RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 255 251 4 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:26:51300:23:07200:52:1424.1201:15:21100:11:3000:00:0000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:58100:22:50400:52:3423.9701:15:24200:11:3400:00:0000:00:00
3 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:51400:23:11300:52:1524.1101:15:26600:12:2500:00:0000:00:00
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:091500:23:55100:51:2824.4801:15:231400:12:4600:00:0000:00:00
5 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:28:521300:23:52600:53:0423.7401:16:56300:11:5600:00:0000:00:00
6 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:18200:23:061000:53:4923.4101:16:55400:12:2300:00:0000:00:00
7 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:231000:23:46700:53:0623.7301:16:52900:12:3100:00:0000:00:00
8 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:29:371600:24:02500:52:5223.8301:16:541300:12:4300:00:0000:00:00
9 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:05500:23:151200:54:2123.1801:17:36700:12:2900:00:0000:00:00
10 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:132000:24:24800:53:0923.7101:17:331200:12:4000:00:0000:00:00
11 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:30:14600:23:191300:54:2523.1501:17:44800:12:3000:00:0000:00:00
12 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:431800:24:15900:53:3023.5501:17:451800:12:5800:00:0000:00:00
13 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:31:07800:23:231400:54:4023.0501:18:032300:13:0400:00:0000:00:00
14 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:31:551100:23:461900:55:3122.7001:19:171000:12:3800:00:0000:00:00
15 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:581400:23:521600:55:0822.8501:19:001900:12:5800:00:0000:00:00
16 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:33:142200:24:312200:55:4922.5701:20:201600:12:5400:00:0000:00:00
17 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:33:24900:23:302400:56:5622.1301:20:261700:12:5800:00:0000:00:00
18 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:511200:23:492800:57:3921.8601:21:28500:12:2300:00:0000:00:00
19 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:34:013800:25:181700:55:1822.7801:20:363000:13:2500:00:0000:00:00
20 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:34:22700:23:203100:58:1421.6401:21:341500:12:4800:00:0000:00:00
21 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:34:413900:25:202100:55:3822.6501:20:584100:13:4300:00:0000:00:00
22 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:252800:24:562300:56:1722.3901:21:135800:14:1200:00:0000:00:00
23 8014ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:36:042500:24:482000:55:3822.6501:20:2611800:15:3800:00:0000:00:00
24 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:083700:25:122700:57:0522.0701:22:174300:13:5100:00:0000:00:00
25 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:36:107200:26:451800:55:3022.7001:22:154500:13:5500:00:0000:00:00
26 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:36:147800:27:111500:54:5922.9201:22:105100:14:0400:00:0000:00:00
27 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:333600:25:103000:57:4921.7901:22:593600:13:3400:00:0000:00:00
28 8013MARCEL CARRERAS SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:36:475100:26:012600:57:0222.0901:23:034200:13:4400:00:0000:00:00
29 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:173000:24:583300:58:4521.4501:23:433500:13:3400:00:0000:00:00
30 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:213300:25:053700:59:1221.2801:24:172400:13:0400:00:0000:00:00
31 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:37:226800:26:272500:56:5822.1201:23:254700:13:5700:00:0000:00:00
32 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:37:551900:24:225401:00:3120.8201:24:532100:13:0200:00:0000:00:00
33 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:37:591700:24:116401:01:0920.6101:25:201100:12:3900:00:0000:00:00
34 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:194800:25:563500:58:5121.4101:24:473300:13:3200:00:0000:00:00
35 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:234300:25:393800:59:1621.2601:24:553200:13:2800:00:0000:00:00
36 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM01:38:342600:24:495201:00:2920.8301:25:182800:13:1600:00:0000:00:00
37 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:38:445800:26:133200:58:3021.5401:24:434900:14:0100:00:0000:00:00
38 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:38:443100:24:595801:00:4220.7601:25:412200:13:0300:00:0000:00:00
39 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:38:484200:25:284801:00:1420.9201:25:422500:13:0600:00:0000:00:00
40 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:39:033500:25:094300:59:4821.0701:24:575400:14:0600:00:0000:00:00
41 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:394600:25:544400:59:5121.0501:25:454400:13:5400:00:0000:00:00
42 7106JOAN MESTRES FONTANALSLLICENCIA DE DIAV1M01:39:5017000:30:531100:53:5423.3801:24:479800:15:0300:00:0000:00:00
43 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:39:586400:26:193900:59:1921.2401:25:386200:14:2000:00:0000:00:00
44 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:40:035300:26:044901:00:1620.9101:26:204000:13:4300:00:0000:00:00
45 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:40:094100:25:274100:59:4221.1101:25:099100:15:0000:00:0000:00:00
46 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:40:113400:25:075501:00:3720.7901:25:446700:14:2700:00:0000:00:00
47 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:135600:26:124500:59:5621.0201:26:085200:14:0500:00:0000:00:00
48 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:40:244500:25:535101:00:1720.9001:26:106000:14:1400:00:0000:00:00
49 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:41:044400:25:416501:01:1220.5901:26:535700:14:1100:00:0000:00:00
50 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:41:148300:27:193600:59:0321.3401:26:228600:14:5200:00:0000:00:00
51 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:272300:24:337501:02:3020.1601:27:036400:14:2400:00:0000:00:00
52 8016JAVIER GARCIA PACHECOLLICENCIA DE DIAABM01:41:299500:27:404200:59:4321.1001:27:235500:14:0600:00:0000:00:00
53 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:41:3210100:28:022900:57:4621.8101:25:4812300:15:4400:00:0000:00:00
54 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:41:345900:26:146801:02:0020.3201:28:142900:13:2000:00:0000:00:00
55 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:41:514000:25:278101:03:0919.9501:28:362700:13:1500:00:0000:00:00
56 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:42:037400:26:545701:00:4020.7701:27:347100:14:2900:00:0000:00:00
57 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:42:097500:26:564701:00:0920.9501:27:059900:15:0400:00:0000:00:00
58 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:163200:25:008601:03:3419.8201:28:343900:13:4200:00:0000:00:00
59 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:245700:26:136301:01:0920.6101:27:229600:15:0200:00:0000:00:00
60 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:42:327000:26:286101:01:0420.6301:27:329000:15:0000:00:0000:00:00
61 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:42:408600:27:255901:00:4520.7401:28:107300:14:3000:00:0000:00:00
62 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:42:518400:27:206201:01:0720.6201:28:276500:14:2400:00:0000:00:00
63 2389RAFAEL BERTOMEU CARRASCOSINDEPENDENTABM01:42:516100:26:177901:03:0119.9901:29:183400:13:3300:00:0000:00:00
64 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:42:514900:25:597301:02:2420.1901:28:236900:14:2800:00:0000:00:00
65 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:546000:26:158401:03:2519.8701:29:402600:13:1400:00:0000:00:00
66 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:0711100:28:244601:00:0021.0001:28:248200:14:4300:00:0000:00:00
67 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:43:122100:24:2510501:05:4619.1601:30:112000:13:0100:00:0000:00:00
68 7116JOSE CODOÑER PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:43:187900:27:156701:01:2220.5301:28:378000:14:4100:00:0000:00:00
69 7125SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:43:196700:26:225001:00:1620.9101:26:3816600:16:4100:00:0000:00:00
70 7134JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:43:246500:26:207601:02:5520.0301:29:155600:14:0900:00:0000:00:00
71 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:43:2510900:28:205301:00:3020.8301:28:507600:14:3500:00:0000:00:00
72 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:43:285000:26:008501:03:2719.8601:29:275000:14:0100:00:0000:00:00
73 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:326200:26:177401:02:2620.1801:28:438500:14:4900:00:0000:00:00
74 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:416900:26:288701:03:3719.8101:30:053700:13:3600:00:0000:00:00
75 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:43:517700:27:086901:02:0120.3201:29:098100:14:4200:00:0000:00:00
76 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:43:552400:24:4110301:05:3719.2001:30:183800:13:3700:00:0000:00:00
77 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:43:576600:26:208301:03:1919.9001:29:396100:14:1800:00:0000:00:00
78 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:0611000:28:224000:59:4121.1101:28:0313600:16:0300:00:0000:00:00
79 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:118100:27:177101:02:0920.2701:29:268400:14:4500:00:0000:00:00
80 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:44:1215900:30:223400:58:4821.4301:29:109700:15:0200:00:0000:00:00
81 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M01:44:148900:27:307001:02:0320.3101:29:337900:14:4100:00:0000:00:00
82 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:44:248000:27:166001:00:5220.7001:28:0814900:16:1600:00:0000:00:00
83 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:44:2610500:28:136601:01:2020.5401:29:338800:14:5300:00:0000:00:00
84 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:2811400:28:345601:00:3920.7701:29:1310800:15:1500:00:0000:00:00
85 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:44:539200:27:327201:02:2020.2101:29:529400:15:0100:00:0000:00:00
86 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:45:032900:24:5710201:05:3619.2101:30:337200:14:3000:00:0000:00:00
87 8001JORDI HIDALGO BOUFEECABM01:45:115400:26:099601:05:0419.3601:31:134800:13:5800:00:0000:00:00
88 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:178700:27:278801:03:3819.8001:31:055900:14:1200:00:0000:00:00
89 7123ERIC GARCIA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:45:392700:24:4912201:07:2418.6901:32:133100:13:2600:00:0000:00:00
90 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:45:485500:26:119501:05:0119.3801:31:127700:14:3600:00:0000:00:00
91 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:46:247600:26:579701:05:0519.3601:32:026300:14:2200:00:0000:00:00
92 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:46:4210600:28:158201:03:1919.9001:31:3410100:15:0800:00:0000:00:00
93 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:46:517300:26:4810101:05:3219.2301:32:207400:14:3100:00:0000:00:00
94 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:47:049600:27:449101:04:1919.5901:32:039300:15:0100:00:0000:00:00
95 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:47:5011500:28:368001:03:0119.9901:31:3714600:16:1300:00:0000:00:00
96 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:0310300:28:078901:04:0519.6601:32:1212800:15:5100:00:0000:00:00
97 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:48:119000:27:3111601:06:4418.8801:34:154600:13:5600:00:0000:00:00
98 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:48:1312000:28:417701:02:5620.0201:31:3716200:16:3600:00:0000:00:00
99 7126SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:48:1614100:29:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:228500:27:2110701:05:5219.1301:33:1310200:15:0900:00:0000:00:00
101 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMABM01:48:3710000:27:5911001:06:1319.0301:34:126600:14:2500:00:0000:00:00
102 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:48:406300:26:1811801:07:1118.7501:33:2910500:15:1100:00:0000:00:00
103 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:48:4411900:28:409401:04:5319.4201:33:3310400:15:1100:00:0000:00:00
104 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:025200:26:0212801:08:0318.5201:34:058900:14:5700:00:0000:00:00
105 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:0213800:29:259301:04:2419.5701:33:4910700:15:1300:00:0000:00:00
106 7118RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:49:0911700:28:399801:05:1419.3201:33:5310900:15:1600:00:0000:00:00
107 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:49:2812100:28:427801:03:0020.0001:31:4219400:17:4600:00:0000:00:00
108 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:50:0312700:28:5810001:05:2519.2601:34:2312000:15:4000:00:0000:00:00
109 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:50:0312800:28:599201:04:2019.5901:33:1916700:16:4400:00:0000:00:00
110 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:50:1014900:30:009001:04:1119.6301:34:1113200:15:5900:00:0000:00:00
111 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:168800:27:2810901:06:1019.0401:33:3816500:16:3800:00:0000:00:00
112 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:50:3113200:29:0610801:06:0019.0901:35:0611200:15:2500:00:0000:00:00
113 8021IVAN BAILACH VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:50:357100:26:4014501:09:5018.0401:36:305300:14:0500:00:0000:00:00
114 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:50:4114400:29:479901:05:1719.3001:35:0411600:15:3700:00:0000:00:00
115 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:50:4811600:28:3811201:06:2318.9801:35:0112400:15:4700:00:0000:00:00
116 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:50:4914000:29:2910401:05:4119.1801:35:1011900:15:3900:00:0000:00:00
117 7131DAMIAN PORTILLO CABANILLALLICENCIA DE DIAABM01:50:5010700:28:1611101:06:1419.0201:34:3015100:16:2000:00:0000:00:00
118 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:50:5210400:28:1012901:08:0418.5101:36:147800:14:3800:00:0000:00:00
119 8003JORDI MUÑIZ MOLINAFEECABM01:50:569400:27:3713401:08:5218.3001:36:296800:14:2700:00:0000:00:00
120 8015JOAN RIBA PUIGORIOLLLICENCIA DE DIAJNM01:51:249300:27:3612601:07:5218.5701:35:2812900:15:5600:00:0000:00:00
121 5595FRANCESC CABEZA REINAC.N. VILAFRANCA V1M01:51:3412400:28:5411701:06:4918.8601:35:4312700:15:5100:00:0000:00:00
122 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:51:4013400:29:0911401:06:3318.9301:35:4213000:15:5800:00:0000:00:00
123 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:51:559700:27:5013701:09:0418.2401:36:549200:15:0100:00:0000:00:00
124 8011JAUME CUSINÉ DOMÈNECHFEECABM01:52:0713300:29:0812101:07:1918.7201:36:2712100:15:4000:00:0000:00:00
125 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:52:2412600:28:5712001:07:1918.7201:36:1614400:16:0800:00:0000:00:00
126 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:52:3016200:30:3410601:05:4819.1501:36:2214300:16:0800:00:0000:00:00
127 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:329100:27:3115201:10:3317.8601:38:047000:14:2800:00:0000:00:00
128 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:52:4112200:28:4414201:09:2318.1601:38:077500:14:3400:00:0000:00:00
129 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:52:4915000:30:0211301:06:3118.9401:36:3314700:16:1600:00:0000:00:00
130 8010JORDI MONTANER SOLERLLICENCIA DE DIAV2M01:53:1210200:28:0313601:08:5318.2901:36:5614800:16:1600:00:0000:00:00
131 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:53:1613500:29:1013501:08:5318.2901:38:0310600:15:1300:00:0000:00:00
132 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:54:0112500:28:5614401:09:3118.1301:38:2711500:15:3400:00:0000:00:00
133 2575MANUEL BORRALLO BARCOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:54:0113900:29:2613801:09:0618.2301:38:3211400:15:2900:00:0000:00:00
134 8007DELFÍ LÓPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:54:1215700:30:1712501:07:5118.5701:38:0813800:16:0400:00:0000:00:00
135 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:54:2113700:29:2014101:09:1318.2001:38:3312500:15:4800:00:0000:00:00
136 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:2915100:30:0513001:08:1318.4701:38:1814500:16:1100:00:0000:00:00
137 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:54:4014600:29:5314301:09:2618.1501:39:1911000:15:2100:00:0000:00:00
138 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:54:5216000:30:2612701:07:5518.5501:38:2115900:16:3100:00:0000:00:00
139 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M01:55:0119300:31:4911501:06:3418.9301:38:2316400:16:3800:00:0000:00:00
140 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM01:55:1617200:30:5513101:08:1918.4401:39:1413500:16:0200:00:0000:00:00
141 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:55:2414700:29:5613901:09:0818.2301:39:0415200:16:2000:00:0000:00:00
142 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:329900:27:5316501:12:1717.4301:40:1011100:15:2200:00:0000:00:00
143 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:3613000:29:0115701:11:4217.5701:40:438700:14:5300:00:0000:00:00
144 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:55:3717800:31:1513201:08:2118.4301:39:3613400:16:0100:00:0000:00:00
145 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHABM01:56:0615200:30:0714001:09:1318.2001:39:2016900:16:4600:00:0000:00:00
146 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:2918100:31:2312401:07:4418.6001:39:0718200:17:2200:00:0000:00:00
147 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:56:4416500:30:4314601:09:5318.0301:40:3614100:16:0800:00:0000:00:00
148 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:56:4613600:29:1515601:11:3117.6201:40:4613300:16:0000:00:0000:00:00
149 7129JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:56:5919100:31:3512301:07:3918.6301:39:1419300:17:4500:00:0000:00:00
150 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M01:57:1010800:28:1717901:13:5117.0601:42:089500:15:0200:00:0000:00:00
151 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:1319600:32:0311901:07:1418.7401:39:1719800:17:5600:00:0000:00:00
152 7114LAURA BALETA FARRERASFEECABF01:57:1614500:29:5014801:10:0317.9901:39:5318300:17:2300:00:0000:00:00
153 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:57:1815500:30:1615401:11:2417.6501:41:4011700:15:3800:00:0000:00:00
154 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:57:3615600:30:1715301:10:5217.7801:41:0915700:16:2700:00:0000:00:00
155 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:57:5616300:30:3915001:10:2317.9001:41:0217200:16:5400:00:0000:00:00
156 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:58:2019700:32:0614901:10:1117.9501:42:1713700:16:0300:00:0000:00:00
157 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:58:2414300:29:4316201:12:0717.4701:41:5016000:16:3400:00:0000:00:00
158 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM01:58:3514200:29:4117201:13:0517.2401:42:4612600:15:4900:00:0000:00:00
159 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:58:5818400:31:2814701:10:0317.9901:41:3118400:17:2700:00:0000:00:00
160 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M01:59:1614800:29:5915801:11:4717.5501:41:4618600:17:3000:00:0000:00:00
161 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M01:59:2115800:30:1816901:12:3717.3501:42:5515500:16:2600:00:0000:00:00
162 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:3018900:31:3416001:11:5017.5401:43:2414000:16:0600:00:0000:00:00
163 8004MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:59:3918300:31:2515501:11:2817.6301:42:5317000:16:4600:00:0000:00:00
164 2604PER KVAMCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:59:5216600:30:4516801:12:3117.3801:43:1616300:16:3600:00:0000:00:00
165 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M02:00:1117900:31:1616701:12:2917.3801:43:4515600:16:2600:00:0000:00:00
166 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M02:00:1118000:31:1816101:11:5217.5301:43:1017600:17:0100:00:0000:00:00
167 7115IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:00:1916900:30:4917301:13:0617.2401:43:5515400:16:2400:00:0000:00:00
168 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:2116100:30:2817401:13:1817.1901:43:4616100:16:3500:00:0000:00:00
169 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M02:00:2517500:31:0516601:12:2017.4201:43:2517500:17:0000:00:0000:00:00
170 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:00:359800:27:5019701:17:1716.3001:45:0711300:15:2800:00:0000:00:00
171 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:00:378200:27:1820401:18:3616.0301:45:548300:14:4300:00:0000:00:00
172 3009DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M02:00:5121500:33:4713301:08:5018.3101:42:3720800:18:1400:00:0000:00:00
173 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:00:5318200:31:2516401:12:1417.4401:43:3918000:17:1400:00:0000:00:00
174 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M02:00:5812900:29:0018501:14:5316.8301:43:5317800:17:0500:00:0000:00:00
175 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:01:3418700:31:3215901:11:4917.5401:43:2120600:18:1300:00:0000:00:00
176 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:02:2511200:28:3220501:18:4316.0101:47:1510300:15:1000:00:0000:00:00
177 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:03:1220000:32:1018401:14:4216.8701:46:5215300:16:2000:00:0000:00:00
178 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:03:1619400:31:5318001:14:0317.0201:45:5618100:17:2000:00:0000:00:00
179 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:03:2320800:32:5816301:12:1417.4401:45:1220500:18:1100:00:0000:00:00
180 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:03:3217100:30:5417501:13:1917.1901:44:1322700:19:1900:00:0000:00:00
181 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:03:3622200:34:2715101:10:2617.8901:44:5321600:18:4300:00:0000:00:00
182 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:03:4419000:31:3518701:15:0616.7801:46:4117700:17:0300:00:0000:00:00
183 7137EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:03:5913100:29:0419501:17:0116.3601:46:0519700:17:5400:00:0000:00:00
184 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:04:0419500:32:0118901:15:3416.6701:47:3515800:16:2900:00:0000:00:00
185 7132XAVIER PONS YUSTELLICENCIA DE DIAABM02:04:0720300:32:3817001:12:5217.2901:45:3021400:18:3700:00:0000:00:00
186 5661ENRIQUE PÉREZ JIMÉNEZCERDANYOLA CHV1M02:04:1219200:31:4117701:13:3717.1201:45:1821800:18:5400:00:0000:00:00
187 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:04:2220700:32:4118101:14:1116.9801:46:5218500:17:3000:00:0000:00:00
188 7107PERE BAQUES RAFOLSLLICENCIA DE DIAABM02:04:3020200:32:3717801:13:3917.1101:46:1620700:18:1400:00:0000:00:00
189 7119EDUARD MORENO GABRIELLLICENCIA DE DIAABM02:04:3621900:33:5217601:13:3617.1201:47:2817900:17:0800:00:0000:00:00
190 8009XAVI NEBOT VERDAGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:05:1415300:30:1320801:19:1915.8901:49:3212200:15:4200:00:0000:00:00
191 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:05:144700:25:5519901:18:1816.0901:44:1323800:21:0100:00:0000:00:00
192 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM02:05:1612300:28:4520101:18:2416.0701:47:0920200:18:0700:00:0000:00:00
193 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:05:2018600:31:3119001:15:3416.6701:47:0520900:18:1500:00:0000:00:00
194 7128MANUEL SOLER BECERROFEECV2M02:05:2417700:31:0819801:18:1716.1001:49:2513100:15:5900:00:0000:00:00
195 71FRANCESC ALBUERA REVERTECLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:05:3819900:32:0918601:14:5516.8201:47:0421300:18:3400:00:0000:00:00
196 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:05:4118800:31:3319601:17:0816.3401:48:4117400:17:0000:00:0000:00:00
197 8008ALBERTO VIZUETE SIERRALLICENCIA DE DIAV1M02:06:0711300:28:3217101:12:5317.2901:41:2524600:24:4200:00:0000:00:00
198 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:06:1121800:33:5018201:14:3216.9101:48:2219500:17:4900:00:0000:00:00
199 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:06:3916400:30:4020601:19:0615.9301:49:4617100:16:5300:00:0000:00:00
200 2457JESUS M. ROMEO VIVEROCERDANYOLA CHV2M02:06:5619800:32:0819301:16:1816.5101:48:2621200:18:3000:00:0000:00:00
201 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:07:3522400:34:5518301:14:3916.8801:49:3419900:18:0100:00:0000:00:00
202 7122XAVIER MARCOS SANZLLICENCIA DE DIAV1M02:07:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
203 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:5216700:30:4821601:20:4715.6001:51:3515000:16:1700:00:0000:00:00
204 2572ANTONIO SORIA FERNÁNDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV3M02:07:5415400:30:1421501:20:4515.6001:50:5917300:16:5500:00:0000:00:00
205 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:08:2922000:34:0119201:16:1216.5401:50:1321000:18:1600:00:0000:00:00
206 8002JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:08:4520600:32:4020001:18:2316.0701:51:0319200:17:4200:00:0000:00:00
207 2467FELIPE NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1M02:09:0122800:35:1319101:15:5516.6001:51:0819600:17:5300:00:0000:00:00
208 2157J. DAVID FERNÁNDEZ MARTÍNCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:1817300:30:5821401:20:3915.6201:51:3719000:17:4100:00:0000:00:00
209 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:10:1017600:31:0722301:22:5515.2001:54:0214200:16:0800:00:0000:00:00
210 7105IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM02:10:1421700:33:4920201:18:2416.0701:52:1320000:18:0100:00:0000:00:00
211 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:10:1422500:35:0319401:17:0016.3601:52:0320400:18:1100:00:0000:00:00
212 3004LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 TEAMABF02:10:3716800:30:4922601:23:4315.0501:54:3213900:16:0500:00:0000:00:00
213 7135EMILI BLANCO NEBREDALLICENCIA DE DIAV2M02:11:1820400:32:3921901:21:0315.5501:53:4218800:17:3600:00:0000:00:00
214 7136KAREN FORDHAMLLICENCIA DE DIAV1F02:11:1820500:32:3921801:21:0315.5501:53:4218900:17:3600:00:0000:00:00
215 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:12:0220900:33:0821701:20:5215.5801:54:0020100:18:0200:00:0000:00:00
216 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:12:2918500:31:3022401:23:2615.1001:54:5618700:17:3300:00:0000:00:00
217 2469JOAN LLUCH CALMÓC.N. VILAFRANCA ABM02:12:4021400:33:3821001:20:0015.7501:53:3822100:19:0200:00:0000:00:00
218 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:12:4421300:33:2821301:20:3615.6301:54:0421500:18:4000:00:0000:00:00
219 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:12:5222900:35:2620301:18:3116.0501:53:5721900:18:5500:00:0000:00:00
220 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:13:0322600:35:0720901:19:4815.7901:54:5520300:18:0800:00:0000:00:00
221 1696IVAN CORONADO VACACERDANYOLA CHV1M02:13:2221600:33:4821201:20:2415.6701:54:1222200:19:1000:00:0000:00:00
222 7113GUILLEM IBAÑEZ BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M02:14:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
223 2474JONATAN ROMERO MUÑOZC.N. VILAFRANCA ABM02:14:0920100:32:1122201:22:4615.2201:54:5722600:19:1200:00:0000:00:00
224 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:14:3121100:33:1922001:22:2715.2801:55:4621700:18:4500:00:0000:00:00
225 7130XAVIER RICART ALTEMIRLLICENCIA DE DIAV1M02:14:5223000:35:3021101:20:1215.7101:55:4222300:19:1000:00:0000:00:00
226 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2524500:38:1418801:15:2316.7101:53:3724400:21:4800:00:0000:00:00
227 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
228 8017LORENZO MARTINEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV3M02:15:4724200:37:2420701:19:1215.9101:56:3622500:19:1100:00:0000:00:00
229 8018DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M02:16:4621000:33:1422101:22:3915.2501:55:5323700:20:5300:00:0000:00:00
230 8019DANI MIRÓ FUENTESLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3822300:34:3522501:23:3115.0901:58:0623000:19:3200:00:0000:00:00
231 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F02:19:2717400:31:0423901:31:3813.7502:02:4216800:16:4500:00:0000:00:00
232 8005DAVID PÉREZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAABM02:19:4922700:35:1123101:26:1714.6002:01:2821100:18:2100:00:0000:00:00
233 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:22:2123700:36:4922901:25:3914.7102:02:2823300:19:5300:00:0000:00:00
234 7109DAVID MANSILLA ONIEVALLICENCIA DE DIAV1M02:23:0723200:35:3323501:28:1214.2902:03:4522800:19:2200:00:0000:00:00
235 7110JOAN QUESADA GONZALEZFEECV1M02:23:0723100:35:3223401:28:0314.3102:03:3522900:19:3200:00:0000:00:00
236 7111FCO JAVIER FUENTES ALMAGRFEECV1M02:23:0723300:35:4323601:28:1414.2802:03:5722400:19:1000:00:0000:00:00
237 7104PEDRO MULA RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:23:0823600:36:4522801:25:3114.7302:02:1623600:20:5200:00:0000:00:00
238 7103MONTSE PERDIGUERO FABRÉLLICENCIA DE DIAABF02:23:2423500:35:5923301:27:1514.4402:03:1423400:20:1000:00:0000:00:00
239 7120JOSE MARIA TRIANO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4524100:37:1923001:26:1514.6102:03:3423500:20:1100:00:0000:00:00
240 7121CARLOS INIESTA BERNALLLICENCIA DE DIAABM02:23:4624000:37:1823201:26:4014.5402:03:5823100:19:4800:00:0000:00:00
241 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:24:1523900:37:1522701:25:2514.7502:02:4024300:21:3500:00:0000:00:00
242 8012ARIADNA BENET VIGOLLICENCIA DE DIAABF02:24:4922100:34:0824201:32:5913.5502:07:0719100:17:4200:00:0000:00:00
243 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:25:0623800:37:0123701:28:1514.2802:05:1623200:19:5000:00:0000:00:00
244 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:25:2411800:28:3924701:41:4012.3902:10:1910000:15:0500:00:0000:00:00
245 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:29:5921200:33:2424601:37:3812.9102:11:0222000:18:5700:00:0000:00:00
246 8020ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0423400:35:4524101:32:5213.5702:08:3724200:21:2700:00:0000:00:00
247 7127GABRIEL MARISCALLLICENCIA DE DIAV1M02:30:1824800:39:2023801:28:5514.1702:08:1524500:22:0300:00:0000:00:00
248 2913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F02:32:1124600:38:3024001:32:1613.6602:10:4624100:21:2500:00:0000:00:00
249 8006M AZUCENA VILLADA RCOAFEECV2F02:32:4424300:37:3124501:33:5813.4102:11:2923900:21:1500:00:0000:00:00
250 7117RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV3M02:32:4424400:37:3224401:33:5713.4102:11:2924000:21:1500:00:0000:00:00
251 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M02:39:0224700:38:4224301:33:3413.4702:12:1624700:26:4600:00:0000:00:00


NF 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:00:00000:25:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:00:00000:38:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:30:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:00:00000:37:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7108JOSEP LLUIS GARCIA VIDALLLICENCIA DE DIAV2M
NP 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M
NP 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 7112JORGE RODRIGUEZ NEIRALLICENCIA DE DIAABM
NP 7124OSCAR YANEZ ORPILLICENCIA DE DIAABM
NP 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M
NP 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M
NP 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM
NP 7133JORDI CARSI FENIGOLALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7138XAVIER GUARDIET MASLLICENCIA DE DIAABM
NP 7139SERGI CERCOS CARBOLLICENCIA DE DIAABM
NP 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF
NP 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 7101ALBERT GONZALEZ ALBALLICENCIA DE DIAABM
NP 7102BRUNA GARCES AMATLLICENCIA DE DIAABF
NP 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F
NP 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM
NP 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M
NP 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM
NP 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32