RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 255 251 4 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:33:142200:24:312200:55:4922.5701:20:201600:12:5400:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:34:013800:25:181700:55:1822.7801:20:363000:13:2500:00:0000:00:00
3 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:37:591700:24:116401:01:0920.6101:25:201100:12:3900:00:0000:00:00
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:40:094100:25:274100:59:4221.1101:25:099100:15:0000:00:0000:00:00
5 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:44:539200:27:327201:02:2020.2101:29:529400:15:0100:00:0000:00:00
6 8015JOAN RIBA PUIGORIOLLLICENCIA DE DIAJNM01:51:249300:27:3612601:07:5218.5701:35:2812900:15:5600:00:0000:00:00
7 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM02:05:1612300:28:4520101:18:2416.0701:47:0920200:18:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:26:51300:23:07200:52:1424.1201:15:21100:11:3000:00:0000:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:511200:23:492800:57:3921.8601:21:28500:12:2300:00:0000:00:00
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:34:22700:23:203100:58:1421.6401:21:341500:12:4800:00:0000:00:00
4 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:38:484200:25:284801:00:1420.9201:25:422500:13:0600:00:0000:00:00
5 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:39:586400:26:193900:59:1921.2401:25:386200:14:2000:00:0000:00:00
6 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:40:035300:26:044901:00:1620.9101:26:204000:13:4300:00:0000:00:00
7 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:43:122100:24:2510501:05:4619.1601:30:112000:13:0100:00:0000:00:00
8 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:48:4411900:28:409401:04:5319.4201:33:3310400:15:1100:00:0000:00:00
9 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:04:0419500:32:0118901:15:3416.6701:47:3515800:16:2900:00:0000:00:00
10 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:05:144700:25:5519901:18:1816.0901:44:1323800:21:0100:00:0000:00:00
11 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M02:39:0224700:38:4224301:33:3413.4702:12:1624700:26:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:28:521300:23:52600:53:0423.7401:16:56300:11:5600:00:0000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:18200:23:061000:53:4923.4101:16:55400:12:2300:00:0000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:05500:23:151200:54:2123.1801:17:36700:12:2900:00:0000:00:00
4 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:30:14600:23:191300:54:2523.1501:17:44800:12:3000:00:0000:00:00
5 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:431800:24:15900:53:3023.5501:17:451800:12:5800:00:0000:00:00
6 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:36:107200:26:451800:55:3022.7001:22:154500:13:5500:00:0000:00:00
7 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:36:147800:27:111500:54:5922.9201:22:105100:14:0400:00:0000:00:00
8 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:213300:25:053700:59:1221.2801:24:172400:13:0400:00:0000:00:00
9 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:234300:25:393800:59:1621.2601:24:553200:13:2800:00:0000:00:00
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:38:443100:24:595801:00:4220.7601:25:412200:13:0300:00:0000:00:00
11 7106JOAN MESTRES FONTANALSLLICENCIA DE DIAV1M01:39:5017000:30:531100:53:5423.3801:24:479800:15:0300:00:0000:00:00
12 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:40:113400:25:075501:00:3720.7901:25:446700:14:2700:00:0000:00:00
13 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:135600:26:124500:59:5621.0201:26:085200:14:0500:00:0000:00:00
14 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:41:044400:25:416501:01:1220.5901:26:535700:14:1100:00:0000:00:00
15 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:41:345900:26:146801:02:0020.3201:28:142900:13:2000:00:0000:00:00
16 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:41:514000:25:278101:03:0919.9501:28:362700:13:1500:00:0000:00:00
17 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:42:037400:26:545701:00:4020.7701:27:347100:14:2900:00:0000:00:00
18 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:163200:25:008601:03:3419.8201:28:343900:13:4200:00:0000:00:00
19 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:42:408600:27:255901:00:4520.7401:28:107300:14:3000:00:0000:00:00
20 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:42:518400:27:206201:01:0720.6201:28:276500:14:2400:00:0000:00:00
21 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:416900:26:288701:03:3719.8101:30:053700:13:3600:00:0000:00:00
22 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:43:576600:26:208301:03:1919.9001:29:396100:14:1800:00:0000:00:00
23 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:118100:27:177101:02:0920.2701:29:268400:14:4500:00:0000:00:00
24 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M01:44:148900:27:307001:02:0320.3101:29:337900:14:4100:00:0000:00:00
25 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:45:032900:24:5710201:05:3619.2101:30:337200:14:3000:00:0000:00:00
26 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:178700:27:278801:03:3819.8001:31:055900:14:1200:00:0000:00:00
27 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:45:485500:26:119501:05:0119.3801:31:127700:14:3600:00:0000:00:00
28 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:47:049600:27:449101:04:1919.5901:32:039300:15:0100:00:0000:00:00
29 7126SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:48:1614100:29:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:50:0312800:28:599201:04:2019.5901:33:1916700:16:4400:00:0000:00:00
31 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:50:4114400:29:479901:05:1719.3001:35:0411600:15:3700:00:0000:00:00
32 5595FRANCESC CABEZA REINAC.N. VILAFRANCA V1M01:51:3412400:28:5411701:06:4918.8601:35:4312700:15:5100:00:0000:00:00
33 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:51:559700:27:5013701:09:0418.2401:36:549200:15:0100:00:0000:00:00
34 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:52:3016200:30:3410601:05:4819.1501:36:2214300:16:0800:00:0000:00:00
35 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:52:4112200:28:4414201:09:2318.1601:38:077500:14:3400:00:0000:00:00
36 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:52:4915000:30:0211301:06:3118.9401:36:3314700:16:1600:00:0000:00:00
37 2575MANUEL BORRALLO BARCOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:54:0113900:29:2613801:09:0618.2301:38:3211400:15:2900:00:0000:00:00
38 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:54:4014600:29:5314301:09:2618.1501:39:1911000:15:2100:00:0000:00:00
39 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:329900:27:5316501:12:1717.4301:40:1011100:15:2200:00:0000:00:00
40 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:56:4613600:29:1515601:11:3117.6201:40:4613300:16:0000:00:0000:00:00
41 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M01:57:1010800:28:1717901:13:5117.0601:42:089500:15:0200:00:0000:00:00
42 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:1319600:32:0311901:07:1418.7401:39:1719800:17:5600:00:0000:00:00
43 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:58:2019700:32:0614901:10:1117.9501:42:1713700:16:0300:00:0000:00:00
44 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:58:2414300:29:4316201:12:0717.4701:41:5016000:16:3400:00:0000:00:00
45 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:58:5818400:31:2814701:10:0317.9901:41:3118400:17:2700:00:0000:00:00
46 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M01:59:2115800:30:1816901:12:3717.3501:42:5515500:16:2600:00:0000:00:00
47 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:3018900:31:3416001:11:5017.5401:43:2414000:16:0600:00:0000:00:00
48 8004MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:59:3918300:31:2515501:11:2817.6301:42:5317000:16:4600:00:0000:00:00
49 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M02:00:1117900:31:1616701:12:2917.3801:43:4515600:16:2600:00:0000:00:00
50 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M02:00:1118000:31:1816101:11:5217.5301:43:1017600:17:0100:00:0000:00:00
51 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M02:00:2517500:31:0516601:12:2017.4201:43:2517500:17:0000:00:0000:00:00
52 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:00:359800:27:5019701:17:1716.3001:45:0711300:15:2800:00:0000:00:00
53 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M02:00:5812900:29:0018501:14:5316.8301:43:5317800:17:0500:00:0000:00:00
54 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:03:2320800:32:5816301:12:1417.4401:45:1220500:18:1100:00:0000:00:00
55 5661ENRIQUE PÉREZ JIMÉNEZCERDANYOLA CHV1M02:04:1219200:31:4117701:13:3717.1201:45:1821800:18:5400:00:0000:00:00
56 8009XAVI NEBOT VERDAGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:05:1415300:30:1320801:19:1915.8901:49:3212200:15:4200:00:0000:00:00
57 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:05:2018600:31:3119001:15:3416.6701:47:0520900:18:1500:00:0000:00:00
58 8008ALBERTO VIZUETE SIERRALLICENCIA DE DIAV1M02:06:0711300:28:3217101:12:5317.2901:41:2524600:24:4200:00:0000:00:00
59 7122XAVIER MARCOS SANZLLICENCIA DE DIAV1M02:07:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 2467FELIPE NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1M02:09:0122800:35:1319101:15:5516.6001:51:0819600:17:5300:00:0000:00:00
61 2157J. DAVID FERNÁNDEZ MARTÍNCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:1817300:30:5821401:20:3915.6201:51:3719000:17:4100:00:0000:00:00
62 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:12:0220900:33:0821701:20:5215.5801:54:0020100:18:0200:00:0000:00:00
63 1696IVAN CORONADO VACACERDANYOLA CHV1M02:13:2221600:33:4821201:20:2415.6701:54:1222200:19:1000:00:0000:00:00
64 7130XAVIER RICART ALTEMIRLLICENCIA DE DIAV1M02:14:5223000:35:3021101:20:1215.7101:55:4222300:19:1000:00:0000:00:00
65 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2524500:38:1418801:15:2316.7101:53:3724400:21:4800:00:0000:00:00
66 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 8019DANI MIRÓ FUENTESLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3822300:34:3522501:23:3115.0901:58:0623000:19:3200:00:0000:00:00
68 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:22:2123700:36:4922901:25:3914.7102:02:2823300:19:5300:00:0000:00:00
69 7111FCO JAVIER FUENTES ALMAGRFEECV1M02:23:0723300:35:4323601:28:1414.2802:03:5722400:19:1000:00:0000:00:00
70 7110JOAN QUESADA GONZALEZFEECV1M02:23:0723100:35:3223401:28:0314.3102:03:3522900:19:3200:00:0000:00:00
71 7109DAVID MANSILLA ONIEVALLICENCIA DE DIAV1M02:23:0723200:35:3323501:28:1214.2902:03:4522800:19:2200:00:0000:00:00
72 7120JOSE MARIA TRIANO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4524100:37:1923001:26:1514.6102:03:3423500:20:1100:00:0000:00:00
73 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:25:2411800:28:3924701:41:4012.3902:10:1910000:15:0500:00:0000:00:00
74 8020ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0423400:35:4524101:32:5213.5702:08:3724200:21:2700:00:0000:00:00
75 7127GABRIEL MARISCALLLICENCIA DE DIAV1M02:30:1824800:39:2023801:28:5514.1702:08:1524500:22:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:173000:24:583300:58:4521.4501:23:433500:13:3400:00:0000:00:00
2 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:39:033500:25:094300:59:4821.0701:24:575400:14:0600:00:0000:00:00
3 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:42:327000:26:286101:01:0420.6301:27:329000:15:0000:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:0611000:28:224000:59:4121.1101:28:0313600:16:0300:00:0000:00:00
5 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:46:4210600:28:158201:03:1919.9001:31:3410100:15:0800:00:0000:00:00
6 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:47:5011500:28:368001:03:0119.9901:31:3714600:16:1300:00:0000:00:00
7 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:48:119000:27:3111601:06:4418.8801:34:154600:13:5600:00:0000:00:00
8 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:50:4914000:29:2910401:05:4119.1801:35:1011900:15:3900:00:0000:00:00
9 8010JORDI MONTANER SOLERLLICENCIA DE DIAV2M01:53:1210200:28:0313601:08:5318.2901:36:5614800:16:1600:00:0000:00:00
10 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M01:55:0119300:31:4911501:06:3418.9301:38:2316400:16:3800:00:0000:00:00
11 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:57:1815500:30:1615401:11:2417.6501:41:4011700:15:3800:00:0000:00:00
12 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:57:5616300:30:3915001:10:2317.9001:41:0217200:16:5400:00:0000:00:00
13 2604PER KVAMCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:59:5216600:30:4516801:12:3117.3801:43:1616300:16:3600:00:0000:00:00
14 3009DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M02:00:5121500:33:4713301:08:5018.3101:42:3720800:18:1400:00:0000:00:00
15 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:03:4419000:31:3518701:15:0616.7801:46:4117700:17:0300:00:0000:00:00
16 7128MANUEL SOLER BECERROFEECV2M02:05:2417700:31:0819801:18:1716.1001:49:2513100:15:5900:00:0000:00:00
17 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:06:3916400:30:4020601:19:0615.9301:49:4617100:16:5300:00:0000:00:00
18 2457JESUS M. ROMEO VIVEROCERDANYOLA CHV2M02:06:5619800:32:0819301:16:1816.5101:48:2621200:18:3000:00:0000:00:00
19 8002JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:08:4520600:32:4020001:18:2316.0701:51:0319200:17:4200:00:0000:00:00
20 7135EMILI BLANCO NEBREDALLICENCIA DE DIAV2M02:11:1820400:32:3921901:21:0315.5501:53:4218800:17:3600:00:0000:00:00
21 7113GUILLEM IBAÑEZ BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M02:14:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8018DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M02:16:4621000:33:1422101:22:3915.2501:55:5323700:20:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:50:5210400:28:1012901:08:0418.5101:36:147800:14:3800:00:0000:00:00
2 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M01:59:1614800:29:5915801:11:4717.5501:41:4618600:17:3000:00:0000:00:00
3 2572ANTONIO SORIA FERNÁNDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV3M02:07:5415400:30:1421501:20:4515.6001:50:5917300:16:5500:00:0000:00:00
4 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:12:4421300:33:2821301:20:3615.6301:54:0421500:18:4000:00:0000:00:00
5 8017LORENZO MARTINEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV3M02:15:4724200:37:2420701:19:1215.9101:56:3622500:19:1100:00:0000:00:00
6 7117RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV3M02:32:4424400:37:3224401:33:5713.4102:11:2924000:21:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:50:1014900:30:009001:04:1119.6301:34:1113200:15:5900:00:0000:00:00
2 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:51:4013400:29:0911401:06:3318.9301:35:4213000:15:5800:00:0000:00:00
3 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:24:1523900:37:1522701:25:2514.7502:02:4024300:21:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:43:2510900:28:205301:00:3020.8301:28:507600:14:3500:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:0213800:29:259301:04:2419.5701:33:4910700:15:1300:00:0000:00:00
3 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:329100:27:3115201:10:3317.8601:38:047000:14:2800:00:0000:00:00
4 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:53:1613500:29:1013501:08:5318.2901:38:0310600:15:1300:00:0000:00:00
5 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:00:5318200:31:2516401:12:1417.4401:43:3918000:17:1400:00:0000:00:00
6 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:03:1619400:31:5318001:14:0317.0201:45:5618100:17:2000:00:0000:00:00
7 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:04:2220700:32:4118101:14:1116.9801:46:5218500:17:3000:00:0000:00:00
8 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:06:1121800:33:5018201:14:3216.9101:48:2219500:17:4900:00:0000:00:00
9 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:5216700:30:4821601:20:4715.6001:51:3515000:16:1700:00:0000:00:00
10 7136KAREN FORDHAMLLICENCIA DE DIAV1F02:11:1820500:32:3921801:21:0315.5501:53:4218900:17:3600:00:0000:00:00
11 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:12:5222900:35:2620301:18:3116.0501:53:5721900:18:5500:00:0000:00:00
12 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:19:2717400:31:0423901:31:3813.7502:02:4216800:16:4500:00:0000:00:00
13 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:25:0623800:37:0123701:28:1514.2802:05:1623200:19:5000:00:0000:00:00
14 2913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F02:32:1124600:38:3024001:32:1613.6602:10:4624100:21:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:10:1017600:31:0722301:22:5515.2001:54:0214200:16:0800:00:0000:00:00
2 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:10:1422500:35:0319401:17:0016.3601:52:0320400:18:1100:00:0000:00:00
3 8006M AZUCENA VILLADA RCOAFEECV2F02:32:4424300:37:3124501:33:5813.4102:11:2923900:21:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:58100:22:50400:52:3423.9701:15:24200:11:3400:00:0000:00:00
2 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:51400:23:11300:52:1524.1101:15:26600:12:2500:00:0000:00:00
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:091500:23:55100:51:2824.4801:15:231400:12:4600:00:0000:00:00
4 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:231000:23:46700:53:0623.7301:16:52900:12:3100:00:0000:00:00
5 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:29:371600:24:02500:52:5223.8301:16:541300:12:4300:00:0000:00:00
6 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:132000:24:24800:53:0923.7101:17:331200:12:4000:00:0000:00:00
7 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:31:07800:23:231400:54:4023.0501:18:032300:13:0400:00:0000:00:00
8 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:31:551100:23:461900:55:3122.7001:19:171000:12:3800:00:0000:00:00
9 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:581400:23:521600:55:0822.8501:19:001900:12:5800:00:0000:00:00
10 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:33:24900:23:302400:56:5622.1301:20:261700:12:5800:00:0000:00:00
11 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:34:413900:25:202100:55:3822.6501:20:584100:13:4300:00:0000:00:00
12 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:252800:24:562300:56:1722.3901:21:135800:14:1200:00:0000:00:00
13 8014ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:36:042500:24:482000:55:3822.6501:20:2611800:15:3800:00:0000:00:00
14 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:083700:25:122700:57:0522.0701:22:174300:13:5100:00:0000:00:00
15 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:333600:25:103000:57:4921.7901:22:593600:13:3400:00:0000:00:00
16 8013MARCEL CARRERAS SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:36:475100:26:012600:57:0222.0901:23:034200:13:4400:00:0000:00:00
17 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:37:226800:26:272500:56:5822.1201:23:254700:13:5700:00:0000:00:00
18 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:37:551900:24:225401:00:3120.8201:24:532100:13:0200:00:0000:00:00
19 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:194800:25:563500:58:5121.4101:24:473300:13:3200:00:0000:00:00
20 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM01:38:342600:24:495201:00:2920.8301:25:182800:13:1600:00:0000:00:00
21 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:38:445800:26:133200:58:3021.5401:24:434900:14:0100:00:0000:00:00
22 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:394600:25:544400:59:5121.0501:25:454400:13:5400:00:0000:00:00
23 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:40:244500:25:535101:00:1720.9001:26:106000:14:1400:00:0000:00:00
24 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:41:148300:27:193600:59:0321.3401:26:228600:14:5200:00:0000:00:00
25 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:272300:24:337501:02:3020.1601:27:036400:14:2400:00:0000:00:00
26 8016JAVIER GARCIA PACHECOLLICENCIA DE DIAABM01:41:299500:27:404200:59:4321.1001:27:235500:14:0600:00:0000:00:00
27 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:41:3210100:28:022900:57:4621.8101:25:4812300:15:4400:00:0000:00:00
28 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:42:097500:26:564701:00:0920.9501:27:059900:15:0400:00:0000:00:00
29 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:245700:26:136301:01:0920.6101:27:229600:15:0200:00:0000:00:00
30 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:42:514900:25:597301:02:2420.1901:28:236900:14:2800:00:0000:00:00
31 2389RAFAEL BERTOMEU CARRASCOSINDEPENDENTABM01:42:516100:26:177901:03:0119.9901:29:183400:13:3300:00:0000:00:00
32 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:546000:26:158401:03:2519.8701:29:402600:13:1400:00:0000:00:00
33 7116JOSE CODOÑER PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:43:187900:27:156701:01:2220.5301:28:378000:14:4100:00:0000:00:00
34 7125SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:43:196700:26:225001:00:1620.9101:26:3816600:16:4100:00:0000:00:00
35 7134JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:43:246500:26:207601:02:5520.0301:29:155600:14:0900:00:0000:00:00
36 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:43:285000:26:008501:03:2719.8601:29:275000:14:0100:00:0000:00:00
37 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:326200:26:177401:02:2620.1801:28:438500:14:4900:00:0000:00:00
38 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:43:517700:27:086901:02:0120.3201:29:098100:14:4200:00:0000:00:00
39 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:43:552400:24:4110301:05:3719.2001:30:183800:13:3700:00:0000:00:00
40 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:44:1215900:30:223400:58:4821.4301:29:109700:15:0200:00:0000:00:00
41 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:44:248000:27:166001:00:5220.7001:28:0814900:16:1600:00:0000:00:00
42 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:44:2610500:28:136601:01:2020.5401:29:338800:14:5300:00:0000:00:00
43 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:2811400:28:345601:00:3920.7701:29:1310800:15:1500:00:0000:00:00
44 8001JORDI HIDALGO BOUFEECABM01:45:115400:26:099601:05:0419.3601:31:134800:13:5800:00:0000:00:00
45 7123ERIC GARCIA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:45:392700:24:4912201:07:2418.6901:32:133100:13:2600:00:0000:00:00
46 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:46:247600:26:579701:05:0519.3601:32:026300:14:2200:00:0000:00:00
47 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:46:517300:26:4810101:05:3219.2301:32:207400:14:3100:00:0000:00:00
48 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:0310300:28:078901:04:0519.6601:32:1212800:15:5100:00:0000:00:00
49 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:48:1312000:28:417701:02:5620.0201:31:3716200:16:3600:00:0000:00:00
50 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:228500:27:2110701:05:5219.1301:33:1310200:15:0900:00:0000:00:00
51 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMABM01:48:3710000:27:5911001:06:1319.0301:34:126600:14:2500:00:0000:00:00
52 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:025200:26:0212801:08:0318.5201:34:058900:14:5700:00:0000:00:00
53 7118RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:49:0911700:28:399801:05:1419.3201:33:5310900:15:1600:00:0000:00:00
54 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:49:2812100:28:427801:03:0020.0001:31:4219400:17:4600:00:0000:00:00
55 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:50:0312700:28:5810001:05:2519.2601:34:2312000:15:4000:00:0000:00:00
56 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:168800:27:2810901:06:1019.0401:33:3816500:16:3800:00:0000:00:00
57 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:50:3113200:29:0610801:06:0019.0901:35:0611200:15:2500:00:0000:00:00
58 8021IVAN BAILACH VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:50:357100:26:4014501:09:5018.0401:36:305300:14:0500:00:0000:00:00
59 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:50:4811600:28:3811201:06:2318.9801:35:0112400:15:4700:00:0000:00:00
60 7131DAMIAN PORTILLO CABANILLALLICENCIA DE DIAABM01:50:5010700:28:1611101:06:1419.0201:34:3015100:16:2000:00:0000:00:00
61 8003JORDI MUÑIZ MOLINAFEECABM01:50:569400:27:3713401:08:5218.3001:36:296800:14:2700:00:0000:00:00
62 8011JAUME CUSINÉ DOMÈNECHFEECABM01:52:0713300:29:0812101:07:1918.7201:36:2712100:15:4000:00:0000:00:00
63 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:52:2412600:28:5712001:07:1918.7201:36:1614400:16:0800:00:0000:00:00
64 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:54:0112500:28:5614401:09:3118.1301:38:2711500:15:3400:00:0000:00:00
65 8007DELFÍ LÓPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:54:1215700:30:1712501:07:5118.5701:38:0813800:16:0400:00:0000:00:00
66 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:54:5216000:30:2612701:07:5518.5501:38:2115900:16:3100:00:0000:00:00
67 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM01:55:1617200:30:5513101:08:1918.4401:39:1413500:16:0200:00:0000:00:00
68 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:55:2414700:29:5613901:09:0818.2301:39:0415200:16:2000:00:0000:00:00
69 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:55:3717800:31:1513201:08:2118.4301:39:3613400:16:0100:00:0000:00:00
70 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHABM01:56:0615200:30:0714001:09:1318.2001:39:2016900:16:4600:00:0000:00:00
71 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:2918100:31:2312401:07:4418.6001:39:0718200:17:2200:00:0000:00:00
72 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:56:4416500:30:4314601:09:5318.0301:40:3614100:16:0800:00:0000:00:00
73 7129JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:56:5919100:31:3512301:07:3918.6301:39:1419300:17:4500:00:0000:00:00
74 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:57:3615600:30:1715301:10:5217.7801:41:0915700:16:2700:00:0000:00:00
75 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM01:58:3514200:29:4117201:13:0517.2401:42:4612600:15:4900:00:0000:00:00
76 7115IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:00:1916900:30:4917301:13:0617.2401:43:5515400:16:2400:00:0000:00:00
77 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:00:378200:27:1820401:18:3616.0301:45:548300:14:4300:00:0000:00:00
78 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:01:3418700:31:3215901:11:4917.5401:43:2120600:18:1300:00:0000:00:00
79 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:03:3622200:34:2715101:10:2617.8901:44:5321600:18:4300:00:0000:00:00
80 7137EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:03:5913100:29:0419501:17:0116.3601:46:0519700:17:5400:00:0000:00:00
81 7132XAVIER PONS YUSTELLICENCIA DE DIAABM02:04:0720300:32:3817001:12:5217.2901:45:3021400:18:3700:00:0000:00:00
82 7107PERE BAQUES RAFOLSLLICENCIA DE DIAABM02:04:3020200:32:3717801:13:3917.1101:46:1620700:18:1400:00:0000:00:00
83 7119EDUARD MORENO GABRIELLLICENCIA DE DIAABM02:04:3621900:33:5217601:13:3617.1201:47:2817900:17:0800:00:0000:00:00
84 71FRANCESC ALBUERA REVERTECLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:05:3819900:32:0918601:14:5516.8201:47:0421300:18:3400:00:0000:00:00
85 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:05:4118800:31:3319601:17:0816.3401:48:4117400:17:0000:00:0000:00:00
86 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:08:2922000:34:0119201:16:1216.5401:50:1321000:18:1600:00:0000:00:00
87 7105IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM02:10:1421700:33:4920201:18:2416.0701:52:1320000:18:0100:00:0000:00:00
88 2469JOAN LLUCH CALMÓC.N. VILAFRANCA ABM02:12:4021400:33:3821001:20:0015.7501:53:3822100:19:0200:00:0000:00:00
89 2474JONATAN ROMERO MUÑOZC.N. VILAFRANCA ABM02:14:0920100:32:1122201:22:4615.2201:54:5722600:19:1200:00:0000:00:00
90 8005DAVID PÉREZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAABM02:19:4922700:35:1123101:26:1714.6002:01:2821100:18:2100:00:0000:00:00
91 7104PEDRO MULA RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:23:0823600:36:4522801:25:3114.7302:02:1623600:20:5200:00:0000:00:00
92 7121CARLOS INIESTA BERNALLLICENCIA DE DIAABM02:23:4624000:37:1823201:26:4014.5402:03:5823100:19:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:0711100:28:244601:00:0021.0001:28:248200:14:4300:00:0000:00:00
2 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:48:406300:26:1811801:07:1118.7501:33:2910500:15:1100:00:0000:00:00
3 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:54:2113700:29:2014101:09:1318.2001:38:3312500:15:4800:00:0000:00:00
4 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:2915100:30:0513001:08:1318.4701:38:1814500:16:1100:00:0000:00:00
5 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:3613000:29:0115701:11:4217.5701:40:438700:14:5300:00:0000:00:00
6 7114LAURA BALETA FARRERASFEECABF01:57:1614500:29:5014801:10:0317.9901:39:5318300:17:2300:00:0000:00:00
7 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:2116100:30:2817401:13:1817.1901:43:4616100:16:3500:00:0000:00:00
8 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:02:2511200:28:3220501:18:4316.0101:47:1510300:15:1000:00:0000:00:00
9 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:03:1220000:32:1018401:14:4216.8701:46:5215300:16:2000:00:0000:00:00
10 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:03:3217100:30:5417501:13:1917.1901:44:1322700:19:1900:00:0000:00:00
11 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:07:3522400:34:5518301:14:3916.8801:49:3419900:18:0100:00:0000:00:00
12 3004LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 TEAMABF02:10:3716800:30:4922601:23:4315.0501:54:3213900:16:0500:00:0000:00:00
13 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:12:2918500:31:3022401:23:2615.1001:54:5618700:17:3300:00:0000:00:00
14 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:13:0322600:35:0720901:19:4815.7901:54:5520300:18:0800:00:0000:00:00
15 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:14:3121100:33:1922001:22:2715.2801:55:4621700:18:4500:00:0000:00:00
16 7103MONTSE PERDIGUERO FABRÉLLICENCIA DE DIAABF02:23:2423500:35:5923301:27:1514.4402:03:1423400:20:1000:00:0000:00:00
17 8012ARIADNA BENET VIGOLLICENCIA DE DIAABF02:24:4922100:34:0824201:32:5913.5502:07:0719100:17:4200:00:0000:00:00
18 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:29:5921200:33:2424601:37:3812.9102:11:0222000:18:5700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32