RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
392 361 350 11 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF01:04:428600:12:2811400:33:3935.6600:46:078200:18:3500:01:0200:01:01
2 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF01:05:056500:12:1013900:34:173500:46:278700:18:3800:01:1100:01:28
3 4040ABRIL ESTRADE MORAGC.E. KATOA BARCELONAJVF01:06:504100:11:4110800:33:2535.9100:45:0619400:21:4400:00:5900:01:02
4 1093MAITE ESVERTIT TORRCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:17:1225700:16:1326800:40:003000:56:1316000:20:5900:01:1800:01:16
5 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:18:4413100:13:2227500:40:3529.5700:53:5728100:24:4700:01:2800:01:08
6 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF01:19:236100:12:0326500:39:5230.100:51:5532200:27:2800:01:1200:01:12
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESJVM00:57:53300:10:231600:29:5940.0200:40:223600:17:3100:00:4900:00:49
2 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:58:13400:10:431100:29:4140.4300:40:245000:17:4900:00:5300:00:52
3 88ALEX ESPINOSA VALERCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:58:321100:10:521500:29:4640.3100:40:385700:17:5400:00:5300:01:00
4 6102PAU GUITERAS I PAIXCLUB NATACIO MANRESAJVM00:59:523100:11:213700:31:2138.2800:42:422800:17:1000:00:5900:00:53
5 1321EUDALD RIU CASALSCLUB NATACIO MANRESAJVM01:02:058500:12:285800:31:4937.7200:44:174900:17:4800:01:1000:01:05
6 5859CARLES ARAGONES MALC.N. TARRACOJVM01:03:1510300:12:459300:32:4136.7200:45:265100:17:4900:01:0800:01:06
7 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM01:03:224600:11:467900:32:1637.1900:44:0211100:19:2000:01:0600:01:05
8 1609ARNAU CARRERAS COMPG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM01:04:057300:12:236300:31:5437.6200:44:1712300:19:4800:01:0900:01:14
9 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:04:172900:11:1014300:34:2734.8300:45:378800:18:4000:01:1900:01:15
10 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM01:05:012600:11:055100:31:4237.8500:42:4721200:22:1400:00:5500:00:57
11 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MANRESAJVM01:05:038100:12:2511800:33:4635.5400:46:119900:18:5200:01:3200:01:07
12 4733ANDREU ESCATLLAR CAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM01:05:161500:10:5810100:33:0936.200:44:0717400:21:0900:01:0200:01:00
13 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM01:05:465800:12:0110900:33:3035.8200:45:3113600:20:1500:01:1100:01:12
14 1494ELI FREDERIC SPEECHCLUB NATACIO BANYOLESJVM01:05:588200:12:2618600:35:3433.7400:48:006100:17:5800:01:2900:00:56
15 2023DAVID FLORES MUÑOZCLUB TRIATLO CORNELLAJVM01:08:423300:11:3116900:35:1134.1100:46:4220500:22:0000:01:3400:01:08
16 4083GUILLEM MERCADE PUJCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:14:244000:11:4026900:40:0429.9500:51:4422600:22:4000:01:1400:02:22
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148NURIA NOGUERA SALMEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:05:344500:11:4410500:33:1536.0900:44:5914400:20:3500:00:5700:00:54
2 3231BERTA BRUGUERA LOPEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:08:507000:12:1818000:35:2733.8500:47:4516600:21:0500:01:1000:00:56
3 3107ELISABETH VINE FABRCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:24:269400:12:3825500:39:1730.5500:51:5534000:32:3100:01:0700:01:32
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1607JOEL QUINTANO VILOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJNM00:57:30900:10:50800:29:3340.6100:40:232300:17:0700:00:5500:00:49
2 4894ROC BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:58:254900:11:492100:30:4539.0200:42:34500:15:5100:00:5500:00:56
3 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM01:00:287600:12:233600:31:1938.3200:43:421500:16:4600:00:5400:00:50
4 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:00:511000:10:525500:31:4637.7800:42:386700:18:1300:00:5600:00:56
5 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM01:02:448800:12:294300:31:3138.0800:44:009100:18:4400:01:0900:01:05
6 2044NICO CAMPRUBI PIJUCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:1012500:13:189600:32:4736.600:46:0510600:19:0500:01:0500:01:01
7 2446YAGO DURAN DURAN BACREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:05:5513400:13:2612500:33:5635.3600:47:228000:18:3300:01:1100:01:18
8 2065MARCOS BIBIÁN URBÁNC.A. IGUALADAJNM01:06:1312900:13:2111200:33:3335.7700:46:5410900:19:1900:01:1200:00:58
9 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM01:07:2812400:13:1712000:33:4935.4900:47:0614100:20:2200:01:1700:01:04
10 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM01:08:0217200:14:1712300:33:5135.4500:48:0812600:19:5400:01:3800:01:11
11 5490ORIOL ROVIRA ARBALATRANSTRIATLONJNM01:08:1524700:16:0113600:34:1435.0500:50:156200:18:0000:01:2500:01:14
12 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:16:3623300:15:4028100:41:232900:57:0311600:19:3300:01:1100:01:15
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1004PAULA BATLLE PLANTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:59:37700:10:472700:31:0538.6100:41:524500:17:4500:00:5200:00:54
2 7032SOFIA BALMACEDA HEILLICENCIA DE DIASUB23F01:06:4113300:13:2614000:34:1834.9900:47:4410200:18:5700:01:0500:01:04
3 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:07:5418800:14:3114200:34:2734.8300:48:5810100:18:5600:01:1300:01:07
4 1024DELIA BLAESSPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:08:048900:12:3315300:34:4934.4700:47:2214800:20:4200:01:1200:01:18
5 1057ALBA JUANES CASADOCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:09:119800:12:4117000:35:1234.0900:47:5317800:21:1800:01:2200:01:11
6 2025ADRIANA MESTRES LÓCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:12:5013700:13:3322900:38:0831.4700:51:4117300:21:0900:01:3600:01:23
7 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:12:5011900:13:1019300:35:5533.4100:49:0526100:23:4500:01:1600:01:34
8 5390NURIA NOGUERA FIGUECLUB TRIATLO PROSANABF01:13:2711300:13:0723900:38:2431.2500:51:3120200:21:5600:01:4300:01:24
9 8030CLARA PESO DOMINGUELLICENCIA DE DIASUB23F01:20:117400:12:2329000:41:5228.6600:54:1529900:25:5600:01:0900:01:22
10 7004JÚLIA PUJOL MARTÍ LLICENCIA DE DIASUB23F01:29:3524600:16:0033400:47:2925.2701:03:2930000:26:0600:02:4600:02:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:55:571200:10:53600:29:2940.700:40:22300:15:3500:00:5000:00:50
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:56:081400:10:55400:29:2640.7700:40:21400:15:4700:00:5100:00:51
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR ALUSIGMA PEÑOTA DENTAL POSUB23M00:57:272100:11:01200:29:2040.9100:40:212200:17:0600:01:0100:00:49
4 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:491900:11:001000:29:3940.4700:40:392700:17:1000:00:5200:01:01
5 2062BERNAT COROMINAS OLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:41600:10:461200:29:4140.4300:40:276900:18:1400:00:5400:00:57
6 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:59:114400:11:432300:30:5438.8300:42:371200:16:3400:00:5400:00:52
7 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:455400:11:586500:31:5537.600:43:531600:16:5200:00:5800:00:58
8 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:00:546900:12:184200:31:2838.1400:43:462500:17:0800:00:5700:00:53
9 851ALBERT BERROCAL CABC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:00:571600:10:586200:31:5237.6600:42:506400:18:0700:00:5600:01:02
10 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:05:2512700:13:2111600:33:4235.6100:47:037300:18:2200:01:0500:00:56
11 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:05:3412300:13:167300:32:1037.3100:45:2613300:20:0800:00:5800:01:02
12 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:05:376800:12:136600:31:5737.5600:44:1018600:21:2700:01:0500:01:05
13 1832JAVIER RODRIGUEZ VC.E. NO TE PARESABM01:06:327900:12:2510600:33:1736.0500:45:4215500:20:5000:01:3100:01:21
14 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:07:1014000:13:4111100:33:3335.7700:47:1412800:19:5600:01:0700:01:15
15 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:07:1517400:14:1812200:33:5135.4500:48:0910700:19:0600:01:5400:01:16
16 1068JORDI MORA TRUYOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:07:4310900:13:019500:32:4536.6400:45:4620300:21:5700:01:0400:01:26
17 1616ERIC MÜLLER TERMENG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:08:5410800:12:5717100:35:1334.0700:48:1015000:20:4400:01:4900:02:03
18 1786ALBERT BARTRA BARBEC.N. TARRACOSUB23M01:09:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 4244ARNAU GOMEZ RECASENC.N. TARRACOSUB23M01:11:0611800:13:1017800:35:2233.9300:48:3222100:22:3400:01:0700:01:21
20 4257SALVADOR PEREZ MARTTRANSTRIATLONSUB23M01:11:4021400:14:5714800:34:3634.6800:49:3321000:22:0700:01:2200:01:31
21 2055ADOLF DIEZ ADELLCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:18:4519500:14:3828200:41:2928.9300:56:0722300:22:3800:02:0900:01:30
22 2053DUNA RIBA CONTRERATRANSTRIATLONSUB23M01:24:0632600:18:5830400:43:2427.6501:02:2219300:21:4400:02:1800:01:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:41500:10:4511000:33:3035.8200:44:157500:18:2600:01:0700:00:58
2 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONAABF01:04:444300:11:4313100:34:0235.2600:45:4510400:18:5900:00:5800:00:51
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:07:3612000:13:1115500:34:5134.4300:48:0211900:19:3400:01:1000:01:20
4 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:08:2317100:14:1713500:34:1435.0500:48:3112500:19:5200:01:2300:00:59
5 1280MARIA LARROSA NOGUETRANSTRIATLONABF01:09:1413600:13:2915800:34:5634.3500:48:2515200:20:4900:01:2400:01:22
6 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF01:10:0514400:13:4414700:34:3634.6800:48:2019600:21:4500:01:2100:01:17
7 6104SARA HERNANDEZ MOLFCLUB TRIATLO BLANESABF01:10:3613500:13:2716800:35:1034.1200:48:3720400:21:5900:01:2300:01:24
8 733AROA ARDANUY MOYANOITRIATLETES SOLIDARISABF01:11:248700:12:2818800:35:3833.6800:48:0625000:23:1800:01:2600:01:15
9 3793CLARA FONTGIVELL VIPRAT TRIATLO 1994ABF01:13:4714200:13:4321900:37:2532.0700:51:0822400:22:3900:01:1200:01:24
10 3465MARTA MARI FERNANDEITRIATLETES SOLIDARISABF01:16:5115400:13:5627300:40:1329.8400:54:0922700:22:4200:01:2700:01:16
11 5027ELISABET BRU CLOTETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:20:5126000:16:1722600:37:4931.7300:54:0631500:26:4500:01:2400:01:32
12 7034ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF01:24:4227700:16:4029300:42:1828.3700:58:5829500:25:4400:02:3400:01:58
13 8018SONIA CANALS OLIVERLLICENCIA DE DIAABF01:26:2731500:17:5533100:46:3725.7401:04:3220100:21:5500:02:0100:01:44
14 732ALBA SERNA FALCOITRIATLETES SOLIDARISABF01:26:4421800:15:0928700:41:3528.8600:56:4433500:30:0000:01:4900:01:42
15 1279KARELY CHAMORRO ZAMTRANSTRIATLONABF01:28:0630400:17:1831500:44:2926.9801:01:4730400:26:1900:01:3900:01:28
16 1663MARTA CARRIÓN BAREACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:29:2917500:14:1832400:45:3626.3200:59:5433400:29:3500:02:2800:01:40
17 7016TERESA MONTES GONZALLICENCIA DE DIAABF01:32:1529500:17:0732800:46:2525.8501:03:3233200:28:4300:01:5600:01:24
18 891TATIANA IZQUIERDO CCT SALOU COSTA DAURADAABF01:40:1330900:17:3633700:48:2224.8101:05:5834100:34:1500:01:4100:02:01
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:09100:10:151700:30:2439.4700:40:393500:17:3000:00:5900:01:02
2 1588NACHO VILLARRUEL CUC.E. RAYOTEAMABM00:58:202200:11:015200:31:4437.8200:42:45200:15:3500:00:5900:01:03
3 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:005300:11:582000:30:4239.0900:42:40800:16:2000:00:5500:01:06
4 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM00:59:285200:11:511900:30:4239.0900:42:331800:16:5500:00:5700:00:50
5 693JOAN MONFORT GUIMEC.E.T. DISTANCEABM00:59:423400:11:322900:31:1038.500:42:422000:17:0000:00:4900:01:02
6 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:00:306000:12:031800:30:3239.300:42:355800:17:5500:00:5300:00:58
7 2632ALEJANDRO LLAVERIA PRAT TRIATLO 1994ABM01:00:534700:11:482600:31:0238.6700:42:506300:18:0300:00:5400:00:55
8 3660GIORDANO MORALES CAC.E. NO TE PARESABM01:01:073200:11:225600:31:4837.7400:43:105900:17:5700:01:0200:01:25
9 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM01:01:466200:12:036700:31:5737.5600:44:004700:17:4600:00:5900:01:06
10 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:519200:12:363900:31:2338.2400:43:595400:17:5200:01:1400:01:04
11 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:089000:12:344000:31:2638.1800:44:006500:18:0800:01:0600:01:00
12 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:02:316300:12:045400:31:4537.800:43:499000:18:4200:00:5400:00:57
13 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM01:02:4712200:13:169000:32:3936.7500:45:551700:16:5200:01:2400:00:54
14 950GERARD GARRIDO AUFECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:127100:12:216400:31:5437.6200:44:1510300:18:5700:01:0900:01:08
15 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:1811100:13:048300:32:2237.0800:45:265500:17:5200:01:1000:01:11
16 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM01:03:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3871CRÍSTOFER REGALADO GAVA TRIATLOABM01:03:2415500:13:587100:32:0237.4600:46:003100:17:2400:01:0700:00:56
18 801LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:3712800:13:219700:32:4936.5700:46:103300:17:2700:01:0400:01:07
19 2854MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:5418300:14:245900:31:5037.700:46:144100:17:4000:01:1000:01:07
20 2067DUPUIS ROMAINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:2713200:13:249800:32:5336.4900:46:176600:18:1000:01:1500:01:06
21 1903KEVIN TARANCON SANTTRANSTRIATLONABM01:04:4211000:13:027700:32:1537.2100:45:1711300:19:2500:01:1400:01:00
22 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEABM01:05:354200:11:412500:30:5738.7700:42:3823600:22:5700:00:5800:00:57
23 7026MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:06:3416100:14:0713200:34:0435.2300:48:117400:18:2300:01:2400:01:10
24 7008LAUTARO LASAGNALLICENCIA DE DIAABM01:07:083900:11:3912900:34:0135.2800:45:4018700:21:2800:01:2000:01:15
25 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:07:1010700:12:533300:31:1838.3400:44:1123900:22:5900:01:0500:01:07
26 8004ALBERT PUEYO VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:10:1915100:13:5117700:35:2233.9300:49:1316800:21:0600:01:2800:02:13
27 7011JORDI GIRALT CARBÓLLICENCIA DE DIAABM01:12:0815600:14:0021200:37:0332.3900:51:0316500:21:0500:02:2500:01:33
28 7017VICTOR GARCIA PALLALLICENCIA DE DIAABM01:17:4125500:16:1227600:40:3629.5600:56:4815700:20:5300:02:0300:01:52
29 1581SEBASTIAN CASTELLOTCLUB PROAMABM01:19:4421700:15:0325600:39:1930.5200:54:2228900:25:2200:02:0000:02:03
30 7005VÍCTOR MALRÀS RODRÍLLICENCIA DE DIAABM01:24:3929800:17:1031600:44:3626.9101:01:4623300:22:5300:02:3400:01:42
31 1430MARC TORRENTS SOLERC.N. VILAFRANCA ABM01:25:2233900:20:0627900:41:1229.1301:01:1826900:24:0400:02:0600:01:36
32 2033ROGER VILA GINESTACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:27:3931600:17:5830200:43:2027.6901:01:1830700:26:2100:02:0100:01:33
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5389MONICA DE LA ENCINAC.E.T. DISTANCEABF01:10:447800:12:2519700:36:1733.0700:48:4220700:22:0200:01:0400:01:15
2 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:12:3317700:14:1914900:34:4134.600:49:0026000:23:3300:01:2400:01:22
3 3CARMINA CANDELLERO C.E.T. DISTANCEABF01:14:4522400:15:2019200:35:5333.4400:51:1325800:23:3200:01:2800:01:20
4 2068ROCIO NEYEN MARTINC.E.T. DISTANCEABF01:15:0215300:13:5322300:37:4331.8200:51:3625500:23:2600:01:4800:01:33
5 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:16:0021200:14:5624500:38:4231.0100:53:3821500:22:2200:01:1300:00:58
6 7007ANA AGUAYO ALBALLICENCIA DE DIAABF01:24:4130500:17:2029600:42:3528.1800:59:5528000:24:4600:02:2900:01:39
7 2054NATÀLIA BRU BUDESCAC.N. TARRACOABF01:26:3119300:14:3731700:44:3626.9100:59:1332000:27:1800:01:4200:01:32
8 7030CRISTINA IBERN BOSCLLICENCIA DE DIAABF01:31:2227200:16:3632500:45:5026.1801:02:2633300:28:5600:02:3700:01:57
9 7029ANDREA CORNUDELLA RLLICENCIA DE DIAABF01:31:4128600:16:5231900:44:4026.8701:01:3233600:30:0900:02:4800:01:40
10 8022MARTA MARÍN BLANCOLLICENCIA DE DIAABF01:38:1134200:21:0832300:44:5726.701:06:0533900:32:0600:01:4000:01:36
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:362800:11:08100:29:1940.9300:40:272600:17:0900:00:4800:00:52
2 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:01800:10:491400:29:4540.3400:40:343200:17:2700:00:5300:00:55
3 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:29200:10:178600:32:3336.8700:42:501300:16:3900:00:5200:01:12
4 383DANIEL VELASCO GARCC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:342300:11:011300:29:4340.3800:40:449700:18:5000:00:5000:01:05
5 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:00:172700:11:055000:31:4237.8500:42:473400:17:3000:00:5100:01:03
6 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:00:276400:12:104500:31:3438.0100:43:441400:16:4300:00:5100:00:50
7 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM01:00:558400:12:274400:31:3238.0500:43:591900:16:5600:01:0800:00:58
8 2399JOAQUIM FERNANDEZ CC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:01:5010000:12:424600:31:3438.0100:44:163800:17:3400:01:0900:01:13
9 1350DIDAC SALVADO LLUVEC.N. VILAFRANCA ABM01:02:203000:11:124700:31:3438.0100:42:4611700:19:3400:00:5900:00:59
10 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:04:2814900:13:509900:32:5336.4900:46:434600:17:4500:01:0600:00:51
11 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:004800:11:498400:32:2936.9400:44:1814900:20:4200:01:0900:01:20
12 3063MARCOS IÑIGO PARRA C.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:5216600:14:128100:32:1937.1300:46:3111200:19:2100:01:1500:01:17
13 893RAFA MORALES FERNANCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:06:2328700:16:5421300:37:0632.3500:54:00100:12:2300:02:3600:01:46
14 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:2816800:14:1213800:34:1635.0200:48:2816100:21:0000:01:2100:01:17
15 2034CARLOS TOR DÍEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:0423200:15:3919600:36:0833.2100:51:477100:18:1700:01:3200:01:17
16 854ARNAU VAZQUEZ GUERRCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:1331300:17:5010000:32:5436.4700:50:4411400:19:2900:01:1200:01:09
17 906ADRIÀ VILLALBA FERNAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:11:4526600:16:2221100:37:0332.3900:53:257200:18:2000:02:0200:01:40
18 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:11:5418600:14:2919800:36:1833.0600:50:4717000:21:0700:01:5900:01:17
19 7027ALBERTO CASTILLO LELLICENCIA DE DIAABM01:12:0115700:14:0221000:36:5632.4900:50:5816400:21:0300:02:0100:01:18
20 2016MARIO GIL HERNÁNDEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:12:3724800:16:0122500:37:4331.8200:53:4410000:18:5300:01:3100:01:42
21 6016GERARD SALVADO BOTCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:2623100:15:3915000:34:4134.600:50:2024300:23:0600:01:4700:01:13
22 8013IGNASI RAVENTÓS AIXLLICENCIA DE DIAABM01:13:2722700:15:3221700:37:2332.100:52:5514300:20:3200:01:5600:01:13
23 834ALEJANDRO MORALES CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:17:2126700:16:2222100:37:303200:53:5225700:23:2900:02:1000:01:52
24 8020ALVARO GONZALEZ RILLICENCIA DE DIAABM01:18:0121000:14:5625300:39:1030.6400:54:0626600:23:5500:02:1100:01:49
25 8010AITOR CAMACHO TORRLLICENCIA DE DIAABM01:21:0932700:19:0126100:39:3930.2600:58:4021900:22:2900:02:1400:03:11
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:04:267200:12:218700:32:3536.8300:44:5611500:19:3000:01:1100:00:58
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:4316500:14:1217600:35:2233.9300:49:3417200:21:0900:01:1400:01:06
3 2376ELECTRA GARCIA MARGCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:12:3526500:16:2115400:34:5034.4500:51:1118200:21:2400:01:1500:01:13
4 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:16:1128300:16:5021400:37:0832.3200:53:5821100:22:1300:01:3500:01:14
5 5523MARLENE OVEJERO LAIC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:21:2523000:15:3927700:40:5429.3400:56:3328400:24:5200:01:3500:01:30
6 5142MARIONA PERALTA GARC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:22:0526800:16:2428000:41:1829.0600:57:4227200:24:2300:01:4100:01:25
7 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:3526900:16:2528900:41:4128.7900:58:0629100:25:2900:01:4600:01:40
8 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF01:24:2931800:18:0528600:41:3328.8800:59:3828300:24:5100:01:4500:01:25
9 4493BARBARA CACCIATORI CLUB PROAMABF01:29:3730000:17:1431400:44:2926.9801:01:4332600:27:5400:02:3500:01:52
10 8017FABIANA LOURO FONTALLICENCIA DE DIAABF01:36:0034700:23:1532600:46:0326.0601:09:1831300:26:4200:02:2300:01:26
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:56:221300:10:54300:29:2640.7700:40:20600:16:0200:00:0000:00:00
2 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:071700:10:59700:29:3240.6300:40:313900:17:3600:00:5400:00:55
3 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM00:59:295900:12:022400:30:5438.8300:42:561100:16:3300:00:5600:01:18
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:00:229100:12:363100:31:1438.4200:43:501000:16:3200:00:5700:00:55
5 8021JEREMIAS DIEZ NAVARLLICENCIA DE DIAABM01:00:362400:11:046100:31:5137.6800:42:554200:17:4100:01:1200:01:05
6 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:369600:12:393200:31:1638.3800:43:554300:17:4100:01:0400:01:02
7 1813DAVID RODRIGUEZ PERCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:3616300:14:117000:32:0037.500:46:11900:16:2500:00:5900:01:10
8 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM01:02:3710600:12:522800:31:0738.5600:43:598500:18:3800:01:0100:01:00
9 2408CRISTIAN ARMENGOL GC.N. CALELLAABM01:04:3814700:13:478900:32:3736.7900:46:246800:18:1400:01:2700:01:11
10 1528JOAQUIN ESTEBAN MARCLUB TEAM HYBRIDABM01:05:0813900:13:379400:32:4536.6400:46:229200:18:4600:01:0900:01:22
11 1983DAVID RUIZ MESAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:436600:12:1210300:33:1336.1300:45:2513800:20:1800:01:0800:01:10
12 6298EMILIANO SEBASTIAN C.N. CALELLAABM01:05:4616700:14:126800:31:5737.5600:46:0912100:19:3700:01:0800:01:04
13 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:06:0317000:14:147600:32:1437.2300:46:2812000:19:3500:01:0700:01:12
14 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM01:07:5711200:13:0412100:33:5035.4700:46:5416200:21:0300:01:0500:01:04
15 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:5118900:14:3110400:33:1436.1100:47:4516900:21:0600:01:1100:00:54
16 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:09:2221900:15:0912700:34:0035.2900:49:0913400:20:1300:01:1700:01:10
17 1981EDUARD MORA PAREJAC.N. MOLINS DE REIABM01:09:4617900:14:2018300:35:2933.8200:49:4912900:19:5700:01:3600:01:11
18 8005ALBERTO ALFARO LOPELLICENCIA DE DIAABM01:10:4824400:15:5816600:35:0934.1400:51:0712200:19:4100:01:4000:01:34
19 825AAMAROUSS YOUNESSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:4928900:16:5512600:33:5935.3100:50:5412700:19:5500:01:3800:01:22
20 3362LLUIS VALL-LLOSERATGCBINNABM01:11:3232300:18:4013700:34:1635.0200:52:568300:18:3600:01:0800:00:59
21 7031ALBERT MESTRES FONTLLICENCIA DE DIAABM01:12:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1706MARC RODRÍGUEZ PALETGCBINNABM01:13:0915800:14:0319900:36:2133.0100:50:2422900:22:4500:02:0200:01:27
23 1506CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:13:1819800:14:4018700:35:3633.7100:50:1624000:23:0200:01:3800:01:29
24 7024PAU CASTAÑO ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:13:4819600:14:3924900:38:5530.8400:53:3413500:20:1400:02:0300:01:33
25 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM01:14:1227800:16:4025200:39:0330.7300:55:437800:18:2900:02:2300:01:37
26 8001HONORIO ESCALERALLICENCIA DE DIAABM01:14:1829100:16:5820000:36:2432.9700:53:2215900:20:5600:02:0300:01:38
27 8027ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:15:5814500:13:4527200:40:1129.8600:53:5620800:22:0200:02:1100:01:40
28 2785NACHO NUEZ BENEDICTCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:17:3330700:17:2625100:39:0030.7700:56:2617100:21:0700:02:3800:01:50
29 7009JOSE MIGUEL GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:20:5625300:16:0928300:41:3128.900:57:4024800:23:1600:02:4100:01:04
30 1957FERNANDO GOMEZ RODRCLUB NATACIO SITGESABM01:21:4831000:17:4123500:38:2031.300:56:0129600:25:4700:01:3000:01:16
31 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:25:2632900:19:1728500:41:3328.8801:00:5027500:24:3600:02:2200:01:52
32 6019CARLOS RIBA ASTILLEC.N. VILAFRANCA ABM01:26:2228200:16:4631000:44:0127.2601:00:4729400:25:3500:02:3600:01:48
33 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:27:1028800:16:5429900:42:4528.0700:59:3932300:27:3100:02:2400:01:21
34 2152ENRIQUE FONTOBA ESPC.E. NO TE PARESABM01:37:3133200:19:2834300:50:5523.5701:10:2331600:27:0800:02:0600:01:55
35 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍGAVA TRIATLOABM01:47:0034500:21:4734200:50:3023.7601:12:1734200:34:4300:03:1000:01:38
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:01:486700:12:126900:31:5937.5200:44:114000:17:3700:01:0000:01:04
2 1007MARTA ARDIACA CALONPRAT TRIATLO 1994V1F01:17:1518100:14:2126300:39:4730.1600:54:0824500:23:0700:01:5000:01:18
3 3641PILAR PORTA FIGUEROC.N. VILAFRANCA V1F01:18:4423500:15:4324000:38:2731.2100:54:1027400:24:3400:01:2900:01:24
4 8014ESTHER NAVARRO GUARLLICENCIA DE DIAV1F01:21:1626100:16:1829800:42:4428.0800:59:0221300:22:1400:02:1300:02:07
5 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESV1F01:24:4029400:17:0029700:42:3728.1600:59:3728600:25:0300:01:2700:01:23
6 7010CRISTINA GOMILA OLILLICENCIA DE DIAV1F01:26:4724900:16:0531100:44:1427.1301:00:1931200:26:2800:02:3200:01:52
7 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:29:4933300:19:3330600:43:4827.401:03:2131100:26:2800:01:5200:01:31
8 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:29:4933400:19:3430700:43:4827.401:03:2231000:26:2700:01:5200:01:37
9 3132JESSICA SANCHEZ MARC.E. MEDITERRANIV1F01:32:3732500:18:5433900:48:5724.5101:07:5127800:24:4600:02:1000:01:17
10 8008ANGELS ROVIRA GIBERLLICENCIA DE DIAV1F01:33:4633000:19:2233500:47:4025.1701:07:0231400:26:4400:01:5700:02:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 340RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEV1M00:57:322000:11:00500:29:2740.7500:40:272100:17:0500:00:5300:00:56
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:57:452500:11:04900:29:3440.5900:40:382400:17:0700:00:5100:01:12
3 2830SERGI LASHERAS RABIC.E.T. DISTANCEV1M01:00:011800:10:595300:31:4437.8200:42:433000:17:1800:01:1300:01:02
4 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M01:01:253600:11:343500:31:1938.3200:42:537900:18:3200:01:0200:01:05
5 3634MARÇAL FORNER PEDREC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:413500:11:333800:31:2238.2600:42:559300:18:4600:01:0300:01:08
6 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:01:5810500:12:513400:31:1938.3200:44:104800:17:4800:01:0300:01:03
7 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M01:02:009700:12:404800:31:3737.9500:44:174400:17:4300:01:0100:01:11
8 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:3717300:14:17000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
9 4321MIGUEL ANGEL PEREZ C.N. CALELLAV1M01:03:3815000:13:507800:32:1537.2100:46:053700:17:3300:01:1800:00:56
10 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:04:2913000:13:229200:32:4036.7300:46:027600:18:2700:01:0300:01:00
11 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:5119100:14:364100:31:2838.1400:46:049500:18:4700:01:0000:01:02
12 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:05:389900:12:4112400:33:5535.3800:46:3610500:19:0200:01:0800:01:24
13 2064GERARD FARRA PORCELINDEPENDIENTEV1M01:06:568300:12:2711900:33:4935.4900:46:1614600:20:4000:01:2000:01:09
14 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:08:0219700:14:3915200:34:4934.4700:49:288100:18:3400:01:3600:01:22
15 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:08:5923800:15:5014500:34:2934.800:50:198900:18:4000:01:1700:01:19
16 3943JOSE MARIA BEA GONZTRANSTRIATLONV1M01:09:2421100:14:5616500:35:0834.1600:50:0411000:19:2000:01:5700:01:02
17 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:09:4115900:14:0415600:34:5134.4300:48:5515100:20:4600:01:3200:00:57
18 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:09:5614300:13:4411700:33:4535.5600:47:2921800:22:2700:01:4000:01:26
19 2083PERE MALLAFRE GARCIC.N. TARRACOV1M01:10:0911500:13:0916100:35:0534.200:48:1420000:21:5500:01:2300:01:11
20 7001JORDI RIVAS GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5725200:16:0615700:34:5334.400:50:5913000:19:5800:01:2400:01:10
21 861VICTOR ADOLFO ARTUNC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:11:0522200:15:1617500:35:2233.9300:50:3814200:20:2700:01:1500:01:12
22 748JORGE RODRIGUEZ CODC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:12:1918500:14:2620200:36:3132.8600:50:5718000:21:2200:02:2200:01:01
23 2010MIGUEL CAMACHO LARAINDEPENDIENTEV1M01:12:4622900:15:3819000:35:4433.5800:51:2218100:21:2400:01:4800:01:42
24 2013GABRIEL MARIA MANCINDEPENDIENTEV1M01:12:4623700:15:4918500:35:3233.7700:51:2118500:21:2500:01:3400:01:42
25 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M01:16:2923900:15:5223700:38:2131.2900:54:1321400:22:1600:03:1100:01:04
26 3179SALVADOR MAS CAPDEVTRANSTRIATLONV1M01:16:3724300:15:5722400:37:4331.8200:53:4023500:22:5700:02:1200:01:32
27 4827JOSE GALLARDO ALONSC.N. MATAROV1M01:16:5920000:14:4425400:39:1230.6100:53:5624100:23:0300:02:0500:01:40
28 2933JOAQUIN SALVADOR TRCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:17:1922300:15:1920300:36:3132.8600:51:5029200:25:2900:01:4300:02:13
29 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:2525000:16:0523100:38:1231.4100:54:1724700:23:0800:02:2100:02:02
30 2063MARCELO DOS REISINDEPENDIENTEV1M01:17:2520200:14:4726600:39:5430.0800:54:4122800:22:4400:02:3400:02:23
31 8026IVÁN ROJO PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5529300:16:5923800:38:2431.2500:55:2322000:22:3200:02:0700:01:37
32 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:17:5531200:17:4524400:38:3831.0600:56:2318800:21:3200:01:4000:01:33
33 7021OSCAR VALIENTE CAPETRIATLÓN ARGANDAV1M01:18:4424000:15:5523000:38:0931.4500:54:0427600:24:4000:02:1200:01:59
34 3502IVAN TIZON TRAGACETTRANSTRIATLONV1M01:18:4424100:15:5528400:41:3128.900:57:2617900:21:1800:02:1100:01:47
35 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:2630800:17:3424300:38:3531.100:56:0924900:23:1700:02:0700:01:30
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7033PASTORA DURAN MARTILLICENCIA DE DIAV1F01:15:2920500:14:5320800:36:4632.6400:51:3926300:23:5000:01:1500:01:24
2 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:15:5420900:14:5625700:39:2230.4800:54:1818900:21:3600:01:5300:01:36
3 2056MARTA BROSSA HORTAC.N. CALELLAV1F01:16:3924500:15:5824700:38:4730.9400:54:4519900:21:5400:02:1300:02:02
4 1150EVA RAMIO BOSCHTGCBINNV1F01:22:1229700:17:1024600:38:4430.9800:55:5430300:26:1800:01:1800:01:28
5 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:4430300:17:1727100:40:1029.8800:57:2730200:26:1700:01:2400:01:37
6 5489SILVIA CARBONELL NACLUB NATACIO SITGESV1F01:32:1134600:22:2130900:43:5827.2901:06:1929700:25:5200:02:1000:01:59
7 6001VIRGINIA POMAR SOLCFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:32:2931700:18:0233200:46:4825.6401:04:5032400:27:3900:03:0000:02:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:01:4511400:13:082200:30:4738.9800:43:555300:17:5000:01:0000:00:58
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M01:01:485600:12:006000:31:5137.6800:43:516000:17:5700:01:0000:00:55
3 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:02:315100:11:517500:32:1137.2900:44:027700:18:2900:00:5900:01:06
4 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:03:048000:12:255700:31:4937.7200:44:149800:18:5000:01:0800:01:09
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:105700:12:018200:32:2237.0800:44:239400:18:4700:01:0100:01:12
6 8031XAVI VIDAL FOLCHCLUB TRIATLÓ TRITRAIL CASV1M01:04:1511600:13:098000:32:1737.1700:45:269600:18:4900:01:1000:01:12
7 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:3912600:13:207400:32:1037.3100:45:3010800:19:0900:00:5100:01:11
8 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:535500:11:597200:32:0437.4200:44:0315400:20:5000:01:0100:01:01
9 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:06:395000:11:4914400:34:2834.8200:46:1713900:20:2200:01:2000:01:05
10 1047FELICIANO GARCIA BACLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:5920100:14:4514100:34:2034.9500:49:055600:17:5400:01:2200:01:08
11 3765RUBÉN MARTIN PEINADCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:07:0711700:13:0910700:33:1736.0500:46:2614700:20:4100:01:1200:01:16
12 629FERNANDO MAHAMUD MACLUB NATACIO MANRESAV1M01:08:2816400:14:1112800:34:0035.2900:48:1113700:20:1700:01:1400:01:11
13 8007JUANMA OLIVARES ARALLICENCIA DE DIAV1M01:09:4113800:13:3315900:34:5734.3300:48:3017500:21:1100:01:3100:01:25
14 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:5219400:14:3711300:33:3635.7100:48:1319000:21:3900:01:1700:01:18
15 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:10:0921300:14:5716200:35:0734.1700:50:0413200:20:0500:01:4000:01:17
16 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:10:4215200:13:528800:32:3536.8300:46:2727100:24:1500:01:0900:01:19
17 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:10:5021500:15:0013300:34:0535.2100:49:0519500:21:4500:01:1700:01:12
18 3026JOSE RAMON GONZALEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:11:0320700:14:5416000:35:0434.2200:49:5816700:21:0500:01:1900:01:20
19 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:11:3826400:16:2022000:37:2832.0300:53:485200:17:5000:02:0200:01:25
20 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHCLUB ESPORTIU Z5V1M01:12:2019200:14:3718900:35:4233.6100:50:1920600:22:0100:01:5000:01:34
21 6009IVÁN JIMÉNEZ CAVALLTRANSTRIATLONV1M01:12:5318000:14:2016400:35:0734.1700:49:2725600:23:2600:01:3700:01:27
22 2752DIEGO RAMOS DE DIEGCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M01:13:3622100:15:1520600:36:4132.7100:51:5619200:21:4000:02:0500:01:29
23 3340MARC URIARTE CULLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:13:4225600:16:1315100:34:4234.5800:50:5523100:22:4700:01:4500:01:18
24 1782FRANCISCO DIAZ SANTC.E. NO TE PARESV1M01:14:4125400:16:0919100:35:4633.5500:51:5523000:22:4600:01:5100:01:32
25 8023LLUIS BADOSA PASCUALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4414800:13:4719500:36:0433.2700:49:5128500:24:5300:01:4800:01:42
26 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:5924200:15:5616700:35:0934.1400:51:0526500:23:5400:01:2800:01:30
27 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:15:1922800:15:3217900:35:2433.900:50:5627300:24:2300:01:3500:01:35
28 7019DAVID GARCÍA PERUCHLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0527900:16:4320700:36:4632.6400:53:2922200:22:3600:01:3000:01:27
29 5698MANEL CASTELLANO ALC.A. IGUALADAV1M01:16:1628500:16:5122200:37:3231.9700:54:2319800:21:5300:01:2500:01:14
30 1921ÀLEX GARCIA MARTINEC.N. CALELLAV1M01:16:3510200:12:4523300:38:1731.3500:51:0229300:25:3300:01:4500:01:37
31 7022JOSE MANUEL SALAMERINDEPENDENTV1M01:17:3419900:14:4024800:38:4830.9300:53:2827000:24:0600:01:4200:01:46
32 8002JORDI PUCHE SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2826200:16:1927000:40:0429.9500:56:2324200:23:0500:02:2900:01:32
33 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:19:3630600:17:2123400:38:1931.3200:55:4026800:23:5600:01:2600:01:39
34 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M01:21:0225100:16:0528800:41:3828.8200:57:4325100:23:1900:02:1400:01:41
35 1898FRANCESC TURIAS VALCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:23:3927400:16:3829200:42:1428.4100:58:5228200:24:4700:02:2700:01:56
36 8016TAVI ROCHA MASLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5232200:18:3122700:37:5631.6300:56:2732100:27:2500:01:4100:01:40
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV2F01:14:5518400:14:2521500:37:0932.300:51:3425300:23:2100:01:3900:01:16
2 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURC.N. VIC-ETBV2F01:21:1827000:16:2627800:41:0129.2600:57:2726400:23:5100:01:3400:01:30
3 7028MONTSE DOMINGUEZ CULLICENCIA DE DIAV2F01:27:1325900:16:1531800:44:3826.8901:00:5330500:26:2000:01:5800:01:29
4 4087JACQUELINE CAMOS WITGCBINNV2F01:29:4532800:19:1530100:43:1827.7101:02:3331800:27:1200:02:2600:01:34
5 7020LISA WILLIAMSLLICENCIA DE DIAV2F01:34:0233800:20:0533800:48:3124.7301:08:3629000:25:2600:03:1700:01:26
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:01:343700:11:379100:32:4036.7300:44:172900:17:1700:01:1500:01:07
2 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:02:427500:12:234900:31:4137.8700:44:048600:18:3800:01:3300:01:02
3 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M01:04:127700:12:2410200:33:1236.1400:45:368400:18:3600:01:3200:01:12
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:04:3014100:13:428500:32:3236.8900:46:147000:18:1600:01:2300:01:05
5 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:04:3412100:13:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 513DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:06:209300:12:3811500:33:3935.6600:46:1713100:20:0300:01:3100:01:08
7 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:379500:12:3914600:34:3334.7300:47:1218400:21:2500:01:1000:01:09
8 2109CARLOS CARDERO GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:1617600:14:1913000:34:0235.2600:48:2115800:20:5500:01:3300:01:16
9 5116CHRISTIAN RECODER SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4716200:14:0817400:35:1734.0100:49:2514000:20:2200:01:5000:01:16
10 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV2M01:10:2522600:15:2317200:35:1434.0600:50:3712400:19:4800:01:2100:01:32
11 737JUAN CARLOS ANGULO L´3SCOLA SANT JUSTV2M01:10:4021600:15:0313400:34:1335.0700:49:1618300:21:2400:01:1200:01:16
12 173JORDI OLIVELLA PUJOTRI+9 EL MASNOUV2M01:10:5117800:14:2018200:35:2833.8300:49:4816300:21:0300:01:5100:01:36
13 408ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:2018700:14:3019400:36:0133.3200:50:3115300:20:4900:02:4400:01:32
14 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:12:3720300:14:5016300:35:0734.1700:49:5722500:22:4000:01:3400:01:17
15 1779CARLOS MASIP DOMINGC.E. NO TE PARESV2M01:12:3822500:15:2220500:36:4032.7300:52:0214500:20:3600:02:3900:01:38
16 7012CARLOS SORIANO ALVALLICENCIA DE DIAV2M01:12:4316000:14:0621800:37:2532.0700:51:3117600:21:1200:02:3400:01:57
17 4005JORDI ESTRADÉ TOMEOL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:15:1420600:14:5320900:36:4932.5900:51:4225900:23:3200:01:5800:01:49
18 1278JORDI MARTI PAPIOLTRANSTRIATLONV2M01:16:3129900:17:13000:00:00000:00:00000:00:0000:02:2000:00:00
19 8011FERNANDO BOBBIOLLICENCIA DE DIAV2M01:18:2614600:13:4629100:41:5328.6500:55:3923200:22:4700:02:3500:01:47
20 8003CARLES SERRA CAMPAMLLICENCIA DE DIAV2M01:19:2528000:16:4425900:39:3430.3300:56:1824600:23:0700:01:5800:01:35
21 8029ISMAEL GUZMÁN BENÍTLLICENCIA DE DIAV2M01:19:5022000:15:1020400:36:3732.7700:51:4732700:28:0300:01:4200:01:35
22 7025ENRIC FRIGOLA ESPIGLLICENCIA DE DIAV2M01:20:0830100:17:1425000:38:5830.800:56:1226700:23:5600:01:2700:01:37
23 1684CARLOS FERNANDEZ MUCLUB NATACIO SITGESV2M01:22:2225800:16:1426200:39:4630.1800:56:0030800:26:2200:01:2200:01:26
24 3417JORDI GONZALEZ SUÑETRIATHLON VILARENC AQUA CV2M01:27:3016900:14:1433300:47:0525.4901:01:1930100:26:1100:02:2300:01:16
25 7002JOSEP JUST CUADRASLLICENCIA DE DIAV2M01:28:1329000:16:5630500:43:2527.6401:00:2132500:27:5200:02:3300:02:05
26 729JAUME ASENSIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:31:1932000:18:1432000:44:4626.8101:03:0032800:28:1900:02:4300:01:54
27 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV2M01:31:4129600:17:0931200:44:1927.0801:01:2833700:30:1300:01:4400:02:15
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARIA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:23:5027300:16:3729500:42:2728.2700:59:0427700:24:4600:02:2400:01:58
2 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:26:0334100:21:0430000:43:1027.801:04:1419700:21:4900:02:0800:01:34
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MANRESAV2M01:02:243800:11:393000:31:1138.4800:42:5011800:19:3400:01:0300:00:59
2 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:13:3026300:16:2018400:35:3033.800:51:5019100:21:4000:01:3300:01:21
3 8024LLUIS ESCLASSANS CALLICENCIA DE DIAV2M01:14:0923600:15:4318100:35:2833.8300:51:1123700:22:5800:01:5600:01:35
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:17:5120400:14:5223200:38:1331.400:53:0527900:24:4600:01:3300:01:21
5 3449JOSE PEREZ LORCAC.E. NO TE PARESV2M01:18:0031900:18:1024100:38:3431.1100:56:4417700:21:1600:03:1500:01:23
6 5050RICARD SOLÉ FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:18:3128400:16:5126000:39:3830.2800:56:2920900:22:0200:02:2800:01:41
7 4717ANDRES FERNANDEZ LUPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:5327600:16:3926400:39:5130.1100:56:3025400:23:2300:02:1200:01:50
8 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:20:3020800:14:5523600:38:2131.2900:53:1631900:27:1400:01:5200:01:28
9 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIO SITGESV2M01:20:3832400:18:5422800:37:5731.6200:56:5126200:23:4700:01:2600:01:33
10 8012FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:21:0818200:14:2430300:43:2327.6600:57:4725200:23:2100:03:1600:01:07
11 3847TONI URIBE HERNÁNDETRANSTRIATLONV2M01:21:2023400:15:4327400:40:3129.6200:56:1428700:25:0600:02:1400:02:03
12 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDIENTEV2M01:21:5629200:16:5824200:38:3531.100:55:3330900:26:2300:02:0400:01:21
13 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:25:0230200:17:1532100:44:5226.7501:02:0723400:22:5500:03:0500:01:58
14 1426GERARD CIÉRCOLES GUC.N. VILAFRANCA V2M01:27:4633100:19:2429400:42:2728.2701:01:5129800:25:5500:02:4300:01:34
15 527PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:28:2334400:21:4034100:50:2523.801:12:05700:16:1800:03:3000:05:14
16 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:2832100:18:2130800:43:5727.301:02:1831700:27:1000:02:3000:02:00
17 7018JORDI RIBA PÉREZLLICENCIA DE DIAV2M01:36:3533700:19:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV3F01:16:5419000:14:3226700:39:5730.0400:54:2921700:22:2500:01:3500:01:25
2 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F01:33:4127500:16:3833600:48:2124.8201:04:5933100:28:4200:02:2200:01:38
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:13:0710400:12:4821600:37:1332.2400:50:0124400:23:0600:01:1300:01:17
2 842JAVIER CATASUS BRISTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M01:13:1110100:12:4317300:35:1634.0300:47:5928800:25:1200:01:1900:01:49
3 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MANRESAV3M01:15:3228100:16:4520100:36:2432.9700:53:0921600:22:2300:01:2900:01:14
4 4386JOSEP MARIA TAPIES CLUB NATACIO MANRESAV3M01:18:5727100:16:2625800:39:3230.3500:55:5823800:22:5900:01:5600:01:43
5 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M01:27:0633500:19:4033000:46:3525.7601:06:1515600:20:5100:03:1000:01:34
6 4492ESTEBAN PEÑA PITARCINDEPENDIENTEV3M01:28:3031100:17:4331300:44:272701:02:1030600:26:2000:04:3900:02:14
7 7013IGNASI RIBERA ROQUÉLLICENCIA DE DIAV3M01:33:1633600:19:5032200:44:5526.7201:04:4533000:28:3100:02:4100:01:35
8 8019JAUME ROIGELLICENCIA DE DIAV3M01:34:5934000:20:2232700:46:1625.9401:06:3832900:28:2100:02:0400:02:02
9 8015MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV3M01:43:2234300:21:3732900:46:3325.7801:08:1034300:35:1200:02:3000:02:08
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:37:3831400:17:5034000:49:0024.4901:06:5033800:30:4800:03:1600:02:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35