RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
184 169 164 4 1 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON BARCELONA - 01:23:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13083MARCEL WALKINGTON00:26:24
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:28:17
31997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:28:27

2. - C.N. BADALONA - 01:26:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:26:15
21324ALBERT GARCIA SERRA00:28:32
31967ALEX PEREZ GOMEZ00:31:34

3. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 01:30:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO00:28:59
23422TRISTAM KNOPH00:30:27
33507ALBERT REDOLAD CANALDA00:30:59

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:30:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11014ALEJANDRO LOPEZ GARCIA00:29:07
22072MARC TROYA SEBASTIAN00:29:51
3666ALBERT TORRES CARLES 00:31:58

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:32:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11958TEO BLANCHAR NIETO00:30:26
22696LÉO SERRA THOMAS00:30:39
36280ROGER MONTSERRAT FOLGUERA00:31:12

6. - CLUB NATACIO MANRESA - 01:33:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12913JONATHAN LOPEZ GARCIA00:29:52
21321EUDALD RIU CASALS00:31:39
31195JORDI VIDAL MONCUNILL00:31:40

7. - CLUB NATACIO BANYOLES - 01:37:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
188ALEX ESPINOSA VALERO00:30:14
22720MARTI CAROL ADROHER00:31:37
34121GERARD ROMAGOS VILA00:35:15

8. - FLOR DE DIABLILLOS - 01:38:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:31:24
21493JOAN ALARCON VILA00:33:10
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:33:58

9. - SALOU TRIATLÓ COSTA DAURADA - 01:39:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13164ZAHID LI RAMOS00:32:47
22546MARC DOMINGO DOMINGO 00:33:01
35896SALVADOR GRAN ESTEVE00:33:20

10. - C.N. SABADELL - 01:41:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11994ARNAU SALVADOR ORTEGA00:32:34
24078ARNAU AGUILAR PAYA00:33:06
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA00:35:32

11. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:42:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11704MIQUEL JORDAN BARRAGAN00:32:43
22292DAVID DEL AMO PERALTA00:34:42
34071ORIOL GUZMAN JIMENEZ00:35:22

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 01:48:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA00:34:28
21834ORIOL MELERO AMBLÀS00:35:59
35620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCARAZ00:37:55

13. - C.E. VILA OLIMPICA - 02:00:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12605ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZ00:38:46
22591ALBERTO MELGOSA GARCIA00:39:08
32365CARLES LOMBARTE PEREZ00:42:12

14. - CLUB NATACIO RUBI - 02:06:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ00:38:46
22671MAURICI SAMPONS MIRAS00:41:59
33849GERARDO BLANCO RAMIREZ00:45:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35