RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
244 226 218 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 04:17:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13446JORDI MONTRAVETA MOYA01:22:58
2321PAU BOTELLA TARRES01:25:38
32028DEHEZ AMAURY01:28:25

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:19:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:26:04
21265ALBERT CAMPS SERRA01:26:35
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:26:46

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:21:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:25:28
2143JOSEP CASAS CASANOVA01:25:42
35305DÍDAC VILARDAGA SOLER01:30:01

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:25:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:27:04
2565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:29:14
35872ALBERT TORRES CARLES 01:29:27

5. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 04:28:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:23:47
2130IVAN MENCHÓN VELASCO01:29:46
3128RAUL BARRIOS BRUFAU01:34:58

6. - C.A. IGUALADA - 04:31:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:27:37
2290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀ01:28:46
32487DAVIS SERAROLS TORRAS01:34:54

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:32:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:28:12
25607MARC VILA VALLS01:32:07
31484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:32:37

8. - CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS - 04:34:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:28:36
23447FERRAN BALCELLS PICART01:30:19
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:35:47

9. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:37:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1139GERARD SABATÉ AYMERICH01:27:11
2436JORDI BONET NIETO01:33:14
35409PEP TATCHÉ LLONCH01:37:21

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:44:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:33:46
2867SANTI BARRERA MARTINEZ01:34:43
31543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:35:55

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:46:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:31:53
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:35:08
34199SERGIO LOPEZ MARTIN01:39:11

12. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:34:37
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:34:50
34472MARC BATLLE BASART01:43:29

13. - CERRR IGUALADA - 04:53:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:26:10
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:37:23
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN01:49:40

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:54:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:35:37
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:39:02
3175JAUME SOLER SERRANO01:39:31

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:06:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:30:10
2916ALBERT ROURA POL01:43:21
32095ELOI COMPTA TARAFA01:52:34

16. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 05:10:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15304SERGI PUIGFEL MORENO01:32:58
21702JAUME CANELA MATEU01:41:53
35358JORDI PELEGRI CUENCA01:55:42

17. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:16:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:36:27
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:45:57
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:54:26

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 05:24:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:45:56
25717QUIM GÜELL AGUT01:47:06
33196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZ01:51:31

19. - TRI+9 EL MASNOU - 05:28:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:41:48
22183GERMAN GARROTE BORRULL01:48:03
31721OSCAR TOMAS TORRES01:58:10

20. - C.N. VIC-ETB - 05:31:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15366ALBERT GUERRERO01:48:51
2723ARCADI ROMERA PASCUAS01:50:26
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:51:48

21. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 05:33:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:43:31
24102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:46:54
32575MANUEL BORRALLO BARCO02:02:52

22. - CLUB TRI5U - 05:34:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN01:38:04
23043CARLOS ALBA ALONSO01:53:55
34783FRANCISCO GARCÍA-MORENO CHARLEZ02:02:13

23. - CERDANYOLA CH - 05:34:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13016ORIOL MARTINEZ BAQUERO01:41:00
21171RAMON PEREZ LINDE01:54:09
32102DAVID ZARROCA CONILL01:59:22

24. - C.E. RAYOTEAM - 05:55:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMÀ BARROSO I PUJOL01:39:16
2507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERA02:04:53
34384SERGI SANCHEZ CARPINTERO02:11:08

25. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 05:56:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:43:51
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:59:41
3132FRANC CAPEL RUBIO02:12:36

26. - TG TRIATLO SITGES - 06:02:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:50:18
23389RAMON BARRULL GUIU02:04:52
32482DAVID SUAREZ RODRIGUEZ02:07:02

27. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:27:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:37:35
22010PABLO MITJANS MANAU02:06:01
35990SERGIO FERRER HERNANDEZ02:43:44

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32