RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
244 226 218 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:22:58300:19:20300:54:5121.8801:14:11100:08:4700:00:0000:00:00
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:01200:19:16400:54:5121.8801:14:07200:08:5400:00:0000:00:00
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:23:47400:19:23200:54:4621.9101:14:09700:09:3800:00:0000:00:00
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:282000:20:27100:54:4121.9401:15:082600:10:2000:00:0000:00:00
5 321PAU BOTELLA TARRESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:25:382900:20:53500:55:0521.7901:15:58800:09:4000:00:0000:00:00
6 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:42800:19:57600:55:4821.5101:15:451600:09:5700:00:0000:00:00
7 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:04500:19:261300:57:1320.9701:16:39300:09:2500:00:0000:00:00
8 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:26:10700:19:501100:56:5121.1101:16:41400:09:2900:00:0000:00:00
9 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:35900:19:57900:56:4421.1501:16:411400:09:5400:00:0000:00:00
10 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:46000:00:00000:00:000.0001:16:332300:10:1300:00:0000:00:00
11 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:27:041800:20:24800:56:1521.3301:16:393300:10:2500:00:0000:00:00
12 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:112400:20:42700:56:0721.3801:16:492800:10:2200:00:0000:00:00
13 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:27:372200:20:311200:57:0221.0401:17:331700:10:0400:00:0000:00:00
14 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:28:123000:20:551000:56:5121.1101:17:463400:10:2600:00:0000:00:00
15 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:25600:19:342000:59:2220.2101:18:56500:09:2900:00:0000:00:00
16 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:28:361000:19:581900:58:3320.5001:18:311800:10:0500:00:0000:00:00
17 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:28:461900:20:251500:57:5120.7401:18:163600:10:3000:00:0000:00:00
18 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:29:14100:19:082601:00:3219.8201:19:40600:09:3400:00:0000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:29:273700:21:051400:57:2920.8801:18:345700:10:5300:00:0000:00:00
20 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:29:461500:20:202200:59:4220.1001:20:02900:09:4400:00:0000:00:00
21 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:013900:21:061700:58:1720.5901:19:234200:10:3800:00:0000:00:00
22 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:30:101100:19:592501:00:2119.8801:20:201100:09:5000:00:0000:00:00
23 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:30:192300:20:352100:59:2820.1801:20:032500:10:1600:00:0000:00:00
24 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:30:454800:21:331600:58:1620.5901:19:495800:10:5600:00:0000:00:00
25 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:361700:20:232701:00:3619.8001:20:594100:10:3700:00:0000:00:00
26 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:31:441400:20:183201:01:3319.5001:21:511300:09:5300:00:0000:00:00
27 7002CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAABM01:31:486600:22:241800:58:2220.5601:20:466100:11:0200:00:0000:00:00
28 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:31:533400:20:592801:00:4919.7301:21:481900:10:0500:00:0000:00:00
29 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:32:031200:20:043601:01:5419.3901:21:582100:10:0500:00:0000:00:00
30 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:073300:20:582401:00:1919.8901:21:175600:10:5000:00:0000:00:00
31 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLÓABM01:32:101300:20:064301:02:1719.2701:22:231000:09:4700:00:0000:00:00
32 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:373100:20:582901:01:1019.6201:22:083500:10:2900:00:0000:00:00
33 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:32:5811200:24:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:142500:20:423301:01:4319.4401:22:255500:10:4900:00:0000:00:00
35 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:33:461600:20:224801:02:4519.1201:23:074300:10:3900:00:0000:00:00
36 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:34:094300:21:163901:02:1019.3001:23:265000:10:4300:00:0000:00:00
37 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:234900:21:343801:02:0619.3201:23:404900:10:4300:00:0000:00:00
38 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:378100:23:042300:59:5920.0101:23:037600:11:3400:00:0000:00:00
39 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:34:434000:21:144901:02:4819.1101:24:024600:10:4100:00:0000:00:00
40 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:503200:20:585401:03:4718.8101:24:452000:10:0500:00:0000:00:00
41 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:34:506100:22:113501:01:5019.4101:24:015400:10:4900:00:0000:00:00
42 2487DAVIS SERAROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:34:547600:22:423001:01:2419.5401:24:065200:10:4800:00:0000:00:00
43 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:34:586400:22:183701:02:0519.3301:24:233800:10:3500:00:0000:00:00
44 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:35:082600:20:455801:04:2718.6201:25:121500:09:5600:00:0000:00:00
45 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:35:162100:20:296101:04:5518.4901:25:241200:09:5200:00:0000:00:00
46 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:35:254600:21:314701:02:4419.1301:24:156300:11:1000:00:0000:00:00
47 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:375000:21:355301:03:3718.8601:25:123200:10:2500:00:0000:00:00
48 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:35:476800:22:293401:01:4319.4401:24:127700:11:3500:00:0000:00:00
49 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:35:555100:21:365001:03:0419.0301:24:406400:11:1500:00:0000:00:00
50 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:36:196900:22:324101:02:1319.2901:24:457300:11:3400:00:0000:00:00
51 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:215200:21:384601:02:4019.1501:24:1810500:12:0300:00:0000:00:00
52 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:36:274100:21:155601:04:1318.6901:25:286000:10:5900:00:0000:00:00
53 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:548200:23:044001:02:1219.2901:25:167800:11:3800:00:0000:00:00
54 197ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:157000:22:334501:02:3719.1601:25:1010700:12:0500:00:0000:00:00
56 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:37:218400:23:154201:02:1419.2801:25:299600:11:5200:00:0000:00:00
57 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:37:238300:23:054401:02:3319.1801:25:388800:11:4500:00:0000:00:00
58 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:37:3311100:24:103101:01:3119.5101:25:419500:11:5200:00:0000:00:00
59 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:37:354400:21:256701:05:5018.2301:27:152700:10:2000:00:0000:00:00
60 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:37:464500:21:316801:05:5218.2201:27:233000:10:2300:00:0000:00:00
61 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:37:575500:21:485901:04:3518.5801:26:237400:11:3400:00:0000:00:00
62 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:38:043500:21:017501:06:1518.1101:27:165300:10:4800:00:0000:00:00
63 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:38:098900:23:225101:03:0919.0001:26:317900:11:3800:00:0000:00:00
64 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:146200:22:146601:05:2418.3501:27:384000:10:3600:00:0000:00:00
65 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:195700:21:507101:06:0418.1601:27:543100:10:2500:00:0000:00:00
66 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:38:414200:21:166901:06:0118.1801:27:176900:11:2400:00:0000:00:00
67 8010ALEIX SELLARÉS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:38:492800:20:518701:07:4617.7101:28:372200:10:1200:00:0000:00:00
68 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:38:554700:21:327901:06:5217.9501:28:243700:10:3100:00:0000:00:00
69 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:025900:21:557601:06:2818.0501:28:234400:10:3900:00:0000:00:00
70 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:39:0510300:23:545201:03:2918.9001:27:238500:11:4200:00:0000:00:00
71 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:39:115300:21:438001:06:5217.9501:28:353900:10:3600:00:0000:00:00
72 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:39:166700:22:276001:04:4218.5501:27:0910800:12:0700:00:0000:00:00
73 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:39:228500:23:155501:04:1018.7001:27:259800:11:5700:00:0000:00:00
74 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:39:275800:21:518101:06:5417.9401:28:454800:10:4200:00:0000:00:00
75 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:39:317500:22:416301:05:1018.4101:27:518400:11:4000:00:0000:00:00
76 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TABF01:39:467100:22:357401:06:1318.1201:28:485900:10:5800:00:0000:00:00
77 5213FRANCESC DOMÈNECH ROCAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:505600:21:488401:07:1717.8401:29:055100:10:4500:00:0000:00:00
78 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:39:538600:23:155701:04:2318.6401:27:3811700:12:1500:00:0000:00:00
79 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:40:067200:22:387201:06:0618.1501:28:446700:11:2200:00:0000:00:00
80 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:379700:23:346201:05:0418.4401:28:3810100:11:5900:00:0000:00:00
81 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:41:008800:23:227301:06:1218.1301:29:347000:11:2600:00:0000:00:00
82 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M01:41:266300:22:168601:07:3217.7701:29:488000:11:3800:00:0000:00:00
83 8004JAUME MARSINYACH DOMINGUEFEECABM01:41:362700:20:5010301:10:2417.0501:31:142900:10:2200:00:0000:00:00
84 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:41:485400:21:479101:08:2717.5301:30:147500:11:3400:00:0000:00:00
85 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:41:5012000:24:196501:05:1918.3701:29:3811300:12:1200:00:0000:00:00
86 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:41:539400:23:317701:06:3018.0501:30:019400:11:5200:00:0000:00:00
87 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:41:559300:23:307801:06:3618.0201:30:069100:11:4900:00:0000:00:00
88 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:42:1410600:24:047001:06:0218.1701:30:0611000:12:0800:00:0000:00:00
89 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:42:276500:22:199501:09:0317.3801:31:226200:11:0500:00:0000:00:00
90 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:42:427700:22:479301:08:3917.4801:31:266500:11:1600:00:0000:00:00
91 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:599800:23:388901:07:4917.6901:31:277200:11:3200:00:0000:00:00
92 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:0214600:25:226401:05:1118.4101:30:3312600:12:2900:00:0000:00:00
93 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:43:0512300:24:288201:06:5717.9201:31:258300:11:4000:00:0000:00:00
94 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:43:1611000:24:098501:07:2017.8201:31:299000:11:4700:00:0000:00:00
95 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:218700:23:219001:08:1017.6001:31:319200:11:5000:00:0000:00:00
96 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:43:297300:22:399401:08:5217.4201:31:319900:11:5800:00:0000:00:00
97 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:43:313600:21:0311301:12:1516.6101:33:182400:10:1300:00:0000:00:00
98 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:43:4212700:24:338301:07:0617.8801:31:3910600:12:0300:00:0000:00:00
99 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:5010100:23:518801:07:4617.7101:31:3711400:12:1300:00:0000:00:00
100 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M01:43:516000:22:0410501:11:0516.8801:33:094700:10:4200:00:0000:00:00
101 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:44:419500:23:329801:09:2417.2901:32:568900:11:4500:00:0000:00:00
102 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:44:5410400:23:559201:08:3717.4901:32:3212100:12:2200:00:0000:00:00
103 8002XAVI ALMELA MARTINEZ FEECABM01:45:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:45:569600:23:3310001:09:4717.2001:33:2012900:12:3600:00:0000:00:00
105 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:45:5712400:24:299701:09:1717.3201:33:4611100:12:1100:00:0000:00:00
106 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:46:1111300:24:129901:09:4117.2201:33:5311800:12:1800:00:0000:00:00
107 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:46:3213600:24:579601:09:1717.3201:34:1412000:12:1800:00:0000:00:00
108 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:46:393800:21:0513501:14:5516.0201:36:004500:10:3900:00:0000:00:00
109 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:46:549100:23:2511001:11:5116.7001:35:168100:11:3800:00:0000:00:00
110 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:47:067800:22:5410701:11:2816.7901:34:2213800:12:4400:00:0000:00:00
111 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:48:0313100:24:4410401:10:4216.9701:35:2613200:12:3700:00:0000:00:00
112 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:17000:00:00000:00:000.0001:36:1410400:12:0300:00:0000:00:00
113 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M01:48:4311600:24:1411401:12:2916.5601:36:4310200:12:0000:00:0000:00:00
114 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:48:4511700:24:1511601:12:4816.4801:37:038600:11:4200:00:0000:00:00
115 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:48:5110500:24:0211501:12:4216.5101:36:4410900:12:0700:00:0000:00:00
116 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:48:5710000:23:5011701:12:4916.4801:36:3911900:12:1800:00:0000:00:00
117 7008JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:49:1114400:25:2210101:09:4717.2001:35:0917600:14:0200:00:0000:00:00
118 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:49:2610900:24:0711801:12:5216.4701:36:5912500:12:2700:00:0000:00:00
119 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:49:3713000:24:4311101:12:0216.6601:36:4514500:12:5200:00:0000:00:00
120 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:49:4013200:24:4412601:13:3716.3001:38:216600:11:1900:00:0000:00:00
121 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:49:5613700:25:0111201:12:0716.6401:37:0814400:12:4800:00:0000:00:00
122 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:50:1812800:24:3612101:13:0416.4201:37:4013400:12:3800:00:0000:00:00
123 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:50:2614200:25:1910601:11:1816.8301:36:3717000:13:4900:00:0000:00:00
124 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:50:339000:23:2414001:15:2715.9001:38:518700:11:4200:00:0000:00:00
125 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:50:5311800:24:1712801:14:0916.1801:38:2612400:12:2700:00:0000:00:00
126 7007COCO ITARTE SANGILLLICENCIA DE DIAV2M01:50:5812500:24:3012301:13:1316.3901:37:4315400:13:1500:00:0000:00:00
127 8011DANIEL CANET BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM01:51:1916800:26:4010201:10:2217.0501:37:0218200:14:1700:00:0000:00:00
128 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:209200:23:2614301:16:0115.7901:39:279700:11:5300:00:0000:00:00
129 8007XAVIER MILLAN SANCHEZFEECV1M01:51:2816200:26:1812401:13:3116.3201:39:498200:11:3900:00:0000:00:00
130 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:51:3114500:25:2212201:13:0816.4101:38:3014800:13:0100:00:0000:00:00
131 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:51:4815900:26:0511901:12:5616.4501:39:0114100:12:4700:00:0000:00:00
132 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:51:507900:22:5915501:17:2815.4901:40:276800:11:2300:00:0000:00:00
133 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:52:0016600:26:2610801:11:3216.7801:37:5817400:14:0200:00:0000:00:00
134 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:0312900:24:4013401:14:5116.0301:39:3112700:12:3200:00:0000:00:00
135 4898JORDI FERRER MARTINRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:52:1014000:25:1412901:14:1316.1701:39:2713700:12:4300:00:0000:00:00
136 2579JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM01:52:3014100:25:1913101:14:3216.1001:39:5113500:12:3900:00:0000:00:00
137 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:52:3317800:27:1210901:11:4916.7101:39:0116200:13:3200:00:0000:00:00
138 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:52:348000:23:0315201:17:1715.5301:40:2011600:12:1400:00:0000:00:00
139 8009JAUME GRACIA I ALCÀCERLLICENCIA DE DIAV1M01:52:3915100:25:4113001:14:2316.1301:40:0412800:12:3500:00:0000:00:00
140 8006JOAN BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAV2M01:52:4616500:26:2512001:13:0416.4201:39:2915500:13:1700:00:0000:00:00
141 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:52:5113400:24:5613701:15:1915.9301:40:1513100:12:3600:00:0000:00:00
142 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:2012100:24:2314601:16:1915.7201:40:4213300:12:3800:00:0000:00:00
143 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:2710800:24:0613901:15:2415.9201:39:3017300:13:5700:00:0000:00:00
144 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:53:5510700:24:0515301:17:2315.5101:41:2812300:12:2700:00:0000:00:00
145 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M01:54:0912600:24:3214901:16:3315.6801:41:0514900:13:0400:00:0000:00:00
146 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:54:1214300:25:2114501:16:1515.7401:41:3613000:12:3600:00:0000:00:00
147 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:179900:23:4915701:18:3815.2601:42:279300:11:5000:00:0000:00:00
148 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:2615200:25:4112501:13:3716.3001:39:1819200:15:0800:00:0000:00:00
149 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:54:3215800:26:0313801:15:2115.9301:41:2415000:13:0800:00:0000:00:00
150 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:54:4515400:25:5114401:16:0815.7601:41:5914000:12:4600:00:0000:00:00
151 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:55:0915300:25:5015101:17:0615.5601:42:5611500:12:1300:00:0000:00:00
152 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:2317600:27:0913201:14:3416.0901:41:4316500:13:4000:00:0000:00:00
153 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:55:4211900:24:1815801:18:3915.2601:42:5713900:12:4500:00:0000:00:00
154 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:55:4411500:24:1315901:18:4315.2401:42:5614200:12:4800:00:0000:00:00
155 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:55:4911400:24:1216301:19:3915.0701:43:5110000:11:5800:00:0000:00:00
156 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F01:56:3318000:27:1912701:13:5216.2501:41:1119700:15:2200:00:0000:00:00
157 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:56:4018400:27:2913601:15:1615.9401:42:4517200:13:5500:00:0000:00:00
158 7005ANNA BAREA GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:56:5017200:26:5714201:16:0015.7901:42:5717100:13:5300:00:0000:00:00
159 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:0813900:25:0915401:17:2715.4901:42:3618600:14:3200:00:0000:00:00
160 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:57:2418600:27:3214801:16:3015.6901:44:0215700:13:2200:00:0000:00:00
161 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M01:57:3718800:27:3815001:16:3915.6601:44:1715600:13:2000:00:0000:00:00
162 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:57:4312200:24:2416201:19:3615.0801:44:0016600:13:4300:00:0000:00:00
163 1721OSCAR TOMAS TORRESTRI+9 EL MASNOUV1M01:58:107400:22:4017601:23:5814.2901:46:387100:11:3200:00:0000:00:00
164 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:59:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
165 7004VÍCTOR AVILÉS ADANLLICENCIA DE DIAABM01:59:2113500:24:5616501:20:0314.9901:44:5918400:14:2200:00:0000:00:00
166 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M01:59:2219200:28:4414701:16:2415.7101:45:0818000:14:1400:00:0000:00:00
167 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:59:2418700:27:3515601:17:3915.4501:45:1417900:14:1000:00:0000:00:00
168 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L`AMETLLA DEL VABM01:59:4116300:26:1916401:19:5315.0201:46:1216000:13:2900:00:0000:00:00
169 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F01:59:4516700:26:3916001:19:1915.1301:45:5816800:13:4700:00:0000:00:00
170 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:00:2714700:25:2417001:21:5014.6601:47:1415200:13:1300:00:0000:00:00
171 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:00:4520100:29:5313301:14:4616.0501:44:3920400:16:0600:00:0000:00:00
172 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:01:0417100:26:5316801:20:3714.8901:47:3016300:13:3400:00:0000:00:00
173 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:01:0617900:27:1614101:15:4115.8601:42:5721300:18:0900:00:0000:00:00
174 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:01:1215500:25:5516901:21:1514.7701:47:1017500:14:0200:00:0000:00:00
175 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM02:01:2115700:25:5716601:20:1114.9701:46:0819300:15:1300:00:0000:00:00
176 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:01:2719000:27:4516101:19:2615.1101:47:1118100:14:1600:00:0000:00:00
177 4783FRANCISCO GARCÍA-MORENO CCLUB TRI5UV1M02:02:1315000:25:3217901:24:3014.2001:50:0211200:12:1100:00:0000:00:00
178 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:02:3314800:25:2517801:24:2014.2301:49:4514300:12:4800:00:0000:00:00
179 2575MANUEL BORRALLO BARCOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:02:5213800:25:0818201:25:1914.0701:50:2712200:12:2500:00:0000:00:00
180 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:04:3416400:26:2118301:25:3114.0301:51:5213600:12:4200:00:0000:00:00
181 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M02:04:5219600:29:0316701:20:3014.9101:49:3319500:15:1900:00:0000:00:00
182 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:04:5316100:26:0718401:25:3414.0201:51:4115100:13:1200:00:0000:00:00
183 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:05:2719100:28:1217101:22:2014.5701:50:3219000:14:5500:00:0000:00:00
184 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:06:0110200:23:5318501:25:3914.0101:49:3220900:16:2900:00:0000:00:00
185 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:06:0414900:25:3018801:27:2113.7401:52:5115300:13:1300:00:0000:00:00
186 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:06:2418200:27:2618101:25:1014.0901:52:3616900:13:4800:00:0000:00:00
187 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:06:3718500:27:3018601:26:0913.9301:53:3914700:12:5800:00:0000:00:00
188 2482DAVID SUAREZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESV1M02:07:0219400:28:4817701:24:0714.2701:52:5517800:14:0700:00:0000:00:00
189 2572ANTONIO SORIA FERNÁNDEZCLUB TRIATLO CORNELLAV3M02:07:0317300:27:0018701:26:3413.8601:53:3416100:13:2900:00:0000:00:00
190 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV2F02:07:1319300:28:4717301:23:4714.3201:52:3418700:14:3900:00:0000:00:00
191 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:07:3118900:27:4018001:24:5414.1301:52:3419100:14:5700:00:0000:00:00
192 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:2719700:29:2517201:23:3714.3501:53:0219800:15:2500:00:0000:00:00
193 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:09:4420400:29:5917501:23:5314.3101:53:5220200:15:5200:00:0000:00:00
194 8003XAVI NEBOT VERDAGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:10:2517500:27:0419001:29:5213.3501:56:5615900:13:2900:00:0000:00:00
195 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM02:11:0813300:24:4820101:34:1812.7301:59:0610300:12:0200:00:0000:00:00
196 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:11:4217700:27:0919201:30:4913.2101:57:5816700:13:4400:00:0000:00:00
197 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:12:3415600:25:5517401:23:5214.3101:49:4721400:22:4700:00:0000:00:00
198 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:12:3618100:27:2419101:30:2713.2701:57:5118800:14:4500:00:0000:00:00
199 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:12:4918300:27:2819301:30:5913.1901:58:2718300:14:2200:00:0000:00:00
200 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:14:3016900:26:4419901:33:2112.8502:00:0518500:14:2500:00:0000:00:00
201 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:15:4521000:30:2218901:28:5413.5001:59:1621000:16:2900:00:0000:00:00
202 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:16:0319500:28:5319701:32:2013.0002:01:1318900:14:5000:00:0000:00:00
203 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:16:3020000:29:4219401:31:2313.1302:01:0519900:15:2500:00:0000:00:00
204 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:16:5317000:26:5020201:36:3812.4202:03:2815800:13:2500:00:0000:00:00
205 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M02:16:5419900:29:3819501:31:5513.0602:01:3319600:15:2100:00:0000:00:00
206 145RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:18:1721100:30:2419601:31:5513.0602:02:1920300:15:5800:00:0000:00:00
207 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF02:19:4916000:26:0620601:40:4911.9002:06:5514600:12:5400:00:0000:00:00
208 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:20:1821200:30:2620001:34:0812.7502:04:3420100:15:4400:00:0000:00:00
209 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:20:4520300:29:5719801:33:1612.8702:03:1321100:17:3200:00:0000:00:00
210 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:20:4917400:27:0320401:40:0811.9802:07:1116400:13:3800:00:0000:00:00
211 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:24:5919800:29:3620301:40:0511.9902:09:4119400:15:1800:00:0000:00:00
212 2483ANNA CASTELLVI GUILLAUMESTG TRIATLO SITGESV1F02:27:0720900:30:1220501:40:3511.9302:10:4720600:16:2000:00:0000:00:00
213 8008JORDI OCAÑA MIRANDALLICENCIA DE DIAV1M02:27:07000:00:00000:00:000.0002:10:4520800:16:2200:00:0000:00:00
214 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:27:2220200:29:5520701:41:0511.8702:11:0020700:16:2200:00:0000:00:00
215 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:29:4320800:30:1020801:41:5511.7702:12:0521200:17:3800:00:0000:00:00
216 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:43:4420600:30:0220901:57:5910.1702:28:0120000:15:4300:00:0000:00:00
217 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F02:43:5920700:30:0721101:59:4810.0202:29:5517700:14:0400:00:0000:00:00
218 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F02:45:4120500:30:0021001:59:2210.0502:29:2220500:16:1900:00:0000:00:00


NF 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:27:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7006ÓSCAR YÁNEZ ORPÍLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:24:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4832JAVIER CANO MORALESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:00:00000:23:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M00:00:00000:22:58001:58:3210.1202:21:30000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:00:00000:26:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M00:00:00000:27:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:00:00000:23:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M00:00:00000:31:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM
NP 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M
NP 7001RAMON GARCIA MEDINALLICENCIA DE DIAV1M
NP 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M
NP 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM
NP 7003DAVID PALLARES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8001ISRAEL NUÑEZ BATICONLLICENCIA DE DIAABM
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM
NP 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 142VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLO LLEIDA V1M
NP 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM
NP 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32