RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
67 104 103 1 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7051ALEX ROMEO PLANASL´3SCOLA KATOABENM00:04:36300:02:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7048NIZAR GARCIA HANNACHIC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:04:41200:01:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7040ANDREA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYBENF00:04:46100:01:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7041MAR SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.BENF00:04:59500:02:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7010RUTH DÍAZ CASTETLLICENCIA DE DIABENF00:05:251000:02:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7047ADRIA PASTOR SAN JOSEC.E. CERDANYOLA A.T.BENM00:05:36400:02:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7045DANIEL LORENTE FONTC.E. ESCOLA FES TRI TIANABENM00:05:371200:02:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7052ASIER CASERO VIZUETEVILADECANS TRIATLOBENM00:05:391600:02:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7029NEUS CIRUELOS DE LA FUENTGAVA TRIATLOALEF00:05:42600:02:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7042LÒLA CAVERO GONZÁLEZINDEPENDENTBENF00:05:441500:02:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7043LEO GOMIS GARCIAC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:471100:02:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7053POL BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATBENM00:05:531300:02:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7049YANNICK GALINDO SELLESC.N. CALELLABENM00:05:59700:02:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7022SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:00900:02:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7046POL MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON CLUBBENM00:06:01800:02:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7037MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAALEM00:06:131700:02:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7023ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:131400:02:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7034ALEX CASTELLA MIRL´3SCOLA KATOAALEM00:06:192300:02:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7036GERARD DURO ROMERAL INDEPENDENTALEM00:06:192100:02:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7031ALEX ESTEVE FORNELLSFASTTRIATLON CLUBALEM00:06:302700:03:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8003ÀLEX PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAALEM00:06:323000:03:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7019CANDELA SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATALEF00:06:381900:02:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7024LEIRE MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:442500:03:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7025XENIA PASTOR SAN JOSÉC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:452200:02:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7026AINHOA MONTES CORTESC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:06:462800:03:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7032KAI GALINDO SELLESC.N. CALELLAALEM00:06:552000:02:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7033ÉRIC FLORES GOMEZPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:062400:02:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7001MARC PAVIALLICENCIA DE DIABENM00:07:063600:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7017LAURA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.ALEF00:07:073200:03:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7050ALAN PUERTO FERNANDEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSBENM00:07:083300:03:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7044MARC DORADO OLIETEINDEPENDENTBENM00:07:093100:03:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7006EDURNE GALAN LOPEZLLICENCIA DE DIABENF00:07:092600:03:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7030GERARD BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994ALEM00:07:102900:03:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7038ERNESTO MARTÍNEZ GURYANOVFASTTRIATLON CLUBALEM00:07:113400:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7007ADEEN BUXTON-WILKINSLLICENCIA DE DIABENF00:07:273700:03:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7020ABRIL ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATALEF00:07:283800:03:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7005SARA GARCIA LUNALLICENCIA DE DIABENF00:07:493900:03:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7028AINA TORRENT MENDOZAINDEPENDENTALEF00:07:501800:02:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7021ANDREA ORTEGA TOMÁSGAVA TRIATLOALEF00:07:534000:03:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7009NICOLE DONADONI DE ARRUDALLICENCIA DE DIABENF00:07:594100:03:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7027PAULA DORADO OLIETEINDEPENDENTALEF00:08:033500:03:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7077HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:09:454300:04:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 7083JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:09:524600:04:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7057DUNE FERRAN VILADIUINDEPENDENTINFF00:09:554200:04:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8001EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:10:014800:04:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 7062LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:094400:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7071LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:10:234500:04:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7078DYLAN MEROTTOL´3SCOLA KATOAINFM00:11:025700:05:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 7076MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:11:044900:04:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 7070ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:11:105300:04:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7074MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYINFM00:11:115600:05:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 8002MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:11:116000:05:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 7080ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:11:125200:04:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7058AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:11:245000:04:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7073VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:11:275400:05:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7066MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATINFF00:11:285800:05:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 7075ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYINFM00:11:305500:05:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7079ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:11:344700:04:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7067BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:11:516200:05:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 7086MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:11:538300:06:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 7064EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:12:085100:04:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7068FROMSIS LÓPEZ MÉNDEZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:12:307800:06:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7059ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:12:397400:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7082HECTOR BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:457200:05:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 7081BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:12:526300:05:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 7063AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:13:096500:05:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 7069CARME VERA CRESPOC.N. BADALONAINFF00:13:157000:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 7072IAN MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON CLUBINFM00:13:168400:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 7056IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:13:256800:05:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7065ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYINFF00:13:296400:05:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:13:346100:05:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 7060LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:376600:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7085ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:408000:06:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:065900:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 7054ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177700:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 7055NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:14:177900:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:14:437100:05:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 7011NILS PAVIALLICENCIA DE DIAINFM00:14:479700:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:506900:05:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 7014MAX CARDÓ ROQUETALLICENCIA DE DIAINFM00:14:559600:07:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:566700:05:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:038900:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:15:168500:06:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 7061LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAINFF00:15:168200:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:15:178100:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:15:217600:06:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:15:598700:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 7013LAIA FERNÁNDEZ MATASLLICENCIA DE DIAINFF00:16:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:159300:06:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 7015OLGIERD CASAS BRZEZINSKILLICENCIA DE DIACDM00:16:267300:05:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:16:479200:06:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:508800:06:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:17:017500:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:209100:06:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDENTCDF00:18:218600:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
98 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:18:239400:07:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
99 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:18:379800:07:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:18:579000:06:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:19:509500:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:20:319900:07:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:22:3810000:08:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 7016BERTA BADELL HERNANDEZLLICENCIA DE DIACDF00:00:00000:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7035ERIC HERRUZO MIÑANAC.E. RAYOTEAMALEM
NP 7039LUCÍA CAMINAL JIMÉNEZ FASTTRIATLON CLUBBENF
NP 7084ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDENTINFM
NP 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF
NP 7002HUGO BARRIOS HERNANDEZ LLICENCIA DE DIABENM
NP 7003CARLOS ROY PIFARRÉLLICENCIA DE DIABENM
NP 7004PAUL ROY PIFARRÉLLICENCIA DE DIABENM
NP 7008DANIEL PÉREZ RÍOSLLICENCIA DE DIABENM
NP 7012PAU ROIG SANCHEZLLICENCIA DE DIAINFM
NP 7018JÚLIA ARIAS SOLÉC.E. TRIPLAY PRATALEF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35