RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
199 157 149 6 2 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7045ARCADI SALA CARBASSEC.N. REUS PLOMSINFM00:26:20900:05:324300:12:5732.4300:18:29600:07:5100:00:0000:00:00
2 7048SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:252500:05:51600:00:48525.0000:06:3912200:19:4600:00:0000:00:00
3 8004ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:27:241000:05:334500:13:0831.9800:18:412300:08:4300:00:0000:00:00
4 7031ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:27:476800:06:334400:13:0332.1800:19:361100:08:1100:00:0000:00:00
5 7029HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:30:025500:06:209100:15:0327.9100:21:231900:08:3900:00:0000:00:00
6 7060ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:30:088000:06:405200:13:3331.0000:20:134500:09:5500:00:0000:00:00
7 7033BIEL RODRIGUEZ MORETG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:30:177800:06:398800:14:4128.6000:21:202800:08:5700:00:0000:00:00
8 7061ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:30:248500:06:446700:14:0529.8200:20:493900:09:3500:00:0000:00:00
9 8006MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:30:4610100:06:598100:14:2629.1000:21:253300:09:2100:00:0000:00:00
10 7032MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYINFM00:30:4811500:07:242200:01:21311.1100:08:4513600:22:0300:00:0000:00:00
11 8008ABEL HERNANDEZ QUESADAC.N. BADALONAINFM00:30:545800:06:237300:14:1429.5100:20:375900:10:1700:00:0000:00:00
12 7050BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:31:079000:06:458500:14:3628.7700:21:214200:09:4600:00:0000:00:00
13 7054HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:31:139800:06:577700:14:2129.2700:21:184400:09:5500:00:0000:00:00
14 7040MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:31:183800:06:001800:01:11354.9300:07:1114200:24:0700:00:0000:00:00
15 7041PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:31:4513800:07:581600:01:09365.2200:09:0713700:22:3800:00:0000:00:00
16 7057VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:31:477100:06:367400:14:1529.4700:20:517400:10:5600:00:0000:00:00
17 7055VICTOR GARCIA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:31:476900:06:3411500:16:1825.7700:22:522600:08:5500:00:0000:00:00
18 7034ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:31:5411200:07:181900:01:12350.0000:08:3013900:23:2400:00:0000:00:00
19 7028PABLO SEGURA TURROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:32:233900:06:0211700:16:2225.6600:22:244900:09:5900:00:0000:00:00
20 7047ORIOL RODRIGUEZ MORETG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:32:3211600:07:259600:15:2427.2700:22:494000:09:4300:00:0000:00:00
21 7038MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:32:527900:06:4010900:15:5726.3300:22:375800:10:1500:00:0000:00:00
22 7035POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:32:5612000:07:2710200:15:3426.9800:23:014600:09:5500:00:0000:00:00
23 7056DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:33:4212100:07:2811300:16:0226.2000:23:305600:10:1200:00:0000:00:00
24 8005THÉO SACO PÉREZPRAT TRIATLO 1994INFM00:34:4610800:07:1110400:15:3726.8900:22:489400:11:5800:00:0000:00:00
25 7053MARC MARTINEZ CALDERONCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:34:4611900:07:2711200:16:0126.2200:23:288200:11:1800:00:0000:00:00
26 7051DYLAN MEROTTOL3SCOLA SANT JUSTINFM00:35:1010600:07:037100:14:1029.6500:21:1311100:13:5700:00:0000:00:00
27 7036BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTINFM00:35:2110500:07:0212900:17:1424.3700:24:167900:11:0500:00:0000:00:00
28 7052BERNAT VALLS MONESC. TRIATLO MONTORNESINFM00:35:5612800:07:3713300:17:3723.8400:25:146900:10:4200:00:0000:00:00
29 7043DAVID APARICIO CASTROVILADECANS TRIATLOINFM00:36:1313200:07:4611600:16:1825.7700:24:049600:12:0900:00:0000:00:00
30 7059JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:36:5011700:07:2613400:17:3823.8200:25:048900:11:4600:00:0000:00:00
31 7030MARC FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:37:0414400:08:1913000:17:1624.3200:25:358700:11:2900:00:0000:00:00
32 7063MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYINFM00:38:3510300:07:0013600:17:5023.5500:24:5011000:13:4500:00:0000:00:00
33 7039DAVID FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:40:2211300:07:2010500:15:3826.8700:22:5811900:17:2400:00:0000:00:00
34 7044ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:40:3613300:07:5013500:17:4623.6400:25:3611300:15:0000:00:0000:00:00
35 7027ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM00:44:0412400:07:3214200:20:4620.2200:28:1811400:15:4600:00:0000:00:00
36 7046JOEL PADILLA ROBLESC.N. SABADELLINFM00:46:5413400:07:5114400:23:1418.0800:31:0511500:15:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:47400:05:182600:11:5835.1000:17:16100:07:3100:00:0000:00:00
2 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:23100:04:533600:12:4632.9000:17:39400:07:4400:00:0000:00:00
3 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:432400:05:502700:12:1434.3300:18:04300:07:3900:00:0000:00:00
4 1319ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MANRESACDM00:25:453600:05:57800:00:50504.0000:06:4712100:18:5800:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:25:552800:05:533000:12:2933.6400:18:22200:07:3300:00:0000:00:00
6 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:031300:05:363300:12:3433.4200:18:10800:07:5300:00:0000:00:00
7 592UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:26:28600:05:213700:12:4732.8600:18:081400:08:2000:00:0000:00:00
8 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:26:531800:05:424000:12:5432.5600:18:361300:08:1700:00:0000:00:00
9 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:26:554300:06:072900:12:1934.1000:18:261700:08:2900:00:0000:00:00
10 1172ERIC CLARAMUNT AYZAC.N. MATAROCDM00:27:00700:05:293400:12:3533.3800:18:042700:08:5600:00:0000:00:00
11 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:27:022000:05:441300:01:01413.1100:06:4512500:20:1700:00:0000:00:00
12 625ALESSANDRO TUFANO ITURRALL3SCOLA SANT JUSTCDM00:27:032100:05:483800:12:5032.7300:18:381500:08:2500:00:0000:00:00
13 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:27:111400:05:36300:00:40630.0000:06:1613100:20:5500:00:0000:00:00
14 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:403000:05:536200:13:5530.1800:19:48700:07:5200:00:0000:00:00
15 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:28:076700:06:311400:01:05387.6900:07:3612700:20:3100:00:0000:00:00
16 643SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA SANT JUSTCDM00:28:083400:05:562000:01:14340.5400:07:1013200:20:5800:00:0000:00:00
17 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:28:201500:05:373900:12:5232.6400:18:294300:09:5100:00:0000:00:00
18 1608ARNAU CABALLE PLANELLAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:28:295900:06:251000:00:55458.1800:07:2013300:21:0900:00:0000:00:00
19 1471IKER GARCIA TIJEROTEAM TRIRELAYCDM00:28:407700:06:392100:01:17327.2700:07:5613000:20:4400:00:0000:00:00
20 979MASSIMO PAOLILLOCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:28:459500:06:524900:13:2431.3400:20:161600:08:2900:00:0000:00:00
21 628BRUNO ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:28:522700:05:535700:13:4830.4300:19:413000:09:1100:00:0000:00:00
22 1260BERNAT PASCUAL AGUILERATRANSTRIATLONCDM00:29:0011000:07:151200:01:01413.1100:08:1612900:20:4400:00:0000:00:00
23 781MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLCDM00:29:186300:06:275600:13:4230.6600:20:092900:09:0900:00:0000:00:00
24 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:29:474500:06:108000:14:2229.2300:20:323100:09:1500:00:0000:00:00
25 619BIEL LOPEZ SEBASTIANVILADECANS TRIATLOCDM00:29:5112900:07:386600:14:0229.9300:21:401200:08:1100:00:0000:00:00
26 639JOAN COBOS RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:29:544400:06:097800:14:2129.2700:20:303400:09:2400:00:0000:00:00
27 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:30:084600:06:138300:14:3528.8000:20:483200:09:2000:00:0000:00:00
28 1937SERGI HERNANDEZ SERRANOC.N. CALELLACDM00:30:085400:06:205900:13:5230.2900:20:124700:09:5600:00:0000:00:00
29 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:30:093500:05:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:30:208600:06:446000:13:5230.2900:20:364100:09:4400:00:0000:00:00
31 1875MARCOS FERNANDEZ VARGAS TRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:31:337400:06:362300:01:28286.3600:08:0414000:23:2900:00:0000:00:00
32 1472JORDI GRANELL ZANCATEAM TRIRELAYCDM00:32:219700:06:549200:15:0427.8800:21:586200:10:2300:00:0000:00:00
33 638PAU VILLELLAS ANGULOL3SCOLA SANT JUSTCDM00:33:055100:06:176100:13:5430.2200:20:1110100:12:5400:00:0000:00:00
34 1790ELOI FARO RIUSC.N. TARRACOCDM00:33:365200:06:199700:15:2627.2100:21:459100:11:5100:00:0000:00:00
35 630DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:34:265600:06:227900:14:2229.2300:20:4410900:13:4200:00:0000:00:00
36 580ARNAU PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:057600:06:371700:01:11354.9300:07:4814300:27:1700:00:0000:00:00
37 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:37:3114300:08:1213200:17:3223.9500:25:449000:11:4700:00:0000:00:00
38 621MARIO MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM00:38:4714200:08:0613900:18:0023.3300:26:0610000:12:4100:00:0000:00:00
39 778HUGO CASTOR CAMACHOC.N. SABADELLCDM00:40:1014500:08:2314000:18:1223.0800:26:3510800:13:3500:00:0000:00:00
40 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:41:3711400:07:2110000:15:3327.0100:22:5412000:18:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:25:57200:05:10200:00:38663.1600:05:4812400:20:0900:00:0000:00:00
2 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5JVM00:26:121100:05:353500:12:4033.1600:18:151000:07:5700:00:0000:00:00
3 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:15300:05:13100:00:36700.0000:05:4912600:20:2600:00:0000:00:00
4 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:21800:05:314100:12:5432.5600:18:25900:07:5600:00:0000:00:00
5 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:26:421200:05:352800:12:1534.2900:17:502500:08:5200:00:0000:00:00
6 1609ARNAU CARRERAS COMPTEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:27:034900:06:14900:00:50504.0000:07:0412300:19:5900:00:0000:00:00
7 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:27:582900:05:535000:13:3131.0700:19:241800:08:3400:00:0000:00:00
8 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM00:28:199400:06:491100:00:57442.1100:07:4612800:20:3300:00:0000:00:00
9 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDACREU GROGA CALELLA TRIATLJVM00:28:319300:06:474200:12:5632.4700:19:432400:08:4800:00:0000:00:00
10 1777MARC BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:30:052200:05:492400:01:35265.2600:07:2413800:22:4100:00:0000:00:00
11 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:30:54500:05:197000:14:0729.7500:19:268500:11:2800:00:0000:00:00
12 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMJVM00:31:225000:06:168200:14:3428.8300:20:506600:10:3200:00:0000:00:00
13 1766EMILIO SEBASTIAN CALAHORRCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:31:456000:06:2610600:15:4626.6400:22:123800:09:3300:00:0000:00:00
14 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYJVM00:31:5711100:07:151500:01:09365.2200:08:2414100:23:3300:00:0000:00:00
15 1741DANIEL SOLER VILLEROCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:32:437200:06:369400:15:0927.7200:21:457500:10:5800:00:0000:00:00
16 1678ANDREU RIBAU VIÑETSCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM00:34:5711800:07:2612100:16:3225.4000:23:587600:10:5900:00:0000:00:00
17 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM01:16:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7023MARTINA NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:27:551900:05:435100:13:3231.0300:19:152100:08:4000:00:0000:00:00
2 7021LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:28:082300:05:49500:00:48525.0000:06:3713400:21:3100:00:0000:00:00
3 7014ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTEINFF00:28:483700:05:596900:14:0729.7500:20:062200:08:4200:00:0000:00:00
4 7001BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYINFF00:31:2210000:06:597500:14:1529.4700:21:145400:10:0800:00:0000:00:00
5 7012MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:31:558800:06:458700:14:4028.6400:21:256500:10:3000:00:0000:00:00
6 7022ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:31:578300:06:438400:14:3528.8000:21:186800:10:3900:00:0000:00:00
7 7010LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:338700:06:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7017PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:35:028900:06:4512700:16:4924.9800:23:348600:11:2800:00:0000:00:00
9 7005EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:35:274000:06:0311400:16:0526.1100:22:0810300:13:1900:00:0000:00:00
10 7007AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:35:318200:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7013MARINA PARRA MARTITRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:36:2214100:08:0514100:18:5122.2800:26:563600:09:2600:00:0000:00:00
12 7009LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:37:2012500:07:3413800:17:5323.4900:25:279200:11:5300:00:0000:00:00
13 7011ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYINFF00:37:2912600:07:3412000:16:3025.4500:24:0410400:13:2500:00:0000:00:00
14 7008AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYINFF00:37:2912300:07:3111900:16:3025.4500:24:0110600:13:2800:00:0000:00:00
15 7004ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:40:0213000:07:392500:01:39254.5500:09:1814400:30:4400:00:0000:00:00
16 7002EIRE MIRANDA ANDRÉSTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:45:2014800:28:18400:00:46547.8300:29:0411800:16:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:471600:05:373100:12:3033.6000:18:072000:08:4000:00:0000:00:00
2 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:28:232600:05:52700:00:49514.2900:06:4113500:21:4200:00:0000:00:00
3 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:28:241700:05:384800:13:1431.7400:18:523700:09:3200:00:0000:00:00
4 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:28:434100:06:073200:12:3433.4200:18:415000:10:0200:00:0000:00:00
5 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:29:173300:05:556300:13:5830.0700:19:533500:09:2400:00:0000:00:00
6 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:29:436100:06:264700:13:0831.9800:19:345500:10:0900:00:0000:00:00
7 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:264800:06:146800:14:0629.7900:20:205200:10:0600:00:0000:00:00
8 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESACDF00:30:316200:06:275400:13:3730.8400:20:046300:10:2700:00:0000:00:00
9 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:30:389600:06:535500:13:3930.7700:20:325300:10:0600:00:0000:00:00
10 578FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:556500:06:285800:13:5130.3200:20:196700:10:3600:00:0000:00:00
11 1052IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:31:158400:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:31:487500:06:378900:14:4828.3800:21:256100:10:2300:00:0000:00:00
13 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:31:547300:06:369500:15:2127.3600:21:574800:09:5700:00:0000:00:00
14 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:31:5910200:06:595300:13:3730.8400:20:368400:11:2300:00:0000:00:00
15 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:32:329100:06:459900:15:3227.0400:22:175700:10:1500:00:0000:00:00
16 1612BLANCA PEREZ RODRIGUEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:32:329200:06:468600:14:3928.6700:21:258000:11:0700:00:0000:00:00
17 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:32:556400:06:2811000:15:5826.3000:22:266400:10:2900:00:0000:00:00
18 697DAFNE VIDAL RAMOSCREU GROGA CALELLA TRIATLCDF00:32:5810700:07:046400:13:5930.0400:21:039300:11:5500:00:0000:00:00
19 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:32:594200:06:079800:15:3127.0700:21:388300:11:2100:00:0000:00:00
20 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF00:33:1110400:07:0010800:15:5126.5000:22:516000:10:2000:00:0000:00:00
21 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:33:526600:06:3010700:15:4926.5500:22:198800:11:3300:00:0000:00:00
22 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:34:137000:06:3412400:16:4425.1000:23:187300:10:5500:00:0000:00:00
23 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:575700:06:229300:15:0827.7500:21:3010500:13:2700:00:0000:00:00
24 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:34:5810900:07:1412300:16:4125.1700:23:557700:11:0300:00:0000:00:00
25 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:349900:06:5810100:15:3426.9800:22:3210200:13:0200:00:0000:00:00
26 677MARIONA CUESTA GARCIAC. TRIATLO MONTORNESCDF00:35:5313900:08:0012800:17:0924.4900:25:097000:10:4400:00:0000:00:00
27 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:36:3912700:07:3712600:16:4525.0700:24:229700:12:1700:00:0000:00:00
28 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF00:37:1613700:07:5513100:17:1924.2500:25:149500:12:0200:00:0000:00:00
29 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:37:3114600:08:2612500:16:4425.1000:25:109800:12:2100:00:0000:00:00
30 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:38:3014700:08:3211800:16:2925.4800:25:0110700:13:2900:00:0000:00:00
31 1486HANNAH GRACE SPEECHLEY SMCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:39:4213100:07:4211100:16:0026.2500:23:4211600:16:0000:00:0000:00:00
32 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:41:425300:06:1914300:20:5820.0300:27:1711200:14:2500:00:0000:00:00
33 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:41:5413500:07:5213700:17:5223.5100:25:4411700:16:1000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF00:26:523100:05:544600:13:0831.9800:19:02500:07:5000:00:0000:00:00
2 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:31:054700:06:136500:14:0129.9600:20:147200:10:5100:00:0000:00:00
3 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:31:363200:05:559000:14:5328.2200:20:487100:10:4800:00:0000:00:00
4 1682ANNA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF00:32:198100:06:4210300:15:3426.9800:22:165100:10:0300:00:0000:00:00
5 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:33:1514000:08:017200:14:1029.6500:22:117800:11:0400:00:0000:00:00
6 1457LAIA OLIVER RIBETEAM TRIRELAYJVF00:33:2213600:07:557600:14:1729.4000:22:128100:11:1000:00:0000:00:00
7 1753ELISABETH AGUIRRE ANTONELCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF00:36:3012200:07:3112200:16:3325.3800:24:049900:12:2600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35