RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
332 274 262 12 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:55:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:55:43
2705DAVID RIVERO PEREZ00:59:29
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:00:18

2. - C.N. VIC-ETB - 02:55:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR00:58:19
21464MARC GRACIA ALOY00:58:29
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:58:48

3. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:58:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:58:35
24342JAUME GONZALEZ INSENSE00:59:23
33183MANUEL PEDRO CARO PALMA01:00:39

4. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 02:58:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ00:58:50
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ00:59:59
34472MARC BATLLE BASART01:00:07

5. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:00:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:57:14
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:00:48
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:02:39

6. - CLUB NATACIO OLOT - 03:01:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL00:58:42
25886JOEL VILA FARRE01:01:10
35970MARTI PALMA NOGUE01:01:17

7. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:02:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1201AARON PAGES URBANO00:59:04
21493JOAN ALARCON VILA01:00:28
31479DANIEL ALARCON VILA01:02:59

8. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:03:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:59:44
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:59:44
35627MARTI MONFERRER BARBERÀ01:03:42

9. - TRICBM-CALELLA - 03:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:56:59
25765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:00:42
31459ALFREDO CARO HUESO01:05:31

10. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12343XAVIER ACOSTA JULIA00:59:56
25906RODOLPHE BAYLON01:01:26
33156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZ01:02:59

11. - CERDANYOLA CH - 03:04:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:59:15
2360MARC PRIEGO CAMPOS01:02:41
33391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZ01:03:01

12. - C.N. REUS PLOMS - 03:07:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:00:58
24785OSCAR ESTORACH SOL01:01:31
35594MARC SANCHO ESPASA01:04:47

13. - RIPOLLET UNIO ATLETICA - 03:07:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12756FRAN ALCAIDE CARMONA01:02:09
22542JORGE GIMENEZ ARNAL01:02:21
32730JAVIER VAREA RUSO01:03:14

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:07:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:18
21142FRANCESC MENOR DURAN01:03:06
35956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:03:35

15. - C.A. IGUALADA - 03:09:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES00:58:40
22194SERGIO BURON DE LA TORRE01:02:55
33968DAVID ESTAPÉ MUNYOZ01:07:54

16. - VILADECANS TRIATLO - 03:12:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ01:00:42
25601FRANCISCO CARO GARCÍA01:04:44
32035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOS01:07:02

17. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:17:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12303JOSE LUIS VALERO MORON01:00:41
22686ALEIX RIBERA FLORES01:04:56
32685MIQUEL RIBERA CODINA01:11:37

18. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:17:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11972JUAN JOSÉ CARBALLO NAVARRO01:03:21
24599JAVIER GORDILLO CABELLO01:06:20
33780TONI LAPUENTE SALABERT01:08:03

19. - TRANSTRIATLON - 03:23:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:02:03
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:05:08
33178JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ01:16:27

20. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 03:28:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:06:43
24000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:07:33
3132FRANC CAPEL RUBIO01:14:12

21. - GAVA TRIATLO - 03:32:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1119JUANJO GALLARDO GONZALEZ01:05:36
24491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ01:11:12
31061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:16:00

22. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:35:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:05:26
2858JOAN PÉREZ LÓPEZ01:11:53
33923ALBERT SABATER RUSCALLEDA01:18:37

23. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 04:00:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:02:20
22735SERGI CRISTIN MARTINEZ01:11:19
35600GUILLERMO MORALES BERMUDO01:46:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32