RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
244 226 218 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:33:461600:20:224801:02:4519.1201:23:074300:10:3900:00:0000:00:00
2 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:34:586400:22:183701:02:0519.3301:24:233800:10:3500:00:0000:00:00
3 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:35:254600:21:314701:02:4419.1301:24:156300:11:1000:00:0000:00:00
4 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:44:419500:23:329801:09:2417.2901:32:568900:11:4500:00:0000:00:00
5 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:52:348000:23:0315201:17:1715.5301:40:2011600:12:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:22:58300:19:20300:54:5121.8801:14:11100:08:4700:00:0000:00:00
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:23:47400:19:23200:54:4621.9101:14:09700:09:3800:00:0000:00:00
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:30:101100:19:592501:00:2119.8801:20:201100:09:5000:00:0000:00:00
4 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:32:031200:20:043601:01:5419.3901:21:582100:10:0500:00:0000:00:00
5 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:35:555100:21:365001:03:0419.0301:24:406400:11:1500:00:0000:00:00
6 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:37:354400:21:256701:05:5018.2301:27:152700:10:2000:00:0000:00:00
7 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:38:414200:21:166901:06:0118.1801:27:176900:11:2400:00:0000:00:00
8 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:48:5710000:23:5011701:12:4916.4801:36:3911900:12:1800:00:0000:00:00
9 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:01:0617900:27:1614101:15:4115.8601:42:5721300:18:0900:00:0000:00:00
10 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:06:0110200:23:5318501:25:3914.0101:49:3220900:16:2900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:01200:19:16400:54:5121.8801:14:07200:08:5400:00:0000:00:00
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:04500:19:261300:57:1320.9701:16:39300:09:2500:00:0000:00:00
3 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:26:10700:19:501100:56:5121.1101:16:41400:09:2900:00:0000:00:00
4 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:35900:19:57900:56:4421.1501:16:411400:09:5400:00:0000:00:00
5 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:28:123000:20:551000:56:5121.1101:17:463400:10:2600:00:0000:00:00
6 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:29:14100:19:082601:00:3219.8201:19:40600:09:3400:00:0000:00:00
7 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:29:273700:21:051400:57:2920.8801:18:345700:10:5300:00:0000:00:00
8 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:34:094300:21:163901:02:1019.3001:23:265000:10:4300:00:0000:00:00
9 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:378100:23:042300:59:5920.0101:23:037600:11:3400:00:0000:00:00
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:503200:20:585401:03:4718.8101:24:452000:10:0500:00:0000:00:00
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:35:082600:20:455801:04:2718.6201:25:121500:09:5600:00:0000:00:00
12 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:375000:21:355301:03:3718.8601:25:123200:10:2500:00:0000:00:00
13 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:36:196900:22:324101:02:1319.2901:24:457300:11:3400:00:0000:00:00
14 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:548200:23:044001:02:1219.2901:25:167800:11:3800:00:0000:00:00
15 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:37:218400:23:154201:02:1419.2801:25:299600:11:5200:00:0000:00:00
16 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:37:464500:21:316801:05:5218.2201:27:233000:10:2300:00:0000:00:00
17 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:37:575500:21:485901:04:3518.5801:26:237400:11:3400:00:0000:00:00
18 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:38:098900:23:225101:03:0919.0001:26:317900:11:3800:00:0000:00:00
19 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:195700:21:507101:06:0418.1601:27:543100:10:2500:00:0000:00:00
20 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:38:554700:21:327901:06:5217.9501:28:243700:10:3100:00:0000:00:00
21 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:025900:21:557601:06:2818.0501:28:234400:10:3900:00:0000:00:00
22 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:39:115300:21:438001:06:5217.9501:28:353900:10:3600:00:0000:00:00
23 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:39:166700:22:276001:04:4218.5501:27:0910800:12:0700:00:0000:00:00
24 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M01:41:266300:22:168601:07:3217.7701:29:488000:11:3800:00:0000:00:00
25 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:41:485400:21:479101:08:2717.5301:30:147500:11:3400:00:0000:00:00
26 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:42:276500:22:199501:09:0317.3801:31:226200:11:0500:00:0000:00:00
27 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:599800:23:388901:07:4917.6901:31:277200:11:3200:00:0000:00:00
28 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:43:1611000:24:098501:07:2017.8201:31:299000:11:4700:00:0000:00:00
29 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:43:4212700:24:338301:07:0617.8801:31:3910600:12:0300:00:0000:00:00
30 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:516000:22:0410501:11:0516.8801:33:094700:10:4200:00:0000:00:00
31 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:45:569600:23:3310001:09:4717.2001:33:2012900:12:3600:00:0000:00:00
32 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:48:0313100:24:4410401:10:4216.9701:35:2613200:12:3700:00:0000:00:00
33 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M01:48:4311600:24:1411401:12:2916.5601:36:4310200:12:0000:00:0000:00:00
34 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:49:4013200:24:4412601:13:3716.3001:38:216600:11:1900:00:0000:00:00
35 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:209200:23:2614301:16:0115.7901:39:279700:11:5300:00:0000:00:00
36 8007XAVIER MILLAN SANCHEZFEECV1M01:51:2816200:26:1812401:13:3116.3201:39:498200:11:3900:00:0000:00:00
37 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:51:3114500:25:2212201:13:0816.4101:38:3014800:13:0100:00:0000:00:00
38 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:52:0016600:26:2610801:11:3216.7801:37:5817400:14:0200:00:0000:00:00
39 8009JAUME GRACIA I ALCÀCERLLICENCIA DE DIAV1M01:52:3915100:25:4113001:14:2316.1301:40:0412800:12:3500:00:0000:00:00
40 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:2710800:24:0613901:15:2415.9201:39:3017300:13:5700:00:0000:00:00
41 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M01:54:0912600:24:3214901:16:3315.6801:41:0514900:13:0400:00:0000:00:00
42 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:179900:23:4915701:18:3815.2601:42:279300:11:5000:00:0000:00:00
43 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:2615200:25:4112501:13:3716.3001:39:1819200:15:0800:00:0000:00:00
44 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:55:4211900:24:1815801:18:3915.2601:42:5713900:12:4500:00:0000:00:00
45 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:55:4411500:24:1315901:18:4315.2401:42:5614200:12:4800:00:0000:00:00
46 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:56:4018400:27:2913601:15:1615.9401:42:4517200:13:5500:00:0000:00:00
47 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M01:57:3718800:27:3815001:16:3915.6601:44:1715600:13:2000:00:0000:00:00
48 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:57:4312200:24:2416201:19:3615.0801:44:0016600:13:4300:00:0000:00:00
49 1721OSCAR TOMAS TORRESTRI+9 EL MASNOUV1M01:58:107400:22:4017601:23:5814.2901:46:387100:11:3200:00:0000:00:00
50 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:00:2714700:25:2417001:21:5014.6601:47:1415200:13:1300:00:0000:00:00
51 4783FRANCISCO GARCÍA-MORENO CCLUB TRI5UV1M02:02:1315000:25:3217901:24:3014.2001:50:0211200:12:1100:00:0000:00:00
52 2575MANUEL BORRALLO BARCOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:02:5213800:25:0818201:25:1914.0701:50:2712200:12:2500:00:0000:00:00
53 2482DAVID SUAREZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESV1M02:07:0219400:28:4817701:24:0714.2701:52:5517800:14:0700:00:0000:00:00
54 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:2719700:29:2517201:23:3714.3501:53:0219800:15:2500:00:0000:00:00
55 8003XAVI NEBOT VERDAGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:10:2517500:27:0419001:29:5213.3501:56:5615900:13:2900:00:0000:00:00
56 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:12:3415600:25:5517401:23:5214.3101:49:4721400:22:4700:00:0000:00:00
57 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:12:3618100:27:2419101:30:2713.2701:57:5118800:14:4500:00:0000:00:00
58 8008JORDI OCAÑA MIRANDALLICENCIA DE DIAV1M02:27:07000:00:00000:00:000.0002:10:4520800:16:2200:00:0000:00:00
59 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:43:4420600:30:0220901:57:5910.1702:28:0120000:15:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:34:434000:21:144901:02:4819.1101:24:024600:10:4100:00:0000:00:00
2 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:36:274100:21:155601:04:1318.6901:25:286000:10:5900:00:0000:00:00
3 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:39:0510300:23:545201:03:2918.9001:27:238500:11:4200:00:0000:00:00
4 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:39:317500:22:416301:05:1018.4101:27:518400:11:4000:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:39:538600:23:155701:04:2318.6401:27:3811700:12:1500:00:0000:00:00
6 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:40:067200:22:387201:06:0618.1501:28:446700:11:2200:00:0000:00:00
7 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:41:559300:23:307801:06:3618.0201:30:069100:11:4900:00:0000:00:00
8 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:42:427700:22:479301:08:3917.4801:31:266500:11:1600:00:0000:00:00
9 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:43:0512300:24:288201:06:5717.9201:31:258300:11:4000:00:0000:00:00
10 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:5010100:23:518801:07:4617.7101:31:3711400:12:1300:00:0000:00:00
11 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:45:5712400:24:299701:09:1717.3201:33:4611100:12:1100:00:0000:00:00
12 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:49:3713000:24:4311101:12:0216.6601:36:4514500:12:5200:00:0000:00:00
13 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:50:2614200:25:1910601:11:1816.8301:36:3717000:13:4900:00:0000:00:00
14 7007COCO ITARTE SANGILLLICENCIA DE DIAV2M01:50:5812500:24:3012301:13:1316.3901:37:4315400:13:1500:00:0000:00:00
15 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:51:4815900:26:0511901:12:5616.4501:39:0114100:12:4700:00:0000:00:00
16 8006JOAN BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAV2M01:52:4616500:26:2512001:13:0416.4201:39:2915500:13:1700:00:0000:00:00
17 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:52:5113400:24:5613701:15:1915.9301:40:1513100:12:3600:00:0000:00:00
18 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:54:3215800:26:0313801:15:2115.9301:41:2415000:13:0800:00:0000:00:00
19 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:57:2418600:27:3214801:16:3015.6901:44:0215700:13:2200:00:0000:00:00
20 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M01:59:2219200:28:4414701:16:2415.7101:45:0818000:14:1400:00:0000:00:00
21 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:01:1215500:25:5516901:21:1514.7701:47:1017500:14:0200:00:0000:00:00
22 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:04:3416400:26:2118301:25:3114.0301:51:5213600:12:4200:00:0000:00:00
23 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M02:04:5219600:29:0316701:20:3014.9101:49:3319500:15:1900:00:0000:00:00
24 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:06:3718500:27:3018601:26:0913.9301:53:3914700:12:5800:00:0000:00:00
25 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M02:16:5419900:29:3819501:31:5513.0602:01:3319600:15:2100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:0312900:24:4013401:14:5116.0301:39:3112700:12:3200:00:0000:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:52:3317800:27:1210901:11:4916.7101:39:0116200:13:3200:00:0000:00:00
3 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:59:2418700:27:3515601:17:3915.4501:45:1417900:14:1000:00:0000:00:00
4 2572ANTONIO SORIA FERNÁNDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV3M02:07:0317300:27:0018701:26:3413.8601:53:3416100:13:2900:00:0000:00:00
5 145RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:18:1721100:30:2419601:31:5513.0602:02:1920300:15:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF02:19:4916000:26:0620601:40:4911.9002:06:5514600:12:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:46:1111300:24:129901:09:4117.2201:33:5311800:12:1800:00:0000:00:00
2 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:55:4911400:24:1216301:19:3915.0701:43:5110000:11:5800:00:0000:00:00
3 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:56:3318000:27:1912701:13:5216.2501:41:1119700:15:2200:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:20:4520300:29:5719801:33:1612.8702:03:1321100:17:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:41:5012000:24:196501:05:1918.3701:29:3811300:12:1200:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:46:3213600:24:579601:09:1717.3201:34:1412000:12:1800:00:0000:00:00
3 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:51:507900:22:5915501:17:2815.4901:40:276800:11:2300:00:0000:00:00
4 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F01:59:4516700:26:3916001:19:1915.1301:45:5816800:13:4700:00:0000:00:00
5 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:01:0417100:26:5316801:20:3714.8901:47:3016300:13:3400:00:0000:00:00
6 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:01:2719000:27:4516101:19:2615.1101:47:1118100:14:1600:00:0000:00:00
7 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:02:3314800:25:2517801:24:2014.2301:49:4514300:12:4800:00:0000:00:00
8 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:05:2719100:28:1217101:22:2014.5701:50:3219000:14:5500:00:0000:00:00
9 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:12:4918300:27:2819301:30:5913.1901:58:2718300:14:2200:00:0000:00:00
10 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:16:5317000:26:5020201:36:3812.4202:03:2815800:13:2500:00:0000:00:00
11 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:20:1821200:30:2620001:34:0812.7502:04:3420100:15:4400:00:0000:00:00
12 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:24:5919800:29:3620301:40:0511.9902:09:4119400:15:1800:00:0000:00:00
13 2483ANNA CASTELLVI GUILLAUMESTG TRIATLO SITGESV1F02:27:0720900:30:1220501:40:3511.9302:10:4720600:16:2000:00:0000:00:00
14 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:27:2220200:29:5520701:41:0511.8702:11:0020700:16:2200:00:0000:00:00
15 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F02:43:5920700:30:0721101:59:4810.0202:29:5517700:14:0400:00:0000:00:00
16 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F02:45:4120500:30:0021001:59:2210.0502:29:2220500:16:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:07:1319300:28:4717301:23:4714.3201:52:3418700:14:3900:00:0000:00:00
2 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:11:4217700:27:0919201:30:4913.2101:57:5816700:13:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:282000:20:27100:54:4121.9401:15:082600:10:2000:00:0000:00:00
2 321PAU BOTELLA TARRESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:25:382900:20:53500:55:0521.7901:15:58800:09:4000:00:0000:00:00
3 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:42800:19:57600:55:4821.5101:15:451600:09:5700:00:0000:00:00
4 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:46000:00:00000:00:000.0001:16:332300:10:1300:00:0000:00:00
5 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:27:041800:20:24800:56:1521.3301:16:393300:10:2500:00:0000:00:00
6 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:112400:20:42700:56:0721.3801:16:492800:10:2200:00:0000:00:00
7 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:27:372200:20:311200:57:0221.0401:17:331700:10:0400:00:0000:00:00
8 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:25600:19:342000:59:2220.2101:18:56500:09:2900:00:0000:00:00
9 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:28:361000:19:581900:58:3320.5001:18:311800:10:0500:00:0000:00:00
10 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:28:461900:20:251500:57:5120.7401:18:163600:10:3000:00:0000:00:00
11 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:29:461500:20:202200:59:4220.1001:20:02900:09:4400:00:0000:00:00
12 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:013900:21:061700:58:1720.5901:19:234200:10:3800:00:0000:00:00
13 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:30:192300:20:352100:59:2820.1801:20:032500:10:1600:00:0000:00:00
14 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:30:454800:21:331600:58:1620.5901:19:495800:10:5600:00:0000:00:00
15 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:361700:20:232701:00:3619.8001:20:594100:10:3700:00:0000:00:00
16 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:31:441400:20:183201:01:3319.5001:21:511300:09:5300:00:0000:00:00
17 7002CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAABM01:31:486600:22:241800:58:2220.5601:20:466100:11:0200:00:0000:00:00
18 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:31:533400:20:592801:00:4919.7301:21:481900:10:0500:00:0000:00:00
19 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:073300:20:582401:00:1919.8901:21:175600:10:5000:00:0000:00:00
20 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLÓABM01:32:101300:20:064301:02:1719.2701:22:231000:09:4700:00:0000:00:00
21 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:373100:20:582901:01:1019.6201:22:083500:10:2900:00:0000:00:00
22 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:32:5811200:24:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:142500:20:423301:01:4319.4401:22:255500:10:4900:00:0000:00:00
24 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:234900:21:343801:02:0619.3201:23:404900:10:4300:00:0000:00:00
25 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:34:506100:22:113501:01:5019.4101:24:015400:10:4900:00:0000:00:00
26 2487DAVIS SERAROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:34:547600:22:423001:01:2419.5401:24:065200:10:4800:00:0000:00:00
27 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:35:162100:20:296101:04:5518.4901:25:241200:09:5200:00:0000:00:00
28 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:35:476800:22:293401:01:4319.4401:24:127700:11:3500:00:0000:00:00
29 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:215200:21:384601:02:4019.1501:24:1810500:12:0300:00:0000:00:00
30 197ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:157000:22:334501:02:3719.1601:25:1010700:12:0500:00:0000:00:00
32 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:37:238300:23:054401:02:3319.1801:25:388800:11:4500:00:0000:00:00
33 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:37:3311100:24:103101:01:3119.5101:25:419500:11:5200:00:0000:00:00
34 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:38:043500:21:017501:06:1518.1101:27:165300:10:4800:00:0000:00:00
35 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:146200:22:146601:05:2418.3501:27:384000:10:3600:00:0000:00:00
36 8010ALEIX SELLARÉS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:38:492800:20:518701:07:4617.7101:28:372200:10:1200:00:0000:00:00
37 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:39:228500:23:155501:04:1018.7001:27:259800:11:5700:00:0000:00:00
38 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:39:275800:21:518101:06:5417.9401:28:454800:10:4200:00:0000:00:00
39 5213FRANCESC DOMÈNECH ROCAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:505600:21:488401:07:1717.8401:29:055100:10:4500:00:0000:00:00
40 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:379700:23:346201:05:0418.4401:28:3810100:11:5900:00:0000:00:00
41 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:41:008800:23:227301:06:1218.1301:29:347000:11:2600:00:0000:00:00
42 8004JAUME MARSINYACH DOMINGUEFEECABM01:41:362700:20:5010301:10:2417.0501:31:142900:10:2200:00:0000:00:00
43 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:41:539400:23:317701:06:3018.0501:30:019400:11:5200:00:0000:00:00
44 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:0214600:25:226401:05:1118.4101:30:3312600:12:2900:00:0000:00:00
45 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:218700:23:219001:08:1017.6001:31:319200:11:5000:00:0000:00:00
46 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:43:297300:22:399401:08:5217.4201:31:319900:11:5800:00:0000:00:00
47 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:43:313600:21:0311301:12:1516.6101:33:182400:10:1300:00:0000:00:00
48 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:44:5410400:23:559201:08:3717.4901:32:3212100:12:2200:00:0000:00:00
49 8002XAVI ALMELA MARTINEZ FEECABM01:45:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:46:393800:21:0513501:14:5516.0201:36:004500:10:3900:00:0000:00:00
51 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:46:549100:23:2511001:11:5116.7001:35:168100:11:3800:00:0000:00:00
52 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:47:067800:22:5410701:11:2816.7901:34:2213800:12:4400:00:0000:00:00
53 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:17000:00:00000:00:000.0001:36:1410400:12:0300:00:0000:00:00
54 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:48:4511700:24:1511601:12:4816.4801:37:038600:11:4200:00:0000:00:00
55 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:48:5110500:24:0211501:12:4216.5101:36:4410900:12:0700:00:0000:00:00
56 7008JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:49:1114400:25:2210101:09:4717.2001:35:0917600:14:0200:00:0000:00:00
57 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:49:5613700:25:0111201:12:0716.6401:37:0814400:12:4800:00:0000:00:00
58 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:50:1812800:24:3612101:13:0416.4201:37:4013400:12:3800:00:0000:00:00
59 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:50:339000:23:2414001:15:2715.9001:38:518700:11:4200:00:0000:00:00
60 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:50:5311800:24:1712801:14:0916.1801:38:2612400:12:2700:00:0000:00:00
61 8011DANIEL CANET BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM01:51:1916800:26:4010201:10:2217.0501:37:0218200:14:1700:00:0000:00:00
62 4898JORDI FERRER MARTINRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:52:1014000:25:1412901:14:1316.1701:39:2713700:12:4300:00:0000:00:00
63 2579JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM01:52:3014100:25:1913101:14:3216.1001:39:5113500:12:3900:00:0000:00:00
64 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:53:5510700:24:0515301:17:2315.5101:41:2812300:12:2700:00:0000:00:00
65 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:54:1214300:25:2114501:16:1515.7401:41:3613000:12:3600:00:0000:00:00
66 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:55:0915300:25:5015101:17:0615.5601:42:5611500:12:1300:00:0000:00:00
67 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:2317600:27:0913201:14:3416.0901:41:4316500:13:4000:00:0000:00:00
68 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:0813900:25:0915401:17:2715.4901:42:3618600:14:3200:00:0000:00:00
69 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:59:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7004VÍCTOR AVILÉS ADANLLICENCIA DE DIAABM01:59:2113500:24:5616501:20:0314.9901:44:5918400:14:2200:00:0000:00:00
71 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:59:4116300:26:1916401:19:5315.0201:46:1216000:13:2900:00:0000:00:00
72 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM02:01:2115700:25:5716601:20:1114.9701:46:0819300:15:1300:00:0000:00:00
73 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:04:5316100:26:0718401:25:3414.0201:51:4115100:13:1200:00:0000:00:00
74 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:07:3118900:27:4018001:24:5414.1301:52:3419100:14:5700:00:0000:00:00
75 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM02:11:0813300:24:4820101:34:1812.7301:59:0610300:12:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:39:467100:22:357401:06:1318.1201:28:485900:10:5800:00:0000:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:42:1410600:24:047001:06:0218.1701:30:0611000:12:0800:00:0000:00:00
3 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:49:2610900:24:0711801:12:5216.4701:36:5912500:12:2700:00:0000:00:00
4 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:2012100:24:2314601:16:1915.7201:40:4213300:12:3800:00:0000:00:00
5 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:4515400:25:5114401:16:0815.7601:41:5914000:12:4600:00:0000:00:00
6 7005ANNA BAREA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:56:5017200:26:5714201:16:0015.7901:42:5717100:13:5300:00:0000:00:00
7 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:00:4520100:29:5313301:14:4616.0501:44:3920400:16:0600:00:0000:00:00
8 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:06:0414900:25:3018801:27:2113.7401:52:5115300:13:1300:00:0000:00:00
9 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:06:2418200:27:2618101:25:1014.0901:52:3616900:13:4800:00:0000:00:00
10 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:09:4420400:29:5917501:23:5314.3101:53:5220200:15:5200:00:0000:00:00
11 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:14:3016900:26:4419901:33:2112.8502:00:0518500:14:2500:00:0000:00:00
12 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:15:4521000:30:2218901:28:5413.5001:59:1621000:16:2900:00:0000:00:00
13 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:16:0319500:28:5319701:32:2013.0002:01:1318900:14:5000:00:0000:00:00
14 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:16:3020000:29:4219401:31:2313.1302:01:0519900:15:2500:00:0000:00:00
15 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:20:4917400:27:0320401:40:0811.9802:07:1116400:13:3800:00:0000:00:00
16 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:29:4320800:30:1020801:41:5511.7702:12:0521200:17:3800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32