RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
236 201 194 6 1 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOJVM00:28:16300:10:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:28:17500:11:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM00:29:181100:11:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5532CARLOS MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOJVM00:29:29900:11:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4772NIL ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOJVM00:30:13800:11:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM00:30:192000:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM00:30:571000:11:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM00:31:001700:11:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:31:202800:12:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:31:313100:12:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2023DAVID FLORES MUÑOZCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:31:401500:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM00:31:474000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:32:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:324700:13:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:35:008800:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:35:237300:14:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESJNM00:30:39700:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM00:34:257200:14:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM00:34:324300:13:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:34:428500:14:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2446YAGO DURAN DURAN BASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM00:35:2810700:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM00:37:1011700:15:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8022ADRIÀ FELIPE ZÚÑIGALLICENCIA DE DIAJNM00:43:4916600:18:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:502300:11:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:30:101900:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:30:131300:11:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:31:205500:13:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:223400:12:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7048XAVIER ROS BORRELLLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:144800:13:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:32:364100:12:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:392500:12:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:35:0511500:15:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1734ANTONI BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M00:35:126500:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONSUB23M00:36:4812100:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1951JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:30:481200:11:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7051PERE MARQUINA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:31:223800:12:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:31:473900:12:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M00:33:098100:14:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:33:247900:14:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:33:337700:14:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M00:34:023700:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:34:094400:13:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5604SERGI ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:34:1912000:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:34:479700:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:34:5012300:15:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:35:185800:13:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M00:35:5910600:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:36:0211600:15:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M00:36:1610300:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:36:4814200:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:37:0610000:14:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:37:0912500:15:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2010MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M00:37:1413400:16:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3943JOSE MARIA BEA GONZALEZTRANSTRIATLONV1M00:37:2214600:17:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M00:37:399900:14:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2013GABRIEL MARIA MANCILLAINDEPENDIENTEV1M00:37:4313600:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:38:3111100:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:38:515700:13:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:40:1514000:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:40:2313700:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M00:40:3714100:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8013IVAN ROJO PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M00:40:4015800:17:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:41:0314500:17:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:41:1410800:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7044CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2915900:17:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M00:41:4416100:17:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 8017JORDI PUCHE SOLERLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4615600:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7054JORGE BÉJARLLICENCIA DE DIAV1M00:41:559300:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1292DANIEL DEL PINO CABEZAC.E. TRIPLAY PRATV1M00:42:3317800:19:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7041ALVARO ABELLA MARCOSLLICENCIA DE DIAV1M00:43:3915200:17:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:44:0317900:19:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7052DAVID LOPEZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:0518000:19:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7047VIDAL MANUEL LAGOS OTOYALLICENCIA DE DIAV1M00:46:2619100:24:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 3179SALVADOR MAS CAPDEVILATRANSTRIATLONV1M00:46:4316300:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:30:342900:12:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M00:32:585100:13:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:33:093200:12:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV2M00:34:196700:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:34:218300:14:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1139ALBERT VALLS CALVOTRIATLO LHOSPITALETV2M00:35:1611400:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:35:265600:13:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M00:35:5812400:15:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:36:257600:14:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCCT SALOU COSTA DAURADAV2M00:36:418400:14:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV2M00:36:4412800:15:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:37:127000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1779CARLOS MASIP DOMINGOC.E. NO TE PARESV2M00:38:2913500:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:38:4210500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV2M00:38:5514400:17:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1278JORDI MARTI PAPIOLTRANSTRIATLONV2M00:40:5916900:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M00:41:078200:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M00:41:2116200:18:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2008EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:42:1814800:17:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8014FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M00:43:0312200:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7050JESUS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV2M00:49:3518600:21:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:50:0116800:18:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2022FRANCESC XAVIER RICO CALDINDEPENDIENTEV3M00:36:3411000:15:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M00:39:5013800:16:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M00:41:3214300:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:43:3017100:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8007JOSE GABRIEL PEREZ FRANCLLICENCIA DE DIAV3M00:44:2713900:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8005JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV3M00:51:3018500:21:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF00:35:333600:12:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:35:566400:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF00:37:083500:12:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:39:2310200:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONAJVF00:41:3710400:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINACIDADE DE LUGO FLUVIALJNF00:30:422700:12:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7049MARTA ROS BORRELLLLICENCIA DE DIAJNF00:37:383000:12:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF00:43:586800:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:47:3917000:18:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADASUB23F00:34:195000:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1024DELIA BLAESSPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:316600:13:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:38:329000:14:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1985AIDA PADILLA GONZÁLEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:40:4216400:18:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1775MIREIA BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F00:45:2213100:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F00:47:0815700:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:37:3611200:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F00:39:4415400:17:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F00:41:276300:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7033CRISTINA GOMILA OLIVESLLICENCIA DE DIAV1F00:44:5315300:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 855BETH VILANOVA LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:44:5516700:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3132JESSICA SANCHEZ MARTINC.E. MEDITERRANIV1F00:45:2617400:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F00:46:5917200:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F00:47:2818400:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:48:2317300:19:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8010MIREIA GARCÍA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1F00:49:5417600:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:55:2618800:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1594ZITA HERNANDEZ LARRAÑAGACLUB PROAMV1F00:56:3519000:23:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 611TERESA MADRONA PASTRANAVILADECANS TRIATLOV2F00:55:1218900:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F00:38:5713200:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:45:5015100:17:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F00:53:3018100:20:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:26:47200:10:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:27:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:28:051600:11:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:28:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7045CRISTIAN VASQUEZ TAPIA VLLICENCIA DE DIAABM00:28:54400:10:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:29:13100:10:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:42600:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8009JEREMIAS DIEZ NAVARRETELLICENCIA DE DIAABM00:30:431400:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:595300:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:31:052200:11:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:32:029400:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:32:034500:13:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMENEPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:094200:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8018RAUL FRANCO GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:32:231800:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:33:002100:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1717ALEX GOMEZ MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATABM00:33:027500:14:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:33:042400:12:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM00:33:224900:13:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8020MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIAABM00:33:337800:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 857BRIAN MEIER MÉNDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:33:375200:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:33:566200:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8023DAVID MARTINEZ QUIJANOSESTAO TRIATLOI TALDEAABM00:34:077400:14:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:34:166000:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:249500:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:34:539100:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7038YAROSLAV SYLKALLICENCIA DE DIAABM00:34:599200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM00:35:148000:14:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 1983DAVID RUIZ MESAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:35:367100:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7040RUBEN LUIS MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:36:2810900:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5396MARC CLÈRIES ARANCLUB TRIATLO PROSANABM00:36:306900:14:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:36:384600:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:36:4612600:15:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 2016MARIO GIL HERNÁNDEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:36:5515500:17:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7042DAVID RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAABM00:37:338900:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:37:5212700:15:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:0711900:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:402600:12:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7039POL RIBAS VILLALLICENCIA DE DIAABM00:39:5711800:15:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7053VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:5617700:19:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8016ALEX FORCADALLICENCIA DE DIAABM00:46:4516000:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1004PAULA BATLLE PLANTADAPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:543300:12:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:33:185400:13:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:34:008700:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 793LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:35:375900:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:35:4611300:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1995MARTA GORT PANIELLOCLUB TRIATLO PROSANABF00:37:4610100:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:39:0413300:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1563DOLORS PRADELL LOPEZVILADECANS TRIATLOABF00:39:168600:14:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:39:2113000:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7046ELENA MATEO ANARTEMONTILLA-CORDOBA TRIATLONABF00:39:3412900:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:39:3815000:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8006MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:40:5314700:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 614LINA BALLESTEROSVILADECANS TRIATLOABF00:41:099600:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:41:159800:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8021MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:41:276100:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:41:4714900:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1996MÓNICA HERRERO VARGASCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:43:0516500:18:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 615ESTHER JAEN FLORESVILADECANS TRIATLOABF00:46:3418200:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1590SONIA PÉREZ GILCLUB PROAMABF00:51:2418700:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:53:1317500:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:43:2818300:21:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35