RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 255 251 4 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:27:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1143JOSEP CASAS CASANOVA01:27:51
23895XAVIER MADRONA VILA01:28:09
33835ERNEST PALAU VILA01:31:58

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:29:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:29:18
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:30:05
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:30:13

3. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 04:32:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:26:51
2130IVAN MENCHÓN VELASCO01:31:55
3128RAUL BARRIOS BRUFAU01:33:14

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:32:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:26:58
2139GERARD SABATÉ AYMERICH01:29:23
35409PEP TATCHÉ LLONCH01:36:10

5. - C.A. IGUALADA - 04:41:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:31:07
2290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀ01:33:24
32487DAVID SEREROLS TORRAS01:37:22

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:43:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:30:43
22131ORIOL FORNS NADAL01:36:08
35607MARC VILA VALLS01:36:33

7. - C.N. REUS PLOMS - 04:47:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:29:37
23903MARC CIRERA CASELLAS01:34:41
33717ROMÁN IGLESIAS VERNET01:42:51

8. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:55:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:37:17
2924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:37:59
31543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:39:58

9. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:02:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:36:14
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:38:44
35225MARC SOLER BLASCO01:47:04

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:02:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:33:51
2916ALBERT ROURA POL01:43:32
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:45:03

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:03:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:37:21
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:42:16
35956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:44:11

12. - GAVA TRIATLO - 05:06:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMÚDEZ01:34:22
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:43:57
3119JUANJO GALLARDO GONZALEZ01:47:50

13. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:09:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:39:39
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:41:34
31210PERE RECHE QUINTANA01:48:44

14. - CLUB TRI5U - 05:12:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN01:37:55
23043CARLOS ALBA ALONSO01:43:51
32630CARLES PONS PEREZ01:50:48

15. - CERDANYOLA CH - 05:14:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA01:40:11
22447GREGORY FIERENS01:42:51
3368MIQUEL MORALES ROLDAN01:51:55

16. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:19:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:41:04
22631EMILIO OVIEDO PRADA01:48:11
33914JOEL MOYANO HERRERO01:50:03

17. - CERRR IGUALADA - 05:19:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:30:14
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:41:14
3192JORGE LOPEZ JUAREZ02:08:29

18. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 05:21:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:43:41
25446ROGER SALVADOR GIMENO01:45:17
35413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:52:24

19. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:28:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:39:03
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:50:49
31258ALBERT JIMENEZ ESTRADA01:58:58

20. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 05:31:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11702JAUME CANELA MATEU01:44:24
25304SERGI PUIGFEL MORENO01:48:13
33028JAVIER PRETEL MESA01:58:24

21. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 05:34:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12023PEDRO AVELLO GOROSTIDI01:43:12
22343XAVIER ACOSTA JULIA01:45:48
31715MARC MORALES FAURA02:05:14

22. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:37:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13854OSCAR ARIAS01:48:22
22101FRANCESC RECASENS ESCRIBANO01:52:41
35359GERARD SALVADO BOTELLA01:56:29

23. - C.N. VILAFRANCA - 05:38:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDÀ GIMENO01:46:51
25595FRANCESC CABEZA REINA01:51:34
31737JAUME LLORDES MATEU02:00:11

24. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 05:38:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA01:44:26
2720JOSEP LLANO TOURÍS01:54:40
32604PER KVAM01:59:52

25. - C.N. VIC-ETB - 05:41:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:41:32
23463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:57:56
35824MARC RIERA BAILEN02:01:34

26. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:41:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:40:24
23606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA01:56:46
32472JORDI CALVO CERVERA02:04:04

27. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 05:48:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:46:24
23817MARC CORDOBA CASANOVAS01:58:20
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA02:03:36

28. - CLUB NATACIO SITGES - 06:36:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12467FELIPE NOGUERA OTERO02:09:01
25472TIM EHLERS02:12:02
31511MANUEL ALLER LLAMAZARES02:15:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32