RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
199 157 149 6 2 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:47400:05:182600:11:5835.1000:17:16100:07:3100:00:0000:00:00
2 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:23100:04:533600:12:4632.9000:17:39400:07:4400:00:0000:00:00
3 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:432400:05:502700:12:1434.3300:18:04300:07:3900:00:0000:00:00
4 1319ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MANRESACDM00:25:453600:05:57800:00:50504.0000:06:4712100:18:5800:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:25:552800:05:533000:12:2933.6400:18:22200:07:3300:00:0000:00:00
6 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:25:57200:05:10200:00:38663.1600:05:4812400:20:0900:00:0000:00:00
7 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:031300:05:363300:12:3433.4200:18:10800:07:5300:00:0000:00:00
8 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5JVM00:26:121100:05:353500:12:4033.1600:18:151000:07:5700:00:0000:00:00
9 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:15300:05:13100:00:36700.0000:05:4912600:20:2600:00:0000:00:00
10 7045ARCADI SALA CARBASSEC.N. REUS PLOMSINFM00:26:20900:05:324300:12:5732.4300:18:29600:07:5100:00:0000:00:00
11 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:21800:05:314100:12:5432.5600:18:25900:07:5600:00:0000:00:00
12 7048SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:252500:05:51600:00:48525.0000:06:3912200:19:4600:00:0000:00:00
13 592UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:26:28600:05:213700:12:4732.8600:18:081400:08:2000:00:0000:00:00
14 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:26:421200:05:352800:12:1534.2900:17:502500:08:5200:00:0000:00:00
15 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:471600:05:373100:12:3033.6000:18:072000:08:4000:00:0000:00:00
16 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF00:26:523100:05:544600:13:0831.9800:19:02500:07:5000:00:0000:00:00
17 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:26:531800:05:424000:12:5432.5600:18:361300:08:1700:00:0000:00:00
18 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:26:554300:06:072900:12:1934.1000:18:261700:08:2900:00:0000:00:00
19 1172ERIC CLARAMUNT AYZAC.N. MATAROCDM00:27:00700:05:293400:12:3533.3800:18:042700:08:5600:00:0000:00:00
20 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:27:022000:05:441300:01:01413.1100:06:4512500:20:1700:00:0000:00:00
21 625ALESSANDRO TUFANO ITURRALL3SCOLA SANT JUSTCDM00:27:032100:05:483800:12:5032.7300:18:381500:08:2500:00:0000:00:00
22 1609ARNAU CARRERAS COMPTEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:27:034900:06:14900:00:50504.0000:07:0412300:19:5900:00:0000:00:00
23 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:27:111400:05:36300:00:40630.0000:06:1613100:20:5500:00:0000:00:00
24 8004ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:27:241000:05:334500:13:0831.9800:18:412300:08:4300:00:0000:00:00
25 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:403000:05:536200:13:5530.1800:19:48700:07:5200:00:0000:00:00
26 7031ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:27:476800:06:334400:13:0332.1800:19:361100:08:1100:00:0000:00:00
27 7023MARTINA NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:27:551900:05:435100:13:3231.0300:19:152100:08:4000:00:0000:00:00
28 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:27:582900:05:535000:13:3131.0700:19:241800:08:3400:00:0000:00:00
29 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:28:076700:06:311400:01:05387.6900:07:3612700:20:3100:00:0000:00:00
30 643SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA SANT JUSTCDM00:28:083400:05:562000:01:14340.5400:07:1013200:20:5800:00:0000:00:00
31 7021LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:28:082300:05:49500:00:48525.0000:06:3713400:21:3100:00:0000:00:00
32 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM00:28:199400:06:491100:00:57442.1100:07:4612800:20:3300:00:0000:00:00
33 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:28:201500:05:373900:12:5232.6400:18:294300:09:5100:00:0000:00:00
34 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:28:232600:05:52700:00:49514.2900:06:4113500:21:4200:00:0000:00:00
35 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:28:241700:05:384800:13:1431.7400:18:523700:09:3200:00:0000:00:00
36 1608ARNAU CABALLE PLANELLAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:28:295900:06:251000:00:55458.1800:07:2013300:21:0900:00:0000:00:00
37 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDACREU GROGA CALELLA TRIATLJVM00:28:319300:06:474200:12:5632.4700:19:432400:08:4800:00:0000:00:00
38 1471IKER GARCIA TIJEROTEAM TRIRELAYCDM00:28:407700:06:392100:01:17327.2700:07:5613000:20:4400:00:0000:00:00
39 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:28:434100:06:073200:12:3433.4200:18:415000:10:0200:00:0000:00:00
40 979MASSIMO PAOLILLOCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:28:459500:06:524900:13:2431.3400:20:161600:08:2900:00:0000:00:00
41 7014ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTEINFF00:28:483700:05:596900:14:0729.7500:20:062200:08:4200:00:0000:00:00
42 628BRUNO ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:28:522700:05:535700:13:4830.4300:19:413000:09:1100:00:0000:00:00
43 1260BERNAT PASCUAL AGUILERATRANSTRIATLONCDM00:29:0011000:07:151200:01:01413.1100:08:1612900:20:4400:00:0000:00:00
44 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:29:173300:05:556300:13:5830.0700:19:533500:09:2400:00:0000:00:00
45 781MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLCDM00:29:186300:06:275600:13:4230.6600:20:092900:09:0900:00:0000:00:00
46 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:29:436100:06:264700:13:0831.9800:19:345500:10:0900:00:0000:00:00
47 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:29:474500:06:108000:14:2229.2300:20:323100:09:1500:00:0000:00:00
48 619BIEL LOPEZ SEBASTIANVILADECANS TRIATLOCDM00:29:5112900:07:386600:14:0229.9300:21:401200:08:1100:00:0000:00:00
49 639JOAN COBOS RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:29:544400:06:097800:14:2129.2700:20:303400:09:2400:00:0000:00:00
50 7029HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:30:025500:06:209100:15:0327.9100:21:231900:08:3900:00:0000:00:00
51 1777MARC BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:30:052200:05:492400:01:35265.2600:07:2413800:22:4100:00:0000:00:00
52 1937SERGI HERNANDEZ SERRANOC.N. CALELLACDM00:30:085400:06:205900:13:5230.2900:20:124700:09:5600:00:0000:00:00
53 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:30:084600:06:138300:14:3528.8000:20:483200:09:2000:00:0000:00:00
54 7060ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:30:088000:06:405200:13:3331.0000:20:134500:09:5500:00:0000:00:00
55 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:30:093500:05:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7033BIEL RODRIGUEZ MORETG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:30:177800:06:398800:14:4128.6000:21:202800:08:5700:00:0000:00:00
57 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:30:208600:06:446000:13:5230.2900:20:364100:09:4400:00:0000:00:00
58 7061ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:30:248500:06:446700:14:0529.8200:20:493900:09:3500:00:0000:00:00
59 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:264800:06:146800:14:0629.7900:20:205200:10:0600:00:0000:00:00
60 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESACDF00:30:316200:06:275400:13:3730.8400:20:046300:10:2700:00:0000:00:00
61 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:30:389600:06:535500:13:3930.7700:20:325300:10:0600:00:0000:00:00
62 8006MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:30:4610100:06:598100:14:2629.1000:21:253300:09:2100:00:0000:00:00
63 7032MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:30:4811500:07:242200:01:21311.1100:08:4513600:22:0300:00:0000:00:00
64 8008ABEL HERNANDEZ QUESADAC.N. BADALONAINFM00:30:545800:06:237300:14:1429.5100:20:375900:10:1700:00:0000:00:00
65 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:30:54500:05:197000:14:0729.7500:19:268500:11:2800:00:0000:00:00
66 578FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:556500:06:285800:13:5130.3200:20:196700:10:3600:00:0000:00:00
67 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:31:054700:06:136500:14:0129.9600:20:147200:10:5100:00:0000:00:00
68 7050BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:31:079000:06:458500:14:3628.7700:21:214200:09:4600:00:0000:00:00
69 7054HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:31:139800:06:577700:14:2129.2700:21:184400:09:5500:00:0000:00:00
70 1052IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:31:158400:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7040MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:31:183800:06:001800:01:11354.9300:07:1114200:24:0700:00:0000:00:00
72 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMJVM00:31:225000:06:168200:14:3428.8300:20:506600:10:3200:00:0000:00:00
73 7001BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:31:2210000:06:597500:14:1529.4700:21:145400:10:0800:00:0000:00:00
74 1875MARCOS FERNANDEZ VARGAS TRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:31:337400:06:362300:01:28286.3600:08:0414000:23:2900:00:0000:00:00
75 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:31:363200:05:559000:14:5328.2200:20:487100:10:4800:00:0000:00:00
76 1766EMILIO SEBASTIAN CALAHORRCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:31:456000:06:2610600:15:4626.6400:22:123800:09:3300:00:0000:00:00
77 7041PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:31:4513800:07:581600:01:09365.2200:09:0713700:22:3800:00:0000:00:00
78 7055VICTOR GARCIA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:31:476900:06:3411500:16:1825.7700:22:522600:08:5500:00:0000:00:00
79 7057VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:31:477100:06:367400:14:1529.4700:20:517400:10:5600:00:0000:00:00
80 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:31:487500:06:378900:14:4828.3800:21:256100:10:2300:00:0000:00:00
81 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:31:547300:06:369500:15:2127.3600:21:574800:09:5700:00:0000:00:00
82 7034ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:31:5411200:07:181900:01:12350.0000:08:3013900:23:2400:00:0000:00:00
83 7012MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:31:558800:06:458700:14:4028.6400:21:256500:10:3000:00:0000:00:00
84 7022ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:31:578300:06:438400:14:3528.8000:21:186800:10:3900:00:0000:00:00
85 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYJVM00:31:5711100:07:151500:01:09365.2200:08:2414100:23:3300:00:0000:00:00
86 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:31:5910200:06:595300:13:3730.8400:20:368400:11:2300:00:0000:00:00
87 1682ANNA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF00:32:198100:06:4210300:15:3426.9800:22:165100:10:0300:00:0000:00:00
88 1472JORDI GRANELL ZANCATEAM TRIRELAYCDM00:32:219700:06:549200:15:0427.8800:21:586200:10:2300:00:0000:00:00
89 7028PABLO SEGURA TURROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:32:233900:06:0211700:16:2225.6600:22:244900:09:5900:00:0000:00:00
90 7047ORIOL RODRIGUEZ MORETG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:32:3211600:07:259600:15:2427.2700:22:494000:09:4300:00:0000:00:00
91 1612BLANCA PEREZ RODRIGUEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:32:329200:06:468600:14:3928.6700:21:258000:11:0700:00:0000:00:00
92 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:32:329100:06:459900:15:3227.0400:22:175700:10:1500:00:0000:00:00
93 1741DANIEL SOLER VILLEROCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:32:437200:06:369400:15:0927.7200:21:457500:10:5800:00:0000:00:00
94 7038MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:32:527900:06:4010900:15:5726.3300:22:375800:10:1500:00:0000:00:00
95 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:32:556400:06:2811000:15:5826.3000:22:266400:10:2900:00:0000:00:00
96 7035POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:32:5612000:07:2710200:15:3426.9800:23:014600:09:5500:00:0000:00:00
97 697DAFNE VIDAL RAMOSCREU GROGA CALELLA TRIATLCDF00:32:5810700:07:046400:13:5930.0400:21:039300:11:5500:00:0000:00:00
98 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:32:594200:06:079800:15:3127.0700:21:388300:11:2100:00:0000:00:00
99 638PAU VILLELLAS ANGULOL3SCOLA SANT JUSTCDM00:33:055100:06:176100:13:5430.2200:20:1110100:12:5400:00:0000:00:00
100 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF00:33:1110400:07:0010800:15:5126.5000:22:516000:10:2000:00:0000:00:00
101 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:33:1514000:08:017200:14:1029.6500:22:117800:11:0400:00:0000:00:00
102 1457LAIA OLIVER RIBETEAM TRIRELAYJVF00:33:2213600:07:557600:14:1729.4000:22:128100:11:1000:00:0000:00:00
103 7010LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:338700:06:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 1790ELOI FARO RIUSC.N. TARRACOCDM00:33:365200:06:199700:15:2627.2100:21:459100:11:5100:00:0000:00:00
105 7056DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:33:4212100:07:2811300:16:0226.2000:23:305600:10:1200:00:0000:00:00
106 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:33:526600:06:3010700:15:4926.5500:22:198800:11:3300:00:0000:00:00
107 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:34:137000:06:3412400:16:4425.1000:23:187300:10:5500:00:0000:00:00
108 630DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:34:265600:06:227900:14:2229.2300:20:4410900:13:4200:00:0000:00:00
109 8005THÉO SACO PÉREZPRAT TRIATLO 1994INFM00:34:4610800:07:1110400:15:3726.8900:22:489400:11:5800:00:0000:00:00
110 7053MARC MARTINEZ CALDERONCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:34:4611900:07:2711200:16:0126.2200:23:288200:11:1800:00:0000:00:00
111 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:575700:06:229300:15:0827.7500:21:3010500:13:2700:00:0000:00:00
112 1678ANDREU RIBAU VIÑETSCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:34:5711800:07:2612100:16:3225.4000:23:587600:10:5900:00:0000:00:00
113 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:34:5810900:07:1412300:16:4125.1700:23:557700:11:0300:00:0000:00:00
114 7017PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:35:028900:06:4512700:16:4924.9800:23:348600:11:2800:00:0000:00:00
115 580ARNAU PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:057600:06:371700:01:11354.9300:07:4814300:27:1700:00:0000:00:00
116 7051DYLAN MEROTTOL3SCOLA SANT JUSTINFM00:35:1010600:07:037100:14:1029.6500:21:1311100:13:5700:00:0000:00:00
117 7036BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTINFM00:35:2110500:07:0212900:17:1424.3700:24:167900:11:0500:00:0000:00:00
118 7005EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:35:274000:06:0311400:16:0526.1100:22:0810300:13:1900:00:0000:00:00
119 7007AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:35:318200:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:349900:06:5810100:15:3426.9800:22:3210200:13:0200:00:0000:00:00
121 677MARIONA CUESTA GARCIAC. TRIATLO MONTORNESCDF00:35:5313900:08:0012800:17:0924.4900:25:097000:10:4400:00:0000:00:00
122 7052BERNAT VALLS MONESC. TRIATLO MONTORNESINFM00:35:5612800:07:3713300:17:3723.8400:25:146900:10:4200:00:0000:00:00
123 7043DAVID APARICIO CASTROVILADECANS TRIATLOINFM00:36:1313200:07:4611600:16:1825.7700:24:049600:12:0900:00:0000:00:00
124 7013MARINA PARRA MARTITRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:36:2214100:08:0514100:18:5122.2800:26:563600:09:2600:00:0000:00:00
125 1753ELISABETH AGUIRRE ANTONELCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF00:36:3012200:07:3112200:16:3325.3800:24:049900:12:2600:00:0000:00:00
126 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:36:3912700:07:3712600:16:4525.0700:24:229700:12:1700:00:0000:00:00
127 7059JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:36:5011700:07:2613400:17:3823.8200:25:048900:11:4600:00:0000:00:00
128 7030MARC FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:37:0414400:08:1913000:17:1624.3200:25:358700:11:2900:00:0000:00:00
129 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF00:37:1613700:07:5513100:17:1924.2500:25:149500:12:0200:00:0000:00:00
130 7009LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:37:2012500:07:3413800:17:5323.4900:25:279200:11:5300:00:0000:00:00
131 7008AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:37:2912300:07:3111900:16:3025.4500:24:0110600:13:2800:00:0000:00:00
132 7011ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYINFF00:37:2912600:07:3412000:16:3025.4500:24:0410400:13:2500:00:0000:00:00
133 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:37:3114300:08:1213200:17:3223.9500:25:449000:11:4700:00:0000:00:00
134 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:37:3114600:08:2612500:16:4425.1000:25:109800:12:2100:00:0000:00:00
135 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:38:3014700:08:3211800:16:2925.4800:25:0110700:13:2900:00:0000:00:00
136 7063MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYINFM00:38:3510300:07:0013600:17:5023.5500:24:5011000:13:4500:00:0000:00:00
137 621MARIO MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM00:38:4714200:08:0613900:18:0023.3300:26:0610000:12:4100:00:0000:00:00
138 1486HANNAH GRACE SPEECHLEY SMCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:39:4213100:07:4211100:16:0026.2500:23:4211600:16:0000:00:0000:00:00
139 7004ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:40:0213000:07:392500:01:39254.5500:09:1814400:30:4400:00:0000:00:00
140 778HUGO CASTOR CAMACHOC.N. SABADELLCDM00:40:1014500:08:2314000:18:1223.0800:26:3510800:13:3500:00:0000:00:00
141 7039DAVID FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:40:2211300:07:2010500:15:3826.8700:22:5811900:17:2400:00:0000:00:00
142 7044ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:40:3613300:07:5013500:17:4623.6400:25:3611300:15:0000:00:0000:00:00
143 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:41:3711400:07:2110000:15:3327.0100:22:5412000:18:4300:00:0000:00:00
144 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:41:425300:06:1914300:20:5820.0300:27:1711200:14:2500:00:0000:00:00
145 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:41:5413500:07:5213700:17:5223.5100:25:4411700:16:1000:00:0000:00:00
146 7027ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM00:44:0412400:07:3214200:20:4620.2200:28:1811400:15:4600:00:0000:00:00
147 7002EIRE MIRANDA ANDRÉSTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:45:2014800:28:18400:00:46547.8300:29:0411800:16:1600:00:0000:00:00
148 7046JOEL PADILLA ROBLESC.N. SABADELLINFM00:46:5413400:07:5114400:23:1418.0800:31:0511500:15:4900:00:0000:00:00
149 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM01:16:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 7037GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:00:00000:05:53000:01:14340.5400:07:07000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7058EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:00:00000:06:17000:00:48525.0000:07:05000:00:0000:00:0000:00:00
NF 604MARC NAVARRO GALANFLOR DE TRIATLOCDM00:00:00000:05:04000:12:1034.5200:17:14000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRAC.N. BADALONACDF00:00:00000:07:08000:01:16331.5800:08:24000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1383ABRIL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:00:00000:06:33000:14:3128.9300:21:04000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:00:00000:06:58000:01:11354.9300:08:09000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 7019PAULA SOLDADO LOPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:29:2014900:08:452600:08:5547.1000:17:408900:11:4000:00:0000:00:00
DQ 7006NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:34:4514600:08:242700:11:2636.7300:19:5011400:14:5500:00:0000:00:00


NP 7025ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF
NP 7026CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 7042TOMAS CLARAMUNT BUCHC.N. CALELLAINFM
NP 7049MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM
NP 7062PAU CUÉLLAR SÀNCHEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM
NP 7064ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYINFM
NP 8001ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDM
NP 8002ADRIA VALL TRTONDACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM
NP 8003BRUNA CABEZA SALICRÚTEAM TRIRELAYINFF
NP 8007LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM
NP 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF
NP 771RICARD LOPEZ FERNANDEZC.N. SABADELLCDM
NP 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994CDM
NP 1122OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONACDM
NP 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM
NP 1206NATALIA BONILLA MÉNDEZC.N. VIC-ETBCDF
NP 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM
NP 7024NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF
NP 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM
NP 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF
NP 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM
NP 1742DIDAC MIRA DAZACLUB NATACIO VALLDOREIXJVM
NP 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM
NP 1885JUDIT GIRONA SANCHEZTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 1932JOAN MAYMÓ RODRÍGUEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDM
NP 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM
NP 1935ENYA LECHUGA FROUININDEPENDIENTECDF
NP 1939QUER CLARAMUNT BUCHC.N. CALELLACDM
NP 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILLOCLUB ESPORTIU Z5CDM
NP 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF
NP 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF
NP 7003LAIA ARIADNA TITUÑA NASIMC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 7015LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAINFF
NP 7016INES ESCRIBANO PEREZCLUB TRIATLO CORNELLAINFF
NP 7018CLARA GENDRA FERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTINFF
NP 7020ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35