RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
236 201 194 6 1 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:26:47200:10:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:27:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:28:051600:11:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOJVM00:28:16300:10:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:28:17500:11:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:28:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7045CRISTIAN VASQUEZ TAPIA VLLICENCIA DE DIAABM00:28:54400:10:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:29:13100:10:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM00:29:181100:11:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5532CARLOS MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOJVM00:29:29900:11:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:42600:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:502300:11:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:30:101900:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4772NIL ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOJVM00:30:13800:11:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:30:131300:11:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM00:30:192000:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:30:342900:12:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESJNM00:30:39700:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2724HELENA MORAGAS MOLINACIDADE DE LUGO FLUVIALJNF00:30:422700:12:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8009JEREMIAS DIEZ NAVARRETELLICENCIA DE DIAABM00:30:431400:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1951JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:30:481200:11:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM00:30:571000:11:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:595300:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM00:31:001700:11:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:31:052200:11:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:31:202800:12:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:31:205500:13:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:223400:12:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7051PERE MARQUINA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:31:223800:12:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:31:313100:12:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 2023DAVID FLORES MUÑOZCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:31:401500:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM00:31:474000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:31:473900:12:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1004PAULA BATLLE PLANTADAPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:543300:12:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:32:029400:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:32:034500:13:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMENEPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:094200:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7048XAVIER ROS BORRELLLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:144800:13:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 8018RAUL FRANCO GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:32:231800:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:32:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:32:364100:12:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:392500:12:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M00:32:585100:13:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:33:002100:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1717ALEX GOMEZ MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATABM00:33:027500:14:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:33:042400:12:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:33:093200:12:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M00:33:098100:14:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:33:185400:13:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM00:33:224900:13:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:33:247900:14:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:33:337700:14:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 8020MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIAABM00:33:337800:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 857BRIAN MEIER MÉNDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:33:375200:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:33:566200:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:34:008700:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M00:34:023700:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 8023DAVID MARTINEZ QUIJANOSESTAO TRIATLOI TALDEAABM00:34:077400:14:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:34:094400:13:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:34:166000:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADASUB23F00:34:195000:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV2M00:34:196700:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 5604SERGI ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:34:1912000:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:34:218300:14:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:249500:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM00:34:257200:14:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM00:34:324300:13:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:324700:13:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:34:428500:14:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:34:479700:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:34:5012300:15:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:34:539100:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7038YAROSLAV SYLKALLICENCIA DE DIAABM00:34:599200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:35:008800:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:35:0511500:15:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 1734ANTONI BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M00:35:126500:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM00:35:148000:14:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 1139ALBERT VALLS CALVOTRIATLO LHOSPITALETV2M00:35:1611400:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:35:185800:13:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:35:237300:14:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:35:265600:13:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 2446YAGO DURAN DURAN BASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM00:35:2810700:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF00:35:333600:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 1983DAVID RUIZ MESAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:35:367100:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 793LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:35:375900:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:35:4611300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:35:566400:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M00:35:5812400:15:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M00:35:5910600:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:36:0211600:15:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M00:36:1610300:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:36:257600:14:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 7040RUBEN LUIS MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:36:2810900:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 5396MARC CLÈRIES ARANCLUB TRIATLO PROSANABM00:36:306900:14:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 1024DELIA BLAESSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:316600:13:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 2022FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M00:36:3411000:15:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:36:384600:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
98 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCCT SALOU COSTA DAURADAV2M00:36:418400:14:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
99 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV2M00:36:4412800:15:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:36:4612600:15:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:36:4814200:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONSUB23M00:36:4812100:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 2016MARIO GIL HERNÁNDEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:36:5515500:17:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:37:0610000:14:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF00:37:083500:12:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:37:0912500:15:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM00:37:1011700:15:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
108 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:37:127000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 2010MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M00:37:1413400:16:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
110 3943JOSE MARIA BEA GONZALEZTRANSTRIATLONV1M00:37:2214600:17:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
111 7042DAVID RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAABM00:37:338900:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
112 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:37:3611200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 7049MARTA ROS BORRELLLLICENCIA DE DIAJNF00:37:383000:12:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
114 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M00:37:399900:14:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 2013GABRIEL MARIA MANCILLAINDEPENDIENTEV1M00:37:4313600:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 1995MARTA GORT PANIELLOCLUB TRIATLO PROSANABF00:37:4610100:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
117 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:37:5212700:15:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:0711900:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
119 1779CARLOS MASIP DOMINGOC.E. NO TE PARESV2M00:38:2913500:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:38:3111100:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:38:329000:14:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:402600:12:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:38:4210500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:38:515700:13:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
125 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV2M00:38:5514400:17:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
126 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F00:38:5713200:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:39:0413300:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 1563DOLORS PRADELL LOPEZVILADECANS TRIATLOABF00:39:168600:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:39:2113000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
130 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:39:2310200:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
131 7046ELENA MATEO ANARTEMONTILLA-CORDOBA TRIATLONABF00:39:3412900:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
132 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:39:3815000:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F00:39:4415400:17:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M00:39:5013800:16:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
135 7039POL RIBAS VILLALLICENCIA DE DIAABM00:39:5711800:15:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:40:1514000:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:40:2313700:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
138 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M00:40:3714100:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 8013IVAN ROJO PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M00:40:4015800:17:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
140 1985AIDA PADILLA GONZÁLEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:40:4216400:18:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
141 8006MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:40:5314700:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
142 1278JORDI MARTI PAPIOLTRANSTRIATLONV2M00:40:5916900:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
143 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:41:0314500:17:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
144 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M00:41:078200:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
145 614LINA BALLESTEROSVILADECANS TRIATLOABF00:41:099600:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
146 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:41:1410800:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
147 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:41:159800:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
148 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M00:41:2116200:18:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
149 8021MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:41:276100:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
150 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:41:276300:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
151 7044CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2915900:17:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
152 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M00:41:3214300:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
153 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONAJVF00:41:3710400:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M00:41:4416100:17:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
155 8017JORDI PUCHE SOLERLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4615600:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
156 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:41:4714900:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
157 7054JORGE BÉJARLLICENCIA DE DIAV1M00:41:559300:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
158 2008EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:42:1814800:17:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
159 1292DANIEL DEL PINO CABEZAC.E. TRIPLAY PRATV1M00:42:3317800:19:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
160 8014FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M00:43:0312200:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
161 1996MÓNICA HERRERO VARGASCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:43:0516500:18:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
162 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:43:2818300:21:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
163 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:43:3017100:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
164 7041ALVARO ABELLA MARCOSLLICENCIA DE DIAV1M00:43:3915200:17:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
165 8022ADRIÀ FELIPE ZÚÑIGALLICENCIA DE DIAJNM00:43:4916600:18:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
166 7053VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:5617700:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
167 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF00:43:586800:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
168 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:44:0317900:19:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
169 7052DAVID LOPEZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:0518000:19:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
170 8007JOSE GABRIEL PEREZ FRANCLLICENCIA DE DIAV3M00:44:2713900:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
171 7033CRISTINA GOMILA OLIVESLLICENCIA DE DIAV1F00:44:5315300:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
172 855BETH VILANOVA LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:5516700:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
173 1775MIREIA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F00:45:2213100:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
174 3132JESSICA SANCHEZ MARTINC.E. MEDITERRANIV1F00:45:2617400:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
175 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:45:5015100:17:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
176 7047VIDAL MANUEL LAGOS OTOYALLICENCIA DE DIAV1M00:46:2619100:24:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
177 615ESTHER JAEN FLORESVILADECANS TRIATLOABF00:46:3418200:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
178 3179SALVADOR MAS CAPDEVILATRANSTRIATLONV1M00:46:4316300:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
179 8016ALEX FORCADALLICENCIA DE DIAABM00:46:4516000:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
180 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F00:46:5917200:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
181 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F00:47:0815700:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
182 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:47:2818400:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
183 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:47:3917000:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
184 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:48:2317300:19:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
185 7050JESUS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV2M00:49:3518600:21:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
186 8010MIREIA GARCÍA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1F00:49:5417600:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
187 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:50:0116800:18:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
188 1590SONIA PÉREZ GILCLUB PROAMABF00:51:2418700:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
189 8005JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV3M00:51:3018500:21:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
190 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:53:1317500:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
191 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F00:53:3018100:20:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
192 611TERESA MADRONA PASTRANAVILADECANS TRIATLOV2F00:55:1218900:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
193 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:55:2618800:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
194 1594ZITA HERNANDEZ LARRAÑAGACLUB PROAMV1F00:56:3519000:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 8008SIMON LOBERA JONESLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8012PEDRO FERNANDEZ CARPINTERC.D.E.TRIATLON SAN SEBASTV1M00:00:00000:11:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:00:00000:12:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 870JOAN MONROY FLORENCIANOCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:00:00000:13:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M00:00:00000:11:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONJVF00:00:00000:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 1777MARC BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVM01:29:19000:52:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 2019ALBERTO JUIDIAS DELGADOCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 7034PAU GONZALEZ ROBLESLLICENCIA DE DIAABM
NP 7035MIRIAM JUAREZ MURIELLLICENCIA DE DIAV1F
NP 7036PABLO FERNÁNDEZ GIRÓNLLICENCIA DE DIAABM
NP 7037JAIME LÓPEZ RIVERALLICENCIA DE DIAABM
NP 7043MARCOS RIOS ROSSELLÓLLICENCIA DE DIAABM
NP 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM
NP 2785NACHO NUEZ BENEDICTOCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 7055MARC MUÑOZ SORIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7056VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV2F
NP 8011MARIO CASTELLANOS SALAMANTRIARROYOABM
NP 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM
NP 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF
NP 3401DAVID VERGES MARTINEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M
NP 8015ALBERTO ALFARO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8024ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUC.D. TALAVERA TRAININGABM
NP 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M
NP 722TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLOV1M
NP 738JOSEP SOLE VALLDAURAASS TRIATLETES MANRESANSV1M
NP 825AAMAROUSS YOUNESSCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF
NP 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF
NP 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M
NP 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 842JAVIER CATASUS BRISETRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M
NP 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM
NP 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F
NP 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM
NP 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MANRESAABM
NP 1682ANNA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF
NP 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM
NP 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF
NP 1898FRANCESC TURIAS VALLESPIINDEPENDIENTEV1M
NP 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35