RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
236 201 194 6 1 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINACIDADE DE LUGO FLUVIALJNF00:30:422700:12:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1004PAULA BATLLE PLANTADAPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:543300:12:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:33:185400:13:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:34:008700:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADASUB23F00:34:195000:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF00:35:333600:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 793LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:35:375900:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:35:4611300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:35:566400:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1024DELIA BLAESSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:316600:13:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF00:37:083500:12:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:37:3611200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7049MARTA ROS BORRELLLLICENCIA DE DIAJNF00:37:383000:12:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1995MARTA GORT PANIELLOCLUB TRIATLO PROSANABF00:37:4610100:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:38:329000:14:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F00:38:5713200:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:39:0413300:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1563DOLORS PRADELL LOPEZVILADECANS TRIATLOABF00:39:168600:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:39:2113000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:39:2310200:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7046ELENA MATEO ANARTEMONTILLA-CORDOBA TRIATLONABF00:39:3412900:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:39:3815000:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F00:39:4415400:17:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1985AIDA PADILLA GONZÁLEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:40:4216400:18:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8006MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:40:5314700:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 614LINA BALLESTEROSVILADECANS TRIATLOABF00:41:099600:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:41:159800:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:41:276300:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8021MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:41:276100:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONAJVF00:41:3710400:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:41:4714900:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1996MÓNICA HERRERO VARGASCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:43:0516500:18:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF00:43:586800:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7033CRISTINA GOMILA OLIVESLLICENCIA DE DIAV1F00:44:5315300:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 855BETH VILANOVA LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:5516700:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1775MIREIA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F00:45:2213100:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 3132JESSICA SANCHEZ MARTINC.E. MEDITERRANIV1F00:45:2617400:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:45:5015100:17:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 615ESTHER JAEN FLORESVILADECANS TRIATLOABF00:46:3418200:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F00:46:5917200:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F00:47:0815700:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:47:2818400:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:47:3917000:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:48:2317300:19:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8010MIREIA GARCÍA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1F00:49:5417600:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 1590SONIA PÉREZ GILCLUB PROAMABF00:51:2418700:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:53:1317500:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F00:53:3018100:20:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 611TERESA MADRONA PASTRANAVILADECANS TRIATLOV2F00:55:1218900:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:55:2618800:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1594ZITA HERNANDEZ LARRAÑAGACLUB PROAMV1F00:56:3519000:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONJVF00:00:00000:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7035MIRIAM JUAREZ MURIELLLICENCIA DE DIAV1F
NP 7056VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV2F
NP 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF
NP 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF
NP 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF
NP 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F
NP 1682ANNA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJVF
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF
NP 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35