RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
199 157 149 6 2 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:17:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11014ALEJANDRO LOPEZ GARCIA00:25:23
21012ALVARO GALLARDO LARA00:25:43
36032MAX SANCHEZ GONZALEZ00:25:57

2. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:17:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11953ADRIA CANTIL DOMENECH00:24:47
26204FERRAN GRAU RIBAS00:26:15
31958TEO BLANCHAR NIETO00:26:21

3. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 01:21:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11629POL BARCELO FULLADOSA00:26:03
21609ARNAU CARRERAS COMPTE00:27:03
31608ARNAU CABALLE PLANELLA00:28:29

4. - C.E. SPEED REPUBLIK - 01:23:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11922CESC PARRAMONA TORRES00:25:55
21931UNAI GUARDIOLA GIL00:27:11
37060ROC ESCOBAR BADIA00:30:08

5. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14592XAVI DUEÑAS CASAMAYOR00:26:12
21704MIQUEL JORDAN BARRAGAN00:26:53
31691DIEGO GÜIMIL GALLEGO00:30:20

6. - L3SCOLA SANT JUST - 01:24:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1625ALESSANDRO TUFANO ITURRALDE00:27:03
2643SERGI ANGULO SOCIAS00:28:08
3628BRUNO ARJONA HERNANDEZ00:28:52

7. - C.N. CALELLA - 01:28:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
18004ARNAU GARCIA MORALES00:27:24
21937SERGI HERNANDEZ SERRANO00:30:08
37040MARTI COLL GATELL00:31:18

8. - C.N. BADALONA - 01:31:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
17029HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZ 00:30:02
27061ALEIX PINEL VILCHES00:30:24
38008ABEL HERNANDEZ QUESADA00:30:54

9. - TEAM TRIRELAY - 01:31:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11471IKER GARCIA TIJERO00:28:40
27032MOHAMED EL AZZOUZI00:30:48
36058ALEX PICALLO MARTIN00:31:57

10. - CLUB ESPORTIU TRIKIDS - 01:34:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
17048SERGI DEL RIO SANTAMARIA00:26:25
27035POL TARRADAS DE LA CORTE00:32:56
37053MARC MARTINEZ CALDERON00:34:46

11. - VILADECANS TRIATLO - 01:34:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15733ALEX RUIZ DEL ARCO00:28:19
2619BIEL LOPEZ SEBASTIAN00:29:51
37043DAVID APARICIO CASTRO00:36:13

12. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 01:34:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11777MARC BOSCH LLONCH00:30:05
21766EMILIO SEBASTIAN CALAHORRO PERALTA00:31:45
31741DANIEL SOLER VILLERO00:32:43

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:35:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
17031ARNAU PEREZ PASTOR00:27:47
27041PAU RIVERO MARTINEZ00:31:45
37052BERNAT VALLS MONES00:35:56

14. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 01:37:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDA00:28:31
27034ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGUEL00:31:54
37030MARC FERRER POCH00:37:04

15. - C.N. SABADELL - 01:53:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1781MARTI GASCH TOLDRÀ00:29:18
2778HUGO CASTOR CAMACHO00:40:10
37027ITTAY SLAVNER CORTE00:44:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35