RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
306 273 268 5 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:067100:18:068000:46:2531.0201:04:315200:09:3500:00:2700:00:26
2 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:14:409800:18:496500:45:4231.5101:04:319700:10:0900:00:2600:00:27
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:15:054200:17:3610600:47:3630.2501:05:127500:09:5300:00:2900:00:31
4 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:18:1413300:19:2811700:48:3029.6901:07:5811000:10:1600:00:3500:00:41
5 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:258900:18:3511200:47:5630.0401:06:3123400:12:5400:00:3100:00:28
6 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:21:2813100:19:2616900:51:3627.9101:11:0212100:10:2600:00:3100:00:32
7 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:21:2817300:20:3615000:50:3528.4701:11:1111100:10:1700:00:4300:00:27
8 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:22:1018200:20:4415100:50:3528.4701:11:1914200:10:5100:00:2400:00:31
9 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:22:2718000:20:4314900:50:3328.4901:11:1616600:11:1100:00:3000:00:28
10 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:5218400:20:4415800:50:5728.2601:11:4116500:11:1100:00:3600:00:39
11 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:23:0521500:21:4013900:50:0828.7201:11:4817000:11:1700:00:2900:01:02
12 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:23:1819100:20:5016400:51:2528.0101:12:1515000:11:0300:00:4100:00:35
13 649ANNA MORALES VILAMAJOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:23:2819400:20:5616000:51:1028.1401:12:0617600:11:2200:00:4000:00:36
14 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:0213700:19:3119400:54:0026.6701:13:3112500:10:3100:00:3800:00:39
15 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:24:1118800:20:4918300:52:3227.4101:13:2114100:10:5000:00:4100:00:32
16 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF01:24:2318500:20:4518200:52:2927.4401:13:1416100:11:0900:00:3500:00:31
17 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:0219700:21:0018500:52:4327.3201:13:4317100:11:1900:00:4300:00:45
18 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:26:0220300:21:1719200:53:4026.8301:14:5715400:11:0500:00:5900:00:41
19 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:27:1619600:21:0020400:55:2425.9901:16:2414500:10:5200:00:4200:00:37
20 3045JASMINA LOPEZ CARMONAC.E. KATOA BARCELONAABF01:27:4519300:20:5420500:55:4125.8601:16:3516200:11:1000:00:3900:00:47
21 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSASUB23F01:28:1411400:19:0923500:58:4524.5101:17:5411300:10:2000:00:5700:00:50
22 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:28:5921000:21:3421100:56:0225.7001:17:3617700:11:2300:00:4300:00:49
23 2449SHEILA CAÑABATE SANCHEZC.N. TERRASSAABF01:29:5223700:23:1919500:54:1426.5501:17:3321400:12:1900:00:4800:00:46
24 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:31:0018100:20:4323100:58:2224.6701:19:0520400:11:5500:00:3300:00:37
25 7008ANA TERRON ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:31:1822600:22:1122400:57:4324.9501:19:5417800:11:2400:01:0100:00:58
26 27ELIA IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:32:0021900:21:5523000:58:0924.7601:20:0420500:11:5600:00:3200:00:34
27 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF01:32:2123900:23:3421400:56:1725.5801:19:5122100:12:3000:00:4700:00:41
28 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF01:32:4123300:22:5522300:57:2025.1201:20:1521900:12:2600:00:4000:00:44
29 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:33:1923500:22:5822600:57:5624.8601:20:5421800:12:2500:00:4100:00:35
30 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:34:2924200:23:5522800:58:0224.8101:21:5722300:12:3200:01:0600:01:04
31 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:35:0024400:23:5821900:57:1025.1901:21:0825500:13:5200:00:5100:00:46
32 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:35:4222800:22:1824701:01:1123.5401:23:2921200:12:1300:00:4900:00:41
33 3799TEIA MANTE SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:36:1423400:22:5724401:00:3323.7801:23:3023000:12:4400:01:0500:00:58
34 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:36:3325500:24:3723600:58:4824.4901:23:2524300:13:0800:00:4300:00:50
35 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:36:5022500:22:1122500:57:5224.8801:20:0326600:16:4700:00:3500:00:34
36 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:36:5324800:24:1823700:59:0524.3701:23:2325100:13:3000:00:5500:00:47
37 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:38:4124500:23:5825101:02:0223.2101:26:0022800:12:4100:00:5800:00:59
38 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:39:0926500:26:2624301:00:1323.9101:26:3922200:12:3000:00:3300:00:26
39 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:39:2825200:24:2825001:01:5423.2601:26:2224200:13:0600:01:1200:00:56
40 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:39:4126300:26:0624000:59:2924.2101:25:3525600:14:0600:01:1800:01:00
41 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:41:0524300:23:5725601:04:1022.4401:28:0723600:12:5800:00:5300:00:51
42 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:44:2426100:25:2225701:04:2122.3801:29:4325800:14:4100:00:5800:00:42
43 8003AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:46:1025800:24:5426001:07:5321.2101:32:4725000:13:2300:01:2700:01:04
44 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:47:0025700:24:4126101:08:0621.1501:32:4725700:14:1300:00:5000:00:56
45 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:47:2226800:27:3025901:05:0222.1401:32:3225900:14:5000:01:0100:00:56
46 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:48:2724100:23:4326601:11:4820.0601:35:3123500:12:5600:00:5800:01:03
47 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:49:0725600:24:3926401:10:4320.3601:35:2225400:13:4500:00:5900:00:53
48 7020DEBBIE KRAMM SEVILLANOLLICENCIA DE DIAV1F01:49:4426000:24:5826501:11:2720.1501:36:2524800:13:1900:01:1200:00:50


NF 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLAASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:00:00000:19:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00




NP 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF
NP 8006LAURA SÁNCHEZ NAVARROLLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35