RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
289 274 15 0 1500 37 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 54FRANCESC GODOY CONTRERASINDEPENDIENTEABM01:52:32100:21:06100:57:1838.7401:18:24400:34:0800:00:3500:00:35
2 55JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM01:57:20300:22:331601:01:1336.2601:23:46200:33:3400:00:4600:00:35
3 56FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M01:58:501300:23:53501:00:5036.4901:24:43300:34:0700:00:4300:00:41
4 57ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:59:57200:21:094701:02:4635.3701:23:55900:36:0200:00:4500:00:42
5 58ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:18500:22:391501:01:1036.2901:23:491300:36:2900:00:4400:00:36
6 59BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOFLOR DE TRIATLOSUB23M02:03:073700:26:29201:00:3136.6801:27:001000:36:0700:00:5300:00:33
7 60RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M02:03:211600:24:033701:02:1635.6501:26:191600:37:0200:00:4900:00:45
8 61NACHO VILLARRUEL CURRAC.E. RAYOTEAMABM02:03:532800:25:473201:01:5335.8701:27:401100:36:1300:01:0800:01:04
9 62RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:03400:22:333601:02:1335.6801:24:464300:39:1700:00:5700:00:43
10 63ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994ABM02:04:15700:23:40901:00:5736.4201:24:374900:39:3800:00:4400:00:36
11 64HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:04:195800:27:44601:00:5036.4901:28:34800:35:4500:00:4800:00:38
12 65JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM02:04:245600:27:231701:01:1836.2201:28:41700:35:4300:00:5600:00:47
13 66SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994ABF02:04:251200:23:522201:01:2336.1701:25:153700:39:1000:00:4300:00:38
14 67PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM02:04:325300:27:132801:01:4135.9901:28:54500:35:3800:00:5600:00:59
15 68ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:04:381400:23:534501:02:4335.4001:26:362300:38:0200:01:0100:00:57
16 69ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:04:44600:22:463901:02:2335.5901:25:094600:39:3500:00:4900:01:05
17 70LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M02:04:472000:24:452901:01:4735.9301:26:322800:38:1500:00:4600:00:59
18 71JOAN MONFORT GUIMERAC.E.T. DISTANCEABM02:05:154100:26:351001:00:5836.4101:27:332100:37:4200:00:5000:00:59
19 72RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:05:263400:26:151201:01:0236.3701:27:172600:38:0900:01:0700:00:44
20 73ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM02:05:272900:25:522601:01:3236.0801:27:242400:38:0300:00:4700:00:51
21 74ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:05:343100:25:551901:01:2036.2001:27:152900:38:1900:00:5100:00:45
22 75POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:05800:23:415201:03:1235.1301:26:533900:39:1200:00:5500:00:55
23 76DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONAABM02:06:186700:28:08301:00:3136.6801:28:392000:37:3900:00:5200:00:44
24 77EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:06:194700:27:064101:02:3535.4701:29:411400:36:3800:00:5700:00:55
25 78ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:06:322100:24:512701:01:3336.0701:26:245800:40:0800:00:4600:00:44
26 79NADIR BOURAS MOUSSAOUIC.N. CALELLAJNM02:06:383200:26:021101:01:0136.3801:27:034700:39:3500:00:4300:00:37
27 80XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MANRESAABM02:06:422300:25:004001:02:2935.5301:27:294100:39:1300:00:5400:00:58
28 81JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:06:446200:27:57701:00:5236.4701:28:492200:37:5500:01:0400:00:47
29 82JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM02:07:074000:26:34801:00:5436.4501:27:285000:39:3900:00:5300:00:56
30 83CLAUDIA PEREZ PAYPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:101000:23:514801:02:5535.2801:26:466200:40:2400:00:4700:00:43
31 84ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:07:126500:28:05401:00:4536.5401:28:503000:38:2200:01:0400:00:47
32 85ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:07:238200:29:034401:02:4135.4201:31:44600:35:3900:02:1500:00:54
33 86ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM02:07:415900:27:452001:01:2036.2001:29:053200:38:3600:01:1300:01:08
34 87VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:07:584300:26:485601:03:3234.9401:30:201900:37:3800:01:0000:01:24
35 88DANIEL LUCENA BUSTOSC.E. RAYOTEAMABM02:08:075200:27:112501:01:3036.1001:28:414400:39:2600:01:0600:00:44
36 89DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM02:08:092600:25:343001:01:4735.9301:27:216700:40:4800:00:5200:00:39
37 90JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M02:08:191100:23:514301:02:3935.4301:26:308400:41:4900:00:5600:00:48
38 91SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:08:30900:23:425801:03:3734.9001:27:197100:41:1100:00:4400:00:51
39 92OSCAR MARTINEZ CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:429100:30:012301:01:2536.1501:31:261700:37:1600:01:0700:00:50
40 93JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:08:526300:28:001401:01:0436.3501:29:045200:39:4800:00:5500:01:04
41 94SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM02:09:015000:27:083401:01:5835.8301:29:065500:39:5500:01:1000:01:08
42 95MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:075500:27:182101:01:2236.1801:28:406400:40:2700:00:4800:00:48
43 96GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:09:383500:26:223101:01:4935.9101:28:117600:41:2700:01:0500:01:32
44 97IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM02:09:512500:25:303301:01:5635.8401:27:269000:42:2500:01:2600:00:51
45 98ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM02:10:048500:29:116201:03:5634.7201:33:071500:36:5700:01:1700:00:54
46 99POL VIZUETE SANDOVALTRI+9 EL MASNOUABM02:10:311500:23:593801:02:2035.6101:26:1911300:44:1200:00:5400:00:47
47 100MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM02:10:399000:29:572401:01:2936.1101:31:264000:39:1300:00:4800:00:42
48 101RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM02:10:457300:28:235101:03:0735.1701:31:304200:39:1500:01:0600:00:49
49 102DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:10:476400:28:026701:04:4134.3201:32:432500:38:0400:00:5100:01:09
50 103MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M02:10:543300:26:091801:01:1936.2101:27:2810300:43:2600:01:1000:00:52
51 104GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:11:155400:27:174201:02:3535.4701:29:527300:41:2300:01:1400:00:53
52 105POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM02:11:249800:30:271301:01:0436.3501:31:315400:39:5300:00:5000:00:53
53 106JAVIER RUIZ SALVADORTRIATHELITEABM02:11:256600:28:065701:03:3534.9101:31:415100:39:4400:01:1200:00:55
54 107HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:11:274200:26:457101:05:0934.0801:31:544500:39:3300:01:2400:01:02
55 108PABLO MARTINEZ CRUZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:11:328400:29:114601:02:4535.3801:31:564800:39:3600:00:5800:01:11
56 109CLARA AULINAS PRATC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:11:341900:24:396901:04:5334.2201:29:328700:42:0200:00:5400:00:53
57 110MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:11:405100:27:104901:03:0635.1801:30:167400:41:2400:01:1700:01:19
58 111IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M02:12:048100:29:005001:03:0735.1701:32:075600:39:5700:01:1000:01:13
59 112ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M02:12:517700:28:465501:03:2535.0101:32:116500:40:4000:01:4600:01:30
60 113ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:13:082700:25:438501:06:1633.5001:31:597000:41:0900:01:0200:01:11
61 114OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV2M02:13:383600:26:246401:04:0134.6801:30:259800:43:1300:01:0400:01:24
62 115SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:13:596100:27:555301:03:2335.0201:31:189200:42:4100:01:0000:00:46
63 116ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM02:14:087500:28:327601:05:4433.7701:34:165300:39:5200:00:4500:00:43
64 117AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM02:14:312200:24:569001:06:4133.2901:31:379400:42:5400:01:1600:00:47
65 118ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:14:579200:30:068201:06:0233.6201:36:083600:38:4900:01:2400:01:44
66 119ANTONI CAPELL BUENDIAASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M02:14:587600:28:438301:06:0733.5801:34:505900:40:0800:01:1200:00:55
67 120MARIO ARANDA GOMEZC.E. NO TE PARESABM02:15:0213200:32:087401:05:1834.0001:37:261800:37:3600:01:0000:01:28
68 121RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM02:16:052400:25:066301:04:0134.6801:29:0714900:46:5800:01:0300:01:01
69 122ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M02:16:2414600:32:577301:05:1634.0101:38:132700:38:1100:01:2200:00:58
70 123CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM02:16:3710400:31:148801:06:3833.3201:37:523500:38:4500:01:4600:00:46
71 124VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM02:16:464600:27:0310401:08:1732.5101:35:207500:41:2600:01:0800:01:00
72 125RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:16:5813700:32:267801:05:5033.7201:38:163300:38:4200:01:1400:01:22
73 126VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM02:17:1313300:32:118001:05:5133.7101:38:023800:39:1100:01:4300:01:02
74 127ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:17:151700:24:1611401:08:5332.2301:33:0910900:44:0600:01:0800:00:46
75 128MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:17:2317000:34:256601:04:2834.4401:38:533100:38:3000:02:0400:01:41
76 129JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M02:17:267100:28:215401:03:2435.0201:31:4513000:45:4100:00:5900:00:54
77 130ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM02:17:5318600:35:363501:02:0235.7901:37:386000:40:1500:00:5400:00:46
78 131XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:18:2111300:31:348901:06:4033.3001:38:145700:40:0700:01:5000:00:59
79 132LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:3815000:33:157001:05:0034.1501:38:156100:40:2300:01:2900:00:56
80 133FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M02:18:4116900:34:246001:03:5234.7601:38:166300:40:2500:01:3700:01:17
81 134MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:013800:26:3011601:09:1032.1001:35:4010000:43:2100:00:4500:00:43
82 135JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M02:19:239600:30:249501:07:5432.7001:38:186900:41:0500:02:0200:01:01
83 136AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:3012500:31:567901:05:5133.7101:37:478100:41:4300:01:2400:00:42
84 137MIREIA MASIP CARCELENINDEPENDIENTEABF02:19:3314200:32:475901:03:4634.8101:36:339600:43:0000:01:2600:01:24
85 138SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:19:451800:24:3222201:18:5928.1101:43:311200:36:1400:00:3800:00:39
86 139ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:19:5713100:32:078401:06:1333.5301:38:208000:41:3700:00:4800:01:19
87 140CRISTIAN ARMENGOL GARCIAC.N. CALELLAABM02:20:1113900:32:357501:05:3533.8501:38:108500:42:0100:02:1200:00:57
88 141RAUL MANSILLA ESTEBANC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:20:1110800:31:226101:03:5534.7301:35:1711900:44:5400:01:4200:00:59
89 142BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF02:20:187400:28:267201:05:1234.0501:33:3814600:46:4000:00:5800:01:10
90 143ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM02:21:1113600:32:2412801:10:0231.7001:42:263400:38:4500:01:1800:00:50
91 144JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M02:21:2210500:31:189201:06:4433.2701:38:029900:43:2000:01:2100:00:56
92 145BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM02:21:3110600:31:199301:06:5033.2201:38:0910100:43:2200:01:0800:00:59
93 146JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV2M02:21:379300:30:109801:07:5732.6701:38:0710400:43:3000:01:2500:00:56
94 147ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM02:21:409400:30:156801:04:5034.2401:35:0514100:46:3500:00:5600:00:49
95 148AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:21:4815600:33:586501:04:0434.6501:38:0210700:43:4600:01:2700:00:55
96 149MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:21:548000:28:598601:06:1733.4901:35:1614500:46:3800:01:3100:00:56
97 150DAVID RAL FERNANDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:22:2511400:31:359101:06:4133.2901:38:1611100:44:0900:02:1600:01:12
98 151TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:22:5611100:31:2911801:09:2631.9701:40:558600:42:0100:01:2100:01:12
99 152ANGEL VIDAL BOLDUCLUB TRIATLO PROSANV2M02:23:0316400:34:109901:08:0432.6201:42:146800:40:4900:02:4600:00:59
100 153SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:23:205700:27:3813501:10:3131.4801:38:0912100:45:1100:01:1300:00:57
101 154JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:23:4116200:34:099701:07:5632.6801:42:057900:41:3600:02:1000:00:41
102 155AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M02:24:184900:27:0810501:08:3232.3901:35:4017000:48:3800:00:4600:01:13
103 156DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M02:24:329500:30:239601:07:5632.6801:38:1913500:46:1300:01:4000:01:02
104 157QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:24:546800:28:0813001:10:0931.6501:38:1714300:46:3700:01:2600:01:03
105 158CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM02:25:0210300:31:129401:07:0533.0901:38:1714700:46:4500:01:0700:01:06
106 159MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:25:1622000:37:558101:06:0033.6401:43:557200:41:2100:01:2200:01:02
107 160XAVIER GASTO RODRIGUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:25:3114800:32:5913401:10:3031.4901:43:298800:42:0200:02:4700:02:03
108 161MARC VILAMANYA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAABM02:25:5014000:32:3712201:09:4931.8001:42:2610200:43:2400:01:2300:00:54
109 162JULIA LUCAS FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:26:1714300:32:4711501:08:5932.1801:41:4611500:44:3100:01:1900:01:13
110 163HARTMANN ESTRUCH GAYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:26:3318000:35:0512701:10:0031.7101:45:057700:41:2800:02:2100:01:11
111 164MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:26:3313800:32:2712401:09:5431.7601:42:2111200:44:1200:02:0800:01:00
112 165YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M02:26:4612400:31:5410801:08:3732.3501:40:3113600:46:1500:02:0000:01:16
113 166CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M02:26:4920800:37:1811201:08:4932.2601:46:076600:40:4200:01:3700:01:13
114 167GUILLEM BOIXEDA PLANASC.N. VIC-ETBSUB23M02:27:0214700:32:5715701:12:0130.8301:44:588900:42:0400:01:5600:01:00
115 168NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:27:1011500:31:3613201:10:2631.5201:42:0212000:45:0800:01:2200:00:49
116 7ALBA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
117 169JORDI CARRASCO SANZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:27:1312200:31:5313901:10:5331.3201:42:4611400:44:2700:01:1000:01:08
118 170SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:27:3615500:33:5712501:09:5831.7301:43:5510600:43:4100:01:3000:01:16
119 171GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM02:27:4116300:34:0910201:08:1432.5401:42:2312500:45:1800:01:3400:00:59
120 172AGUSTI OLIVERA GAMEROC.E.E. SANT GERVASIV1M02:28:008700:29:2518301:13:5230.0501:43:1711800:44:4300:03:1000:01:51
121 173MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM02:28:177800:28:497701:05:4733.7501:34:3622500:53:4100:01:0500:00:57
122 174JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:28:2123000:38:3010101:08:0632.6001:46:368300:41:4500:01:3600:01:12
123 175AINA AMENGUAL OLIVERC.E. KATOA BARCELONAABF02:28:2510200:31:1113801:10:5031.3401:42:0113800:46:2400:01:0500:01:26
124 176MARCOS BIBIÁN URBÁNC.A. IGUALADAJNM02:28:2916000:34:0411001:08:4032.3301:42:4413100:45:4500:01:0000:01:08
125 177JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M02:28:3217800:34:4110701:08:3532.3701:43:1612400:45:1600:01:4800:01:30
126 178JESUS NIÑO PRUANOC.E. NO TE PARESABM02:28:3511900:31:4715001:11:3631.0101:43:2312300:45:1200:01:5600:01:42
127 179DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:28:5019300:36:0813101:10:1731.5901:46:259100:42:2500:01:1300:01:03
128 180MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:28:5412100:31:508701:06:2233.4501:38:1218900:50:4200:01:2600:01:09
129 181LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:29:038600:29:1214701:11:2631.0801:40:3816500:48:2500:01:1400:00:59
130 182CARLOS ROCA CARREÑOINDEPENDIENTEABM02:29:3511700:31:4014601:11:1931.1301:42:5914200:46:3600:01:5000:01:12
131 183ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF02:29:3620000:36:2215401:11:4130.9701:48:037800:41:3300:01:5300:01:21
132 184ANDREU MARSAL FORTUNYCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:29:5012800:32:0014301:11:1331.1701:43:1314400:46:3700:01:3600:01:40
133 185PABLO PERDIGUEROINDEPENDIENTEABM02:30:024400:26:5014801:11:2931.0601:38:1920100:51:4300:01:5300:01:01
134 186GAUGERIC PIQUE CASTELLATRI+9 EL MASNOUABM02:30:036000:27:4813601:10:3131.4801:38:1920200:51:4400:02:1900:01:04
135 187NURIA PUBILL LLEONARTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:30:167000:28:2116601:12:3030.6201:40:5117700:49:2500:02:1900:01:23
136 188FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM02:30:2116500:34:1211101:08:4132.3201:42:5315300:47:2800:01:1900:01:35
137 189MANUEL YAÑEZ MARTINEZCLUB PROAMV1M02:30:2416700:34:1716301:12:1530.7301:46:3210800:43:5200:03:0000:01:30
138 190ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF02:30:3813500:32:1518001:13:4430.1101:45:5911600:44:3900:02:0200:01:20
139 191NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M02:31:0023900:39:2110001:08:0532.6101:47:2610500:43:3400:02:1900:01:26
140 192GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:31:2011600:31:3916001:12:1430.7301:43:5315200:47:2700:02:0100:01:23
141 193MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:248300:29:1018201:13:4830.0801:42:5816600:48:2600:01:3000:01:11
142 194ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF02:31:2713400:32:1419101:14:3229.7901:46:4611700:44:4100:01:1300:01:11
143 195CARLES ORO BEACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:31:2919600:36:0911701:09:1632.0501:45:2513300:46:0400:01:1800:01:39
144 196SERGI MATÓ FERRER G. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:31:3419700:36:0914501:11:1831.1401:47:2711000:44:0700:02:4300:01:15
145 197FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:31:4815900:34:0312001:09:4231.8501:43:4516100:48:0300:01:2100:01:15
146 198JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F02:31:5811200:31:3312601:09:5931.7201:41:3218800:50:2600:01:0500:00:55
147 199CARLES OVIEDO GARCIAC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:32:0420300:36:2716901:12:3730.5701:49:049500:43:0000:03:0000:01:43
148 200SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM02:32:064500:26:5219401:14:4929.6701:41:4118700:50:2500:01:5500:01:04
149 201FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:32:5118500:35:3215301:11:3930.9801:47:1112900:45:4000:02:1700:00:55
150 202LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:32:524800:27:0820301:15:5229.2601:43:0018000:49:5200:00:5500:01:12
151 203TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:32:5310900:31:2214401:11:1831.1401:42:4018400:50:1300:01:4500:00:59
152 204JOSE PUERTA LUNACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:33:0322500:38:0211901:09:3531.9001:47:3712700:45:2600:02:1400:01:26
153 205NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:33:0522200:37:5816501:12:2430.6601:50:229300:42:4300:01:5300:01:04
154 206BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:33:1911000:31:2318801:14:0729.9501:45:3015900:47:4900:01:3100:01:13
155 207JULIA FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABF02:33:2117600:34:3811301:08:5032.2501:43:2818100:49:5300:02:1100:01:59
156 208ANNA FELIP ALEGRETINDEPENDIENTEABF02:33:2910000:31:0115101:11:3631.0101:42:3719200:50:5200:01:1900:00:52
157 209ADRIÀ MOLIST GÓMEZINDEPENDIENTEABM02:33:3416100:34:0610601:08:3432.3801:42:4019300:50:5400:02:1000:00:59
158 210MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M02:33:3516600:34:1218601:14:0229.9901:48:1412600:45:2100:02:3000:01:50
159 211FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM02:33:3724100:39:3716201:12:1530.7301:51:528200:41:4500:01:2900:01:15
160 212MARIONA ÀVILA I TINTORÉC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:33:5217100:34:2917501:13:2230.2601:47:5113200:46:0100:01:2400:01:04
161 213LAIA MARTIN MAGDALENAC.E. RAYOTEAMABF02:33:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
162 214JULIO CESAR DE ALMEIDAINDEPENDIENTEABM02:34:0515800:34:0117801:13:3130.2001:47:3214000:46:3300:02:0700:01:12
163 215JORGE ROMERO GABARDOSC.N. CATALUNYAABM02:34:159900:30:4020401:15:5429.2501:46:3415700:47:4100:03:4700:01:06
164 216SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF02:34:3714400:32:5015201:11:3930.9801:44:2918300:50:0800:01:5700:01:22
165 217MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM02:34:5217900:34:5013301:10:3031.4901:45:2017900:49:3200:01:5200:01:37
166 218SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV2M02:34:5520400:36:4315801:12:0330.8101:48:4613400:46:0900:01:3500:01:12
167 219JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:34:5718100:35:1017201:13:1430.3101:48:2413900:46:3300:01:4500:00:55
168 220BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:35:0210100:31:1018101:13:4730.0901:44:5718200:50:0500:01:1300:01:21
169 221ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M02:35:0323100:38:3010301:08:1732.5101:46:4716200:48:1600:01:4300:01:42
170 222FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M02:35:0721200:37:2612901:10:0931.6501:47:3515400:47:3200:02:3300:01:27
171 223JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M02:35:1221900:37:5312101:09:4531.8301:47:3815500:47:3400:02:4900:01:05
172 224NURIA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F02:35:2124000:39:2913701:10:4131.4101:50:1012200:45:1100:01:3100:01:01
173 225JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM02:35:4517500:34:3815501:11:4430.9501:46:2217600:49:2300:01:0200:01:14
174 226SANDRO FERNANDEZ FERNANDECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:35:5513000:32:0516401:12:2230.6801:44:2719900:51:2800:02:2800:01:54
175 227ANDREA HOM DIAZTRIATHELITEABF02:36:0218800:35:4317301:13:2030.2701:49:0315000:46:5900:01:3900:01:15
176 228DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM02:36:0822700:38:1214001:10:5331.3201:49:0515100:47:0300:01:3600:01:30
177 229OSCAR NEGRE MORENOGAVA TRIATLOV2M02:36:2019000:35:5815901:12:0530.8001:48:0316300:48:1700:03:2100:01:30
178 230JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M02:36:263900:26:3324901:26:4925.5701:53:229700:43:0400:01:0700:11:33
179 232JOAQUIM DE CIURANA GAYG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M02:36:597200:28:2220501:16:1429.1201:44:3621000:52:2300:03:2700:02:53
180 231ANTONI FERNANDEZ MASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:36:5915400:33:5312301:09:5131.7801:43:4422100:53:1500:01:4200:01:09
181 233TOMAS PARADINAS SALSONG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:37:0021500:37:3314201:11:0531.2301:48:3816400:48:2200:02:4400:01:00
182 234ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:37:056900:28:1418901:14:2829.8101:42:4223100:54:2300:04:1500:01:19
183 235MARTA CERDÀ CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:37:1914500:32:5420001:15:4829.2901:48:4216900:48:3700:01:3600:01:49
184 236MARTA LATORRE RAMIREZCLUB TRIATLO PROSANABF02:37:5012300:31:5317601:13:2730.2201:45:2021200:52:3000:02:3300:01:02
185 237JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROABF02:38:218800:29:2820101:15:4829.2901:45:1621800:53:0500:01:0900:00:53
186 238MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:38:3620600:36:5616101:12:1430.7301:49:1017800:49:2600:02:3600:01:47
187 239ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M02:38:4419100:36:0218701:14:0429.9701:50:0617100:48:3800:01:4500:01:27
188 240VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:38:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
189 241CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:39:1215100:33:1817401:13:2130.2701:46:3921300:52:3300:02:4100:01:23
190 242GERMAN CABRERA OLIVENCIAC.N. MATAROABM02:39:3618900:35:4819001:14:3029.8001:50:1817400:49:1800:01:5600:01:26
191 243JOSEP TRUJILLO OLIVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:39:4115300:33:4418501:14:0129.9901:47:4520600:51:5600:03:0100:01:24
192 9EMMA CARRERAS BOLADERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:39:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
193 244ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M02:39:4617200:34:3017101:12:5330.4601:47:2321100:52:2300:02:0800:01:00
194 245MANUEL BROTO SALGUEIROT3 TEAMV1M02:39:5821800:37:4814101:11:0231.2501:48:5019400:51:0800:03:1200:01:28
195 246GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM02:40:1922800:38:1610901:08:3832.3501:46:5422300:53:2500:02:0300:01:00
196 247GABRIEL MARIA MANCILLAINDEPENDIENTEV1M02:40:2521700:37:3719601:15:1029.5301:52:4715600:47:3800:01:5100:01:33
197 248FRAN VIEDMA RUSINDEPENDIENTEV1M02:40:2718400:35:1521001:17:2328.6901:52:3815800:47:4900:02:5700:01:58
198 249ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:40:4912000:31:4819701:15:2829.4201:47:1622400:53:3300:02:3000:02:12
199 250OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M02:40:5215700:34:0119801:15:3229.3901:49:3319600:51:1900:01:2800:00:59
200 251RAUL BUIL VALENZUELAC.N. CATALUNYAABM02:41:1723800:39:1617701:13:2930.2101:52:4516800:48:3200:02:4500:01:30
201 252NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F02:41:3411800:31:4622101:18:5828.1101:50:4419000:50:5000:01:1400:01:20
202 253ARIADNA LOPEZ RIERAC.N. MATAROSUB23F02:41:4422400:38:0215601:12:0130.8301:50:0320000:51:4100:01:2500:01:22
203 254ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:41:4815200:33:2319201:14:3929.7401:48:0222700:53:4600:01:3300:01:48
204 255JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:42:1116800:34:1923501:21:3527.2101:55:5413700:46:1700:01:5600:01:35
205 256JOSE JAVIER CARRETO PASCUFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:42:3112700:31:5822001:18:3828.2301:50:3620500:51:5500:02:4700:01:40
206 257JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:42:3117300:34:3222401:19:0028.1001:53:3217300:48:5900:02:0200:01:09
207 258ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:42:4423200:38:3214901:11:3031.0501:50:0221400:52:4200:01:1700:00:56
208 259JAUME CARRASCO ALOMÀC.N. VIC-ETBV1M02:42:5812900:32:0521901:18:3328.2601:50:3820900:52:2000:02:0900:01:44
209 260CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:42:5819500:36:0816701:12:3530.5901:48:4323000:54:1500:02:2200:01:23
210 261MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:43:1014100:32:4621101:17:2628.6701:50:1221700:52:5800:01:2900:02:17
211 262CARLOS HUERTAS NADALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:43:3021300:37:2819301:14:4829.6801:52:1619500:51:1400:02:4100:01:04
212 263AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF02:44:0220500:36:5618401:13:5630.0301:50:5221900:53:1000:02:3200:01:32
213 264ALBERT THIERRI TATJE MASRC.N. CATALUNYAV2M02:44:3020200:36:2521501:17:4728.5401:54:1218600:50:1800:03:1000:01:27
214 265AROA ARDANUY MOYANOITRIATLETES SOLIDARISABF02:44:557900:28:5423001:20:2527.6101:49:1923900:55:3600:01:3000:01:14
215 266JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV2M02:45:2925900:44:1320201:15:4829.2902:00:0112800:45:2800:03:1300:01:26
216 267PACO GARRIDO SALIDOINDEPENDIENTEV2M02:45:4021000:37:2320901:16:4928.9001:54:1219800:51:2800:03:1700:01:28
217 268ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM02:45:5023700:39:1320601:16:2029.0801:55:3318500:50:1700:02:1900:01:42
218 269HÈCTOR GALINDO CIDRERAITRIATLETES SOLIDARISABM02:46:229700:30:2421201:17:2928.6501:47:5325200:58:2900:02:1400:01:23
219 270MARTA MARI FERNANDEZITRIATLETES SOLIDARISABF02:47:0014900:33:0123301:21:1427.3301:54:1521500:52:4500:01:2000:01:24
220 271JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:47:1519900:36:1821801:18:1128.3901:54:2921600:52:4600:01:4100:01:51
221 272OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM02:47:2925200:42:4421601:17:5828.4702:00:4214800:46:4700:02:1100:01:03
222 273JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDIENTEV1M02:47:4424400:40:3022701:19:1728.0001:59:4716000:47:5700:03:1600:01:10
223 274CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF02:47:5020100:36:2519501:15:0829.5501:51:3324300:56:1700:01:3900:02:10
224 275MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF02:47:5020900:37:2020801:16:4328.9401:54:0322800:53:4700:01:4900:01:11
225 276CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM02:48:5218300:35:1221301:17:3128.6401:52:4324200:56:0900:01:5900:01:24
226 277BERTA BASSOLS GONZALEZC.N. MATAROABF02:49:3124200:40:1417001:12:5030.4801:53:0424400:56:2700:01:4400:01:18
227 278JOSEP ANTONI FERNANDEZ PETRI+9 EL MASNOUV1M02:50:0322100:37:5621401:17:3228.6301:55:2823300:54:3500:02:4500:02:41
228 279ISAURA VILA ROMEROITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3417400:34:3624301:24:1426.3601:58:5020300:51:4400:02:1100:02:01
229 280MARTA SABATER MARTOSITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3412600:31:5824801:26:1625.7301:58:1420800:52:2000:02:2500:01:27
230 281JUAN JOSE RIERA DOMINGUEZC.N. MATAROABM02:51:3619800:36:1620701:16:4128.9501:52:5725400:58:3900:01:5900:01:31
231 282ANGEL LEON DE DALMAUITRIATLETES SOLIDARISABM02:51:3826600:47:0517901:13:4130.1302:00:4619100:50:5200:01:2900:01:13
232 283ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:52:0224800:41:5623401:21:2427.2702:03:2017200:48:4200:01:4800:02:09
233 284SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M02:52:3526200:44:4619901:15:4529.3102:00:3120700:52:0400:02:3200:00:59
234 285XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM02:52:3725300:42:4921701:17:5828.4702:00:4720400:51:5000:02:4000:01:16
235 286CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLV1F02:54:0423500:39:0422301:19:0028.1001:58:0424000:56:0000:01:5200:01:32
236 287PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:54:2323600:39:1323601:21:5627.1002:01:0922000:53:1400:03:2600:02:24
237 288ANNA ROCAMORA POMARCLUB TRIATLO PROSANABF02:54:4325000:42:1924201:23:5626.4502:06:1516700:48:2800:02:5100:01:38
238 289RICARDO HABERMEYER SAN MINDEPENDIENTEV1M02:55:3522300:38:0116801:12:3730.5701:50:3826101:04:5700:01:3400:04:10
239 290DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM02:55:3917700:34:4025501:29:3924.7602:04:1919700:51:2000:01:5200:02:19
240 291RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:56:2624300:40:1523201:21:0227.4002:01:1723700:55:0900:02:3800:01:31
241 292FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:56:3110700:31:2022901:20:2327.6201:51:4326001:04:4800:02:0100:01:49
242 293MARTIN ERNESTO SUAREZ YUMC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:56:3724700:41:2124701:25:5525.8402:07:1617500:49:2100:02:5100:02:13
243 294MELANIE GIL I PRADESCLUB TRIATLO ATLESABF02:56:5821400:37:3223101:20:3027.5801:58:0225500:58:5600:02:3100:01:39
244 295JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:57:048900:29:5426802:05:4117.6602:35:35100:21:2900:01:5200:02:18
245 296DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:59:3722600:38:0723701:22:0427.0502:00:1125600:59:2600:02:0500:01:40
246 297JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MANRESAV3M02:59:4123300:38:3424101:23:3226.5802:02:0624900:57:3500:02:1000:02:15
247 298PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM02:59:4925700:43:5322501:19:1128.0402:03:0424500:56:4500:01:4700:02:28
248 299VICTOR ALONSO FONSCLUB TRIATLO ATLESABM02:59:5025600:43:5022601:19:1528.0102:03:0524600:56:4500:01:5000:02:23
249 300TANIA ANSON CARRASCOSOTRI+9 EL MASNOUABF03:01:5819200:36:0325901:32:0424.1102:08:0722900:53:5100:01:5800:01:32
250 301EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUV1M03:02:1626300:45:0023801:22:1027.0202:07:1023600:55:0600:02:5700:01:45
251 302MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F03:02:2021600:37:3625301:29:2924.8102:07:0523800:55:1500:02:2500:01:44
252 303M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F03:02:4421100:37:2525601:30:2024.5802:07:4523500:54:5900:02:1100:02:37
253 304FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM03:03:283000:25:5326201:35:2423.2702:01:1725801:02:1100:04:1500:01:50
254 305ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M03:04:2226500:47:0223901:22:2826.9202:09:3023400:54:5200:00:5800:02:28
255 306JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM03:04:2524900:42:1024601:25:1826.0302:07:2824700:56:5700:01:2000:01:24
256 307AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF03:05:3826000:44:1325201:27:4425.3002:11:5722600:53:4100:02:3400:01:05
257 308MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M03:06:0818700:35:4324401:24:2226.3102:00:0526401:06:0300:01:5300:01:15
258 309ESTHER LÓPEZ TORROJAC.E. RAYOTEAMV2F03:06:5926800:47:0824001:22:4226.8402:09:5024800:57:0900:02:4900:01:31
259 310PERE LUCIO SUBIRACHSCLUB TRIATLO ARENYSV1M03:07:1626100:44:1425401:29:3724.7702:13:5122200:53:2500:01:5600:02:04
260 311ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M03:07:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
261 312FRANCISCO JAVIER LASUNCIOC.E. RAYOTEAMV2M03:08:0823400:38:5126101:34:4923.4102:13:4023200:54:2800:02:2800:01:12
262 313JOAN SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV2M03:11:2425400:43:2924501:25:1626.0402:08:4525901:02:3900:02:4600:02:01
263 314XAVI MONTAÑÀ CAELLESC.N. CALELLAV1M03:11:5118200:35:1125701:30:3624.5002:05:4726501:06:0400:02:1600:02:07
264 315MAITE PUJAL BUCHACAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF03:12:5626700:47:0625001:27:1825.4302:14:2425300:58:3200:03:2300:01:34
265 316ELISENDA GOMEZ ANGELATSINDEPENDIENTEV2F03:13:1219400:36:0826601:40:5522.0002:17:0324100:56:0900:05:4600:03:50
266 317TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M03:16:2322900:38:1622801:20:1827.6501:58:3426801:17:4900:03:0700:02:15
267 318CRISTINA MAS ARRIBASCCT SALOU COSTA DAURADAV1F03:17:2024500:40:4825801:31:3024.2602:12:1826201:05:0200:03:0100:02:18
268 319KARELY CHAMORRO ZAMBRANOTRANSTRIATLONABF03:17:2124600:41:1526401:38:0722.6302:19:2225100:57:5900:02:5000:01:24
269 320ENRIQUE PEREZ GARRIGOSG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM03:17:3420700:37:0025101:27:3825.3302:04:3826701:12:5600:03:4300:03:04
270 321MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUV1F03:19:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
271 322ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F03:19:4926400:45:2826301:36:4322.9502:22:1125000:57:3800:02:5700:01:52
272 323JAUME ASENSIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M03:25:2325800:44:0026001:32:0524.1102:16:0526601:09:1800:03:1600:01:55
273 324MIQUEL SANCHEZ SANCHEZINDEPENDIENTEV2M03:26:3925100:42:3326501:38:1922.5802:20:5226301:05:4700:05:1400:03:36
274 325MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F03:32:2825500:43:4726701:47:1520.7002:31:0225701:01:2600:03:1800:02:25


NF 23ALEX GALLEGO PELLICEROC.N. CATALUNYASUB23M00:00:00000:32:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2500:00:00
NF 27JOAQUIM COOPER JORDANC.N. SABADELLV1M00:00:00000:34:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0100:00:00
NF 28ALEX JULIEN BULEC.N. CATALUNYAV1M00:00:00000:15:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 44JAUME FELIUBADALÓ RUBIOINDEPENDIENTEABM00:00:00000:32:05001:12:5130.4701:44:56000:00:0000:01:5200:01:00
NF 45IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:00:00000:36:06001:22:3426.8901:58:40000:00:0000:03:1000:01:11
NF 46MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLSUB23M00:00:00000:30:02001:17:4528.5501:47:47000:00:0000:01:3000:01:24
NF 47MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:00:00000:26:18001:01:1136.2801:27:29000:00:0000:00:5400:00:55
NF 48SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:00:00000:27:20001:04:1434.5601:31:34000:00:0000:01:0300:00:57
NF 49ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.E.T. DISTANCEV1M00:00:00000:24:37001:10:2931.5001:35:06000:00:0000:01:1100:00:56
NF 50SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M00:00:00000:25:36001:01:4535.9501:27:21000:00:0000:01:0300:00:50
NF 51MARTÍ BIGORDA VILLALVAC.N. TERRASSAV1M00:00:00000:28:32001:08:2032.4901:36:52000:00:0000:02:1400:02:41
NF 52IVAN RODENAS GONZALEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M00:00:00000:41:41001:19:1028.0402:00:51000:00:0000:02:1800:01:15
NF 53JAVIER CATASUS BRISETRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M00:00:00000:29:33001:14:1729.8901:43:50000:00:0000:01:2300:02:05
NF 6SARA LIZARITURRY SETIENC.E.T. DISTANCESUB23F00:00:00000:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 14LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:00:00000:29:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 24ALBERT BERROCAL CABALLEROC.E. KATOA BARCELONASUB23M
NP 25PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESASUB23M
NP 26AMADEU CASSANYE SALAINDEPENDIENTEV1M
NP 29ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M
NP 30ALBERT DAUSÀ RODRÍGUEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M
NP 31ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M
NP 32VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 33MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M
NP 34IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M
NP 35IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESV1M
NP 36FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M
NP 37RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M
NP 38IGNACIO GUERRA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUV1M
NP 39JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 40FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M
NP 41JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M
NP 42SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 43ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E. RAYOTEAMV2M
NP 16MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MANRESAABM
NP 17JOAN MARC RAMON CORDEROITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 18GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 19VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 20JAVIER GARCIA GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 21FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM
NP 22JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M
NP 1MILOS MALLOL SOLERPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROABF
NP 3ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF
NP 4HELENA MORAGAS MOLINAINDEPENDIENTEJNF
NP 5MARIA CASALS MOJICAINDEPENDIENTEJNF
NP 8ANNA RIART MIQUELCCT SALOU COSTA DAURADAV1F
NP 10VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F
NP 11DAVID GERARD WALSHINDEPENDIENTEABM
NP 12ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM
NP 13ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROABM
NP 15JOSE SANTOS GARCESTGCBINNABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35