RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 402 389 13 0 750 20 5 19 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:32200:06:31400:30:2739.4100:36:58100:15:3400:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:53:06300:06:31600:30:3539.2400:37:06500:16:0000:00:0000:00:00
3 3964IBRAHIM TUPAC ALUCIN C.E.T. DISTANCESUB23M00:53:24400:06:33700:30:3639.2200:37:09600:16:1500:00:0000:00:00
4 5343FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCEABM00:53:53600:06:36500:30:3339.2800:37:091000:16:4400:00:0000:00:00
5 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:55:08900:06:392500:32:4336.6800:39:22300:15:4600:00:0000:00:00
6 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:55:12800:06:382000:32:3636.8100:39:14400:15:5800:00:0000:00:00
7 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:55:291900:07:111200:31:5937.5200:39:10700:16:1900:00:0000:00:00
8 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON BARCELONAABM00:55:57100:06:303000:32:5236.5100:39:22800:16:3500:00:0000:00:00
9 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:56:10500:06:34800:30:4639.0000:37:207200:18:5000:00:0000:00:00
10 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:243200:07:28900:31:5537.6000:39:231400:17:0100:00:0000:00:00
11 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:56:321600:07:091500:32:0737.3600:39:161900:17:1600:00:0000:00:00
12 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:52700:06:37300:30:2639.4300:37:0312100:19:4900:00:0000:00:00
13 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:57:025000:07:411900:32:3136.9000:40:121100:16:5000:00:0000:00:00
14 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:57:051000:06:413100:32:5436.4700:39:352700:17:3000:00:0000:00:00
15 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:154500:07:372700:32:4436.6600:40:211300:16:5400:00:0000:00:00
16 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:57:392100:07:221000:31:5837.5400:39:204900:18:1900:00:0000:00:00
17 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:57:411500:07:081700:32:2137.0900:39:294500:18:1200:00:0000:00:00
18 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:448300:08:082400:32:4236.7000:40:501200:16:5400:00:0000:00:00
19 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:57:462300:07:233500:33:0236.3300:40:252200:17:2100:00:0000:00:00
20 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:58:049100:08:132300:32:4036.7300:40:531600:17:1100:00:0000:00:00
21 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON BARCELONAABM00:58:149300:08:151800:32:3036.9200:40:452600:17:2900:00:0000:00:00
22 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:152900:07:273200:32:5936.3800:40:263200:17:4900:00:0000:00:00
23 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:155400:07:443900:33:1636.0700:41:001800:17:1500:00:0000:00:00
24 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:1810600:08:301600:32:2037.1100:40:502500:17:2800:00:0000:00:00
25 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:58:343400:07:291300:32:0237.4600:39:318000:19:0300:00:0000:00:00
26 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:58:437500:08:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:58:486200:07:543700:33:1136.1600:41:053100:17:4300:00:0000:00:00
28 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:4812200:08:471400:32:0337.4400:40:503600:17:5800:00:0000:00:00
29 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:008100:08:062100:32:3736.7900:40:434700:18:1700:00:0000:00:00
30 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:094900:07:416000:34:4734.5000:42:28900:16:4100:00:0000:00:00
31 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA KATOACDM00:59:213300:07:293600:33:0536.2700:40:346900:18:4700:00:0000:00:00
32 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:266800:07:582900:32:4736.6000:40:456500:18:4100:00:0000:00:00
33 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:281100:06:434700:33:5935.3100:40:426700:18:4600:00:0000:00:00
34 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:378600:08:102200:32:3936.7500:40:497000:18:4800:00:0000:00:00
35 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:59:391200:06:476700:35:0034.2900:41:473300:17:5200:00:0000:00:00
36 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:463700:07:314200:33:2335.9500:40:547400:18:5200:00:0000:00:00
37 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:485200:07:432800:32:4736.6000:40:309100:19:1800:00:0000:00:00
38 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:59:501300:06:497300:35:0634.1900:41:553500:17:5500:00:0000:00:00
39 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:594200:07:337200:35:0534.2000:42:382300:17:2100:00:0000:00:00
40 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M01:00:018000:08:065400:34:2234.9200:42:282900:17:3300:00:0000:00:00
41 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:00:043000:07:287100:35:0334.2400:42:312800:17:3300:00:0000:00:00
42 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:00:084300:07:353300:33:0036.3600:40:3510400:19:3300:00:0000:00:00
43 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:134400:07:374000:33:2036.0000:40:579000:19:1600:00:0000:00:00
44 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:196700:07:573400:33:0236.3300:40:599500:19:2000:00:0000:00:00
45 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:00:3514400:09:005100:34:1735.0000:43:172000:17:1800:00:0000:00:00
46 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:00:436100:07:513800:33:1236.1400:41:0310900:19:4000:00:0000:00:00
47 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:00:469900:08:215200:34:2134.9300:42:424000:18:0400:00:0000:00:00
48 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:00:496900:07:596100:34:4834.4800:42:473900:18:0200:00:0000:00:00
49 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:00:5813300:08:552600:32:4436.6600:41:399400:19:1900:00:0000:00:00
50 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:01:007300:08:015600:34:2534.8700:42:265900:18:3400:00:0000:00:00
51 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM01:01:0712500:08:487400:35:0734.1700:43:551700:17:1200:00:0000:00:00
52 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:01:1116800:09:136200:34:4834.4800:44:011500:17:1000:00:0000:00:00
53 3430CARLA DOMINGUEZ TORNERFASTTRIATLON BARCELONACDF01:01:131800:07:1012700:36:3932.7400:43:492400:17:2400:00:0000:00:00
54 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:1417900:09:214400:33:4735.5200:43:084100:18:0600:00:0000:00:00
55 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:255900:07:484300:33:3135.8000:41:1913900:20:0600:00:0000:00:00
56 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:01:287900:08:054600:33:5435.4000:41:5910100:19:2900:00:0000:00:00
57 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM01:01:4214100:09:005300:34:2134.9300:43:215200:18:2100:00:0000:00:00
58 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:01:492400:07:2311800:36:2732.9200:43:503700:17:5900:00:0000:00:00
59 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:01:552700:07:25200:25:1047.6800:32:3537400:29:2000:00:0000:00:00
60 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:015100:07:424100:33:2335.9500:41:0518600:20:5600:00:0000:00:00
61 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:043800:07:325700:34:3034.7800:42:0213500:20:0200:00:0000:00:00
62 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:074800:07:416500:34:5834.3200:42:3910000:19:2800:00:0000:00:00
63 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM01:02:095500:07:454900:34:0735.1700:41:5215100:20:1700:00:0000:00:00
64 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:02:1311600:08:428400:35:2433.9000:44:064300:18:0700:00:0000:00:00
65 298LLUIS MAILLO PASCUALC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:199800:08:216900:35:0134.2700:43:227700:18:5700:00:0000:00:00
66 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:02:203600:07:3110800:35:5533.4100:43:267500:18:5400:00:0000:00:00
67 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSASUB23M01:02:233900:07:3212200:36:3232.8500:44:044800:18:1900:00:0000:00:00
68 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:3713800:08:578000:35:1933.9800:44:165100:18:2100:00:0000:00:00
69 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:3914300:09:007600:35:1434.0600:44:145300:18:2500:00:0000:00:00
70 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:02:4017000:09:154500:33:5235.4300:43:0710200:19:3300:00:0000:00:00
71 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:02:4118800:09:275800:34:3434.7200:44:016300:18:4000:00:0000:00:00
72 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANJNM01:02:4512400:08:487800:35:1833.9900:44:066200:18:3900:00:0000:00:00
73 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:02:469200:08:148100:35:2033.9600:43:348400:19:1200:00:0000:00:00
74 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:02:509500:08:1910500:35:5133.4700:44:106400:18:4000:00:0000:00:00
75 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA KATOACDM01:02:579400:08:165500:34:2334.9000:42:3915300:20:1800:00:0000:00:00
76 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:02:582200:07:235000:34:0835.1600:41:3120800:21:2700:00:0000:00:00
77 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:03:0220000:09:339400:35:3533.7200:45:083400:17:5400:00:0000:00:00
78 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:0312000:08:458200:35:2333.9100:44:087600:18:5500:00:0000:00:00
79 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:03:0717700:09:206800:35:0134.2700:44:216600:18:4600:00:0000:00:00
80 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:0814500:09:0010000:35:4233.6100:44:425400:18:2600:00:0000:00:00
81 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON BARCELONAABF01:03:211400:07:0813200:36:5332.5400:44:019600:19:2000:00:0000:00:00
82 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON BARCELONAABM01:03:2311000:08:354800:34:0435.2300:42:3917400:20:4400:00:0000:00:00
83 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:2616300:09:106600:34:5834.3200:44:089300:19:1800:00:0000:00:00
84 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:03:2612100:08:478500:35:2433.9000:44:118600:19:1500:00:0000:00:00
85 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:2715200:09:066300:34:4834.4800:43:5410300:19:3300:00:0000:00:00
86 1164FRANCESC CAPO MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:03:2812900:08:517900:35:1933.9800:44:109200:19:1800:00:0000:00:00
87 4532EDUARD GARGALLO RENOMCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:03:3115900:09:0911200:36:0933.2000:45:184600:18:1300:00:0000:00:00
88 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:3411500:08:4110400:35:4533.5700:44:268100:19:0800:00:0000:00:00
89 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:3711700:08:438900:35:2933.8200:44:129800:19:2500:00:0000:00:00
90 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:408700:08:1111400:36:1633.0900:44:278500:19:1300:00:0000:00:00
91 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:4119200:09:2810300:35:4433.5800:45:125600:18:2900:00:0000:00:00
92 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:4711300:08:3813800:37:0132.4200:45:394400:18:0800:00:0000:00:00
93 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM01:03:488400:08:097000:35:0234.2500:43:1116900:20:3700:00:0000:00:00
94 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M01:03:4810400:08:289800:35:4133.6300:44:0910800:19:3900:00:0000:00:00
95 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:03:4915800:09:086400:34:5734.3300:44:0511600:19:4400:00:0000:00:00
96 8900ÁLVARO SABATER RAMÍREZTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESABM01:03:5221800:09:4712900:36:4732.6200:46:342100:17:1800:00:0000:00:00
97 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:03:547100:08:007700:35:1833.9900:43:1816800:20:3600:00:0000:00:00
98 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON BARCELONAABM01:04:0210700:08:319900:35:4233.6100:44:1312300:19:4900:00:0000:00:00
99 5002ALBERT CAMPANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:04:0921300:09:469000:35:3133.7900:45:177300:18:5200:00:0000:00:00
100 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:04:127700:08:0411300:36:0933.2000:44:1312900:19:5900:00:0000:00:00
101 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:1419500:09:318800:35:2733.8500:44:588700:19:1600:00:0000:00:00
102 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:04:185600:07:4611000:36:0733.2300:43:5316000:20:2500:00:0000:00:00
103 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:04:215300:07:4312100:36:3232.8500:44:1513800:20:0600:00:0000:00:00
104 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:04:2118700:09:265900:34:4634.5200:44:1214300:20:0900:00:0000:00:00
105 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:3417800:09:209300:35:3333.7600:44:5311200:19:4100:00:0000:00:00
106 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:04:3510300:08:279700:35:4033.6400:44:0716400:20:2800:00:0000:00:00
107 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:04:3920300:09:3510900:36:0333.2900:45:387900:19:0100:00:0000:00:00
108 4908JOEL GARCIA MACHADOINDEPENDIENTEABM01:04:4011800:08:4410200:35:4433.5800:44:2814500:20:1200:00:0000:00:00
109 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:04:428200:08:077500:35:1434.0600:43:2120100:21:2100:00:0000:00:00
110 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4318600:09:2512800:36:4632.6400:46:115800:18:3200:00:0000:00:00
111 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:4620600:09:359200:35:3333.7600:45:0810700:19:3800:00:0000:00:00
112 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:04:504000:07:3219800:39:1730.5500:46:493800:18:0100:00:0000:00:00
113 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON BARCELONAABF01:04:536600:07:5613900:37:1032.2900:45:0612000:19:4700:00:0000:00:00
114 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M01:04:578500:08:109100:35:3333.7600:43:4319800:21:1400:00:0000:00:00
115 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:05:0113400:08:5514900:37:2732.0400:46:226100:18:3900:00:0000:00:00
116 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:0216000:09:0911500:36:1633.0900:45:2510600:19:3700:00:0000:00:00
117 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:05:038800:08:1113600:36:5632.4900:45:0712600:19:5600:00:0000:00:00
118 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:0320900:09:4111600:36:2332.9800:46:047800:18:5900:00:0000:00:00
119 4869DAVID VIUDEZ RUBIOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:05:0416400:09:108600:35:2533.8800:44:3516600:20:2900:00:0000:00:00
120 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:225700:07:4614400:37:2332.1000:45:0914800:20:1300:00:0000:00:00
121 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:05:3915500:09:0716800:38:2631.2200:47:334200:18:0600:00:0000:00:00
122 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:05:4421900:09:4811100:36:0933.2000:45:5711800:19:4700:00:0000:00:00
123 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:05:4714600:09:018300:35:2333.9100:44:2420200:21:2300:00:0000:00:00
124 8013JORDI HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:50000:00:00000:00:000.0000:46:0911300:19:4100:00:0000:00:00
125 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:05:5213900:08:5811700:36:2632.9400:45:2416300:20:2800:00:0000:00:00
126 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA KATOACDF01:05:546500:07:5614100:37:1332.2400:45:0917700:20:4500:00:0000:00:00
127 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:0110000:08:2215400:37:3931.8700:46:0113000:20:0000:00:0000:00:00
128 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:06:0813100:08:519500:35:3633.7100:44:2721400:21:4100:00:0000:00:00
129 4996DANIEL LUQUE TENEDORCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:06:1024400:10:0317100:38:3131.1600:48:343000:17:3600:00:0000:00:00
130 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:06:1132400:10:569600:35:4033.6400:46:3610500:19:3500:00:0000:00:00
131 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:1915700:09:0814600:37:2432.0900:46:3211900:19:4700:00:0000:00:00
132 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:06:2116600:09:1018500:38:5230.8700:48:025000:18:1900:00:0000:00:00
133 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:06:2118100:09:2213700:36:5832.4600:46:2013300:20:0100:00:0000:00:00
134 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:06:212000:07:2213100:36:4932.5900:44:1123100:22:1000:00:0000:00:00
135 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:2220500:09:3516600:38:1731.3500:47:525700:18:3000:00:0000:00:00
136 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:06:2222400:09:5016000:37:5831.6100:47:486000:18:3400:00:0000:00:00
137 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
138 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM01:06:3412700:08:4918900:38:5930.7800:47:486800:18:4600:00:0000:00:00
139 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:06:384700:07:3917400:38:3531.1000:46:1415900:20:2400:00:0000:00:00
140 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:06:3914800:09:0311900:36:3032.8800:45:3319000:21:0600:00:0000:00:00
141 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM01:06:4318000:09:2115500:37:4231.8300:47:0311000:19:4000:00:0000:00:00
142 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:06:4410200:08:2415200:37:3631.9100:46:0017500:20:4400:00:0000:00:00
143 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:06:4615400:09:0612500:36:3532.8000:45:4118900:21:0500:00:0000:00:00
144 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:4811400:08:4016700:38:2531.2400:47:0511400:19:4300:00:0000:00:00
145 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:06:5122800:09:5413400:36:5432.5200:46:4813600:20:0300:00:0000:00:00
146 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:06:5616100:09:0915000:37:2832.0300:46:3715500:20:1900:00:0000:00:00
147 5403ORIOL FERRET FONTC.N. VILAFRANCA CDM01:07:001700:07:0914200:37:1732.1900:44:2625100:22:3400:00:0000:00:00
148 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:044600:07:3918700:38:5430.8500:46:3316700:20:3100:00:0000:00:00
149 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:07:0721600:09:4712600:36:3732.7700:46:2417300:20:4300:00:0000:00:00
150 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:1113200:08:538700:35:2633.8700:44:1926800:22:5200:00:0000:00:00
151 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:1118400:09:2415700:37:4631.7700:47:1013200:20:0100:00:0000:00:00
152 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:07:1210900:08:3519900:39:2530.4400:48:008300:19:1200:00:0000:00:00
153 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:07:216400:07:5617500:38:3531.1000:46:3117900:20:5000:00:0000:00:00
154 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:2326200:10:1110100:35:4333.6000:45:5421100:21:2900:00:0000:00:00
155 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:2520800:09:4010600:35:5133.4700:45:3122000:21:5400:00:0000:00:00
156 593SERGI MENDOZA MARTINC.N. TERRASSAABM01:07:2613600:08:5717200:38:3131.1600:47:2812800:19:5800:00:0000:00:00
157 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:07:2811200:08:3714800:37:2732.0400:46:0420600:21:2400:00:0000:00:00
158 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:07:3327300:10:2115100:37:3231.9700:47:5311100:19:4000:00:0000:00:00
159 825SERGI DEL BARRIO AGUILARCLUB TRIATLO SANT VICENÇSUB23M01:07:3628900:10:3014300:37:2232.1100:47:5211500:19:4400:00:0000:00:00
160 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:07:4126900:10:1812400:36:3332.8300:46:5118000:20:5000:00:0000:00:00
161 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:07:4817300:09:1816200:38:0431.5200:47:2216200:20:2600:00:0000:00:00
162 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:07:556000:07:5012000:36:3232.8500:44:2229700:23:3300:00:0000:00:00
163 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:07:5729200:10:3514000:37:1232.2600:47:4714400:20:1000:00:0000:00:00
164 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M01:07:5823100:09:5715900:37:5331.6800:47:5014200:20:0800:00:0000:00:00
165 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:5928600:10:2914500:37:2432.0900:47:5313700:20:0600:00:0000:00:00
166 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:08:049000:08:13100:13:4487.3800:21:5738300:46:0700:00:0000:00:00
167 3878SANTIAGO RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAV1M01:08:0813000:08:5113300:36:5432.5200:45:4524500:22:2300:00:0000:00:00
168 653SERGI LOPEZ GOLCLUB TRIATLO ARENYSABM01:08:1028300:10:2718800:38:5530.8400:49:227100:18:4800:00:0000:00:00
169 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:1611100:08:3714700:37:2632.0600:46:0323300:22:1300:00:0000:00:00
170 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:08:2020200:09:3410700:35:5433.4300:45:2826900:22:5200:00:0000:00:00
171 27ELIA IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON BARCELONAJNF01:08:212600:07:2520400:39:3230.3500:46:5720300:21:2400:00:0000:00:00
172 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:219600:08:1915800:37:5331.6800:46:1222800:22:0900:00:0000:00:00
173 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:08:2314700:09:0220300:39:3230.3500:48:3412200:19:4900:00:0000:00:00
174 1476XAVIER NAVARRO CIURANAINDEPENDIENTEABM01:08:2618300:09:2419600:39:1130.6300:48:3512400:19:5100:00:0000:00:00
175 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM01:08:3014000:08:5916300:38:0731.4800:47:0620400:21:2400:00:0000:00:00
176 8003JUAN ANGEL JIMENEZ PICAZLLICENCIA DE DIAABM01:08:3224300:10:0316900:38:2731.2100:48:3013400:20:0200:00:0000:00:00
177 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:4011900:08:4413500:36:5532.5100:45:3927500:23:0100:00:0000:00:00
178 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:08:413500:07:3016100:38:0231.5500:45:3228300:23:0900:00:0000:00:00
179 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:08:4722900:09:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
180 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:4810500:08:2921300:40:0429.9500:48:3315000:20:1500:00:0000:00:00
181 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:08:5116900:09:1412300:36:3332.8300:45:4727700:23:0400:00:0000:00:00
182 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:08:5119900:09:3317600:38:3631.0900:48:0917200:20:4200:00:0000:00:00
183 5396MARC CLÈRIES ARANCLUB TRIATLO PROSANABM01:09:0013500:08:5615300:37:3631.9100:46:3224800:22:2800:00:0000:00:00
184 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:0119000:09:2719700:39:1530.5700:48:4215600:20:1900:00:0000:00:00
185 7118TONI PONT BOIXLLICENCIA DE DIAV1M01:09:0722300:09:5020800:39:5330.0900:49:439700:19:2400:00:0000:00:00
186 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:112800:07:2620200:39:2930.3900:46:5523800:22:1600:00:0000:00:00
187 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:09:1323000:09:5519000:39:0030.7700:48:5515400:20:1800:00:0000:00:00
188 2402LAURA SITJA XIVILLEC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:1826600:10:1717700:38:3931.0500:48:5615700:20:2200:00:0000:00:00
189 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:2526300:10:1515600:37:4631.7700:48:0120500:21:2400:00:0000:00:00
190 8009DAVID DEL AMO PERALTALLICENCIA DE DIAABM01:09:2615300:09:0620000:39:2530.4400:48:3118400:20:5500:00:0000:00:00
191 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:09:3015100:09:0522200:40:1729.7900:49:2214000:20:0800:00:0000:00:00
192 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:09:3217500:09:1922500:40:2729.6700:49:4611700:19:4600:00:0000:00:00
193 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:09:3322700:09:5218200:38:5030.9000:48:4218100:20:5100:00:0000:00:00
194 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:09:3919400:09:3119100:39:0130.7600:48:3219200:21:0700:00:0000:00:00
195 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:09:4819800:09:3221600:40:0829.9000:49:4014100:20:0800:00:0000:00:00
196 4632RAFA MESA CORRALC.N. TERRASSAABM01:09:5131200:10:4822800:40:3629.5600:51:245500:18:2700:00:0000:00:00
197 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM01:09:5322200:09:4921900:40:1129.8600:50:0012500:19:5300:00:0000:00:00
198 7113ALBERT GRATACÓS GRAULLICENCIA DE DIAABM01:09:5812600:08:4922000:40:1429.8300:49:0318300:20:5500:00:0000:00:00
199 4734DAVID AUBERT I BATLLEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:593100:07:2824900:41:4628.7300:49:1417600:20:4500:00:0000:00:00
200 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOCDM01:10:0025700:10:1018000:38:4330.9900:48:5319100:21:0700:00:0000:00:00
201 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:10:0129400:10:3621800:40:0929.8900:50:458800:19:1600:00:0000:00:00
202 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:10:0216200:09:0919500:39:0930.6500:48:1821600:21:4400:00:0000:00:00
203 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MANRESACDM01:10:1312800:08:5018100:38:4430.9800:47:3425800:22:3900:00:0000:00:00
204 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:10:269700:08:2017000:38:2831.2000:46:4830000:23:3800:00:0000:00:00
205 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESACDF01:10:267200:08:0023100:40:4929.4000:48:4921300:21:3700:00:0000:00:00
206 5389MONICA DELANCINA LOPEZ C.E.T. DISTANCEABF01:10:307400:08:0223700:41:0429.2200:49:0620700:21:2400:00:0000:00:00
207 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM01:10:4127200:10:2018600:38:5430.8500:49:1420900:21:2700:00:0000:00:00
208 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:4325000:10:0817900:38:4330.9900:48:5121900:21:5200:00:0000:00:00
209 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:10:4730200:10:3916500:38:1731.3500:48:5621800:21:5100:00:0000:00:00
210 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:10:4823800:10:0018300:38:5030.9000:48:5022400:21:5800:00:0000:00:00
211 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:10:5413700:08:5716400:38:0831.4700:47:0530400:23:4900:00:0000:00:00
212 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:11:0732200:10:5419300:39:0630.6900:50:0019300:21:0700:00:0000:00:00
213 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:11:2212300:08:4820700:39:5130.1100:48:3926100:22:4300:00:0000:00:00
214 5377JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOABM01:11:2522100:09:4824400:41:1929.0400:51:0715200:20:1800:00:0000:00:00
215 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:11:2620400:09:3519200:39:0230.7400:48:3726500:22:4900:00:0000:00:00
216 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M01:11:2922000:09:4824100:41:1529.0900:51:0316100:20:2600:00:0000:00:00
217 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:11:3423400:09:5822100:40:1529.8100:50:1320000:21:2100:00:0000:00:00
218 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:11:3933700:11:2320100:39:2930.3900:50:5217800:20:4700:00:0000:00:00
219 5255CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:11:4318200:09:2321100:39:5930.0100:49:2224200:22:2100:00:0000:00:00
220 5397ENRIC MONTAÑA ROCAC.N. VIC-ETBV1M01:11:4325500:10:0926300:42:1828.3700:52:278900:19:1600:00:0000:00:00
221 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:11:4628000:10:2523500:40:5829.2900:51:2315800:20:2300:00:0000:00:00
222 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:5131500:10:5117300:38:3331.1300:49:2424700:22:2700:00:0000:00:00
223 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:12:0621200:09:4520500:39:3430.3300:49:1926400:22:4700:00:0000:00:00
224 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:12:1026800:10:1822700:40:3629.5600:50:5419900:21:1600:00:0000:00:00
225 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON BARCELONAV2M01:12:2135800:11:5820600:39:4430.2000:51:4217000:20:3900:00:0000:00:00
226 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:2315600:09:0721700:40:0929.8900:49:1628200:23:0700:00:0000:00:00
227 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:12:2532700:11:0221000:39:5530.0600:50:5721000:21:2800:00:0000:00:00
228 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:12:2833500:11:1823200:40:5529.3300:52:1314900:20:1500:00:0000:00:00
229 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:3020700:09:3822300:40:2129.7400:49:5925000:22:3100:00:0000:00:00
230 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:12:3317600:09:2017800:38:4231.0100:48:0232200:24:3100:00:0000:00:00
231 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:12:4215000:09:0327200:42:3828.1500:51:4118700:21:0100:00:0000:00:00
232 5299IBRAHIM TAKLIATC.A. XALOCABM01:12:4924500:10:0329400:43:3727.5100:53:408200:19:0900:00:0000:00:00
233 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON BARCELONASUB23F01:13:005800:07:4729500:43:4227.4600:51:2921200:21:3100:00:0000:00:00
234 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON BARCELONACDF01:13:077800:08:0427600:42:4428.0800:50:4824000:22:1900:00:0000:00:00
235 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:13:0827100:10:2018400:38:5130.8900:49:1130600:23:5700:00:0000:00:00
236 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:13:1010800:08:3422400:40:2729.6700:49:0131300:24:0900:00:0000:00:00
237 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:13:1030500:10:4221400:40:0529.9400:50:4724400:22:2300:00:0000:00:00
238 8014JORDI RÍOS MONTERO LLICENCIA DE DIAABM01:13:1022600:09:5224500:41:2229.0100:51:1422300:21:5600:00:0000:00:00
239 7109MARC HERREROS GRIERALLICENCIA DE DIAABM01:13:1731800:10:5326700:42:2428.3000:53:1713100:20:0000:00:0000:00:00
240 8019MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:2021400:09:4623600:40:5929.2800:50:4525200:22:3500:00:0000:00:00
241 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:13:2436300:12:1021500:40:0529.9400:52:1519500:21:0900:00:0000:00:00
242 8018ÒSCAR MASO FERRERES LLICENCIA DE DIAABM01:13:2924900:10:0823000:40:4629.4400:50:5425300:22:3500:00:0000:00:00
243 5204JOSE SUAREZ CRESPOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:13:3124200:10:0229100:43:3227.5700:53:3412700:19:5700:00:0000:00:00
244 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:13:3521100:09:4425800:42:0228.5500:51:4621700:21:4900:00:0000:00:00
245 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOINDEPENDIENTEABM01:13:3531300:10:4825900:42:0728.4900:52:5517100:20:4000:00:0000:00:00
246 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:3618500:09:2421200:40:0329.9600:49:2731100:24:0900:00:0000:00:00
247 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF01:13:4217400:09:1823900:41:1029.1500:50:2828700:23:1400:00:0000:00:00
248 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MANRESAV2M01:13:4630000:10:3925600:41:5928.5800:52:3819400:21:0800:00:0000:00:00
249 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEJNM01:13:474100:07:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
250 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:13:5024700:10:0425200:41:5228.6600:51:5622100:21:5400:00:0000:00:00
251 7116ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:13:5129100:10:3426600:42:2128.3400:52:5518500:20:5600:00:0000:00:00
252 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:0325200:10:0924800:41:4128.7900:51:5023400:22:1300:00:0000:00:00
253 5390NURIA NOGUERA FIGUERASCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:14:0716500:09:1028500:43:1327.7700:52:2321500:21:4400:00:0000:00:00
254 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:14:0825100:10:0820900:39:5430.0800:50:0231000:24:0600:00:0000:00:00
255 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:14:1430600:10:4224600:41:2329.0000:52:0522900:22:0900:00:0000:00:00
256 7110SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1422500:09:5124700:41:4028.8000:51:3126200:22:4300:00:0000:00:00
257 2353JULIO PORRAS TOVARINDEPENDIENTEV1M01:14:1927800:10:2425100:41:4828.7100:52:1222700:22:0700:00:0000:00:00
258 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:14:2024800:10:0622900:40:3629.5600:50:4230100:23:3800:00:0000:00:00
259 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:14:2625800:10:1028800:43:2327.6600:53:3318200:20:5300:00:0000:00:00
260 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:14:3529300:10:3523400:40:5829.2900:51:3327600:23:0200:00:0000:00:00
261 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:14:3527600:10:2425300:41:5328.6500:52:1723900:22:1800:00:0000:00:00
262 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:14:3617100:09:1727400:42:4128.1100:51:5825700:22:3800:00:0000:00:00
263 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:14:3935200:11:5226500:42:1928.3600:54:1116500:20:2800:00:0000:00:00
264 5252ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:14:5430800:10:4326000:42:1328.4200:52:5622500:21:5800:00:0000:00:00
265 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF01:15:0114200:09:0028900:43:2427.6500:52:2425600:22:3700:00:0000:00:00
266 4332AITANA GARCIA URIARTECLUB TRIATLO ATLESABF01:15:0127700:10:2425000:41:4628.7300:52:1026700:22:5100:00:0000:00:00
267 7106DAVID CABAÑERO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:15:0629900:10:3827000:42:2928.2500:53:0722600:21:5900:00:0000:00:00
268 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:15:1224600:10:0327800:42:4828.0400:52:5124100:22:2100:00:0000:00:00
269 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:1333100:11:1025400:41:5428.6400:53:0423000:22:0900:00:0000:00:00
270 7104ADRIÀ DIAZ VALVERDELLICENCIA DE DIAABM01:15:1537900:13:4424300:41:1829.0600:55:0214600:20:1300:00:0000:00:00
271 8005AGUS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1635100:11:4930400:43:5927.2800:55:489900:19:2800:00:0000:00:00
272 7112STEFANO ZANELLATO MONTURILLICENCIA DE DIAABM01:15:1921500:09:4727300:42:4128.1100:52:2826600:22:5100:00:0000:00:00
273 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:1929600:10:3724200:41:1729.0700:51:5429200:23:2500:00:0000:00:00
274 5019CORAL MONTAÑA PONSATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:15:2025300:10:0926100:42:1328.4200:52:2227100:22:5800:00:0000:00:00
275 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:15:2132500:10:5728700:43:2227.6700:54:1918800:21:0200:00:0000:00:00
276 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:15:2827400:10:2225700:42:0028.5700:52:2227900:23:0600:00:0000:00:00
277 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON BARCELONAJNF01:15:297000:07:5928400:43:0927.8100:51:0831900:24:2100:00:0000:00:00
278 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4331400:10:4923300:40:5729.3000:51:4630500:23:5700:00:0000:00:00
279 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:15:557600:08:0328600:43:1827.7100:51:2132300:24:3400:00:0000:00:00
280 7103RUBÉN GONZALEZ VERALLICENCIA DE DIAABM01:15:5528100:10:2524000:41:1129.1400:51:3631700:24:1900:00:0000:00:00
281 8011AGUSTI SIMO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:0126100:10:1127900:42:5128.0000:53:0227300:22:5900:00:0000:00:00
282 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:16:0237600:13:0727500:42:4228.1000:55:4914700:20:1300:00:0000:00:00
283 2629LLUIS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:16:0819600:09:3122600:40:3329.5900:50:0434900:26:0400:00:0000:00:00
284 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:16:1417200:09:1729700:43:4527.4300:53:0228600:23:1200:00:0000:00:00
285 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:16:1724000:10:0119400:39:0830.6600:49:0936500:27:0800:00:0000:00:00
286 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:16:1933800:11:2329600:43:4427.4400:55:0719700:21:1200:00:0000:00:00
287 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:2136000:12:0225500:41:5728.6100:53:5924300:22:2200:00:0000:00:00
288 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:16:2514900:09:0330800:44:1627.1100:53:1928000:23:0600:00:0000:00:00
289 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:3136100:12:0226200:42:1328.4200:54:1523600:22:1600:00:0000:00:00
290 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:16:33000:00:00000:00:000.0000:53:5625400:22:3700:00:0000:00:00
291 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:16:5427000:10:1830000:43:5627.3100:54:1426000:22:4000:00:0000:00:00
292 8015DIEGO JARALLICENCIA DE DIAABM01:16:5532900:11:0731500:44:3726.9000:55:4419600:21:1100:00:0000:00:00
293 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:0635000:11:4828300:43:0227.8900:54:5023700:22:1600:00:0000:00:00
294 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:17:0625400:10:0927700:42:4728.0500:52:5631400:24:1000:00:0000:00:00
295 5021ANNA RIART MIQUELCCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:17:0931000:10:4628200:42:5827.9300:53:4429100:23:2500:00:0000:00:00
296 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:17:0926700:10:1728000:42:5427.9700:53:1130700:23:5800:00:0000:00:00
297 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:17:1430100:10:3930300:43:5827.2900:54:3725500:22:3700:00:0000:00:00
298 8016JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:17:2429500:10:3726400:42:1928.3600:52:5632000:24:2800:00:0000:00:00
299 2611ALFONSO MARTINEZ EZPELETACLUB NATACIO RUBIABM01:17:3020100:09:3431200:44:2727.0000:54:0129500:23:2900:00:0000:00:00
300 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:17:3423900:10:0131300:44:3326.9400:54:3427400:23:0000:00:0000:00:00
301 4144LLUIS SEBBAK GIMENOTRI+9 EL MASNOUV2M01:17:3926400:10:1530500:44:0727.2000:54:2228800:23:1700:00:0000:00:00
302 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:17:4225600:10:1030700:44:1327.1400:54:2328900:23:1900:00:0000:00:00
303 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:17:4710100:08:2428100:42:5727.9400:51:2135400:26:2600:00:0000:00:00
304 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:17:5335900:12:0030200:43:5727.3000:55:5722200:21:5600:00:0000:00:00
305 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:5521000:09:4131600:44:3926.8800:54:2029800:23:3500:00:0000:00:00
306 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:18:0336200:12:0527100:42:3628.1700:54:4129000:23:2200:00:0000:00:00
307 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:1027900:10:2429000:43:2827.6100:53:5231600:24:1800:00:0000:00:00
308 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:18:2326500:10:1631400:44:3626.9100:54:5229600:23:3100:00:0000:00:00
309 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:18:2535600:11:5726800:42:2628.2800:54:2330800:24:0200:00:0000:00:00
310 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:18:296300:07:5431800:44:4626.8100:52:4034300:25:4900:00:0000:00:00
311 3939EVA FONTANILLES ARBONESCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3223200:09:5832200:45:0526.6200:55:0329400:23:2900:00:0000:00:00
312 5407ANDREA CASTAN USONCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3233900:11:2431700:44:4326.8400:56:0724600:22:2500:00:0000:00:00
313 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:3325900:10:1033100:45:3926.2900:55:4926300:22:4400:00:0000:00:00
314 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:18:4021700:09:4729200:43:3527.5300:53:2233700:25:1800:00:0000:00:00
315 8007OSCAR MOYANO MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:18:4430400:10:4032000:44:5326.7400:55:3328400:23:1100:00:0000:00:00
316 8006JORDI FARRES VILAVENDRELLLLICENCIA DE DIAABM01:18:5637100:12:5029800:43:5227.3600:56:4223500:22:1400:00:0000:00:00
317 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON BARCELONAV2F01:19:1631700:10:5232500:45:1326.5400:56:0528500:23:1100:00:0000:00:00
318 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:19:3424100:10:0229300:43:3627.5200:53:3834600:25:5600:00:0000:00:00
319 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM01:19:3936400:12:2432100:45:0426.6300:57:2823200:22:1100:00:0000:00:00
320 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4523500:09:5926900:42:2828.2600:52:2736700:27:1800:00:0000:00:00
321 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:19:4829000:10:3232900:45:3226.3500:56:0430300:23:4400:00:0000:00:00
322 3123DAVID ESPINOLA SIRUELAC.E. MEDITERRANIABM01:19:4935500:11:5623800:41:0729.1900:53:0336100:26:4600:00:0000:00:00
323 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:19:5032000:10:5331900:44:4826.7900:55:4131200:24:0900:00:0000:00:00
324 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:19:5432100:10:5333800:45:5726.1200:56:5027800:23:0400:00:0000:00:00
325 8008IRIS DOMINGOLLICENCIA DE DIAABF01:20:3119300:09:3030600:44:0927.1800:53:3936400:26:5200:00:0000:00:00
326 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:20:3523700:10:0033700:45:5726.1200:55:5732500:24:3800:00:0000:00:00
327 2043JAVIER YANGUAS LEYESINDEPENDIENTEV1M01:20:3831600:10:5134500:46:4025.7100:57:3128100:23:0700:00:0000:00:00
328 5371ANTONIO BELTRAN FERNANDEC.N. BADALONAV1M01:20:4636800:12:4013000:36:4832.6100:49:2837900:31:1800:00:0000:00:00
329 3913ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:21:0528200:10:2630100:43:5727.3000:54:2335900:26:4200:00:0000:00:00
330 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F01:21:0734300:11:3134300:46:1025.9900:57:4129300:23:2600:00:0000:00:00
331 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:1028500:10:2830900:44:1727.1000:54:4535200:26:2500:00:0000:00:00
332 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:1419100:09:2733200:45:4126.2700:55:0835000:26:0600:00:0000:00:00
333 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:1518900:09:2736300:48:5324.5500:58:2027000:22:5500:00:0000:00:00
334 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:1832300:10:5532300:45:0726.6000:56:0233600:25:1600:00:0000:00:00
335 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA KATOACDF01:21:238900:08:1231100:44:2527.0200:52:3737000:28:4600:00:0000:00:00
336 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:21:2826000:10:1138200:55:3821.5701:05:49200:15:3900:00:0000:00:00
337 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:21:3233200:11:1332800:45:3126.3600:56:4432900:24:4800:00:0000:00:00
338 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:21:4029700:10:3734100:46:0926.0000:56:4633200:24:5400:00:0000:00:00
339 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCEMEV2F01:21:5430300:10:4034200:46:0926.0000:56:4933300:25:0500:00:0000:00:00
340 4468NICU CEBANUCLUB PROAMABM01:21:5534100:11:3034600:46:4325.6900:58:1330200:23:4200:00:0000:00:00
341 8020ANNA PEDRAGOSA GRIFULSLLICENCIA DE DIAV1F01:21:5934000:11:2634000:46:0226.0700:57:2832100:24:3100:00:0000:00:00
342 5402JAUME DESEURAS FONTC.N. VIC-ETBV1M01:22:0829800:10:3835000:47:2425.3200:58:0230900:24:0600:00:0000:00:00
343 7114VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2638000:14:1933000:45:3926.2900:59:5824900:22:2800:00:0000:00:00
344 7101MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4535700:11:5732400:45:1126.5600:57:0833900:25:3700:00:0000:00:00
345 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:22:5737800:13:2433600:45:5526.1300:59:1929900:23:3800:00:0000:00:00
346 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:5835300:11:5231000:44:1827.0900:56:1036300:26:4800:00:0000:00:00
347 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:23:1537200:12:5433400:45:4426.2400:58:3832400:24:3700:00:0000:00:00
348 8017DOLORS PRADELLLLICENCIA DE DIAABF01:23:1819700:09:3236600:49:0824.4200:58:4032600:24:3800:00:0000:00:00
349 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M01:23:2228700:10:2935800:48:0224.9800:58:3133000:24:5100:00:0000:00:00
350 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:2328800:10:3029900:43:5527.3200:54:2537100:28:5800:00:0000:00:00
351 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:23:2734400:11:3332700:45:2626.4100:56:5935500:26:2800:00:0000:00:00
352 8002JUAN FERNANDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3433000:11:0733300:45:4126.2700:56:4836200:26:4600:00:0000:00:00
353 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:23:3535400:11:5436200:48:4324.6301:00:3727200:22:5800:00:0000:00:00
354 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:23:3530700:10:4235100:47:2925.2700:58:1133800:25:2400:00:0000:00:00
355 4635LAURA MARTIN CANOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:23:4137000:12:4732600:45:1726.5000:58:0434100:25:3700:00:0000:00:00
356 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:4133300:11:1434800:46:5025.6200:58:0434000:25:3700:00:0000:00:00
357 4619BIENVENIDO MARTINEZ AROCAC.N. TERRASSAV3M01:24:0134900:11:4735300:47:3225.2500:59:1932700:24:4200:00:0000:00:00
358 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F01:24:3234200:11:3137200:50:2223.8301:01:5325900:22:3900:00:0000:00:00
359 4630ENRIQUE RODRIGUEZ RUIZC.N. TERRASSAV2M01:24:3432800:11:0436800:49:1824.3401:00:2231500:24:1200:00:0000:00:00
360 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:3830900:10:4335900:48:0424.9700:58:4734400:25:5100:00:0000:00:00
361 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:24:4428400:10:2834400:46:3425.7700:57:0236800:27:4200:00:0000:00:00
362 2352JORDI ESTRADA MITJANSINDEPENDIENTEV2M01:25:1437500:13:0333500:45:4526.2300:58:4835300:26:2600:00:0000:00:00
363 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDIENTEV1M01:25:2037700:13:2135400:47:3925.1801:01:0031800:24:2000:00:0000:00:00
364 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:25:2534600:11:4135600:47:5025.0900:59:3134500:25:5400:00:0000:00:00
365 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F01:25:3016700:09:1136500:49:0324.4600:58:1436600:27:1600:00:0000:00:00
366 7117ENRIC SANSALVADOR I BOADALLICENCIA DE DIASUB23M01:25:3633600:11:1936100:48:1724.8500:59:3634700:26:0000:00:0000:00:00
367 7111CARLOS VACA VIÑUELAS LLICENCIA DE DIAV1M01:25:4436500:12:2634700:46:4525.6700:59:1135700:26:3300:00:0000:00:00
368 4628DAVID FITE BERENGUERC.N. TERRASSAV1M01:25:4423300:09:5836700:49:1724.3500:59:1535600:26:2900:00:0000:00:00
369 7108GUILLEM DELGADO GONZALOLLICENCIA DE DIAABM01:26:1323600:09:5937100:49:4024.1600:59:3935800:26:3400:00:0000:00:00
370 7115SARA HERNÁNDEZ MOLLFULLEDLLICENCIA DE DIAABF01:26:5127500:10:2334900:46:5125.6100:57:1437800:29:3700:00:0000:00:00
371 5370EDUARD PARAREDA ROCACLUB ESPORTIU CUBE MANRESJNM01:26:5931100:10:4737400:51:0123.5201:01:4833400:25:1100:00:0000:00:00
372 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:27:0736900:12:4337000:49:3924.1701:02:2232800:24:4500:00:0000:00:00
373 8001AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:27:2734700:11:4536900:49:3924.1701:01:2434800:26:0300:00:0000:00:00
374 6067MERITXELL LOPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:28:0237300:12:5636400:48:5824.5101:01:5435100:26:0800:00:0000:00:00
375 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:28:3433400:11:1733900:45:5826.1100:57:1538000:31:1900:00:0000:00:00
376 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:28:3836600:12:2936000:48:1424.8801:00:4336900:27:5500:00:0000:00:00
377 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:29:4438500:16:0835500:47:4925.1001:03:5734200:25:4700:00:0000:00:00
378 7107ELISABET MARTÍNEZ AGUILERLLICENCIA DE DIAJNF01:30:2438100:14:2037500:51:1023.4501:05:3033100:24:5400:00:0000:00:00
379 8022RAFAEL RODRÍGUEZ OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4137400:13:0037300:50:5823.5401:03:5836000:26:4300:00:0000:00:00
380 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNECHC.E. KATOA BARCELONAABF01:31:1834800:11:4735700:48:0224.9800:59:4938100:31:2900:00:0000:00:00
381 7102ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:3738400:16:0437600:51:1823.3901:07:2233500:25:1500:00:0000:00:00
382 8012VANESSA BAUTISTA MIRALLICENCIA DE DIAABF01:32:5734500:11:4137900:51:5523.1101:03:3637500:29:2100:00:0000:00:00
383 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:35:2936700:12:3238000:53:3122.4201:06:0337700:29:2600:00:0000:00:00
384 8004AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:35:5838200:15:3437700:51:2523.3401:06:5937200:28:5900:00:0000:00:00
385 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:39:3138300:15:5638100:54:1122.1501:10:0737600:29:2400:00:0000:00:00
386 5378EVA BOLDÚ ROIGFASTTRIATLON BARCELONAABF01:42:5032600:11:0038300:57:3720.8301:08:3738200:34:1300:00:0000:00:00
387 8021ELENA TRANDAFIRLLICENCIA DE DIAV2F01:42:5538600:22:0137800:51:3823.2401:13:3937300:29:1600:00:0000:00:00
388 5406SARA VALLMAJOR I RALC.N. MATAROSUB23F01:44:5131900:10:5335200:47:3025.2600:58:2338400:46:2800:00:0000:00:00
389 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON BARCELONASUB23M01:46:372500:07:241100:31:5937.5200:39:2338501:07:1400:00:0000:00:00


NF 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF00:00:00000:09:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:00:00000:07:14000:33:1736.0500:40:31000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:00:00000:07:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:07:38000:32:5736.4200:40:35000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM00:00:00000:09:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:00:00000:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON BARCELONACDM00:00:00000:08:11000:36:0633.2400:44:17000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM00:00:00000:10:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:00:00000:08:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF00:00:00000:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5014ANDREU GENESTAR PONCIANOCLUB TRIATLO ATLESABM00:00:00000:08:30000:39:0130.7600:47:31000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON BARCELONACDF00:00:00000:07:18000:39:4230.2300:47:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7105CRISTIAN MARTINEZ LACAMBRLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:09:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F
NP 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M
NP 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M
NP 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M
NP 1055ORIOL ALVAREZ BOIXADERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M
NP 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM
NP 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOTRIMAX ONVELO CYCLINGABM
NP 3318OSCAR CUBILLO ALONSOINDEPENDIENTEV1M
NP 3377VERONICA GORRIZ RODRIGUEZTRI2WINV1F
NP 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 4249LILIANA ANTUNES DA SILVACLUB TRIATLO SERRADELLS AABF
NP 4505COTIA KENNARDCLUB PROAMV1F
NP 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM
NP 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM
NP 5066ERIKA ROBLEDA GRACIACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF
NP 5399GERMÁN CARAVIA SUÁREZC.N. VIC-ETBV1M
NP 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F
NP 8010MIGUEL MIRALLES PEREZLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35