RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
184 169 164 4 1 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1973IRENE FERNANDEZ CAÑPRAT TRIATLO 1994JVF00:37:19000:00:00000:00:00000:28:417400:08:3800:00:0000:00:00
2 3042JUDIT BORRALLERAS CC.N. VIC-ETBJVF00:39:4712900:11:267600:18:173281.6800:29:4312300:10:0400:00:0000:00:00
3 617LUCIA CABALLERO TRUVILADECANS TRIATLOJVF00:40:5211600:10:498900:18:45320000:29:3414700:11:1800:00:0000:00:00
4 7171MIRIAM NAJI CASTROLLICENCIA DE DIAJVF00:41:0812100:11:059800:19:513022.6700:30:5612700:10:1200:00:0000:00:00
5 1926XENIA TARTER GALLARC.N. VIC-ETBJVF00:41:4811400:10:4910500:20:262936.3800:31:1513500:10:3300:00:0000:00:00
6 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:43:1014700:12:1810200:20:032992.5200:32:2113800:10:4900:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:28:32100:07:32500:14:094240.2800:21:41300:06:5100:00:0000:00:00
2 1014ALEJANDRO LOPEZ GARPRAT TRIATLO 1994JVM00:29:07300:07:36200:13:354417.1800:21:113600:07:5600:00:0000:00:00
3 88ALEX ESPINOSA VALERCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:30:141500:08:041200:14:304137.9300:22:342500:07:4000:00:0000:00:00
4 2696LÉO SERRA THOMASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:30:392400:08:201100:14:234171.4900:22:433400:07:5600:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:30:561400:08:042000:15:153934.4300:23:192100:07:3700:00:0000:00:00
6 2594JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:32:403700:08:333700:16:173684.7500:24:503100:07:5000:00:0000:00:00
7 1704MIQUEL JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5JVM00:32:43000:00:00000:00:00000:25:191300:07:2400:00:0000:00:00
8 3164ZAHID LI RAMOSSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAJVM00:32:472800:08:233500:16:133699.900:24:365000:08:1100:00:0000:00:00
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3182MAIA ABDOLCADIR RODFASTTRIATLON BARCELONAJNF00:36:477900:09:497100:18:033324.100:27:528500:08:5500:00:0000:00:00
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON BARCELONAJNM00:29:421300:07:571000:14:204186.0500:22:171400:07:2500:00:0000:00:00
2 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:30:261000:07:561800:14:564017.8600:22:521900:07:3400:00:0000:00:00
3 1321EUDALD RIU CASALSCLUB NATACIO MANRESAJNM00:31:391800:08:113100:15:533777.5400:24:042000:07:3500:00:0000:00:00
4 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM00:33:063500:08:324200:16:293640.0400:25:014600:08:0500:00:0000:00:00
5 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:34:017400:09:363000:15:513785.4900:25:277100:08:3400:00:0000:00:00
6 4071ORIOL GUZMAN JIMENECLUB ESPORTIU Z5JNM00:35:226700:09:226100:17:333418.800:26:556600:08:2700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5297ARIADNA ARISO VILANFASTTRIATLON BARCELONASUB23F00:32:335900:09:101900:14:584008.9100:24:086300:08:2500:00:0000:00:00
2 894MÉLODIE RIOTTEAUSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABF00:33:445800:09:094400:16:333625.3800:25:424300:08:0200:00:0000:00:00
3 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:33:517100:09:312300:15:253891.8900:24:568400:08:5500:00:0000:00:00
4 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON BARCELONASUB23F00:36:249000:10:084600:16:393603.600:26:4711200:09:3700:00:0000:00:00
5 2025ADRIANA MESTRES LOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F00:36:529700:10:146900:17:593336.4200:28:137600:08:3900:00:0000:00:00
6 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:007200:09:318700:18:413211.4200:28:128200:08:4800:00:0000:00:00
7 2914AINA CAMACHO ARENASCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:38:2710000:10:218100:18:293246.1700:28:5011400:09:3700:00:0000:00:00
8 2908CRISTINA PUCHE MANGCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:41:058200:09:5211900:21:352779.9200:31:2711600:09:3800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2072MARC TROYA SEBASTIAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:512000:08:16400:13:554311.3800:22:112400:07:4000:00:0000:00:00
2 1065GABRIEL PASTOR SÁNC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:30:201600:08:05700:14:154210.5300:22:203900:08:0000:00:0000:00:00
3 3507ALBERT REDOLAD CANACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:30:592100:08:182200:15:223904.5600:23:401100:07:1900:00:0000:00:00
4 6280ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:122600:08:221400:14:394095.5600:23:015100:08:1100:00:0000:00:00
5 1967ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONASUB23M00:31:343600:08:332100:15:183921.5700:23:512700:07:4300:00:0000:00:00
6 2720MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:31:374700:08:461300:14:354114.2900:23:215700:08:1600:00:0000:00:00
7 1994ARNAU SALVADOR ORTEC.N. SABADELLSUB23M00:32:342300:08:193600:16:163688.5200:24:353800:07:5900:00:0000:00:00
8 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M00:36:016100:09:117700:18:183278.6900:27:297000:08:3200:00:0000:00:00
9 2831ALAN MEIER MENDEZ SALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABM00:37:025200:09:009600:19:373058.6200:28:376100:08:2500:00:0000:00:00
10 2179VÍCTOR VIDAL RODRÍGCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:37:34900:07:5512700:22:132700.6800:30:081500:07:2600:00:0000:00:00
11 2144NIL CONGOST SABATERFASTTRIATLON BARCELONASUB23M00:37:39800:07:4913200:22:482631.5800:30:37400:07:0200:00:0000:00:00
12 2557ARNAU BELLOC LORITECLUB NATACIO BARCELONAABM00:39:126300:09:1711000:20:452891.5700:30:029300:09:1000:00:0000:00:00
13 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:42:345600:09:0913900:23:482521.0100:32:5711300:09:3700:00:0000:00:00
14 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOSUB23M00:43:1213100:11:294300:16:303636.3600:27:5916200:15:1300:00:0000:00:00
15 2888NIL GUBERN FERNANDEC.N. BADALONASUB23M00:53:4315100:12:3715300:28:392094.2400:41:1615900:12:2700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIC.E. KATOA BARCELONAABF00:32:155500:09:091700:14:544026.8500:24:035300:08:1200:00:0000:00:00
2 2835JÚLIA PUJOL CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:41:4811500:10:4912300:21:452758.6200:32:349700:09:1400:00:0000:00:00
3 2855IRENE MAS FÀBREGAC.N. CASTELLET TRIATLOABF00:44:5311900:11:0214000:24:042493.0700:35:0611900:09:4700:00:0000:00:00
4 7169ELISENDA SERRA BADLLICENCIA DE DIAABF00:49:5014100:11:4914800:26:272268.4300:38:1615100:11:3400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3083MARCEL WALKINGTONFASTTRIATLON BARCELONAABM00:26:24000:00:00000:00:00000:19:56200:06:2800:00:0000:00:00
2 8013ALEJANDRO CAÑAS DELTRIATLON INFORHOUSE SANTIABM00:27:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7172JUAN DAVID PRADA MALLICENCIA DE DIAABM00:30:18700:07:472400:15:253891.8900:23:12800:07:0600:00:0000:00:00
4 2834MARC VALDES MANRIQUCLUB NATACIO SALLENTABM00:30:42600:07:462800:15:323862.6600:23:181200:07:2400:00:0000:00:00
5 1343POL VIZUETE SANDOVATRI+9 EL MASNOUABM00:32:324000:08:362700:15:313866.8100:24:076400:08:2500:00:0000:00:00
6 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:002200:08:185300:17:083501.9500:25:261700:07:3400:00:0000:00:00
7 8006PAU VENTEO COLLLLICENCIA DE DIAABM00:34:226600:09:213800:16:243658.5400:25:457300:08:3700:00:0000:00:00
8 3198MAURO ESPECHEC.N. BADALONAABM00:34:404900:08:515700:17:243448.2800:26:156000:08:2500:00:0000:00:00
9 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM00:35:151900:08:149200:19:003157.8900:27:144100:08:0100:00:0000:00:00
10 7161BORJA REVERT LUCASLLICENCIA DE DIAABM00:37:308100:09:528000:18:283249.100:28:209200:09:1000:00:0000:00:00
11 7168JOAN SINDREULLICENCIA DE DIAABM00:38:2610400:10:295800:17:273438.400:27:5613400:10:3000:00:0000:00:00
12 8004ALBERT REVERTÉ PRUNLLICENCIA DE DIAABM00:38:387600:09:4110700:20:342917.3400:30:155900:08:2300:00:0000:00:00
13 1136JOFRE SELLARESC.N. BADALONAABM00:42:1711100:10:3611600:21:212810.300:31:5713200:10:2000:00:0000:00:00
14 8008DAVID GUTIERREZ BAULLICENCIA DE DIAABM00:50:0715400:13:0213600:23:332547.7700:36:3516000:13:3200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3153ANNA SUBIRANA FRIGPRAT TRIATLO 1994ABF00:33:546000:09:112900:15:483797.4700:24:598600:08:5500:00:0000:00:00
2 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:35:245700:09:096800:17:573342.6200:27:065800:08:1800:00:0000:00:00
3 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:37:458600:10:009400:19:163114.1900:29:166800:08:2900:00:0000:00:00
4 1991JESSICA SERRANO MARC.N. BADALONAABF00:40:0212800:11:256600:17:453380.2800:29:1014200:10:5200:00:0000:00:00
5 8014RITA MARIANA ROBLESFASTTRIATLON BARCELONAABF00:40:088500:09:5911300:21:062843.600:31:059000:09:0300:00:0000:00:00
6 1965ANDREA GARCIA ROMERCLUB NATACIO RUBIABF00:42:2213400:11:359900:19:553012.5500:31:3014100:10:5200:00:0000:00:00
7 7163HELENA RODEMANNLLICENCIA DE DIAABF00:43:4612000:11:0512900:22:202686.5700:33:2513300:10:2100:00:0000:00:00
8 5487LAURA PÉREZ REDONDOSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABF00:44:1313800:11:3912200:21:432762.8500:33:2214000:10:5100:00:0000:00:00
9 3051CLAUDIA GRAS ANDREUC.E. MEDITERRANIABF00:44:1914000:11:4812100:21:412767.100:33:2913900:10:5000:00:0000:00:00
10 7164AIDA MASSAGUE GOMEZLLICENCIA DE DIAABF00:48:1714600:12:1214200:24:272453.9900:36:3915300:11:3800:00:0000:00:00
11 2506NADIA MOLINO HIDALGTRI+9 EL MASNOUABF00:48:2813500:11:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8009LAURA LÓPEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABF00:52:2314500:12:1115100:28:142125.1500:40:2515600:11:5800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:26:15000:00:00000:00:00000:19:50100:06:2500:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON BARCELONAABM00:28:271100:07:56100:13:154528.300:21:11900:07:1600:00:0000:00:00
3 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:28:59200:07:36900:14:204186.0500:21:56600:07:0300:00:0000:00:00
4 2913JONATHAN LOPEZ GARCCLUB NATACIO MANRESAABM00:29:521200:07:561500:14:504044.9400:22:46700:07:0600:00:0000:00:00
5 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:30:272500:08:21800:14:174200.700:22:382800:07:4900:00:0000:00:00
6 3871CRÍSTOFER REGALADO GAVA TRIATLOABM00:32:04000:00:00000:00:00000:24:301800:07:3400:00:0000:00:00
7 8007ALBERTO MONTES OLIVLLICENCIA DE DIAABM00:32:05000:00:00000:00:00000:24:083700:07:5700:00:0000:00:00
8 2546MARC DOMINGO DOMINGSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABM00:33:015000:08:543300:16:073722.8500:25:014000:08:0000:00:0000:00:00
9 950GERARD GARRIDO AUFECLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:034800:08:493200:16:023742.200:24:515200:08:1200:00:0000:00:00
10 2292DAVID DEL AMO PERALCLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:423300:08:307400:18:093305.7900:26:394400:08:0300:00:0000:00:00
11 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:35:204300:08:437800:18:243260.8700:27:075500:08:1300:00:0000:00:00
12 8001ALBERTO DIAZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM00:35:533100:08:279700:19:473032.8600:28:142300:07:3900:00:0000:00:00
13 2605ISIDRO FERNANDEZ SAC.E. VILA OLIMPICAABM00:38:464400:08:4412600:22:092708.800:30:533300:07:5300:00:0000:00:00
14 2591ALBERTO MELGOSA GARC.E. VILA OLIMPICAABM00:39:08000:00:00000:00:00000:30:386900:08:3000:00:0000:00:00
15 5418RUBEN MARTINEZ RIVEC.N. BADALONAABM00:43:3010900:10:3411700:21:242803.7400:31:5815000:11:3200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF00:35:067000:09:285500:17:13348500:26:416200:08:2500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON BARCELONAABM00:28:17400:07:36300:13:384400.9800:21:14500:07:0300:00:0000:00:00
2 7165SERGI BELLMUNT GUASLLICENCIA DE DIAABM00:34:593200:08:278200:18:313240.3200:26:584200:08:0100:00:0000:00:00
3 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:597800:09:494700:16:40360000:26:2910700:09:3000:00:0000:00:00
4 1981EDUARD MORA PAREJAC.N. MOLINS DE REIABM00:36:137500:09:407300:18:053317.9700:27:456700:08:2800:00:0000:00:00
5 1706MARC RODRIGUEZ PALETGCBINNT2M00:37:389800:10:148500:18:323237.4100:28:468300:08:5200:00:0000:00:00
6 2563DANIEL JIMENEZ GARCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:38:507700:09:4710100:20:00300000:29:478900:09:0300:00:0000:00:00
7 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:40:2110700:10:3310300:20:072982.600:30:4011700:09:4100:00:0000:00:00
8 2671MAURICI SAMPONS MIRCLUB NATACIO RUBIABM00:41:5911700:10:5211200:20:542870.8100:31:4612900:10:1300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2969EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:36:3410600:10:314800:16:503564.3600:27:219500:09:1300:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAV1F00:39:298700:10:0210900:20:432896.2200:30:457900:08:4400:00:0000:00:00
3 2823SABINE PLAUDINDEPENDIENTEV1F00:57:0813300:11:3315500:34:521720.8400:46:2513700:10:4300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1951JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:31:464500:08:451600:14:544026.8500:23:394700:08:0700:00:0000:00:00
2 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE DIABLILLOSV1M00:33:101700:08:105900:17:293431.8400:25:391600:07:3100:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M00:33:202700:08:225600:17:203461.5400:25:422200:07:3800:00:0000:00:00
4 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:33:513000:08:276300:17:413393.0300:26:082600:07:4300:00:0000:00:00
5 2439MARC MOLINA ROIGSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M00:34:273800:08:346500:17:433386.6400:26:174900:08:1000:00:0000:00:00
6 8005PAU CUSÓ FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M00:34:446200:09:163400:16:083719.0100:25:2410400:09:2000:00:0000:00:00
7 5393ALBERT JULIA MINAYACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:35:094200:08:427500:18:123296.700:26:545600:08:1500:00:0000:00:00
8 2064GERARD FARRA PORCELALL OUT TRIV1M00:35:368000:09:515000:16:593532.8800:26:508100:08:4600:00:0000:00:00
9 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE DIABLILLOSV1M00:35:486900:09:276200:17:373405.8700:27:047700:08:4400:00:0000:00:00
10 7166ORIOL DALMAU ROSETLLICENCIA DE DIAV1M00:36:205100:08:598800:18:423208.5600:27:417500:08:3900:00:0000:00:00
11 4356FERNANDO VAQUERO VASALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M00:36:279400:10:115400:17:113491.7600:27:229100:09:0500:00:0000:00:00
12 3187IVAN VALENCIA PEDRACLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:40:258300:09:5511500:21:172819.1100:31:129600:09:1300:00:0000:00:00
13 4382ANGEL RODRIGUEZ GUIINDEPENDIENTEV1M00:45:5511800:10:5914300:24:382435.7200:35:3713000:10:1800:00:0000:00:00
14 8003JOAN DELGADO GARRIGLLICENCIA DE DIAV1M00:46:1513700:11:3913100:22:272672.6100:34:0615700:12:0900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:36:0810300:10:263900:16:253654.8200:26:5110000:09:1700:00:0000:00:00
2 5485GEMMA GREGORIS DEL U.C. SANT CUGATV1F00:36:407300:09:317900:18:253257.9200:27:567800:08:4400:00:0000:00:00
3 3062AGUEDA MARTINEZ HERCLUB NATACIO RUBIV1F00:40:4313000:11:299300:19:043146.8500:30:3312600:10:1000:00:0000:00:00
4 1800DOLORS PALAU CARULLSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1F00:44:4013900:11:4412000:21:372775.6400:33:2114800:11:1900:00:0000:00:00
5 4554IRENE RAMOS DEL POZCLUB TRIATLO SABADELLV1F00:45:0414400:12:0411800:21:352779.9200:33:3914900:11:2500:00:0000:00:00
6 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:45:1315000:12:3510800:20:412900.8900:33:1615500:11:5700:00:0000:00:00
7 3057VERÓNICA BAREA CANCRIPOLLET UNIO ATLETICAV1F00:52:1715300:12:5415000:28:112128.9200:41:0514500:11:1200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MANRESAV1M00:31:405300:09:00600:14:154210.5300:23:156500:08:2500:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:31:432900:08:232500:15:303870.9700:23:533000:07:5000:00:0000:00:00
3 666ALBERT TORRES CARLEPRAT TRIATLO 1994V1M00:31:583900:08:352600:15:303870.9700:24:053200:07:5300:00:0000:00:00
4 5017ALEXANDRE ROMEO COML´3SCOLA KATOAV1M00:33:114600:08:464000:16:293640.0400:25:153500:07:5600:00:0000:00:00
5 366JOAQUIM JORDI ITURRFLOR DE DIABLILLOSV1M00:33:584100:08:364500:16:373610.8300:25:138000:08:4500:00:0000:00:00
6 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:34:286500:09:205100:17:013525.9500:26:214800:08:0700:00:0000:00:00
7 7167JAVI JIMÉNEZ SALVADLLICENCIA DE DIAV1M00:37:008400:09:596700:17:513361.3400:27:509400:09:1000:00:0000:00:00
8 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:37:568900:10:078300:18:313240.3200:28:3810200:09:1800:00:0000:00:00
9 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:38:4411000:10:368400:18:323237.4100:29:0811000:09:3600:00:0000:00:00
10 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MANRESAV1M00:40:449500:10:1111400:21:162821.3200:31:279900:09:1700:00:0000:00:00
11 4598EDUARD SANCHEZ CAMPC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:41:2712300:11:1010400:20:082980.1300:31:1812500:10:0900:00:0000:00:00
12 8011XAVI SEVILLANO DOMLLICENCIA DE DIAV1M00:42:0511300:10:3812400:21:51274600:32:2911100:09:3600:00:0000:00:00
13 1314FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M00:42:5110200:10:2313300:23:032603.0400:33:2610500:09:2500:00:0000:00:00
14 3340MARC URIARTE CULLERC.N. SABADELLV1M00:44:5712600:11:2213800:23:39253700:35:0112000:09:5600:00:0000:00:00
15 8010OSCAR BERMUDEZ CABRLLICENCIA DE DIAV1M00:52:3415600:14:2914100:24:062489.6300:38:3516100:13:5900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS RIPOLLET UNIO ATLETICAV2F00:40:3112700:11:239100:18:553171.8100:30:1812800:10:1300:00:0000:00:00
2 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON BARCELONAV2F00:45:1313600:11:3813500:23:272558.6400:35:0512400:10:0800:00:0000:00:00
3 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV2F00:49:3014900:12:3414700:25:412336.1500:38:1514600:11:1500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V2M00:33:143400:08:314900:16:543550.300:25:252900:07:4900:00:0000:00:00
2 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV2M00:35:326400:09:207000:18:003333.3300:27:205400:08:1200:00:0000:00:00
3 1578FRANCESC OTEO MARTIU.C. SANT CUGATV2M00:36:056800:09:257200:18:053317.9700:27:307200:08:3500:00:0000:00:00
4 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:36:3310500:10:305200:17:023522.500:27:328800:09:0100:00:0000:00:00
5 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:36:435400:09:059500:19:353063.8300:28:404500:08:0300:00:0000:00:00
6 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:37:228800:10:046400:17:413393.0300:27:4511500:09:3700:00:0000:00:00
7 5620AGUSTIN PUIGDOMENECCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:37:559200:10:088600:18:333234.500:28:419800:09:1400:00:0000:00:00
8 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV2M00:38:4612400:11:156000:17:303428.5700:28:4512200:10:0100:00:0000:00:00
9 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:39:399100:10:0810000:20:00300000:30:0810800:09:3100:00:0000:00:00
10 173JORDI OLIVELLA PUJOTRI+9 EL MASNOUV2M00:42:049300:10:1013000:22:252676.5800:32:3510600:09:2900:00:0000:00:00
11 2301ISMAEL GUZMAN BENIC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:43:2012500:11:1911100:20:512877.700:32:1014300:11:1000:00:0000:00:00
12 2230LUIS MIGUEL ALEJANDCLUB ESPORTIU Z5V2M00:47:3012200:11:0714900:27:052215.3800:38:1210100:09:1800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:38:289900:10:189000:18:523180.2100:29:1010300:09:1800:00:0000:00:00
2 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDIENTEV2M00:41:259600:10:1312800:22:152696.6300:32:288700:08:5700:00:0000:00:00
3 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M00:45:4810800:10:3314500:24:562406.4200:35:2913100:10:1900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:47:3015200:12:4313700:23:352544.1700:36:1814400:11:1200:00:0000:00:00
2 4443MARISOL ALMEIDA MORCLUB NATACIO RUBIV3F00:54:1814800:12:2615400:30:121986.7500:42:3815400:11:4000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 500RAFA SEGURA ZARIQUICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M00:40:2210100:10:2210600:20:282931.600:30:5010900:09:3200:00:0000:00:00
2 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV3M00:42:1211200:10:3712500:21:532741.8100:32:3011800:09:4200:00:0000:00:00
3 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV3M00:45:5214300:11:5113400:23:192573.2700:35:1013600:10:4200:00:0000:00:00
4 307ESTEVE LLITRÀ VIRGIINDEPENDIENTEV3M00:46:1513200:11:3014400:24:472420.9800:36:1712100:09:5800:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:48:4514200:11:4914600:25:212366.8600:37:1015200:11:3500:00:0000:00:00
2 2984JURGEN DEPKENINDEPENDIENTEV3M00:54:4515500:13:5315200:28:362097.900:42:2915800:12:1600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35