RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
402 389 13 0 750 20 5 19 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORFASTTRIATLON CLUBCDF01:01:131800:07:1012700:36:3932.7400:43:492400:17:2400:00:0000:00:00
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA KATOACDF01:05:546500:07:5614100:37:1332.2400:45:0917700:20:4500:00:0000:00:00
3 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:112800:07:2620200:39:2930.3900:46:5523800:22:1600:00:0000:00:00
4 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MANRESACDF01:10:267200:08:0023100:40:4929.400:48:4921300:21:3700:00:0000:00:00
5 4560SHANIA LOPEZ JIMENEC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:17:1430100:10:3930300:43:5827.2900:54:3725500:22:3700:00:0000:00:00
6 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA KATOACDF01:21:238900:08:1231100:44:2527.0200:52:3737000:28:4600:00:0000:00:00
7 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:21:2826000:10:1138200:55:3821.5701:05:49200:15:3900:00:0000:00:00
8 4582SOFIA YAN BALLESTERC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:24:4428400:10:2834400:46:3425.7700:57:0236800:27:4200:00:0000:00:00
9 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:28:3433400:11:1733900:45:5826.1100:57:1538000:31:1900:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4899CESC LLAURADO VERNEFLOR DE TRIATLOCDM00:57:411500:07:081700:32:2137.0900:39:294500:18:1200:00:0000:00:00
2 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:094900:07:416000:34:4734.500:42:28900:16:4100:00:0000:00:00
3 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA KATOACDM00:59:213300:07:293600:33:0536.2700:40:346900:18:4700:00:0000:00:00
4 4235ROBERT DE MOYA DALMC.N. MATAROCDM01:01:1116800:09:136200:34:4834.4800:44:011500:17:1000:00:0000:00:00
5 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:043800:07:325700:34:3034.7800:42:0213500:20:0200:00:0000:00:00
6 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:074800:07:416500:34:5834.3200:42:3910000:19:2800:00:0000:00:00
7 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:02:203600:07:3110800:35:5533.4100:43:267500:18:5400:00:0000:00:00
8 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA KATOACDM01:02:579400:08:165500:34:2334.900:42:3915300:20:1800:00:0000:00:00
9 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:02:582200:07:235000:34:0835.1600:41:3120800:21:2700:00:0000:00:00
10 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:03:547100:08:007700:35:1833.9900:43:1816800:20:3600:00:0000:00:00
11 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:04:2118700:09:265900:34:4634.5200:44:1214300:20:0900:00:0000:00:00
12 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:04:3510300:08:279700:35:4033.6400:44:0716400:20:2800:00:0000:00:00
13 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:04:504000:07:3219800:39:1730.5500:46:493800:18:0100:00:0000:00:00
14 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM01:06:3412700:08:4918900:38:5930.7800:47:486800:18:4600:00:0000:00:00
16 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:06:5122800:09:5413400:36:5432.5200:46:4813600:20:0300:00:0000:00:00
17 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:06:5616100:09:0915000:37:2832.0300:46:3715500:20:1900:00:0000:00:00
18 5403ORIOL FERRET FONTC.N. VILAFRANCA CDM01:07:001700:07:0914200:37:1732.1900:44:2625100:22:3400:00:0000:00:00
19 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:07:556000:07:5012000:36:3232.8500:44:2229700:23:3300:00:0000:00:00
20 3804ALEIX PALMA AUBANELTRICBM-CALELLACDM01:08:3014000:08:5916300:38:0731.4800:47:0620400:21:2400:00:0000:00:00
21 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:08:413500:07:3016100:38:0231.5500:45:3228300:23:0900:00:0000:00:00
22 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDIENTECDM01:08:4722900:09:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:08:5116900:09:1412300:36:3332.8300:45:4727700:23:0400:00:0000:00:00
24 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:09:4819800:09:3221600:40:0829.900:49:4014100:20:0800:00:0000:00:00
25 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MANRESACDM01:10:1312800:08:5018100:38:4430.9800:47:3425800:22:3900:00:0000:00:00
26 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYCLUB ESPORTIU Z5CDM01:10:269700:08:2017000:38:2831.200:46:4830000:23:3800:00:0000:00:00
27 4551VICTOR FERRANDO SALGAVA TRIATLOCDM01:10:5413700:08:5716400:38:0831.4700:47:0530400:23:4900:00:0000:00:00
28 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:11:2212300:08:4820700:39:5130.1100:48:3926100:22:4300:00:0000:00:00
29 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:12:3317600:09:2017800:38:4231.0100:48:0232200:24:3100:00:0000:00:00
30 4737ORIOL ROBADOR I MUÑG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:13:5024700:10:0425200:41:5228.6600:51:5622100:21:5400:00:0000:00:00
31 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:16:5427000:10:1830000:43:5627.3100:54:1426000:22:4000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:01:492400:07:2311800:36:2732.9200:43:503700:17:5900:00:0000:00:00
2 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:06:4410200:08:2415200:37:3631.9100:46:0017500:20:4400:00:0000:00:00
3 27ELIA IBARRA CAZORLFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:212600:07:2520400:39:3230.3500:46:5720300:21:2400:00:0000:00:00
4 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON CLUBCDF01:13:077800:08:0427600:42:4428.0800:50:4824000:22:1900:00:0000:00:00
5 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON CLUBJNF01:15:297000:07:5928400:43:0927.8100:51:0831900:24:2100:00:0000:00:00
6 3107ELISABETH VINE FABRCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:17:4710100:08:2428100:42:5727.9400:51:2135400:26:2600:00:0000:00:00
7 5404ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROCDF01:18:2326500:10:1631400:44:3626.9100:54:5229600:23:3100:00:0000:00:00
8 7107ELISABET MARTÍNEZ ALLICENCIA DE DIAJNF01:30:2438100:14:2037500:51:1023.4501:05:3033100:24:5400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLOCDM00:55:12800:06:382000:32:3636.8100:39:14400:15:5800:00:0000:00:00
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:55:291900:07:111200:31:5937.5200:39:10700:16:1900:00:0000:00:00
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:243200:07:28900:31:5537.600:39:231400:17:0100:00:0000:00:00
4 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:52700:06:37300:30:2639.4300:37:0312100:19:4900:00:0000:00:00
5 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM00:57:462300:07:233500:33:0236.3300:40:252200:17:2100:00:0000:00:00
6 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM01:01:0712500:08:487400:35:0734.1700:43:551700:17:1200:00:0000:00:00
7 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:02:4118800:09:275800:34:3434.7200:44:016300:18:4000:00:0000:00:00
8 5236SALVADOR LLOBET MARCLUB TRIATLO PROSANJNM01:02:4512400:08:487800:35:1833.9900:44:066200:18:3900:00:0000:00:00
9 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:03:2612100:08:478500:35:2433.900:44:118600:19:1500:00:0000:00:00
10 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:2616300:09:106600:34:5834.3200:44:089300:19:1800:00:0000:00:00
11 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:408700:08:1111400:36:1633.0900:44:278500:19:1300:00:0000:00:00
12 4464MARC TEIXIDOR VILARCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:3417800:09:209300:35:3333.7600:44:5311200:19:4100:00:0000:00:00
13 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:05:4421900:09:4811100:36:0933.200:45:5711800:19:4700:00:0000:00:00
14 5083ANIOL FLORIACH MARFC.N. MATAROCDM01:06:0813100:08:519500:35:3633.7100:44:2721400:21:4100:00:0000:00:00
15 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:06:212000:07:2213100:36:4932.5900:44:1123100:22:1000:00:0000:00:00
16 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSAJNM01:06:4318000:09:2115500:37:4231.8300:47:0311000:19:4000:00:0000:00:00
17 4913FRANCESC MOLANO SUAC.N. SABADELLCDM01:08:049000:08:13100:13:4487.3800:21:5738300:46:0700:00:0000:00:00
18 4799LUCAS ARTIGAS RODRIC.N. TARRACOCDM01:10:0025700:10:1018000:38:4330.9900:48:5319100:21:0700:00:0000:00:00
19 600SERGI MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEJNM01:13:474100:07:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5370EDUARD PARAREDA ROCLUB ESPORTIU CUBE MANRESJNM01:26:5931100:10:4737400:51:0123.5201:01:4833400:25:1100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:05:038800:08:1113600:36:5632.4900:45:0712600:19:5600:00:0000:00:00
2 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:09:1323000:09:5519000:39:0030.7700:48:5515400:20:1800:00:0000:00:00
3 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:12:0621200:09:4520500:39:3430.3300:49:1926400:22:4700:00:0000:00:00
4 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:2315600:09:0721700:40:0929.8900:49:1628200:23:0700:00:0000:00:00
5 5297ARIADNA ARISÓ VILANFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:13:005800:07:4729500:43:4227.4600:51:2921200:21:3100:00:0000:00:00
6 17JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROSUB23F01:13:1010800:08:3422400:40:2729.6700:49:0131300:24:0900:00:0000:00:00
7 5390NURIA NOGUERA FIGUECLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:14:0716500:09:1028500:43:1327.7700:52:2321500:21:4400:00:0000:00:00
8 5252ESTEL MORERA ROSELTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:14:5430800:10:4326000:42:1328.4200:52:5622500:21:5800:00:0000:00:00
9 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:15:557600:08:0328600:43:1827.7100:51:2132300:24:3400:00:0000:00:00
10 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:18:296300:07:5431800:44:4626.8100:52:4034300:25:4900:00:0000:00:00
11 8008IRIS DOMINGOLLICENCIA DE DIAABF01:20:3119300:09:3030600:44:0927.1800:53:3936400:26:5200:00:0000:00:00
12 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:23:3530700:10:4235100:47:2925.2700:58:1133800:25:2400:00:0000:00:00
13 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F01:25:3016700:09:1136500:49:0324.4600:58:1436600:27:1600:00:0000:00:00
14 5406SARA VALLMAJOR I RAC.N. MATAROSUB23F01:44:5131900:10:5335200:47:3025.2600:58:2338400:46:2800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:53:06300:06:31600:30:3539.2400:37:06500:16:0000:00:0000:00:00
2 3964IBRAHIM TUPAC ALUCC.E.T. DISTANCESUB23M00:53:24400:06:33700:30:3639.2200:37:09600:16:1500:00:0000:00:00
3 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:56:10500:06:34800:30:463900:37:207200:18:5000:00:0000:00:00
4 785ROGER MANYA VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:57:025000:07:411900:32:3136.900:40:121100:16:5000:00:0000:00:00
5 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:448300:08:082400:32:4236.700:40:501200:16:5400:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:58:486200:07:543700:33:1136.1600:41:053100:17:4300:00:0000:00:00
7 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:00:196700:07:573400:33:0236.3300:40:599500:19:2000:00:0000:00:00
8 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:01:007300:08:015600:34:2534.8700:42:265900:18:3400:00:0000:00:00
9 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:1417900:09:214400:33:4735.5200:43:084100:18:0600:00:0000:00:00
10 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:015100:07:424100:33:2335.9500:41:0518600:20:5600:00:0000:00:00
11 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMABM01:02:095500:07:454900:34:0735.1700:41:5215100:20:1700:00:0000:00:00
12 4633ROGER CARDELLACH FEC.N. TERRASSASUB23M01:02:233900:07:3212200:36:3232.8500:44:044800:18:1900:00:0000:00:00
13 4908JOEL GARCIA MACHADOINDEPENDIENTEABM01:04:4011800:08:4410200:35:4433.5800:44:2814500:20:1200:00:0000:00:00
14 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:4620600:09:359200:35:3333.7600:45:0810700:19:3800:00:0000:00:00
15 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM01:05:3915500:09:0716800:38:2631.2200:47:334200:18:0600:00:0000:00:00
16 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:06:4615400:09:0612500:36:3532.800:45:4118900:21:0500:00:0000:00:00
17 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO SANT VICENÇSUB23M01:07:3628900:10:3014300:37:2232.1100:47:5211500:19:4400:00:0000:00:00
18 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:08:2020200:09:3410700:35:5433.4300:45:2826900:22:5200:00:0000:00:00
19 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:1929600:10:3724200:41:1729.0700:51:5429200:23:2500:00:0000:00:00
20 7117ENRIC SANSALVADOR ILLICENCIA DE DIASUB23M01:25:3633600:11:1936100:48:1724.8500:59:3634700:26:0000:00:0000:00:00
21 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:46:372500:07:241100:31:5937.5200:39:2338501:07:1400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:00:043000:07:287100:35:0334.2400:42:312800:17:3300:00:0000:00:00
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBABF01:03:211400:07:0813200:36:5332.5400:44:019600:19:2000:00:0000:00:00
3 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON CLUBABF01:04:536600:07:5613900:37:1032.2900:45:0612000:19:4700:00:0000:00:00
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:225700:07:4614400:37:2332.100:45:0914800:20:1300:00:0000:00:00
5 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:06:2116600:09:1018500:38:5230.8700:48:025000:18:1900:00:0000:00:00
6 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:11:3423400:09:5822100:40:1529.8100:50:1320000:21:2100:00:0000:00:00
7 6266LUCIA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:14:2024800:10:0622900:40:3629.5600:50:4230100:23:3800:00:0000:00:00
8 4992LAURA BENEJAM BOUTITGCBINNABF01:15:0114200:09:0028900:43:2427.6500:52:2425600:22:3700:00:0000:00:00
9 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:0635000:11:4828300:43:0227.8900:54:5023700:22:1600:00:0000:00:00
10 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:17:4225600:10:1030700:44:1327.1400:54:2328900:23:1900:00:0000:00:00
11 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:5521000:09:4131600:44:3926.8800:54:2029800:23:3500:00:0000:00:00
12 3939EVA FONTANILLES ARBCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3223200:09:5832200:45:0526.6200:55:0329400:23:2900:00:0000:00:00
13 5407ANDREA CASTAN USONCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:3233900:11:2431700:44:4326.8400:56:0724600:22:2500:00:0000:00:00
14 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:19:4829000:10:3232900:45:3226.3500:56:0430300:23:4400:00:0000:00:00
15 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:20:3523700:10:0033700:45:5726.1200:55:5732500:24:3800:00:0000:00:00
16 4612ANNIA CASTILLO NIETGCBINNABF01:21:1028500:10:2830900:44:1727.100:54:4535200:26:2500:00:0000:00:00
17 4591TATIANA SERRANO CORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:1832300:10:5532300:45:0726.600:56:0233600:25:1600:00:0000:00:00
18 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:2328800:10:3029900:43:5527.3200:54:2537100:28:5800:00:0000:00:00
19 4158ANABEL PRIETO BONIC. TRIATLO MONTORNESABF01:23:3535400:11:5436200:48:4324.6301:00:3727200:22:5800:00:0000:00:00
20 7115SARA HERNÁNDEZ MOLLLLICENCIA DE DIAABF01:26:5127500:10:2334900:46:5125.6100:57:1437800:29:3700:00:0000:00:00
21 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNC.E. KATOA BARCELONAABF01:31:1834800:11:4735700:48:0224.9800:59:4938100:31:2900:00:0000:00:00
22 5378EVA BOLDÚ ROIGFASTTRIATLON CLUBABF01:42:5032600:11:0038300:57:3720.8301:08:3738200:34:1300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:32200:06:31400:30:2739.4100:36:58100:15:3400:00:0000:00:00
2 5343FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCEABM00:53:53600:06:36500:30:3339.2800:37:091000:16:4400:00:0000:00:00
3 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:56:321600:07:091500:32:0737.3600:39:161900:17:1600:00:0000:00:00
4 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:58:1810600:08:301600:32:2037.1100:40:502500:17:2800:00:0000:00:00
5 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:4812200:08:471400:32:0337.4400:40:503600:17:5800:00:0000:00:00
6 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:281100:06:434700:33:5935.3100:40:426700:18:4600:00:0000:00:00
7 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:59:391200:06:476700:35:0034.2900:41:473300:17:5200:00:0000:00:00
8 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:485200:07:432800:32:4736.600:40:309100:19:1800:00:0000:00:00
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:594200:07:337200:35:0534.200:42:382300:17:2100:00:0000:00:00
10 2399JOAQUIM FERNANDEZ CCLUB TRIATLO ATLESABM01:01:4214100:09:005300:34:2134.9300:43:215200:18:2100:00:0000:00:00
11 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:02:1311600:08:428400:35:2433.900:44:064300:18:0700:00:0000:00:00
12 298LLUIS MAILLO PASCUC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:199800:08:216900:35:0134.2700:43:227700:18:5700:00:0000:00:00
13 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:02:509500:08:1910500:35:5133.4700:44:106400:18:4000:00:0000:00:00
14 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON CLUBABM01:03:2311000:08:354800:34:0435.2300:42:3917400:20:4400:00:0000:00:00
15 1164FRANCESC CAPO MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:03:2812900:08:517900:35:1933.9800:44:109200:19:1800:00:0000:00:00
16 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:4711300:08:3813800:37:0132.4200:45:394400:18:0800:00:0000:00:00
17 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM01:03:488400:08:097000:35:0234.2500:43:1116900:20:3700:00:0000:00:00
18 8900ÁLVARO SABATER RAMÍTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESABM01:03:5221800:09:4712900:36:4732.6200:46:342100:17:1800:00:0000:00:00
19 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:04:3920300:09:3510900:36:0333.2900:45:387900:19:0100:00:0000:00:00
20 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:0216000:09:0911500:36:1633.0900:45:2510600:19:3700:00:0000:00:00
21 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:0320900:09:4111600:36:2332.9800:46:047800:18:5900:00:0000:00:00
22 4996DANIEL LUQUE TENEDOCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:06:1024400:10:0317100:38:3131.1600:48:343000:17:3600:00:0000:00:00
23 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:1915700:09:0814600:37:2432.0900:46:3211900:19:4700:00:0000:00:00
24 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:06:3914800:09:0311900:36:3032.8800:45:3319000:21:0600:00:0000:00:00
25 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:4811400:08:4016700:38:2531.2400:47:0511400:19:4300:00:0000:00:00
26 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:044600:07:3918700:38:5430.8500:46:3316700:20:3100:00:0000:00:00
27 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:07:216400:07:5617500:38:3531.100:46:3117900:20:5000:00:0000:00:00
28 4193MARTI LLOP SAUQUE VCLUB PROAMABM01:07:4126900:10:1812400:36:3332.8300:46:5118000:20:5000:00:0000:00:00
29 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:219600:08:1915800:37:5331.6800:46:1222800:22:0900:00:0000:00:00
30 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:08:2314700:09:0220300:39:3230.3500:48:3412200:19:4900:00:0000:00:00
31 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:4011900:08:4413500:36:5532.5100:45:3927500:23:0100:00:0000:00:00
32 5396MARC CLÈRIES ARANCLUB TRIATLO PROSANABM01:09:0013500:08:5615300:37:3631.9100:46:3224800:22:2800:00:0000:00:00
33 4828VICTOR CONRADO ANDITRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:0119000:09:2719700:39:1530.5700:48:4215600:20:1900:00:0000:00:00
34 7113ALBERT GRATACÓS GRALLICENCIA DE DIAABM01:09:5812600:08:4922000:40:1429.8300:49:0318300:20:5500:00:0000:00:00
35 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM01:10:4127200:10:2018600:38:5430.8500:49:1420900:21:2700:00:0000:00:00
36 8019MIGUEL PANZANO LOPELLICENCIA DE DIAABM01:13:2021400:09:4623600:40:5929.2800:50:4525200:22:3500:00:0000:00:00
37 7110SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1422500:09:5124700:41:4028.800:51:3126200:22:4300:00:0000:00:00
38 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:14:2625800:10:1028800:43:2327.6600:53:3318200:20:5300:00:0000:00:00
39 8015DIEGO JARALLICENCIA DE DIAABM01:16:5532900:11:0731500:44:3726.900:55:4419600:21:1100:00:0000:00:00
40 8016JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:17:2429500:10:3726400:42:1928.3600:52:5632000:24:2800:00:0000:00:00
41 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:1518900:09:2736300:48:5324.5500:58:2027000:22:5500:00:0000:00:00
42 4468NICU CEBANUCLUB PROAMABM01:21:5534100:11:3034600:46:4325.6900:58:1330200:23:4200:00:0000:00:00
43 7108GUILLEM DELGADO GONLLICENCIA DE DIAABM01:26:1323600:09:5937100:49:4024.1600:59:3935800:26:3400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:0110000:08:2215400:37:3931.8700:46:0113000:20:0000:00:0000:00:00
2 2402LAURA SITJA XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:1826600:10:1717700:38:3931.0500:48:5615700:20:2200:00:0000:00:00
3 5389MONICA DELANCINA LOC.E.T. DISTANCEABF01:10:307400:08:0223700:41:0429.2200:49:0620700:21:2400:00:0000:00:00
4 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:13:3521100:09:4425800:42:0228.5500:51:4621700:21:4900:00:0000:00:00
5 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF01:13:4217400:09:1823900:41:1029.1500:50:2828700:23:1400:00:0000:00:00
6 4332AITANA GARCIA URIARCLUB TRIATLO ATLESABF01:15:0127700:10:2425000:41:4628.7300:52:1026700:22:5100:00:0000:00:00
7 3305MARIA ROCAFIGUERA BC.N. VIC-ETBABF01:15:2132500:10:5728700:43:2227.6700:54:1918800:21:0200:00:0000:00:00
8 1941CRISTINA MARTINEZ RTGCBINNABF01:17:0625400:10:0927700:42:4728.0500:52:5631400:24:1000:00:0000:00:00
9 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:17:0926700:10:1728000:42:5427.9700:53:1130700:23:5800:00:0000:00:00
10 3913ALBA MARIA RODRIGUECLUB ESPORTIU Z5ABF01:21:0528200:10:2630100:43:5727.300:54:2335900:26:4200:00:0000:00:00
11 5272ROSER FEBRER TORRENCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:3830900:10:4335900:48:0424.9700:58:4734400:25:5100:00:0000:00:00
12 8012VANESSA BAUTISTA MILLICENCIA DE DIAABF01:32:5734500:11:4137900:51:5523.1101:03:3637500:29:2100:00:0000:00:00
13 8004AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:35:5838200:15:3437700:51:2523.3401:06:5937200:28:5900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:55:57100:06:303000:32:5236.5100:39:22800:16:3500:00:0000:00:00
2 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:57:392100:07:221000:31:5837.5400:39:204900:18:1900:00:0000:00:00
3 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:155400:07:443900:33:1636.0700:41:001800:17:1500:00:0000:00:00
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:152900:07:273200:32:5936.3800:40:263200:17:4900:00:0000:00:00
5 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:58:343400:07:291300:32:0237.4600:39:318000:19:0300:00:0000:00:00
6 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:58:437500:08:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:008100:08:062100:32:3736.7900:40:434700:18:1700:00:0000:00:00
8 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:378600:08:102200:32:3936.7500:40:497000:18:4800:00:0000:00:00
9 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:134400:07:374000:33:203600:40:579000:19:1600:00:0000:00:00
10 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:00:496900:07:596100:34:4834.4800:42:473900:18:0200:00:0000:00:00
11 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:3914300:09:007600:35:1434.0600:44:145300:18:2500:00:0000:00:00
12 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:07:0721600:09:4712600:36:3732.7700:46:2417300:20:4300:00:0000:00:00
13 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:1113200:08:538700:35:2633.8700:44:1926800:22:5200:00:0000:00:00
14 4283IVAN GARCIA FERNANDVILADECANS TRIATLOABM01:07:1210900:08:3519900:39:2530.4400:48:008300:19:1200:00:0000:00:00
15 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:2520800:09:4010600:35:5133.4700:45:3122000:21:5400:00:0000:00:00
16 653SERGI LOPEZ GOLCLUB TRIATLO ARENYSABM01:08:1028300:10:2718800:38:5530.8400:49:227100:18:4800:00:0000:00:00
17 1476XAVIER NAVARRO CIURINDEPENDIENTEABM01:08:2618300:09:2419600:39:1130.6300:48:3512400:19:5100:00:0000:00:00
18 8009DAVID DEL AMO PERALLLICENCIA DE DIAABM01:09:2615300:09:0620000:39:2530.4400:48:3118400:20:5500:00:0000:00:00
19 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:09:3919400:09:3119100:39:0130.7600:48:3219200:21:0700:00:0000:00:00
20 4734DAVID AUBERT I BATLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:593100:07:2824900:41:4628.7300:49:1417600:20:4500:00:0000:00:00
21 4615FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:10:4730200:10:3916500:38:1731.3500:48:5621800:21:5100:00:0000:00:00
22 3319OSCAR JIMENEZ GALLEC.E. VILA OLIMPICAABM01:11:0732200:10:5419300:39:0630.6900:50:0019300:21:0700:00:0000:00:00
23 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:11:3933700:11:2320100:39:2930.3900:50:5217800:20:4700:00:0000:00:00
24 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:12:1026800:10:1822700:40:3629.5600:50:5419900:21:1600:00:0000:00:00
25 5299IBRAHIM TAKLIATC.A. XALOCABM01:12:4924500:10:0329400:43:3727.5100:53:408200:19:0900:00:0000:00:00
26 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:13:1030500:10:4221400:40:0529.9400:50:4724400:22:2300:00:0000:00:00
27 7109MARC HERREROS GRIERLLICENCIA DE DIAABM01:13:1731800:10:5326700:42:2428.300:53:1713100:20:0000:00:0000:00:00
28 4451DAVID MARTINEZ FERRTGCBINNABM01:13:2436300:12:1021500:40:0529.9400:52:1519500:21:0900:00:0000:00:00
29 7116ALBERT QUIRÓS ZAMARLLICENCIA DE DIAABM01:13:5129100:10:3426600:42:2128.3400:52:5518500:20:5600:00:0000:00:00
30 7104ADRIÀ DIAZ VALVERDELLICENCIA DE DIAABM01:15:1537900:13:4424300:41:1829.0600:55:0214600:20:1300:00:0000:00:00
31 7112STEFANO ZANELLATO MLLICENCIA DE DIAABM01:15:1921500:09:4727300:42:4128.1100:52:2826600:22:5100:00:0000:00:00
32 8011AGUSTI SIMO MARTINELLICENCIA DE DIAABM01:16:0126100:10:1127900:42:512800:53:0227300:22:5900:00:0000:00:00
33 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:16:0237600:13:0727500:42:4228.100:55:4914700:20:1300:00:0000:00:00
34 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:16:1724000:10:0119400:39:0830.6600:49:0936500:27:0800:00:0000:00:00
35 8006JORDI FARRES VILAVELLICENCIA DE DIAABM01:18:5637100:12:5029800:43:5227.3600:56:4223500:22:1400:00:0000:00:00
36 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLO ATLESABM01:19:3936400:12:2432100:45:0426.6300:57:2823200:22:1100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:4810500:08:2921300:40:0429.9500:48:3315000:20:1500:00:0000:00:00
2 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:10:0129400:10:3621800:40:0929.8900:50:458800:19:1600:00:0000:00:00
3 4295GEMMA ANGUERA SARRECCT SALOU COSTA DAURADAABF01:10:4823800:10:0018300:38:5030.900:48:5022400:21:5800:00:0000:00:00
4 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLO ATLESABF01:21:3233200:11:1332800:45:3126.3600:56:4432900:24:4800:00:0000:00:00
5 8017DOLORS PRADELLLLICENCIA DE DIAABF01:23:1819700:09:3236600:49:0824.4200:58:4032600:24:3800:00:0000:00:00
6 4635LAURA MARTIN CANOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:23:4137000:12:4732600:45:1726.500:58:0434100:25:3700:00:0000:00:00
7 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUABF01:39:3138300:15:5638100:54:1122.1501:10:0737600:29:2400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON CLUBABM00:55:08900:06:392500:32:4336.6800:39:22300:15:4600:00:0000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:154500:07:372700:32:4436.6600:40:211300:16:5400:00:0000:00:00
3 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON CLUBABM00:58:149300:08:151800:32:3036.9200:40:452600:17:2900:00:0000:00:00
4 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:59:266800:07:582900:32:4736.600:40:456500:18:4100:00:0000:00:00
5 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:01:552700:07:25200:25:1047.6800:32:3537400:29:2000:00:0000:00:00
6 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:0312000:08:458200:35:2333.9100:44:087600:18:5500:00:0000:00:00
7 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:03:0717700:09:206800:35:0134.2700:44:216600:18:4600:00:0000:00:00
8 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:3411500:08:4110400:35:4533.5700:44:268100:19:0800:00:0000:00:00
9 3283DAVID MARTINEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:3711700:08:438900:35:2933.8200:44:129800:19:2500:00:0000:00:00
10 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:03:4119200:09:2810300:35:4433.5800:45:125600:18:2900:00:0000:00:00
11 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON CLUBABM01:04:0210700:08:319900:35:4233.6100:44:1312300:19:4900:00:0000:00:00
12 5002ALBERT CAMPANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:04:0921300:09:469000:35:3133.7900:45:177300:18:5200:00:0000:00:00
13 1547ALBERTO GONZALEZ RACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:04:185600:07:4611000:36:0733.2300:43:5316000:20:2500:00:0000:00:00
14 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4318600:09:2512800:36:4632.6400:46:115800:18:3200:00:0000:00:00
15 8013JORDI HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:50000:00:00000:00:00000:46:0911300:19:4100:00:0000:00:00
16 4533JOSE LUIS GARCIA CCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:5213900:08:5811700:36:2632.9400:45:2416300:20:2800:00:0000:00:00
17 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:2326200:10:1110100:35:4333.600:45:5421100:21:2900:00:0000:00:00
18 593SERGI MENDOZA MARTIC.N. TERRASSAABM01:07:2613600:08:5717200:38:3131.1600:47:2812800:19:5800:00:0000:00:00
19 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:07:5729200:10:3514000:37:1232.2600:47:4714400:20:1000:00:0000:00:00
20 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:5928600:10:2914500:37:2432.0900:47:5313700:20:0600:00:0000:00:00
21 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:1611100:08:3714700:37:2632.0600:46:0323300:22:1300:00:0000:00:00
22 8003JUAN ANGEL JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:3224300:10:0316900:38:2731.2100:48:3013400:20:0200:00:0000:00:00
23 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:09:3322700:09:5218200:38:5030.900:48:4218100:20:5100:00:0000:00:00
24 4632RAFA MESA CORRALC.N. TERRASSAABM01:09:5131200:10:4822800:40:3629.5600:51:245500:18:2700:00:0000:00:00
25 1076JORDI MARTI SAN JOSC.E. RAYOTEAMABM01:09:5322200:09:4921900:40:1129.8600:50:0012500:19:5300:00:0000:00:00
26 5377JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOABM01:11:2522100:09:4824400:41:1929.0400:51:0715200:20:1800:00:0000:00:00
27 2083PERE MALLAFRE GARCIC.N. TARRACOABM01:11:2620400:09:3519200:39:0230.7400:48:3726500:22:4900:00:0000:00:00
28 5255CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:11:4318200:09:2321100:39:5930.0100:49:2224200:22:2100:00:0000:00:00
29 2767DAMIA LARENA SANTIACLUB TRIATLO ATLESABM01:11:4628000:10:2523500:40:5829.2900:51:2315800:20:2300:00:0000:00:00
30 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:12:2833500:11:1823200:40:5529.3300:52:1314900:20:1500:00:0000:00:00
31 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:13:0827100:10:2018400:38:5130.8900:49:1130600:23:5700:00:0000:00:00
32 8014JORDI RÍOS MONTEROLLICENCIA DE DIAABM01:13:1022600:09:5224500:41:2229.0100:51:1422300:21:5600:00:0000:00:00
33 8018ÒSCAR MASO FERRERELLICENCIA DE DIAABM01:13:2924900:10:0823000:40:4629.4400:50:5425300:22:3500:00:0000:00:00
34 3044LUIS DE LA CRUZ TAMINDEPENDIENTEABM01:13:3531300:10:4825900:42:0728.4900:52:5517100:20:4000:00:0000:00:00
35 7106DAVID CABAÑERO GARCLLICENCIA DE DIAABM01:15:0629900:10:3827000:42:2928.2500:53:0722600:21:5900:00:0000:00:00
36 7103RUBÉN GONZALEZ VERALLICENCIA DE DIAABM01:15:5528100:10:2524000:41:1129.1400:51:3631700:24:1900:00:0000:00:00
37 2611ALFONSO MARTINEZ EZCLUB NATACIO RUBIABM01:17:3020100:09:3431200:44:272700:54:0129500:23:2900:00:0000:00:00
38 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:17:3423900:10:0131300:44:3326.9400:54:3427400:23:0000:00:0000:00:00
39 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM01:17:5335900:12:0030200:43:5727.300:55:5722200:21:5600:00:0000:00:00
40 8007OSCAR MOYANO MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:18:4430400:10:4032000:44:5326.7400:55:3328400:23:1100:00:0000:00:00
41 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:19:3424100:10:0229300:43:3627.5200:53:3834600:25:5600:00:0000:00:00
42 3123DAVID ESPINOLA SIRUC.E. MEDITERRANIABM01:19:4935500:11:5623800:41:0729.1900:53:0336100:26:4600:00:0000:00:00
43 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:22:5737800:13:2433600:45:5526.1300:59:1929900:23:3800:00:0000:00:00
44 8001AGUSTIN BARBERIS ABLLICENCIA DE DIAABM01:27:2734700:11:4536900:49:3924.1701:01:2434800:26:0300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:14:3617100:09:1727400:42:4128.1100:51:5825700:22:3800:00:0000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTIC.N. BADALONAV1F01:15:1224600:10:0327800:42:4828.0400:52:5124100:22:2100:00:0000:00:00
3 5021ANNA RIART MIQUELCCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:17:0931000:10:4628200:42:5827.9300:53:4429100:23:2500:00:0000:00:00
4 3967MARIA CASTAÑEDA LOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:19:5032000:10:5331900:44:4826.7900:55:4131200:24:0900:00:0000:00:00
5 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:1419100:09:2733200:45:4126.2700:55:0835000:26:0600:00:0000:00:00
6 8020ANNA PEDRAGOSA GRIFLLICENCIA DE DIAV1F01:21:5934000:11:2634000:46:0226.0700:57:2832100:24:3100:00:0000:00:00
7 2887MONICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:4133300:11:1434800:46:5025.6200:58:0434000:25:3700:00:0000:00:00
8 6067MERITXELL LOPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:28:0237300:12:5636400:48:5824.5101:01:5435100:26:0800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M00:57:051000:06:413100:32:5436.4700:39:352700:17:3000:00:0000:00:00
2 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:463700:07:314200:33:2335.9500:40:547400:18:5200:00:0000:00:00
3 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:59:501300:06:497300:35:0634.1900:41:553500:17:5500:00:0000:00:00
4 3027ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M01:00:018000:08:065400:34:2234.9200:42:282900:17:3300:00:0000:00:00
5 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:00:084300:07:353300:33:0036.3600:40:3510400:19:3300:00:0000:00:00
6 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:00:3514400:09:005100:34:173500:43:172000:17:1800:00:0000:00:00
7 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:00:436100:07:513800:33:1236.1400:41:0310900:19:4000:00:0000:00:00
8 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:00:469900:08:215200:34:2134.9300:42:424000:18:0400:00:0000:00:00
9 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:02:4017000:09:154500:33:5235.4300:43:0710200:19:3300:00:0000:00:00
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:03:0220000:09:339400:35:3533.7200:45:083400:17:5400:00:0000:00:00
11 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:0814500:09:0010000:35:4233.6100:44:425400:18:2600:00:0000:00:00
12 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:2715200:09:066300:34:4834.4800:43:5410300:19:3300:00:0000:00:00
13 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:04:127700:08:0411300:36:0933.200:44:1312900:19:5900:00:0000:00:00
14 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:04:428200:08:077500:35:1434.0600:43:2120100:21:2100:00:0000:00:00
15 5634ALVARO ESPEJO GARRITRI2WINV1M01:04:578500:08:109100:35:3333.7600:43:4319800:21:1400:00:0000:00:00
16 3031DANIEL FERNANDEZ JICLUB NATACIO CALDESV1M01:06:2118100:09:2213700:36:5832.4600:46:2013300:20:0100:00:0000:00:00
17 651JUAN VALSERA  ROBLECLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:06:2222400:09:5016000:37:5831.6100:47:486000:18:3400:00:0000:00:00
18 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:06:384700:07:3917400:38:3531.100:46:1415900:20:2400:00:0000:00:00
19 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:1118400:09:2415700:37:4631.7700:47:1013200:20:0100:00:0000:00:00
20 3878SANTIAGO RIERA GOMTRICBM-CALELLAV1M01:08:0813000:08:5113300:36:5432.5200:45:4524500:22:2300:00:0000:00:00
21 7118TONI PONT BOIXLLICENCIA DE DIAV1M01:09:0722300:09:5020800:39:5330.0900:49:439700:19:2400:00:0000:00:00
22 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:09:3015100:09:0522200:40:1729.7900:49:2214000:20:0800:00:0000:00:00
23 2466JOSE LUIS HERNANDEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:4325000:10:0817900:38:4330.9900:48:5121900:21:5200:00:0000:00:00
24 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M01:11:2922000:09:4824100:41:1529.0900:51:0316100:20:2600:00:0000:00:00
25 5501LLUIS JORDI BAÑUELOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:5131500:10:5117300:38:3331.1300:49:2424700:22:2700:00:0000:00:00
26 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:14:0825100:10:0820900:39:5430.0800:50:0231000:24:0600:00:0000:00:00
27 2353JULIO PORRAS TOVARINDEPENDIENTEV1M01:14:1927800:10:2425100:41:4828.7100:52:1222700:22:0700:00:0000:00:00
28 8005AGUS RODRÍGUEZ FERNLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1635100:11:4930400:43:5927.2800:55:489900:19:2800:00:0000:00:00
29 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:16:1933800:11:2329600:43:4427.4400:55:0719700:21:1200:00:0000:00:00
30 3436ALEX RATERA APARICIC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:18:0336200:12:0527100:42:3628.1700:54:4129000:23:2200:00:0000:00:00
31 4767CARLOS MALDONADO ESCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:3325900:10:1033100:45:3926.2900:55:4926300:22:4400:00:0000:00:00
32 2043JAVIER YANGUAS LEYEINDEPENDIENTEV1M01:20:3831600:10:5134500:46:4025.7100:57:3128100:23:0700:00:0000:00:00
33 5371ANTONIO BELTRAN FEC.N. BADALONAV1M01:20:4636800:12:4013000:36:4832.6100:49:2837900:31:1800:00:0000:00:00
34 5402JAUME DESEURAS FONTC.N. VIC-ETBV1M01:22:0829800:10:3835000:47:2425.3200:58:0230900:24:0600:00:0000:00:00
35 7114VICENT REVERT SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2638000:14:1933000:45:3926.2900:59:5824900:22:2800:00:0000:00:00
36 7101MANEL CASTELLANO ALLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4535700:11:5732400:45:1126.5600:57:0833900:25:3700:00:0000:00:00
37 7111CARLOS VACA VIÑUELLLICENCIA DE DIAV1M01:25:4436500:12:2634700:46:4525.6700:59:1135700:26:3300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:15:2025300:10:0926100:42:1328.4200:52:2227100:22:5800:00:0000:00:00
2 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:16:2514900:09:0330800:44:1627.1100:53:1928000:23:0600:00:0000:00:00
3 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:5835300:11:5231000:44:1827.0900:56:1036300:26:4800:00:0000:00:00
4 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:23:2734400:11:3332700:45:2626.4100:56:5935500:26:2800:00:0000:00:00
5 3938YOLANDA VALLE MORENC.N. BADALONAV1F01:24:3234200:11:3137200:50:2223.8301:01:5325900:22:3900:00:0000:00:00
6 2602INES SANTIAGO GONZAC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:25:2534600:11:4135600:47:5025.0900:59:3134500:25:5400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:255900:07:484300:33:3135.800:41:1913900:20:0600:00:0000:00:00
2 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:02:469200:08:148100:35:2033.9600:43:348400:19:1200:00:0000:00:00
3 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:03:4915800:09:086400:34:5734.3300:44:0511600:19:4400:00:0000:00:00
4 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:1419500:09:318800:35:2733.8500:44:588700:19:1600:00:0000:00:00
5 4869DAVID VIUDEZ RUBIOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:05:0416400:09:108600:35:2533.8800:44:3516600:20:2900:00:0000:00:00
6 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:05:4714600:09:018300:35:2333.9100:44:2420200:21:2300:00:0000:00:00
7 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:06:1132400:10:569600:35:4033.6400:46:3610500:19:3500:00:0000:00:00
8 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:2220500:09:3516600:38:1731.3500:47:525700:18:3000:00:0000:00:00
9 2077JORDI IZQUIERDO MARG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:07:3327300:10:2115100:37:3231.9700:47:5311100:19:4000:00:0000:00:00
10 4679TONY SAYAGO RODRIGC.N. MATAROV1M01:08:5119900:09:3317600:38:3631.0900:48:0917200:20:4200:00:0000:00:00
11 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:2526300:10:1515600:37:4631.7700:48:0120500:21:2400:00:0000:00:00
12 4126JAVIER BUISAN GUARGC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:09:3217500:09:1922500:40:2729.6700:49:4611700:19:4600:00:0000:00:00
13 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:10:0216200:09:0919500:39:0930.6500:48:1821600:21:4400:00:0000:00:00
14 5397ENRIC MONTAÑA ROCAC.N. VIC-ETBV1M01:11:4325500:10:0926300:42:1828.3700:52:278900:19:1600:00:0000:00:00
15 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:12:4215000:09:0327200:42:3828.1500:51:4118700:21:0100:00:0000:00:00
16 5116CHRISTIAN RECODER SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:0325200:10:0924800:41:4128.7900:51:5023400:22:1300:00:0000:00:00
17 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:1333100:11:1025400:41:5428.6400:53:0423000:22:0900:00:0000:00:00
18 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV1M01:15:2827400:10:2225700:42:0028.5700:52:2227900:23:0600:00:0000:00:00
19 2266JOAN GONZALEZ CAPARC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:16:1417200:09:1729700:43:4527.4300:53:0228600:23:1200:00:0000:00:00
20 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:16:33000:00:00000:00:00000:53:5625400:22:3700:00:0000:00:00
21 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:1027900:10:2429000:43:2827.6100:53:5231600:24:1800:00:0000:00:00
22 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:21:4029700:10:3734100:46:092600:56:4633200:24:5400:00:0000:00:00
23 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M01:23:2228700:10:2935800:48:0224.9800:58:3133000:24:5100:00:0000:00:00
24 8002JUAN FERNANDEZ RODRLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3433000:11:0733300:45:4126.2700:56:4836200:26:4600:00:0000:00:00
25 1286SIXTO RODRIGO GARCIINDEPENDIENTEV1M01:25:2037700:13:2135400:47:3925.1801:01:0031800:24:2000:00:0000:00:00
26 4628DAVID FITE BERENGUEC.N. TERRASSAV1M01:25:4423300:09:5836700:49:1724.3500:59:1535600:26:2900:00:0000:00:00
27 8022RAFAEL RODRÍGUEZ OTLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4137400:13:0037300:50:5823.5401:03:5836000:26:4300:00:0000:00:00
28 7102ANTONIO MANUEL OTS LLICENCIA DE DIAV1M01:32:3738400:16:0437600:51:1823.3901:07:2233500:25:1500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:14:3935200:11:5226500:42:1928.3600:54:1116500:20:2800:00:0000:00:00
2 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:18:2535600:11:5726800:42:2628.2800:54:2330800:24:0200:00:0000:00:00
3 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON CLUBV2F01:19:1631700:10:5232500:45:1326.5400:56:0528500:23:1100:00:0000:00:00
4 1893ANGELS BOSCH CAMPRECEMEV2F01:21:5430300:10:4034200:46:092600:56:4933300:25:0500:00:0000:00:00
5 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:23:1537200:12:5433400:45:4426.2400:58:3832400:24:3700:00:0000:00:00
6 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:35:2936700:12:3238000:53:3122.4201:06:0337700:29:2600:00:0000:00:00
7 8021ELENA TRANDAFIRLLICENCIA DE DIAV2F01:42:5538600:22:0137800:51:3823.2401:13:3937300:29:1600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M00:58:049100:08:132300:32:4036.7300:40:531600:17:1100:00:0000:00:00
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:00:5813300:08:552600:32:4436.6600:41:399400:19:1900:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MANRESAV2M01:01:287900:08:054600:33:5435.400:41:5910100:19:2900:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:3713800:08:578000:35:1933.9800:44:165100:18:2100:00:0000:00:00
5 4532EDUARD GARGALLO RENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:03:3115900:09:0911200:36:0933.200:45:184600:18:1300:00:0000:00:00
6 3656JOSEP VIÑOLAS MADAC.N. VIC-ETBV2M01:03:4810400:08:289800:35:4133.6300:44:0910800:19:3900:00:0000:00:00
7 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:04:215300:07:4312100:36:3232.8500:44:1513800:20:0600:00:0000:00:00
8 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:05:0113400:08:5514900:37:2732.0400:46:226100:18:3900:00:0000:00:00
9 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M01:07:2811200:08:3714800:37:2732.0400:46:0420600:21:2400:00:0000:00:00
10 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:07:4817300:09:1816200:38:0431.5200:47:2216200:20:2600:00:0000:00:00
11 1954PATRICIO GARCIA MARC.N. TARRACOV2M01:07:5823100:09:5715900:37:5331.6800:47:5014200:20:0800:00:0000:00:00
12 1241GERMAN MARQUEZ CARRCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:12:2532700:11:0221000:39:5530.0600:50:5721000:21:2800:00:0000:00:00
13 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:3020700:09:3822300:40:2129.7400:49:5925000:22:3100:00:0000:00:00
14 5204JOSE SUAREZ CRESPOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:13:3124200:10:0229100:43:3227.5700:53:3412700:19:5700:00:0000:00:00
15 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:3618500:09:2421200:40:0329.9600:49:2731100:24:0900:00:0000:00:00
16 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MANRESAV2M01:13:4630000:10:3925600:41:5928.5800:52:3819400:21:0800:00:0000:00:00
17 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:14:1430600:10:4224600:41:232900:52:0522900:22:0900:00:0000:00:00
18 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:14:3529300:10:3523400:40:5829.2900:51:3327600:23:0200:00:0000:00:00
19 4144LLUIS SEBBAK GIMENOTRI+9 EL MASNOUV2M01:17:3926400:10:1530500:44:0727.200:54:2228800:23:1700:00:0000:00:00
20 1214XAVIER MARTORELL RACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:18:4021700:09:4729200:43:3527.5300:53:2233700:25:1800:00:0000:00:00
21 4630ENRIQUE RODRIGUEZ RC.N. TERRASSAV2M01:24:3432800:11:0436800:49:1824.3401:00:2231500:24:1200:00:0000:00:00
22 2352JORDI ESTRADA MITJAINDEPENDIENTEV2M01:25:1437500:13:0333500:45:4526.2300:58:4835300:26:2600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F01:21:0734300:11:3134300:46:1025.9900:57:4129300:23:2600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON CLUBV2M01:12:2135800:11:5820600:39:4430.200:51:4217000:20:3900:00:0000:00:00
2 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M01:14:3527600:10:2425300:41:5328.6500:52:1723900:22:1800:00:0000:00:00
3 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4331400:10:4923300:40:5729.300:51:4630500:23:5700:00:0000:00:00
4 4025JAVIER DEL AGUILA RC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:2136000:12:0225500:41:5728.6100:53:5924300:22:2200:00:0000:00:00
5 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:3136100:12:0226200:42:1328.4200:54:1523600:22:1600:00:0000:00:00
6 5900XAVIER FERRER BALLEC.N. VIC-ETBV2M01:19:5432100:10:5333800:45:5726.1200:56:5027800:23:0400:00:0000:00:00
7 5738ENRIC MUDARRA HERRETRI+9 EL MASNOUV2M01:27:0736900:12:4337000:49:3924.1701:02:2232800:24:4500:00:0000:00:00
8 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:28:3836600:12:2936000:48:1424.8801:00:4336900:27:5500:00:0000:00:00
9 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDIENTEV2M01:29:4438500:16:0835500:47:4925.101:03:5734200:25:4700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2629LLUIS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:16:0819600:09:3122600:40:3329.5900:50:0434900:26:0400:00:0000:00:00
2 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4523500:09:5926900:42:2828.2600:52:2736700:27:1800:00:0000:00:00
3 4619BIENVENIDO MARTINEZC.N. TERRASSAV3M01:24:0134900:11:4735300:47:3225.2500:59:1932700:24:4200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35