RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
227 291 276 15 0 6 21 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:40:286300:27:167800:56:5322.1501:24:096700:16:1900:00:5400:00:38
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:40:438000:28:086800:56:0622.4601:24:147400:16:2900:01:0100:00:42
3 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4814400:30:288600:57:5421.7601:28:2210600:17:2600:00:4600:00:50
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2514800:30:4910901:00:1120.9401:31:0014200:18:2500:00:5100:00:50
5 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:50:3211700:29:3114201:03:2519.8701:32:5611100:17:3600:01:0800:00:55
6 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:3010800:29:1420201:08:5418.2901:38:0810000:17:2200:00:5500:01:05
7 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF01:57:5215300:31:0020101:08:5318.2901:39:5312600:17:5900:01:0900:00:55
8 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:58:3917100:31:5018201:06:5718.8201:38:4719200:19:5200:00:5900:00:52
9 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:59:4112900:29:4722201:11:4917.5401:41:3612800:18:0500:02:0500:00:54
10 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:01:4521500:33:3019501:08:1318.4701:41:4319800:20:0200:00:5300:00:48
11 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:02:3522100:34:0019401:08:0618.5001:42:0621000:20:2900:01:0600:00:58
12 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:03:3222400:34:2418901:07:5218.5701:42:1622600:21:1600:00:5100:00:54
13 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:04:2023300:34:4020801:09:2918.1301:44:0920500:20:1100:01:1100:01:02
14 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF02:04:2519900:32:4722501:12:4917.3001:45:3615500:18:4900:00:5200:00:39
15 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:4325700:36:5716901:05:1919.2901:42:1624700:22:2700:00:5900:01:00
16 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:04:5225000:35:4418001:06:3318.9301:42:1725100:22:3500:00:5500:00:39
17 6190SORAYA DE LA CAL SACRISTAPRAT TRIATLO 1994ABF02:05:2219200:32:3923401:13:4517.0801:46:2416400:18:5800:01:1700:01:33
18 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:06:3024200:35:2121001:09:5518.0201:45:1622500:21:1400:01:1000:01:08
19 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:1819800:32:4624201:14:5816.8101:47:4418400:19:3400:01:0000:01:07
20 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF02:08:0421600:33:3124101:14:5516.8201:48:2618600:19:3800:01:0800:01:06
21 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223100:34:3822901:13:0517.2401:47:4321400:20:3900:02:0900:01:51
22 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223000:34:3723001:13:0617.2401:47:4321500:20:3900:02:2100:01:50
23 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:10:0222800:34:3524001:14:4916.8401:49:2421300:20:3800:01:0300:01:01
24 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:15:5426400:38:0023901:14:4416.8601:52:4425500:23:1000:01:4600:01:14
25 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:17:1724600:35:2525501:20:1515.7001:55:4023600:21:3700:01:4300:01:21
26 7011CARMEN MEDINA ESPIGARESLLICENCIA DE DIAV1F02:17:1727000:39:5123201:13:1417.2101:53:0526500:24:1200:01:2700:01:51
27 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:17:4022500:34:2526001:22:4915.2101:57:1420900:20:2600:01:2500:01:22
28 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:5525800:37:0425001:17:2716.2701:54:3125900:23:2400:01:2100:01:21
29 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:21:0923800:34:5426401:24:4214.8801:59:3623400:21:3300:01:1300:01:06
30 6152YLENIA SANCHEZ MIGUELC.N. VILAFRANCA SUB23F02:21:1126200:37:4825801:21:2215.4901:59:1024200:22:0100:02:0800:01:08
31 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:21:4324500:35:2426201:24:2414.9301:59:4824000:21:5500:01:2900:01:08
32 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:26:0023400:34:4226801:30:3613.9102:05:1821600:20:4200:01:4300:01:15
33 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:27:3026500:38:1426101:23:3815.0702:01:5226900:25:3800:01:3000:01:12
34 7015MARIJE DE RUITERLLICENCIA DE DIAV1F02:35:0326600:38:2427101:32:3713.6002:11:0126300:24:0200:01:3500:02:00
35 8008SILVIA PÉREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAABF02:35:0326700:38:2527201:32:4213.5902:11:0726200:23:5600:01:3700:02:06
36 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF02:36:4427100:40:2126901:31:1213.8202:11:3326800:25:1100:01:1700:01:39
37 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:38:5727300:43:3726701:29:0214.1502:12:3927100:26:1800:01:0900:01:07


NF 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F00:00:00000:41:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F00:00:00000:34:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7009SUSANNA MOIX SOLANSLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:40:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 7035MERCÈ FORNIES DOMENECHLLICENCIA DE DIAV2F00:00:00000:49:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3300:00:00
NF 8013BENILDE PELEGRI CUENCALLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:48:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF
NP 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F
NP 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32