RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 134 129 5 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:11400:26:24300:49:1619.4901:15:40100:13:3100:00:3800:00:37
2 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:29:26300:25:53500:49:3419.3701:15:27400:13:5900:00:3500:00:33
3 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:431200:27:20200:48:2319.8401:15:43500:14:0000:00:4900:00:39
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:371400:27:25100:48:1719.8801:15:422400:14:5500:00:4500:00:42
5 7013IÑAKI ISASI FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:31:371600:27:28600:49:4319.3101:17:111400:14:2600:00:3800:00:47
6 7014JOSU URRESTARAZU GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:31:37500:26:33800:50:5018.8901:17:23900:14:1400:00:5700:01:03
7 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:10700:26:49900:50:5218.8701:17:411500:14:2900:00:5300:00:42
8 7012ENEKO GURRUTXAGA UGARTELLICENCIA DE DIAABM01:32:212800:28:35400:49:2019.4601:17:551300:14:2600:00:4000:00:36
9 7021GERARD BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIAABM01:34:373400:29:11700:50:1619.1001:19:272900:15:1000:01:0000:00:48
10 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:512000:28:131000:51:5218.5101:20:051900:14:4600:00:5200:00:45
11 8008JOAN RIBA BURDÓFEECABM01:35:55800:26:521200:54:3817.5701:21:301100:14:2500:00:4300:00:47
12 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:36:191100:27:121100:53:5117.8301:21:033300:15:1600:00:3800:00:52
13 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:38:51100:25:483900:59:0716.2401:24:55300:13:5600:00:4900:00:48
14 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:38:53200:25:534600:59:2916.1401:25:22200:13:3100:00:3400:00:32
15 2099ALEIX VILARDELL PINTÓCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:39:371900:27:492200:57:3716.6601:25:26700:14:1100:00:5900:01:04
16 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:40:14600:26:474200:59:1616.2001:26:03600:14:1100:00:4500:00:41
17 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:40:39900:27:003200:58:3916.3701:25:392600:15:0000:00:4000:00:38
18 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:081300:27:214100:59:0916.2301:26:301800:14:3800:00:5300:00:38
19 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:41:132900:28:541800:57:0516.8201:25:593200:15:1400:00:5500:00:54
20 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:41:292100:28:132900:58:2516.4301:26:382000:14:5100:00:5800:00:47
21 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:41:425400:30:311300:54:4617.5301:25:175600:16:2500:00:4000:01:01
22 7015MARC COSTA PUIGPELATFEECABM01:41:451000:27:054901:00:2715.8801:27:32800:14:1300:01:0300:01:10
23 2104MIQUEL GAJA CAPDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:512500:28:292100:57:3116.6901:26:004300:15:5100:00:4400:01:10
24 2123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEC.E.T. DISTANCEABM01:41:533900:29:291500:55:5217.1801:25:215800:16:3200:00:5000:00:55
25 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:41:553100:28:572800:58:0516.5301:27:022200:14:5300:00:4500:00:45
26 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:42:002400:28:263400:58:4216.3501:27:082100:14:5200:00:4800:00:36
27 2108SERGI MILLARUELO ANGULOTEAM TRIRELAYABM01:42:122600:28:313300:58:4016.3601:27:112800:15:0100:01:0900:00:51
28 2072MARC TROYA SEBASTIANPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:42:142300:28:243700:58:5616.2901:27:202300:14:5400:00:5800:00:49
29 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:42:151500:27:275001:00:3315.8501:28:001000:14:1500:00:4600:00:54
30 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:42:151800:27:414801:00:0016.0001:27:411600:14:3400:00:4300:00:40
31 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:222700:28:334300:59:2316.1701:27:561200:14:2600:00:5500:00:54
32 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:314800:30:191700:56:3916.9501:26:583500:15:3300:00:4800:00:44
33 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:42:575300:30:301600:56:0717.1101:26:375400:16:2000:00:5200:00:43
34 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:43:184500:29:442500:57:5516.5801:27:393800:15:3900:01:0800:01:14
35 7019ALBERT ROCA VELAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:43:243600:29:232600:57:5616.5701:27:194800:16:0500:01:0900:00:58
36 7006ARNAU COLOM DOMÈNECHFEECABM01:43:253700:29:243500:58:4916.3201:28:133100:15:1200:01:1200:01:05
37 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:43:314200:29:383100:58:3316.4001:28:113400:15:2000:01:1600:01:07
38 2122ALBERT CARRERAS BASARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:43:595100:30:222300:57:3716.6601:27:594400:16:0000:00:5800:00:53
39 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:073800:29:272400:57:3816.6601:27:056000:17:0200:00:4700:00:47
40 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:44:131700:27:295301:01:3315.6001:29:023000:15:1100:00:5300:00:59
41 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:184700:30:033000:58:2616.4301:28:294200:15:4900:00:5500:00:45
42 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:44:304100:29:384000:59:0816.2301:28:464000:15:4400:00:5000:00:51
43 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:402200:28:225201:01:1815.6601:29:402700:15:0000:00:5400:00:50
44 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:44:476200:31:182000:57:1216.7801:28:305200:16:1700:00:4900:00:45
45 7004FRANCESC VILÀ TEIXIDORLLICENCIA DE DIAABM01:44:533500:29:234500:59:2616.1501:28:494700:16:0400:00:5200:00:53
46 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:075800:30:462700:58:0316.5401:28:495300:16:1800:00:5000:00:38
47 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:45:465700:30:433800:59:0216.2601:29:454500:16:0100:00:5700:00:41
48 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:024000:29:365601:01:4915.5301:31:251700:14:3700:01:2400:01:00
49 2096MARC CIRERA CASELLASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:46:136400:31:401900:57:1116.7901:28:516500:17:2200:01:0100:00:48
50 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:46:155500:30:334400:59:2516.1601:29:585100:16:1700:01:0300:00:43
51 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM01:46:304600:29:485501:01:4515.5501:31:332500:14:5700:01:0300:00:50
52 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:46:594400:29:415101:01:0215.7301:30:435000:16:1600:00:5100:00:55
53 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:063200:29:086001:02:2115.4001:31:293700:15:3700:00:4700:00:41
54 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:47:243000:28:574700:59:5516.0201:28:528100:18:3200:00:5300:00:48
55 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:49:094900:30:216501:03:0915.2001:33:303900:15:3900:00:5600:00:42
56 7016GIL SANCHEZFEECJNM01:49:138400:34:221400:55:1017.4001:29:3210000:19:4100:00:4400:00:00
57 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:49:265600:30:356601:03:1815.1701:33:533600:15:3300:01:1300:00:54
58 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:345200:30:246401:03:0815.2101:33:324600:16:0200:01:0200:00:44
59 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:49:416100:31:105401:01:3415.5901:32:445900:16:5700:01:0700:00:48
60 8004XABIER URRUTICOECHEA APRAUSANSOLOKO U113 LEKUBASO ABM01:50:155000:30:226801:04:0714.9701:34:294100:15:4600:00:5300:00:55
61 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:50:455900:30:476201:02:3715.3301:33:246400:17:2100:01:0000:00:55
62 7002ISAAC ORTIZ COSTA LLICENCIA DE DIAABM01:51:046000:31:085801:02:1015.4401:33:187000:17:4600:01:1200:00:56
63 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:52:414300:29:407501:06:3814.4101:36:185500:16:2300:01:1300:00:56
64 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:009800:36:283600:58:5116.3101:35:196800:17:4100:00:5200:00:51
65 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:297000:33:155701:02:0315.4701:35:187500:18:1100:01:0500:00:56
66 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:53:576900:33:136301:03:0515.2201:36:186700:17:3900:00:5900:00:51
67 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V2M01:54:047800:33:455901:02:1915.4101:36:047200:18:0000:00:5500:00:43
68 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:54:066300:31:397301:06:0214.5401:37:415700:16:2500:01:2200:00:51
69 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:54:138100:33:506901:04:1014.9601:38:004900:16:1300:00:5000:01:02
70 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:54:453300:29:088101:08:2914.0201:37:376100:17:0800:00:4600:00:44
71 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:588600:34:306101:02:3015.3601:37:007100:17:5800:01:0600:00:45
72 8010PAU VILLAR YANEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:55:526600:32:476701:03:3015.1201:36:179800:19:3500:01:0900:00:54
73 8005ENARA ORONOZ MATEOSALTOKI TRIKIDEAKABF01:56:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 1153DIEGO PRECIADO BORREGUEROTGCBINNABM01:56:526500:32:057601:07:2314.2501:39:286600:17:2400:00:5400:00:48
75 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:57:359100:35:207101:05:0514.7501:40:256200:17:1000:01:0000:00:57
76 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:59:178900:34:387401:06:1414.4901:40:528000:18:2500:01:1400:00:53
77 8003QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:59:577100:33:197801:07:4414.1701:41:039200:18:5400:01:0300:01:02
78 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:00:118200:33:527701:07:2614.2401:41:189000:18:5300:01:0600:01:09
79 1163ALEIX FERNANDEZ CORTESTGCBINNABM02:00:318300:34:147901:07:5714.1301:42:117800:18:2000:00:4600:00:50
80 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:4610400:37:107201:05:2814.6601:42:387400:18:0800:00:5200:00:59
81 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV2M02:01:017400:33:378201:09:1013.8801:42:477700:18:1400:01:2900:00:50
82 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM02:01:089600:36:197001:04:2814.8901:40:4710900:20:2100:00:5800:00:57
83 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM02:02:316800:33:048901:12:1513.2901:45:196300:17:1200:01:1100:01:12
84 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:04:107600:33:418601:11:3613.4101:45:179100:18:5300:01:1300:01:06
85 7010GUILLEM TORNES GRAUPERAFEECABM02:04:117900:33:478001:08:2514.0301:42:1212100:21:5900:01:1600:02:31
86 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M02:04:258500:34:288401:10:2013.6501:44:489900:19:3700:01:0600:01:03
87 7020FRANCESC PELLICER VIADERFEECV2M02:04:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:05:247300:33:268701:12:1113.3001:45:3710100:19:4700:01:1200:01:08
89 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:05:496700:32:489601:14:2512.9001:47:138200:18:3600:01:0000:00:59
90 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:05:508000:33:509001:13:2213.0801:47:128300:18:3800:01:0300:00:54
91 6256ORIOL MASSA GAYÀTGCBINNABM02:05:597500:33:399401:14:0012.9701:47:397900:18:2000:01:2200:01:19
92 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:06:087200:33:259801:14:5812.8101:48:236900:17:4500:00:3900:00:40
93 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:5911600:39:408301:10:0213.7101:49:429500:19:1700:01:2800:01:22
94 7017JORDI DANIEL MUNTADAFEECV2M02:09:1411000:38:208501:11:0313.5101:49:2310200:19:5100:02:3300:02:19
95 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:09:397700:33:4411001:17:5512.3201:51:397300:18:0000:01:2600:01:18
96 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:4510600:37:219201:13:4513.0201:51:068500:18:3900:00:5400:00:59
97 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:10:039000:34:559901:15:0512.7901:50:0010500:20:0300:01:2200:01:08
98 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:10:1010300:36:599701:14:3112.8801:51:308800:18:4000:01:2300:00:49
99 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:10:309400:35:4010101:15:3112.7101:51:119600:19:1900:01:1900:01:16
100 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:10:508800:34:3610401:17:1112.4401:51:479400:19:0300:01:5800:01:00
101 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M02:10:5210000:36:3610001:15:1412.7601:51:509300:19:0200:01:1400:01:42
102 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M02:10:539200:35:2010601:17:2012.4101:52:407600:18:1300:01:0300:00:49
103 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:5410200:36:509101:13:2613.0701:50:1611300:20:3800:01:0600:00:49
104 8009JOSEP INVERNÓ CURÓS LLICENCIA DE DIAV2M02:11:019300:35:4010201:15:5912.6301:51:399700:19:2200:01:1900:01:18
105 8012MIQUEL FERNÁNDEZFEECV3M02:11:0811500:39:008801:12:1313.2901:51:1310300:19:5500:01:2900:01:01
106 1782FRANCISCO DIAZ SANTOSC.E. NO TE PARESV1M02:11:119500:36:1210301:16:0812.6101:52:208900:18:5100:01:0100:00:53
107 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:11:138700:34:3511101:17:5912.3101:52:348600:18:3900:00:5900:00:49
108 8014GERARD PALMADA FARRENYLLICENCIA DE DIAV1M02:12:0310500:37:119501:14:0612.9601:51:1711400:20:4600:01:1300:01:20
109 5432JORDI BESALU VIVESTEAM TRIRELAYV2M02:14:289700:36:2110701:17:3112.3801:53:5211200:20:3600:01:3700:01:22
110 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV3M02:14:3010100:36:3710801:17:5112.3301:54:2810400:20:0200:01:2200:01:24
111 8001ORIOL BATALLAFEECABM02:15:0910800:37:3410501:17:2012.4101:54:5410800:20:1500:02:1300:01:27
112 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:18:0112200:42:429301:13:5912.9801:56:4111700:21:2000:01:3000:01:10
113 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:19:4911200:38:4211401:22:2711.6402:01:098700:18:4000:01:2500:01:15
114 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:21:1511900:40:4111201:20:2411.9402:01:0510700:20:1000:01:1000:01:02
115 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:22:1412400:43:4910901:17:5212.3302:01:4111100:20:3300:01:4800:01:19
116 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:22:2811800:40:4011301:20:5611.8602:01:3611500:20:5200:01:0900:00:58
117 7001DIEGO CÁCERES NIETOLLICENCIA DE DIAABM02:25:1011100:38:3911601:24:5811.3002:03:3712000:21:3300:01:1200:00:55
118 8011JORDI ESTRADA TANYALLICENCIA DE DIAABM02:25:2211300:38:4311701:25:4311.2002:04:2611600:20:5600:01:1700:01:25
119 8007FRANCESC POMBO COSTALLICENCIA DE DIAABM02:25:4410900:38:0911801:26:0711.1502:04:1611900:21:2800:03:0200:01:44
120 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:27:499900:36:2812401:30:0110.6602:06:2911800:21:2000:01:4300:01:23
121 8MARTA BASSA GARCIAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:28:3111700:40:0512301:29:4810.6902:09:538400:18:3800:01:2200:00:57
122 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M02:29:3511400:38:4812101:28:1210.8802:07:0012300:22:3500:01:2900:01:51
123 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:4812300:43:0511901:26:3411.0902:09:3910600:20:0900:01:0500:00:57
124 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM02:32:3812100:42:1312001:27:4610.9402:09:5912500:22:3900:01:0700:01:01
125 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:33:0512700:44:3911501:24:5711.3002:09:3612700:23:2900:01:2600:01:03
126 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:35:1910700:37:2512701:37:299.8502:14:5411000:20:2500:01:5500:01:54
127 7005BLANCA GAINZA PONTLLICENCIA DE DIAABF02:35:2112500:44:2112201:28:2510.8602:12:4612400:22:3500:01:4800:01:39
128 7011LORENZO CARDOSO FIESTASLLICENCIA DE DIAV1M02:37:3012000:40:4212601:34:0310.2102:14:4512600:22:4500:01:2900:01:36
129 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:40:4412600:44:3512501:33:4410.2402:18:1912200:22:2500:01:3200:01:05


NF 2113BERNAT TARRÉS MÀSC.E. RAYOTEAMJNM00:00:00000:27:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:00:00000:32:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 8013JORDI ROJAS POCHLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:40:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:00:00000:36:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00
NF 8002JORDI MUÑOZ PULIDOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:37:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4300:00:00




NP 7007EDUARD RANDO SEGURAFEECABM
NP 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M
NP 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M
NP 2111GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M
NP 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M
NP 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM
NP 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM
NP 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F
NP 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM
NP 7003ALBERT ALEGRE LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7008IVAN RANDO SEGURALLICENCIA DE DIAABM
NP 7009CRISTIAN RUIZ ARJONALLICENCIA DE DIAABM
NP 7018JORDI SERAROLS FAJASLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8006PAUL BEREZIARTUA PLAZAMUGARRA TRIATLOI TALDEASUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35