RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
306 273 268 5 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM01:05:48300:15:44100:41:3734.6000:57:21200:08:2700:00:2700:00:22
2 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:06200:15:43200:41:4134.5500:57:24500:08:4200:00:2400:00:24
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:07:02100:15:431700:42:5533.5500:58:38100:08:2400:00:2300:00:24
4 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:15400:15:541500:42:4433.7000:58:38400:08:3700:00:2400:00:23
5 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:07:24600:15:561600:42:4633.6700:58:42600:08:4200:00:2900:00:26
6 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:07:30700:16:011400:42:4433.7000:58:45800:08:4500:00:2300:00:29
7 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:56500:15:562300:43:2533.1700:59:21300:08:3500:00:3600:00:23
8 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSAJNM01:08:082400:17:05400:42:1634.0700:59:211100:08:4700:00:2300:00:22
9 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM01:08:111200:16:50800:42:3433.8300:59:241000:08:4700:00:2700:00:27
10 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:08:131400:16:501200:42:3933.7600:59:29700:08:4400:00:2800:00:28
11 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M01:08:191100:16:49700:42:3033.8800:59:191600:09:0000:00:2500:00:25
12 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:351300:16:501300:42:4233.7200:59:321700:09:0300:00:2700:00:30
13 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:08:421700:16:521000:42:3633.8000:59:283100:09:1400:00:2600:00:28
14 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M01:08:49900:16:251800:43:0333.4500:59:283800:09:2100:00:2700:00:29
15 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:09:244800:17:49500:42:2333.9801:00:122800:09:1200:00:4300:00:32
16 2922JOSEP BADIA CALDERONINDEPENDIENTEABM01:09:284100:17:351100:42:3833.7801:00:133200:09:1500:00:3100:00:33
17 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:374500:17:37600:42:2933.9001:00:064300:09:3100:00:2600:00:27
18 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:09:404000:17:35900:42:3433.8301:00:094600:09:3100:00:3400:00:29
19 4923GERARD BARTRINA SOLÀNAN OLIVERAS TEAMABM01:09:443200:17:192000:43:0933.3701:00:283300:09:1600:01:0000:00:47
20 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:09:516000:18:01300:42:1034.1501:00:115600:09:4000:00:2900:00:30
21 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:10:021900:16:543500:44:1632.5301:01:101200:08:5200:00:0000:00:27
22 8018ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:10:062000:16:563300:44:1232.5801:01:081400:08:5800:00:3100:00:29
23 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:10:082600:17:063000:44:0332.6901:01:091500:08:5900:00:2600:00:25
24 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:201000:16:483800:44:2432.4301:01:122500:09:0800:00:3000:00:29
25 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:10:221500:16:513400:44:1532.5401:01:063400:09:1600:00:2600:00:23
26 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:10:261800:16:534400:44:3032.3601:01:231900:09:0300:00:2700:00:29
27 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:10:283800:17:282800:43:5232.8301:01:202400:09:0800:00:2800:00:26
28 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:10:343000:17:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
29 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:372700:17:073700:44:2232.4601:01:292300:09:0800:00:2700:00:31
30 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:383700:17:223200:44:0832.6301:01:302600:09:0800:00:3400:00:31
31 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:10:423300:17:202900:44:0132.7101:01:213700:09:2100:00:2500:00:25
32 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:10:427600:18:112200:43:2133.2201:01:322700:09:1000:00:3500:00:32
33 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:10:496800:18:052100:43:1033.3601:01:155100:09:3400:00:2700:00:25
34 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:10:545900:18:001900:43:0833.3801:01:086500:09:4600:00:3100:00:27
35 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:017300:18:082500:43:2833.1301:01:364000:09:2500:00:4000:00:34
36 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:11:043400:17:213600:44:1832.5101:01:394100:09:2500:00:3300:00:33
37 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:11:125000:17:532700:43:3533.0401:01:286200:09:4400:00:2800:00:28
38 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:167400:18:092400:43:2633.1501:01:355900:09:4100:00:3000:00:34
39 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:11:236200:18:012600:43:3233.0801:01:337100:09:5000:00:4300:00:30
40 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:11:355800:17:594500:44:3132.3501:02:302100:09:0500:00:3300:00:29
41 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:11:363600:17:225500:45:0731.9201:02:292200:09:0700:00:2800:00:30
42 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM01:11:535100:17:544200:44:2732.4001:02:214700:09:3200:00:2800:00:25
43 8017ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:11:542100:17:003100:44:0832.6301:01:0813600:10:4600:00:2600:00:28
44 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:12:055300:17:564900:44:4232.2101:02:384200:09:2700:00:2900:00:35
45 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M01:12:063900:17:295400:45:0631.9301:02:354500:09:3100:00:2900:00:31
46 4857ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:12:096400:18:034100:44:2632.4101:02:295800:09:4000:00:3900:00:31
47 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLOJNM01:12:137500:18:104300:44:2732.4001:02:375300:09:3600:00:3000:00:31
48 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:155600:17:574800:44:3832.2601:02:355700:09:4000:00:2900:00:29
49 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:12:177000:18:063900:44:2532.4201:02:316700:09:4600:00:3400:00:27
50 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:12:225200:17:545000:44:4332.2001:02:376300:09:4500:00:3000:00:35
51 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:12:292900:17:104600:44:3632.2901:01:4613300:10:4300:00:2400:00:36
52 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:12:356900:18:064000:44:2532.4201:02:319000:10:0400:00:2900:00:27
53 4921MARC VELLETRANI GONZALEZNAN OLIVERAS TEAMABM01:12:392800:17:078200:46:2830.9901:03:352000:09:0400:00:4000:00:31
54 4922PAU REIG COMAJUANNAN OLIVERAS TEAMABM01:12:39800:16:1710100:47:2630.3601:03:431300:08:5600:00:4600:00:37
55 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:12:433100:17:197500:46:0531.2501:03:243600:09:1900:00:2900:00:24
56 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:552300:17:038500:46:3430.9201:03:373500:09:1800:00:2800:00:34
57 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:13:017900:18:135600:45:0931.8901:03:225500:09:3900:00:2400:00:24
58 4625DANIEL FIERREZ TINOCOC.N. TERRASSAABM01:13:074700:17:437400:46:0131.2901:03:443900:09:2300:00:5000:00:39
59 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:13:095500:17:576300:45:3931.5401:03:364900:09:3300:00:2900:00:31
60 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:13:136300:18:026100:45:3731.5701:03:395000:09:3400:00:4100:00:34
61 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:13:368600:18:345200:45:0131.9901:03:358700:10:0100:00:3600:00:27
62 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:388100:18:175700:45:1031.8801:03:2710200:10:1100:00:2800:00:27
63 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:426100:18:016400:45:4131.5201:03:428600:10:0000:00:3100:00:34
64 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:13:442500:17:0610500:47:3530.2601:04:411800:09:0300:00:3400:00:30
65 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:13:4610600:19:004700:44:3832.2601:03:389500:10:0800:00:2800:00:33
66 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:13:461600:16:519800:47:1830.4401:04:095400:09:3700:00:3300:00:41
67 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:13:554900:17:509000:46:5330.7101:04:432900:09:1200:00:3500:00:31
68 1259RUBEN MOLINA RUIZC.N. TERRASSAABM01:13:5611700:19:126000:45:3031.6501:04:423000:09:1400:00:2400:00:35
69 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:13:564300:17:367600:46:0931.2001:03:4510300:10:1100:00:5100:00:43
70 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:114400:17:379300:47:0330.6101:04:404400:09:3100:00:3100:00:30
71 4892SERGIO RUIZ SANCHEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDASUB23M01:14:149100:18:437200:45:5831.3301:04:414800:09:3300:00:3200:00:33
72 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:164600:17:418900:46:5130.7401:04:326100:09:4400:00:3100:00:27
73 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:207800:18:127900:46:2531.0201:04:376000:09:4300:00:3200:00:30
74 4903EDUARD PORTAL I LAFUENTEINDEPENDIENTECDM01:14:2111200:19:085900:45:2731.6801:04:356400:09:4600:00:4200:00:29
75 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:14:246700:18:058300:46:3230.9501:04:376800:09:4700:00:3300:00:29
76 229MANEL LOPEZ SAMPIETROSBR OPEN TEAMV1M01:14:3310700:19:016200:45:3831.5601:04:397600:09:5400:00:2900:00:30
77 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:3610500:18:596600:45:4531.4801:04:447300:09:5200:00:2700:00:30
78 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M01:14:367200:18:078400:46:3330.9301:04:407900:09:5600:00:5400:00:28
79 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:14:389900:18:506800:45:5031.4201:04:408100:09:5800:00:3700:00:29
80 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSAV1M01:14:4710000:18:507000:45:5731.3401:04:478500:10:0000:00:3600:00:34
81 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:14:538500:18:317700:46:1331.1601:04:449800:10:0900:00:2900:00:36
82 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:175700:17:589900:47:2130.4101:05:198200:09:5800:00:3100:00:31
83 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:15:208700:18:348700:46:4230.8401:05:169100:10:0400:00:2900:00:33
84 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:15:269700:18:496700:45:4931.4301:04:3813900:10:4800:00:3100:00:28
85 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:2913400:19:287100:45:5731.3401:05:258900:10:0400:00:5200:00:35
86 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUTRIDIRV1M01:15:3210200:18:578100:46:2531.0201:05:229900:10:1000:00:4100:00:31
87 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:15:359500:18:486900:45:5231.4001:04:4014600:10:5500:00:2500:00:34
88 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:15:417700:18:129500:47:0630.5701:05:1811400:10:2300:00:2600:00:32
89 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:15:412200:17:0313700:49:5128.8901:06:54900:08:4700:00:3800:00:42
90 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:15:4312000:19:167300:45:5931.3201:05:1512300:10:2800:00:3400:00:30
91 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:15:588800:18:359700:47:1030.5301:05:4510600:10:1300:00:3200:00:30
92 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:16:0514500:19:465100:44:5932.0101:04:4517200:11:2000:00:2700:00:36
93 7011GERARD DANÉS PIBERNATLLICENCIA DE DIAABM01:16:0711800:19:159200:47:0030.6401:06:157400:09:5200:00:4700:00:33
94 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:0915300:20:025800:45:1831.7901:05:2014000:10:4900:00:2900:00:32
95 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:16:138400:18:3110800:47:4430.1701:06:158300:09:5800:00:2500:00:33
96 7016YAN GUANTERLLICENCIA DE DIAT2M01:16:1715500:20:045300:45:0631.9301:05:1015800:11:0700:00:3500:00:34
97 7013JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:16:199400:18:479600:47:0630.5701:05:5312200:10:2600:01:1400:01:01
98 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:16:2410100:18:5410000:47:2530.3701:06:199400:10:0500:00:4000:00:35
99 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:16:3113600:19:298600:46:3830.8801:06:0711800:10:2400:00:3000:00:27
100 8019MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:16:3311900:19:169400:47:0630.5701:06:2210000:10:1100:00:3400:00:37
101 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:16:5912700:19:239100:46:5730.6701:06:2013000:10:3900:00:3900:00:37
102 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:16:599000:18:408800:46:4930.7601:05:2918500:11:3000:00:2900:00:36
103 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:17:2314400:19:4010300:47:2930.3301:07:0910700:10:1400:00:2900:00:29
104 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:17:2411000:19:0511400:48:0729.9301:07:1210400:10:1200:00:4900:00:29
105 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:17:2713800:19:3310400:47:3530.2601:07:0811200:10:1900:00:3100:00:26
106 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:17:3511300:19:0811100:47:5530.0501:07:0312700:10:3200:00:2500:00:25
107 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:17:4212200:19:1911000:47:5430.0601:07:1312400:10:2900:00:3700:00:33
108 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:455400:17:5613200:49:4428.9501:07:409200:10:0500:00:3300:00:28
109 4377ALEJANDRO SANZ MARTINCLUB VO2 TEAMABM01:17:4610300:18:5811500:48:2429.7501:07:2211700:10:2400:00:3800:00:38
110 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:17:5212800:19:2410900:47:5130.0901:07:1512800:10:3700:00:3800:00:32
111 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:5214800:19:5610700:47:4330.1801:07:3910500:10:1300:00:3100:00:30
112 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:17:548200:18:1813300:49:4628.9401:08:047000:09:5000:00:5100:00:34
113 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:17:5412900:19:2411600:48:2529.7401:07:499300:10:0500:00:3300:00:31
114 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:17:599300:18:4712500:49:1229.2701:07:598400:10:0000:00:3100:00:29
115 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:18:049200:18:4412900:49:3229.0701:08:166900:09:4800:00:3400:00:43
116 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:18:3613500:19:2811900:48:4429.5501:08:1211600:10:2400:00:4400:00:37
117 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:18:5613900:19:3412200:48:5729.4201:08:3111900:10:2500:00:4800:00:37
118 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:19:0010400:18:5814100:50:1128.6901:09:097200:09:5100:00:2700:00:29
119 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:19:0013000:19:2613500:49:4828.9201:09:146600:09:4600:00:2900:00:31
120 8001FERRAN BUSQUETS POLLLICENCIA DE DIAABM01:19:0211100:19:0812400:49:0229.3701:08:1014300:10:5200:01:1300:00:57
121 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:19:1117400:20:3611800:48:3429.6501:09:108800:10:0100:00:2800:00:28
122 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:2616400:20:2310200:47:2830.3401:07:5118600:11:3500:00:3400:00:33
123 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:19:299600:18:4914600:50:2528.5601:09:1410800:10:1500:00:2700:00:32
124 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:19:318300:18:2216100:51:1228.1301:09:348000:09:5700:00:3300:00:35
125 4153EDUARD CAPDEVILA GUINARTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:3814100:19:3512100:48:4829.5101:08:2316700:11:1500:00:4100:00:49
126 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:19:4715900:20:0911300:47:5730.0301:08:0619000:11:4100:00:5100:00:52
127 7009MOHAMED KAMOUCHLLICENCIA DE DIAABM01:19:583500:17:2118100:52:2227.5001:09:4310900:10:1500:00:4500:00:53
128 8021JOSE PUERTA LUNA LLICENCIA DE DIAV1M01:20:006500:18:0417300:52:0027.6901:10:047800:09:5600:02:0500:00:46
129 4391PERE MUSSOLL ARTIGASTRICBM-CALELLAABM01:20:1714200:19:3613800:50:0028.8001:09:3613100:10:4100:01:1400:00:42
130 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M01:20:2712500:19:2015900:50:5828.2501:10:189600:10:0900:00:4400:00:38
131 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:20:2812300:19:2013400:49:4728.9301:09:0717500:11:2100:00:2700:00:35
132 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:3614600:19:5112800:49:3029.0901:09:2116900:11:1500:00:3500:00:33
133 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESCDM01:20:3912400:19:2015400:50:4128.4101:10:0112900:10:3800:00:4100:00:43
134 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:20:4114300:19:3813000:49:3629.0301:09:1418000:11:2700:00:4600:00:32
135 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:4221600:21:407800:46:2431.0301:08:0422700:12:3800:00:3800:00:50
136 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:20:4314900:19:5714200:50:1428.6701:10:1112600:10:3200:01:0100:00:51
137 7002XEVI BRANGOLÍ VAQUERIZOLLICENCIA DE DIAABM01:20:5411500:19:1014700:50:2928.5201:09:3916800:11:1500:01:2200:00:54
138 7003MARC RUBIROLA VILALLICENCIA DE DIACDM01:21:0310900:19:0314300:50:1628.6501:09:1919400:11:4400:00:5000:00:35
139 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:21:1818700:20:4712600:49:2429.1501:10:1115700:11:0700:00:5600:00:51
140 4908JOEL GARCIA MACHADOINDEPENDIENTEABM01:21:2121200:21:3712000:48:4729.5201:10:2414800:10:5700:00:3600:00:49
141 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:21:3111600:19:1114800:50:2928.5201:09:4020200:11:5100:00:3800:00:54
142 4772NIL ROIG AGEAINDEPENDIENTECDM01:21:3212600:19:2217800:52:1427.5701:11:367700:09:5600:00:3600:00:39
143 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:21:4912100:19:1717500:52:0727.6301:11:2412000:10:2500:00:3500:00:34
144 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:22:0019800:21:0212300:49:0229.3701:10:0420600:11:5600:00:3700:00:31
145 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:22:0817200:20:3515300:50:3828.4401:11:1314700:10:5500:00:4000:00:39
146 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:22:0915000:19:5816500:51:2528.0101:11:2313700:10:4600:00:3300:00:36
147 7004VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:22:2421300:21:3813100:49:4128.9801:11:1915300:11:0500:00:5100:00:43
148 2754GUILLERMO ORTIN MORENOTRICBM-CALELLAV1M01:22:2815600:20:0616200:51:2228.0301:11:2814900:11:0000:00:5200:00:51
149 8012CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:22:3116000:20:1316600:51:2628.0001:11:3914400:10:5200:00:5900:00:42
150 7014ARNAU SACOT BISBELLICENCIA DE DIAABM01:23:0020900:21:3115600:50:4828.3501:12:1913200:10:4100:01:0600:00:46
151 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:23:0521100:21:3515500:50:4528.3701:12:2013400:10:4500:00:3300:00:41
152 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:0718600:20:4615700:50:5228.3101:11:3818400:11:2900:01:2500:00:57
153 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:23:1214700:19:5318400:52:3327.4001:12:2613500:10:4600:00:4600:00:41
154 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:23:1916300:20:1917200:51:5627.7301:12:1515100:11:0400:00:4000:00:38
155 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:23:2315200:20:0017700:52:1327.5801:12:1316400:11:1000:00:2800:00:35
156 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M01:23:2620200:21:1714500:50:2328.5801:11:4019800:11:4600:00:3900:00:33
157 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:23:2919500:20:5814000:50:0828.7201:11:0621700:12:2300:00:4700:00:36
158 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:23:3116800:20:3416700:51:2927.9701:12:0318300:11:2800:00:3200:00:34
159 4901JOSEP MIQUEL DE LA HOZ GUSBR OPEN TEAMABM01:23:4121400:21:3915200:50:3528.4701:12:1418100:11:2700:00:4400:00:39
160 4491MARC ZNAIDA GONZALEZGAVA TRIATLOJNM01:23:4317800:20:4017000:51:3827.8901:12:1817900:11:2500:00:4800:00:39
161 8011ABEL ZNAIDA LLICENCIA DE DIAV1M01:23:4716100:20:1718000:52:2227.5001:12:3915900:11:0800:01:2900:01:07
162 928JOAN DOMENECH COLOMERCLUB NATACIO OLOTV3M01:23:4820100:21:1314400:50:1628.6501:11:2921300:12:1900:00:3600:00:50
163 4837ENRIC BATET XAUSC.A. IGUALADACDM01:23:5716700:20:3317100:51:4227.8501:12:1519100:11:4200:00:4900:00:38
164 4889JORDI COSTA ROMEROCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:1822400:22:1013600:49:4828.9201:11:5821500:12:2000:00:3400:00:32
165 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M01:24:5517500:20:3618700:53:1327.0601:13:4915600:11:0600:01:0400:00:57
166 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:25:0322100:21:5916300:51:2428.0201:13:2318900:11:4000:00:4100:00:37
167 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:25:1623200:22:4012700:49:2729.1201:12:0724400:13:0900:00:5000:00:43
168 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:25:2015100:19:5917900:52:1927.5201:12:1824000:13:0200:00:3500:00:43
169 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:25:2421700:21:4117400:52:0027.6901:13:4119300:11:4300:00:3200:00:38
170 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:25:3215700:20:0719100:53:3626.8701:13:4320100:11:4900:00:3300:00:39
171 8013NIDAL ABBASSI EL MOUSSAQULLICENCIA DE DIACDM01:25:4217600:20:3818900:53:1827.0201:13:5619700:11:4600:01:0700:00:52
172 8015ALEJANDRO GIL BAYOLLICENCIA DE DIAABM01:25:4217700:20:3818800:53:1827.0201:13:5619600:11:4600:01:0600:00:55
173 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:25:5616600:20:3019300:53:4926.7601:14:1918700:11:3700:01:1600:01:12
174 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:26:0319900:21:0619000:53:1827.0201:14:2418800:11:3900:00:4500:00:54
175 8010JORDI COMI LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0915400:20:0319700:54:4526.3001:14:4817400:11:2100:01:2300:01:14
176 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:26:2822700:22:1217600:52:0927.6101:14:2120800:12:0700:00:3100:00:49
177 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:27:148000:18:1623200:58:3424.5901:16:5011500:10:2400:00:2800:00:42
178 4897HUGO CALAMONTE DEL RIOINDEPENDIENTEABM01:27:1516500:20:2520700:55:4525.8301:16:1015500:11:0500:00:5000:00:42
179 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:27:4418300:20:4420300:55:1526.0601:15:5919500:11:4500:00:5900:00:50
180 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:1520400:21:1919800:54:4826.2801:16:0720900:12:0800:01:1400:00:57
181 8005JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:28:2317000:20:3421000:56:0225.7001:16:3619900:11:4700:01:0300:00:49
182 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:28:3717900:20:4120000:55:0326.1601:15:4423300:12:5300:00:5200:00:54
183 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:28:4113200:19:2621300:56:1225.6201:15:3824100:13:0300:00:5100:00:53
184 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:28:4516900:20:3416800:51:3527.9201:12:0926500:16:3600:00:4400:00:42
185 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:28:4615800:20:0818600:53:0727.1101:13:1526200:15:3100:00:4100:00:46
186 7005ALEX BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:28:5516200:20:1820800:56:0025.7101:16:1822600:12:3700:01:0300:00:58
187 7019ÀLEX FELIU SOLÀLLICENCIA DE DIAV1M01:29:0423000:22:3219600:54:2126.4901:16:5321000:12:1100:00:5300:00:46
188 8008ERIC TERUEL CASAJUANALLICENCIA DE DIAABM01:29:1618900:20:4922100:57:1725.1401:18:0616300:11:1000:00:5900:00:52
189 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV3M01:29:1619200:20:5022200:57:1825.1301:18:0816000:11:0800:00:5800:00:52
190 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:29:206600:18:0424501:01:0523.5701:19:0910100:10:1100:00:3200:00:35
191 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:29:2620000:21:0620100:55:0626.1301:16:1224500:13:1400:00:2900:00:31
192 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:29:2720600:21:2421500:56:2025.5601:17:4419200:11:4300:00:5000:00:47
193 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:29:5422000:21:5820600:55:4425.8401:17:4221100:12:1200:01:0300:00:50
194 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:29:5514000:19:3524100:59:3324.1801:19:0813800:10:4700:01:0300:01:02
195 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:29:5620800:21:2620900:56:0125.7101:17:2722000:12:2900:00:3800:00:43
196 7010MARC BOADA BARCELONALLICENCIA DE DIAABM01:29:5710800:19:0224200:59:5024.0701:18:5215200:11:0500:01:3200:02:07
197 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:30:0922300:22:0721200:56:0325.6901:18:1020700:11:5900:00:4700:00:46
198 7006VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAV1M01:30:1322900:22:3120200:55:0626.1301:17:3722500:12:3600:01:1200:00:52
199 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:30:2820700:21:2421600:56:2125.5501:17:4522900:12:4300:00:3500:00:48
200 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:30:4519000:20:5023300:58:3424.5901:19:2417300:11:2100:00:3200:00:31
201 8014PAU COSIALLS GUILLEN LLICENCIA DE DIAABM01:30:5523600:23:1219900:54:5626.2101:18:0823100:12:4700:01:1200:01:10
202 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:31:3921800:21:5422700:57:5724.8501:19:5120000:11:4800:01:1700:00:55
203 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:32:2223100:22:3322000:57:1725.1401:19:5022400:12:3200:00:5600:00:40
204 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:33:5720500:21:1924601:01:1023.5401:22:2918200:11:2800:00:3600:00:38
205 8016JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:34:0924700:24:0821700:57:0125.2601:21:0923800:13:0000:01:0200:00:45
206 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:34:1517100:20:3524901:01:4823.3001:22:2320300:11:5200:00:3400:00:34
207 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:34:2823800:23:2222900:58:0524.7901:21:2723900:13:0100:00:3500:00:59
208 7018GERARD FEIXAS MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:34:3024600:24:0021800:57:1025.1901:21:1024900:13:2000:01:0800:01:28
209 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:36:3325400:24:3523400:58:4224.5301:23:1724600:13:1600:00:3700:00:46
210 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:36:5425000:24:2223800:59:1624.3001:23:3824700:13:1600:00:4700:00:46
211 8004RAMON MASPONS MASLLICENCIA DE DIAABM01:37:2525900:24:5823900:59:2824.2201:24:2623700:12:5900:00:4400:00:45
212 7015DAVID MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:38:0822200:22:0525401:03:1122.7901:25:1623200:12:5200:02:0300:01:26
213 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:39:3325100:24:2524801:01:3123.4101:25:5625200:13:3700:00:4200:00:46
214 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:42:0224900:24:2025201:02:5122.9101:27:1126000:14:5100:01:4800:01:51
215 8020CHRISTIAN ANDRE VIGILLLICENCIA DE DIAV1M01:45:0726200:25:2725801:04:3822.2801:30:0526100:15:0200:01:3600:01:06
216 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:46:1426400:26:1025301:03:0822.8101:29:1826700:16:5600:01:2900:01:25
217 7012NICHOLAS VIENSLLICENCIA DE DIAABM01:47:2226700:26:5025501:04:0822.4501:30:5826400:16:2400:01:2400:01:00
218 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:47:2624000:23:4026201:10:0820.5301:33:4825300:13:3800:01:0000:02:45
219 4736MARC GARRIDO JUANDÓG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:50:5525300:24:3326701:14:0119.4601:38:3421600:12:2100:00:5700:01:38
220 8002IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5726600:26:3626301:10:1520.5001:36:5126300:16:0600:00:5900:01:09


NF 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:18:08000:46:2531.0201:04:33000:00:0000:00:2700:00:28
NF 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:00:00000:16:34000:44:3732.2701:01:11000:00:0000:00:2400:00:27
NF 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:00:00000:18:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:00:00000:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00




NP 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 2195CARLES ORO BEACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M
NP 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM
NP 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M
NP 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSAABM
NP 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 4676JOSE AÑO BAEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M
NP 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM
NP 4803ADRIÀ COLLS TECULTRIFANATICS CLUB ESPORTIUABM
NP 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM
NP 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M
NP 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M
NP 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 7001RUBÉN CROS RIBOTLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7007SALVADOR PUIGLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7017ABEL LOPEZ VIZCAINOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8007BORJA MARCOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8009JULI PEREZ BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35