RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
392 361 350 11 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 02:50:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15551FIDEL DIAZ 00:56:08
2626ROBERT BUDAI00:56:22
3340RICHARD CALLE MARTINEZ00:57:32

2. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:54:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:57:36
21720MARC NIETO JUSTRIBO00:57:49
3383DANIEL VELASCO GARCIA00:59:34

3. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 02:57:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1618RAUL LORENZO MASEDA00:58:07
25421RAUL MARTIN NUÑEZ00:58:09
3892MARC TERRATS AMAT01:00:54

4. - CLUB NATACIO MANRESA - 02:57:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:55:57
26102PAU GUITERAS I PAIXAU00:59:52
31321EUDALD RIU CASALS01:02:05

5. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:58:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14894ROC BELLOSTAS CARRERAS00:58:25
21517POL PUEYO SOLA00:59:11
33205DAVID ROYO CALAVERA01:00:51

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:59:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14873BIEL PLANAS VILAGRAN00:57:53
288ALEX ESPINOSA VALERO00:58:32
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:02:42

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:00:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13422TRISTAM KNOPH00:58:01
25450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:59:00
3950GERARD GARRIDO AUFERIL01:03:12

8. - C.E. RAYOTEAM - 03:00:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11588NACHO VILLARRUEL CURRA00:58:20
23336JORDI GARCIA BERMUDEZ00:59:28
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:02:31

9. - C.N. MATARO - 03:01:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14215ALEIX GARRETA BADIA01:00:17
2543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:00:27
34463POL PEÑA GONZALEZ01:00:28

10. - C.E. NO TE PARES - 03:03:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:00:30
23660GIORDANO MORALES CALVET01:01:07
31548ISRAEL SANCHEZ RAMOS01:02:00

11. - TRANSTRIATLON - 03:04:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14526JOEL ALCARAZ PEREZ00:58:13
24325IVAN ARTIGAS REIXACH01:01:45
31903KEVIN TARANCON SANTOS01:04:42

12. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 03:06:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13634MARÇAL FORNER PEDRENY01:01:41
22399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET01:01:50
31189ALBERT SABATER MOLL01:02:31

13. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:06:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12632ALEJANDRO LLAVERIA JIMENEZ01:00:53
22907CARLOS LUIS PERELLO01:01:36
31146NOE RODIGUEZ LUQUE01:03:37

14. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:06:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11607JOEL QUINTANO VILOSA00:57:30
21609ARNAU CARRERAS COMPTE01:04:05
34733ANDREU ESCATLLAR CABARROCAS01:05:16

15. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:08:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12062BERNAT COROMINAS OLUCHA00:58:41
21958TEO BLANCHAR NIETO01:04:17
32044NICO CAMPRUBI PIJUAN01:05:10

16. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:08:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15268RENAUD DUVERGER ROS01:00:55
2201AARON PAGES URBANO01:03:20
32420JOAN CARO PRADOS01:04:12

17. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:09:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:59:29
22067DUPUIS ROMAIN01:04:27
31983DAVID RUIZ MESA01:05:43

18. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:09:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:01:46
2801LUIS NAJERA HISADO01:03:37
32941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:04:30

19. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 03:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:00:22
22446YAGO DURAN DURAN BAS01:05:55
3620MARC MARTIN CLOTA01:07:10

20. - C.N. VILAFRANCA - 03:13:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1330RAÜL CARRIZOSA PEDROL01:01:48
21350DIDAC SALVADO LLUVEROL01:02:20
32011ALBERT SARDA GIMENO01:09:28

21. - C.A. IGUALADA - 03:13:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:03:04
24429JORDI VIDAL VILASECA01:04:28
32065MARCOS BIBIÁN URBÁN01:06:13

22. - C.N. CALELLA - 03:14:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO01:03:38
22408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:04:38
36298EMILIANO SEBASTIAN ESTRUBIA01:05:46

23. - C.N. TARRACO - 03:15:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15859CARLES ARAGONES MALLEN01:03:15
21788ALEX JUST BARBERO01:03:22
31786ALBERT BARTRA BARBERÀ01:09:00

24. - CLUB NATACIO SITGES - 03:20:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:03:10
22759MARC GASPAR GUARDIOLA01:05:34
35055ALEX MUNTANE ORDOÑEZ01:11:54

25. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:23:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1571NIELS DE GANG01:05:00
25454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:08:51
35116CHRISTIAN RECODER SANCHEZ01:09:47

26. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:32:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:08:59
24773FRANK GARCIA SOLER01:09:52
33340MARC URIARTE CULLERE01:13:42

27. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:33:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:02:08
22854MARC ARRIAZA I BOSCH01:03:54
34302JORDI ARCOS ALACIO01:27:10

28. - C.N. MOLINS DE REI - 03:44:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11981EDUARD MORA PAREJA01:09:46
22182SERGIO PINO REYES01:09:56
31050FRANCESC NAVARRO I PLATERO01:25:02

29. - CLUB TRIATLO ARENYS - 03:47:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13054JORDI PUJOL BELLALTA01:10:09
21506CHRISTIAN REINA MUÑOZ01:13:18
31898FRANCESC TURIAS VALLESPI01:23:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35