RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
392 361 350 11 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:55:571200:10:53600:29:2940.7000:40:22300:15:3500:00:5000:00:50
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:56:081400:10:55400:29:2640.7700:40:21400:15:4700:00:5100:00:51
3 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:56:221300:10:54300:29:2640.7700:40:20600:16:0200:00:0000:00:00
4 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIALUSIGMA PEÑOTA DENTAL POSUB23M00:57:272100:11:01200:29:2040.9100:40:212200:17:0600:01:0100:00:49
5 1607JOEL QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJNM00:57:30900:10:50800:29:3340.6100:40:232300:17:0700:00:5500:00:49
6 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M00:57:322000:11:00500:29:2740.7500:40:272100:17:0500:00:5300:00:56
7 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:362800:11:08100:29:1940.9300:40:272600:17:0900:00:4800:00:52
8 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:57:452500:11:04900:29:3440.5900:40:382400:17:0700:00:5100:01:12
9 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:491900:11:001000:29:3940.4700:40:392700:17:1000:00:5200:01:01
10 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:57:53300:10:231600:29:5940.0200:40:223600:17:3100:00:4900:00:49
11 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:01800:10:491400:29:4540.3400:40:343200:17:2700:00:5300:00:55
12 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:071700:10:59700:29:3240.6300:40:313900:17:3600:00:5400:00:55
13 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:09100:10:151700:30:2439.4700:40:393500:17:3000:00:5900:01:02
14 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:58:13400:10:431100:29:4140.4300:40:245000:17:4900:00:5300:00:52
15 1588NACHO VILLARRUEL CURRAC.E. RAYOTEAMABM00:58:202200:11:015200:31:4437.8200:42:45200:15:3500:00:5900:01:03
16 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:58:254900:11:492100:30:4539.0200:42:34500:15:5100:00:5500:00:56
17 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:58:321100:10:521500:29:4640.3100:40:385700:17:5400:00:5300:01:00
18 2062BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:41600:10:461200:29:4140.4300:40:276900:18:1400:00:5400:00:57
19 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:005300:11:582000:30:4239.0900:42:40800:16:2000:00:5500:01:06
20 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:59:114400:11:432300:30:5438.8300:42:371200:16:3400:00:5400:00:52
21 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:59:285200:11:511900:30:4239.0900:42:331800:16:5500:00:5700:00:50
22 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM00:59:295900:12:022400:30:5438.8300:42:561100:16:3300:00:5600:01:18
23 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:29200:10:178600:32:3336.8700:42:501300:16:3900:00:5200:01:12
24 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:342300:11:011300:29:4340.3800:40:449700:18:5000:00:5000:01:05
25 693JOAN MONFORT GUIMERAC.E.T. DISTANCEABM00:59:423400:11:322900:31:1038.5000:42:422000:17:0000:00:4900:01:02
26 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESAJVM00:59:523100:11:213700:31:2138.2800:42:422800:17:1000:00:5900:00:53
27 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:00:011800:10:595300:31:4437.8200:42:433000:17:1800:01:1300:01:02
28 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:00:172700:11:055000:31:4237.8500:42:473400:17:3000:00:5100:01:03
29 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:00:229100:12:363100:31:1438.4200:43:501000:16:3200:00:5700:00:55
30 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:00:276400:12:104500:31:3438.0100:43:441400:16:4300:00:5100:00:50
31 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM01:00:287600:12:233600:31:1938.3200:43:421500:16:4600:00:5400:00:50
32 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:00:306000:12:031800:30:3239.3000:42:355800:17:5500:00:5300:00:58
33 8021JEREMIAS DIEZ NAVARRETELLICENCIA DE DIAABM01:00:362400:11:046100:31:5137.6800:42:554200:17:4100:01:1200:01:05
34 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:455400:11:586500:31:5537.6000:43:531600:16:5200:00:5800:00:58
35 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:00:511000:10:525500:31:4637.7800:42:386700:18:1300:00:5600:00:56
36 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMENEPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:534700:11:482600:31:0238.6700:42:506300:18:0300:00:5400:00:55
37 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:00:546900:12:184200:31:2838.1400:43:462500:17:0800:00:5700:00:53
38 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM01:00:558400:12:274400:31:3238.0500:43:591900:16:5600:01:0800:00:58
39 851ALBERT BERROCAL CABALLEROC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:00:571600:10:586200:31:5237.6600:42:506400:18:0700:00:5600:01:02
40 3660GIORDANO MORALES CALVETC.E. NO TE PARESABM01:01:073200:11:225600:31:4837.7400:43:105900:17:5700:01:0200:01:25
41 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M01:01:253600:11:343500:31:1938.3200:42:537900:18:3200:01:0200:01:05
42 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:01:343700:11:379100:32:4036.7300:44:172900:17:1700:01:1500:01:07
43 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:369600:12:393200:31:1638.3800:43:554300:17:4100:01:0400:01:02
44 3634MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:413500:11:333800:31:2238.2600:42:559300:18:4600:01:0300:01:08
45 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:01:4511400:13:082200:30:4738.9800:43:555300:17:5000:01:0000:00:58
46 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM01:01:466200:12:036700:31:5737.5600:44:004700:17:4600:00:5900:01:06
47 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M01:01:485600:12:006000:31:5137.6800:43:516000:17:5700:01:0000:00:55
48 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:01:5010000:12:424600:31:3438.0100:44:163800:17:3400:01:0900:01:13
49 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:519200:12:363900:31:2338.2400:43:595400:17:5200:01:1400:01:04
50 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:01:5810500:12:513400:31:1938.3200:44:104800:17:4800:01:0300:01:03
51 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M01:02:009700:12:404800:31:3737.9500:44:174400:17:4300:01:0100:01:11
52 1321EUDALD RIU CASALSCLUB NATACIO MANRESAJVM01:02:058500:12:285800:31:4937.7200:44:174900:17:4800:01:1000:01:05
53 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:089000:12:344000:31:2638.1800:44:006500:18:0800:01:0600:01:00
54 1350DIDAC SALVADO LLUVEROLC.N. VILAFRANCA ABM01:02:203000:11:124700:31:3438.0100:42:4611700:19:3400:00:5900:00:59
55 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:02:243800:11:393000:31:1138.4800:42:5011800:19:3400:01:0300:00:59
56 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:02:316300:12:045400:31:4537.8000:43:499000:18:4200:00:5400:00:57
57 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:02:315100:11:517500:32:1137.2900:44:027700:18:2900:00:5900:01:06
58 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:3616300:14:117000:32:0037.5000:46:11900:16:2500:00:5900:01:10
59 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM01:02:3710600:12:522800:31:0738.5600:43:598500:18:3800:01:0100:01:00
60 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:02:427500:12:234900:31:4137.8700:44:048600:18:3800:01:3300:01:02
61 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM01:02:448800:12:294300:31:3138.0800:44:009100:18:4400:01:0900:01:05
62 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM01:02:4712200:13:169000:32:3936.7500:45:551700:16:5200:01:2400:00:54
63 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:03:048000:12:255700:31:4937.7200:44:149800:18:5000:01:0800:01:09
64 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:105700:12:018200:32:2237.0800:44:239400:18:4700:01:0100:01:12
65 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:127100:12:216400:31:5437.6200:44:1510300:18:5700:01:0900:01:08
66 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOJVM01:03:1510300:12:459300:32:4136.7200:45:265100:17:4900:01:0800:01:06
67 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:1811100:13:048300:32:2237.0800:45:265500:17:5200:01:1000:01:11
68 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM01:03:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM01:03:224600:11:467900:32:1637.1900:44:0211100:19:2000:01:0600:01:05
70 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM01:03:2415500:13:587100:32:0237.4600:46:003100:17:2400:01:0700:00:56
71 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:3717300:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
72 801LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:3712800:13:219700:32:4936.5700:46:103300:17:2700:01:0400:01:07
73 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M01:03:3815000:13:507800:32:1537.2100:46:053700:17:3300:01:1800:00:56
74 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:5418300:14:245900:31:5037.7000:46:144100:17:4000:01:1000:01:07
75 1609ARNAU CARRERAS COMPTEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM01:04:057300:12:236300:31:5437.6200:44:1712300:19:4800:01:0900:01:14
76 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M01:04:127700:12:2410200:33:1236.1400:45:368400:18:3600:01:3200:01:12
77 8031XAVI VIDAL FOLCHCLUB TRIATLÓ TRITRAIL CASV1M01:04:1511600:13:098000:32:1737.1700:45:269600:18:4900:01:1000:01:12
78 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:04:172900:11:1014300:34:2734.8300:45:378800:18:4000:01:1900:01:15
79 2067DUPUIS ROMAINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:2713200:13:249800:32:5336.4900:46:176600:18:1000:01:1500:01:06
80 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:04:2814900:13:509900:32:5336.4900:46:434600:17:4500:01:0600:00:51
81 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:04:2913000:13:229200:32:4036.7300:46:027600:18:2700:01:0300:01:00
82 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:04:3014100:13:428500:32:3236.8900:46:147000:18:1600:01:2300:01:05
83 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:04:3412100:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIAC.N. CALELLAABM01:04:3814700:13:478900:32:3736.7900:46:246800:18:1400:01:2700:01:11
85 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:3912600:13:207400:32:1037.3100:45:3010800:19:0900:00:5100:01:11
86 1903KEVIN TARANCON SANTOSTRANSTRIATLONABM01:04:4211000:13:027700:32:1537.2100:45:1711300:19:2500:01:1400:01:00
87 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:5119100:14:364100:31:2838.1400:46:049500:18:4700:01:0000:01:02
88 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:535500:11:597200:32:0437.4200:44:0315400:20:5000:01:0100:01:01
89 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:004800:11:498400:32:2936.9400:44:1814900:20:4200:01:0900:01:20
90 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM01:05:012600:11:055100:31:4237.8500:42:4721200:22:1400:00:5500:00:57
91 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MANRESAJVM01:05:038100:12:2511800:33:4635.5400:46:119900:18:5200:01:3200:01:07
92 1528JOAQUIN ESTEBAN MARQUESCLUB TEAM HYBRIDABM01:05:0813900:13:379400:32:4536.6400:46:229200:18:4600:01:0900:01:22
93 2044NICO CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:1012500:13:189600:32:4736.6000:46:0510600:19:0500:01:0500:01:01
94 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM01:05:161500:10:5810100:33:0936.2000:44:0717400:21:0900:01:0200:01:00
95 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:05:2512700:13:2111600:33:4235.6100:47:037300:18:2200:01:0500:00:56
96 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:05:3412300:13:167300:32:1037.3100:45:2613300:20:0800:00:5800:01:02
97 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM01:05:354200:11:412500:30:5738.7700:42:3823600:22:5700:00:5800:00:57
98 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:05:376800:12:136600:31:5737.5600:44:1018600:21:2700:01:0500:01:05
99 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:05:389900:12:4112400:33:5535.3800:46:3610500:19:0200:01:0800:01:24
100 1983DAVID RUIZ MESAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:436600:12:1210300:33:1336.1300:45:2513800:20:1800:01:0800:01:10
101 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM01:05:465800:12:0110900:33:3035.8200:45:3113600:20:1500:01:1100:01:12
102 6298EMILIANO SEBASTIAN ESTRUBC.N. CALELLAABM01:05:4616700:14:126800:31:5737.5600:46:0912100:19:3700:01:0800:01:04
103 3063MARCOS IÑIGO PARRA ALBAREC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:5216600:14:128100:32:1937.1300:46:3111200:19:2100:01:1500:01:17
104 2446YAGO DURAN DURAN BASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:05:5513400:13:2612500:33:5635.3600:47:228000:18:3300:01:1100:01:18
105 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM01:05:588200:12:2618600:35:3433.7400:48:006100:17:5800:01:2900:00:56
106 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:06:0317000:14:147600:32:1437.2300:46:2812000:19:3500:01:0700:01:12
107 2065MARCOS BIBIÁN URBÁNC.A. IGUALADAJNM01:06:1312900:13:2111200:33:3335.7700:46:5410900:19:1900:01:1200:00:58
108 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:06:209300:12:3811500:33:3935.6600:46:1713100:20:0300:01:3100:01:08
109 893RAFA MORALES FERNANDEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:06:2328700:16:5421300:37:0632.3500:54:00100:12:2300:02:3600:01:46
110 1832JAVIER RODRIGUEZ VIDALC.E. NO TE PARESABM01:06:327900:12:2510600:33:1736.0500:45:4215500:20:5000:01:3100:01:21
111 7026MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:06:3416100:14:0713200:34:0435.2300:48:117400:18:2300:01:2400:01:10
112 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:06:395000:11:4914400:34:2834.8200:46:1713900:20:2200:01:2000:01:05
113 2064GERARD FARRA PORCELINDEPENDIENTEV1M01:06:568300:12:2711900:33:4935.4900:46:1614600:20:4000:01:2000:01:09
114 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTACLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:5920100:14:4514100:34:2034.9500:49:055600:17:5400:01:2200:01:08
115 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:07:0711700:13:0910700:33:1736.0500:46:2614700:20:4100:01:1200:01:16
116 7008LAUTARO LASAGNALLICENCIA DE DIAABM01:07:083900:11:3912900:34:0135.2800:45:4018700:21:2800:01:2000:01:15
117 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:07:1010700:12:533300:31:1838.3400:44:1123900:22:5900:01:0500:01:07
118 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:07:1014000:13:4111100:33:3335.7700:47:1412800:19:5600:01:0700:01:15
119 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:07:1517400:14:1812200:33:5135.4500:48:0910700:19:0600:01:5400:01:16
120 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM01:07:2812400:13:1712000:33:4935.4900:47:0614100:20:2200:01:1700:01:04
121 1068JORDI MORA TRUYOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:07:4310900:13:019500:32:4536.6400:45:4620300:21:5700:01:0400:01:26
122 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:07:5711200:13:0412100:33:5035.4700:46:5416200:21:0300:01:0500:01:04
123 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM01:08:0217200:14:1712300:33:5135.4500:48:0812600:19:5400:01:3800:01:11
124 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:08:0219700:14:3915200:34:4934.4700:49:288100:18:3400:01:3600:01:22
125 5490ORIOL ROVIRA ARBALATTRANSTRIATLONJNM01:08:1524700:16:0113600:34:1435.0500:50:156200:18:0000:01:2500:01:14
126 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MANRESAV1M01:08:2816400:14:1112800:34:0035.2900:48:1113700:20:1700:01:1400:01:11
127 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:379500:12:3914600:34:3334.7300:47:1218400:21:2500:01:1000:01:09
128 2023DAVID FLORES MUÑOZCLUB TRIATLO CORNELLAJVM01:08:423300:11:3116900:35:1134.1100:46:4220500:22:0000:01:3400:01:08
129 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:5118900:14:3110400:33:1436.1100:47:4516900:21:0600:01:1100:00:54
130 1616ERIC MÜLLER TERMENSG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:08:5410800:12:5717100:35:1334.0700:48:1015000:20:4400:01:4900:02:03
131 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:08:5923800:15:5014500:34:2934.8000:50:198900:18:4000:01:1700:01:19
132 1786ALBERT BARTRA BARBERÀC.N. TARRACOSUB23M01:09:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 2109CARLOS CARDERO GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:1617600:14:1913000:34:0235.2600:48:2115800:20:5500:01:3300:01:16
134 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:09:2221900:15:0912700:34:0035.2900:49:0913400:20:1300:01:1700:01:10
135 3943JOSE MARIA BEA GONZALEZTRANSTRIATLONV1M01:09:2421100:14:5616500:35:0834.1600:50:0411000:19:2000:01:5700:01:02
136 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:2816800:14:1213800:34:1635.0200:48:2816100:21:0000:01:2100:01:17
137 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:09:4115900:14:0415600:34:5134.4300:48:5515100:20:4600:01:3200:00:57
138 8007JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M01:09:4113800:13:3315900:34:5734.3300:48:3017500:21:1100:01:3100:01:25
139 1981EDUARD MORA PAREJAC.N. MOLINS DE REIABM01:09:4617900:14:2018300:35:2933.8200:49:4912900:19:5700:01:3600:01:11
140 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4716200:14:0817400:35:1734.0100:49:2514000:20:2200:01:5000:01:16
141 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:5219400:14:3711300:33:3635.7100:48:1319000:21:3900:01:1700:01:18
142 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:09:5614300:13:4411700:33:4535.5600:47:2921800:22:2700:01:4000:01:26
143 2034CARLOS TOR DÍEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:0423200:15:3919600:36:0833.2100:51:477100:18:1700:01:3200:01:17
144 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOV1M01:10:0911500:13:0916100:35:0534.2000:48:1420000:21:5500:01:2300:01:11
145 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB TRIATLO ARENYSV1M01:10:0921300:14:5716200:35:0734.1700:50:0413200:20:0500:01:4000:01:17
146 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:1331300:17:5010000:32:5436.4700:50:4411400:19:2900:01:1200:01:09
147 8004ALBERT PUEYO VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:10:1915100:13:5117700:35:2233.9300:49:1316800:21:0600:01:2800:02:13
148 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV2M01:10:2522600:15:2317200:35:1434.0600:50:3712400:19:4800:01:2100:01:32
149 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:10:4021600:15:0313400:34:1335.0700:49:1618300:21:2400:01:1200:01:16
150 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:4215200:13:528800:32:3536.8300:46:2727100:24:1500:01:0900:01:19
151 8005ALBERTO ALFARO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:4824400:15:5816600:35:0934.1400:51:0712200:19:4100:01:4000:01:34
152 825AAMAROUSS YOUNESSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:4928900:16:5512600:33:5935.3100:50:5412700:19:5500:01:3800:01:22
153 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:10:5021500:15:0013300:34:0535.2100:49:0519500:21:4500:01:1700:01:12
154 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:10:5117800:14:2018200:35:2833.8300:49:4816300:21:0300:01:5100:01:36
155 7001JORDI RIVAS GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5725200:16:0615700:34:5334.4000:50:5913000:19:5800:01:2400:01:10
156 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:11:0320700:14:5416000:35:0434.2200:49:5816700:21:0500:01:1900:01:20
157 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:11:0522200:15:1617500:35:2233.9300:50:3814200:20:2700:01:1500:01:12
158 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOSUB23M01:11:0611800:13:1017800:35:2233.9300:48:3222100:22:3400:01:0700:01:21
159 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:2018700:14:3019400:36:0133.3200:50:3115300:20:4900:02:4400:01:32
160 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM01:11:3232300:18:4013700:34:1635.0200:52:568300:18:3600:01:0800:00:59
161 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:11:3826400:16:2022000:37:2832.0300:53:485200:17:5000:02:0200:01:25
162 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONSUB23M01:11:4021400:14:5714800:34:3634.6800:49:3321000:22:0700:01:2200:01:31
163 906ADRIÀ VILLALBA FERNÁNDEZ AT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:11:4526600:16:2221100:37:0332.3900:53:257200:18:2000:02:0200:01:40
164 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:11:5418600:14:2919800:36:1833.0600:50:4717000:21:0700:01:5900:01:17
165 7027ALBERTO CASTILLO LEONLLICENCIA DE DIAABM01:12:0115700:14:0221000:36:5632.4900:50:5816400:21:0300:02:0100:01:18
166 7011JORDI GIRALT CARBÓLLICENCIA DE DIAABM01:12:0815600:14:0021200:37:0332.3900:51:0316500:21:0500:02:2500:01:33
167 748JORGE RODRIGUEZ CODINAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:12:1918500:14:2620200:36:3132.8600:50:5718000:21:2200:02:2200:01:01
168 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:12:2019200:14:3718900:35:4233.6100:50:1920600:22:0100:01:5000:01:34
169 7031ALBERT MESTRES FONTLLICENCIA DE DIAABM01:12:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
170 2016MARIO GIL HERNÁNDEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:12:3724800:16:0122500:37:4331.8200:53:4410000:18:5300:01:3100:01:42
171 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:12:3720300:14:5016300:35:0734.1700:49:5722500:22:4000:01:3400:01:17
172 1779CARLOS MASIP DOMINGOC.E. NO TE PARESV2M01:12:3822500:15:2220500:36:4032.7300:52:0214500:20:3600:02:3900:01:38
173 7012CARLOS SORIANO ALVAREZLLICENCIA DE DIAV2M01:12:4316000:14:0621800:37:2532.0700:51:3117600:21:1200:02:3400:01:57
174 2013GABRIEL MARIA MANCILLAINDEPENDIENTEV1M01:12:4623700:15:4918500:35:3233.7700:51:2118500:21:2500:01:3400:01:42
175 2010MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M01:12:4622900:15:3819000:35:4433.5800:51:2218100:21:2400:01:4800:01:42
176 6009IVÁN JIMÉNEZ CAVALLÉTRANSTRIATLONV1M01:12:5318000:14:2016400:35:0734.1700:49:2725600:23:2600:01:3700:01:27
177 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:13:0710400:12:4821600:37:1332.2400:50:0124400:23:0600:01:1300:01:17
178 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM01:13:0915800:14:0319900:36:2133.0100:50:2422900:22:4500:02:0200:01:27
179 842JAVIER CATASUS BRISETRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M01:13:1110100:12:4317300:35:1634.0300:47:5928800:25:1200:01:1900:01:49
180 1506CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:13:1819800:14:4018700:35:3633.7100:50:1624000:23:0200:01:3800:01:29
181 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:2623100:15:3915000:34:4134.6000:50:2024300:23:0600:01:4700:01:13
182 8013IGNASI RAVENTÓS AIXALÀLLICENCIA DE DIAABM01:13:2722700:15:3221700:37:2332.1000:52:5514300:20:3200:01:5600:01:13
183 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:13:3026300:16:2018400:35:3033.8000:51:5019100:21:4000:01:3300:01:21
184 2752DIEGO RAMOS DE DIEGOCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M01:13:3622100:15:1520600:36:4132.7100:51:5619200:21:4000:02:0500:01:29
185 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:13:4225600:16:1315100:34:4234.5800:50:5523100:22:4700:01:4500:01:18
186 7024PAU CASTAÑO ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:13:4819600:14:3924900:38:5530.8400:53:3413500:20:1400:02:0300:01:33
187 8024LLUIS ESCLASSANS CASTELLELLICENCIA DE DIAV2M01:14:0923600:15:4318100:35:2833.8300:51:1123700:22:5800:01:5600:01:35
188 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM01:14:1227800:16:4025200:39:0330.7300:55:437800:18:2900:02:2300:01:37
189 8001HONORIO ESCALERALLICENCIA DE DIAABM01:14:1829100:16:5820000:36:2432.9700:53:2215900:20:5600:02:0300:01:38
190 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:14:244000:11:4026900:40:0429.9500:51:4422600:22:4000:01:1400:02:22
191 1782FRANCISCO DIAZ SANTOSC.E. NO TE PARESV1M01:14:4125400:16:0919100:35:4633.5500:51:5523000:22:4600:01:5100:01:32
192 8023LLUIS BADOSA PASCUALLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4414800:13:4719500:36:0433.2700:49:5128500:24:5300:01:4800:01:42
193 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:5924200:15:5616700:35:0934.1400:51:0526500:23:5400:01:2800:01:30
194 4005JORDI ESTRADÉ TOMEOL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:15:1420600:14:5320900:36:4932.5900:51:4225900:23:3200:01:5800:01:49
195 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:15:1922800:15:3217900:35:2433.9000:50:5627300:24:2300:01:3500:01:35
196 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MANRESAV3M01:15:3228100:16:4520100:36:2432.9700:53:0921600:22:2300:01:2900:01:14
197 8027ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:15:5814500:13:4527200:40:1129.8600:53:5620800:22:0200:02:1100:01:40
198 7019DAVID GARCÍA PERUCHOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0527900:16:4320700:36:4632.6400:53:2922200:22:3600:01:3000:01:27
199 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:16:1628500:16:5122200:37:3231.9700:54:2319800:21:5300:01:2500:01:14
200 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M01:16:2923900:15:5223700:38:2131.2900:54:1321400:22:1600:03:1100:01:04
201 1278JORDI MARTI PAPIOLTRANSTRIATLONV2M01:16:3129900:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2000:00:00
202 1921ÀLEX GARCIA MARTINEZC.N. CALELLAV1M01:16:3510200:12:4523300:38:1731.3500:51:0229300:25:3300:01:4500:01:37
203 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:16:3623300:15:4028100:41:2329.0000:57:0311600:19:3300:01:1100:01:15
204 3179SALVADOR MAS CAPDEVILATRANSTRIATLONV1M01:16:3724300:15:5722400:37:4331.8200:53:4023500:22:5700:02:1200:01:32
205 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:16:5920000:14:4425400:39:1230.6100:53:5624100:23:0300:02:0500:01:40
206 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:17:1922300:15:1920300:36:3132.8600:51:5029200:25:2900:01:4300:02:13
207 834ALEJANDRO MORALES CENTELCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:17:2126700:16:2222100:37:3032.0000:53:5225700:23:2900:02:1000:01:52
208 2063MARCELO DOS REISINDEPENDIENTEV1M01:17:2520200:14:4726600:39:5430.0800:54:4122800:22:4400:02:3400:02:23
209 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:2525000:16:0523100:38:1231.4100:54:1724700:23:0800:02:2100:02:02
210 2785NACHO NUEZ BENEDICTOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:17:3330700:17:2625100:39:0030.7700:56:2617100:21:0700:02:3800:01:50
211 7022JOSE MANUEL SALAMERO MURIINDEPENDENTV1M01:17:3419900:14:4024800:38:4830.9300:53:2827000:24:0600:01:4200:01:46
212 7017VICTOR GARCIA PALLARÈSLLICENCIA DE DIAABM01:17:4125500:16:1227600:40:3629.5600:56:4815700:20:5300:02:0300:01:52
213 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:17:5120400:14:5223200:38:1331.4000:53:0527900:24:4600:01:3300:01:21
214 8026IVÁN ROJO PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5529300:16:5923800:38:2431.2500:55:2322000:22:3200:02:0700:01:37
215 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:17:5531200:17:4524400:38:3831.0600:56:2318800:21:3200:01:4000:01:33
216 3449JOSE PEREZ LORCAC.E. NO TE PARESV2M01:18:0031900:18:1024100:38:3431.1100:56:4417700:21:1600:03:1500:01:23
217 8020ALVARO GONZALEZ RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:18:0121000:14:5625300:39:1030.6400:54:0626600:23:5500:02:1100:01:49
218 8011FERNANDO BOBBIOLLICENCIA DE DIAV2M01:18:2614600:13:4629100:41:5328.6500:55:3923200:22:4700:02:3500:01:47
219 5050RICARD SOLÉ FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:18:3128400:16:5126000:39:3830.2800:56:2920900:22:0200:02:2800:01:41
220 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:18:4424100:15:5528400:41:3128.9000:57:2617900:21:1800:02:1100:01:47
221 7021OSCAR VALIENTE CAPEROTETRIATLÓN ARGANDAV1M01:18:4424000:15:5523000:38:0931.4500:54:0427600:24:4000:02:1200:01:59
222 2055ADOLF DIEZ ADELLCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:18:4519500:14:3828200:41:2928.9300:56:0722300:22:3800:02:0900:01:30
223 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MANRESAV3M01:18:5727100:16:2625800:39:3230.3500:55:5823800:22:5900:01:5600:01:43
224 8003CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV2M01:19:2528000:16:4425900:39:3430.3300:56:1824600:23:0700:01:5800:01:35
225 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:2630800:17:3424300:38:3531.1000:56:0924900:23:1700:02:0700:01:30
226 8002JORDI PUCHE SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2826200:16:1927000:40:0429.9500:56:2324200:23:0500:02:2900:01:32
227 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:19:3630600:17:2123400:38:1931.3200:55:4026800:23:5600:01:2600:01:39
228 1581SEBASTIAN CASTELLOTECLUB PROAMABM01:19:4421700:15:0325600:39:1930.5200:54:2228900:25:2200:02:0000:02:03
229 8029ISMAEL GUZMÁN BENÍTEZLLICENCIA DE DIAV2M01:19:5022000:15:1020400:36:3732.7700:51:4732700:28:0300:01:4200:01:35
230 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:5327600:16:3926400:39:5130.1100:56:3025400:23:2300:02:1200:01:50
231 7025ENRIC FRIGOLA ESPIGOLLLICENCIA DE DIAV2M01:20:0830100:17:1425000:38:5830.8000:56:1226700:23:5600:01:2700:01:37
232 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:20:3020800:14:5523600:38:2131.2900:53:1631900:27:1400:01:5200:01:28
233 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:20:3832400:18:5422800:37:5731.6200:56:5126200:23:4700:01:2600:01:33
234 7009JOSE MIGUEL GARCIA ACOSTALLICENCIA DE DIAABM01:20:5625300:16:0928300:41:3128.9000:57:4024800:23:1600:02:4100:01:04
235 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M01:21:0225100:16:0528800:41:3828.8200:57:4325100:23:1900:02:1400:01:41
236 8012FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:21:0818200:14:2430300:43:2327.6600:57:4725200:23:2100:03:1600:01:07
237 8010AITOR CAMACHO TORRESLLICENCIA DE DIAABM01:21:0932700:19:0126100:39:3930.2600:58:4021900:22:2900:02:1400:03:11
238 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M01:21:2023400:15:4327400:40:3129.6200:56:1428700:25:0600:02:1400:02:03
239 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:21:4831000:17:4123500:38:2031.3000:56:0129600:25:4700:01:3000:01:16
240 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:21:5629200:16:5824200:38:3531.1000:55:3330900:26:2300:02:0400:01:21
241 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV2M01:22:2225800:16:1426200:39:4630.1800:56:0030800:26:2200:01:2200:01:26
242 1898FRANCESC TURIAS VALLESPICLUB TRIATLO ARENYSV1M01:23:3927400:16:3829200:42:1428.4100:58:5228200:24:4700:02:2700:01:56
243 8016TAVI ROCHA MASLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5232200:18:3122700:37:5631.6300:56:2732100:27:2500:01:4100:01:40
244 2053DUNA RIBA CONTRERASTRANSTRIATLONSUB23M01:24:0632600:18:5830400:43:2427.6501:02:2219300:21:4400:02:1800:01:55
245 7005VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:3929800:17:1031600:44:3626.9101:01:4623300:22:5300:02:3400:01:42
246 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M01:25:0230200:17:1532100:44:5226.7501:02:0723400:22:5500:03:0500:01:58
247 1430MARC TORRENTS SOLERC.N. VILAFRANCA ABM01:25:2233900:20:0627900:41:1229.1301:01:1826900:24:0400:02:0600:01:36
248 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:25:2632900:19:1728500:41:3328.8801:00:5027500:24:3600:02:2200:01:52
249 6019CARLOS RIBA ASTILLEROC.N. VILAFRANCA ABM01:26:2228200:16:4631000:44:0127.2601:00:4729400:25:3500:02:3600:01:48
250 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:27:0633500:19:4033000:46:3525.7601:06:1515600:20:5100:03:1000:01:34
251 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:27:1028800:16:5429900:42:4528.0700:59:3932300:27:3100:02:2400:01:21
252 3417JORDI GONZALEZ SUÑETRIATHLON VILARENC AQUA CV2M01:27:3016900:14:1433300:47:0525.4901:01:1930100:26:1100:02:2300:01:16
253 2033ROGER VILA GINESTACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:27:3931600:17:5830200:43:2027.6901:01:1830700:26:2100:02:0100:01:33
254 1426GERARD CIÉRCOLES GUELLC.N. VILAFRANCA V2M01:27:4633100:19:2429400:42:2728.2701:01:5129800:25:5500:02:4300:01:34
255 7002JOSEP JUST CUADRASLLICENCIA DE DIAV2M01:28:1329000:16:5630500:43:2527.6401:00:2132500:27:5200:02:3300:02:05
256 527PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:28:2334400:21:4034100:50:2523.8001:12:05700:16:1800:03:3000:05:14
257 4492ESTEBAN PEÑA PITARCHINDEPENDIENTEV3M01:28:3031100:17:4331300:44:2727.0001:02:1030600:26:2000:04:3900:02:14
258 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:2832100:18:2130800:43:5727.3001:02:1831700:27:1000:02:3000:02:00
259 729JAUME ASENSIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:31:1932000:18:1432000:44:4626.8101:03:0032800:28:1900:02:4300:01:54
260 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M01:31:4129600:17:0931200:44:1927.0801:01:2833700:30:1300:01:4400:02:15
261 7013IGNASI RIBERA ROQUÉLLICENCIA DE DIAV3M01:33:1633600:19:5032200:44:5526.7201:04:4533000:28:3100:02:4100:01:35
262 8019JAUME ROIGELLICENCIA DE DIAV3M01:34:5934000:20:2232700:46:1625.9401:06:3832900:28:2100:02:0400:02:02
263 7018JORDI RIBA PÉREZLLICENCIA DE DIAV2M01:36:3533700:19:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
264 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:37:3133200:19:2834300:50:5523.5701:10:2331600:27:0800:02:0600:01:55
265 8015MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV3M01:43:2234300:21:3732900:46:3325.7801:08:1034300:35:1200:02:3000:02:08
266 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍN ARIAGAVA TRIATLOABM01:47:0034500:21:4734200:50:3023.7601:12:1734200:34:4300:03:1000:01:38


NF 2059ERNEST ROIG TOBELLAC.N. CALELLAV1M00:00:00000:13:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3800:00:00
NF 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM00:00:00000:11:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 7003JOSEP M. ALMIÑANA MUNTANELLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:14:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
NF 7006FEDERICO IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:19:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2900:00:00
NF 7015JOSEP PASCUAL CUADRASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:16:10000:42:1728.3800:58:27000:00:0000:01:5300:01:51
NF 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:00:00000:10:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M00:00:00000:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
NF 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:00:00000:14:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
NF 8006XAVIER PUJOL PLANS LLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:17:48001:08:1717.5701:26:05000:00:0000:02:5600:03:15




NP 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 2039JESUS MARTINEZ MORELLINDEPENDIENTEABM
NP 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOFLOR DE TRIATLOSUB23M
NP 920SANTI MARTÍNEZ SESÉ AT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM
NP 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 6250DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM
NP 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M
NP 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROSUB23M
NP 7014ALBERT CASANOVAS VAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7023PAU MOLIST PUJADASLLICENCIA DE DIAABM
NP 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 179GUILLERMO LLADO GARRIGATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M
NP 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MANRESAV1M
NP 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA V1M
NP 8025DAVID SANCHO MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8028VICTOR PLA NOGUÉ LLICENCIA DE DIAV1M
NP 1463ADRIA RIERA GOMEZCREU GROGA CALELLA TRIATLABM
NP 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E. RAYOTEAMABM
NP 1865EKAITZ IGLESIAS LÓPEZGAVA TRIATLOABM
NP 1905PERE LUCIO SUBIRACHSCLUB TRIATLO ARENYSV1M
NP 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 2009XAVIER VICENTE ALEMANYINDEPENDIENTEV3M
NP 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35