RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
289 274 15 0 1500 37 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 66SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994ABF02:04:251200:23:522201:01:2336.1701:25:153700:39:1000:00:4300:00:38
2 77EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:06:194700:27:064101:02:3535.4701:29:411400:36:3800:00:5700:00:55
3 83CLAUDIA PEREZ PAYPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:101000:23:514801:02:5535.2801:26:466200:40:2400:00:4700:00:43
4 109CLARA AULINAS PRATC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:11:341900:24:396901:04:5334.2201:29:328700:42:0200:00:5400:00:53
5 127ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:17:151700:24:1611401:08:5332.2301:33:0910900:44:0600:01:0800:00:46
6 134MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:013800:26:3011601:09:1032.1001:35:4010000:43:2100:00:4500:00:43
7 137MIREIA MASIP CARCELENINDEPENDIENTEABF02:19:3314200:32:475901:03:4634.8101:36:339600:43:0000:01:2600:01:24
8 142BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF02:20:187400:28:267201:05:1234.0501:33:3814600:46:4000:00:5800:01:10
9 151TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:22:5611100:31:2911801:09:2631.9701:40:558600:42:0100:01:2100:01:12
10 162JULIA LUCAS FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:26:1714300:32:4711501:08:5932.1801:41:4611500:44:3100:01:1900:01:13
11 7ALBA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 175AINA AMENGUAL OLIVERC.E. KATOA BARCELONAABF02:28:2510200:31:1113801:10:5031.3401:42:0113800:46:2400:01:0500:01:26
13 181LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:29:038600:29:1214701:11:2631.0801:40:3816500:48:2500:01:1400:00:59
14 183ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF02:29:3620000:36:2215401:11:4130.9701:48:037800:41:3300:01:5300:01:21
15 187NURIA PUBILL LLEONARTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:30:167000:28:2116601:12:3030.6201:40:5117700:49:2500:02:1900:01:23
16 190ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF02:30:3813500:32:1518001:13:4430.1101:45:5911600:44:3900:02:0200:01:20
17 193MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:248300:29:1018201:13:4830.0801:42:5816600:48:2600:01:3000:01:11
18 194ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF02:31:2713400:32:1419101:14:3229.7901:46:4611700:44:4100:01:1300:01:11
19 198JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F02:31:5811200:31:3312601:09:5931.7201:41:3218800:50:2600:01:0500:00:55
20 202LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:32:524800:27:0820301:15:5229.2601:43:0018000:49:5200:00:5500:01:12
21 203TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:32:5310900:31:2214401:11:1831.1401:42:4018400:50:1300:01:4500:00:59
22 205NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:33:0522200:37:5816501:12:2430.6601:50:229300:42:4300:01:5300:01:04
23 206BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:33:1911000:31:2318801:14:0729.9501:45:3015900:47:4900:01:3100:01:13
24 207JULIA FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABF02:33:2117600:34:3811301:08:5032.2501:43:2818100:49:5300:02:1100:01:59
25 208ANNA FELIP ALEGRETINDEPENDIENTEABF02:33:2910000:31:0115101:11:3631.0101:42:3719200:50:5200:01:1900:00:52
26 212MARIONA ÀVILA I TINTORÉC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:33:5217100:34:2917501:13:2230.2601:47:5113200:46:0100:01:2400:01:04
27 213LAIA MARTIN MAGDALENAC.E. RAYOTEAMABF02:33:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 216SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF02:34:3714400:32:5015201:11:3930.9801:44:2918300:50:0800:01:5700:01:22
29 220BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:35:0210100:31:1018101:13:4730.0901:44:5718200:50:0500:01:1300:01:21
30 224NURIA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F02:35:2124000:39:2913701:10:4131.4101:50:1012200:45:1100:01:3100:01:01
31 227ANDREA HOM DIAZTRIATHELITEABF02:36:0218800:35:4317301:13:2030.2701:49:0315000:46:5900:01:3900:01:15
32 235MARTA CERDÀ CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:37:1914500:32:5420001:15:4829.2901:48:4216900:48:3700:01:3600:01:49
33 236MARTA LATORRE RAMIREZCLUB TRIATLO PROSANABF02:37:5012300:31:5317601:13:2730.2201:45:2021200:52:3000:02:3300:01:02
34 237JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROABF02:38:218800:29:2820101:15:4829.2901:45:1621800:53:0500:01:0900:00:53
35 9EMMA CARRERAS BOLADERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:39:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 252NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F02:41:3411800:31:4622101:18:5828.1101:50:4419000:50:5000:01:1400:01:20
37 253ARIADNA LOPEZ RIERAC.N. MATAROSUB23F02:41:4422400:38:0215601:12:0130.8301:50:0320000:51:4100:01:2500:01:22
38 258ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:42:4423200:38:3214901:11:3031.0501:50:0221400:52:4200:01:1700:00:56
39 261MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:43:1014100:32:4621101:17:2628.6701:50:1221700:52:5800:01:2900:02:17
40 263AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF02:44:0220500:36:5618401:13:5630.0301:50:5221900:53:1000:02:3200:01:32
41 265AROA ARDANUY MOYANOITRIATLETES SOLIDARISABF02:44:557900:28:5423001:20:2527.6101:49:1923900:55:3600:01:3000:01:14
42 270MARTA MARI FERNANDEZITRIATLETES SOLIDARISABF02:47:0014900:33:0123301:21:1427.3301:54:1521500:52:4500:01:2000:01:24
43 274CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF02:47:5020100:36:2519501:15:0829.5501:51:3324300:56:1700:01:3900:02:10
44 275MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF02:47:5020900:37:2020801:16:4328.9401:54:0322800:53:4700:01:4900:01:11
45 277BERTA BASSOLS GONZALEZC.N. MATAROABF02:49:3124200:40:1417001:12:5030.4801:53:0424400:56:2700:01:4400:01:18
46 279ISAURA VILA ROMEROITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3417400:34:3624301:24:1426.3601:58:5020300:51:4400:02:1100:02:01
47 280MARTA SABATER MARTOSITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3412600:31:5824801:26:1625.7301:58:1420800:52:2000:02:2500:01:27
48 286CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLV1F02:54:0423500:39:0422301:19:0028.1001:58:0424000:56:0000:01:5200:01:32
49 288ANNA ROCAMORA POMARCLUB TRIATLO PROSANABF02:54:4325000:42:1924201:23:5626.4502:06:1516700:48:2800:02:5100:01:38
50 294MELANIE GIL I PRADESCLUB TRIATLO ATLESABF02:56:5821400:37:3223101:20:3027.5801:58:0225500:58:5600:02:3100:01:39
51 300TANIA ANSON CARRASCOSOTRI+9 EL MASNOUABF03:01:5819200:36:0325901:32:0424.1102:08:0722900:53:5100:01:5800:01:32
52 302MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F03:02:2021600:37:3625301:29:2924.8102:07:0523800:55:1500:02:2500:01:44
53 303M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F03:02:4421100:37:2525601:30:2024.5802:07:4523500:54:5900:02:1100:02:37
54 307AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF03:05:3826000:44:1325201:27:4425.3002:11:5722600:53:4100:02:3400:01:05
55 309ESTHER LÓPEZ TORROJAC.E. RAYOTEAMV2F03:06:5926800:47:0824001:22:4226.8402:09:5024800:57:0900:02:4900:01:31
56 315MAITE PUJAL BUCHACAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF03:12:5626700:47:0625001:27:1825.4302:14:2425300:58:3200:03:2300:01:34
57 316ELISENDA GOMEZ ANGELATSINDEPENDIENTEV2F03:13:1219400:36:0826601:40:5522.0002:17:0324100:56:0900:05:4600:03:50
58 318CRISTINA MAS ARRIBASCCT SALOU COSTA DAURADAV1F03:17:2024500:40:4825801:31:3024.2602:12:1826201:05:0200:03:0100:02:18
59 319KARELY CHAMORRO ZAMBRANOTRANSTRIATLONABF03:17:2124600:41:1526401:38:0722.6302:19:2225100:57:5900:02:5000:01:24
60 321MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUV1F03:19:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 322ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F03:19:4926400:45:2826301:36:4322.9502:22:1125000:57:3800:02:5700:01:52
62 325MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F03:32:2825500:43:4726701:47:1520.7002:31:0225701:01:2600:03:1800:02:25


NF 6SARA LIZARITURRY SETIENC.E.T. DISTANCESUB23F00:00:00000:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1MILOS MALLOL SOLERPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROABF
NP 3ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF
NP 4HELENA MORAGAS MOLINAINDEPENDIENTEJNF
NP 5MARIA CASALS MOJICAINDEPENDIENTEJNF
NP 8ANNA RIART MIQUELCCT SALOU COSTA DAURADAV1F
NP 10VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35