RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
184 169 164 4 1 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:26:15000:00:00000:00:000.0000:19:50100:06:2500:00:0000:00:00
2 3083MARCEL WALKINGTONFASTTRIATLON BARCELONAABM00:26:24000:00:00000:00:000.0000:19:56200:06:2800:00:0000:00:00
3 8013ALEJANDRO CAÑAS DEL PALACTRIATLON INFORHOUSE SANTIABM00:27:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON BARCELONAABM00:28:17400:07:36300:13:384400.9800:21:14500:07:0300:00:0000:00:00
5 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON BARCELONAABM00:28:271100:07:56100:13:154528.3000:21:11900:07:1600:00:0000:00:00
6 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:28:32100:07:32500:14:094240.2800:21:41300:06:5100:00:0000:00:00
7 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:28:59200:07:36900:14:204186.0500:21:56600:07:0300:00:0000:00:00
8 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994JVM00:29:07300:07:36200:13:354417.1800:21:113600:07:5600:00:0000:00:00
9 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON BARCELONAJNM00:29:421300:07:571000:14:204186.0500:22:171400:07:2500:00:0000:00:00
10 2072MARC TROYA SEBASTIANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:512000:08:16400:13:554311.3800:22:112400:07:4000:00:0000:00:00
11 2913JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO MANRESAABM00:29:521200:07:561500:14:504044.9400:22:46700:07:0600:00:0000:00:00
12 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:30:141500:08:041200:14:304137.9300:22:342500:07:4000:00:0000:00:00
13 7172JUAN DAVID PRADA MALAGONLLICENCIA DE DIAABM00:30:18700:07:472400:15:253891.8900:23:12800:07:0600:00:0000:00:00
14 1065GABRIEL PASTOR SÁNCHEZC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:30:201600:08:05700:14:154210.5300:22:203900:08:0000:00:0000:00:00
15 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:30:261000:07:561800:14:564017.8600:22:521900:07:3400:00:0000:00:00
16 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:30:272500:08:21800:14:174200.7000:22:382800:07:4900:00:0000:00:00
17 2696LÉO SERRA THOMASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:30:392400:08:201100:14:234171.4900:22:433400:07:5600:00:0000:00:00
18 2834MARC VALDES MANRIQUECLUB NATACIO SALLENTABM00:30:42600:07:462800:15:323862.6600:23:181200:07:2400:00:0000:00:00
19 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:30:561400:08:042000:15:153934.4300:23:192100:07:3700:00:0000:00:00
20 3507ALBERT REDOLAD CANALDACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:30:592100:08:182200:15:223904.5600:23:401100:07:1900:00:0000:00:00
21 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:122600:08:221400:14:394095.5600:23:015100:08:1100:00:0000:00:00
22 1967ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONASUB23M00:31:343600:08:332100:15:183921.5700:23:512700:07:4300:00:0000:00:00
23 2720MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:31:374700:08:461300:14:354114.2900:23:215700:08:1600:00:0000:00:00
24 1321EUDALD RIU CASALSCLUB NATACIO MANRESAJNM00:31:391800:08:113100:15:533777.5400:24:042000:07:3500:00:0000:00:00
25 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:31:405300:09:00600:14:154210.5300:23:156500:08:2500:00:0000:00:00
26 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:31:432900:08:232500:15:303870.9700:23:533000:07:5000:00:0000:00:00
27 1951JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:31:464500:08:451600:14:544026.8500:23:394700:08:0700:00:0000:00:00
28 666ALBERT TORRES CARLES PRAT TRIATLO 1994V1M00:31:583900:08:352600:15:303870.9700:24:053200:07:5300:00:0000:00:00
29 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM00:32:04000:00:00000:00:000.0000:24:301800:07:3400:00:0000:00:00
30 8007ALBERTO MONTES OLIVALLICENCIA DE DIAABM00:32:05000:00:00000:00:000.0000:24:083700:07:5700:00:0000:00:00
31 40ANNA FLAQUER PORTIC.E. KATOA BARCELONAABF00:32:155500:09:091700:14:544026.8500:24:035300:08:1200:00:0000:00:00
32 1343POL VIZUETE SANDOVALTRI+9 EL MASNOUABM00:32:324000:08:362700:15:313866.8100:24:076400:08:2500:00:0000:00:00
33 5297ARIADNA ARISO VILANOVAFASTTRIATLON BARCELONASUB23F00:32:335900:09:101900:14:584008.9100:24:086300:08:2500:00:0000:00:00
34 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:32:342300:08:193600:16:163688.5200:24:353800:07:5900:00:0000:00:00
35 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:32:403700:08:333700:16:173684.7500:24:503100:07:5000:00:0000:00:00
36 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5JVM00:32:43000:00:00000:00:000.0000:25:191300:07:2400:00:0000:00:00
37 3164ZAHID LI RAMOSCCT SALOU COSTA DAURADAJVM00:32:472800:08:233500:16:133699.9000:24:365000:08:1100:00:0000:00:00
38 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:002200:08:185300:17:083501.9500:25:261700:07:3400:00:0000:00:00
39 2546MARC DOMINGO DOMINGO CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:33:015000:08:543300:16:073722.8500:25:014000:08:0000:00:0000:00:00
40 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:034800:08:493200:16:023742.2000:24:515200:08:1200:00:0000:00:00
41 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM00:33:063500:08:324200:16:293640.0400:25:014600:08:0500:00:0000:00:00
42 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:33:101700:08:105900:17:293431.8400:25:391600:07:3100:00:0000:00:00
43 5017ALEXANDRE ROMEO COMASL´3SCOLA KATOAV1M00:33:114600:08:464000:16:293640.0400:25:153500:07:5600:00:0000:00:00
44 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V2M00:33:143400:08:314900:16:543550.3000:25:252900:07:4900:00:0000:00:00
45 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:33:202700:08:225600:17:203461.5400:25:422200:07:3800:00:0000:00:00
46 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:33:445800:09:094400:16:333625.3800:25:424300:08:0200:00:0000:00:00
47 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:33:517100:09:312300:15:253891.8900:24:568400:08:5500:00:0000:00:00
48 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:33:513000:08:276300:17:413393.0300:26:082600:07:4300:00:0000:00:00
49 3153ANNA SUBIRANA FRIGOLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:33:546000:09:112900:15:483797.4700:24:598600:08:5500:00:0000:00:00
50 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SFLOR DE TRIATLOV1M00:33:584100:08:364500:16:373610.8300:25:138000:08:4500:00:0000:00:00
51 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:34:017400:09:363000:15:513785.4900:25:277100:08:3400:00:0000:00:00
52 8006PAU VENTEO COLLLLICENCIA DE DIAABM00:34:226600:09:213800:16:243658.5400:25:457300:08:3700:00:0000:00:00
53 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:34:273800:08:346500:17:433386.6400:26:174900:08:1000:00:0000:00:00
54 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:34:286500:09:205100:17:013525.9500:26:214800:08:0700:00:0000:00:00
55 3198MAURO ESPECHEC.N. BADALONAABM00:34:404900:08:515700:17:243448.2800:26:156000:08:2500:00:0000:00:00
56 2292DAVID DEL AMO PERALTACLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:423300:08:307400:18:093305.7900:26:394400:08:0300:00:0000:00:00
57 8005PAU CUSÓ FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M00:34:446200:09:163400:16:083719.0100:25:2410400:09:2000:00:0000:00:00
58 7165SERGI BELLMUNT GUASCHLLICENCIA DE DIAABM00:34:593200:08:278200:18:313240.3200:26:584200:08:0100:00:0000:00:00
59 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:35:067000:09:285500:17:133485.0000:26:416200:08:2500:00:0000:00:00
60 5393ALBERT JULIA MINAYACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:35:094200:08:427500:18:123296.7000:26:545600:08:1500:00:0000:00:00
61 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM00:35:151900:08:149200:19:003157.8900:27:144100:08:0100:00:0000:00:00
62 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:35:204300:08:437800:18:243260.8700:27:075500:08:1300:00:0000:00:00
63 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:35:226700:09:226100:17:333418.8000:26:556600:08:2700:00:0000:00:00
64 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:35:245700:09:096800:17:573342.6200:27:065800:08:1800:00:0000:00:00
65 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV2M00:35:326400:09:207000:18:003333.3300:27:205400:08:1200:00:0000:00:00
66 2064GERARD FARRA PORCELALL OUT TRIV1M00:35:368000:09:515000:16:593532.8800:26:508100:08:4600:00:0000:00:00
67 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:35:486900:09:276200:17:373405.8700:27:047700:08:4400:00:0000:00:00
68 8001ALBERTO DIAZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:35:533100:08:279700:19:473032.8600:28:142300:07:3900:00:0000:00:00
69 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:597800:09:494700:16:403600.0000:26:2910700:09:3000:00:0000:00:00
70 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M00:36:016100:09:117700:18:183278.6900:27:297000:08:3200:00:0000:00:00
71 1578FRANCESC OTEO MARTINU.C. SANT CUGATV2M00:36:056800:09:257200:18:053317.9700:27:307200:08:3500:00:0000:00:00
72 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:36:0810300:10:263900:16:253654.8200:26:5110000:09:1700:00:0000:00:00
73 1981EDUARD MORA PAREJAC.N. MOLINS DE REIABM00:36:137500:09:407300:18:053317.9700:27:456700:08:2800:00:0000:00:00
74 7166ORIOL DALMAU ROSETLLICENCIA DE DIAV1M00:36:205100:08:598800:18:423208.5600:27:417500:08:3900:00:0000:00:00
75 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON BARCELONASUB23F00:36:249000:10:084600:16:393603.6000:26:4711200:09:3700:00:0000:00:00
76 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:36:279400:10:115400:17:113491.7600:27:229100:09:0500:00:0000:00:00
77 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:36:3310500:10:305200:17:023522.5000:27:328800:09:0100:00:0000:00:00
78 2969EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:36:3410600:10:314800:16:503564.3600:27:219500:09:1300:00:0000:00:00
79 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZU.C. SANT CUGATV1F00:36:407300:09:317900:18:253257.9200:27:567800:08:4400:00:0000:00:00
80 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:36:435400:09:059500:19:353063.8300:28:404500:08:0300:00:0000:00:00
81 3182MAIA ABDOLCADIR RODRÍGUEZFASTTRIATLON BARCELONAJNF00:36:477900:09:497100:18:033324.1000:27:528500:08:5500:00:0000:00:00
82 2025ADRIANA MESTRES LOPEZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F00:36:529700:10:146900:17:593336.4200:28:137600:08:3900:00:0000:00:00
83 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:007200:09:318700:18:413211.4200:28:128200:08:4800:00:0000:00:00
84 7167JAVI JIMÉNEZ SALVADORLLICENCIA DE DIAV1M00:37:008400:09:596700:17:513361.3400:27:509400:09:1000:00:0000:00:00
85 2831ALAN MEIER MENDEZ CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:37:025200:09:009600:19:373058.6200:28:376100:08:2500:00:0000:00:00
86 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETEPRAT TRIATLO 1994JVF00:37:19000:00:00000:00:000.0000:28:417400:08:3800:00:0000:00:00
87 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:37:228800:10:046400:17:413393.0300:27:4511500:09:3700:00:0000:00:00
88 7161BORJA REVERT LUCASLLICENCIA DE DIAABM00:37:308100:09:528000:18:283249.1000:28:209200:09:1000:00:0000:00:00
89 2179VÍCTOR VIDAL RODRÍGUEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:37:34900:07:5512700:22:132700.6800:30:081500:07:2600:00:0000:00:00
90 1706MARC RODRIGUEZ PALET TGCBINNT2M00:37:389800:10:148500:18:323237.4100:28:468300:08:5200:00:0000:00:00
91 2144NIL CONGOST SABATERFASTTRIATLON BARCELONASUB23M00:37:39800:07:4913200:22:482631.5800:30:37400:07:0200:00:0000:00:00
92 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:37:458600:10:009400:19:163114.1900:29:166800:08:2900:00:0000:00:00
93 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:37:559200:10:088600:18:333234.5000:28:419800:09:1400:00:0000:00:00
94 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:37:568900:10:078300:18:313240.3200:28:3810200:09:1800:00:0000:00:00
95 7168JOAN SINDREULLICENCIA DE DIAABM00:38:2610400:10:295800:17:273438.4000:27:5613400:10:3000:00:0000:00:00
96 2914AINA CAMACHO ARENASCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:38:2710000:10:218100:18:293246.1700:28:5011400:09:3700:00:0000:00:00
97 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:38:289900:10:189000:18:523180.2100:29:1010300:09:1800:00:0000:00:00
98 8004ALBERT REVERTÉ PRUNEDALLICENCIA DE DIAABM00:38:387600:09:4110700:20:342917.3400:30:155900:08:2300:00:0000:00:00
99 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:38:4411000:10:368400:18:323237.4100:29:0811000:09:3600:00:0000:00:00
100 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M00:38:4612400:11:156000:17:303428.5700:28:4512200:10:0100:00:0000:00:00
101 2605ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:38:464400:08:4412600:22:092708.8000:30:533300:07:5300:00:0000:00:00
102 2563DANIEL JIMENEZ GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM00:38:507700:09:4710100:20:003000.0000:29:478900:09:0300:00:0000:00:00
103 2591ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:39:08000:00:00000:00:000.0000:30:386900:08:3000:00:0000:00:00
104 2557ARNAU BELLOC LORITECLUB NATACIO BARCELONAABM00:39:126300:09:1711000:20:452891.5700:30:029300:09:1000:00:0000:00:00
105 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAV1F00:39:298700:10:0210900:20:432896.2200:30:457900:08:4400:00:0000:00:00
106 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:39:399100:10:0810000:20:003000.0000:30:0810800:09:3100:00:0000:00:00
107 3042JUDIT BORRALLERAS COLOMERC.N. VIC-ETBJVF00:39:4712900:11:267600:18:173281.6800:29:4312300:10:0400:00:0000:00:00
108 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:40:0212800:11:256600:17:453380.2800:29:1014200:10:5200:00:0000:00:00
109 8014RITA MARIANA ROBLES PICÓFASTTRIATLON BARCELONAABF00:40:088500:09:5911300:21:062843.6000:31:059000:09:0300:00:0000:00:00
110 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:40:2110700:10:3310300:20:072982.6000:30:4011700:09:4100:00:0000:00:00
111 500RAFA SEGURA ZARIQUIEYCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M00:40:2210100:10:2210600:20:282931.6000:30:5010900:09:3200:00:0000:00:00
112 3187IVAN VALENCIA PEDRAZACLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:40:258300:09:5511500:21:172819.1100:31:129600:09:1300:00:0000:00:00
113 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHRIPOLLET UNIO ATLETICAV2F00:40:3112700:11:239100:18:553171.8100:30:1812800:10:1300:00:0000:00:00
114 3062AGUEDA MARTINEZ HERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1F00:40:4313000:11:299300:19:043146.8500:30:3312600:10:1000:00:0000:00:00
115 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MANRESAV1M00:40:449500:10:1111400:21:162821.3200:31:279900:09:1700:00:0000:00:00
116 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOJVF00:40:5211600:10:498900:18:453200.0000:29:3414700:11:1800:00:0000:00:00
117 2908CRISTINA PUCHE MANGASCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:41:058200:09:5211900:21:352779.9200:31:2711600:09:3800:00:0000:00:00
118 7171MIRIAM NAJI CASTROLLICENCIA DE DIAJVF00:41:0812100:11:059800:19:513022.6700:30:5612700:10:1200:00:0000:00:00
119 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDIENTEV2M00:41:259600:10:1312800:22:152696.6300:32:288700:08:5700:00:0000:00:00
120 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:41:2712300:11:1010400:20:082980.1300:31:1812500:10:0900:00:0000:00:00
121 2835JÚLIA PUJOL CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:41:4811500:10:4912300:21:452758.6200:32:349700:09:1400:00:0000:00:00
122 1926XENIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:41:4811400:10:4910500:20:262936.3800:31:1513500:10:3300:00:0000:00:00
123 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:41:5911700:10:5211200:20:542870.8100:31:4612900:10:1300:00:0000:00:00
124 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M00:42:049300:10:1013000:22:252676.5800:32:3510600:09:2900:00:0000:00:00
125 8011XAVI SEVILLANO DOMÍNGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:42:0511300:10:3812400:21:512746.0000:32:2911100:09:3600:00:0000:00:00
126 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV3M00:42:1211200:10:3712500:21:532741.8100:32:3011800:09:4200:00:0000:00:00
127 1136JOFRE SELLARESC.N. BADALONAABM00:42:1711100:10:3611600:21:212810.3000:31:5713200:10:2000:00:0000:00:00
128 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:42:2213400:11:359900:19:553012.5500:31:3014100:10:5200:00:0000:00:00
129 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:42:345600:09:0913900:23:482521.0100:32:5711300:09:3700:00:0000:00:00
130 1314FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M00:42:5110200:10:2313300:23:032603.0400:33:2610500:09:2500:00:0000:00:00
131 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:43:1014700:12:1810200:20:032992.5200:32:2113800:10:4900:00:0000:00:00
132 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOSUB23M00:43:1213100:11:294300:16:303636.3600:27:5916200:15:1300:00:0000:00:00
133 2301ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:43:2012500:11:1911100:20:512877.7000:32:1014300:11:1000:00:0000:00:00
134 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:43:3010900:10:3411700:21:242803.7400:31:5815000:11:3200:00:0000:00:00
135 7163HELENA RODEMANNLLICENCIA DE DIAABF00:43:4612000:11:0512900:22:202686.5700:33:2513300:10:2100:00:0000:00:00
136 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:44:1313800:11:3912200:21:432762.8500:33:2214000:10:5100:00:0000:00:00
137 3051CLAUDIA GRAS ANDREUC.E. MEDITERRANIABF00:44:1914000:11:4812100:21:412767.1000:33:2913900:10:5000:00:0000:00:00
138 1800DOLORS PALAU CARULLACCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:4013900:11:4412000:21:372775.6400:33:2114800:11:1900:00:0000:00:00
139 2855IRENE MAS FÀBREGAC.N. CASTELLET TRIATLOABF00:44:5311900:11:0214000:24:042493.0700:35:0611900:09:4700:00:0000:00:00
140 3340MARC URIARTE CULLEREC.N. SABADELLV1M00:44:5712600:11:2213800:23:392537.0000:35:0112000:09:5600:00:0000:00:00
141 4554IRENE RAMOS DEL POZOCLUB TRIATLO SABADELLV1F00:45:0414400:12:0411800:21:352779.9200:33:3914900:11:2500:00:0000:00:00
142 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:45:1315000:12:3510800:20:412900.8900:33:1615500:11:5700:00:0000:00:00
143 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON BARCELONAV2F00:45:1313600:11:3813500:23:272558.6400:35:0512400:10:0800:00:0000:00:00
144 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M00:45:4810800:10:3314500:24:562406.4200:35:2913100:10:1900:00:0000:00:00
145 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV3M00:45:5214300:11:5113400:23:192573.2700:35:1013600:10:4200:00:0000:00:00
146 4382ANGEL RODRIGUEZ GUITARTINDEPENDIENTEV1M00:45:5511800:10:5914300:24:382435.7200:35:3713000:10:1800:00:0000:00:00
147 8003JOAN DELGADO GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M00:46:1513700:11:3913100:22:272672.6100:34:0615700:12:0900:00:0000:00:00
148 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:46:1513200:11:3014400:24:472420.9800:36:1712100:09:5800:00:0000:00:00
149 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:47:3015200:12:4313700:23:352544.1700:36:1814400:11:1200:00:0000:00:00
150 2230LUIS MIGUEL ALEJANDRO ALECLUB ESPORTIU Z5V2M00:47:3012200:11:0714900:27:052215.3800:38:1210100:09:1800:00:0000:00:00
151 7164AIDA MASSAGUE GOMEZ LLICENCIA DE DIAABF00:48:1714600:12:1214200:24:272453.9900:36:3915300:11:3800:00:0000:00:00
152 2506NADIA MOLINO HIDALGOTRI+9 EL MASNOUABF00:48:2813500:11:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
153 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:48:4514200:11:4914600:25:212366.8600:37:1015200:11:3500:00:0000:00:00
154 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV2F00:49:3014900:12:3414700:25:412336.1500:38:1514600:11:1500:00:0000:00:00
155 7169ELISENDA SERRA BADIALLICENCIA DE DIAABF00:49:5014100:11:4914800:26:272268.4300:38:1615100:11:3400:00:0000:00:00
156 8008DAVID GUTIERREZ BAUTISTALLICENCIA DE DIAABM00:50:0715400:13:0213600:23:332547.7700:36:3516000:13:3200:00:0000:00:00
157 3057VERÓNICA BAREA CANCHORIPOLLET UNIO ATLETICAV1F00:52:1715300:12:5415000:28:112128.9200:41:0514500:11:1200:00:0000:00:00
158 8009LAURA LÓPEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABF00:52:2314500:12:1115100:28:142125.1500:40:2515600:11:5800:00:0000:00:00
159 8010OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:52:3415600:14:2914100:24:062489.6300:38:3516100:13:5900:00:0000:00:00
160 2888NIL GUBERN FERNANDEZC.N. BADALONASUB23M00:53:4315100:12:3715300:28:392094.2400:41:1615900:12:2700:00:0000:00:00
161 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV3F00:54:1814800:12:2615400:30:121986.7500:42:3815400:11:4000:00:0000:00:00
162 2984JURGEN DEPKENINDEPENDIENTEV3M00:54:4515500:13:5315200:28:362097.9000:42:2915800:12:1600:00:0000:00:00
163 2823SABINE PLAUDINDEPENDIENTEV1F00:57:0813300:11:3315500:34:521720.8400:46:2513700:10:4300:00:0000:00:00


NF 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:00:00000:09:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2256DAVID LÓPEZ CARRASCOC.E.E. SANT GERVASIV1M00:00:00000:11:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7162CRISTINA ROIG CARRERALLICENCIA DE DIASUB23F00:00:00000:12:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8002FERRAN OLIVER FERNÉNDEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:11:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 857BRIAN MEIER MÉNDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM
NP 2653ANNA SALVADOR GAZQUEZFASTTRIATLON BARCELONAV1F
NP 2496ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M
NP 2959MERITXELL SANCHEZ CODORNITRANSTRIATLONABF
NP 1854LAURA BAEZA ORTUÑOGAVA TRIATLOV1F
NP 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON BARCELONAV1M
NP 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF
NP 7170SYLLA EL HADJI ABDOULAYELLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8012MÀRIUS ZORRILLA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1M
NP 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M
NP 577ESTER GUTIERREZ BAUTISTACLUB NATACIO BARCELONAABF
NP 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZINDEPENDIENTEV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35