RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
353 332 320 12 0 1900 80 20 10 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 11:02:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT BUDAI03:33:41
22028DEHEZ AMAURY03:41:44
32830SERGI LASHERAS RABIONET03:46:35

2. - C.E. RAYOTEAM - 11:07:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11588NACHO VILLARRUEL 03:34:10
21036JUST IBAÑEZ BISMARCH03:46:24
3971ALEIX SELLARES GONZALEZ03:46:44

3. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 11:23:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA03:46:19
24594ORIOL ALONSO SERRANO03:47:25
32612ABEL ALMODOVAR MORALES03:49:37

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 11:25:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS03:25:54
21107HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZ03:48:23
31115OLIVER MORGADE TOLEDO04:10:52

5. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 11:25:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER03:40:53
22378JON ANDER URIBARRI ORMAZA03:49:55
32399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET03:54:23

6. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 11:29:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13597JORDAN BELEFFI03:39:24
21084GUILLEM ROJAS MORENO03:39:27
34642SERGI MARZO VENTURA04:10:30

7. - TGCBINN - 11:35:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSE SANTOS GARCES03:42:58
22828XEVI GALLART GARANGOU03:48:33
31161IZAN BAÑOS MARCOS04:04:01

8. - C.N. MATARO - 11:43:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13027ENRIQUE BARAJAS OJEDA03:45:24
24690ORIOL GILI RICO03:51:04
35393ALBERT JULIÀ MINAYA04:07:06

9. - C.E. KATOA BARCELONA - 11:45:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12497VICTOR HERNANDEZ ROMERO03:49:31
23191EDU MASSO GRABULOSA03:55:58
33130MARC CANET04:00:16

10. - T3 TEAM - 11:49:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13364MIGUEL BARRERO DURAN03:55:48
21395FERNANDO GARROCHO ORELLANA03:55:58
34405OSCAR BARTOLOME LAFUENTE03:57:28

11. - CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA - 11:52:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
18030BORJA LANGARICA GINES03:46:31
28031HECTOR ESTEBANEZ SAENZ04:00:45
38032NACHO BEZARES GAZTAÑAGA04:04:45

12. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 11:54:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA03:52:35
23657JORDI CHECA TRABAL04:00:37
32518JACOB SANCHEZ PAREJA04:01:13

13. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 11:56:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439MARC MOLINA ROIG03:57:36
2892MARC TERRATS AMAT03:58:12
3883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍAZ04:00:34

14. - CLUB VO2 TEAM - 11:59:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14917POL BADIA CASALS03:46:26
21651MARC CLOTET LLONCH04:06:02
3403XAVIER MONTESINOS CASTELLAR04:06:42

15. - AT C. R3 RIPOLLET TRIATLO - 12:02:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1907ALBERT DAUSÀ RODRÍGUEZ03:43:55
23016ORIOL MARTINEZ BAQUERO03:50:27
36188LLUÍS ARMENGOL DULCET04:28:02

16. - TEAM TRIRELAY - 12:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ03:56:29
25225MARC SOLER BLASCO04:01:54
34270KEVIN GRIETEN04:05:18

17. - TRI+9 EL MASNOU - 12:05:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11343POL VIZUETE SANDOVAL03:55:57
22183GERMAN GARROTE BORRULL04:00:21
3817ORIOL GOMEZ PARE04:09:10

18. - PRAT TRIATLO 1994 - 12:21:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11021OSCAR MARTINEZ CASTRO03:49:03
22907CARLOS LUIS PERELLO04:11:15
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO04:21:05

19. - TRIATLO L´HOSPITALET - 12:32:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15011JOSEP CANTOS 04:01:58
22846ANDRES JIMENEZ PEÑA04:04:33
31248DANIEL CRUZ MENCIA04:26:02

20. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 12:34:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14678POL SENABRE SUÑER03:47:29
2332SERGI MARTINEZ MERODIO03:58:13
36000IÑAKI CUSCO04:49:16

21. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 12:39:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ03:46:58
22344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON04:09:47
35394BORJA HIDALGO TOCA04:42:27

22. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 12:39:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12375JOEL FARRA CALVET03:54:42
24893VICTOR ROYO CALAVERA03:57:26
31184JOAN NAVARRO MATEUS04:47:50

23. - CLUB NATACIO CALDES - 12:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14218JORDI TORREJON GONZALEZ04:01:55
22727NOEL FORNE VALENCIA04:15:09
33031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZ04:23:44

24. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 12:43:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15268RENAUD DUVERGER ROS04:05:50
22420JOAN CARO PRADOS04:15:57
3740AARON CARRASCO ÁLVAREZ04:21:13

25. - FLOR DE TRIATLO - 12:44:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14713AITOR NOVEILLO OTON03:55:50
21493JOAN ALARCON VILA04:10:46
32658JOSE RAMON MOTA MORENO04:38:04

26. - C.N. CATALUNYA - 12:51:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15640JOSEP BOATELLA BRAVO03:48:32
23754GABRIEL SALAS CUCARULL04:18:08
33756RAUL BUIL VALENZUELA04:44:46

27. - CLUB PROAM - 13:01:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13828XAVI VIVES VILA03:53:16
21531GERARD GIMÉNEZ SAN ANDRÉS04:26:45
35075ADRIAN TUNG LU04:41:56

28. - CLUB NATACIO BANYOLES - 13:04:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13443NIL TORRENTA ROURA04:05:29
21376ANGEL BUSQUETS PORT04:19:30
32338MIQUEL BATLLE DILME04:39:31

29. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 13:06:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14810ISRAEL MARFIL FLORES04:00:59
21372ANTONI FERNANDEZ MAS04:30:35
31366JOAQUIM DE CIURANA GAY04:35:20

30. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 13:17:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTINEZ 04:08:27
22747TONI VALBUENA MUÑOZ04:33:46
33878SANTIAGO RIERA GOMEZ04:35:11

31. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 13:24:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1368MIQUEL MORALES ROLDAN04:04:39
22447GREGORY FIERENS04:23:34
32738JORDI SUNYER PUJOL04:56:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35