RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 134 129 5 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:36:191100:27:121100:53:5117.8301:21:033300:15:1600:00:3800:00:52
2 7016GIL SANCHEZFEECJNM01:49:138400:34:221400:55:1017.4001:29:3210000:19:4100:00:4400:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:38:51100:25:483900:59:0716.2401:24:55300:13:5600:00:4900:00:48
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:38:53200:25:534600:59:2916.1401:25:22200:13:3100:00:3400:00:32
3 2099ALEIX VILARDELL PINTÓCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:39:371900:27:492200:57:3716.6601:25:26700:14:1100:00:5900:01:04
4 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:40:14600:26:474200:59:1616.2001:26:03600:14:1100:00:4500:00:41
5 2104MIQUEL GAJA CAPDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:512500:28:292100:57:3116.6901:26:004300:15:5100:00:4400:01:10
6 2072MARC TROYA SEBASTIANPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:42:142300:28:243700:58:5616.2901:27:202300:14:5400:00:5800:00:49
7 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:073800:29:272400:57:3816.6601:27:056000:17:0200:00:4700:00:47
8 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:45:465700:30:433800:59:0216.2601:29:454500:16:0100:00:5700:00:41
9 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:49:265600:30:356601:03:1815.1701:33:533600:15:3300:01:1300:00:54
10 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:54:453300:29:088101:08:2914.0201:37:376100:17:0800:00:4600:00:44
11 8010PAU VILLAR YANEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:55:526600:32:476701:03:3015.1201:36:179800:19:3500:01:0900:00:54
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7013IÑAKI ISASI FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:31:371600:27:28600:49:4319.3101:17:111400:14:2600:00:3800:00:47
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:10700:26:49900:50:5218.8701:17:411500:14:2900:00:5300:00:42
3 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:512000:28:131000:51:5218.5101:20:051900:14:4600:00:5200:00:45
4 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:41:132900:28:541800:57:0516.8201:25:593200:15:1400:00:5500:00:54
5 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:41:553100:28:572800:58:0516.5301:27:022200:14:5300:00:4500:00:45
6 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:42:002400:28:263400:58:4216.3501:27:082100:14:5200:00:4800:00:36
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:222700:28:334300:59:2316.1701:27:561200:14:2600:00:5500:00:54
8 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:42:575300:30:301600:56:0717.1101:26:375400:16:2000:00:5200:00:43
9 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:44:304100:29:384000:59:0816.2301:28:464000:15:4400:00:5000:00:51
10 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:402200:28:225201:01:1815.6601:29:402700:15:0000:00:5400:00:50
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:024000:29:365601:01:4915.5301:31:251700:14:3700:01:2400:01:00
12 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:46:594400:29:415101:01:0215.7301:30:435000:16:1600:00:5100:00:55
13 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:49:416100:31:105401:01:3415.5901:32:445900:16:5700:01:0700:00:48
14 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:54:066300:31:397301:06:0214.5401:37:415700:16:2500:01:2200:00:51
15 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M02:04:258500:34:288401:10:2013.6501:44:489900:19:3700:01:0600:01:03
16 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:06:087200:33:259801:14:5812.8101:48:236900:17:4500:00:3900:00:40
17 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M02:10:539200:35:2010601:17:2012.4101:52:407600:18:1300:01:0300:00:49
18 1782FRANCISCO DIAZ SANTOSC.E. NO TE PARESV1M02:11:119500:36:1210301:16:0812.6101:52:208900:18:5100:01:0100:00:53
19 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:11:138700:34:3511101:17:5912.3101:52:348600:18:3900:00:5900:00:49
20 8014GERARD PALMADA FARRENYLLICENCIA DE DIAV1M02:12:0310500:37:119501:14:0612.9601:51:1711400:20:4600:01:1300:01:20
21 7011LORENZO CARDOSO FIESTASLLICENCIA DE DIAV1M02:37:3012000:40:4212601:34:0310.2102:14:4512600:22:4500:01:2900:01:36
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:41:425400:30:311300:54:4617.5301:25:175600:16:2500:00:4000:01:01
2 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:43:314200:29:383100:58:3316.4001:28:113400:15:2000:01:1600:01:07
3 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:44:131700:27:295301:01:3315.6001:29:023000:15:1100:00:5300:00:59
4 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:50:455900:30:476201:02:3715.3301:33:246400:17:2100:01:0000:00:55
5 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:52:414300:29:407501:06:3814.4101:36:185500:16:2300:01:1300:00:56
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:297000:33:155701:02:0315.4701:35:187500:18:1100:01:0500:00:56
7 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V2M01:54:047800:33:455901:02:1915.4101:36:047200:18:0000:00:5500:00:43
8 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:00:118200:33:527701:07:2614.2401:41:189000:18:5300:01:0600:01:09
9 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV2M02:01:017400:33:378201:09:1013.8801:42:477700:18:1400:01:2900:00:50
10 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:04:107600:33:418601:11:3613.4101:45:179100:18:5300:01:1300:01:06
11 7020FRANCESC PELLICER VIADERFEECV2M02:04:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:05:508000:33:509001:13:2213.0801:47:128300:18:3800:01:0300:00:54
13 7017JORDI DANIEL MUNTADAFEECV2M02:09:1411000:38:208501:11:0313.5101:49:2310200:19:5100:02:3300:02:19
14 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:09:397700:33:4411001:17:5512.3201:51:397300:18:0000:01:2600:01:18
15 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:10:039000:34:559901:15:0512.7901:50:0010500:20:0300:01:2200:01:08
16 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:10:309400:35:4010101:15:3112.7101:51:119600:19:1900:01:1900:01:16
17 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:10:508800:34:3610401:17:1112.4401:51:479400:19:0300:01:5800:01:00
18 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:5410200:36:509101:13:2613.0701:50:1611300:20:3800:01:0600:00:49
19 8009JOSEP INVERNÓ CURÓS LLICENCIA DE DIAV2M02:11:019300:35:4010201:15:5912.6301:51:399700:19:2200:01:1900:01:18
20 5432JORDI BESALU VIVESTEAM TRIRELAYV2M02:14:289700:36:2110701:17:3112.3801:53:5211200:20:3600:01:3700:01:22
21 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:27:499900:36:2812401:30:0110.6602:06:2911800:21:2000:01:4300:01:23
22 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:35:1910700:37:2512701:37:299.8502:14:5411000:20:2500:01:5500:01:54
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:05:247300:33:268701:12:1113.3001:45:3710100:19:4700:01:1200:01:08
2 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:05:496700:32:489601:14:2512.9001:47:138200:18:3600:01:0000:00:59
3 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M02:10:5210000:36:3610001:15:1412.7601:51:509300:19:0200:01:1400:01:42
4 8012MIQUEL FERNÁNDEZFEECV3M02:11:0811500:39:008801:12:1313.2901:51:1310300:19:5500:01:2900:01:01
5 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV3M02:14:3010100:36:3710801:17:5112.3301:54:2810400:20:0200:01:2200:01:24
6 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M02:29:3511400:38:4812101:28:1210.8802:07:0012300:22:3500:01:2900:01:51
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:18:0112200:42:429301:13:5912.9801:56:4111700:21:2000:01:3000:01:10
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:4610400:37:107201:05:2814.6601:42:387400:18:0800:00:5200:00:59
2 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:22:1412400:43:4910901:17:5212.3302:01:4111100:20:3300:01:4800:01:19
3 8MARTA BASSA GARCIAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:28:3111700:40:0512301:29:4810.6902:09:538400:18:3800:01:2200:00:57
4 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:4812300:43:0511901:26:3411.0902:09:3910600:20:0900:01:0500:00:57
5 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:40:4412600:44:3512501:33:4410.2402:18:1912200:22:2500:01:3200:01:05
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:11400:26:24300:49:1619.4901:15:40100:13:3100:00:3800:00:37
2 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:29:26300:25:53500:49:3419.3701:15:27400:13:5900:00:3500:00:33
3 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:431200:27:20200:48:2319.8401:15:43500:14:0000:00:4900:00:39
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:371400:27:25100:48:1719.8801:15:422400:14:5500:00:4500:00:42
5 7014JOSU URRESTARAZU GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:31:37500:26:33800:50:5018.8901:17:23900:14:1400:00:5700:01:03
6 7012ENEKO GURRUTXAGA UGARTELLICENCIA DE DIAABM01:32:212800:28:35400:49:2019.4601:17:551300:14:2600:00:4000:00:36
7 7021GERARD BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIAABM01:34:373400:29:11700:50:1619.1001:19:272900:15:1000:01:0000:00:48
8 8008JOAN RIBA BURDÓFEECABM01:35:55800:26:521200:54:3817.5701:21:301100:14:2500:00:4300:00:47
9 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:40:39900:27:003200:58:3916.3701:25:392600:15:0000:00:4000:00:38
10 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:081300:27:214100:59:0916.2301:26:301800:14:3800:00:5300:00:38
11 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:41:292100:28:132900:58:2516.4301:26:382000:14:5100:00:5800:00:47
12 7015MARC COSTA PUIGPELATFEECABM01:41:451000:27:054901:00:2715.8801:27:32800:14:1300:01:0300:01:10
13 2123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEC.E.T. DISTANCEABM01:41:533900:29:291500:55:5217.1801:25:215800:16:3200:00:5000:00:55
14 2108SERGI MILLARUELO ANGULOTEAM TRIRELAYABM01:42:122600:28:313300:58:4016.3601:27:112800:15:0100:01:0900:00:51
15 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:42:151500:27:275001:00:3315.8501:28:001000:14:1500:00:4600:00:54
16 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:42:151800:27:414801:00:0016.0001:27:411600:14:3400:00:4300:00:40
17 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:314800:30:191700:56:3916.9501:26:583500:15:3300:00:4800:00:44
18 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:43:184500:29:442500:57:5516.5801:27:393800:15:3900:01:0800:01:14
19 7019ALBERT ROCA VELAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:43:243600:29:232600:57:5616.5701:27:194800:16:0500:01:0900:00:58
20 7006ARNAU COLOM DOMÈNECHFEECABM01:43:253700:29:243500:58:4916.3201:28:133100:15:1200:01:1200:01:05
21 2122ALBERT CARRERAS BASARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:43:595100:30:222300:57:3716.6601:27:594400:16:0000:00:5800:00:53
22 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:184700:30:033000:58:2616.4301:28:294200:15:4900:00:5500:00:45
23 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:44:476200:31:182000:57:1216.7801:28:305200:16:1700:00:4900:00:45
24 7004FRANCESC VILÀ TEIXIDORLLICENCIA DE DIAABM01:44:533500:29:234500:59:2616.1501:28:494700:16:0400:00:5200:00:53
25 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:075800:30:462700:58:0316.5401:28:495300:16:1800:00:5000:00:38
26 2096MARC CIRERA CASELLASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:46:136400:31:401900:57:1116.7901:28:516500:17:2200:01:0100:00:48
27 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:46:155500:30:334400:59:2516.1601:29:585100:16:1700:01:0300:00:43
28 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM01:46:304600:29:485501:01:4515.5501:31:332500:14:5700:01:0300:00:50
29 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:063200:29:086001:02:2115.4001:31:293700:15:3700:00:4700:00:41
30 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:47:243000:28:574700:59:5516.0201:28:528100:18:3200:00:5300:00:48
31 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:49:094900:30:216501:03:0915.2001:33:303900:15:3900:00:5600:00:42
32 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:345200:30:246401:03:0815.2101:33:324600:16:0200:01:0200:00:44
33 8004XABIER URRUTICOECHEA APRAUSANSOLOKO U113 LEKUBASO ABM01:50:155000:30:226801:04:0714.9701:34:294100:15:4600:00:5300:00:55
34 7002ISAAC ORTIZ COSTA LLICENCIA DE DIAABM01:51:046000:31:085801:02:1015.4401:33:187000:17:4600:01:1200:00:56
35 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:53:576900:33:136301:03:0515.2201:36:186700:17:3900:00:5900:00:51
36 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:588600:34:306101:02:3015.3601:37:007100:17:5800:01:0600:00:45
37 1153DIEGO PRECIADO BORREGUEROTGCBINNABM01:56:526500:32:057601:07:2314.2501:39:286600:17:2400:00:5400:00:48
38 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:59:178900:34:387401:06:1414.4901:40:528000:18:2500:01:1400:00:53
39 8003QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:59:577100:33:197801:07:4414.1701:41:039200:18:5400:01:0300:01:02
40 1163ALEIX FERNANDEZ CORTESTGCBINNABM02:00:318300:34:147901:07:5714.1301:42:117800:18:2000:00:4600:00:50
41 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM02:01:089600:36:197001:04:2814.8901:40:4710900:20:2100:00:5800:00:57
42 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM02:02:316800:33:048901:12:1513.2901:45:196300:17:1200:01:1100:01:12
43 7010GUILLEM TORNES GRAUPERAFEECABM02:04:117900:33:478001:08:2514.0301:42:1212100:21:5900:01:1600:02:31
44 6256ORIOL MASSA GAYÀTGCBINNABM02:05:597500:33:399401:14:0012.9701:47:397900:18:2000:01:2200:01:19
45 8001ORIOL BATALLAFEECABM02:15:0910800:37:3410501:17:2012.4101:54:5410800:20:1500:02:1300:01:27
46 7001DIEGO CÁCERES NIETOLLICENCIA DE DIAABM02:25:1011100:38:3911601:24:5811.3002:03:3712000:21:3300:01:1200:00:55
47 8011JORDI ESTRADA TANYALLICENCIA DE DIAABM02:25:2211300:38:4311701:25:4311.2002:04:2611600:20:5600:01:1700:01:25
48 8007FRANCESC POMBO COSTALLICENCIA DE DIAABM02:25:4410900:38:0911801:26:0711.1502:04:1611900:21:2800:03:0200:01:44
49 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM02:32:3812100:42:1312001:27:4610.9402:09:5912500:22:3900:01:0700:01:01
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:009800:36:283600:58:5116.3101:35:196800:17:4100:00:5200:00:51
2 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:54:138100:33:506901:04:1014.9601:38:004900:16:1300:00:5000:01:02
3 8005ENARA ORONOZ MATEOSALTOKI TRIKIDEAKABF01:56:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:57:359100:35:207101:05:0514.7501:40:256200:17:1000:01:0000:00:57
5 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:5911600:39:408301:10:0213.7101:49:429500:19:1700:01:2800:01:22
6 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:4510600:37:219201:13:4513.0201:51:068500:18:3900:00:5400:00:59
7 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:10:1010300:36:599701:14:3112.8801:51:308800:18:4000:01:2300:00:49
8 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:19:4911200:38:4211401:22:2711.6402:01:098700:18:4000:01:2500:01:15
9 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:21:1511900:40:4111201:20:2411.9402:01:0510700:20:1000:01:1000:01:02
10 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:22:2811800:40:4011301:20:5611.8602:01:3611500:20:5200:01:0900:00:58
11 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:33:0512700:44:3911501:24:5711.3002:09:3612700:23:2900:01:2600:01:03
12 7005BLANCA GAINZA PONTLLICENCIA DE DIAABF02:35:2112500:44:2112201:28:2510.8602:12:4612400:22:3500:01:4800:01:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35