RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
244 226 218 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:39:467100:22:357401:06:1318.1201:28:485900:10:5800:00:0000:00:00
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:41:5012000:24:196501:05:1918.3701:29:3811300:12:1200:00:0000:00:00
3 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:42:1410600:24:047001:06:0218.1701:30:0611000:12:0800:00:0000:00:00
4 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:46:1111300:24:129901:09:4117.2201:33:5311800:12:1800:00:0000:00:00
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:46:3213600:24:579601:09:1717.3201:34:1412000:12:1800:00:0000:00:00
6 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:49:2610900:24:0711801:12:5216.4701:36:5912500:12:2700:00:0000:00:00
7 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:51:507900:22:5915501:17:2815.4901:40:276800:11:2300:00:0000:00:00
8 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:2012100:24:2314601:16:1915.7201:40:4213300:12:3800:00:0000:00:00
9 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:4515400:25:5114401:16:0815.7601:41:5914000:12:4600:00:0000:00:00
10 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:55:4911400:24:1216301:19:3915.0701:43:5110000:11:5800:00:0000:00:00
11 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:56:3318000:27:1912701:13:5216.2501:41:1119700:15:2200:00:0000:00:00
12 7005ANNA BAREA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:56:5017200:26:5714201:16:0015.7901:42:5717100:13:5300:00:0000:00:00
13 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F01:59:4516700:26:3916001:19:1915.1301:45:5816800:13:4700:00:0000:00:00
14 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:00:4520100:29:5313301:14:4616.0501:44:3920400:16:0600:00:0000:00:00
15 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:01:0417100:26:5316801:20:3714.8901:47:3016300:13:3400:00:0000:00:00
16 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:01:2719000:27:4516101:19:2615.1101:47:1118100:14:1600:00:0000:00:00
17 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:02:3314800:25:2517801:24:2014.2301:49:4514300:12:4800:00:0000:00:00
18 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:05:2719100:28:1217101:22:2014.5701:50:3219000:14:5500:00:0000:00:00
19 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:06:0414900:25:3018801:27:2113.7401:52:5115300:13:1300:00:0000:00:00
20 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:06:2418200:27:2618101:25:1014.0901:52:3616900:13:4800:00:0000:00:00
21 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:07:1319300:28:4717301:23:4714.3201:52:3418700:14:3900:00:0000:00:00
22 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:09:4420400:29:5917501:23:5314.3101:53:5220200:15:5200:00:0000:00:00
23 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:11:4217700:27:0919201:30:4913.2101:57:5816700:13:4400:00:0000:00:00
24 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:12:4918300:27:2819301:30:5913.1901:58:2718300:14:2200:00:0000:00:00
25 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:14:3016900:26:4419901:33:2112.8502:00:0518500:14:2500:00:0000:00:00
26 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:15:4521000:30:2218901:28:5413.5001:59:1621000:16:2900:00:0000:00:00
27 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:16:0319500:28:5319701:32:2013.0002:01:1318900:14:5000:00:0000:00:00
28 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:16:3020000:29:4219401:31:2313.1302:01:0519900:15:2500:00:0000:00:00
29 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:16:5317000:26:5020201:36:3812.4202:03:2815800:13:2500:00:0000:00:00
30 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF02:19:4916000:26:0620601:40:4911.9002:06:5514600:12:5400:00:0000:00:00
31 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:20:1821200:30:2620001:34:0812.7502:04:3420100:15:4400:00:0000:00:00
32 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:20:4520300:29:5719801:33:1612.8702:03:1321100:17:3200:00:0000:00:00
33 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:20:4917400:27:0320401:40:0811.9802:07:1116400:13:3800:00:0000:00:00
34 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:24:5919800:29:3620301:40:0511.9902:09:4119400:15:1800:00:0000:00:00
35 2483ANNA CASTELLVI GUILLAUMESTG TRIATLO SITGESV1F02:27:0720900:30:1220501:40:3511.9302:10:4720600:16:2000:00:0000:00:00
36 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:27:2220200:29:5520701:41:0511.8702:11:0020700:16:2200:00:0000:00:00
37 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:29:4320800:30:1020801:41:5511.7702:12:0521200:17:3800:00:0000:00:00
38 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F02:43:5920700:30:0721101:59:4810.0202:29:5517700:14:0400:00:0000:00:00
39 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F02:45:4120500:30:0021001:59:2210.0502:29:2220500:16:1900:00:0000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32