RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
353 332 320 12 0 1900 80 20 10 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUELASALTOKI TRIKIDEAKSUB23M03:25:302200:11:33102:03:4538.7902:15:18401:10:1200:00:4800:00:56
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:25:541100:11:05202:05:1538.3202:16:20201:09:3400:01:0000:01:15
3 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:33:41800:10:43302:12:0136.3602:22:44601:10:5700:01:2900:01:04
4 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM03:34:101000:10:581102:15:0735.5202:26:05101:08:0500:01:1300:01:06
5 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:39:241600:11:261202:15:1235.5002:26:38901:12:4600:00:5000:01:26
6 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:39:27100:09:43502:13:2136.0002:23:042101:16:2300:01:0300:01:19
7 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:40:531500:11:231002:15:0135.5502:26:241201:14:2900:01:0700:01:37
8 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM03:41:445800:12:23602:13:3435.9402:25:571601:15:4700:00:5200:01:20
9 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M03:42:18900:10:471302:15:3235.4202:26:191701:15:5900:01:1000:00:59
10 4863JOSE SANTOS GARCESTGCBINNABM03:42:58200:10:24902:14:5935.5602:25:233201:17:3500:00:5500:01:00
11 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM03:43:064300:12:093002:18:2334.6902:30:32801:12:3400:02:0400:01:24
12 7009JOUFFRET SEBASTIEN LLICENCIA DE DIAABM03:43:363000:11:49402:12:4536.1602:24:344901:19:0200:01:2000:01:12
13 907ALBERT DAUSÀ RODRÍGUEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M03:43:557200:12:324802:21:1134.0002:33:43301:10:1200:01:2200:01:52
14 7021EDUARD DE QUINTANA TUEBOLLICENCIA DE DIAABM03:44:485400:12:191602:16:1035.2502:28:292001:16:1900:01:3000:01:27
15 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M03:45:246700:12:281502:15:4435.3602:28:122801:17:1200:01:1200:01:20
16 2589JUAN MIGUEL MORENO RIVERTCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M03:46:1519000:14:274002:20:3034.1602:34:57701:11:1800:02:5100:01:24
17 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:46:194200:12:074102:20:3534.1402:32:421101:13:3700:01:2800:01:50
18 1036JUST IBAÑEZ BISMARCHC.E. RAYOTEAMABM03:46:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM03:46:262400:11:351902:17:1834.9602:28:533101:17:3300:01:3500:01:16
20 8030BORJA LANGARICA GINESCLUB TRIATLON TRITONES RIABM03:46:312900:11:483302:19:2234.4402:31:101501:15:2100:02:0200:01:09
21 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M03:46:35700:10:391802:16:4735.0902:27:265101:19:0900:00:5500:01:18
22 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM03:46:4414200:13:512502:17:3434.8902:31:251401:15:1900:01:3900:01:50
23 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:46:585200:12:16802:14:5035.6002:27:065901:19:5200:00:5100:01:32
24 1537RAFA CORTÉS MONTEAGUDOINDEPENDIENTEV1M03:47:154100:12:052902:18:1134.7402:30:162701:16:5900:01:1300:02:13
25 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM03:47:237000:12:30702:14:3235.6802:27:026201:20:2100:01:1900:01:23
26 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM03:47:256500:12:273202:18:5534.5502:31:221801:16:0300:01:5200:01:10
27 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON BARCELONAABM03:47:291400:11:213802:19:5434.3102:31:151901:16:1400:01:5500:01:22
28 1107HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:2316200:14:092002:17:1934.9602:31:282501:16:5500:01:1600:02:03
29 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM03:48:3210300:13:041702:16:4035.1202:29:444501:18:4800:01:0300:02:01
30 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM03:48:332500:11:393102:18:5334.5602:30:323701:18:0100:01:3400:01:23
31 1021OSCAR MARTINEZ CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM03:49:0310000:13:034702:21:0934.0102:34:121301:14:5100:00:5600:01:12
32 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM03:49:3112500:13:332302:17:2934.9102:31:024001:18:2900:01:2500:01:36
33 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:49:378300:12:452702:17:5734.8002:30:424701:18:5500:01:5700:01:23
34 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:49:552300:11:353402:19:2534.4302:31:004601:18:5500:01:3000:01:05
35 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM03:50:2711600:13:182602:17:4234.8602:31:005501:19:2700:01:0400:01:52
36 363ALEX ZANUY ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M03:50:272600:11:411402:15:3735.3902:27:188901:23:0900:00:4900:01:25
37 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:51:044500:12:113702:19:4434.3502:31:555001:19:0900:02:0300:01:39
38 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM03:51:351300:11:183602:19:3134.4002:30:496601:20:4600:00:4300:01:07
39 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:52:354900:12:155802:23:5033.3702:36:052201:16:3000:02:3100:01:18
40 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M03:52:433400:11:575502:23:1733.5002:35:143001:17:2900:01:0600:01:57
41 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:52:457900:12:422802:18:0434.7702:30:467601:21:5900:02:0600:02:09
42 1541VICTOR RIOS PALOMARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM03:53:048600:12:475102:22:0633.7802:34:533801:18:1100:01:5300:02:15
43 3828XAVI VIVES VILACLUB PROAMV1M03:53:166600:12:285202:22:1733.7402:34:454101:18:3100:01:1900:02:00
44 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:54:235500:12:206602:25:0733.0802:37:272601:16:5600:01:0000:01:41
45 8026OCTAVIO CONTE MARTINEZ LLICENCIA DE DIAABM03:54:3211800:13:222402:17:2934.9102:30:5110001:23:4100:01:5500:02:24
46 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:54:3214900:13:566202:24:0533.3102:38:012301:16:3100:02:5700:01:11
47 2375JOEL FARRA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM03:54:423200:11:493502:19:3034.4102:31:199401:23:2300:02:2400:01:30
48 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M03:55:221700:11:274602:21:0734.0102:32:348201:22:4800:01:0400:01:58
49 3364MIGUEL BARRERO DURANT3 TEAMV1M03:55:4814000:13:504202:20:3734.1402:34:277201:21:2100:01:4900:01:02
50 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M03:55:503300:11:5011502:30:3831.8702:42:281001:13:2200:01:3000:01:04
51 1343POL VIZUETE SANDOVALTRI+9 EL MASNOUABM03:55:57300:10:255002:21:1433.9902:31:3910901:24:1800:00:5800:04:04
52 1395FERNANDO GARROCHO ORELLAT3 TEAMV1M03:55:581900:11:304902:21:1134.0002:32:419201:23:1700:00:5800:01:48
53 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM03:55:586900:12:292202:17:2634.9302:29:5512401:26:0300:01:1600:01:01
54 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM03:56:2914300:13:525602:23:2033.4902:37:125201:19:1700:01:5800:01:07
55 7017TOBIAS VINTHERLLICENCIA DE DIASUB23M03:56:3711500:13:145402:23:0033.5702:36:146301:20:2300:02:1000:01:42
56 1543JORDI REYES IMBERNONINDEPENDIENTEABM03:57:2610900:13:115702:23:2533.4702:36:366701:20:5000:02:5500:02:18
57 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM03:57:264400:12:119202:27:4832.4802:39:592901:17:2700:01:4400:01:32
58 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV2M03:57:283100:11:495302:22:3333.6702:34:228701:23:0600:02:0400:01:35
59 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM03:57:3612600:13:336902:25:1633.0402:38:494401:18:4700:02:4400:01:14
60 1138SERGI BERMEJO BARNILST3 TEAMV1M03:57:556800:12:294302:20:5634.0602:33:2511101:24:3000:01:1800:01:39
61 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M03:58:1212800:13:366502:24:5233.1302:38:285701:19:4400:01:3400:01:18
62 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAABM03:58:135900:12:238602:27:0632.6302:39:294301:18:4400:01:1400:01:28
63 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M03:58:588900:12:526002:23:5833.3402:36:507901:22:0800:03:2300:01:29
64 3098ÓSCAR ABIZANDA ZUHEROSCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM03:59:0111700:13:214402:21:0334.0302:34:2411201:24:3700:02:5900:01:19
65 3841JORDI MIRANDA ALFRANCAOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:59:246000:12:239602:28:0532.4102:40:284801:18:5600:02:0100:01:06
66 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:164600:12:116402:24:5133.1402:37:029001:23:1400:01:4300:01:03
67 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:00:215600:12:209102:27:4332.4902:40:036101:20:1800:03:0100:01:42
68 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:00:3413500:13:438302:26:5832.6602:40:416001:19:5300:02:5100:01:45
69 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM04:00:3518800:14:2715602:35:2630.8802:49:53501:10:4200:03:3300:01:30
70 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:00:372100:11:339402:27:5332.4602:39:267001:21:1100:00:5600:01:40
71 8031HECTOR ESTEBANEZ SAENZCLUB TRIATLON TRITONES RIABM04:00:455100:12:167602:26:1332.8302:38:298001:22:1600:02:1000:01:27
72 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:00:5912700:13:356102:23:5933.3402:37:349501:23:2500:01:4500:01:42
73 809ORIOL PADROS VERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:01:126400:12:266802:25:0933.0702:37:359901:23:3700:01:0600:01:43
74 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:01:137600:12:377902:26:2932.7702:39:067801:22:0700:01:0000:02:34
75 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESV1M04:01:5317200:14:178402:26:5932.6602:41:166401:20:3700:03:0500:01:48
76 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M04:01:5410800:13:098502:26:5932.6602:40:087501:21:4600:01:5800:01:09
77 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV2M04:01:559200:12:565902:23:5233.3602:36:4811601:25:0700:01:2100:01:21
78 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM04:01:587500:12:3610202:28:3132.3202:41:076801:20:5100:01:3300:02:20
79 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M04:02:329600:13:017502:26:0332.8702:39:049601:23:2800:01:4000:01:18
80 8013CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M04:02:378800:12:487302:25:5132.9102:38:3910301:23:5800:01:5700:01:54
81 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBV1M04:03:312000:11:3210702:29:0732.1902:40:398301:22:5200:00:5500:01:24
82 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:03:3516400:14:109902:28:2032.3602:42:306901:21:0500:03:1700:01:15
83 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:03:4811200:13:127002:25:1633.0402:38:2811901:25:2000:01:4000:01:12
84 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM04:04:01600:10:387702:26:1832.8102:36:5613401:27:0500:01:1500:01:24
85 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:04:144000:12:056702:25:0833.0702:37:1313101:27:0100:01:0800:01:22
86 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:04:337800:12:4211002:29:5032.0402:42:327701:22:0100:02:2200:02:43
87 368MIQUEL MORALES ROLDANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:04:3910400:13:064502:21:0534.0202:34:1116601:30:2800:02:4700:01:10
88 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM04:04:4422800:15:1911802:31:0931.7602:46:283901:18:1600:02:3100:01:45
89 8032NACHO BEZARES GAZTAÑAGACLUB TRIATLON TRITONES RIABM04:04:458500:12:478102:26:5032.6902:39:3711701:25:0800:02:4400:02:02
90 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMV1M04:04:5224000:15:3012202:31:3631.6602:47:063301:17:4600:02:1100:01:16
91 1144MARTI GRACIA LLAURADOCCT SALOU COSTA DAURADAABM04:05:137700:12:3713702:33:0931.3402:45:465401:19:2700:01:5400:01:11
92 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM04:05:1621300:15:0613102:32:2031.5102:47:263401:17:5000:04:1200:02:44
93 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM04:05:1816500:14:112102:17:2434.9302:31:3519301:33:4300:02:3100:01:52
94 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:05:2911300:13:1414702:34:2431.0902:47:383501:17:5100:02:0700:01:10
95 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM04:05:507300:12:3410802:29:4032.0702:42:149801:23:3600:02:1800:00:56
96 1651MARC CLOTET LLONCHCLUB VO2 TEAMSUB23M04:06:0211100:13:1211902:31:1231.7502:44:247401:21:3800:03:0000:01:19
97 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMV1M04:06:169100:12:5612602:31:4831.6202:44:447301:21:3200:02:3800:01:53
98 1141JULIA BERNABE FELIUTGCBINNABM04:06:263900:12:049702:28:0732.4102:40:1112701:26:1500:01:5300:01:33
99 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV2M04:06:4210600:13:0914202:33:5231.2002:47:015601:19:4100:01:1300:00:57
100 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M04:06:5519700:14:376302:24:3633.2002:39:1313801:27:4200:02:0900:01:24
101 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M04:07:068200:12:458702:27:1432.6002:39:5913501:27:0700:01:5900:01:10
102 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV2M04:07:0713100:13:3810002:28:2432.3502:42:0211501:25:0500:01:4500:02:07
103 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M04:07:101200:11:1313402:32:5131.4002:44:048601:23:0600:01:5600:01:19
104 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M04:07:304800:12:137102:25:2133.0202:37:3415801:29:5600:01:5200:01:09
105 8019GUSTAVO ALCALÁ ORDÓÑEZLLICENCIA DE DIAV1M04:07:319400:13:017802:26:2732.7802:39:2814201:28:0300:03:1200:02:38
106 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM04:08:277100:12:3112102:31:2731.6902:43:5811001:24:2900:01:4900:01:38
107 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M04:09:1027000:16:3511302:30:1331.9502:46:488101:22:2200:02:1000:01:14
108 1556DAVID GERARD WALSHINDEPENDIENTEABM04:09:165700:12:227402:25:5432.9002:38:1617301:31:0000:01:2900:01:34
109 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:09:4713700:13:4511102:29:5232.0302:43:3712501:26:1000:01:5200:01:01
110 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:09:5510100:13:0313502:33:0531.3602:46:0810101:23:4700:03:1500:02:00
111 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M04:10:0916800:14:1315202:35:1130.9302:49:246501:20:4500:02:4000:01:45
112 4845EUGENIO REALES GARCIAINDEPENDIENTEV1M04:10:1313900:13:4812502:31:4131.6402:45:2911301:24:4400:02:5900:02:19
113 7019ANTONIO JOSÉ OLIVARES PÉRC.T. TORREMOLINOSV1M04:10:1512400:13:3013902:33:2731.2802:46:579301:23:1800:01:4700:01:17
114 179GUILLERMO LLADO GARRIGATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M04:10:249700:13:023902:20:1434.2302:33:1622101:37:0800:01:0000:02:37
115 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:10:3014500:13:549502:27:5432.4502:41:4814701:28:4200:01:3500:01:43
116 1561MARIÀ GUÀRDIA OLIVERT3 TEAMV1M04:10:374700:12:1212302:31:3931.6502:43:5112901:26:4600:04:5000:02:16
117 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M04:10:4613200:13:3917302:38:2430.3002:52:034201:18:4300:01:1600:01:43
118 1115OLIVER MORGADE TOLEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:10:5212000:13:2610402:28:3332.3102:41:5914801:28:5300:03:3500:02:17
119 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM04:11:098400:12:4612002:31:1931.7202:44:0513301:27:0400:02:0000:01:13
120 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM04:11:1510700:13:099302:27:5332.4602:41:0216401:30:1300:01:4400:01:02
121 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:11:169800:13:029002:27:4132.5002:40:4316901:30:3300:02:2700:02:09
122 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M04:11:223600:11:5814102:33:3531.2502:45:3312201:25:4900:02:0400:01:17
123 8027ALVARO JIMENEZ MUÑOZC.T. ARABI-YECLAABM04:11:306100:12:2310102:28:2532.3402:40:4817101:30:4200:01:1000:02:37
124 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M04:12:3821700:15:128802:27:2532.5602:42:3716001:30:0100:02:1900:01:23
125 7006ADRIA CARRERAS CALLOLLLICENCIA DE DIAABM04:12:569000:12:558902:27:3532.5202:40:3018201:32:2600:03:3200:02:18
126 1255CARLES MOLERA BUSOMSC.N. VIC-ETBV1M04:13:18000:00:00000:00:000.0002:50:248401:22:5400:00:0000:00:00
127 859DAVID CABRERA BORREGOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:13:2316000:14:089802:28:1432.3802:42:2217501:31:0100:02:5700:01:21
128 461ANGEL VIDAL BOLDUCLUB TRIATLO PROSANV2M04:13:4219600:14:3617902:39:1930.1302:53:555801:19:4700:03:3500:01:22
129 8016ANGEL MODREGO NAVARROTRIKATLÓN TRES CANTOSV1M04:14:0015600:14:0715902:35:4630.8202:49:5310501:24:0700:03:1000:01:30
130 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M04:14:3122900:15:2111402:30:3531.8802:45:5614601:28:3500:02:0600:01:06
131 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:14:487400:12:3410502:28:3632.3002:41:1019101:33:3800:01:2000:01:42
132 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M04:15:0928200:16:567202:25:3332.9802:42:2918401:32:4000:02:3200:02:17
133 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM04:15:1912200:13:2810302:28:3232.3202:42:0018701:33:1900:02:3500:02:04
134 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M04:15:5718600:14:2514302:34:0831.1402:48:3313601:27:2400:02:4400:01:46
135 695SERGI CUNILL SERRA C.E.T. DISTANCEABM04:16:1420400:14:4911702:30:4831.8302:45:3717001:30:3700:02:4200:01:46
136 2838JAVIER RUIZ SALVADORTRIATHELITEABM04:16:155000:12:1518902:40:5629.8302:53:118501:23:0400:02:1800:02:03
137 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:16:2613800:13:4810902:29:4132.0702:43:2918501:32:5700:01:1300:01:17
138 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDIENTEV1M04:16:3624900:15:4513302:32:2331.5002:48:0814501:28:2800:01:5800:02:05
139 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV2M04:17:0312300:13:2910602:28:4332.2802:42:1220001:34:5100:02:1800:01:39
140 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M04:17:5210200:13:0316102:36:4330.6302:49:4614301:28:0600:03:1300:01:46
141 5426BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM04:18:04400:10:3412802:32:0731.5502:42:4120401:35:2300:02:2000:01:36
142 3754GABRIEL SALAS CUCARULLC.N. CATALUNYAABM04:18:088000:12:4312402:31:4031.6502:44:2319401:33:4500:02:5500:01:39
143 682ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:18:1414700:13:5418302:40:1329.9602:54:0710601:24:0700:03:0400:03:07
144 8002CESAR BARRABES REBOLLOINDEPENDIENTEABM04:18:1913400:13:4117202:38:2430.3002:52:0512601:26:1400:04:3400:01:44
145 8014RAMON ULLDEMOLINS SANTISTLLICENCIA DE DIAV1M04:19:2517900:14:1817802:39:1930.1302:53:3712101:25:4800:02:3700:02:19
146 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:19:3015000:13:5713202:32:2031.5102:46:1718601:33:1300:02:4200:01:52
147 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M04:19:3213000:13:3816202:36:5230.6002:50:3015001:29:0200:01:4400:01:47
148 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M04:20:296300:12:2414802:34:2831.0702:46:5219001:33:3700:01:1900:03:12
149 7012MARC ABELENDA SERRAMITJANLLICENCIA DE DIAABM04:20:413800:12:0424502:51:5027.9303:03:542401:16:4700:04:0000:02:33
150 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V2M04:21:0512900:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
151 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM04:21:1323800:15:2719802:42:1129.6002:57:389701:23:3500:02:4100:01:25
152 1540JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:21:2124100:15:3116002:36:3730.6502:52:0815101:29:1300:03:2000:01:57
153 1582JORDI CANALS I ALMAZANWE RUN TEAMV1M04:22:5214800:13:5613002:32:1731.5202:46:1321101:36:3900:03:2100:02:10
154 6252AGUSTI CASTILLO CAÑIZWE RUN TEAMABM04:23:2920600:14:5821902:45:2329.0203:00:218801:23:0800:03:2800:02:26
155 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:23:3429900:18:1715102:34:5730.9802:53:1416501:30:2000:03:1300:01:40
156 7007AXEL FONT ILLESCASLLICENCIA DE DIAABM04:23:3627100:16:3619202:41:1129.7802:57:4712301:25:4900:03:5600:01:49
157 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:23:4419200:14:3118002:39:4430.0502:54:1515201:29:2900:02:1500:01:35
158 8022MARCOS PALOMERO HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABM04:23:4618000:14:1921302:44:4229.1402:59:0111401:24:4500:03:5500:01:48
159 7015MAX CASTRO MOLINALLICENCIA DE DIAABM04:24:0125000:15:4716902:38:0430.3702:53:5116301:30:1000:04:1500:01:31
160 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM04:24:1211400:13:1416602:37:2830.4802:50:4218901:33:3000:02:1600:02:03
161 7016ABEL TRIOLA PUIGDEMONTLLICENCIA DE DIAABM04:24:1320200:14:4322902:48:1128.5403:02:547101:21:1900:02:1200:01:48
162 7008ERNESTO PERAZA GILARDONILLICENCIA DE DIAABM04:24:3117100:14:1722302:46:0328.9103:00:2010701:24:1100:02:4400:01:48
163 1148ARNAU PALOU VICENSTGCBINNV2M04:24:3716300:14:0917102:38:2130.3102:52:3018101:32:0700:02:3200:01:27
164 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:25:3522600:15:1817702:39:1730.1302:54:3517401:31:0000:02:3400:02:14
165 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:26:0219100:14:3015702:35:2630.8802:49:5620701:36:0600:02:0900:02:14
166 5934SERGI PERARNAU TORNECLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:26:0816600:14:1220502:43:4729.3102:57:5914401:28:0900:04:1400:02:13
167 8004JORDI EXTREMERA VAZQUEZ LLICENCIA DE DIAV1M04:26:369500:13:0116702:37:3230.4702:50:3320601:36:0300:03:4000:03:39
168 1368SERGIO VIDAL MULERO TRIATLO L´HOSPITALETV1M04:26:4328500:17:0422402:46:2428.8503:03:289101:23:1500:02:1700:04:05
169 1531GERARD GIMÉNEZ SAN ANDRÉSCLUB PROAMABM04:26:4517500:14:1719102:41:0929.7902:55:2617701:31:1900:04:2000:04:48
170 1153DIEGO PRECIADO BORREGUEROTGCBINNABM04:26:5311900:13:2312702:32:0331.5702:45:2625601:41:2700:02:2700:01:12
171 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM04:27:1831000:19:0318502:40:3129.9002:59:3413901:27:4400:02:4900:01:41
172 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M04:27:2219500:14:3514402:34:1531.1202:48:5023501:38:3200:01:3000:01:57
173 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M04:27:4617000:14:1614002:33:2931.2702:47:4524501:40:0100:02:5000:01:36
174 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M04:28:0228300:16:5816402:37:2430.5002:54:2219201:33:4000:04:0800:02:17
175 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM TRIRELAYV1M04:28:2224300:15:3517002:38:1530.3302:53:5019901:34:3200:03:5600:01:34
176 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M04:29:0222000:15:1417502:38:5030.2202:54:0420101:34:5800:02:1900:01:55
177 1653OTGER RENOM CAZORLACLUB VO2 TEAMV1M04:29:1420800:15:0115002:34:5430.9902:49:5524001:39:1900:01:3200:01:17
178 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M04:29:1611000:13:1115402:35:1930.9002:48:3025101:40:4600:02:3100:01:54
179 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M04:29:3414100:13:5024302:51:2728.0003:05:1710801:24:1700:02:1000:01:17
180 1538RAMÓN LÓPEZ MENDIZABALINDEPENDIENTEV1M04:29:4323300:15:2219902:42:1929.5702:57:4118001:32:0200:03:5000:02:03
181 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M04:29:5518500:14:2416802:37:5030.4102:52:1422401:37:4100:02:2500:01:58
182 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMV1M04:30:1119300:14:3317602:38:5830.2002:53:3121201:36:4000:05:0600:03:03
183 3200IVAN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM04:30:3115200:14:0018102:39:4430.0502:53:4421401:36:4700:03:1200:03:00
184 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM04:30:3124400:15:3622702:48:0728.5503:03:4313001:26:4800:02:3500:01:06
185 1372ANTONI FERNANDEZ MASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM04:30:3518300:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
186 7020RAUL LOPEZ NEGUERUELACLUB TRIATLON TRITONES RIV2M04:30:4222400:15:1723802:50:0828.2103:05:2511801:25:1700:03:1200:02:22
187 7022JOAN MARC GRUART BIGASLLICENCIA DE DIAABM04:31:3017600:14:1823502:49:1728.3503:03:3514001:27:5500:03:2200:04:50
188 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:31:499300:12:5619502:42:0129.6302:54:5721701:36:5200:01:5400:01:05
189 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M04:32:0817800:14:1820002:42:3429.5302:56:5220301:35:1600:03:3600:02:00
190 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:32:0818200:14:2116502:37:2530.4902:51:4624801:40:2200:04:0800:01:25
191 1573SERGI DALMASES TRIASINDEPENDIENTEV1M04:32:2915100:13:5723102:48:3028.4903:02:2716101:30:0200:02:1100:02:30
192 4211JORDI SOLA LOPEZCLUB VO2 TEAMV1M04:32:3223600:15:2718202:39:5930.0002:55:2622001:37:0600:02:4200:02:23
193 1163ALEIX FERNANDEZ CORTESTGCBINNABM04:32:45500:10:3513802:33:2631.2802:44:0128501:48:4400:01:5400:01:48
194 5147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRC.T. LA POBLAABM04:32:5518400:14:2414902:34:3331.0602:48:5726801:43:5800:02:0100:01:44
195 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNV1M04:33:0522300:15:1623002:48:1528.5303:03:3115401:29:3400:03:3800:02:08
196 1151JAIME RIBAS JIMENEZTGCBINNV2M04:33:3429200:17:2713602:33:0931.3402:50:3626301:42:5800:02:5200:03:02
197 2747TONI VALBUENA MUÑOZCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:33:4622700:15:1819602:42:0329.6202:57:2120901:36:2500:02:4900:01:55
198 8025RAMON SOLER SALALLICENCIA DE DIAV1M04:34:0429400:17:3921102:44:3229.1703:02:1117901:31:5300:03:0700:02:28
199 3878SANTIAGO RIERA GOMEZCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:35:1114600:13:5411602:30:4731.8302:44:4129101:50:3000:02:0500:01:29
200 6079JOSE ANTONIO MATEO GUERRECLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:35:1525500:16:0019402:41:3229.7202:57:3222601:37:4300:02:4200:01:18
201 1366JOAQUIM DE CIURANA GAYG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M04:35:206200:12:2421502:44:5729.1002:57:2122701:37:5900:05:2000:04:02
202 8023MARC TORRAS SERRALLICENCIA DE DIAV1M04:35:3317300:14:1720102:42:3729.5202:56:5423601:38:3900:03:2800:02:03
203 1477JORDI RÍOS MONTEROTEAM TRIRELAYV1M04:35:4618100:14:2018602:40:3929.8802:54:5925201:40:4700:02:0400:01:38
204 8017JORDI CABA SALVÓLLICENCIA DE DIAV1M04:36:0725400:15:5924802:52:4127.8003:08:4013701:27:2700:06:0100:02:38
205 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M04:36:0815700:14:0711202:30:0132.0002:44:0829701:52:0000:02:1500:02:50
206 1546ALEJANDRO REBELLON TORRAINDEPENDIENTEABM04:36:3228800:17:1419302:41:1329.7702:58:2723001:38:0500:03:3800:02:58
207 2752DIEGO RAMOS DE DIEGOCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:37:0421500:15:0919702:42:1129.6002:57:2024401:39:4400:02:5900:01:54
208 1215CARLES VELASCO PERARNAUINDEPENDIENTEABM04:37:1826500:16:1124102:51:1628.0303:07:2715601:29:5100:04:0800:03:56
209 2658JOSE RAMON MOTA MORENOFLOR DE TRIATLOV1M04:38:0420900:15:0121402:44:5529.1102:59:5623201:38:0800:03:2200:02:12
210 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M04:38:4927900:16:5122802:48:0728.5503:04:5819501:33:5100:04:0900:02:10
211 1033CARLOS SERRANO VAZQUEZC.E. RAYOTEAMV1M04:39:0321200:15:0422102:45:5728.9203:01:0122901:38:0200:03:0800:01:47
212 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:39:1215900:14:0821602:45:0329.0802:59:1124601:40:0100:05:0500:02:42
213 1560CARLOS FAJARDO GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:39:2227400:16:3925002:52:4727.7803:09:2615701:29:5600:04:1200:02:50
214 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO BANYOLESABM04:39:3115300:14:0126502:56:3127.1903:10:3214901:28:5900:03:5000:03:06
215 1178JUAN JOSE RIERA DOMINGUEZC.N. MATAROABM04:39:4117400:14:1715502:35:1930.9002:49:3629001:50:0500:01:2800:02:05
216 4210GONZALO CADILLAC BEDOYACLUB VO2 TEAMV1M04:39:5820000:14:4025702:54:4927.4603:09:2916701:30:2900:03:1900:02:58
217 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M04:40:1025100:15:5421002:44:3229.1703:00:2624301:39:4400:03:1500:01:51
218 8005XAVIER DELGADO DE TORRES LLICENCIA DE DIAV1M04:40:1228400:17:0324202:51:2428.0003:08:2717801:31:4500:05:2100:02:13
219 1554YVES COHENINDEPENDIENTEV1M04:40:3515800:14:0723302:48:5328.4203:03:0022301:37:3500:03:3900:03:50
220 7004POL SANSLLICENCIA DE DIAABM04:40:3722500:15:1722202:45:5928.9203:01:1624101:39:2100:05:3200:03:51
221 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:41:002800:11:4214502:34:1731.1102:45:5930001:55:0100:02:4900:02:39
222 1745JAUME VALLS BORRAS CLUB NATACIO VALLDOREIXV2M04:41:069900:13:0226902:57:1627.0803:10:1817201:30:4800:03:1900:01:37
223 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV2M04:41:2523500:15:2222502:46:3628.8103:01:5824201:39:2700:04:5500:01:30
224 5075ADRIAN TUNG LUCLUB PROAMABM04:41:5624500:15:3625902:55:4727.3103:11:2316801:30:3300:03:4500:01:44
225 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM04:42:2726900:16:3524602:51:5427.9203:08:2919701:33:5800:02:3900:02:17
226 5933FRANCESC PAUL GALCERANCLUB ATLETIC CASTELLARV2M04:43:0123900:15:2820802:44:2229.2002:59:5026401:43:1100:04:0400:03:01
227 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM04:43:178100:12:4421202:44:3529.1602:57:1927701:45:5800:04:0500:03:37
228 8018LUIS FERNANDEZ GAMARRALLICENCIA DE DIAV2M04:43:2727300:16:3726702:56:5227.1403:13:2915901:29:5800:04:1200:01:57
229 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M04:43:4821400:15:0820602:44:2229.2002:59:3027001:44:1800:02:4700:01:17
230 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM04:44:1220700:15:0023202:48:4428.4503:03:4424901:40:2800:02:4900:01:35
231 8011SERGI DEL BARRIO AGUILARLLICENCIA DE DIASUB23M04:44:2431600:20:4820902:44:2829.1903:05:1623801:39:0800:02:1200:01:33
232 3756RAUL BUIL VALENZUELAC.N. CATALUNYAABM04:44:4629600:17:4821802:45:2329.0203:03:1125701:41:3500:03:4100:01:29
233 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E. RAYOTEAMV2M04:44:5021100:15:0326002:55:5227.2903:10:5519601:33:5500:04:4900:02:37
234 2219DAVID LEMOS ARIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:45:2020100:14:4126302:56:1627.2303:10:5719801:34:2300:02:2500:01:26
235 7003JOAN MIRALLES CALCAGNOLLICENCIA DE DIAABM04:45:3816700:14:1322602:47:2428.6703:01:3726901:44:0100:06:4000:04:09
236 1184JOAN NAVARRO MATEUSCLUB ESPORTIU TRI 4.40V2M04:47:5028900:17:1525502:54:1027.5603:11:2521001:36:2500:03:2300:01:45
237 792VICTOR TUDELA FERNANDEZINDEPENDIENTEV1M04:48:3325600:16:0224402:51:3927.9603:07:4125301:40:5200:01:2500:03:11
238 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M04:48:3521600:15:1125602:54:1427.5503:09:2523901:39:1000:03:1800:02:39
239 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M04:48:3723200:15:2226402:56:2427.2103:11:4621501:36:5100:03:2500:02:17
240 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON BARCELONAV1M04:49:1612100:13:278002:26:3332.7502:40:0031402:09:1600:01:5100:01:25
241 3620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRAINDEPENDIENTEV1M04:52:1325300:15:5828203:01:1626.4803:17:1420201:34:5900:04:1000:02:20
242 1553JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESV1M04:52:1828700:17:0823602:49:2228.3403:06:3027301:45:4800:05:1000:02:59
243 5691ALBERTO GARZON BARREROC.T. LA POBLAABM04:53:0024700:15:3923702:50:0728.2203:05:4627901:47:1400:03:5500:02:16
244 1080NON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:53:1020300:14:4427803:00:4426.5603:15:2822501:37:4200:03:0700:02:12
245 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV3M04:54:2530300:18:3220402:43:1929.3903:01:5129801:52:3400:02:5500:02:27
246 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV2M04:54:4021800:15:1326102:55:5527.2903:11:0826601:43:3200:02:5400:02:25
247 7023PERE FONT JUANOLALLICENCIA DE DIAV1M04:55:2529500:17:4327903:00:5026.5403:18:3321601:36:5200:04:5000:02:38
248 8020GONZALO CRESPO CONDELLICENCIA DE DIAV1M04:55:2924800:15:4228703:03:0626.2203:18:4821301:36:4100:04:4400:02:20
249 4657ALEX JULIEN BULEC.N. CATALUNYAV1M04:55:5423700:15:2727002:57:5126.9903:13:1826201:42:3600:03:0600:02:12
250 7014LLUIS LAZARO LAHUERTALLICENCIA DE DIAV1M04:55:5727700:16:4328103:01:1426.4903:17:5722801:38:0000:04:4800:03:16
251 8007OSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM04:56:0418700:14:2527102:58:0226.9603:12:2726701:43:3700:04:1600:01:47
252 2738JORDI SUNYER PUJOLC.E. CERDANYOLA A.T.V2M04:56:2629100:17:2628803:03:2426.1703:20:5020501:35:3600:04:4300:03:03
253 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM TRIRELAYV1M04:56:5725700:16:0228403:01:4926.4003:17:5123701:39:0600:03:4000:02:49
254 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM04:57:2428000:16:5331303:21:0823.8603:38:015301:19:2300:10:2900:02:38
255 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M04:57:3923400:15:2226802:57:1027.0903:12:3227101:45:0700:02:5100:02:01
256 5535JORDI TURON SERRAINDEPENDIENTEV2M04:57:5029300:17:3427602:58:5826.8203:16:3225501:41:1800:03:4700:01:44
257 1535MIGUEL ÁNGEL MORENO MARITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM04:58:0430700:18:5625202:53:1327.7103:12:0927601:45:5500:03:5400:02:55
258 1754FRANCESC RIBERA SERRACLUB NATACIO VALLDOREIXV2M04:58:2230900:18:5824002:51:0528.0603:10:0328301:48:1900:04:4700:02:41
259 7001ALEIX CERVERA ARENASLLICENCIA DE DIASUB23M04:58:4328600:17:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
260 7010BOULINGUEZ THOMASLLICENCIA DE DIAABM05:01:4126600:16:2126602:56:5227.1403:13:1328401:48:2800:04:0800:03:16
261 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M05:02:3322200:15:1621702:45:1129.0603:00:2731102:02:0600:03:3100:02:35
262 888MANEL CLEMENTE LLORTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M05:02:3516100:14:0930503:11:2825.0703:25:3721801:36:5800:05:4200:04:25
263 8024ERNESTO GERMÁN BENTANCUR LLICENCIA DE DIAV1M05:05:5127600:16:4228503:01:5826.3803:18:4027801:47:1100:03:3300:02:22
264 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:06:0126800:16:2929003:04:0226.0803:20:3127201:45:3000:03:1100:02:16
265 4219CARLOS RUEDA VAROC.E. RAYOTEAMV2M05:06:1629700:17:5329503:07:0725.6503:25:0025401:41:1600:06:4900:03:27
266 8008MIGUEL MARTINEZ CHUECACLUB TRIATLO TARRAGONAV1M05:07:3529800:17:5829303:06:1025.7803:24:0826501:43:2700:05:3400:02:12
267 7018HUGO MARSANS FERRERLLICENCIA DE DIAABM05:07:5826400:16:1130303:09:3825.3103:25:4926001:42:0900:07:0800:04:20
268 3151PABLO GARCES LLORENTEINDEPENDIENTEV2M05:08:2830600:18:5527302:58:1426.9303:17:0929401:51:1900:03:2900:02:18
269 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M05:10:1824600:15:3830103:08:5025.4203:24:2827401:45:5000:03:3100:02:06
270 8010JUAN PABLO DOMINGUEZ VENTLLICENCIA DE DIAABM05:10:5127800:16:4729903:08:0925.5103:24:5627501:45:5500:05:0900:04:37
271 6297SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M05:11:5530800:18:5628903:03:3126.1603:22:2728701:49:2800:05:1400:02:53
272 7013IVÁN HUGO GUTIÉRREZ ANDRLLICENCIA DE DIAABM05:12:1125200:15:5729103:04:5325.9603:20:5029501:51:2100:05:2000:03:14
273 8012FREDI RIBAS MIJALOFFLLICENCIA DE DIAABM05:12:1828100:16:5427202:58:1126.9403:15:0530301:57:1300:04:0400:05:39
274 3818JOAN MARC RAMON CORDEROITRIATLETES SOLIDARISABM05:14:3118900:14:2727402:58:2926.8903:12:5630802:01:3500:04:4600:02:34
275 704VICTOR CUESTA DIAZ DE RACREU GROGA CALELLA TRIATLV1M05:18:5824200:15:3227703:00:2826.6003:16:0031202:02:5800:06:1000:01:59
276 1536JOAN CARLES MARTINEZ JULICLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:20:4831800:23:1430003:08:1225.5003:31:2628601:49:2200:04:3200:03:09
277 3912PERE VIDAL SURÍSCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M05:22:1031200:19:2427502:58:3326.8803:17:5731302:04:1300:05:4000:04:10
278 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:26:4830500:18:4929803:08:0725.5203:26:5630501:59:5200:03:5600:01:41
279 1571JOSE DIEGO PARRADO SOJOINDEPENDIENTEV2M05:29:5931500:20:3429603:07:2325.6203:27:5731002:02:0200:02:3800:02:35
280 1818JORDI CAPILLA VERGARAINDEPENDIENTEV1M05:30:4730400:18:4130403:10:3125.1903:29:1230902:01:3500:07:3100:03:08
281 1442MANUEL RODRIGUEZ MARTINEZINDEPENDIENTEV3M05:31:3231700:22:3029703:07:3025.6003:30:0030702:01:3200:04:3200:03:09
282 1558DAN LEDERMAN C.E.T. DISTANCEV2M05:33:1730100:18:2431003:16:0324.4803:34:2730401:58:5000:08:5500:05:54
283 598PEDRO JOSE PRADA SAN ROMAINDEPENDIENTEV2M05:46:1727500:16:4030203:09:3725.3103:26:1731502:20:0000:04:0200:02:57
284 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M06:21:5326700:16:2630903:14:4624.6403:31:1231602:50:4100:03:0600:02:48


NF 8001DANIEL ALARCÓN VILALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:12:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3800:00:00
NF 5125EDUARDO BLANCOCLUB PROAMV2M00:00:00000:15:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:3000:00:00
NF 842JAVIER CATASUS BRISETRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M00:00:00000:12:57002:55:5727.2803:08:54000:00:0000:01:5800:02:59
NF 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:11:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:00:00000:14:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5200:00:00
NF 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:11:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDIENTEV2M00:00:00000:14:59003:05:3525.8603:20:34000:00:0000:05:4200:04:31
NF 1566MANUEL BROTO SALGUEIROT3 TEAMV1M00:00:00000:15:47002:35:2030.9002:51:07000:00:0000:02:2800:02:34
NF 1698POL QUIÑONERO REIXACHSTRI+9 EL MASNOUABM00:00:00000:13:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5900:00:00




NP 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M
NP 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M
NP 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV2M
NP 8006ALBERTO VARÓN REDONDOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8028ERIC SORIA GENZORCLUB TRIATLON TRITONES RIV1M
NP 8029JORGE VELASCO VALDECANTOSCLUB TRIATLON TRITONES RIABM
NP 7005SAMUEL TOR DE SIERRA LLICENCIA DE DIAABM
NP 998DANIEL MUR MORENOC.E. RAYOTEAMV2M
NP 1045RICARDO BORRAJO CANALC.E. RAYOTEAMV1M
NP 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M
NP 1349ALBERT GARCIA BORRASTGCBINNABM
NP 7002THOMAS VANHALSTLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 4701QUIM LLADO RODRIGUEZTGCBINNV1M
NP 1549CARLOS TORRES GOMEZC.A. XALOCV2M
NP 1610BEKIM CHRISTENSENG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M
NP 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35