENCIA DE DIAABF01:22:5222300:24:5619400:45:0725.2701:10:0318700:12:4900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:43100:16:39100:30:1037.7900:46:49800:08:5400:00:0000:00:00
2 3105ABEL REY ALSINAC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM00:58:461400:17:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:59:04900:17:301600:32:2435.1900:49:541800:09:1000:00:0000:00:00
4 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:00:074200:18:43600:32:0335.5700:50:462200:09:2100:00:0000:00:00
5 7019CESC VIDAL RODRIGUELLICENCIA DE DIAABM01:00:202200:18:062800:32:3934.9200:50:453300:09:3500:00:0000:00:00
6 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:483800:18:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3152ORIOL PLANELLA SARGCLUB NATACIO OLOTABM01:02:434600:18:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:02:537000:19:404600:33:4233.8300:53:222700:09:3100:00:0000:00:00
9 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:06:4311600:20:377800:35:4931.8300:56:267400:10:1700:00:0000:00:00
10 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB NATACIO OLOTABM01:06:579800:20:199500:36:4131.0800:57:005000:09:5700:00:0000:00:00
11 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBABM01:09:1215500:22:009300:36:3031.2300:58:309800:10:4200:00:0000:00:00
12 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:3712300:20:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:10:1415000:21:4810000:37:0530.7400:58:5313600:11:2100:00:0000:00:00
14 2360LUIS ALBERTO SEVILLCLUB ATLETISME OLESAABM01:14:5311300:20:3619000:43:3226.1901:04:0810100:10:4500:00:0000:00:00
15 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:16:0018300:22:4216000:40:5427.8701:03:3617500:12:2400:00:0000:00:00
16 7009ENDIKA DELGADO PASCLLICENCIA DE DIAABM01:16:5518800:22:5717600:42:1426.9901:05:1115700:11:4400:00:0000:00:00
17 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:5621500:24:1116400:41:2727.501:05:3813100:11:1800:00:0000:00:00
18 3155ERIK FERNANDEZ ARRACERDANYOLA CHABM01:17:1219800:23:2418000:42:2426.8901:05:4814100:11:2400:00:0000:00:00
19 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM01:21:5023500:25:5017200:41:5527.201:07:4520400:14:0500:00:0000:00:00
20 7020SERGI MAYMI DOTRASLLICENCIA DE DIAABM01:22:2823800:26:0718800:43:2126.301:09:2819200:13:0000:00:0000:00:00
21 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:22:5222200:24:5619500:45:0825.2601:10:0418500:12:4800:00:0000:00:00
22 7021ABEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:27:1721800:24:3921600:49:0923.1901:13:4819800:13:2900:00:0000:00:00
23 7022OSCAR GIL COLOMOLLICENCIA DE DIAABM01:30:1426000:31:5720100:45:3824.9801:17:3517900:12:3900:00:0000:00:00
24 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:38:005200:19:012500:32:3634.9700:51:3722000:46:2300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2402LAURA SITJÀ XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:05:347700:19:458500:36:0131.6500:55:464000:09:4800:00:0000:00:00
2 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:4416800:22:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:3917400:22:3318500:42:5626.5501:05:2912100:11:1000:00:0000:00:00
4 8041CRISTINA GARCIA GONNOSPORTLIMITABF01:19:4423100:25:2717400:42:0627.0801:07:3317100:12:1100:00:0000:00:00
5 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:20:3022900:25:1518400:42:4926.6301:08:0417600:12:2600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM00:56:59300:16:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:58:191200:17:34800:32:0935.4600:49:43300:08:3600:00:0000:00:00
3 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:29800:17:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 167PEDRO MAYORAL COLOMINDEPENDENTABM01:00:002400:18:093000:32:4334.8400:50:521600:09:0800:00:0000:00:00
5 2303JOSE LUIS VALERO MOCLUB NATACIO MINORISAABM01:00:414000:18:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:00:422500:18:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:013200:18:213400:33:0634.4400:51:273200:09:3400:00:0000:00:00
8 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:01:105600:19:042400:32:3534.9900:51:392600:09:3100:00:0000:00:00
9 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:01:316800:19:39900:32:1135.4200:51:503700:09:4100:00:0000:00:00
10 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:02:405400:19:025200:34:0433.4600:53:063000:09:3400:00:0000:00:00
11 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:02:558400:19:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:069900:20:203200:32:5934.5600:53:193900:09:4700:00:0000:00:00
13 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:03:236400:19:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:03:326700:19:344900:33:5133.6800:53:256100:10:0700:00:0000:00:00
15 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:149100:20:104100:33:3333.9800:53:439000:10:3100:00:0000:00:00
16 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM01:04:447400:19:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:04:5510000:20:206000:34:3233.0100:54:525800:10:0300:00:0000:00:00
18 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:07:3313100:21:087000:35:1932.2800:56:2711600:11:0600:00:0000:00:00
19 3079JOAN LLUÍS PLANAS PC.T. PARETS DEL VALLESABM01:08:139400:20:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 2648XEVI GARRIGA SANTAEINDEPENDENTABM01:09:1314600:21:3910300:37:1130.6600:58:508000:10:2300:00:0000:00:00
21 2654JOSEP LLUÍS LOZANOINDEPENDENTABM01:09:1314700:21:4010500:37:1330.6300:58:537900:10:2000:00:0000:00:00
22 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:0518700:22:577300:35:3532.0400:58:3214900:11:3300:00:0000:00:00
23 8016JAVIER HERRERA ACUÑLLICENCIA DE DIAABM01:10:0818000:22:388800:36:0531.5900:58:4314200:11:2500:00:0000:00:00
24 8019ALBERTO GONZÁLEZ MALLICENCIA DE DIAABM01:10:1814000:21:2710800:37:2530.4700:58:5214300:11:2600:00:0000:00:00
25 7015ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:10:5714900:21:4712700:38:3429.5601:00:219400:10:3600:00:0000:00:00
26 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:11:0516500:22:2410600:37:1430.6200:59:3814600:11:2700:00:0000:00:00
27 7001DANIEL SOBRAL TIRADLLICENCIA DE DIAABM01:14:4020500:23:5012000:38:0629.9201:01:5618300:12:4400:00:0000:00:00
28 8004ALEJANDRO REBELLONLLICENCIA DE DIAABM01:15:5519200:23:0616300:41:2327.5501:04:2914400:11:2600:00:0000:00:00
29 2713JOSE LUIS URIBE MARCERDANYOLA CHABM01:16:0421900:24:4315000:39:3428.8101:04:1715900:11:4700:00:0000:00:00
30 8031FRANCISCO GARCIA CLLICENCIA DE DIAABM01:18:5521600:24:3018100:42:3126.8101:07:0116500:11:5400:00:0000:00:00
31 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:19:0413500:21:1720900:47:3423.9701:08:516700:10:1300:00:0000:00:00
32 7012JORDI PEREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:29:0024100:26:1721000:48:0623.701:14:2321100:14:3700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF01:09:3712200:20:4113000:38:4129.4700:59:227000:10:1500:00:0000:00:00
2 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:0412800:21:0215200:39:5528.5601:00:576000:10:0700:00:0000:00:00
3 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:3918500:22:5417800:42:1926.9401:05:1314500:11:2600:00:0000:00:00
4 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:19:4824400:26:2514400:39:1229.0801:05:3720600:14:1100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:29600:17:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM00:58:40400:17:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:58:481000:17:301900:32:2835.1100:49:58500:08:5000:00:0000:00:00
4 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:58:501500:17:361300:32:2135.2400:49:57600:08:5300:00:0000:00:00
5 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:233400:18:23300:31:3336.1300:49:562400:09:2700:00:0000:00:00
6 8007JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM01:00:272100:18:044800:33:4633.7600:51:50400:08:3700:00:0000:00:00
7 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:00:281100:17:325000:34:0033.5300:51:321000:08:5600:00:0000:00:00
8 3183MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:393500:18:241000:32:1435.3700:50:385300:10:0100:00:0000:00:00
9 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:054300:18:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:264400:18:543500:33:0934.3900:52:032300:09:2300:00:0000:00:00
11 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:02:082600:18:186700:34:5632.6300:53:14700:08:5400:00:0000:00:00
12 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:203300:18:226200:34:3732.9300:52:592100:09:2100:00:0000:00:00
13 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:595300:19:015300:34:0633.4300:53:074600:09:5200:00:0000:00:00
14 7003JORDI SALVATELLA CLLICENCIA DE DIAABM01:03:057200:19:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:03:148500:19:484400:33:3633.9300:53:244400:09:5000:00:0000:00:00
16 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:05:3011000:20:325900:34:3233.0100:55:048300:10:2600:00:0000:00:00
17 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:05:316900:19:407500:35:3632.0200:55:167100:10:1500:00:0000:00:00
18 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:4511400:20:365800:34:3233.0100:55:089500:10:3700:00:0000:00:00
19 431CRISTIAN MONTERO CLTRICBM-CALELLAABM01:05:537800:19:467400:35:3632.0200:55:229100:10:3100:00:0000:00:00
20 4599JAVIER GORDILLO CABC.T. PARETS DEL VALLESABM01:06:2010200:20:248600:36:0331.6200:56:274800:09:5300:00:0000:00:00
21 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:245800:19:099600:36:4331.0500:55:529200:10:3200:00:0000:00:00
22 1036XAVIER BUSQUETS DUACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:369300:20:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:3813600:21:186400:34:4632.7900:56:049300:10:3400:00:0000:00:00
24 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:458100:19:479200:36:2831.2600:56:158700:10:3000:00:0000:00:00
25 2035JOSEP LLUIS MORENO VILADECANS TRIATLOABM01:07:0213000:21:077600:35:4431.900:56:516300:10:1100:00:0000:00:00
26 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:5717100:22:306800:35:0132.5600:57:318200:10:2600:00:0000:00:00
27 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:08:4510900:20:3211100:37:2930.4100:58:0110000:10:4400:00:0000:00:00
28 8018RAFAEL CORTÉS MONTELLICENCIA DE DIAABM01:09:0112600:20:5610200:37:1030.6700:58:0611000:10:5500:00:0000:00:00
29 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIABM01:09:5515600:22:039900:37:0430.7600:59:0710500:10:4800:00:0000:00:00
30 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:0314500:21:3412800:38:3729.5201:00:1110900:10:5200:00:0000:00:00
31 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:1217200:22:3113300:38:4329.4401:01:145200:09:5800:00:0000:00:00
32 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:1914200:21:2911600:37:5430.0800:59:2316700:11:5600:00:0000:00:00
33 8013DAVID LUNA CALVENTULLICENCIA DE DIAABM01:12:5619600:23:1912300:38:2129.7301:01:4012900:11:1600:00:0000:00:00
34 8021AGUSTIN BARBERIS ABLLICENCIA DE DIAABM01:14:0224200:26:184500:33:3733.9100:59:5520500:14:0700:00:0000:00:00
35 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:14:3920300:23:4812100:38:0829.901:01:5618200:12:4300:00:0000:00:00
36 2939DANIEL JAVIER MARTIINDEPENDENTABM01:15:0718900:23:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7006GERARD FEIXAS MOLINLLICENCIA DE DIAABM01:15:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 3181JOSÉ MANUEL SIURANAC.E. RAYOTEAMABM01:18:0120600:23:5617700:42:1626.9701:06:1216100:11:4900:00:0000:00:00
39 8014DAVID ZURDO CUENCALLICENCIA DE DIAABM01:19:2322800:25:1216700:41:3027.4701:06:4218000:12:4100:00:0000:00:00
40 8032JOAN RUIZ MURESLLICENCIA DE DIAABM01:21:4219900:23:2520300:45:5024.8701:09:1517700:12:2700:00:0000:00:00
41 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GINDEPENDENTABM01:26:3923700:26:0520400:46:1024.6901:12:1520700:14:2400:00:0000:00:00
42 8025EMILIO MARILL SANTALLICENCIA DE DIAABM01:27:2222400:24:5621300:48:3023.5101:13:2620200:13:5600:00:0000:00:00
43 5983EDUARD BALBOA GARCÍC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM03:34:4320200:23:4815100:39:4928.6301:03:3722102:31:0600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:13:0717700:22:3613900:38:5529.2901:01:3115000:11:3600:00:0000:00:00
2 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F01:24:4524600:26:4719200:44:4725.4601:11:3419500:13:1100:00:0000:00:00
3 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5823400:25:3820500:46:2924.5201:12:0718800:12:5100:00:0000:00:00
4 7002MÒNICA PRADASLLICENCIA DE DIAV1F01:28:3424700:27:2720600:46:3524.4701:14:0221000:14:3200:00:0000:00:00
5 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:30:1025600:29:2020700:46:4824.3601:16:0820300:14:0200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:57:50500:17:112300:32:3335.0200:49:44100:08:0600:00:0000:00:00
2 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:58:531300:17:351700:32:2435.1900:49:59900:08:5400:00:0000:00:00
3 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M00:59:151600:17:411100:32:1935.2800:50:001900:09:1500:00:0000:00:00
4 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:59:562700:18:182000:32:2935.0900:50:471700:09:0900:00:0000:00:00
5 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:593600:18:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:183700:18:241400:32:2135.2400:50:452900:09:3300:00:0000:00:00
7 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:322000:17:574000:33:2934.0500:51:261500:09:0600:00:0000:00:00
8 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:00:584800:18:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 204LLIBERT FORTUNY I CFERRER HOTELS - M3TV1M01:02:026600:19:332200:32:3135.0600:52:045100:09:5800:00:0000:00:00
10 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:02:215000:18:593900:33:2834.0600:52:274900:09:5400:00:0000:00:00
11 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:02:598200:19:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTICERDANYOLA CHV1M01:03:015900:19:115500:34:1733.2500:53:282800:09:3300:00:0000:00:00
13 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBV1M01:03:049600:20:173300:32:5934.5600:53:164100:09:4800:00:0000:00:00
14 1972JUAN JOSÉ CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:03:214500:18:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:359200:20:113600:33:2134.1800:53:325700:10:0300:00:0000:00:00
16 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:04:3712500:20:543800:33:2734.0800:54:217200:10:1600:00:0000:00:00
17 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:05:089500:20:156100:34:3432.9800:54:497700:10:1900:00:0000:00:00
18 2327PEDRO MONTES NAVARRCERDANYOLA CHV1M01:05:397300:19:448100:35:5331.7700:55:375500:10:0200:00:0000:00:00
19 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:4913800:21:206300:34:3932.900:55:594300:09:5000:00:0000:00:00
20 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:06:379000:20:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:06:4511500:20:378300:35:5531.7400:56:326500:10:1300:00:0000:00:00
22 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:2010700:20:308700:36:0431.6100:56:3410300:10:4600:00:0000:00:00
23 3780TONI LAPUENTE SALABC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:08:0311100:20:3610400:37:1130.6600:57:477300:10:1600:00:0000:00:00
24 312XAVI SALAZAR SANTIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:4516100:22:149000:36:2431.3200:58:3811800:11:0700:00:0000:00:00
25 2562DAVID QUIRANT RECORRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:0112400:20:5212900:38:3929.500:59:318800:10:3000:00:0000:00:00
26 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:4011900:20:4013600:38:5029.3600:59:3012200:11:1000:00:0000:00:00
27 7016JORDI GONZÁLEZ CARMLLICENCIA DE DIAV1M01:10:4914800:21:4111800:37:5830.0300:59:3912000:11:1000:00:0000:00:00
28 4925JOAN GORDILLO GARCÍTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:10:5914400:21:3412600:38:3429.5601:00:0810700:10:5100:00:0000:00:00
29 8036JUAN LUIS VICENTE OLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5814100:21:2914500:39:1729.0201:00:4612400:11:1200:00:0000:00:00
30 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:12:1315200:21:5415400:40:0528.4401:01:596800:10:1400:00:0000:00:00
31 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHV1M01:12:2917000:22:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 8006KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M01:12:4617600:22:3412400:38:3229.5801:01:0615300:11:4000:00:0000:00:00
33 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDENTV1M01:12:5917500:22:3314700:39:2428.9301:01:5711500:11:0200:00:0000:00:00
34 3147ISMAEL MARTINEZ ADAINDEPENDENTV1M01:13:1019500:23:1613200:38:4229.4601:01:5812300:11:1200:00:0000:00:00
35 8033JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:13:4018600:22:5514800:39:2528.9201:02:2013300:11:2000:00:0000:00:00
36 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:14:1216200:22:1715300:40:0328.4601:02:2016300:11:5200:00:0000:00:00
37 8035ABEL ZNAIDA MESSARILLICENCIA DE DIAV1M01:14:2313200:21:1116500:41:2827.4901:02:3915600:11:4400:00:0000:00:00
38 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:1618100:22:3916200:41:2127.5701:04:0012800:11:1600:00:0000:00:00
39 1455ALEJANDRO MARTINEZ C.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:2120400:23:5016800:41:3127.4601:05:2111300:11:0000:00:0000:00:00
40 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:16:2721200:24:0914900:39:3328.8201:03:4218400:12:4500:00:0000:00:00
41 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:18:2620800:23:5717100:41:5227.2301:05:4917800:12:3700:00:0000:00:00
42 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:3722100:24:5417300:42:0527.0901:06:5915200:11:3800:00:0000:00:00
43 7008JAVIER PALOMERO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:23:1823200:25:2919300:44:4925.4401:10:1819100:13:0000:00:0000:00:00
44 1534SERGIO LUMBRERAS LAINDEPENDENTV1M01:25:0223600:26:0420000:45:3325.0301:11:3719700:13:2500:00:0000:00:00
45 5453JOSE MANUEL PEREZ VTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:25:0321400:24:1121500:49:0223.2501:13:1316200:11:5000:00:0000:00:00
46 2085JAVIER MARCOS ESCRIINDEPENDENTV1M01:31:4025200:28:1021400:48:4223.4101:16:5221400:14:4800:00:0000:00:00
47 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:32:1225500:29:1319700:45:2725.0801:14:4021800:17:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:416000:19:112900:32:4134.8800:51:524200:09:4900:00:0000:00:00
2 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:02:036500:19:322100:32:2935.0900:52:015600:10:0200:00:0000:00:00
3 2756FRAN ALCAIDE CARMONRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:02:094900:18:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:02:392800:18:196600:34:5232.700:53:112500:09:2800:00:0000:00:00
5 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:528900:20:091800:32:2635.1500:52:357500:10:1700:00:0000:00:00
6 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M01:05:486100:19:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:06:148800:19:498900:36:1231.4900:56:016600:10:1300:00:0000:00:00
8 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDENTV1M01:06:319700:20:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:07:5410300:20:279700:36:5830.8400:57:258600:10:2900:00:0000:00:00
10 8038CARLES AGUADO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:09:0112900:21:0411000:37:2830.4300:58:328500:10:2900:00:0000:00:00
11 174JUAN CARLOS DEL ESTW3TRIBCNV1M01:10:0022000:24:53200:31:3036.1900:56:2320000:13:3700:00:0000:00:00
12 3883JOSÉ MANUEL SANTAMAUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:3015700:22:0310100:37:0730.7100:59:1013500:11:2000:00:0000:00:00
13 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:12:2216300:22:2113700:38:5429.3101:01:1511900:11:0700:00:0000:00:00
14 8002JORDI BIELSA LEÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:13:1919400:23:1513400:38:4429.4301:01:5913400:11:2000:00:0000:00:00
15 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:5021000:24:0511500:37:3330.3601:01:3819600:13:1200:00:0000:00:00
16 8022SERGIO AINOZA DEFIOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3322500:25:0016900:41:4427.3201:06:4418600:12:4900:00:0000:00:00
17 8028CARLOS GONZALEZ GRULLICENCIA DE DIAV1M01:19:3522600:25:0818300:42:3526.7701:07:4316400:11:5200:00:0000:00:00
18 7011ANTONIO MANUEL OTS LLICENCIA DE DIAV1M01:26:3424300:26:1821100:48:2123.5801:14:3916600:11:5500:00:0000:00:00
19 8026FRANCISCO RUZ LINDELLICENCIA DE DIAV1M01:30:3425300:28:2621200:48:2323.5601:16:4920100:13:4500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:22:5923000:25:1819600:45:2525.101:10:4317200:12:1600:00:0000:00:00
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:3524800:27:3818700:43:1426.3701:10:5218100:12:4300:00:0000:00:00
3 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F01:34:5325000:27:5621700:50:0222.7801:17:5821700:16:5500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:184700:18:573100:32:4734.7700:51:443100:09:3400:00:0000:00:00
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:01:236200:19:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:04:4110400:20:285100:34:0233.500:54:306400:10:1100:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:267900:19:467700:35:4831.8400:55:344500:09:5200:00:0000:00:00
5 119JUANJO GALLARDO GONGAVA TRIATLOV2M01:05:3610800:20:315600:34:1933.2200:54:5010200:10:4600:00:0000:00:00
6 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:09:2113300:21:1211300:37:3130.3900:58:439600:10:3800:00:0000:00:00
7 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:11:5516700:22:2412200:38:1629.7901:00:4012700:11:1500:00:0000:00:00
8 8027JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M01:14:0820900:24:0014600:39:1729.0201:03:1710800:10:5100:00:0000:00:00
9 3149CHRISTOPHE LE GRIX CLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:1018200:22:4214200:39:0829.1301:01:5017300:12:2000:00:0000:00:00
10 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:14:4415100:21:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2457JESUS M. ROMEO VIVECERDANYOLA CHV2M01:16:2620100:23:2815900:40:3428.101:04:0217400:12:2400:00:0000:00:00
12 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:21:4024500:26:3516600:41:2927.4801:08:0419900:13:3600:00:0000:00:00
13 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:32:0824000:26:1421800:51:2522.1701:17:3920900:14:2900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:18:1219300:23:0918900:43:2626.2501:06:3515100:11:3700:00:0000:00:00
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:5523900:26:1120200:45:4224.9501:11:5319300:13:0200:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:03:248700:19:494200:33:3433.9600:53:235400:10:0100:00:0000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:5811800:20:396500:34:5132.7100:55:308400:10:2800:00:0000:00:00
3 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:06:3711700:20:398000:35:5231.7800:56:315900:10:0600:00:0000:00:00
4 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:08:1514300:21:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:11:3718400:22:4311400:37:3330.3601:00:1613800:11:2100:00:0000:00:00
6 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:12:1015300:21:5413800:38:5429.3101:00:4813900:11:2200:00:0000:00:00
7 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:12:1619000:23:0211700:37:5630.0501:00:5813200:11:1800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:1519700:23:2010900:37:2630.4501:00:4614800:11:2900:00:0000:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:4821300:24:099400:36:3131.2201:00:4016900:12:0800:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:14:1919100:23:0415700:40:2028.2601:03:2411100:10:5500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:0323300:25:3218200:42:3526.7701:08:0719000:12:5600:00:0000:00:00
2 7007JOSEP MARIA BADIA PLLICENCIA DE DIAV3M01:32:3425700:29:5820800:47:0224.2401:17:0021500:15:3400:00:0000:00:00
3 8011ELADIO LAGE CANALLLICENCIA DE DIAV3M01:42:1425800:30:0622100:57:4219.7601:27:4820800:14:2600:00:0000:00:00
GRUP: G75-99
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:46:2425900:31:3022000:56:2820.1901:27:5821900:18:2600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32