RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
353 332 320 12 0 1900 80 20 10 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUELASALTOKI TRIKIDEAKSUB23M03:25:302200:11:33102:03:4538.7902:15:18401:10:1200:00:4800:00:56
2 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M03:42:18900:10:471302:15:3235.4202:26:191701:15:5900:01:1000:00:59
3 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M03:55:503300:11:5011502:30:3831.8702:42:281001:13:2200:01:3000:01:04
4 7017TOBIAS VINTHERLLICENCIA DE DIASUB23M03:56:3711500:13:145402:23:0033.5702:36:146301:20:2300:02:1000:01:42
5 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M03:58:1212800:13:366502:24:5233.1302:38:285701:19:4400:01:3400:01:18
6 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:05:2911300:13:1414702:34:2431.0902:47:383501:17:5100:02:0700:01:10
7 1651MARC CLOTET LLONCHCLUB VO2 TEAMSUB23M04:06:0211100:13:1211902:31:1231.7502:44:247401:21:3800:03:0000:01:19
8 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M04:07:101200:11:1313402:32:5131.4002:44:048601:23:0600:01:5600:01:19
9 8011SERGI DEL BARRIO AGUILARLLICENCIA DE DIASUB23M04:44:2431600:20:4820902:44:2829.1903:05:1623801:39:0800:02:1200:01:33
10 7001ALEIX CERVERA ARENASLLICENCIA DE DIASUB23M04:58:4328600:17:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 907ALBERT DAUSÀ RODRÍGUEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M03:43:557200:12:324802:21:1134.0002:33:43301:10:1200:01:2200:01:52
2 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M03:45:246700:12:281502:15:4435.3602:28:122801:17:1200:01:1200:01:20
3 2589JUAN MIGUEL MORENO RIVERTCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M03:46:1519000:14:274002:20:3034.1602:34:57701:11:1800:02:5100:01:24
4 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:46:194200:12:074102:20:3534.1402:32:421101:13:3700:01:2800:01:50
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M03:46:35700:10:391802:16:4735.0902:27:265101:19:0900:00:5500:01:18
6 1537RAFA CORTÉS MONTEAGUDOINDEPENDIENTEV1M03:47:154100:12:052902:18:1134.7402:30:162701:16:5900:01:1300:02:13
7 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:49:378300:12:452702:17:5734.8002:30:424701:18:5500:01:5700:01:23
8 363ALEX ZANUY ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M03:50:272600:11:411402:15:3735.3902:27:188901:23:0900:00:4900:01:25
9 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:52:457900:12:422802:18:0434.7702:30:467601:21:5900:02:0600:02:09
10 3828XAVI VIVES VILACLUB PROAMV1M03:53:166600:12:285202:22:1733.7402:34:454101:18:3100:01:1900:02:00
11 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M03:55:221700:11:274602:21:0734.0102:32:348201:22:4800:01:0400:01:58
12 3364MIGUEL BARRERO DURANT3 TEAMV1M03:55:4814000:13:504202:20:3734.1402:34:277201:21:2100:01:4900:01:02
13 1395FERNANDO GARROCHO ORELLAT3 TEAMV1M03:55:581900:11:304902:21:1134.0002:32:419201:23:1700:00:5800:01:48
14 1138SERGI BERMEJO BARNILST3 TEAMV1M03:57:556800:12:294302:20:5634.0602:33:2511101:24:3000:01:1800:01:39
15 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M03:58:588900:12:526002:23:5833.3402:36:507901:22:0800:03:2300:01:29
16 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:00:215600:12:209102:27:4332.4902:40:036101:20:1800:03:0100:01:42
17 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:00:3413500:13:438302:26:5832.6602:40:416001:19:5300:02:5100:01:45
18 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:00:5912700:13:356102:23:5933.3402:37:349501:23:2500:01:4500:01:42
19 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESV1M04:01:5317200:14:178402:26:5932.6602:41:166401:20:3700:03:0500:01:48
20 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M04:01:5410800:13:098502:26:5932.6602:40:087501:21:4600:01:5800:01:09
21 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M04:02:329600:13:017502:26:0332.8702:39:049601:23:2800:01:4000:01:18
22 8013CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M04:02:378800:12:487302:25:5132.9102:38:3910301:23:5800:01:5700:01:54
23 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBV1M04:03:312000:11:3210702:29:0732.1902:40:398301:22:5200:00:5500:01:24
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:03:3516400:14:109902:28:2032.3602:42:306901:21:0500:03:1700:01:15
25 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:04:144000:12:056702:25:0833.0702:37:1313101:27:0100:01:0800:01:22
26 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:04:337800:12:4211002:29:5032.0402:42:327701:22:0100:02:2200:02:43
27 368MIQUEL MORALES ROLDANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:04:3910400:13:064502:21:0534.0202:34:1116601:30:2800:02:4700:01:10
28 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMV1M04:04:5224000:15:3012202:31:3631.6602:47:063301:17:4600:02:1100:01:16
29 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMV1M04:06:169100:12:5612602:31:4831.6202:44:447301:21:3200:02:3800:01:53
30 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M04:06:5519700:14:376302:24:3633.2002:39:1313801:27:4200:02:0900:01:24
31 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M04:07:068200:12:458702:27:1432.6002:39:5913501:27:0700:01:5900:01:10
32 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M04:07:304800:12:137102:25:2133.0202:37:3415801:29:5600:01:5200:01:09
33 8019GUSTAVO ALCALÁ ORDÓÑEZLLICENCIA DE DIAV1M04:07:319400:13:017802:26:2732.7802:39:2814201:28:0300:03:1200:02:38
34 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M04:09:1027000:16:3511302:30:1331.9502:46:488101:22:2200:02:1000:01:14
35 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M04:10:0916800:14:1315202:35:1130.9302:49:246501:20:4500:02:4000:01:45
36 4845EUGENIO REALES GARCIAINDEPENDIENTEV1M04:10:1313900:13:4812502:31:4131.6402:45:2911301:24:4400:02:5900:02:19
37 7019ANTONIO JOSÉ OLIVARES PÉRC.T. TORREMOLINOSV1M04:10:1512400:13:3013902:33:2731.2802:46:579301:23:1800:01:4700:01:17
38 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:10:3014500:13:549502:27:5432.4502:41:4814701:28:4200:01:3500:01:43
39 1561MARIÀ GUÀRDIA OLIVERT3 TEAMV1M04:10:374700:12:1212302:31:3931.6502:43:5112901:26:4600:04:5000:02:16
40 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M04:10:4613200:13:3917302:38:2430.3002:52:034201:18:4300:01:1600:01:43
41 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:11:169800:13:029002:27:4132.5002:40:4316901:30:3300:02:2700:02:09
42 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M04:11:223600:11:5814102:33:3531.2502:45:3312201:25:4900:02:0400:01:17
43 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M04:12:3821700:15:128802:27:2532.5602:42:3716001:30:0100:02:1900:01:23
44 1255CARLES MOLERA BUSOMSC.N. VIC-ETBV1M04:13:18000:00:00000:00:000.0002:50:248401:22:5400:00:0000:00:00
45 859DAVID CABRERA BORREGOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:13:2316000:14:089802:28:1432.3802:42:2217501:31:0100:02:5700:01:21
46 8016ANGEL MODREGO NAVARROTRIKATLÓN TRES CANTOSV1M04:14:0015600:14:0715902:35:4630.8202:49:5310501:24:0700:03:1000:01:30
47 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M04:14:3122900:15:2111402:30:3531.8802:45:5614601:28:3500:02:0600:01:06
48 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDIENTEV1M04:16:3624900:15:4513302:32:2331.5002:48:0814501:28:2800:01:5800:02:05
49 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M04:17:5210200:13:0316102:36:4330.6302:49:4614301:28:0600:03:1300:01:46
50 682ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:18:1414700:13:5418302:40:1329.9602:54:0710601:24:0700:03:0400:03:07
51 8014RAMON ULLDEMOLINS SANTISTLLICENCIA DE DIAV1M04:19:2517900:14:1817802:39:1930.1302:53:3712101:25:4800:02:3700:02:19
52 1582JORDI CANALS I ALMAZANWE RUN TEAMV1M04:22:5214800:13:5613002:32:1731.5202:46:1321101:36:3900:03:2100:02:10
53 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:23:3429900:18:1715102:34:5730.9802:53:1416501:30:2000:03:1300:01:40
54 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:23:4419200:14:3118002:39:4430.0502:54:1515201:29:2900:02:1500:01:35
55 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:25:3522600:15:1817702:39:1730.1302:54:3517401:31:0000:02:3400:02:14
56 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:26:0219100:14:3015702:35:2630.8802:49:5620701:36:0600:02:0900:02:14
57 5934SERGI PERARNAU TORNECLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:26:0816600:14:1220502:43:4729.3102:57:5914401:28:0900:04:1400:02:13
58 8004JORDI EXTREMERA VAZQUEZ LLICENCIA DE DIAV1M04:26:369500:13:0116702:37:3230.4702:50:3320601:36:0300:03:4000:03:39
59 1368SERGIO VIDAL MULERO TRIATLO L´HOSPITALETV1M04:26:4328500:17:0422402:46:2428.8503:03:289101:23:1500:02:1700:04:05
60 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M04:28:0228300:16:5816402:37:2430.5002:54:2219201:33:4000:04:0800:02:17
61 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM TRIRELAYV1M04:28:2224300:15:3517002:38:1530.3302:53:5019901:34:3200:03:5600:01:34
62 1653OTGER RENOM CAZORLACLUB VO2 TEAMV1M04:29:1420800:15:0115002:34:5430.9902:49:5524001:39:1900:01:3200:01:17
63 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M04:29:1611000:13:1115402:35:1930.9002:48:3025101:40:4600:02:3100:01:54
64 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M04:29:3414100:13:5024302:51:2728.0003:05:1710801:24:1700:02:1000:01:17
65 1538RAMÓN LÓPEZ MENDIZABALINDEPENDIENTEV1M04:29:4323300:15:2219902:42:1929.5702:57:4118001:32:0200:03:5000:02:03
66 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M04:29:5518500:14:2416802:37:5030.4102:52:1422401:37:4100:02:2500:01:58
67 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMV1M04:30:1119300:14:3317602:38:5830.2002:53:3121201:36:4000:05:0600:03:03
68 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M04:32:0817800:14:1820002:42:3429.5302:56:5220301:35:1600:03:3600:02:00
69 1573SERGI DALMASES TRIASINDEPENDIENTEV1M04:32:2915100:13:5723102:48:3028.4903:02:2716101:30:0200:02:1100:02:30
70 4211JORDI SOLA LOPEZCLUB VO2 TEAMV1M04:32:3223600:15:2718202:39:5930.0002:55:2622001:37:0600:02:4200:02:23
71 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNV1M04:33:0522300:15:1623002:48:1528.5303:03:3115401:29:3400:03:3800:02:08
72 2747TONI VALBUENA MUÑOZCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:33:4622700:15:1819602:42:0329.6202:57:2120901:36:2500:02:4900:01:55
73 8025RAMON SOLER SALALLICENCIA DE DIAV1M04:34:0429400:17:3921102:44:3229.1703:02:1117901:31:5300:03:0700:02:28
74 3878SANTIAGO RIERA GOMEZCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:35:1114600:13:5411602:30:4731.8302:44:4129101:50:3000:02:0500:01:29
75 8023MARC TORRAS SERRALLICENCIA DE DIAV1M04:35:3317300:14:1720102:42:3729.5202:56:5423601:38:3900:03:2800:02:03
76 1477JORDI RÍOS MONTEROTEAM TRIRELAYV1M04:35:4618100:14:2018602:40:3929.8802:54:5925201:40:4700:02:0400:01:38
77 8017JORDI CABA SALVÓLLICENCIA DE DIAV1M04:36:0725400:15:5924802:52:4127.8003:08:4013701:27:2700:06:0100:02:38
78 2752DIEGO RAMOS DE DIEGOCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M04:37:0421500:15:0919702:42:1129.6002:57:2024401:39:4400:02:5900:01:54
79 2658JOSE RAMON MOTA MORENOFLOR DE TRIATLOV1M04:38:0420900:15:0121402:44:5529.1102:59:5623201:38:0800:03:2200:02:12
80 1033CARLOS SERRANO VAZQUEZC.E. RAYOTEAMV1M04:39:0321200:15:0422102:45:5728.9203:01:0122901:38:0200:03:0800:01:47
81 4210GONZALO CADILLAC BEDOYACLUB VO2 TEAMV1M04:39:5820000:14:4025702:54:4927.4603:09:2916701:30:2900:03:1900:02:58
82 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M04:40:1025100:15:5421002:44:3229.1703:00:2624301:39:4400:03:1500:01:51
83 8005XAVIER DELGADO DE TORRES LLICENCIA DE DIAV1M04:40:1228400:17:0324202:51:2428.0003:08:2717801:31:4500:05:2100:02:13
84 1554YVES COHENINDEPENDIENTEV1M04:40:3515800:14:0723302:48:5328.4203:03:0022301:37:3500:03:3900:03:50
85 2219DAVID LEMOS ARIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:45:2020100:14:4126302:56:1627.2303:10:5719801:34:2300:02:2500:01:26
86 792VICTOR TUDELA FERNANDEZINDEPENDIENTEV1M04:48:3325600:16:0224402:51:3927.9603:07:4125301:40:5200:01:2500:03:11
87 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M04:48:3723200:15:2226402:56:2427.2103:11:4621501:36:5100:03:2500:02:17
88 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M04:49:1612100:13:278002:26:3332.7502:40:0031402:09:1600:01:5100:01:25
89 3620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRAINDEPENDIENTEV1M04:52:1325300:15:5828203:01:1626.4803:17:1420201:34:5900:04:1000:02:20
90 1553JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESV1M04:52:1828700:17:0823602:49:2228.3403:06:3027301:45:4800:05:1000:02:59
91 1080NON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:53:1020300:14:4427803:00:4426.5603:15:2822501:37:4200:03:0700:02:12
92 7023PERE FONT JUANOLALLICENCIA DE DIAV1M04:55:2529500:17:4327903:00:5026.5403:18:3321601:36:5200:04:5000:02:38
93 8020GONZALO CRESPO CONDELLICENCIA DE DIAV1M04:55:2924800:15:4228703:03:0626.2203:18:4821301:36:4100:04:4400:02:20
94 4657ALEX JULIEN BULEC.N. CATALUNYAV1M04:55:5423700:15:2727002:57:5126.9903:13:1826201:42:3600:03:0600:02:12
95 7014LLUIS LAZARO LAHUERTALLICENCIA DE DIAV1M04:55:5727700:16:4328103:01:1426.4903:17:5722801:38:0000:04:4800:03:16
96 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM TRIRELAYV1M04:56:5725700:16:0228403:01:4926.4003:17:5123701:39:0600:03:4000:02:49
97 8024ERNESTO GERMÁN BENTANCUR LLICENCIA DE DIAV1M05:05:5127600:16:4228503:01:5826.3803:18:4027801:47:1100:03:3300:02:22
98 8008MIGUEL MARTINEZ CHUECACLUB TRIATLO TARRAGONAV1M05:07:3529800:17:5829303:06:1025.7803:24:0826501:43:2700:05:3400:02:12
99 6297SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M05:11:5530800:18:5628903:03:3126.1603:22:2728701:49:2800:05:1400:02:53
100 704VICTOR CUESTA DIAZ DE RACREU GROGA CALELLA TRIATLV1M05:18:5824200:15:3227703:00:2826.6003:16:0031202:02:5800:06:1000:01:59
101 3912PERE VIDAL SURÍSCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M05:22:1031200:19:2427502:58:3326.8803:17:5731302:04:1300:05:4000:04:10
102 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:26:4830500:18:4929803:08:0725.5203:26:5630501:59:5200:03:5600:01:41
103 1818JORDI CAPILLA VERGARAINDEPENDIENTEV1M05:30:4730400:18:4130403:10:3125.1903:29:1230902:01:3500:07:3100:03:08
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M03:52:433400:11:575502:23:1733.5002:35:143001:17:2900:01:0600:01:57
2 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV2M03:57:283100:11:495302:22:3333.6702:34:228701:23:0600:02:0400:01:35
3 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV2M04:01:559200:12:565902:23:5233.3602:36:4811601:25:0700:01:2100:01:21
4 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV2M04:06:4210600:13:0914202:33:5231.2002:47:015601:19:4100:01:1300:00:57
5 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV2M04:07:0713100:13:3810002:28:2432.3502:42:0211501:25:0500:01:4500:02:07
6 179GUILLERMO LLADO GARRIGATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M04:10:249700:13:023902:20:1434.2302:33:1622101:37:0800:01:0000:02:37
7 461ANGEL VIDAL BOLDUCLUB TRIATLO PROSANV2M04:13:4219600:14:3617902:39:1930.1302:53:555801:19:4700:03:3500:01:22
8 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M04:15:0928200:16:567202:25:3332.9802:42:2918401:32:4000:02:3200:02:17
9 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M04:15:5718600:14:2514302:34:0831.1402:48:3313601:27:2400:02:4400:01:46
10 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV2M04:17:0312300:13:2910602:28:4332.2802:42:1220001:34:5100:02:1800:01:39
11 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:19:3015000:13:5713202:32:2031.5102:46:1718601:33:1300:02:4200:01:52
12 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M04:19:3213000:13:3816202:36:5230.6002:50:3015001:29:0200:01:4400:01:47
13 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M04:20:296300:12:2414802:34:2831.0702:46:5219001:33:3700:01:1900:03:12
14 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V2M04:21:0512900:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1540JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:21:2124100:15:3116002:36:3730.6502:52:0815101:29:1300:03:2000:01:57
16 1148ARNAU PALOU VICENSTGCBINNV2M04:24:3716300:14:0917102:38:2130.3102:52:3018101:32:0700:02:3200:01:27
17 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M04:27:2219500:14:3514402:34:1531.1202:48:5023501:38:3200:01:3000:01:57
18 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M04:27:4617000:14:1614002:33:2931.2702:47:4524501:40:0100:02:5000:01:36
19 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M04:29:0222000:15:1417502:38:5030.2202:54:0420101:34:5800:02:1900:01:55
20 7020RAUL LOPEZ NEGUERUELACLUB TRIATLON TRITONES RIV2M04:30:4222400:15:1723802:50:0828.2103:05:2511801:25:1700:03:1200:02:22
21 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:31:499300:12:5619502:42:0129.6302:54:5721701:36:5200:01:5400:01:05
22 1151JAIME RIBAS JIMENEZTGCBINNV2M04:33:3429200:17:2713602:33:0931.3402:50:3626301:42:5800:02:5200:03:02
23 1366JOAQUIM DE CIURANA GAYG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M04:35:206200:12:2421502:44:5729.1002:57:2122701:37:5900:05:2000:04:02
24 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M04:36:0815700:14:0711202:30:0132.0002:44:0829701:52:0000:02:1500:02:50
25 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M04:38:4927900:16:5122802:48:0728.5503:04:5819501:33:5100:04:0900:02:10
26 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:39:1215900:14:0821602:45:0329.0802:59:1124601:40:0100:05:0500:02:42
27 1745JAUME VALLS BORRAS CLUB NATACIO VALLDOREIXV2M04:41:069900:13:0226902:57:1627.0803:10:1817201:30:4800:03:1900:01:37
28 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV2M04:41:2523500:15:2222502:46:3628.8103:01:5824201:39:2700:04:5500:01:30
29 5933FRANCESC PAUL GALCERANCLUB ATLETIC CASTELLARV2M04:43:0123900:15:2820802:44:2229.2002:59:5026401:43:1100:04:0400:03:01
30 8018LUIS FERNANDEZ GAMARRALLICENCIA DE DIAV2M04:43:2727300:16:3726702:56:5227.1403:13:2915901:29:5800:04:1200:01:57
31 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV2M04:43:4821400:15:0820602:44:2229.2002:59:3027001:44:1800:02:4700:01:17
32 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E. RAYOTEAMV2M04:44:5021100:15:0326002:55:5227.2903:10:5519601:33:5500:04:4900:02:37
33 1184JOAN NAVARRO MATEUSCLUB ESPORTIU TRI 4.40V2M04:47:5028900:17:1525502:54:1027.5603:11:2521001:36:2500:03:2300:01:45
34 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV2M04:54:4021800:15:1326102:55:5527.2903:11:0826601:43:3200:02:5400:02:25
35 2738JORDI SUNYER PUJOLC.E. CERDANYOLA A.T.V2M04:56:2629100:17:2628803:03:2426.1703:20:5020501:35:3600:04:4300:03:03
36 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M04:57:3923400:15:2226802:57:1027.0903:12:3227101:45:0700:02:5100:02:01
37 5535JORDI TURON SERRAINDEPENDIENTEV2M04:57:5029300:17:3427602:58:5826.8203:16:3225501:41:1800:03:4700:01:44
38 1754FRANCESC RIBERA SERRACLUB NATACIO VALLDOREIXV2M04:58:2230900:18:5824002:51:0528.0603:10:0328301:48:1900:04:4700:02:41
39 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M05:02:3322200:15:1621702:45:1129.0603:00:2731102:02:0600:03:3100:02:35
40 888MANEL CLEMENTE LLORTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M05:02:3516100:14:0930503:11:2825.0703:25:3721801:36:5800:05:4200:04:25
41 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:06:0126800:16:2929003:04:0226.0803:20:3127201:45:3000:03:1100:02:16
42 4219CARLOS RUEDA VAROC.E. RAYOTEAMV2M05:06:1629700:17:5329503:07:0725.6503:25:0025401:41:1600:06:4900:03:27
43 3151PABLO GARCES LLORENTEINDEPENDIENTEV2M05:08:2830600:18:5527302:58:1426.9303:17:0929401:51:1900:03:2900:02:18
44 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M05:10:1824600:15:3830103:08:5025.4203:24:2827401:45:5000:03:3100:02:06
45 1536JOAN CARLES MARTINEZ JULICLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:20:4831800:23:1430003:08:1225.5003:31:2628601:49:2200:04:3200:03:09
46 1571JOSE DIEGO PARRADO SOJOINDEPENDIENTEV2M05:29:5931500:20:3429603:07:2325.6203:27:5731002:02:0200:02:3800:02:35
47 1558DAN LEDERMAN C.E.T. DISTANCEV2M05:33:1730100:18:2431003:16:0324.4803:34:2730401:58:5000:08:5500:05:54
48 598PEDRO JOSE PRADA SAN ROMAINDEPENDIENTEV2M05:46:1727500:16:4030203:09:3725.3103:26:1731502:20:0000:04:0200:02:57
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV3M04:54:2530300:18:3220402:43:1929.3903:01:5129801:52:3400:02:5500:02:27
2 1442MANUEL RODRIGUEZ MARTINEZINDEPENDIENTEV3M05:31:3231700:22:3029703:07:3025.6003:30:0030702:01:3200:04:3200:03:09
3 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M06:21:5326700:16:2630903:14:4624.6403:31:1231602:50:4100:03:0600:02:48
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADASUB23F04:21:095300:12:1718802:40:5529.8302:53:1214101:27:5700:01:5700:01:22
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F04:24:538700:12:4819002:41:0229.8102:53:5017601:31:0300:02:5900:01:29
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F04:06:593500:11:5816302:37:0130.5702:48:593601:18:0000:01:3000:01:40
2 1542CRISTINA RAMIREZ MONJOINDEPENDIENTEV1F04:26:3825900:16:0418702:40:5429.8302:56:5815501:29:4000:04:1600:01:55
3 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1F04:43:5831100:19:1125802:55:1727.3803:14:2815301:29:3000:04:2500:01:58
4 8015NATALIA BUDIA COLOMLLICENCIA DE DIAV1F04:45:2021000:15:0125402:53:5727.5903:08:5820801:36:2200:04:1000:02:03
5 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F04:47:2923000:15:2123902:50:3228.1503:05:5325801:41:3600:02:1600:01:21
6 8003CANDICE COURRIER GRAVELLLLICENCIA DE DIAV1F05:06:4419800:14:3928603:02:3126.3003:17:1028801:49:3400:04:0300:02:15
7 1150EVA RAMIO BOSCHTGCBINNV1F05:16:4930200:18:2729403:06:4725.7003:25:1429601:51:3500:04:2500:02:57
8 5090ELISABET MUÑOZ GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F05:23:3431300:19:3430603:12:4324.9103:32:1729301:51:1700:03:4900:02:30
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV2F04:26:1514400:13:5315302:35:1930.9002:49:1221901:37:0300:02:2600:01:32
2 1819MARIBEL MORILLAS FERNANDECLUB NATACIO OLOTV2F04:33:1415400:14:0117402:38:3230.2802:52:3325001:40:4100:02:1800:01:58
3 2313TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV2F05:11:0025800:16:0330703:13:1224.8403:29:1525901:41:4500:05:1300:02:11
4 6296MONTSE CORONA SANTMARTITRIATLO JOVENT 79V2F05:11:4631400:19:4126202:56:0227.2703:15:4330201:56:0300:03:0500:01:39
5 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV2F05:32:3530000:18:1931103:19:0224.1203:37:2130101:55:1400:06:3200:02:52
6 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F05:33:0917700:14:1831503:30:3522.7903:44:5328101:48:1600:04:3000:02:15
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:25:541100:11:05202:05:1538.3202:16:20201:09:3400:01:0000:01:15
2 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:33:41800:10:43302:12:0136.3602:22:44601:10:5700:01:2900:01:04
3 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM03:34:101000:10:581102:15:0735.5202:26:05101:08:0500:01:1300:01:06
4 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:39:241600:11:261202:15:1235.5002:26:38901:12:4600:00:5000:01:26
5 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:39:27100:09:43502:13:2136.0002:23:042101:16:2300:01:0300:01:19
6 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:40:531500:11:231002:15:0135.5502:26:241201:14:2900:01:0700:01:37
7 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM03:41:445800:12:23602:13:3435.9402:25:571601:15:4700:00:5200:01:20
8 4863JOSE SANTOS GARCESTGCBINNABM03:42:58200:10:24902:14:5935.5602:25:233201:17:3500:00:5500:01:00
9 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM03:43:064300:12:093002:18:2334.6902:30:32801:12:3400:02:0400:01:24
10 7009JOUFFRET SEBASTIEN LLICENCIA DE DIAABM03:43:363000:11:49402:12:4536.1602:24:344901:19:0200:01:2000:01:12
11 7021EDUARD DE QUINTANA TUEBOLLICENCIA DE DIAABM03:44:485400:12:191602:16:1035.2502:28:292001:16:1900:01:3000:01:27
12 1036JUST IBAÑEZ BISMARCHC.E. RAYOTEAMABM03:46:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM03:46:262400:11:351902:17:1834.9602:28:533101:17:3300:01:3500:01:16
14 8030BORJA LANGARICA GINESCLUB TRIATLON TRITONES RIABM03:46:312900:11:483302:19:2234.4402:31:101501:15:2100:02:0200:01:09
15 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM03:46:4414200:13:512502:17:3434.8902:31:251401:15:1900:01:3900:01:50
16 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:46:585200:12:16802:14:5035.6002:27:065901:19:5200:00:5100:01:32
17 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM03:47:237000:12:30702:14:3235.6802:27:026201:20:2100:01:1900:01:23
18 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM03:47:256500:12:273202:18:5534.5502:31:221801:16:0300:01:5200:01:10
19 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:47:291400:11:213802:19:5434.3102:31:151901:16:1400:01:5500:01:22
20 1107HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:2316200:14:092002:17:1934.9602:31:282501:16:5500:01:1600:02:03
21 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM03:48:3210300:13:041702:16:4035.1202:29:444501:18:4800:01:0300:02:01
22 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM03:48:332500:11:393102:18:5334.5602:30:323701:18:0100:01:3400:01:23
23 1021OSCAR MARTINEZ CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM03:49:0310000:13:034702:21:0934.0102:34:121301:14:5100:00:5600:01:12
24 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM03:49:3112500:13:332302:17:2934.9102:31:024001:18:2900:01:2500:01:36
25 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:49:552300:11:353402:19:2534.4302:31:004601:18:5500:01:3000:01:05
26 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM03:50:2711600:13:182602:17:4234.8602:31:005501:19:2700:01:0400:01:52
27 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:51:044500:12:113702:19:4434.3502:31:555001:19:0900:02:0300:01:39
28 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM03:51:351300:11:183602:19:3134.4002:30:496601:20:4600:00:4300:01:07
29 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:52:354900:12:155802:23:5033.3702:36:052201:16:3000:02:3100:01:18
30 1541VICTOR RIOS PALOMARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM03:53:048600:12:475102:22:0633.7802:34:533801:18:1100:01:5300:02:15
31 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:54:235500:12:206602:25:0733.0802:37:272601:16:5600:01:0000:01:41
32 8026OCTAVIO CONTE MARTINEZ LLICENCIA DE DIAABM03:54:3211800:13:222402:17:2934.9102:30:5110001:23:4100:01:5500:02:24
33 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM03:54:3214900:13:566202:24:0533.3102:38:012301:16:3100:02:5700:01:11
34 2375JOEL FARRA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM03:54:423200:11:493502:19:3034.4102:31:199401:23:2300:02:2400:01:30
35 1343POL VIZUETE SANDOVALTRI+9 EL MASNOUABM03:55:57300:10:255002:21:1433.9902:31:3910901:24:1800:00:5800:04:04
36 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM03:55:586900:12:292202:17:2634.9302:29:5512401:26:0300:01:1600:01:01
37 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM03:56:2914300:13:525602:23:2033.4902:37:125201:19:1700:01:5800:01:07
38 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM03:57:264400:12:119202:27:4832.4802:39:592901:17:2700:01:4400:01:32
39 1543JORDI REYES IMBERNONINDEPENDIENTEABM03:57:2610900:13:115702:23:2533.4702:36:366701:20:5000:02:5500:02:18
40 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM03:57:3612600:13:336902:25:1633.0402:38:494401:18:4700:02:4400:01:14
41 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:58:135900:12:238602:27:0632.6302:39:294301:18:4400:01:1400:01:28
42 3098ÓSCAR ABIZANDA ZUHEROSCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM03:59:0111700:13:214402:21:0334.0302:34:2411201:24:3700:02:5900:01:19
43 3841JORDI MIRANDA ALFRANCAOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:59:246000:12:239602:28:0532.4102:40:284801:18:5600:02:0100:01:06
44 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:164600:12:116402:24:5133.1402:37:029001:23:1400:01:4300:01:03
45 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM04:00:3518800:14:2715602:35:2630.8802:49:53501:10:4200:03:3300:01:30
46 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:00:372100:11:339402:27:5332.4602:39:267001:21:1100:00:5600:01:40
47 8031HECTOR ESTEBANEZ SAENZCLUB TRIATLON TRITONES RIABM04:00:455100:12:167602:26:1332.8302:38:298001:22:1600:02:1000:01:27
48 809ORIOL PADROS VERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:01:126400:12:266802:25:0933.0702:37:359901:23:3700:01:0600:01:43
49 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:01:137600:12:377902:26:2932.7702:39:067801:22:0700:01:0000:02:34
50 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM04:01:587500:12:3610202:28:3132.3202:41:076801:20:5100:01:3300:02:20
51 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:03:4811200:13:127002:25:1633.0402:38:2811901:25:2000:01:4000:01:12
52 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM04:04:01600:10:387702:26:1832.8102:36:5613401:27:0500:01:1500:01:24
53 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM04:04:4422800:15:1911802:31:0931.7602:46:283901:18:1600:02:3100:01:45
54 8032NACHO BEZARES GAZTAÑAGACLUB TRIATLON TRITONES RIABM04:04:458500:12:478102:26:5032.6902:39:3711701:25:0800:02:4400:02:02
55 1144MARTI GRACIA LLAURADOCCT SALOU COSTA DAURADAABM04:05:137700:12:3713702:33:0931.3402:45:465401:19:2700:01:5400:01:11
56 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM04:05:1621300:15:0613102:32:2031.5102:47:263401:17:5000:04:1200:02:44
57 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM04:05:1816500:14:112102:17:2434.9302:31:3519301:33:4300:02:3100:01:52
58 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM04:05:507300:12:3410802:29:4032.0702:42:149801:23:3600:02:1800:00:56
59 1141JULIA BERNABE FELIUTGCBINNABM04:06:263900:12:049702:28:0732.4102:40:1112701:26:1500:01:5300:01:33
60 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM04:08:277100:12:3112102:31:2731.6902:43:5811001:24:2900:01:4900:01:38
61 1556DAVID GERARD WALSHINDEPENDIENTEABM04:09:165700:12:227402:25:5432.9002:38:1617301:31:0000:01:2900:01:34
62 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:09:4713700:13:4511102:29:5232.0302:43:3712501:26:1000:01:5200:01:01
63 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:09:5510100:13:0313502:33:0531.3602:46:0810101:23:4700:03:1500:02:00
64 1115OLIVER MORGADE TOLEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:10:5212000:13:2610402:28:3332.3102:41:5914801:28:5300:03:3500:02:17
65 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM04:11:098400:12:4612002:31:1931.7202:44:0513301:27:0400:02:0000:01:13
66 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM04:11:1510700:13:099302:27:5332.4602:41:0216401:30:1300:01:4400:01:02
67 8027ALVARO JIMENEZ MUÑOZC.T. ARABI-YECLAABM04:11:306100:12:2310102:28:2532.3402:40:4817101:30:4200:01:1000:02:37
68 7006ADRIA CARRERAS CALLOLLLICENCIA DE DIAABM04:12:569000:12:558902:27:3532.5202:40:3018201:32:2600:03:3200:02:18
69 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:14:487400:12:3410502:28:3632.3002:41:1019101:33:3800:01:2000:01:42
70 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM04:15:1912200:13:2810302:28:3232.3202:42:0018701:33:1900:02:3500:02:04
71 695SERGI CUNILL SERRA C.E.T. DISTANCEABM04:16:1420400:14:4911702:30:4831.8302:45:3717001:30:3700:02:4200:01:46
72 2838JAVIER RUIZ SALVADORTRIATHELITEABM04:16:155000:12:1518902:40:5629.8302:53:118501:23:0400:02:1800:02:03
73 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:16:2613800:13:4810902:29:4132.0702:43:2918501:32:5700:01:1300:01:17
74 5426BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM04:18:04400:10:3412802:32:0731.5502:42:4120401:35:2300:02:2000:01:36
75 3754GABRIEL SALAS CUCARULLC.N. CATALUNYAABM04:18:088000:12:4312402:31:4031.6502:44:2319401:33:4500:02:5500:01:39
76 8002CESAR BARRABES REBOLLOINDEPENDIENTEABM04:18:1913400:13:4117202:38:2430.3002:52:0512601:26:1400:04:3400:01:44
77 7012MARC ABELENDA SERRAMITJANLLICENCIA DE DIAABM04:20:413800:12:0424502:51:5027.9303:03:542401:16:4700:04:0000:02:33
78 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM04:21:1323800:15:2719802:42:1129.6002:57:389701:23:3500:02:4100:01:25
79 6252AGUSTI CASTILLO CAÑIZWE RUN TEAMABM04:23:2920600:14:5821902:45:2329.0203:00:218801:23:0800:03:2800:02:26
80 7007AXEL FONT ILLESCASLLICENCIA DE DIAABM04:23:3627100:16:3619202:41:1129.7802:57:4712301:25:4900:03:5600:01:49
81 8022MARCOS PALOMERO HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABM04:23:4618000:14:1921302:44:4229.1402:59:0111401:24:4500:03:5500:01:48
82 7015MAX CASTRO MOLINALLICENCIA DE DIAABM04:24:0125000:15:4716902:38:0430.3702:53:5116301:30:1000:04:1500:01:31
83 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM04:24:1211400:13:1416602:37:2830.4802:50:4218901:33:3000:02:1600:02:03
84 7016ABEL TRIOLA PUIGDEMONTLLICENCIA DE DIAABM04:24:1320200:14:4322902:48:1128.5403:02:547101:21:1900:02:1200:01:48
85 7008ERNESTO PERAZA GILARDONILLICENCIA DE DIAABM04:24:3117100:14:1722302:46:0328.9103:00:2010701:24:1100:02:4400:01:48
86 1531GERARD GIMÉNEZ SAN ANDRÉSCLUB PROAMABM04:26:4517500:14:1719102:41:0929.7902:55:2617701:31:1900:04:2000:04:48
87 1153DIEGO PRECIADO BORREGUEROTGCBINNABM04:26:5311900:13:2312702:32:0331.5702:45:2625601:41:2700:02:2700:01:12
88 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM04:27:1831000:19:0318502:40:3129.9002:59:3413901:27:4400:02:4900:01:41
89 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM04:30:3124400:15:3622702:48:0728.5503:03:4313001:26:4800:02:3500:01:06
90 3200IVAN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM04:30:3115200:14:0018102:39:4430.0502:53:4421401:36:4700:03:1200:03:00
91 1372ANTONI FERNANDEZ MASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM04:30:3518300:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 7022JOAN MARC GRUART BIGASLLICENCIA DE DIAABM04:31:3017600:14:1823502:49:1728.3503:03:3514001:27:5500:03:2200:04:50
93 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:32:0818200:14:2116502:37:2530.4902:51:4624801:40:2200:04:0800:01:25
94 1163ALEIX FERNANDEZ CORTESTGCBINNABM04:32:45500:10:3513802:33:2631.2802:44:0128501:48:4400:01:5400:01:48
95 5147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRC.T. LA POBLAABM04:32:5518400:14:2414902:34:3331.0602:48:5726801:43:5800:02:0100:01:44
96 6079JOSE ANTONIO MATEO GUERRECLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:35:1525500:16:0019402:41:3229.7202:57:3222601:37:4300:02:4200:01:18
97 1546ALEJANDRO REBELLON TORRAINDEPENDIENTEABM04:36:3228800:17:1419302:41:1329.7702:58:2723001:38:0500:03:3800:02:58
98 1215CARLES VELASCO PERARNAUINDEPENDIENTEABM04:37:1826500:16:1124102:51:1628.0303:07:2715601:29:5100:04:0800:03:56
99 1560CARLOS FAJARDO GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM04:39:2227400:16:3925002:52:4727.7803:09:2615701:29:5600:04:1200:02:50
100 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO BANYOLESABM04:39:3115300:14:0126502:56:3127.1903:10:3214901:28:5900:03:5000:03:06
101 1178JUAN JOSE RIERA DOMINGUEZC.N. MATAROABM04:39:4117400:14:1715502:35:1930.9002:49:3629001:50:0500:01:2800:02:05
102 7004POL SANSLLICENCIA DE DIAABM04:40:3722500:15:1722202:45:5928.9203:01:1624101:39:2100:05:3200:03:51
103 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:41:002800:11:4214502:34:1731.1102:45:5930001:55:0100:02:4900:02:39
104 5075ADRIAN TUNG LUCLUB PROAMABM04:41:5624500:15:3625902:55:4727.3103:11:2316801:30:3300:03:4500:01:44
105 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM04:42:2726900:16:3524602:51:5427.9203:08:2919701:33:5800:02:3900:02:17
106 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM04:43:178100:12:4421202:44:3529.1602:57:1927701:45:5800:04:0500:03:37
107 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM04:44:1220700:15:0023202:48:4428.4503:03:4424901:40:2800:02:4900:01:35
108 3756RAUL BUIL VALENZUELAC.N. CATALUNYAABM04:44:4629600:17:4821802:45:2329.0203:03:1125701:41:3500:03:4100:01:29
109 7003JOAN MIRALLES CALCAGNOLLICENCIA DE DIAABM04:45:3816700:14:1322602:47:2428.6703:01:3726901:44:0100:06:4000:04:09
110 5691ALBERTO GARZON BARREROC.T. LA POBLAABM04:53:0024700:15:3923702:50:0728.2203:05:4627901:47:1400:03:5500:02:16
111 8007OSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM04:56:0418700:14:2527102:58:0226.9603:12:2726701:43:3700:04:1600:01:47
112 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM04:57:2428000:16:5331303:21:0823.8603:38:015301:19:2300:10:2900:02:38
113 1535MIGUEL ÁNGEL MORENO MARITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM04:58:0430700:18:5625202:53:1327.7103:12:0927601:45:5500:03:5400:02:55
114 7010BOULINGUEZ THOMASLLICENCIA DE DIAABM05:01:4126600:16:2126602:56:5227.1403:13:1328401:48:2800:04:0800:03:16
115 7018HUGO MARSANS FERRERLLICENCIA DE DIAABM05:07:5826400:16:1130303:09:3825.3103:25:4926001:42:0900:07:0800:04:20
116 8010JUAN PABLO DOMINGUEZ VENTLLICENCIA DE DIAABM05:10:5127800:16:4729903:08:0925.5103:24:5627501:45:5500:05:0900:04:37
117 7013IVÁN HUGO GUTIÉRREZ ANDRLLICENCIA DE DIAABM05:12:1125200:15:5729103:04:5325.9603:20:5029501:51:2100:05:2000:03:14
118 8012FREDI RIBAS MIJALOFFLLICENCIA DE DIAABM05:12:1828100:16:5427202:58:1126.9403:15:0530301:57:1300:04:0400:05:39
119 3818JOAN MARC RAMON CORDEROITRIATLETES SOLIDARISABM05:14:3118900:14:2727402:58:2926.8903:12:5630802:01:3500:04:4600:02:34
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF04:02:352700:11:418202:26:5232.6802:38:3310401:24:0200:01:3900:01:01
2 3695SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESABF04:09:5013300:13:4112902:32:1631.5202:45:5710201:23:5300:02:0400:02:01
3 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:19:513700:11:5914602:34:2431.0902:46:2318801:33:2800:01:0400:01:08
4 6156ANDREA HOM DIAZTRIATHELITEABF04:25:3523100:15:2120302:43:1229.4102:58:3313201:27:0200:01:5000:01:45
5 5099LAIA FOVED JOHEC.N. CATALUNYAABF04:26:0922100:15:1522002:45:2829.0103:00:4312001:25:2600:02:5000:01:19
6 1568NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF04:26:4726200:16:0920702:44:2229.2003:00:3112801:26:1600:02:1000:01:28
7 1119ANDREA SOLDEVILA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF04:32:4019900:14:3915802:35:3230.8602:50:1126101:42:2900:02:3400:01:53
8 2021SANDRA CASELLAS ROMEROTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABF04:32:4515500:14:0618402:40:2429.9302:54:3023301:38:1500:04:0000:01:49
9 6258ALIZÉE KERVEVANCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF04:34:0213600:13:4420202:42:5329.4702:56:3722201:37:2500:01:3800:01:31
10 1131ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF04:35:2010500:13:0724702:52:1027.8803:05:1716201:30:0300:03:4100:02:01
11 3959ANNABEL NAVIO ROBLESTGCBINNABF04:45:131800:11:2925302:53:2527.6803:04:5424701:40:1900:03:3500:01:35
12 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF04:45:1516900:14:1525102:52:5427.7603:07:0923101:38:0600:02:1500:02:25
13 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO L´HOSPITALETABF04:45:5420500:14:5224902:52:4227.7903:07:3423401:38:2000:02:3900:03:03
14 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOC.E. RAYOTEAMABF04:53:1821900:15:1329203:05:3025.8803:20:4318301:32:3500:04:1000:02:14
15 1567ESTHER VIDAL PAJAREST3 TEAMABF04:53:4226300:16:1123402:49:1528.3603:05:2628201:48:1600:02:1800:01:54
16 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF05:03:2319400:14:3528003:01:1226.4903:15:4728001:47:3600:02:0300:03:20
17 8009LAIA MONTOLIU MONTESLLICENCIA DE DIAABF05:12:2627200:16:3728303:01:3426.4403:18:1129901:54:1500:04:0400:02:44
18 8021MARINA GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABF05:19:5826000:16:0430803:13:5924.7403:30:0328901:49:5500:04:1000:03:13
19 1333ELIZABETH CABELLO GILC.E. RAYOTEAMABF05:27:0026100:16:0931203:19:3524.0503:35:4429201:51:1600:04:3600:02:33
20 7011ELSA MADRIGAL CANOCLUB TRIATLO TARRAGONAABF05:43:3329000:17:2231403:24:4723.4403:42:0930602:01:2400:04:5200:01:54
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M04:48:3521600:15:1125602:54:1427.5503:09:2523901:39:1000:03:1800:02:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35