RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
227 291 276 15 0 6 21 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CERRR IGUALADA - 04:26:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:24:26
2741FRANCESC JOVE RIART01:30:48
34802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:31:39

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:27:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:25:57
25269MARIO SINUÈS MICÓ01:30:07
3436JORDI BONET NIETO01:31:21

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:29:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:28:00
21265ALBERT CAMPS SERRA01:30:14
31389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:31:26

4. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:32:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13835ERNEST PALAU VILA01:30:14
25392DANI BORDALLO ROVIRA01:31:06
33895XAVIER MADRONA VILA01:31:33

5. - C.N. REUS PLOMS - 04:36:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15279JORDI RIAL COMELLAS01:30:14
25872ALBERT TORRES CARLES 01:32:07
31220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:34:34

6. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:42:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:32:22
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:32:35
34199SERGIO LOPEZ MARTIN01:37:21

7. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:44:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA01:33:39
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA01:34:46
3924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:36:15

8. - GAVA TRIATLO - 04:44:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMÚDEZ01:31:11
21573JORDI VILA RODRIGO01:33:04
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:40:37

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:45:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:31:48
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:36:12
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:37:56

10. - VEC CYCLING & RUN - 04:51:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15331SERGI PESARRODONA ROVIRA01:34:50
21530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:35:47
31550RICARD VALL MALET01:40:57

11. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 04:52:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:32:27
22131ORIOL FORNS NADAL01:37:57
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:42:29

12. - CLUB TRI5U - 04:55:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN01:35:02
24905FRANCESC TORRES01:39:39
32792ALBERTO CASADO AROCA01:40:25

13. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:57:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:35:30
22835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:37:18
3249JORDI CELDRAN OTERO01:44:19

14. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:01:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:37:45
24876PATRICIO ROSSI01:39:27
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:44:20

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:32:56
21789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:43:50
3916ALBERT ROURA POL01:47:35

16. - C.N. VILAFRANCA - 05:11:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15809ALBERT GARCIA BERTRAN01:38:07
22011ALBERT SARDÀ GIMENO01:43:23
31350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROL01:49:47

17. - C.N. VIC-ETB - 05:13:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:38:37
22053EDUARD RODELLAS PLA01:39:13
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:55:53

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:14:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11702JAUME CANELA MATEU01:44:44
25944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:44:49
35304SERGI PUIGFEL MORENO01:44:58

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:15:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ01:38:52
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:41:35
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA01:55:09

20. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:17:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:35:21
22332TONI AZOR ALVAREZ01:40:12
33462KARLOS VIANA CATALÁN02:02:07

21. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:20:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:36:05
23606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA01:48:53
35412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CASTILLO 01:55:17

22. - C.A. IGUALADA - 05:22:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15223ORIOL CASTELLS MILLET01:44:27
24433SERGI PUJABET SOLANICH01:46:33
3732OSCAR PEREZ SERRANO01:51:17

23. - CLUB NATACIO RUBI - 05:24:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12036DIEGO GALVEZ CASADO01:44:59
21369JUAN ANTONIO CALERO PASCUA01:45:14
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:54:22

24. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:31:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:42:04
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:54:01
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:55:11

25. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:39:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:36:18
25486DAVID URETA LÓPEZ01:59:14
35663FRANCESC CUADRAT CRUZ02:04:03

26. - TG TRIATLO SITGES - 05:41:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13973BRUNO JOURDAN01:53:23
24334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:53:32
33141BORJA PARRA ALBARES01:54:14

27. - C.A. LES TORTUGUES - 05:45:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15713SERGIO GARCIA MANZANO 01:51:46
24766ROGER ANGLADA BUSQUETS01:53:12
33023ORIOL DRAPER MUNT02:00:08

28. - VILADECANS TRIATLO - 05:53:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:47:43
25601FRANCISCO CARO GARCÍA02:00:18
35597EUGENIO DEL OLMO MANZANO02:05:40

29. - TRIATLO L´HOSPITALET - 05:58:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12188DAVID POYATO ANILLO01:54:01
22351ALBERTO CORONADO CORCHERO01:58:32
34467JAVI FERNANDEZ VALVERDE02:06:17

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32