RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
227 291 276 15 0 6 21 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:40:286300:27:167800:56:5322.1501:24:096700:16:1900:00:5400:00:38
2 6152YLENIA SANCHEZ MIGUC.N. VILAFRANCA SUB23F02:21:1126200:37:4825801:21:2215.4901:59:1024200:22:0100:02:0800:01:08
3 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:27:3026500:38:1426101:23:3815.0702:01:5226900:25:3800:01:3000:01:12
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4814400:30:288600:57:5421.7601:28:2210600:17:2600:00:4600:00:50
2 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF02:04:2519900:32:4722501:12:4917.301:45:3615500:18:4900:00:5200:00:39
3 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:10:0222800:34:3524001:14:4916.8401:49:2421300:20:3800:01:0300:01:01
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:50:3211700:29:3114201:03:2519.8701:32:5611100:17:3600:01:0800:00:55
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:3010800:29:1420201:08:5418.2901:38:0810000:17:2200:00:5500:01:05
3 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF01:57:5215300:31:0020101:08:5318.2901:39:5312600:17:5900:01:0900:00:55
4 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:04:5225000:35:4418001:06:3318.9301:42:1725100:22:3500:00:5500:00:39
5 6190SORAYA DE LA CAL SAPRAT TRIATLO 1994ABF02:05:2219200:32:3923401:13:4517.0801:46:2416400:18:5800:01:1700:01:33
6 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:21:4324500:35:2426201:24:2414.9301:59:4824000:21:5500:01:2900:01:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:40:438000:28:086800:56:0622.4601:24:147400:16:2900:01:0100:00:42
2 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:02:3522100:34:0019401:08:0618.501:42:0621000:20:2900:01:0600:00:58
3 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:03:3222400:34:2418901:07:5218.5701:42:1622600:21:1600:00:5100:00:54
4 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:4325700:36:5716901:05:1919.2901:42:1624700:22:2700:00:5900:01:00
5 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:06:3024200:35:2121001:09:5518.0201:45:1622500:21:1400:01:1000:01:08
6 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF02:08:0421600:33:3124101:14:5516.8201:48:2618600:19:3800:01:0800:01:06
7 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:26:0023400:34:4226801:30:3613.9102:05:1821600:20:4200:01:4300:01:15
8 8008SILVIA PÉREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAABF02:35:0326700:38:2527201:32:4213.5902:11:0726200:23:5600:01:3700:02:06
9 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF02:36:4427100:40:2126901:31:1213.8202:11:3326800:25:1100:01:1700:01:39
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2514800:30:4910901:00:1120.9401:31:0014200:18:2500:00:5100:00:50
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:58:3917100:31:5018201:06:5718.8201:38:4719200:19:5200:00:5900:00:52
3 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:59:4112900:29:4722201:11:4917.5401:41:3612800:18:0500:02:0500:00:54
4 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:01:4521500:33:3019501:08:1318.4701:41:4319800:20:0200:00:5300:00:48
5 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F02:04:2023300:34:4020801:09:2918.1301:44:0920500:20:1100:01:1100:01:02
6 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:15:5426400:38:0023901:14:4416.8601:52:4425500:23:1000:01:4600:01:14
7 1949GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F02:17:1724600:35:2525501:20:1515.701:55:4023600:21:3700:01:4300:01:21
8 7011CARMEN MEDINA ESPIGLLICENCIA DE DIAV1F02:17:1727000:39:5123201:13:1417.2101:53:0526500:24:1200:01:2700:01:51
9 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:5525800:37:0425001:17:2716.2701:54:3125900:23:2400:01:2100:01:21
10 7015MARIJE DE RUITERLLICENCIA DE DIAV1F02:35:0326600:38:2427101:32:3713.602:11:0126300:24:0200:01:3500:02:00
11 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:38:5727300:43:3726701:29:0214.1502:12:3927100:26:1800:01:0900:01:07
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:1819800:32:4624201:14:5816.8101:47:4418400:19:3400:01:0000:01:07
2 6038MONTSERRAT ARAÚZ RETG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223100:34:3822901:13:0517.2401:47:4321400:20:3900:02:0900:01:51
3 6068MONICA MINGUET ADROTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223000:34:3723001:13:0617.2401:47:4321500:20:3900:02:2100:01:50
4 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:21:0923800:34:5426401:24:4214.8801:59:3623400:21:3300:01:1300:01:06
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:17:4022500:34:2526001:22:4915.2101:57:1420900:20:2600:01:2500:01:22
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:34:422200:25:133600:53:3723.501:18:505100:15:5200:00:5400:00:51
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:36:152000:25:097100:56:1322.4101:21:222000:14:5300:00:4200:00:43
3 4596CRISTIAN PRESAS MARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:526900:27:254000:54:0423.301:21:2910100:17:2300:00:4600:00:47
4 7023RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:41:478300:28:208200:57:162201:25:366300:16:1100:01:1600:01:08
5 5553FRAN TORVISCO EREÑAFLOR DE TRIATLOJNM01:53:4513100:29:5118501:07:2518.6901:37:167300:16:2900:00:3200:00:34
6 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZC. TRIATLO MONTORNESJNM01:55:1721100:33:2510701:00:0820.9501:33:3323800:21:4400:00:5700:00:50
7 7028TONI VAZQUEZ CUADRALLICENCIA DE DIAJNM02:20:36000:00:00000:00:00001:53:1327300:27:2300:00:0000:01:52
8 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:36:0127200:41:0726501:25:0414.8102:06:1127500:29:5000:01:1800:01:54
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:24:26100:23:33100:46:4926.9101:10:22200:14:0400:00:3800:00:32
2 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:072100:25:10400:48:3125.9701:13:417000:16:2600:00:5100:00:59
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:31:112400:25:152400:51:3624.4201:16:51300:14:2000:00:4100:00:41
4 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:32:171600:24:562900:52:4323.901:17:391100:14:3800:00:4800:00:48
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:562300:25:142800:52:0624.1801:17:204000:15:3600:00:3700:00:38
6 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:34:46500:23:596900:56:0722.4501:20:061400:14:4000:00:4400:00:46
7 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:37:186100:27:143400:53:0623.7301:20:208800:16:5800:00:5400:00:40
8 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:40:253400:26:099000:58:0721.6801:24:166100:16:0900:00:5700:00:40
9 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:41:356500:27:177700:56:5022.1701:24:0710700:17:2800:00:4700:00:52
10 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:4012100:29:415200:55:1322.8201:24:5415300:18:4600:01:0200:01:00
11 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:44:488600:28:2610300:59:4921.0601:28:157600:16:3300:00:5800:00:46
12 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:45:494900:26:4413301:02:1120.2601:28:558500:16:5400:00:5500:00:53
13 7018CRISTIAN GARCIA JULLLICENCIA DE DIAABM01:51:2516500:31:339200:58:1821.6101:29:5123500:21:3400:01:1100:01:09
14 7012XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:52:3512400:29:4415001:04:0119.6801:33:4515700:18:5000:01:0900:01:09
15 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:05:1715100:30:5621401:11:0417.7301:42:0025700:23:1700:01:0600:00:58
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:57400:23:59200:47:3526.4801:11:34500:14:2300:00:2700:00:28
2 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:31:171700:24:581900:51:1324.601:16:112500:15:0600:00:3400:00:33
3 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:262800:25:481200:50:2824.9701:16:162700:15:1000:00:4600:00:49
4 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLOABM01:31:291400:24:532600:51:5924.2401:16:521000:14:3700:00:5800:00:44
5 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:223800:26:151300:50:3024.9501:16:454100:15:3700:00:4000:00:40
6 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:32:461900:24:593000:52:4723.8701:17:462200:15:0000:00:5000:00:45
7 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM01:33:39600:24:024900:55:0422.8801:19:06800:14:3300:00:4400:00:37
8 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:37:203100:26:036700:56:0422.4701:22:072900:15:1300:00:4700:00:39
9 7036JULIO CESAR GAONA NLLICENCIA DE DIAABM01:39:146600:27:204700:54:5522.9401:22:158900:16:5900:01:0400:01:26
10 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:42:476000:27:139700:59:0621.3201:26:197100:16:2800:00:5700:00:50
11 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:43:237800:27:548900:58:0421.701:25:5810400:17:2500:00:5700:01:16
12 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEC.N. VILAFRANCA ABM01:49:477500:27:5217001:05:2619.2601:33:187200:16:2900:01:0500:00:51
13 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:49:5611000:29:2113001:02:0620.2901:31:2714600:18:2900:01:0600:01:12
14 8026CRISTIAN ESCUDER OSLLICENCIA DE DIAABM01:51:3415400:31:0512101:01:0920.6101:32:1417600:19:2000:00:4700:00:59
15 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:52:5817800:32:0013501:02:4720.0701:34:4713400:18:1100:01:3700:00:58
16 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:54:019000:28:3319601:08:1718.4501:36:509200:17:1100:01:2000:00:58
17 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:54:0319300:32:4114001:03:1719.9101:35:5813000:18:0500:00:5700:00:50
18 7026JUAN JOSÉ PALOS TOMLLICENCIA DE DIAABM01:55:2917200:31:5115501:04:1519.6101:36:0617800:19:2300:01:1700:00:56
19 8006MAGÍ RIBAS BARBERANFEECABM02:00:1217400:31:5221501:11:0417.7301:42:569400:17:1600:02:5200:01:45
20 5494MIGUEL VIQUE GARROTINDEPENDENTABM02:02:5922000:33:5919701:08:2218.4301:42:2121200:20:3800:01:2000:01:08
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:30:141800:24:58800:50:1525.0701:15:132300:15:0100:00:3700:00:35
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:333000:25:491100:50:2724.9801:16:163100:15:1700:00:3800:00:40
3 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:293300:26:072100:51:2624.501:17:335500:15:5600:00:4000:00:39
4 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:34:345300:26:58700:50:1425.0801:17:129900:17:2200:00:4300:00:37
5 5331SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:34:504100:26:223300:53:0123.7701:19:233400:15:2700:00:4300:00:41
6 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:35:021200:24:496400:55:5122.5601:20:40400:14:2200:00:5400:00:45
7 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:35:354200:26:363200:52:5723.801:19:335900:16:0200:00:5000:00:46
8 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:455400:27:054200:54:2123.1801:21:266800:16:1900:00:4900:00:48
9 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:37:576200:27:154800:55:0122.901:22:164400:15:4100:00:5800:00:46
10 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:585100:26:495700:55:2222.7601:22:114800:15:4700:00:5700:00:42
11 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:39:139400:28:422700:52:0524.1901:20:4714300:18:2600:00:4300:00:50
12 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:39:397400:27:467400:56:3222.2901:24:183200:15:2100:00:4600:00:52
13 1298EDUARD PALAU BORREGCLUB TRIATLO PROSANABM01:41:049700:28:485400:55:1822.7801:24:068700:16:5800:00:4100:00:45
14 7030SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:41:3910200:29:025300:55:1822.7801:24:209600:17:1900:00:5400:00:46
15 5454JONATHAN BERROCAL LA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:42:2910400:29:096200:55:3822.6501:24:4711600:17:4200:00:5000:00:43
16 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:43:5011300:29:256600:56:0322.4801:25:2814000:18:2200:00:5200:00:44
17 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:46:3314500:30:358400:57:4421.8201:28:1913600:18:1400:01:1600:01:00
18 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:46:5711400:29:2610801:00:1020.9401:29:369800:17:2100:01:0600:00:48
19 8023DANIEL SERRANO COLLFEECABM01:47:1612500:29:4410400:59:5521.0301:29:3911200:17:3700:01:1000:01:09
20 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:2810700:29:1311401:00:3420.801:29:4711400:17:4100:00:5900:00:58
21 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:359500:28:4311901:01:0220.6401:29:4512000:17:5000:01:5400:00:55
22 7005RUBEN ESTRADERA CABFEECABM01:51:3315500:31:0512001:01:0920.6101:32:1417500:19:1900:01:0200:00:56
23 7013JORDI POCH MALLANDRLLICENCIA DE DIAABM01:53:2910000:28:5816401:04:4819.4401:33:4618900:19:4300:01:2400:01:48
24 5436DAVID SEGURA ALCOLECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:1116000:31:2014901:03:5919.6901:35:1916000:18:5200:01:0200:01:26
25 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:54:1418000:32:0213801:02:4820.0601:34:5017900:19:2400:01:1900:00:55
26 8020AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:55:0412700:29:4619101:07:5418.5601:37:4010300:17:2400:01:2600:01:15
27 3222JOAN CASTELLANOS ALC.N. VILAFRANCA ABM01:55:3313900:30:1417301:05:4719.1501:36:0118300:19:3200:01:1300:01:25
28 5514CARLOS RECIO GALOBACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:57:0619600:32:4416601:05:1119.3301:37:5517100:19:1100:01:2900:01:04
29 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM01:58:3215700:31:1118801:07:4218.6101:38:5318800:19:3900:00:5000:00:51
30 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:59:1421400:33:2817201:05:4119.1801:39:0920000:20:0500:01:2700:01:10
31 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM02:00:1814900:30:5021801:11:3217.6101:42:2212300:17:5600:01:4100:01:26
32 3462KARLOS VIANA CATALÁTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:0718900:32:2421201:10:1917.9201:42:4318000:19:2400:01:1200:00:56
33 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:03:5620100:32:5119801:08:4918.3101:41:4024500:22:1600:01:1100:01:05
34 5590ARTUR RENÚ JORNETCLUB TRI5UABM02:03:5812600:29:4622101:11:4317.5701:41:2924800:22:2900:01:3000:01:33
35 5475JOAN GONZALEZ MARTICLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:09:2516200:31:2324801:17:0616.3401:48:2922000:20:5600:01:2800:01:04
36 7002VICTOR CAÑAVERAS LOLLICENCIA DE DIAABM02:11:5823500:34:4623501:13:5617.0401:48:4225600:23:1600:01:3800:01:11
37 7004DANIEL ARNABAT MEDIFEECABM02:11:5823600:34:4825401:19:1915.8901:54:0712100:17:5100:02:0700:02:10
38 8003ALEJANDRO SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM02:25:3726300:37:5325701:21:1415.5101:59:0727200:26:3000:01:3900:01:45
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:25:26300:23:58300:47:4126.4201:11:39100:13:4700:00:3200:00:32
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:00200:23:58500:49:2725.4801:13:25900:14:3500:00:3700:00:39
3 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:141100:24:481400:50:3824.8801:15:261700:14:4800:00:4100:00:47
4 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:30:481000:24:462000:51:1924.5501:16:051500:14:4300:00:4100:00:37
5 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:06900:24:412500:51:3824.401:16:191600:14:4700:00:4500:00:57
6 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:212500:25:391700:51:0324.6801:16:421200:14:3900:00:4500:00:35
7 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:131500:24:533100:52:5223.8301:17:45600:14:2800:01:0100:00:53
8 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:22000:00:00000:00:00001:17:331800:14:4900:00:0000:00:43
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:352700:25:462300:51:3624.4201:17:223000:15:1300:00:5100:00:34
10 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:35:302900:25:494400:54:2923.1301:20:182800:15:1200:00:4800:00:43
11 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:35:474500:26:373700:53:4423.4501:20:213300:15:2600:00:5900:00:52
12 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:36:053900:26:183800:54:0123.3301:20:194700:15:4600:00:5200:00:42
13 7029GERARD GIL SENTISFEECABM01:37:542600:25:418300:57:2221.9601:23:031900:14:5100:01:0800:01:30
14 5809ALBERT GARCIA BERTRC.N. VILAFRANCA ABM01:38:076700:27:204600:54:5122.9701:22:115400:15:5600:00:4400:00:40
15 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:275800:27:097000:56:0722.4501:23:166200:16:1100:00:5300:00:47
16 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:358200:28:186300:55:4722.5901:24:057500:16:3000:00:5400:00:43
17 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:41:157600:27:537500:56:3422.2701:24:278300:16:4800:01:0300:00:59
18 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:195700:27:0712301:01:1320.5801:28:205700:15:5900:01:0900:00:57
19 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:44:4410500:29:138700:57:5721.7401:27:1011000:17:3400:01:0700:00:39
20 5304SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:44:5810600:29:138800:57:5821.7401:27:1111800:17:4700:01:0400:00:52
21 1369JUAN ANTONIO CALEROCLUB NATACIO RUBIABM01:45:145900:27:1312901:02:0420.301:29:175600:15:5700:00:5400:00:40
22 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:2411100:29:2211101:00:2420.8601:29:4611300:17:3800:01:0800:01:20
23 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:47:419600:28:4413201:02:0720.2801:30:518400:16:5000:00:5300:00:49
24 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:47:436400:27:1615401:04:1219.6301:31:286600:16:1500:01:1000:00:49
25 8016JORDI VENDRELL DURALLICENCIA DE DIAABM01:48:3514600:30:4011601:00:5020.7101:31:309000:17:0500:01:2800:01:10
26 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:49:3414300:30:2710000:59:3321.1601:30:0018500:19:3400:02:0200:01:15
27 8018DELFÍ LÓPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:50:2416900:31:4711501:00:4520.7401:32:3212200:17:5200:01:1400:01:14
28 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:51:1718700:32:2111001:00:2320.8701:32:4414800:18:3300:00:5200:00:51
29 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:51:5710900:29:1415901:04:2719.5501:33:4113700:18:1600:00:4900:00:51
30 5572RAUL SANCHEZ GARCIACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:4725500:36:439400:58:4821.4301:35:3117300:19:1600:01:1800:01:18
31 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:55:0920700:33:1913901:02:5620.0201:36:1516100:18:5400:01:0300:01:33
32 8030ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:56:0413600:30:0517701:06:2018.9901:36:2518700:19:3900:00:5200:00:51
33 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM01:58:0817900:32:0117101:05:3019.2401:37:3121100:20:3700:01:1000:01:05
34 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNABM01:58:1917600:31:5618301:07:0718.7701:39:0317400:19:1600:01:3300:01:01
35 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM01:59:1917500:31:5418401:07:1218.7501:39:0620600:20:1300:01:1600:01:28
36 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:00:0820400:33:0419001:07:5318.5601:40:5717200:19:1100:01:4400:00:59
37 7017XAVI BORONAT VIDALLLICENCIA DE DIAABM02:01:5219000:32:3217601:06:191901:38:5125400:23:0100:01:0900:01:24
38 2975IVAN RODENAS GONZACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:02:0220800:33:2020601:09:1318.201:42:3318100:19:2900:01:0500:00:50
39 5663FRANCESC CUADRAT CROPTIMS CLUB TRIATLOABM02:04:0312800:29:4724501:15:4516.6301:45:3214700:18:3100:01:2200:01:20
40 8007SERGI DAVID LLORENSLLICENCIA DE DIAABM02:04:0719500:32:4321301:11:0317.7301:43:4620700:20:2100:01:4700:01:24
41 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:04:2024100:35:1719301:08:0318.5201:43:2022100:21:0000:01:1000:01:02
42 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM02:06:1723700:34:4921901:11:3317.6101:46:2219500:19:5500:01:0400:01:01
43 5556MARIO DE FELIPE DIACLUB NATACIO SITGESABM02:08:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UABM02:11:0424000:35:1623801:14:3616.8901:49:5222400:21:1200:01:3700:01:37
45 7008JOAN LLUCH CALMÓ LLICENCIA DE DIAABM02:17:5625400:36:3025201:18:0716.1301:54:3725800:23:1900:01:4700:01:24
46 7006FRANCISCO LUCERO DOLLICENCIA DE DIAABM02:23:3324700:35:3026301:24:3414.902:00:0426000:23:2900:02:3400:01:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:14700:24:381500:50:3824.8801:15:162100:14:5800:00:4700:00:42
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:31:39800:24:392200:51:3324.4401:16:123500:15:2700:00:5900:00:53
3 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:31:483700:26:141000:50:2624.9801:16:402600:15:0800:00:4600:00:36
4 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:32:074800:26:41600:49:5025.2801:16:313900:15:3600:00:3400:00:45
5 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:32:274000:26:19900:50:2524.9901:16:444500:15:4300:00:4500:00:41
6 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:33:044400:26:371600:50:5824.7201:17:353600:15:2900:00:5800:00:41
7 3214DANI CUARTERO PASTOT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:581300:24:504500:54:3923.0601:19:29700:14:2900:01:0300:01:08
8 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:454700:26:393900:54:0323.3101:20:422400:15:0300:00:5700:00:41
9 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:123600:26:144300:54:2823.1301:20:423700:15:3000:00:5500:00:43
10 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:36:183200:26:056000:55:3322.6801:21:381300:14:4000:00:5400:00:52
11 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:37:213500:26:115600:55:2022.7701:21:315000:15:5000:00:5000:00:41
12 204LLIBERT FORTUNY I CFERRER HOTELS - M3TV1M01:37:387000:27:263500:53:2923.5601:20:558100:16:4300:00:4800:00:42
13 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:39:205000:26:487600:56:3622.2601:23:245200:15:5600:00:4600:00:44
14 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:128800:28:296100:55:3622.6601:24:056000:16:0700:00:4000:00:41
15 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:40:377100:27:278100:57:1422.0201:24:415300:15:5600:00:4500:00:53
16 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:577900:28:035900:55:3022.701:23:3310200:17:2400:00:5500:01:06
17 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:44:4911600:29:298500:57:4921.7901:27:1810800:17:3100:01:0200:00:52
18 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:46:039800:28:4910501:00:0520.9701:28:549100:17:0900:00:5300:01:04
19 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:46:407300:27:4512701:01:5720.3401:29:428600:16:5800:00:4900:00:40
20 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:46:448900:28:3210601:00:0720.9601:28:3912900:18:0500:00:5400:00:52
21 7019SANTI MESTRES OLIVELLICENCIA DE DIAV1M01:47:3814100:30:209900:59:1921.2401:29:3912500:17:5900:00:5800:01:05
22 3606RAMON SANCHEZ FONTCC. TRIATLO MONTORNESV1M01:48:5311900:29:3512801:01:5920.3301:31:349500:17:1900:00:5900:00:54
23 8019DAVID ORPI FERNANDELLICENCIA DE DIAV1M01:49:1410100:29:0113101:02:0720.2801:31:0813200:18:0600:00:5600:01:03
24 7016ALEX PASTÓ SANSLLICENCIA DE DIAV1M01:49:3512000:29:3612601:01:5120.3701:31:2713300:18:0800:01:2900:01:23
25 7021RAFEL RAVENTOS MESTLLICENCIA DE DIAV1M01:49:5213400:30:0212401:01:2520.5201:31:2714100:18:2500:01:0900:01:03
26 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:50:4412300:29:4314401:03:2819.8501:33:1110900:17:3300:00:5000:00:46
27 5595FRANCESC CABEZA REIC.N. VILAFRANCA V1M01:50:4713700:30:1213701:02:4820.0601:33:0011900:17:4700:01:1600:00:56
28 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESV1M01:51:4618500:32:1510100:59:4221.1101:31:5719100:19:4900:00:5800:00:58
29 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M01:52:2112200:29:4215101:04:0619.6601:33:4814900:18:3300:01:0200:01:03
30 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESV1M01:53:1215600:31:0514701:03:4719.7501:34:5213900:18:2000:01:0500:00:52
31 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:53:4118300:32:0812501:01:4020.4301:33:4819300:19:5300:01:3400:01:19
32 2960DAVID CAMPANALS ROCC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M01:53:5716300:31:2714101:03:1919.901:34:4617000:19:1100:00:5500:00:50
33 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:0320000:32:5012201:01:1220.5901:34:0219700:20:0100:01:0800:00:57
34 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:2216100:31:2016301:04:4419.4601:36:0413800:18:1800:01:1300:01:02
35 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:55:4413200:29:5320401:09:0318.2501:38:568200:16:4800:01:1100:01:05
36 7010FELIX DEL PINO LOPELLICENCIA DE DIAV1M01:56:1421900:33:5711701:00:5520.6801:34:5222900:21:2200:02:0400:02:06
37 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:2315900:31:2018101:06:3518.9201:37:5514500:18:2800:01:1400:00:55
38 5439PEP CLOSA FUSTAGUERVEC CYCLING & RUNV1M01:56:3318800:32:2116501:05:0819.3401:37:2916700:19:0400:01:1600:01:32
39 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:57:1814000:30:1818601:07:3918.6301:37:5717700:19:2100:00:3700:00:44
40 8005XAVI DE BUSTOS MAÑLLICENCIA DE DIAV1M01:57:3117700:31:5917801:06:2318.9801:38:2216900:19:0900:01:4400:01:12
41 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:2318400:32:1317401:06:0219.0801:38:1520100:20:0800:01:1600:01:03
42 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:4713500:30:0417501:06:0819.0501:36:1225000:22:3500:00:5900:01:09
43 8001DAVID MARÍN SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M02:02:0720900:33:2120001:08:5118.301:42:1219400:19:5500:01:5000:01:17
44 8012MARCOS DIAZLLICENCIA DE DIAV1M02:04:2422200:34:0220301:08:5718.2701:42:5923000:21:2500:01:5300:01:24
45 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:05:2618100:32:0523101:13:1017.2201:45:1520400:20:1100:01:1000:00:57
46 7003FRANCISCO JAVIER FULLICENCIA DE DIAV1M02:07:3920300:32:5723301:13:2217.1701:46:1922800:21:2000:02:0100:02:15
47 5772JORDI DUART CASTELLCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:3326100:37:4020501:09:0418.2401:46:4425200:22:4900:01:1800:01:10
48 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M02:09:5319100:32:3624601:15:5016.6201:48:2623100:21:2700:01:5100:02:46
49 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:13:5625100:36:0623701:14:0916.9901:50:1526100:23:4100:01:0300:01:00
50 5501LUIS BAÑUELOS NAVARCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:5625600:36:4822601:12:5017.301:49:3826600:24:1800:02:1000:02:09
51 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:15:0721200:33:2625601:20:3015.6501:53:5622300:21:1100:01:1000:01:11
52 8017MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:16:5625300:36:1822701:12:5217.2901:49:1027400:27:4600:02:2800:01:55
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:35:217200:27:311800:51:1124.6201:18:427900:16:3900:00:4800:00:45
2 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:535600:27:065000:55:0622.8701:22:124300:15:4100:00:5700:00:46
3 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:565200:26:565100:55:1122.8301:22:074900:15:4900:00:3700:00:38
4 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:38:375500:27:055500:55:1822.7801:22:236400:16:1400:01:3900:00:55
5 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:40:407700:27:547300:56:3122.2901:24:256500:16:1500:00:5500:00:39
6 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:41:149100:28:345800:55:2922.7101:24:039300:17:1100:01:0000:00:40
7 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:42:048100:28:098000:57:1322.0201:25:228000:16:4200:00:5600:00:51
8 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:42:129200:28:347900:57:0522.0701:25:397700:16:3300:01:1800:00:50
9 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:43:508500:28:229600:59:0421.3301:27:266900:16:2400:00:4500:00:50
10 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:209300:28:3610200:59:4421.0901:28:205800:16:0000:00:5800:00:52
11 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:44:594300:26:3713601:02:4820.0601:29:253800:15:3400:01:0800:00:46
12 8021JUANJO GALLARDO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:48:1614200:30:269800:59:1321.2801:29:3915100:18:3700:01:0100:01:01
13 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:48:3213000:29:4911801:00:5820.6701:30:4711700:17:4500:01:0900:00:58
14 8027FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3511200:29:2315201:04:0819.6501:33:3112700:18:0400:01:0600:01:18
15 3973BRUNO JOURDANTG TRIATLO SITGESV1M01:53:2315000:30:5215601:04:1819.601:35:1013500:18:1300:00:5300:01:26
16 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:53:3216400:31:3114301:03:2619.8601:34:5715000:18:3500:01:1100:01:03
17 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:0116700:31:4613401:02:1320.2501:33:5919900:20:0200:01:2000:01:17
18 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:1116600:31:4516101:04:3619.501:36:2115800:18:5000:01:0200:01:17
19 4997SERGI POMÉS CENTELLC.N. VILAFRANCA V1M01:55:1216800:31:4716201:04:3719.501:36:2415400:18:4800:01:2300:01:28
20 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:55:2615200:30:5916001:04:3119.5301:35:3019600:19:5600:01:0600:01:25
21 8009JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:55:5319700:32:4515801:04:2619.5601:37:1115200:18:4200:01:2000:01:21
22 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:56:4613800:30:1318701:07:3918.6301:37:5216200:18:5400:01:3000:01:18
23 3948MARIO LOBERA VIZCAISOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:0411500:29:2620901:09:3318.1201:38:5913100:18:0500:01:3300:01:11
24 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:5018600:32:2014601:03:4719.7501:36:0723700:21:4300:01:0000:01:06
25 8028MANEL MILA ENRIQUEFEECV1M02:03:0423200:34:3919201:08:0118.5201:42:4020800:20:2400:02:1700:01:39
26 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV1M02:04:4521300:33:2721601:11:0817.7101:44:3520300:20:1000:01:0800:01:02
27 7014GERARD DELMÁS CAMACLLICENCIA DE DIAV1M02:06:2621000:33:2222401:12:1117.4601:45:3321900:20:5300:01:4700:02:22
28 7027JOSEP LLUÍS ARBÓS ALLICENCIA DE DIAV1M02:09:3324300:35:2222001:11:3817.5901:47:0024900:22:3300:01:3400:01:31
29 7031DOMINGO SÁNCHEZ CARLLICENCIA DE DIAV1M02:11:1721700:33:3624301:15:2016.7301:48:5624600:22:2100:00:4300:01:51
30 8010JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:14:4424900:35:3825101:17:4816.201:53:2622700:21:1800:02:4400:02:13
31 7007MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:35:0326800:38:2627001:32:3213.6202:10:5826400:24:0500:01:3400:02:05
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:414600:26:384100:54:1823.201:20:564600:15:4500:00:5700:00:56
2 1197FRANCISCO JAVIER SAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:42:086800:27:219100:58:0921.6701:25:307800:16:3800:00:4800:00:49
3 5280JULIO MONGE VIZMANCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:42:159900:28:496500:56:0122.4901:24:5010500:17:2500:00:5400:00:46
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:43:1510300:29:077200:56:2722.3201:25:3411500:17:4100:00:5400:00:48
5 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:44:108700:28:289300:58:2221.5901:26:509700:17:2000:00:4500:00:49
6 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:44:278400:28:2211301:00:2620.8501:28:484200:15:3900:01:1000:00:48
7 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:46:5313300:30:009500:58:5521.3901:28:5512400:17:5800:00:5700:00:50
8 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:52:3220500:33:0511201:00:2420.8601:33:2916600:19:0300:01:4500:01:22
9 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M01:55:1117000:31:4914501:03:3519.8201:35:2419000:19:4700:01:0500:01:35
10 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:55:5319400:32:4315301:04:1219.6301:36:5516500:18:5800:01:2800:00:59
11 7022CARLES BARRO LABRADLLICENCIA DE DIAV2M01:57:3018200:32:0717901:06:3318.9301:38:4015600:18:5000:02:0100:01:38
12 8029JOSEP VALENCIA MACHLLICENCIA DE DIAV2M02:06:5422700:34:3521701:11:1417.6901:45:4922200:21:0500:01:1600:00:57
13 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:07:2017300:31:5224701:16:2316.501:48:1516800:19:0500:02:0700:01:04
14 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:08:5724400:35:2222301:12:0817.4701:47:3023200:21:2700:02:3900:01:39
15 4580JORGE VON JESS SANCTG TRIATLO SITGESV2M02:21:1826000:37:3625301:18:5715.9601:56:3326700:24:4500:01:3300:02:16
16 7037FRANCISCO CHÁVEZ RLLICENCIA DE DIAV2M02:38:4926900:39:2427301:33:2913.4802:12:5327000:25:5600:02:1100:02:16
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:54:2714700:30:4716701:05:1319.3201:36:0014400:18:2700:01:0000:00:53
2 7020ESTEVE ROCA TEIXIDOFEECV2M01:59:0920600:33:0616801:05:1819.301:38:2421700:20:4500:00:0000:00:00
3 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA V2M02:01:5520200:32:5619901:08:5018.3101:41:4620200:20:0900:01:0400:00:59
4 5597EUGENIO DEL OLMO MAVILADECANS TRIATLOV2M02:05:4021800:33:4522801:13:0017.2601:46:4516300:18:5500:02:3200:01:08
5 8014BERNAT DEL PINOLLICENCIA DE DIAV2M02:07:0624800:35:3620701:09:2818.1401:45:0424400:22:0200:01:3500:02:01
6 7034EDUARD PASCUAL GINOLLICENCIA DE DIAV2M02:10:0522600:34:3423601:14:0317.0201:48:3723300:21:2800:01:4600:01:40
7 8025CARLES MOREU HOSTENLLICENCIA DE DIAV2M02:16:3525900:37:1624901:17:2316.2801:54:3924100:21:5600:02:1200:01:53
8 8011XAVIER LOZADA ESPÍFEECV2M02:26:0025200:36:0826601:26:5814.4902:03:0625300:22:5400:01:0600:01:34
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:2311800:29:3414801:03:5819.701:33:3215900:18:5100:01:0700:01:01
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:59:5222900:34:3615701:04:2419.5701:39:0021800:20:5200:01:0000:01:17
3 8004MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M02:06:5623900:35:0521101:10:0617.9701:45:1123900:21:4500:01:2200:01:14
4 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M02:11:3622300:34:1224401:15:2316.7101:49:3524300:22:0100:00:5900:00:55
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8015ANTONIO POLO GARCÍALLICENCIA DE DIAV3M02:12:0615800:31:1325901:21:2215.4901:52:3518200:19:3100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32