RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 134 129 5 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:009800:36:283600:58:5116.3101:35:196800:17:4100:00:5200:00:51
2 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:54:138100:33:506901:04:1014.9601:38:004900:16:1300:00:5000:01:02
3 8005ENARA ORONOZ MATEOSALTOKI TRIKIDEAKABF01:56:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:57:359100:35:207101:05:0514.7501:40:256200:17:1000:01:0000:00:57
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:4610400:37:107201:05:2814.6601:42:387400:18:0800:00:5200:00:59
6 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:5911600:39:408301:10:0213.7101:49:429500:19:1700:01:2800:01:22
7 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:4510600:37:219201:13:4513.0201:51:068500:18:3900:00:5400:00:59
8 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:10:1010300:36:599701:14:3112.8801:51:308800:18:4000:01:2300:00:49
9 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:18:0112200:42:429301:13:5912.9801:56:4111700:21:2000:01:3000:01:10
10 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:19:4911200:38:4211401:22:2711.6402:01:098700:18:4000:01:2500:01:15
11 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:21:1511900:40:4111201:20:2411.9402:01:0510700:20:1000:01:1000:01:02
12 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:22:1412400:43:4910901:17:5212.3302:01:4111100:20:3300:01:4800:01:19
13 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:22:2811800:40:4011301:20:5611.8602:01:3611500:20:5200:01:0900:00:58
14 8MARTA BASSA GARCIAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:28:3111700:40:0512301:29:4810.6902:09:538400:18:3800:01:2200:00:57
15 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:4812300:43:0511901:26:3411.0902:09:3910600:20:0900:01:0500:00:57
16 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:33:0512700:44:3911501:24:5711.3002:09:3612700:23:2900:01:2600:01:03
17 7005BLANCA GAINZA PONTLLICENCIA DE DIAABF02:35:2112500:44:2112201:28:2510.8602:12:4612400:22:3500:01:4800:01:39
18 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:40:4412600:44:3512501:33:4410.2402:18:1912200:22:2500:01:3200:01:05






NP 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35