RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 255 251 4 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:0711100:28:244601:00:0021.0001:28:248200:14:4300:00:0000:00:00
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:43:2510900:28:205301:00:3020.8301:28:507600:14:3500:00:0000:00:00
3 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:48:406300:26:1811801:07:1118.7501:33:2910500:15:1100:00:0000:00:00
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:0213800:29:259301:04:2419.5701:33:4910700:15:1300:00:0000:00:00
5 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:50:1014900:30:009001:04:1119.6301:34:1113200:15:5900:00:0000:00:00
6 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:51:4013400:29:0911401:06:3318.9301:35:4213000:15:5800:00:0000:00:00
7 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:329100:27:3115201:10:3317.8601:38:047000:14:2800:00:0000:00:00
8 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:53:1613500:29:1013501:08:5318.2901:38:0310600:15:1300:00:0000:00:00
9 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:54:2113700:29:2014101:09:1318.2001:38:3312500:15:4800:00:0000:00:00
10 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:2915100:30:0513001:08:1318.4701:38:1814500:16:1100:00:0000:00:00
11 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:3613000:29:0115701:11:4217.5701:40:438700:14:5300:00:0000:00:00
12 7114LAURA BALETA FARRERASFEECABF01:57:1614500:29:5014801:10:0317.9901:39:5318300:17:2300:00:0000:00:00
13 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:2116100:30:2817401:13:1817.1901:43:4616100:16:3500:00:0000:00:00
14 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:00:5318200:31:2516401:12:1417.4401:43:3918000:17:1400:00:0000:00:00
15 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:02:2511200:28:3220501:18:4316.0101:47:1510300:15:1000:00:0000:00:00
16 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:03:1220000:32:1018401:14:4216.8701:46:5215300:16:2000:00:0000:00:00
17 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:03:1619400:31:5318001:14:0317.0201:45:5618100:17:2000:00:0000:00:00
18 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:03:3217100:30:5417501:13:1917.1901:44:1322700:19:1900:00:0000:00:00
19 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:04:2220700:32:4118101:14:1116.9801:46:5218500:17:3000:00:0000:00:00
20 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:06:1121800:33:5018201:14:3216.9101:48:2219500:17:4900:00:0000:00:00
21 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:07:3522400:34:5518301:14:3916.8801:49:3419900:18:0100:00:0000:00:00
22 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:5216700:30:4821601:20:4715.6001:51:3515000:16:1700:00:0000:00:00
23 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:10:1017600:31:0722301:22:5515.2001:54:0214200:16:0800:00:0000:00:00
24 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:10:1422500:35:0319401:17:0016.3601:52:0320400:18:1100:00:0000:00:00
25 3004LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 TEAMABF02:10:3716800:30:4922601:23:4315.0501:54:3213900:16:0500:00:0000:00:00
26 7136KAREN FORDHAMLLICENCIA DE DIAV1F02:11:1820500:32:3921801:21:0315.5501:53:4218900:17:3600:00:0000:00:00
27 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:12:2918500:31:3022401:23:2615.1001:54:5618700:17:3300:00:0000:00:00
28 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:12:5222900:35:2620301:18:3116.0501:53:5721900:18:5500:00:0000:00:00
29 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:13:0322600:35:0720901:19:4815.7901:54:5520300:18:0800:00:0000:00:00
30 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:14:3121100:33:1922001:22:2715.2801:55:4621700:18:4500:00:0000:00:00
31 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:19:2717400:31:0423901:31:3813.7502:02:4216800:16:4500:00:0000:00:00
32 7103MONTSE PERDIGUERO FABRÉLLICENCIA DE DIAABF02:23:2423500:35:5923301:27:1514.4402:03:1423400:20:1000:00:0000:00:00
33 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:24:1523900:37:1522701:25:2514.7502:02:4024300:21:3500:00:0000:00:00
34 8012ARIADNA BENET VIGOLLICENCIA DE DIAABF02:24:4922100:34:0824201:32:5913.5502:07:0719100:17:4200:00:0000:00:00
35 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:25:0623800:37:0123701:28:1514.2802:05:1623200:19:5000:00:0000:00:00
36 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:29:5921200:33:2424601:37:3812.9102:11:0222000:18:5700:00:0000:00:00
37 2913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F02:32:1124600:38:3024001:32:1613.6602:10:4624100:21:2500:00:0000:00:00
38 8006M AZUCENA VILLADA RCOAFEECV2F02:32:4424300:37:3124501:33:5813.4102:11:2923900:21:1500:00:0000:00:00






NP 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF
NP 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 7102BRUNA GARCES AMATLLICENCIA DE DIAABF
NP 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32