RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
289 274 15 0 1500 37 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 194ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROJNF02:31:2713400:32:1419101:14:3229.7901:46:4611700:44:4100:01:1300:01:11
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 79NADIR BOURAS MOUSSAC.N. CALELLAJNM02:06:383200:26:021101:01:0136.3801:27:034700:39:3500:00:4300:00:37
2 105POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM02:11:249800:30:271301:01:0436.3501:31:315400:39:5300:00:5000:00:53
3 130ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM02:17:5318600:35:363501:02:0235.7901:37:386000:40:1500:00:5400:00:46
4 145BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM02:21:3110600:31:199301:06:5033.2201:38:0910100:43:2200:01:0800:00:59
5 158CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM02:25:0210300:31:129401:07:0533.0901:38:1714700:46:4500:01:0700:01:06
6 176MARCOS BIBIÁN URBÁNC.A. IGUALADAJNM02:28:2916000:34:0411001:08:4032.3301:42:4413100:45:4500:01:0000:01:08
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 66SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994ABF02:04:251200:23:522201:01:2336.1701:25:153700:39:1000:00:4300:00:38
2 83CLAUDIA PEREZ PAYPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:101000:23:514801:02:5535.2801:26:466200:40:2400:00:4700:00:43
3 109CLARA AULINAS PRATC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:11:341900:24:396901:04:5334.2201:29:328700:42:0200:00:5400:00:53
4 127ARIADNA ARISÓ VILANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:17:151700:24:1611401:08:5332.2301:33:0910900:44:0600:01:0800:00:46
5 151TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:22:5611100:31:2911801:09:2631.9701:40:558600:42:0100:01:2100:01:12
6 7ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 193MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:31:248300:29:1018201:13:4830.0801:42:5816600:48:2600:01:3000:01:11
8 198JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F02:31:5811200:31:3312601:09:5931.7201:41:3218800:50:2600:01:0500:00:55
9 202LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:32:524800:27:0820301:15:5229.2601:43:0018000:49:5200:00:5500:01:12
10 206BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:33:1911000:31:2318801:14:0729.9501:45:3015900:47:4900:01:3100:01:13
11 208ANNA FELIP ALEGRETINDEPENDIENTEABF02:33:2910000:31:0115101:11:3631.0101:42:3719200:50:5200:01:1900:00:52
12 212MARIONA ÀVILA I TINC.E. KATOA BARCELONASUB23F02:33:5217100:34:2917501:13:2230.2601:47:5113200:46:0100:01:2400:01:04
13 253ARIADNA LOPEZ RIERAC.N. MATAROSUB23F02:41:4422400:38:0215601:12:0130.8301:50:0320000:51:4100:01:2500:01:22
14 294MELANIE GIL I PRADECLUB TRIATLO ATLESABF02:56:5821400:37:3223101:20:3027.5801:58:0225500:58:5600:02:3100:01:39
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 56FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M01:58:501300:23:53501:00:5036.4901:24:43300:34:0700:00:4300:00:41
2 59BRUNO MONTEFUSCO DEFLOR DE TRIATLOSUB23M02:03:073700:26:29201:00:3136.6801:27:001000:36:0700:00:5300:00:33
3 63ARITZ RODRIGUEZ ALVPRAT TRIATLO 1994ABM02:04:15700:23:40901:00:5736.4201:24:374900:39:3800:00:4400:00:36
4 69ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M02:04:44600:22:463901:02:2335.5901:25:094600:39:3500:00:4900:01:05
5 75POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:05800:23:415201:03:1235.1301:26:533900:39:1200:00:5500:00:55
6 87VICTOR ROYO CALAVECLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:07:584300:26:485601:03:3234.9401:30:201900:37:3800:01:0000:01:24
7 91SERGI ALIAGA TORRENCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:08:30900:23:425801:03:3734.901:27:197100:41:1100:00:4400:00:51
8 102DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:10:476400:28:026701:04:4134.3201:32:432500:38:0400:00:5100:01:09
9 113ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:13:082700:25:438501:06:1633.501:31:597000:41:0900:01:0200:01:11
10 118ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:14:579200:30:068201:06:0233.6201:36:083600:38:4900:01:2400:01:44
11 122ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M02:16:2414600:32:577301:05:1634.0101:38:132700:38:1100:01:2200:00:58
12 129JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M02:17:267100:28:215401:03:2435.0201:31:4513000:45:4100:00:5900:00:54
13 165YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M02:26:4612400:31:5410801:08:3732.3501:40:3113600:46:1500:02:0000:01:16
14 167GUILLEM BOIXEDA PLAC.N. VIC-ETBSUB23M02:27:0214700:32:5715701:12:0130.8301:44:588900:42:0400:01:5600:01:00
15 168NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:27:1011500:31:3613201:10:2631.5201:42:0212000:45:0800:01:2200:00:49
16 171GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM02:27:4116300:34:0910201:08:1432.5401:42:2312500:45:1800:01:3400:00:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 134MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONAABF02:19:013800:26:3011601:09:1032.101:35:4010000:43:2100:00:4500:00:43
2 142BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF02:20:187400:28:267201:05:1234.0501:33:3814600:46:4000:00:5800:01:10
3 175AINA AMENGUAL OLIVEC.E. KATOA BARCELONAABF02:28:2510200:31:1113801:10:5031.3401:42:0113800:46:2400:01:0500:01:26
4 181LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:29:038600:29:1214701:11:2631.0801:40:3816500:48:2500:01:1400:00:59
5 183ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF02:29:3620000:36:2215401:11:4130.9701:48:037800:41:3300:01:5300:01:21
6 213LAIA MARTIN MAGDALEC.E. RAYOTEAMABF02:33:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 236MARTA LATORRE RAMIRCLUB TRIATLO PROSANABF02:37:5012300:31:5317601:13:2730.2201:45:2021200:52:3000:02:3300:01:02
8 237JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROABF02:38:218800:29:2820101:15:4829.2901:45:1621800:53:0500:01:0900:00:53
9 265AROA ARDANUY MOYANOITRIATLETES SOLIDARISABF02:44:557900:28:5423001:20:2527.6101:49:1923900:55:3600:01:3000:01:14
10 270MARTA MARI FERNANDEITRIATLETES SOLIDARISABF02:47:0014900:33:0123301:21:1427.3301:54:1521500:52:4500:01:2000:01:24
11 277BERTA BASSOLS GONZAC.N. MATAROABF02:49:3124200:40:1417001:12:5030.4801:53:0424400:56:2700:01:4400:01:18
12 300TANIA ANSON CARRASCTRI+9 EL MASNOUABF03:01:5819200:36:0325901:32:0424.1102:08:0722900:53:5100:01:5800:01:32
13 319KARELY CHAMORRO ZAMTRANSTRIATLONABF03:17:2124600:41:1526401:38:0722.6302:19:2225100:57:5900:02:5000:01:24
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 55JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM01:57:20300:22:331601:01:1336.2601:23:46200:33:3400:00:4600:00:35
2 58ERIK GUILLEM STENINPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:18500:22:391501:01:1036.2901:23:491300:36:2900:00:4400:00:36
3 61NACHO VILLARRUEL CUC.E. RAYOTEAMABM02:03:532800:25:473201:01:5335.8701:27:401100:36:1300:01:0800:01:04
4 62RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:03400:22:333601:02:1335.6801:24:464300:39:1700:00:5700:00:43
5 64HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM02:04:195800:27:44601:00:5036.4901:28:34800:35:4500:00:4800:00:38
6 65JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM02:04:245600:27:231701:01:1836.2201:28:41700:35:4300:00:5600:00:47
7 68ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:04:381400:23:534501:02:4335.401:26:362300:38:0200:01:0100:00:57
8 71JOAN MONFORT GUIMEC.E.T. DISTANCEABM02:05:154100:26:351001:00:5836.4101:27:332100:37:4200:00:5000:00:59
9 76DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM02:06:186700:28:08301:00:3136.6801:28:392000:37:3900:00:5200:00:44
10 85ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:07:238200:29:034401:02:4135.4201:31:44600:35:3900:02:1500:00:54
11 86ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM02:07:415900:27:452001:01:2036.201:29:053200:38:3600:01:1300:01:08
12 88DANIEL LUCENA BUSTOC.E. RAYOTEAMABM02:08:075200:27:112501:01:3036.101:28:414400:39:2600:01:0600:00:44
13 89DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEABM02:08:092600:25:343001:01:4735.9301:27:216700:40:4800:00:5200:00:39
14 92OSCAR MARTINEZ CASTPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:429100:30:012301:01:2536.1501:31:261700:37:1600:01:0700:00:50
15 94SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM02:09:015000:27:083401:01:5835.8301:29:065500:39:5500:01:1000:01:08
16 97IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM02:09:512500:25:303301:01:5635.8401:27:269000:42:2500:01:2600:00:51
17 98ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM02:10:048500:29:116201:03:5634.7201:33:071500:36:5700:01:1700:00:54
18 99POL VIZUETE SANDOVATRI+9 EL MASNOUABM02:10:311500:23:593801:02:2035.6101:26:1911300:44:1200:00:5400:00:47
19 100MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM02:10:399000:29:572401:01:2936.1101:31:264000:39:1300:00:4800:00:42
20 108PABLO MARTINEZ CRUZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:11:328400:29:114601:02:4535.3801:31:564800:39:3600:00:5800:01:11
21 117AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM02:14:312200:24:569001:06:4133.2901:31:379400:42:5400:01:1600:00:47
22 121RUBEN MALVESI MARTIC.N. MATAROABM02:16:052400:25:066301:04:0134.6801:29:0714900:46:5800:01:0300:01:01
23 123CRÍSTOFER REGALADO GAVA TRIATLOABM02:16:3710400:31:148801:06:3833.3201:37:523500:38:4500:01:4600:00:46
24 124VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM02:16:464600:27:0310401:08:1732.5101:35:207500:41:2600:01:0800:01:00
25 132LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:3815000:33:157001:05:0034.1501:38:156100:40:2300:01:2900:00:56
26 136AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:3012500:31:567901:05:5133.7101:37:478100:41:4300:01:2400:00:42
27 138SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:19:451800:24:3222201:18:5928.1101:43:311200:36:1400:00:3800:00:39
28 139ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:19:5713100:32:078401:06:1333.5301:38:208000:41:3700:00:4800:01:19
29 143ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM02:21:1113600:32:2412801:10:0231.701:42:263400:38:4500:01:1800:00:50
30 147ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM02:21:409400:30:156801:04:5034.2401:35:0514100:46:3500:00:5600:00:49
31 157QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:24:546800:28:0813001:10:0931.6501:38:1714300:46:3700:01:2600:01:03
32 159MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:25:1622000:37:558101:06:0033.6401:43:557200:41:2100:01:2200:01:02
33 173MIGUEL ANGEL FERNANC.E. KATOA BARCELONAABM02:28:177800:28:497701:05:4733.7501:34:3622500:53:4100:01:0500:00:57
34 178JESUS NIÑO PRUANOC.E. NO TE PARESABM02:28:3511900:31:4715001:11:3631.0101:43:2312300:45:1200:01:5600:01:42
35 186GAUGERIC PIQUE CASTTRI+9 EL MASNOUABM02:30:036000:27:4813601:10:3131.4801:38:1920200:51:4400:02:1900:01:04
36 209ADRIÀ MOLIST GÓMEZINDEPENDIENTEABM02:33:3416100:34:0610601:08:3432.3801:42:4019300:50:5400:02:1000:00:59
37 211FRANCISCO JAVIER MEC.N. BADALONAABM02:33:3724100:39:3716201:12:1530.7301:51:528200:41:4500:01:2900:01:15
38 214JULIO CESAR DE ALMEINDEPENDIENTEABM02:34:0515800:34:0117801:13:3130.201:47:3214000:46:3300:02:0700:01:12
39 228DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM02:36:0822700:38:1214001:10:5331.3201:49:0515100:47:0300:01:3600:01:30
40 285XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBABM02:52:3725300:42:4921701:17:5828.4702:00:4720400:51:5000:02:4000:01:16
41 290DIDAC MEMBRIVES BARTGCBINNABM02:55:3917700:34:4025501:29:3924.7602:04:1919700:51:2000:01:5200:02:19
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 137MIREIA MASIP CARCELINDEPENDIENTEABF02:19:3314200:32:475901:03:4634.8101:36:339600:43:0000:01:2600:01:24
2 162JULIA LUCAS FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:26:1714300:32:4711501:08:5932.1801:41:4611500:44:3100:01:1900:01:13
3 190ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF02:30:3813500:32:1518001:13:4430.1101:45:5911600:44:3900:02:0200:01:20
4 205NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:33:0522200:37:5816501:12:2430.6601:50:229300:42:4300:01:5300:01:04
5 207JULIA FERRER MONTIEC.N. VIC-ETBABF02:33:2117600:34:3811301:08:5032.2501:43:2818100:49:5300:02:1100:01:59
6 227ANDREA HOM DIAZTRIATHELITEABF02:36:0218800:35:4317301:13:2030.2701:49:0315000:46:5900:01:3900:01:15
7 274CARMINA CANDELLERO C.E.T. DISTANCEABF02:47:5020100:36:2519501:15:0829.5501:51:3324300:56:1700:01:3900:02:10
8 275MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF02:47:5020900:37:2020801:16:4328.9401:54:0322800:53:4700:01:4900:01:11
9 280MARTA SABATER MARTOITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3412600:31:5824801:26:1625.7301:58:1420800:52:2000:02:2500:01:27
10 288ANNA ROCAMORA POMARCLUB TRIATLO PROSANABF02:54:4325000:42:1924201:23:5626.4502:06:1516700:48:2800:02:5100:01:38
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 57ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:59:57200:21:094701:02:4635.3701:23:55900:36:0200:00:4500:00:42
2 67PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM02:04:325300:27:132801:01:4135.9901:28:54500:35:3800:00:5600:00:59
3 73ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM02:05:272900:25:522601:01:3236.0801:27:242400:38:0300:00:4700:00:51
4 74ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:05:343100:25:551901:01:2036.201:27:152900:38:1900:00:5100:00:45
5 78ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:06:322100:24:512701:01:3336.0701:26:245800:40:0800:00:4600:00:44
6 93JOAQUIM FERNANDEZ CC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:08:526300:28:001401:01:0436.3501:29:045200:39:4800:00:5500:01:04
7 95MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:075500:27:182101:01:2236.1801:28:406400:40:2700:00:4800:00:48
8 101RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM02:10:457300:28:235101:03:0735.1701:31:304200:39:1500:01:0600:00:49
9 126VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM02:17:1313300:32:118001:05:5133.7101:38:023800:39:1100:01:4300:01:02
10 128MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:17:2317000:34:256601:04:2834.4401:38:533100:38:3000:02:0400:01:41
11 141RAUL MANSILLA ESTEBC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:20:1110800:31:226101:03:5534.7301:35:1711900:44:5400:01:4200:00:59
12 150DAVID RAL FERNANDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:22:2511400:31:359101:06:4133.2901:38:1611100:44:0900:02:1600:01:12
13 153SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:23:205700:27:3813501:10:3131.4801:38:0912100:45:1100:01:1300:00:57
14 161MARC VILAMANYA LOPEC.E. KATOA BARCELONAABM02:25:5014000:32:3712201:09:4931.801:42:2610200:43:2400:01:2300:00:54
15 179DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:28:5019300:36:0813101:10:1731.5901:46:259100:42:2500:01:1300:01:03
16 185PABLO PERDIGUEROINDEPENDIENTEABM02:30:024400:26:5014801:11:2931.0601:38:1920100:51:4300:01:5300:01:01
17 199CARLES OVIEDO GARCIC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:32:0420300:36:2716901:12:3730.5701:49:049500:43:0000:03:0000:01:43
18 200SERGIO ESTEVE SÁNCHC.E. NO TE PARESABM02:32:064500:26:5219401:14:4929.6701:41:4118700:50:2500:01:5500:01:04
19 215JORGE ROMERO GABARDC.N. CATALUNYAABM02:34:159900:30:4020401:15:5429.2501:46:3415700:47:4100:03:4700:01:06
20 217MARCEL FOLCH SÁNCHETGCBINNABM02:34:5217900:34:5013301:10:3031.4901:45:2017900:49:3200:01:5200:01:37
21 225JAVIER SANCHEZ AMIGC.N. BADALONAABM02:35:4517500:34:3815501:11:4430.9501:46:2217600:49:2300:01:0200:01:14
22 231ANTONI FERNANDEZ MAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:36:5915400:33:5312301:09:5131.7801:43:4422100:53:1500:01:4200:01:09
23 246GERARD SALVADO BOTCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:40:1922800:38:1610901:08:3832.3501:46:5422300:53:2500:02:0300:01:00
24 269HÈCTOR GALINDO CIDRITRIATLETES SOLIDARISABM02:46:229700:30:2421201:17:2928.6501:47:5325200:58:2900:02:1400:01:23
25 282ANGEL LEON DE DALMAITRIATLETES SOLIDARISABM02:51:3826600:47:0517901:13:4130.1302:00:4619100:50:5200:01:2900:01:13
26 298PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLO ATLESABM02:59:4925700:43:5322501:19:1128.0402:03:0424500:56:4500:01:4700:02:28
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 187NURIA PUBILL LLEONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:30:167000:28:2116601:12:3030.6201:40:5117700:49:2500:02:1900:01:23
2 216SARAH FURLAN AMARANC.E. VILA OLIMPICAABF02:34:3714400:32:5015201:11:3930.9801:44:2918300:50:0800:01:5700:01:22
3 235MARTA CERDÀ CERDA LC.N. CATALUNYAABF02:37:1914500:32:5420001:15:4829.2901:48:4216900:48:3700:01:3600:01:49
4 258ELECTRA GARCIA MARGCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:42:4423200:38:3214901:11:3031.0501:50:0221400:52:4200:01:1700:00:56
5 261MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:43:1014100:32:4621101:17:2628.6701:50:1221700:52:5800:01:2900:02:17
6 263AGATA COLOMER CABARG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF02:44:0220500:36:5618401:13:5630.0301:50:5221900:53:1000:02:3200:01:32
7 279ISAURA VILA ROMEROITRIATLETES SOLIDARISABF02:50:3417400:34:3624301:24:1426.3601:58:5020300:51:4400:02:1100:02:01
8 307AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF03:05:3826000:44:1325201:27:4425.302:11:5722600:53:4100:02:3400:01:05
9 315MAITE PUJAL BUCHACAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF03:12:5626700:47:0625001:27:1825.4302:14:2425300:58:3200:03:2300:01:34
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 54FRANCESC GODOY CONTINDEPENDIENTEABM01:52:32100:21:06100:57:1838.7401:18:24400:34:0800:00:3500:00:35
2 72RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:05:263400:26:151201:01:0236.3701:27:172600:38:0900:01:0700:00:44
3 80XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MANRESAABM02:06:422300:25:004001:02:2935.5301:27:294100:39:1300:00:5400:00:58
4 82JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM02:07:074000:26:34801:00:5436.4501:27:285000:39:3900:00:5300:00:56
5 84ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:07:126500:28:05401:00:4536.5401:28:503000:38:2200:01:0400:00:47
6 106JAVIER RUIZ SALVADOTRIATHELITEABM02:11:256600:28:065701:03:3534.9101:31:415100:39:4400:01:1200:00:55
7 116ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM02:14:087500:28:327601:05:4433.7701:34:165300:39:5200:00:4500:00:43
8 120MARIO ARANDA GOMEZC.E. NO TE PARESABM02:15:0213200:32:087401:05:183401:37:261800:37:3600:01:0000:01:28
9 140CRISTIAN ARMENGOL GC.N. CALELLAABM02:20:1113900:32:357501:05:3533.8501:38:108500:42:0100:02:1200:00:57
10 182CARLOS ROCA CARREÑOINDEPENDIENTEABM02:29:3511700:31:4014601:11:1931.1301:42:5914200:46:3600:01:5000:01:12
11 188FELIX MARTINEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM02:30:2116500:34:1211101:08:4132.3201:42:5315300:47:2800:01:1900:01:35
12 197FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:31:4815900:34:0312001:09:4231.8501:43:4516100:48:0300:01:2100:01:15
13 242GERMAN CABRERA OLIVC.N. MATAROABM02:39:3618900:35:4819001:14:3029.801:50:1817400:49:1800:01:5600:01:26
14 251RAUL BUIL VALENZUELC.N. CATALUNYAABM02:41:1723800:39:1617701:13:2930.2101:52:4516800:48:3200:02:4500:01:30
15 268ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM02:45:5023700:39:1320601:16:2029.0801:55:3318500:50:1700:02:1900:01:42
16 272OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM02:47:2925200:42:4421601:17:5828.4702:00:4214800:46:4700:02:1100:01:03
17 276CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM02:48:5218300:35:1221301:17:3128.6401:52:4324200:56:0900:01:5900:01:24
18 281JUAN JOSE RIERA DOMC.N. MATAROABM02:51:3619800:36:1620701:16:4128.9501:52:5725400:58:3900:01:5900:01:31
19 293MARTIN ERNESTO SUARC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:56:3724700:41:2124701:25:5525.8402:07:1617500:49:2100:02:5100:02:13
20 299VICTOR ALONSO FONSCLUB TRIATLO ATLESABM02:59:5025600:43:5022601:19:1528.0102:03:0524600:56:4500:01:5000:02:23
21 304FERNANDO GOMEZ RODRCLUB NATACIO SITGESABM03:03:283000:25:5326201:35:2423.2702:01:1725801:02:1100:04:1500:01:50
22 306JORDI LOPEZ RODRIGUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM03:04:2524900:42:1024601:25:1826.0302:07:2824700:56:5700:01:2000:01:24
23 320ENRIQUE PEREZ GARRG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM03:17:3420700:37:0025101:27:3825.3302:04:3826701:12:5600:03:4300:03:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:06:194700:27:064101:02:3535.4701:29:411400:36:3800:00:5700:00:55
2 220BLANCA SANROMA DALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:35:0210100:31:1018101:13:4730.0901:44:5718200:50:0500:01:1300:01:21
3 286CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLV1F02:54:0423500:39:0422301:19:0028.101:58:0424000:56:0000:01:5200:01:32
4 318CRISTINA MAS ARRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1F03:17:2024500:40:4825801:31:3024.2602:12:1826201:05:0200:03:0100:02:18
5 321MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUV1F03:19:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEV1M02:03:211600:24:033701:02:1635.6501:26:191600:37:0200:00:4900:00:45
2 70LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M02:04:472000:24:452901:01:4735.9301:26:322800:38:1500:00:4600:00:59
3 90JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MANRESAV1M02:08:191100:23:514301:02:3935.4301:26:308400:41:4900:00:5600:00:48
4 96GREGORIO SAINZ PARDC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:09:383500:26:223101:01:4935.9101:28:117600:41:2700:01:0500:01:32
5 103MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M02:10:543300:26:091801:01:1936.2101:27:2810300:43:2600:01:1000:00:52
6 104GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M02:11:155400:27:174201:02:3535.4701:29:527300:41:2300:01:1400:00:53
7 110MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:11:405100:27:104901:03:0635.1801:30:167400:41:2400:01:1700:01:19
8 111IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M02:12:048100:29:005001:03:0735.1701:32:075600:39:5700:01:1000:01:13
9 112ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M02:12:517700:28:465501:03:2535.0101:32:116500:40:4000:01:4600:01:30
10 115SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:13:596100:27:555301:03:2335.0201:31:189200:42:4100:01:0000:00:46
11 119ANTONI CAPELL BUENDASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M02:14:587600:28:438301:06:0733.5801:34:505900:40:0800:01:1200:00:55
12 125RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:16:5813700:32:267801:05:5033.7201:38:163300:38:4200:01:1400:01:22
13 131XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIV1M02:18:2111300:31:348901:06:4033.301:38:145700:40:0700:01:5000:00:59
14 133FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M02:18:4116900:34:246001:03:5234.7601:38:166300:40:2500:01:3700:01:17
15 148AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:21:4815600:33:586501:04:0434.6501:38:0210700:43:4600:01:2700:00:55
16 160XAVIER GASTO RODRIGCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:25:3114800:32:5913401:10:3031.4901:43:298800:42:0200:02:4700:02:03
17 163HARTMANN ESTRUCH GAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:26:3318000:35:0512701:10:0031.7101:45:057700:41:2800:02:2100:01:11
18 169JORDI CARRASCO SANZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:27:1312200:31:5313901:10:5331.3201:42:4611400:44:2700:01:1000:01:08
19 172AGUSTI OLIVERA GAMEC.E.E. SANT GERVASIV1M02:28:008700:29:2518301:13:5230.0501:43:1711800:44:4300:03:1000:01:51
20 195CARLES ORO BEACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:31:2919600:36:0911701:09:1632.0501:45:2513300:46:0400:01:1800:01:39
21 196SERGI MATÓ FERRER G. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:31:3419700:36:0914501:11:1831.1401:47:2711000:44:0700:02:4300:01:15
22 201FRANCESC RECASENS ECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:32:5118500:35:3215301:11:3930.9801:47:1112900:45:4000:02:1700:00:55
23 204JOSE PUERTA LUNACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:33:0322500:38:0211901:09:3531.901:47:3712700:45:2600:02:1400:01:26
24 210MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M02:33:3516600:34:1218601:14:0229.9901:48:1412600:45:2100:02:3000:01:50
25 222FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M02:35:0721200:37:2612901:10:0931.6501:47:3515400:47:3200:02:3300:01:27
26 226SANDRO FERNANDEZ FECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:35:5513000:32:0516401:12:2230.6801:44:2719900:51:2800:02:2800:01:54
27 230JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M02:36:263900:26:3324901:26:4925.5701:53:229700:43:0400:01:0700:11:33
28 233TOMAS PARADINAS SALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:37:0021500:37:3314201:11:0531.2301:48:3816400:48:2200:02:4400:01:00
29 240VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:38:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 243JOSEP TRUJILLO OLIVFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:39:4115300:33:4418501:14:0129.9901:47:4520600:51:5600:03:0100:01:24
31 245MANUEL BROTO SALGUET3 TEAMV1M02:39:5821800:37:4814101:11:0231.2501:48:5019400:51:0800:03:1200:01:28
32 247GABRIEL MARIA MANCINDEPENDIENTEV1M02:40:2521700:37:3719601:15:1029.5301:52:4715600:47:3800:01:5100:01:33
33 291RUBÉN GARCIA CACERCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:56:2624300:40:1523201:21:0227.402:01:1723700:55:0900:02:3800:01:31
34 292FREDERIC CORDERAS CLUB TRIATLO SABADELLV1M02:56:3110700:31:2022901:20:2327.6201:51:4326001:04:4800:02:0100:01:49
35 301EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUV1M03:02:1626300:45:0023801:22:1027.0202:07:1023600:55:0600:02:5700:01:45
36 305ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M03:04:2226500:47:0223901:22:2826.9202:09:3023400:54:5200:00:5800:02:28
37 308MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M03:06:0818700:35:4324401:24:2226.3102:00:0526401:06:0300:01:5300:01:15
38 310PERE LUCIO SUBIRACHCLUB TRIATLO ARENYSV1M03:07:1626100:44:1425401:29:3724.7702:13:5122200:53:2500:01:5600:02:04
39 314XAVI MONTAÑÀ CAELLEC.N. CALELLAV1M03:11:5118200:35:1125701:30:3624.502:05:4726501:06:0400:02:1600:02:07
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 203TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:32:5310900:31:2214401:11:1831.1401:42:4018400:50:1300:01:4500:00:59
2 224NURIA RIBALTA FERRECLUB TRIATLO PROSANV1F02:35:2124000:39:2913701:10:4131.4101:50:1012200:45:1100:01:3100:01:01
3 9EMMA CARRERAS BOLADCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:39:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 252NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F02:41:3411800:31:4622101:18:5828.1101:50:4419000:50:5000:01:1400:01:20
5 322ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F03:19:4926400:45:2826301:36:4322.9502:22:1125000:57:3800:02:5700:01:52
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 149MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:21:548000:28:598601:06:1733.4901:35:1614500:46:3800:01:3100:00:56
2 154JORDI IZQUIERDO MARG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:23:4116200:34:099701:07:5632.6801:42:057900:41:3600:02:1000:00:41
3 166CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M02:26:4920800:37:1811201:08:4932.2601:46:076600:40:4200:01:3700:01:13
4 170SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:27:3615500:33:5712501:09:5831.7301:43:5510600:43:4100:01:3000:01:16
5 174JULIO RAMONET CARRIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:28:2123000:38:3010101:08:0632.601:46:368300:41:4500:01:3600:01:12
6 189MANUEL YAÑEZ MARTINCLUB PROAMV1M02:30:2416700:34:1716301:12:1530.7301:46:3210800:43:5200:03:0000:01:30
7 192GONZALO MARCHENA MACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:31:2011600:31:3916001:12:1430.7301:43:5315200:47:2700:02:0100:01:23
8 219JOSE RAMON GONZALEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:34:5718100:35:1017201:13:1430.3101:48:2413900:46:3300:01:4500:00:55
9 234ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:37:056900:28:1418901:14:2829.8101:42:4223100:54:2300:04:1500:01:19
10 238MARC URIARTE CULLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:38:3620600:36:5616101:12:1430.7301:49:1017800:49:2600:02:3600:01:47
11 248FRAN VIEDMA RUSINDEPENDIENTEV1M02:40:2718400:35:1521001:17:2328.6901:52:3815800:47:4900:02:5700:01:58
12 249ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:40:4912000:31:4819701:15:2829.4201:47:1622400:53:3300:02:3000:02:12
13 250OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M02:40:5215700:34:0119801:15:3229.3901:49:3319600:51:1900:01:2800:00:59
14 256JOSE JAVIER CARRETOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:42:3112700:31:5822001:18:3828.2301:50:3620500:51:5500:02:4700:01:40
15 257JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:42:3117300:34:3222401:19:0028.101:53:3217300:48:5900:02:0200:01:09
16 259JAUME CARRASCO ALOMC.N. VIC-ETBV1M02:42:5812900:32:0521901:18:3328.2601:50:3820900:52:2000:02:0900:01:44
17 262CARLOS HUERTAS NADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:43:3021300:37:2819301:14:4829.6801:52:1619500:51:1400:02:4100:01:04
18 273JAIME CUEVAS LABRADINDEPENDIENTEV1M02:47:4424400:40:3022701:19:172801:59:4716000:47:5700:03:1600:01:10
19 278JOSEP ANTONI FERNANTRI+9 EL MASNOUV1M02:50:0322100:37:5621401:17:3228.6301:55:2823300:54:3500:02:4500:02:41
20 287PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:54:2323600:39:1323601:21:5627.102:01:0922000:53:1400:03:2600:02:24
21 289RICARDO HABERMEYERINDEPENDIENTEV1M02:55:3522300:38:0116801:12:3730.5701:50:3826101:04:5700:01:3400:04:10
22 295JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:57:048900:29:5426802:05:4117.6602:35:35100:21:2900:01:5200:02:18
23 296DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:59:3722600:38:0723701:22:0427.0502:00:1125600:59:2600:02:0500:01:40
24 311ALVARO ESPEJO GARRIC.E. TRIPLAY PRATV1M03:07:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 303M. ÀNGELS PÉREZ DURC.N. VIC-ETBV2F03:02:4421100:37:2525601:30:2024.5802:07:4523500:54:5900:02:1100:02:37
2 309ESTHER LÓPEZ TORROJC.E. RAYOTEAMV2F03:06:5926800:47:0824001:22:4226.8402:09:5024800:57:0900:02:4900:01:31
3 316ELISENDA GOMEZ ANGINDEPENDIENTEV2F03:13:1219400:36:0826601:40:552202:17:0324100:56:0900:05:4600:03:50
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 81JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M02:06:446200:27:57701:00:5236.4701:28:492200:37:5500:01:0400:00:47
2 107HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M02:11:274200:26:457101:05:0934.0801:31:544500:39:3300:01:2400:01:02
3 114OSCAR BARTOLOME LAFT3 TEAMV2M02:13:383600:26:246401:04:0134.6801:30:259800:43:1300:01:0400:01:24
4 135JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M02:19:239600:30:249501:07:5432.701:38:186900:41:0500:02:0200:01:01
5 144JOSEP VIÑOLAS MADAC.N. VIC-ETBV2M02:21:2210500:31:189201:06:4433.2701:38:029900:43:2000:01:2100:00:56
6 146JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV2M02:21:379300:30:109801:07:5732.6701:38:0710400:43:3000:01:2500:00:56
7 152ANGEL VIDAL BOLDUCLUB TRIATLO PROSANV2M02:23:0316400:34:109901:08:0432.6201:42:146800:40:4900:02:4600:00:59
8 156DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M02:24:329500:30:239601:07:5632.6801:38:1913500:46:1300:01:4000:01:02
9 164MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:26:3313800:32:2712401:09:5431.7601:42:2111200:44:1200:02:0800:01:00
10 177JORDI OLIVELLA PUJOTRI+9 EL MASNOUV2M02:28:3217800:34:4110701:08:3532.3701:43:1612400:45:1600:01:4800:01:30
11 184ANDREU MARSAL FORTUCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:29:5012800:32:0014301:11:1331.1701:43:1314400:46:3700:01:3600:01:40
12 191NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M02:31:0023900:39:2110001:08:0532.6101:47:2610500:43:3400:02:1900:01:26
13 218SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV2M02:34:5520400:36:4315801:12:0330.8101:48:4613400:46:0900:01:3500:01:12
14 229OSCAR NEGRE MORENOGAVA TRIATLOV2M02:36:2019000:35:5815901:12:0530.801:48:0316300:48:1700:03:2100:01:30
15 232JOAQUIM DE CIURANA G. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M02:36:597200:28:2220501:16:1429.1201:44:3621000:52:2300:03:2700:02:53
16 239ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV2M02:38:4419100:36:0218701:14:0429.9701:50:0617100:48:3800:01:4500:01:27
17 241CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:39:1215100:33:1817401:13:2130.2701:46:3921300:52:3300:02:4100:01:23
18 244ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M02:39:4617200:34:3017101:12:5330.4601:47:2321100:52:2300:02:0800:01:00
19 254ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:41:4815200:33:2319201:14:3929.7401:48:0222700:53:4600:01:3300:01:48
20 255JORGE CARMONA CARRACCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:42:1116800:34:1923501:21:3527.2101:55:5413700:46:1700:01:5600:01:35
21 264ALBERT THIERRI TATJC.N. CATALUNYAV2M02:44:3020200:36:2521501:17:4728.5401:54:1218600:50:1800:03:1000:01:27
22 266JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV2M02:45:2925900:44:1320201:15:4829.2902:00:0112800:45:2800:03:1300:01:26
23 267PACO GARRIDO SALIDOINDEPENDIENTEV2M02:45:4021000:37:2320901:16:4928.901:54:1219800:51:2800:03:1700:01:28
24 271JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:47:1519900:36:1821801:18:1128.3901:54:2921600:52:4600:01:4100:01:51
25 284SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M02:52:3526200:44:4619901:15:4529.3102:00:3120700:52:0400:02:3200:00:59
26 312FRANCISCO JAVIER LAC.E. RAYOTEAMV2M03:08:0823400:38:5126101:34:4923.4102:13:4023200:54:2800:02:2800:01:12
27 323JAUME ASENSIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M03:25:2325800:44:0026001:32:0524.1102:16:0526601:09:1800:03:1600:01:55
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 302MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F03:02:2021600:37:3625301:29:2924.8102:07:0523800:55:1500:02:2500:01:44
2 325MERCE ESTIVILL VILETRI+9 EL MASNOUV2F03:32:2825500:43:4726701:47:1520.702:31:0225701:01:2600:03:1800:02:25
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 155AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MANRESAV2M02:24:184900:27:0810501:08:3232.3901:35:4017000:48:3800:00:4600:01:13
2 180MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:28:5412100:31:508701:06:2233.4501:38:1218900:50:4200:01:2600:01:09
3 260CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M02:42:5819500:36:0816701:12:3530.5901:48:4323000:54:1500:02:2200:01:23
4 283ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:52:0224800:41:5623401:21:2427.2702:03:2017200:48:4200:01:4800:02:09
5 313JOAN SAYAGO RODRIGUC.N. MATAROV2M03:11:2425400:43:2924501:25:1626.0402:08:4525901:02:3900:02:4600:02:01
6 324MIQUEL SANCHEZ SANCINDEPENDIENTEV2M03:26:3925100:42:3326501:38:1922.5802:20:5226301:05:4700:05:1400:03:36
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 221ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M02:35:0323100:38:3010301:08:1732.5101:46:4716200:48:1600:01:4300:01:42
2 223JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M02:35:1221900:37:5312101:09:4531.8301:47:3815500:47:3400:02:4900:01:05
3 297JOSEP MARIA TAPIES CLUB NATACIO MANRESAV3M02:59:4123300:38:3424101:23:3226.5802:02:0624900:57:3500:02:1000:02:15
GRUP: G75-79
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 317TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M03:16:2322900:38:1622801:20:1827.6501:58:3426801:17:4900:03:0700:02:15

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35