RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 402 389 13 0 750 20 5 19 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:00:043000:07:287100:35:0334.2400:42:312800:17:3300:00:0000:00:00
2 3430CARLA DOMINGUEZ TORNERFASTTRIATLON CLUBCDF01:01:131800:07:1012700:36:3932.7400:43:492400:17:2400:00:0000:00:00
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:01:492400:07:2311800:36:2732.9200:43:503700:17:5900:00:0000:00:00
4 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBABF01:03:211400:07:0813200:36:5332.5400:44:019600:19:2000:00:0000:00:00
5 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON CLUBABF01:04:536600:07:5613900:37:1032.2900:45:0612000:19:4700:00:0000:00:00
6 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:05:038800:08:1113600:36:5632.4900:45:0712600:19:5600:00:0000:00:00
7 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:225700:07:4614400:37:2332.1000:45:0914800:20:1300:00:0000:00:00
8 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA KATOACDF01:05:546500:07:5614100:37:1332.2400:45:0917700:20:4500:00:0000:00:00
9 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:0110000:08:2215400:37:3931.8700:46:0113000:20:0000:00:0000:00:00
10 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:06:2116600:09:1018500:38:5230.8700:48:025000:18:1900:00:0000:00:00
11 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:06:4410200:08:2415200:37:3631.9100:46:0017500:20:4400:00:0000:00:00
12 27ELIA IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:212600:07:2520400:39:3230.3500:46:5720300:21:2400:00:0000:00:00
13 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:4810500:08:2921300:40:0429.9500:48:3315000:20:1500:00:0000:00:00
14 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:112800:07:2620200:39:2930.3900:46:5523800:22:1600:00:0000:00:00
15 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:09:1323000:09:5519000:39:0030.7700:48:5515400:20:1800:00:0000:00:00
16 2402LAURA SITJA XIVILLEC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:1826600:10:1717700:38:3931.0500:48:5615700:20:2200:00:0000:00:00
17 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:10:0129400:10:3621800:40:0929.8900:50:458800:19:1600:00:0000:00:00
18 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESACDF01:10:267200:08:0023100:40:4929.4000:48:4921300:21:3700:00:0000:00:00
19 5389MONICA DELANCINA LOPEZ C.E.T. DISTANCEABF01:10:307400:08:0223700:41:0429.2200:49:0620700:21:2400:00:0000:00:00
20 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:10:4823800:10:0018300:38:5030.9000:48:5022400:21:5800:00:0000:00:00
21 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:11:3423400:09:5822100:40:1529.8100:50:1320000:21:2100:00:0000:00:00
22 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:12:0621200:09:4520500:39:3430.3300:49:1926400:22:4700:00:0000:00:00
23 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:2315600:09:0721700:40:0929.8900:49:1628200:23:0700:00:0000:00:00
24 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:13:005800:07:4729500:43:4227.4600:51:2921200:21:3100:00:0000:00:00
25 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON CLUBCDF01:13:077800:08:0427600:42:4428.0800:50:4824000:22:1900:00:0000:00:00
26 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:13:1010800:08:3422400:40:2729.6700:49:0131300:24:0900:00:0000:00:00
27 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:13:3521100:09:4425800:42:0228.5500:51:4621700:21:4900:00:0000:00:00
28 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF01:13:4217400:09:1823900:41:1029.1500:50:2828700:23:1400:00:0000:00:00
29 5390NURIA NOGUERA FIGUERASCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:14:0716500:09:1028500:43:1327.7700:52:2321500:21:4400:00:0000:00:00
30 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:14:2024800:10:0622900:40:3629.5600:50:4230100:23:3800:00:0000:00:00
31 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:14:3617100:09:1727400:42:4128.1100:51:5825700:22:3800:00:0000:00:00
32 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:14:3935200:11:5226500:42:1928.3600:54:1116500:20:2800:00:0000:00:00
33 5252ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:14:5430800:10:4326000:42:1328.4200:52:5622500:21:5800:00:0000:00:00
34 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF01:15:0114200:09:0028900:43:2427.6500:52:2425600:22:3700:00:0000:00:00
35 4332AITANA GARCIA URIARTECLUB TRIATLO ATLESABF01:15:0127700:10:2425000:41:4628.7300:52:1026700:22:5100:00:0000:00:00
36 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:15:1224600:10:0327800:42:4828.0400:52:5124100:22:2100:00:0000:00:00
37 5019CORAL MONTAÑA PONSATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:15:2025300:10:0926100:42:1328.4200:52:2227100:22:5800:00:0000:00:00
38 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:15:2132500:10:5728700:43:2227.6700:54:1918800:21:0200:00:0000:00:00
39 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON CLUBJNF01:15:297000:07:5928400:43:0927.8100:51:0831900:24:2100:00:0000:00:00
40 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:15:557600:08:0328600:43:1827.7100:51:2132300:24:3400:00:0000:00:00
41 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:16:2514900:09:0330800:44:1627.1100:53:1928000:23:0600:00:0000:00:00
42 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:17:0625400:10:0927700:42:4728.0500:52:5631400:24:1000:00:0000:00:00
43 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:0635000:11:4828300:43:0227.8900:54:5023700:22:1600:00:0000:00:00
44 5021ANNA RIART MIQUELCCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:17:0931000:10:4628200:42:5827.9300:53:4429100:23:2500:00:0000:00:00
45 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:17:0926700:10:1728000:42:5427.9700:53:1130700:23:5800:00:0000:00:00
46 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:17:1430100:10:3930300:43:5827.2900:54:3725500:22:3700:00:0000:00:00
47 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:17:4225600:10:1030700:44:1327.1400:54:2328900:23:1900:00:0000:00:00
48 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:17:4710100:08:2428100:42:5727.9400:51:2135400:26:2600:00:0000:00:00
49 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:5521000:09:4131600:44:3926.8800:54:2029800:23:3500:00:0000:00:00
50 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:18:2326500:10:1631400:44:3626.9100:54:5229600:23:3100:00:0000:00:00
51 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:18:2535600:11:5726800:42:2628.2800:54:2330800:24:0200:00:0000:00:00
52 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:18:296300:07:5431800:44:4626.8100:52:4034300:25:4900:00:0000:00:00
53 3939EVA FONTANILLES ARBONESCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3223200:09:5832200:45:0526.6200:55:0329400:23:2900:00:0000:00:00
54 5407ANDREA CASTAN USONCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3233900:11:2431700:44:4326.8400:56:0724600:22:2500:00:0000:00:00
55 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON CLUBV2F01:19:1631700:10:5232500:45:1326.5400:56:0528500:23:1100:00:0000:00:00
56 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:19:4829000:10:3232900:45:3226.3500:56:0430300:23:4400:00:0000:00:00
57 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:19:5032000:10:5331900:44:4826.7900:55:4131200:24:0900:00:0000:00:00
58 8008IRIS DOMINGOLLICENCIA DE DIAABF01:20:3119300:09:3030600:44:0927.1800:53:3936400:26:5200:00:0000:00:00
59 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:20:3523700:10:0033700:45:5726.1200:55:5732500:24:3800:00:0000:00:00
60 3913ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:21:0528200:10:2630100:43:5727.3000:54:2335900:26:4200:00:0000:00:00
61 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F01:21:0734300:11:3134300:46:1025.9900:57:4129300:23:2600:00:0000:00:00
62 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:1028500:10:2830900:44:1727.1000:54:4535200:26:2500:00:0000:00:00
63 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:1419100:09:2733200:45:4126.2700:55:0835000:26:0600:00:0000:00:00
64 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:1832300:10:5532300:45:0726.6000:56:0233600:25:1600:00:0000:00:00
65 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA KATOACDF01:21:238900:08:1231100:44:2527.0200:52:3737000:28:4600:00:0000:00:00
66 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:21:2826000:10:1138200:55:3821.5701:05:49200:15:3900:00:0000:00:00
67 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:21:3233200:11:1332800:45:3126.3600:56:4432900:24:4800:00:0000:00:00
68 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCEMEV2F01:21:5430300:10:4034200:46:0926.0000:56:4933300:25:0500:00:0000:00:00
69 8020ANNA PEDRAGOSA GRIFULSLLICENCIA DE DIAV1F01:21:5934000:11:2634000:46:0226.0700:57:2832100:24:3100:00:0000:00:00
70 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:5835300:11:5231000:44:1827.0900:56:1036300:26:4800:00:0000:00:00
71 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:23:1537200:12:5433400:45:4426.2400:58:3832400:24:3700:00:0000:00:00
72 8017DOLORS PRADELLLLICENCIA DE DIAABF01:23:1819700:09:3236600:49:0824.4200:58:4032600:24:3800:00:0000:00:00
73 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:2328800:10:3029900:43:5527.3200:54:2537100:28:5800:00:0000:00:00
74 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:23:2734400:11:3332700:45:2626.4100:56:5935500:26:2800:00:0000:00:00
75 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:23:3535400:11:5436200:48:4324.6301:00:3727200:22:5800:00:0000:00:00
76 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:23:3530700:10:4235100:47:2925.2700:58:1133800:25:2400:00:0000:00:00
77 4635LAURA MARTIN CANOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:23:4137000:12:4732600:45:1726.5000:58:0434100:25:3700:00:0000:00:00
78 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:4133300:11:1434800:46:5025.6200:58:0434000:25:3700:00:0000:00:00
79 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F01:24:3234200:11:3137200:50:2223.8301:01:5325900:22:3900:00:0000:00:00
80 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:3830900:10:4335900:48:0424.9700:58:4734400:25:5100:00:0000:00:00
81 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:24:4428400:10:2834400:46:3425.7700:57:0236800:27:4200:00:0000:00:00
82 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:25:2534600:11:4135600:47:5025.0900:59:3134500:25:5400:00:0000:00:00
83 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F01:25:3016700:09:1136500:49:0324.4600:58:1436600:27:1600:00:0000:00:00
84 7115SARA HERNÁNDEZ MOLLFULLEDLLICENCIA DE DIAABF01:26:5127500:10:2334900:46:5125.6100:57:1437800:29:3700:00:0000:00:00
85 6067MERITXELL LOPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:28:0237300:12:5636400:48:5824.5101:01:5435100:26:0800:00:0000:00:00
86 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:28:3433400:11:1733900:45:5826.1100:57:1538000:31:1900:00:0000:00:00
87 7107ELISABET MARTÍNEZ AGUILERLLICENCIA DE DIAJNF01:30:2438100:14:2037500:51:1023.4501:05:3033100:24:5400:00:0000:00:00
88 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNECHC.E. KATOA BARCELONAABF01:31:1834800:11:4735700:48:0224.9800:59:4938100:31:2900:00:0000:00:00
89 8012VANESSA BAUTISTA MIRALLICENCIA DE DIAABF01:32:5734500:11:4137900:51:5523.1101:03:3637500:29:2100:00:0000:00:00
90 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:35:2936700:12:3238000:53:3122.4201:06:0337700:29:2600:00:0000:00:00
91 8004AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:35:5838200:15:3437700:51:2523.3401:06:5937200:28:5900:00:0000:00:00
92 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:39:3138300:15:5638100:54:1122.1501:10:0737600:29:2400:00:0000:00:00
93 5378EVA BOLDÚ ROIGFASTTRIATLON CLUBABF01:42:5032600:11:0038300:57:3720.8301:08:3738200:34:1300:00:0000:00:00
94 8021ELENA TRANDAFIRLLICENCIA DE DIAV2F01:42:5538600:22:0137800:51:3823.2401:13:3937300:29:1600:00:0000:00:00
95 5406SARA VALLMAJOR I RALC.N. MATAROSUB23F01:44:5131900:10:5335200:47:3025.2600:58:2338400:46:2800:00:0000:00:00


NF 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF00:00:00000:09:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:00:00000:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:00:00000:08:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF00:00:00000:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON CLUBCDF00:00:00000:07:18000:39:4230.2300:47:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONASUB23F
NP 3377VERONICA GORRIZ RODRIGUEZTRI2WINV1F
NP 4249LILIANA ANTUNES DA SILVACLUB TRIATLO SERRADELLS AABF
NP 4505COTIA KENNARDCLUB PROAMV1F
NP 5066ERIKA ROBLEDA GRACIACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF
NP 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35