RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
227 291 276 15 0 6 21 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:24:26100:23:33100:46:4926.9101:10:22200:14:0400:00:3800:00:32
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:25:26300:23:58300:47:4126.4201:11:39100:13:4700:00:3200:00:32
3 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:57400:23:59200:47:3526.4801:11:34500:14:2300:00:2700:00:28
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:00200:23:58500:49:2725.4801:13:25900:14:3500:00:3700:00:39
5 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:072100:25:10400:48:3125.9701:13:417000:16:2600:00:5100:00:59
6 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:30:141800:24:58800:50:1525.0701:15:132300:15:0100:00:3700:00:35
7 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:14700:24:381500:50:3824.8801:15:162100:14:5800:00:4700:00:42
8 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:141100:24:481400:50:3824.8801:15:261700:14:4800:00:4100:00:47
9 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:30:481000:24:462000:51:1924.5501:16:051500:14:4300:00:4100:00:37
10 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:06900:24:412500:51:3824.4001:16:191600:14:4700:00:4500:00:57
11 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:31:112400:25:152400:51:3624.4201:16:51300:14:2000:00:4100:00:41
12 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:31:171700:24:581900:51:1324.6001:16:112500:15:0600:00:3400:00:33
13 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:212500:25:391700:51:0324.6801:16:421200:14:3900:00:4500:00:35
14 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:262800:25:481200:50:2824.9701:16:162700:15:1000:00:4600:00:49
15 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLOABM01:31:291400:24:532600:51:5924.2401:16:521000:14:3700:00:5800:00:44
16 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:333000:25:491100:50:2724.9801:16:163100:15:1700:00:3800:00:40
17 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:31:39800:24:392200:51:3324.4401:16:123500:15:2700:00:5900:00:53
18 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:31:483700:26:141000:50:2624.9801:16:402600:15:0800:00:4600:00:36
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:32:074800:26:41600:49:5025.2801:16:313900:15:3600:00:3400:00:45
20 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:131500:24:533100:52:5223.8301:17:45600:14:2800:01:0100:00:53
21 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:32:171600:24:562900:52:4323.9001:17:391100:14:3800:00:4800:00:48
22 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:22000:00:00000:00:000.0001:17:331800:14:4900:00:0000:00:43
23 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:223800:26:151300:50:3024.9501:16:454100:15:3700:00:4000:00:40
24 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:32:274000:26:19900:50:2524.9901:16:444500:15:4300:00:4500:00:41
25 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:352700:25:462300:51:3624.4201:17:223000:15:1300:00:5100:00:34
26 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:32:461900:24:593000:52:4723.8701:17:462200:15:0000:00:5000:00:45
27 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:562300:25:142800:52:0624.1801:17:204000:15:3600:00:3700:00:38
28 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:33:044400:26:371600:50:5824.7201:17:353600:15:2900:00:5800:00:41
29 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:293300:26:072100:51:2624.5001:17:335500:15:5600:00:4000:00:39
30 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM01:33:39600:24:024900:55:0422.8801:19:06800:14:3300:00:4400:00:37
31 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:581300:24:504500:54:3923.0601:19:29700:14:2900:01:0300:01:08
32 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:34:345300:26:58700:50:1425.0801:17:129900:17:2200:00:4300:00:37
33 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:34:422200:25:133600:53:3723.5001:18:505100:15:5200:00:5400:00:51
34 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:34:46500:23:596900:56:0722.4501:20:061400:14:4000:00:4400:00:46
35 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:34:504100:26:223300:53:0123.7701:19:233400:15:2700:00:4300:00:41
36 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:35:021200:24:496400:55:5122.5601:20:40400:14:2200:00:5400:00:45
37 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:35:217200:27:311800:51:1124.6201:18:427900:16:3900:00:4800:00:45
38 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:35:302900:25:494400:54:2923.1301:20:182800:15:1200:00:4800:00:43
39 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:35:354200:26:363200:52:5723.8001:19:335900:16:0200:00:5000:00:46
40 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:454700:26:393900:54:0323.3101:20:422400:15:0300:00:5700:00:41
41 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:35:474500:26:373700:53:4423.4501:20:213300:15:2600:00:5900:00:52
42 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:36:053900:26:183800:54:0123.3301:20:194700:15:4600:00:5200:00:42
43 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:123600:26:144300:54:2823.1301:20:423700:15:3000:00:5500:00:43
44 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:36:152000:25:097100:56:1322.4101:21:222000:14:5300:00:4200:00:43
45 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:36:183200:26:056000:55:3322.6801:21:381300:14:4000:00:5400:00:52
46 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:414600:26:384100:54:1823.2001:20:564600:15:4500:00:5700:00:56
47 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:37:186100:27:143400:53:0623.7301:20:208800:16:5800:00:5400:00:40
48 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:37:203100:26:036700:56:0422.4701:22:072900:15:1300:00:4700:00:39
49 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:37:213500:26:115600:55:2022.7701:21:315000:15:5000:00:5000:00:41
50 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:37:387000:27:263500:53:2923.5601:20:558100:16:4300:00:4800:00:42
51 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:455400:27:054200:54:2123.1801:21:266800:16:1900:00:4900:00:48
52 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:535600:27:065000:55:0622.8701:22:124300:15:4100:00:5700:00:46
53 7029GERARD GIL SENTISFEECABM01:37:542600:25:418300:57:2221.9601:23:031900:14:5100:01:0800:01:30
54 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:565200:26:565100:55:1122.8301:22:074900:15:4900:00:3700:00:38
55 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:37:576200:27:154800:55:0122.9001:22:164400:15:4100:00:5800:00:46
56 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:585100:26:495700:55:2222.7601:22:114800:15:4700:00:5700:00:42
57 5809ALBERT GARCIA BERTRANC.N. VILAFRANCA ABM01:38:076700:27:204600:54:5122.9701:22:115400:15:5600:00:4400:00:40
58 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:38:375500:27:055500:55:1822.7801:22:236400:16:1400:01:3900:00:55
59 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:526900:27:254000:54:0423.3001:21:2910100:17:2300:00:4600:00:47
60 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:39:139400:28:422700:52:0524.1901:20:4714300:18:2600:00:4300:00:50
61 7036JULIO CESAR GAONA NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:39:146600:27:204700:54:5522.9401:22:158900:16:5900:01:0400:01:26
62 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:39:205000:26:487600:56:3622.2601:23:245200:15:5600:00:4600:00:44
63 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:275800:27:097000:56:0722.4501:23:166200:16:1100:00:5300:00:47
64 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:39:397400:27:467400:56:3222.2901:24:183200:15:2100:00:4600:00:52
65 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:128800:28:296100:55:3622.6601:24:056000:16:0700:00:4000:00:41
66 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:40:253400:26:099000:58:0721.6801:24:166100:16:0900:00:5700:00:40
67 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:40:286300:27:167800:56:5322.1501:24:096700:16:1900:00:5400:00:38
68 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:358200:28:186300:55:4722.5901:24:057500:16:3000:00:5400:00:43
69 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:40:377100:27:278100:57:1422.0201:24:415300:15:5600:00:4500:00:53
70 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:40:407700:27:547300:56:3122.2901:24:256500:16:1500:00:5500:00:39
71 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:40:438000:28:086800:56:0622.4601:24:147400:16:2900:01:0100:00:42
72 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:577900:28:035900:55:3022.7001:23:3310200:17:2400:00:5500:01:06
73 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM01:41:049700:28:485400:55:1822.7801:24:068700:16:5800:00:4100:00:45
74 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:41:149100:28:345800:55:2922.7101:24:039300:17:1100:01:0000:00:40
75 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:41:157600:27:537500:56:3422.2701:24:278300:16:4800:01:0300:00:59
76 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:41:356500:27:177700:56:5022.1701:24:0710700:17:2800:00:4700:00:52
77 7030SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:41:3910200:29:025300:55:1822.7801:24:209600:17:1900:00:5400:00:46
78 7023RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:41:478300:28:208200:57:1622.0001:25:366300:16:1100:01:1600:01:08
79 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:42:048100:28:098000:57:1322.0201:25:228000:16:4200:00:5600:00:51
80 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:42:086800:27:219100:58:0921.6701:25:307800:16:3800:00:4800:00:49
81 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:42:129200:28:347900:57:0522.0701:25:397700:16:3300:01:1800:00:50
82 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:42:159900:28:496500:56:0122.4901:24:5010500:17:2500:00:5400:00:46
83 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:42:2910400:29:096200:55:3822.6501:24:4711600:17:4200:00:5000:00:43
84 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:42:476000:27:139700:59:0621.3201:26:197100:16:2800:00:5700:00:50
85 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:43:1510300:29:077200:56:2722.3201:25:3411500:17:4100:00:5400:00:48
86 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:43:237800:27:548900:58:0421.7001:25:5810400:17:2500:00:5700:01:16
87 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:4012100:29:415200:55:1322.8201:24:5415300:18:4600:01:0200:01:00
88 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:43:508500:28:229600:59:0421.3301:27:266900:16:2400:00:4500:00:50
89 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:43:5011300:29:256600:56:0322.4801:25:2814000:18:2200:00:5200:00:44
90 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:44:108700:28:289300:58:2221.5901:26:509700:17:2000:00:4500:00:49
91 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:195700:27:0712301:01:1320.5801:28:205700:15:5900:01:0900:00:57
92 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:209300:28:3610200:59:4421.0901:28:205800:16:0000:00:5800:00:52
93 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:44:278400:28:2211301:00:2620.8501:28:484200:15:3900:01:1000:00:48
94 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:44:4410500:29:138700:57:5721.7401:27:1011000:17:3400:01:0700:00:39
95 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:44:488600:28:2610300:59:4921.0601:28:157600:16:3300:00:5800:00:46
96 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:44:4911600:29:298500:57:4921.7901:27:1810800:17:3100:01:0200:00:52
97 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:44:5810600:29:138800:57:5821.7401:27:1111800:17:4700:01:0400:00:52
98 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:44:594300:26:3713601:02:4820.0601:29:253800:15:3400:01:0800:00:46
99 1369JUAN ANTONIO CALERO PASCUCLUB NATACIO RUBIABM01:45:145900:27:1312901:02:0420.3001:29:175600:15:5700:00:5400:00:40
100 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4814400:30:288600:57:5421.7601:28:2210600:17:2600:00:4600:00:50
101 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:45:494900:26:4413301:02:1120.2601:28:558500:16:5400:00:5500:00:53
102 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:46:039800:28:4910501:00:0520.9701:28:549100:17:0900:00:5300:01:04
103 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:46:3314500:30:358400:57:4421.8201:28:1913600:18:1400:01:1600:01:00
104 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:46:407300:27:4512701:01:5720.3401:29:428600:16:5800:00:4900:00:40
105 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:46:448900:28:3210601:00:0720.9601:28:3912900:18:0500:00:5400:00:52
106 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:46:5313300:30:009500:58:5521.3901:28:5512400:17:5800:00:5700:00:50
107 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:46:5711400:29:2610801:00:1020.9401:29:369800:17:2100:01:0600:00:48
108 8023DANIEL SERRANO COLLFEECABM01:47:1612500:29:4410400:59:5521.0301:29:3911200:17:3700:01:1000:01:09
109 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:2411100:29:2211101:00:2420.8601:29:4611300:17:3800:01:0800:01:20
110 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:2810700:29:1311401:00:3420.8001:29:4711400:17:4100:00:5900:00:58
111 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:359500:28:4311901:01:0220.6401:29:4512000:17:5000:01:5400:00:55
112 7019SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:47:3814100:30:209900:59:1921.2401:29:3912500:17:5900:00:5800:01:05
113 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:47:419600:28:4413201:02:0720.2801:30:518400:16:5000:00:5300:00:49
114 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:47:436400:27:1615401:04:1219.6301:31:286600:16:1500:01:1000:00:49
115 8021JUANJO GALLARDO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:48:1614200:30:269800:59:1321.2801:29:3915100:18:3700:01:0100:01:01
116 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:48:3213000:29:4911801:00:5820.6701:30:4711700:17:4500:01:0900:00:58
117 8016JORDI VENDRELL DURANLLICENCIA DE DIAABM01:48:3514600:30:4011601:00:5020.7101:31:309000:17:0500:01:2800:01:10
118 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:48:5311900:29:3512801:01:5920.3301:31:349500:17:1900:00:5900:00:54
119 8019DAVID ORPI FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:49:1410100:29:0113101:02:0720.2801:31:0813200:18:0600:00:5600:01:03
120 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2514800:30:4910901:00:1120.9401:31:0014200:18:2500:00:5100:00:50
121 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:49:3414300:30:2710000:59:3321.1601:30:0018500:19:3400:02:0200:01:15
122 7016ALEX PASTÓ SANSLLICENCIA DE DIAV1M01:49:3512000:29:3612601:01:5120.3701:31:2713300:18:0800:01:2900:01:23
123 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROLC.N. VILAFRANCA ABM01:49:477500:27:5217001:05:2619.2601:33:187200:16:2900:01:0500:00:51
124 7021RAFEL RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M01:49:5213400:30:0212401:01:2520.5201:31:2714100:18:2500:01:0900:01:03
125 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:49:5611000:29:2113001:02:0620.2901:31:2714600:18:2900:01:0600:01:12
126 8018DELFÍ LÓPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:50:2416900:31:4711501:00:4520.7401:32:3212200:17:5200:01:1400:01:14
127 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:50:3211700:29:3114201:03:2519.8701:32:5611100:17:3600:01:0800:00:55
128 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:50:4412300:29:4314401:03:2819.8501:33:1110900:17:3300:00:5000:00:46
129 5595FRANCESC CABEZA REINAC.N. VILAFRANCA V1M01:50:4713700:30:1213701:02:4820.0601:33:0011900:17:4700:01:1600:00:56
130 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:51:1718700:32:2111001:00:2320.8701:32:4414800:18:3300:00:5200:00:51
131 7018CRISTIAN GARCIA JULIALLICENCIA DE DIAABM01:51:2516500:31:339200:58:1821.6101:29:5123500:21:3400:01:1100:01:09
132 7005RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:51:3315500:31:0512001:01:0920.6101:32:1417500:19:1900:01:0200:00:56
133 8026CRISTIAN ESCUDER OSUNALLICENCIA DE DIAABM01:51:3415400:31:0512101:01:0920.6101:32:1417600:19:2000:00:4700:00:59
134 8027FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3511200:29:2315201:04:0819.6501:33:3112700:18:0400:01:0600:01:18
135 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:51:4618500:32:1510100:59:4221.1101:31:5719100:19:4900:00:5800:00:58
136 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:51:5710900:29:1415901:04:2719.5501:33:4113700:18:1600:00:4900:00:51
137 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:52:2112200:29:4215101:04:0619.6601:33:4814900:18:3300:01:0200:01:03
138 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:2311800:29:3414801:03:5819.7001:33:3215900:18:5100:01:0700:01:01
139 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:52:3220500:33:0511201:00:2420.8601:33:2916600:19:0300:01:4500:01:22
140 7012XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:52:3512400:29:4415001:04:0119.6801:33:4515700:18:5000:01:0900:01:09
141 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:52:5817800:32:0013501:02:4720.0701:34:4713400:18:1100:01:3700:00:58
142 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M01:53:1215600:31:0514701:03:4719.7501:34:5213900:18:2000:01:0500:00:52
143 3973BRUNO JOURDANTG TRIATLO SITGESV1M01:53:2315000:30:5215601:04:1819.6001:35:1013500:18:1300:00:5300:01:26
144 7013JORDI POCH MALLANDRICHLLICENCIA DE DIAABM01:53:2910000:28:5816401:04:4819.4401:33:4618900:19:4300:01:2400:01:48
145 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:53:3216400:31:3114301:03:2619.8601:34:5715000:18:3500:01:1100:01:03
146 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:53:4118300:32:0812501:01:4020.4301:33:4819300:19:5300:01:3400:01:19
147 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM01:53:4513100:29:5118501:07:2518.6901:37:167300:16:2900:00:3200:00:34
148 2960DAVID CAMPANALS ROCAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M01:53:5716300:31:2714101:03:1919.9001:34:4617000:19:1100:00:5500:00:50
149 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:54:019000:28:3319601:08:1718.4501:36:509200:17:1100:01:2000:00:58
150 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:0116700:31:4613401:02:1320.2501:33:5919900:20:0200:01:2000:01:17
151 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:54:0319300:32:4114001:03:1719.9101:35:5813000:18:0500:00:5700:00:50
152 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:0320000:32:5012201:01:1220.5901:34:0219700:20:0100:01:0800:00:57
153 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:1116000:31:2014901:03:5919.6901:35:1916000:18:5200:01:0200:01:26
154 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:54:1418000:32:0213801:02:4820.0601:34:5017900:19:2400:01:1900:00:55
155 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:2216100:31:2016301:04:4419.4601:36:0413800:18:1800:01:1300:01:02
156 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:54:2714700:30:4716701:05:1319.3201:36:0014400:18:2700:01:0000:00:53
157 5572RAUL SANCHEZ GARCIACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:4725500:36:439400:58:4821.4301:35:3117300:19:1600:01:1800:01:18
158 8020AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:55:0412700:29:4619101:07:5418.5601:37:4010300:17:2400:01:2600:01:15
159 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:55:0920700:33:1913901:02:5620.0201:36:1516100:18:5400:01:0300:01:33
160 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M01:55:1117000:31:4914501:03:3519.8201:35:2419000:19:4700:01:0500:01:35
161 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:1116600:31:4516101:04:3619.5001:36:2115800:18:5000:01:0200:01:17
162 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:55:1216800:31:4716201:04:3719.5001:36:2415400:18:4800:01:2300:01:28
163 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESJNM01:55:1721100:33:2510701:00:0820.9501:33:3323800:21:4400:00:5700:00:50
164 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:55:2615200:30:5916001:04:3119.5301:35:3019600:19:5600:01:0600:01:25
165 7026JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:55:2917200:31:5115501:04:1519.6101:36:0617800:19:2300:01:1700:00:56
166 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:3010800:29:1420201:08:5418.2901:38:0810000:17:2200:00:5500:01:05
167 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA ABM01:55:3313900:30:1417301:05:4719.1501:36:0118300:19:3200:01:1300:01:25
168 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:55:4413200:29:5320401:09:0318.2501:38:568200:16:4800:01:1100:01:05
169 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:55:5319400:32:4315301:04:1219.6301:36:5516500:18:5800:01:2800:00:59
170 8009JOAN PUJOL ESTRUEL LLICENCIA DE DIAV1M01:55:5319700:32:4515801:04:2619.5601:37:1115200:18:4200:01:2000:01:21
171 8030ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:56:0413600:30:0517701:06:2018.9901:36:2518700:19:3900:00:5200:00:51
172 7010FELIX DEL PINO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:56:1421900:33:5711701:00:5520.6801:34:5222900:21:2200:02:0400:02:06
173 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:2315900:31:2018101:06:3518.9201:37:5514500:18:2800:01:1400:00:55
174 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M01:56:3318800:32:2116501:05:0819.3401:37:2916700:19:0400:01:1600:01:32
175 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:56:4613800:30:1318701:07:3918.6301:37:5216200:18:5400:01:3000:01:18
176 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:0411500:29:2620901:09:3318.1201:38:5913100:18:0500:01:3300:01:11
177 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:57:0619600:32:4416601:05:1119.3301:37:5517100:19:1100:01:2900:01:04
178 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:57:1814000:30:1818601:07:3918.6301:37:5717700:19:2100:00:3700:00:44
179 7022CARLES BARRO LABRADORLLICENCIA DE DIAV2M01:57:3018200:32:0717901:06:3318.9301:38:4015600:18:5000:02:0100:01:38
180 8005XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAV1M01:57:3117700:31:5917801:06:2318.9801:38:2216900:19:0900:01:4400:01:12
181 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:5018600:32:2014601:03:4719.7501:36:0723700:21:4300:01:0000:01:06
182 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF01:57:5215300:31:0020101:08:5318.2901:39:5312600:17:5900:01:0900:00:55
183 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:58:0817900:32:0117101:05:3019.2401:37:3121100:20:3700:01:1000:01:05
184 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM01:58:1917600:31:5618301:07:0718.7701:39:0317400:19:1600:01:3300:01:01
185 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:2318400:32:1317401:06:0219.0801:38:1520100:20:0800:01:1600:01:03
186 2351ALBERTO CORONADO CORCHEROTRIATLO L´HOSPITALETABM01:58:3215700:31:1118801:07:4218.6101:38:5318800:19:3900:00:5000:00:51
187 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:58:3917100:31:5018201:06:5718.8201:38:4719200:19:5200:00:5900:00:52
188 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:4713500:30:0417501:06:0819.0501:36:1225000:22:3500:00:5900:01:09
189 7020ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:59:0920600:33:0616801:05:1819.3001:38:2421700:20:4500:00:0000:00:00
190 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:59:1421400:33:2817201:05:4119.1801:39:0920000:20:0500:01:2700:01:10
191 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM01:59:1917500:31:5418401:07:1218.7501:39:0620600:20:1300:01:1600:01:28
192 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:59:4112900:29:4722201:11:4917.5401:41:3612800:18:0500:02:0500:00:54
193 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:59:5222900:34:3615701:04:2419.5701:39:0021800:20:5200:01:0000:01:17
194 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:00:0820400:33:0419001:07:5318.5601:40:5717200:19:1100:01:4400:00:59
195 8006MAGÍ RIBAS BARBERANFEECABM02:00:1217400:31:5221501:11:0417.7301:42:569400:17:1600:02:5200:01:45
196 5601FRANCISCO CARO GARCÍAVILADECANS TRIATLOABM02:00:1814900:30:5021801:11:3217.6101:42:2212300:17:5600:01:4100:01:26
197 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:01:4521500:33:3019501:08:1318.4701:41:4319800:20:0200:00:5300:00:48
198 7017XAVI BORONAT VIDALLLICENCIA DE DIAABM02:01:5219000:32:3217601:06:1919.0001:38:5125400:23:0100:01:0900:01:24
199 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M02:01:5520200:32:5619901:08:5018.3101:41:4620200:20:0900:01:0400:00:59
200 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:02:0220800:33:2020601:09:1318.2001:42:3318100:19:2900:01:0500:00:50
201 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:0718900:32:2421201:10:1917.9201:42:4318000:19:2400:01:1200:00:56
202 8001DAVID MARÍN SALVADORLLICENCIA DE DIAV1M02:02:0720900:33:2120001:08:5118.3001:42:1219400:19:5500:01:5000:01:17
203 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:02:3522100:34:0019401:08:0618.5001:42:0621000:20:2900:01:0600:00:58
204 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM02:02:5922000:33:5919701:08:2218.4301:42:2121200:20:3800:01:2000:01:08
205 8028MANEL MILA ENRIQUEFEECV1M02:03:0423200:34:3919201:08:0118.5201:42:4020800:20:2400:02:1700:01:39
206 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:03:3222400:34:2418901:07:5218.5701:42:1622600:21:1600:00:5100:00:54
207 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:03:5620100:32:5119801:08:4918.3101:41:4024500:22:1600:01:1100:01:05
208 5590ARTUR RENÚ JORNETCLUB TRI5UABM02:03:5812600:29:4622101:11:4317.5701:41:2924800:22:2900:01:3000:01:33
209 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:04:0312800:29:4724501:15:4516.6301:45:3214700:18:3100:01:2200:01:20
210 8007SERGI DAVID LLORENSLLICENCIA DE DIAABM02:04:0719500:32:4321301:11:0317.7301:43:4620700:20:2100:01:4700:01:24
211 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:04:2023300:34:4020801:09:2918.1301:44:0920500:20:1100:01:1100:01:02
212 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:04:2024100:35:1719301:08:0318.5201:43:2022100:21:0000:01:1000:01:02
213 8012MARCOS DIAZLLICENCIA DE DIAV1M02:04:2422200:34:0220301:08:5718.2701:42:5923000:21:2500:01:5300:01:24
214 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF02:04:2519900:32:4722501:12:4917.3001:45:3615500:18:4900:00:5200:00:39
215 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:4325700:36:5716901:05:1919.2901:42:1624700:22:2700:00:5900:01:00
216 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:04:4521300:33:2721601:11:0817.7101:44:3520300:20:1000:01:0800:01:02
217 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:04:5225000:35:4418001:06:3318.9301:42:1725100:22:3500:00:5500:00:39
218 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:05:1715100:30:5621401:11:0417.7301:42:0025700:23:1700:01:0600:00:58
219 6190SORAYA DE LA CAL SACRISTAPRAT TRIATLO 1994ABF02:05:2219200:32:3923401:13:4517.0801:46:2416400:18:5800:01:1700:01:33
220 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:05:2618100:32:0523101:13:1017.2201:45:1520400:20:1100:01:1000:00:57
221 5597EUGENIO DEL OLMO MANZANOVILADECANS TRIATLOV2M02:05:4021800:33:4522801:13:0017.2601:46:4516300:18:5500:02:3200:01:08
222 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM02:06:1723700:34:4921901:11:3317.6101:46:2219500:19:5500:01:0400:01:01
223 7014GERARD DELMÁS CAMACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:06:2621000:33:2222401:12:1117.4601:45:3321900:20:5300:01:4700:02:22
224 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:06:3024200:35:2121001:09:5518.0201:45:1622500:21:1400:01:1000:01:08
225 8029JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:06:5422700:34:3521701:11:1417.6901:45:4922200:21:0500:01:1600:00:57
226 8004MANUEL SOLDADO COBOLLICENCIA DE DIAV3M02:06:5623900:35:0521101:10:0617.9701:45:1123900:21:4500:01:2200:01:14
227 8014BERNAT DEL PINOLLICENCIA DE DIAV2M02:07:0624800:35:3620701:09:2818.1401:45:0424400:22:0200:01:3500:02:01
228 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:1819800:32:4624201:14:5816.8101:47:4418400:19:3400:01:0000:01:07
229 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:07:2017300:31:5224701:16:2316.5001:48:1516800:19:0500:02:0700:01:04
230 7003FRANCISCO JAVIER FUENTES LLICENCIA DE DIAV1M02:07:3920300:32:5723301:13:2217.1701:46:1922800:21:2000:02:0100:02:15
231 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF02:08:0421600:33:3124101:14:5516.8201:48:2618600:19:3800:01:0800:01:06
232 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223100:34:3822901:13:0517.2401:47:4321400:20:3900:02:0900:01:51
233 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2223000:34:3723001:13:0617.2401:47:4321500:20:3900:02:2100:01:50
234 5556MARIO DE FELIPE DIAZCLUB NATACIO SITGESABM02:08:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
235 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:08:5724400:35:2222301:12:0817.4701:47:3023200:21:2700:02:3900:01:39
236 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:09:2516200:31:2324801:17:0616.3401:48:2922000:20:5600:01:2800:01:04
237 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:3326100:37:4020501:09:0418.2401:46:4425200:22:4900:01:1800:01:10
238 7027JOSEP LLUÍS ARBÓS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M02:09:3324300:35:2222001:11:3817.5901:47:0024900:22:3300:01:3400:01:31
239 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M02:09:5319100:32:3624601:15:5016.6201:48:2623100:21:2700:01:5100:02:46
240 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:10:0222800:34:3524001:14:4916.8401:49:2421300:20:3800:01:0300:01:01
241 7034EDUARD PASCUAL GINOVARTLLICENCIA DE DIAV2M02:10:0522600:34:3423601:14:0317.0201:48:3723300:21:2800:01:4600:01:40
242 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UABM02:11:0424000:35:1623801:14:3616.8901:49:5222400:21:1200:01:3700:01:37
243 7031DOMINGO SÁNCHEZ CARRILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:11:1721700:33:3624301:15:2016.7301:48:5624600:22:2100:00:4300:01:51
244 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:11:3622300:34:1224401:15:2316.7101:49:3524300:22:0100:00:5900:00:55
245 7004DANIEL ARNABAT MEDINAFEECABM02:11:5823600:34:4825401:19:1915.8901:54:0712100:17:5100:02:0700:02:10
246 7002VICTOR CAÑAVERAS LORCALLICENCIA DE DIAABM02:11:5823500:34:4623501:13:5617.0401:48:4225600:23:1600:01:3800:01:11
247 8015ANTONIO POLO GARCÍALLICENCIA DE DIAV3M02:12:0615800:31:1325901:21:2215.4901:52:3518200:19:3100:00:0000:00:00
248 5501LUIS BAÑUELOS NAVARROCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:5625600:36:4822601:12:5017.3001:49:3826600:24:1800:02:1000:02:09
249 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:13:5625100:36:0623701:14:0916.9901:50:1526100:23:4100:01:0300:01:00
250 8010JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:14:4424900:35:3825101:17:4816.2001:53:2622700:21:1800:02:4400:02:13
251 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:15:0721200:33:2625601:20:3015.6501:53:5622300:21:1100:01:1000:01:11
252 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:15:5426400:38:0023901:14:4416.8601:52:4425500:23:1000:01:4600:01:14
253 8025CARLES MOREU HOSTENCHLLICENCIA DE DIAV2M02:16:3525900:37:1624901:17:2316.2801:54:3924100:21:5600:02:1200:01:53
254 8017MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:16:5625300:36:1822701:12:5217.2901:49:1027400:27:4600:02:2800:01:55
255 7011CARMEN MEDINA ESPIGARESLLICENCIA DE DIAV1F02:17:1727000:39:5123201:13:1417.2101:53:0526500:24:1200:01:2700:01:51
256 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:17:1724600:35:2525501:20:1515.7001:55:4023600:21:3700:01:4300:01:21
257 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:17:4022500:34:2526001:22:4915.2101:57:1420900:20:2600:01:2500:01:22
258 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:5525800:37:0425001:17:2716.2701:54:3125900:23:2400:01:2100:01:21
259 7008JOAN LLUCH CALMÓ LLICENCIA DE DIAABM02:17:5625400:36:3025201:18:0716.1301:54:3725800:23:1900:01:4700:01:24
260 7028TONI VAZQUEZ CUADRASLLICENCIA DE DIAJNM02:20:36000:00:00000:00:000.0001:53:1327300:27:2300:00:0000:01:52
261 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:21:0923800:34:5426401:24:4214.8801:59:3623400:21:3300:01:1300:01:06
262 6152YLENIA SANCHEZ MIGUELC.N. VILAFRANCA SUB23F02:21:1126200:37:4825801:21:2215.4901:59:1024200:22:0100:02:0800:01:08
263 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M02:21:1826000:37:3625301:18:5715.9601:56:3326700:24:4500:01:3300:02:16
264 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:21:4324500:35:2426201:24:2414.9301:59:4824000:21:5500:01:2900:01:08
265 7006FRANCISCO LUCERO DOMÍNGUELLICENCIA DE DIAABM02:23:3324700:35:3026301:24:3414.9002:00:0426000:23:2900:02:3400:01:45
266 8003ALEJANDRO SOLDADO PRESUMILLICENCIA DE DIAABM02:25:3726300:37:5325701:21:1415.5101:59:0727200:26:3000:01:3900:01:45
267 8011XAVIER LOZADA ESPÍFEECV2M02:26:0025200:36:0826601:26:5814.4902:03:0625300:22:5400:01:0600:01:34
268 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:26:0023400:34:4226801:30:3613.9102:05:1821600:20:4200:01:4300:01:15
269 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:27:3026500:38:1426101:23:3815.0702:01:5226900:25:3800:01:3000:01:12
270 7007MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:35:0326800:38:2627001:32:3213.6202:10:5826400:24:0500:01:3400:02:05
271 7015MARIJE DE RUITERLLICENCIA DE DIAV1F02:35:0326600:38:2427101:32:3713.6002:11:0126300:24:0200:01:3500:02:00
272 8008SILVIA PÉREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAABF02:35:0326700:38:2527201:32:4213.5902:11:0726200:23:5600:01:3700:02:06
273 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:36:0127200:41:0726501:25:0414.8102:06:1127500:29:5000:01:1800:01:54
274 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF02:36:4427100:40:2126901:31:1213.8202:11:3326800:25:1100:01:1700:01:39
275 7037FRANCISCO CHÁVEZ RODRÍGULLICENCIA DE DIAV2M02:38:4926900:39:2427301:33:2913.4802:12:5327000:25:5600:02:1100:02:16
276 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:38:5727300:43:3726701:29:0214.1502:12:3927100:26:1800:01:0900:01:07


NF 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM00:00:00000:28:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:00:00000:26:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F00:00:00000:41:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:00:00000:28:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
NF 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:27:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:33:24001:05:2319.2701:38:47000:00:0000:00:5400:02:39
NF 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F00:00:00000:34:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7009SUSANNA MOIX SOLANSLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:40:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 7024JOSE LUIS GARCIA VIDALLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:50:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0400:00:00
NF 7025JAIME LAMATA URRUCHILLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:50:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5900:00:00
NF 7032JOAN BOADA DEL ALAMOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:31:53001:20:5015.5901:52:43000:00:0000:01:0500:01:25
NF 7035MERCÈ FORNIES DOMENECHLLICENCIA DE DIAV2F00:00:00000:49:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3300:00:00
NF 8002SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:35:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
NF 8013BENILDE PELEGRI CUENCALLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:48:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8024MIGUEL DE REQUIER MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:50:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0900:00:00




NP 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF
NP 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M
NP 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M
NP 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM
NP 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M
NP 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM
NP 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F
NP 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM
NP 4651RICARDO GÓMEZ HERREROVILADECANS TRIATLOV1M
NP 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM
NP 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M
NP 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF
NP 7001SANTI DOMENECH RAVENTOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7033MARTI MIRET GARCIA DE HARLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8022JORDI LÓPEZ ROIGLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32