RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 268 5 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:258900:18:3511200:47:5630.0401:06:3123400:12:5400:00:3100:00:28
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:22:1018200:20:4415100:50:3528.4701:11:1914200:10:5100:00:2400:00:31
3 4664BRENDA TEIXIDO SARACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:5218400:20:4415800:50:5728.2601:11:4116500:11:1100:00:3600:00:39
4 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:31:0018100:20:4323100:58:2224.6701:19:0520400:11:5500:00:3300:00:37
5 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:35:0024400:23:5821900:57:1025.1901:21:0825500:13:5200:00:5100:00:46
6 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:36:5022500:22:1122500:57:5224.8801:20:0326600:16:4700:00:3500:00:34
7 4582SOFIA YAN BALLESTERC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:47:0025700:24:4126101:08:0621.1501:32:4725700:14:1300:00:5000:00:56
8 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:49:0725600:24:3926401:10:4320.3601:35:2225400:13:4500:00:5900:00:53
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:12:292900:17:104600:44:3632.2901:01:4613300:10:4300:00:2400:00:36
2 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:13:017900:18:135600:45:0931.8901:03:225500:09:3900:00:2400:00:24
3 4903EDUARD PORTAL I LAINDEPENDIENTECDM01:14:2111200:19:085900:45:2731.6801:04:356400:09:4600:00:4200:00:29
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:15:359500:18:486900:45:5231.401:04:4014600:10:5500:00:2500:00:34
5 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:16:3113600:19:298600:46:3830.8801:06:0711800:10:2400:00:3000:00:27
6 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:17:3511300:19:0811100:47:5530.0501:07:0312700:10:3200:00:2500:00:25
7 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:17:4212200:19:1911000:47:5430.0601:07:1312400:10:2900:00:3700:00:33
8 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:19:1117400:20:3611800:48:3429.6501:09:108800:10:0100:00:2800:00:28
9 7003MARC RUBIROLA VILALLICENCIA DE DIACDM01:21:0310900:19:0314300:50:1628.6501:09:1919400:11:4400:00:5000:00:35
10 4772NIL ROIG AGEAINDEPENDIENTECDM01:21:3212600:19:2217800:52:1427.5701:11:367700:09:5600:00:3600:00:39
11 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:22:0915000:19:5816500:51:2528.0101:11:2313700:10:4600:00:3300:00:36
12 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MINORISACDM01:23:2315200:20:0017700:52:1327.5801:12:1316400:11:1000:00:2800:00:35
13 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:25:2015100:19:5917900:52:1927.5201:12:1824000:13:0200:00:3500:00:43
14 8013NIDAL ABBASSI EL MOLLICENCIA DE DIACDM01:25:4217600:20:3818900:53:1827.0201:13:5619700:11:4600:01:0700:00:52
15 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:28:4113200:19:2621300:56:1225.6201:15:3824100:13:0300:00:5100:00:53
16 4697MARCOS PEREZ GONZALC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:28:4516900:20:3416800:51:3527.9201:12:0926500:16:3600:00:4400:00:42
17 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:28:4615800:20:0818600:53:0727.1101:13:1526200:15:3100:00:4100:00:46
18 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDIENTECDM01:29:206600:18:0424501:01:0523.5701:19:0910100:10:1100:00:3200:00:35
19 4551VICTOR FERRANDO SALGAVA TRIATLOCDM01:29:2620000:21:0620100:55:0626.1301:16:1224500:13:1400:00:2900:00:31
20 4733ANDREU ESCATLLAR CAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:29:2720600:21:2421500:56:2025.5601:17:4419200:11:4300:00:5000:00:47
21 4737ORIOL ROBADOR I MUÑG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:30:2820700:21:2421600:56:2125.5501:17:4522900:12:4300:00:3500:00:48
22 4801ALEJANDRO CANTALLOPC.N. SABADELLCDM01:30:4519000:20:5023300:58:3424.5901:19:2417300:11:2100:00:3200:00:31
23 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:34:1517100:20:3524901:01:4823.301:22:2320300:11:5200:00:3400:00:34
24 4736MARC GARRIDO JUANDÓG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:50:5525300:24:3326701:14:0119.4601:38:3421600:12:2100:00:5700:01:38
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:14:409800:18:496500:45:4231.5101:04:319700:10:0900:00:2600:00:27
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:15:054200:17:3610600:47:3630.2501:05:127500:09:5300:00:2900:00:31
3 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:23:0521500:21:4013900:50:0828.7201:11:4817000:11:1700:00:2900:01:02
4 649ANNA MORALES VILAMAASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:23:2819400:20:5616000:51:1028.1401:12:0617600:11:2200:00:4000:00:36
5 27ELIA IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:32:0021900:21:5523000:58:0924.7601:20:0420500:11:5600:00:3200:00:34
6 3107ELISABETH VINE FABRCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:36:3325500:24:3723600:58:4824.4901:23:2524300:13:0800:00:4300:00:50
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSAJNM01:08:082400:17:05400:42:1634.0700:59:211100:08:4700:00:2300:00:22
2 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:08:131400:16:501200:42:3933.7600:59:29700:08:4400:00:2800:00:28
3 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:10:021900:16:543500:44:1632.5301:01:101200:08:5200:00:0000:00:27
4 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLOJNM01:12:137500:18:104300:44:2732.401:02:375300:09:3600:00:3000:00:31
5 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:12:433100:17:197500:46:0531.2501:03:243600:09:1900:00:2900:00:24
6 4894ROC BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:13:461600:16:519800:47:1830.4401:04:095400:09:3700:00:3300:00:41
7 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:14:389900:18:506800:45:5031.4201:04:408100:09:5800:00:3700:00:29
8 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:15:417700:18:129500:47:0630.5701:05:1811400:10:2300:00:2600:00:32
9 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:18:049200:18:4412900:49:3229.0701:08:166900:09:4800:00:3400:00:43
10 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:18:5613900:19:3412200:48:5729.4201:08:3111900:10:2500:00:4800:00:37
11 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:19:0010400:18:5814100:50:1128.6901:09:097200:09:5100:00:2700:00:29
12 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:19:0013000:19:2613500:49:4828.9201:09:146600:09:4600:00:2900:00:31
13 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:20:2812300:19:2013400:49:4728.9301:09:0717500:11:2100:00:2700:00:35
14 4548OSCAR RODRIGUEZ PERCLUB TRIATLO BLANESCDM01:20:3912400:19:2015400:50:4128.4101:10:0112900:10:3800:00:4100:00:43
15 4491MARC ZNAIDA GONZALEGAVA TRIATLOJNM01:23:4317800:20:4017000:51:3827.8901:12:1817900:11:2500:00:4800:00:39
16 4837ENRIC BATET XAUSC.A. IGUALADACDM01:23:5716700:20:3317100:51:4227.8501:12:1519100:11:4200:00:4900:00:38
17 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:27:148000:18:1623200:58:3424.5901:16:5011500:10:2400:00:2800:00:42
18 7005ALEX BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:28:5516200:20:1820800:56:0025.7101:16:1822600:12:3700:01:0300:00:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:21:2817300:20:3615000:50:3528.4701:11:1111100:10:1700:00:4300:00:27
2 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSASUB23F01:28:1411400:19:0923500:58:4524.5101:17:5411300:10:2000:00:5700:00:50
3 3295MARIA ARGUIMBAU ANGASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:33:1923500:22:5822600:57:5624.8601:20:5421800:12:2500:00:4100:00:35
4 3799TEIA MANTE SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:36:1423400:22:5724401:00:3323.7801:23:3023000:12:4400:01:0500:00:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:07:02100:15:431700:42:5533.5500:58:38100:08:2400:00:2300:00:24
2 785ROGER MANYA VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:15400:15:541500:42:4433.700:58:38400:08:3700:00:2400:00:23
3 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:07:24600:15:561600:42:4633.6700:58:42600:08:4200:00:2900:00:26
4 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:07:30700:16:011400:42:4433.700:58:45800:08:4500:00:2300:00:29
5 2321VICTOR AGUILERA REVASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:56500:15:562300:43:2533.1700:59:21300:08:3500:00:3600:00:23
6 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:08:421700:16:521000:42:3633.800:59:283100:09:1400:00:2600:00:28
7 1707RUBEN JIMENEZ PICAZASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:09:516000:18:01300:42:1034.1501:00:115600:09:4000:00:2900:00:30
8 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:10:283800:17:282800:43:5232.8301:01:202400:09:0800:00:2800:00:26
9 8017ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:11:542100:17:003100:44:0832.6301:01:0813600:10:4600:00:2600:00:28
10 4857ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:12:096400:18:034100:44:2632.4101:02:295800:09:4000:00:3900:00:31
11 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:13:136300:18:026100:45:3731.5701:03:395000:09:3400:00:4100:00:34
12 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:388100:18:175700:45:1031.8801:03:2710200:10:1100:00:2800:00:27
13 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:13:564300:17:367600:46:0931.201:03:4510300:10:1100:00:5100:00:43
14 4892SERGIO RUIZ SANCHEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDASUB23M01:14:149100:18:437200:45:5831.3301:04:414800:09:3300:00:3200:00:33
15 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:15:269700:18:496700:45:4931.4301:04:3813900:10:4800:00:3100:00:28
16 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:15:412200:17:0313700:49:5128.8901:06:54900:08:4700:00:3800:00:42
17 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:16:599000:18:408800:46:4930.7601:05:2918500:11:3000:00:2900:00:36
18 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:5214800:19:5610700:47:4330.1801:07:3910500:10:1300:00:3100:00:30
19 4893VICTOR ROYO CALAVECLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:17:5412900:19:2411600:48:2529.7401:07:499300:10:0500:00:3300:00:31
20 4908JOEL GARCIA MACHADOINDEPENDIENTEABM01:21:2121200:21:3712000:48:4729.5201:10:2414800:10:5700:00:3600:00:49
21 7012NICHOLAS VIENSLLICENCIA DE DIAABM01:47:2226700:26:5025501:04:0822.4501:30:5826400:16:2400:01:2400:01:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:18:1413300:19:2811700:48:3029.6901:07:5811000:10:1600:00:3500:00:41
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:22:2718000:20:4314900:50:3328.4901:11:1616600:11:1100:00:3000:00:28
3 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:23:1819100:20:5016400:51:2528.0101:12:1515000:11:0300:00:4100:00:35
4 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:0213700:19:3119400:54:0026.6701:13:3112500:10:3100:00:3800:00:39
5 51NURIA GARCIA GINJAUC.E. KATOA BARCELONAABF01:24:2318500:20:4518200:52:2927.4401:13:1416100:11:0900:00:3500:00:31
6 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:0219700:21:0018500:52:4327.3201:13:4317100:11:1900:00:4300:00:45
7 2449SHEILA CAÑABATE SANC.N. TERRASSAABF01:29:5223700:23:1919500:54:1426.5501:17:3321400:12:1900:00:4800:00:46
8 7008ANA TERRON ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:31:1822600:22:1122400:57:4324.9501:19:5417800:11:2400:01:0100:00:58
9 4854LAURA MARTINEZ BUCATGCBINNABF01:32:4123300:22:5522300:57:2025.1201:20:1521900:12:2600:00:4000:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM01:05:48300:15:44100:41:3734.600:57:21200:08:2700:00:2700:00:22
2 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:351300:16:501300:42:4233.7200:59:321700:09:0300:00:2700:00:30
3 2922JOSEP BADIA CALDEROINDEPENDIENTEABM01:09:284100:17:351100:42:3833.7801:00:133200:09:1500:00:3100:00:33
4 4923GERARD BARTRINA SOLNAN OLIVERAS TEAMABM01:09:443200:17:192000:43:0933.3701:00:283300:09:1600:01:0000:00:47
5 8018ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:10:062000:16:563300:44:1232.5801:01:081400:08:5800:00:3100:00:29
6 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:10:082600:17:063000:44:0332.6901:01:091500:08:5900:00:2600:00:25
7 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:10:423300:17:202900:44:0132.7101:01:213700:09:2100:00:2500:00:25
8 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNABM01:11:535100:17:544200:44:2732.401:02:214700:09:3200:00:2800:00:25
9 4834GUILLEM FERNANDEZ VCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:155600:17:574800:44:3832.2601:02:355700:09:4000:00:2900:00:29
10 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:12:225200:17:545000:44:4332.201:02:376300:09:4500:00:3000:00:35
11 4921MARC VELLETRANI GONNAN OLIVERAS TEAMABM01:12:392800:17:078200:46:2830.9901:03:352000:09:0400:00:4000:00:31
12 1259RUBEN MOLINA RUIZC.N. TERRASSAABM01:13:5611700:19:126000:45:3031.6501:04:423000:09:1400:00:2400:00:35
13 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:207800:18:127900:46:2531.0201:04:376000:09:4300:00:3200:00:30
14 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:16:0514500:19:465100:44:5932.0101:04:4517200:11:2000:00:2700:00:36
15 7016YAN GUANTERLLICENCIA DE DIAT2M01:16:1715500:20:045300:45:0631.9301:05:1015800:11:0700:00:3500:00:34
16 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:16:2410100:18:5410000:47:2530.3701:06:199400:10:0500:00:4000:00:35
17 8001FERRAN BUSQUETS POLLLICENCIA DE DIAABM01:19:0211100:19:0812400:49:0229.3701:08:1014300:10:5200:01:1300:00:57
18 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB NATACIO OLOTABM01:19:299600:18:4914600:50:2528.5601:09:1410800:10:1500:00:2700:00:32
19 7009MOHAMED KAMOUCHLLICENCIA DE DIAABM01:19:583500:17:2118100:52:2227.501:09:4310900:10:1500:00:4500:00:53
20 4391PERE MUSSOLL ARTIGATRICBM-CALELLAABM01:20:1714200:19:3613800:50:0028.801:09:3613100:10:4100:01:1400:00:42
21 7002XEVI BRANGOLÍ VAQUELLICENCIA DE DIAABM01:20:5411500:19:1014700:50:2928.5201:09:3916800:11:1500:01:2200:00:54
22 7004VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:22:2421300:21:3813100:49:4128.9801:11:1915300:11:0500:00:5100:00:43
23 7014ARNAU SACOT BISBELLICENCIA DE DIAABM01:23:0020900:21:3115600:50:4828.3501:12:1913200:10:4100:01:0600:00:46
24 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:25:3215700:20:0719100:53:3626.8701:13:4320100:11:4900:00:3300:00:39
25 7010MARC BOADA BARCELONLLICENCIA DE DIAABM01:29:5710800:19:0224200:59:5024.0701:18:5215200:11:0500:01:3200:02:07
26 8014PAU COSIALLS GUILLELLICENCIA DE DIAABM01:30:5523600:23:1219900:54:5626.2101:18:0823100:12:4700:01:1200:01:10
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3305MARIA ROCAFIGUERA BC.N. VIC-ETBABF01:27:1619600:21:0020400:55:2425.9901:16:2414500:10:5200:00:4200:00:37
2 3045JASMINA LOPEZ CARMOC.E. KATOA BARCELONAABF01:27:4519300:20:5420500:55:4125.8601:16:3516200:11:1000:00:3900:00:47
3 6284OLGA PORRO MARTORELTGCBINNABF01:32:2123900:23:3421400:56:1725.5801:19:5122100:12:3000:00:4700:00:41
4 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:44:2426100:25:2225701:04:2122.3801:29:4325800:14:4100:00:5800:00:42
5 8003AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:46:1025800:24:5426001:07:5321.2101:32:4725000:13:2300:01:2700:01:04
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM01:08:111200:16:50800:42:3433.8300:59:241000:08:4700:00:2700:00:27
2 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:201000:16:483800:44:2432.4301:01:122500:09:0800:00:3000:00:29
3 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:10:221500:16:513400:44:1532.5401:01:063400:09:1600:00:2600:00:23
4 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:10:261800:16:534400:44:3032.3601:01:231900:09:0300:00:2700:00:29
5 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:12:055300:17:564900:44:4232.2101:02:384200:09:2700:00:2900:00:35
6 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:12:177000:18:063900:44:2532.4201:02:316700:09:4600:00:3400:00:27
7 4625DANIEL FIERREZ TINOC.N. TERRASSAABM01:13:074700:17:437400:46:0131.2901:03:443900:09:2300:00:5000:00:39
8 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:13:368600:18:345200:45:0131.9901:03:358700:10:0100:00:3600:00:27
9 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:2913400:19:287100:45:5731.3401:05:258900:10:0400:00:5200:00:35
10 7011GERARD DANÉS PIBERNLLICENCIA DE DIAABM01:16:0711800:19:159200:47:0030.6401:06:157400:09:5200:00:4700:00:33
11 4377ALEJANDRO SANZ MARTCLUB VO2 TEAMABM01:17:4610300:18:5811500:48:2429.7501:07:2211700:10:2400:00:3800:00:38
12 4153EDUARD CAPDEVILA GUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:3814100:19:3512100:48:4829.5101:08:2316700:11:1500:00:4100:00:49
13 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:20:4314900:19:5714200:50:1428.6701:10:1112600:10:3200:01:0100:00:51
14 4451DAVID MARTINEZ FERRTGCBINNABM01:21:3111600:19:1114800:50:2928.5201:09:4020200:11:5100:00:3800:00:54
15 2052XAVIER SERRANO BELLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:22:0019800:21:0212300:49:0229.3701:10:0420600:11:5600:00:3700:00:31
16 4901JOSEP MIQUEL DE LA SBR OPEN TEAMABM01:23:4121400:21:3915200:50:3528.4701:12:1418100:11:2700:00:4400:00:39
17 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:25:1623200:22:4012700:49:2729.1201:12:0724400:13:0900:00:5000:00:43
18 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:28:1520400:21:1919800:54:4826.2801:16:0720900:12:0800:01:1400:00:57
19 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIO BANYOLESABM01:36:3325400:24:3523400:58:4224.5301:23:1724600:13:1600:00:3700:00:46
20 8004RAMON MASPONS MASLLICENCIA DE DIAABM01:37:2525900:24:5823900:59:2824.2201:24:2623700:12:5900:00:4400:00:45
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:067100:18:068000:46:2531.0201:04:315200:09:3500:00:2700:00:26
2 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:21:2813100:19:2616900:51:3627.9101:11:0212100:10:2600:00:3100:00:32
3 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:28:5921000:21:3421100:56:0225.701:17:3617700:11:2300:00:4300:00:49
4 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLABF01:34:2924200:23:5522800:58:0224.8101:21:5722300:12:3200:01:0600:01:04
5 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:48:2724100:23:4326601:11:4820.0601:35:3123500:12:5600:00:5800:01:03
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:06200:15:43200:41:4134.5500:57:24500:08:4200:00:2400:00:24
2 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:374500:17:37600:42:2933.901:00:064300:09:3100:00:2600:00:27
3 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:10:496800:18:052100:43:1033.3601:01:155100:09:3400:00:2700:00:25
4 4926RAUL SAYAGO VILLARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:017300:18:082500:43:2833.1301:01:364000:09:2500:00:4000:00:34
5 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:11:125000:17:532700:43:3533.0401:01:286200:09:4400:00:2800:00:28
6 4529JOSEP MARÍA NOVELLACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:167400:18:092400:43:2633.1501:01:355900:09:4100:00:3000:00:34
7 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM01:12:356900:18:064000:44:2532.4201:02:319000:10:0400:00:2900:00:27
8 4922PAU REIG COMAJUANNAN OLIVERAS TEAMABM01:12:39800:16:1710100:47:2630.3601:03:431300:08:5600:00:4600:00:37
9 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:13:095500:17:576300:45:3931.5401:03:364900:09:3300:00:2900:00:31
10 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:13:442500:17:0610500:47:3530.2601:04:411800:09:0300:00:3400:00:30
11 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:164600:17:418900:46:5130.7401:04:326100:09:4400:00:3100:00:27
12 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:16:5912700:19:239100:46:5730.6701:06:2013000:10:3900:00:3900:00:37
13 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:17:2411000:19:0511400:48:0729.9301:07:1210400:10:1200:00:4900:00:29
14 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:17:2713800:19:3310400:47:3530.2601:07:0811200:10:1900:00:3100:00:26
15 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM01:17:5212800:19:2410900:47:5130.0901:07:1512800:10:3700:00:3800:00:32
16 4533JOSE LUIS GARCIA CCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:599300:18:4712500:49:1229.2701:07:598400:10:0000:00:3100:00:29
17 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOTGCBINNABM01:19:318300:18:2216100:51:1228.1301:09:348000:09:5700:00:3300:00:35
18 3306FRANK LINARES DIAZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:20:4114300:19:3813000:49:3629.0301:09:1418000:11:2700:00:4600:00:32
19 1036XAVIER BUSQUETS DUACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:21:4912100:19:1717500:52:0727.6301:11:2412000:10:2500:00:3500:00:34
20 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:23:3116800:20:3416700:51:2927.9701:12:0318300:11:2800:00:3200:00:34
21 4889JORDI COSTA ROMEROCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:1822400:22:1013600:49:4828.9201:11:5821500:12:2000:00:3400:00:32
22 8015ALEJANDRO GIL BAYOLLICENCIA DE DIAABM01:25:4217700:20:3818800:53:1827.0201:13:5619600:11:4600:01:0600:00:55
23 4897HUGO CALAMONTE DEL INDEPENDIENTEABM01:27:1516500:20:2520700:55:4525.8301:16:1015500:11:0500:00:5000:00:42
24 8008ERIC TERUEL CASAJUALLICENCIA DE DIAABM01:29:1618900:20:4922100:57:1725.1401:18:0616300:11:1000:00:5900:00:52
25 8016JORDI VILLAR ESPARZCLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:34:0924700:24:0821700:57:0125.2601:21:0923800:13:0000:01:0200:00:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:38:4124500:23:5825101:02:0223.2101:26:0022800:12:4100:00:5800:00:59
2 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:39:2825200:24:2825001:01:5423.2601:26:2224200:13:0600:01:1200:00:56
3 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:41:0524300:23:5725601:04:1022.4401:28:0723600:12:5800:00:5300:00:51
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:47:2226800:27:3025901:05:0222.1401:32:3225900:14:5000:01:0100:00:56
5 7020DEBBIE KRAMM SEVILLLLICENCIA DE DIAV1F01:49:4426000:24:5826501:11:2720.1501:36:2524800:13:1900:01:1200:00:50
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M01:08:49900:16:251800:43:0333.4500:59:283800:09:2100:00:2700:00:29
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:09:244800:17:49500:42:2333.9801:00:122800:09:1200:00:4300:00:32
3 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M01:09:404000:17:35900:42:3433.8301:00:094600:09:3100:00:3400:00:29
4 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:10:372700:17:073700:44:2232.4601:01:292300:09:0800:00:2700:00:31
5 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:383700:17:223200:44:0832.6301:01:302600:09:0800:00:3400:00:31
6 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:10:427600:18:112200:43:2133.2201:01:322700:09:1000:00:3500:00:32
7 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:10:545900:18:001900:43:0833.3801:01:086500:09:4600:00:3100:00:27
8 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:11:043400:17:213600:44:1832.5101:01:394100:09:2500:00:3300:00:33
9 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:11:355800:17:594500:44:3132.3501:02:302100:09:0500:00:3300:00:29
10 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M01:11:363600:17:225500:45:0731.9201:02:292200:09:0700:00:2800:00:30
11 2476JOSE LUIS CRUZ INFATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:552300:17:038500:46:3430.9201:03:373500:09:1800:00:2800:00:34
12 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:426100:18:016400:45:4131.5201:03:428600:10:0000:00:3100:00:34
13 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:13:554900:17:509000:46:5330.7101:04:432900:09:1200:00:3500:00:31
14 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:114400:17:379300:47:0330.6101:04:404400:09:3100:00:3100:00:30
15 1980SERGIO GONZALEZ CAÑC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M01:14:367200:18:078400:46:3330.9301:04:407900:09:5600:00:5400:00:28
16 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSAV1M01:14:4710000:18:507000:45:5731.3401:04:478500:10:0000:00:3600:00:34
17 1064JORDI PUIGDOLLERS NTRIDIRV1M01:15:3210200:18:578100:46:2531.0201:05:229900:10:1000:00:4100:00:31
18 2327PEDRO MONTES NAVARRC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:15:588800:18:359700:47:1030.5301:05:4510600:10:1300:00:3200:00:30
19 8019MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:16:3311900:19:169400:47:0630.5701:06:2210000:10:1100:00:3400:00:37
20 3395JOSE MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:17:2314400:19:4010300:47:2930.3301:07:0910700:10:1400:00:2900:00:29
21 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:455400:17:5613200:49:4428.9501:07:409200:10:0500:00:3300:00:28
22 4566ALEJANDRO RAHALI VIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:19:4715900:20:0911300:47:5730.0301:08:0619000:11:4100:00:5100:00:52
23 8021JOSE PUERTA LUNA LLICENCIA DE DIAV1M01:20:006500:18:0417300:52:0027.6901:10:047800:09:5600:02:0500:00:46
24 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMV1M01:20:2712500:19:2015900:50:5828.2501:10:189600:10:0900:00:4400:00:38
25 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:3614600:19:5112800:49:3029.0901:09:2116900:11:1500:00:3500:00:33
26 2562DAVID QUIRANT RECORRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:23:1916300:20:1917200:51:5627.7301:12:1515100:11:0400:00:4000:00:38
27 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M01:23:2620200:21:1714500:50:2328.5801:11:4019800:11:4600:00:3900:00:33
28 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:23:2919500:20:5814000:50:0828.7201:11:0621700:12:2300:00:4700:00:36
29 8011ABEL ZNAIDA LLICENCIA DE DIAV1M01:23:4716100:20:1718000:52:2227.501:12:3915900:11:0800:01:2900:01:07
30 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:25:0322100:21:5916300:51:2428.0201:13:2318900:11:4000:00:4100:00:37
31 8010JORDI COMI LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0915400:20:0319700:54:4526.301:14:4817400:11:2100:01:2300:01:14
32 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:28:3717900:20:4120000:55:0326.1601:15:4423300:12:5300:00:5200:00:54
33 7006VICENT REVERT SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:30:1322900:22:3120200:55:0626.1301:17:3722500:12:3600:01:1200:00:52
34 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:33:5720500:21:1924601:01:1023.5401:22:2918200:11:2800:00:3600:00:38
35 7018GERARD FEIXAS MOLINLLICENCIA DE DIAV1M01:34:3024600:24:0021800:57:1025.1901:21:1024900:13:2000:01:0800:01:28
36 7015DAVID MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:38:0822200:22:0525401:03:1122.7901:25:1623200:12:5200:02:0300:01:26
37 8020CHRISTIAN ANDRE VIGLLICENCIA DE DIAV1M01:45:0726200:25:2725801:04:3822.2801:30:0526100:15:0200:01:3600:01:06
38 8002IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5726600:26:3626301:10:1520.501:36:5126300:16:0600:00:5900:01:09
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:24:1118800:20:4918300:52:3227.4101:13:2114100:10:5000:00:4100:00:32
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M01:08:191100:16:49700:42:3033.8800:59:191600:09:0000:00:2500:00:25
2 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:10:343000:17:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00
3 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M01:12:063900:17:295400:45:0631.9301:02:354500:09:3100:00:2900:00:31
4 229MANEL LOPEZ SAMPIETSBR OPEN TEAMV1M01:14:3310700:19:016200:45:3831.5601:04:397600:09:5400:00:2900:00:30
5 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:175700:17:589900:47:2130.4101:05:198200:09:5800:00:3100:00:31
6 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:15:208700:18:348700:46:4230.8401:05:169100:10:0400:00:2900:00:33
7 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:15:4312000:19:167300:45:5931.3201:05:1512300:10:2800:00:3400:00:30
8 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:0915300:20:025800:45:1831.7901:05:2014000:10:4900:00:2900:00:32
9 7013JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:16:199400:18:479600:47:0630.5701:05:5312200:10:2600:01:1400:01:01
10 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:17:548200:18:1813300:49:4628.9401:08:047000:09:5000:00:5100:00:34
11 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:18:3613500:19:2811900:48:4429.5501:08:1211600:10:2400:00:4400:00:37
12 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:4221600:21:407800:46:2431.0301:08:0422700:12:3800:00:3800:00:50
13 2754GUILLERMO ORTIN MORTRICBM-CALELLAV1M01:22:2815600:20:0616200:51:2228.0301:11:2814900:11:0000:00:5200:00:51
14 8012CARLES AGUADO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:22:3116000:20:1316600:51:262801:11:3914400:10:5200:00:5900:00:42
15 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:0718600:20:4615700:50:5228.3101:11:3818400:11:2900:01:2500:00:57
16 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:23:1214700:19:5318400:52:3327.401:12:2613500:10:4600:00:4600:00:41
17 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M01:25:5616600:20:3019300:53:4926.7601:14:1918700:11:3700:01:1600:01:12
18 7019ÀLEX FELIU SOLÀLLICENCIA DE DIAV1M01:29:0423000:22:3219600:54:2126.4901:16:5321000:12:1100:00:5300:00:46
19 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:29:5422000:21:5820600:55:4425.8401:17:4221100:12:1200:01:0300:00:50
20 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:30:0922300:22:0721200:56:0325.6901:18:1020700:11:5900:00:4700:00:46
21 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:31:3921800:21:5422700:57:5724.8501:19:5120000:11:4800:01:1700:00:55
22 4904JUAN MANUEL MENDOZAC.N. SABADELLV1M01:39:3325100:24:2524801:01:3123.4101:25:5625200:13:3700:00:4200:00:46
23 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:42:0224900:24:2025201:02:5122.9101:27:1126000:14:5100:01:4800:01:51
24 3912PERE VIDAL SURÍSTRICBM-CALELLAV1M01:46:1426400:26:1025301:03:0822.8101:29:1826700:16:5600:01:2900:01:25
25 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:47:2624000:23:4026201:10:0820.5301:33:4825300:13:3800:01:0000:02:45
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:26:0220300:21:1719200:53:4026.8301:14:5715400:11:0500:00:5900:00:41
2 4457ISABEL SANSA ALCANTW3TRIBCNV2F01:35:4222800:22:1824701:01:1123.5401:23:2921200:12:1300:00:4900:00:41
3 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:36:5324800:24:1823700:59:0524.3701:23:2325100:13:3000:00:5500:00:47
4 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:39:0926500:26:2624301:00:1323.9101:26:3922200:12:3000:00:3300:00:26
5 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:39:4126300:26:0624000:59:2924.2101:25:3525600:14:0600:01:1800:01:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:11:236200:18:012600:43:3233.0801:01:337100:09:5000:00:4300:00:30
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:13:4610600:19:004700:44:3832.2601:03:389500:10:0800:00:2800:00:33
3 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:14:246700:18:058300:46:3230.9501:04:376800:09:4700:00:3300:00:29
4 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:3610500:18:596600:45:4531.4801:04:447300:09:5200:00:2700:00:30
5 2756FRAN ALCAIDE CARMONRIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:14:538500:18:317700:46:1331.1601:04:449800:10:0900:00:2900:00:36
6 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:16:138400:18:3110800:47:4430.1701:06:158300:09:5800:00:2500:00:33
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:2616400:20:2310200:47:2830.3401:07:5118600:11:3500:00:3400:00:33
8 1197JAVI SANCHEZ DOMINGA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:23:0521100:21:3515500:50:4528.3701:12:2013400:10:4500:00:3300:00:41
9 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:26:0319900:21:0619000:53:1827.0201:14:2418800:11:3900:00:4500:00:54
10 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:26:2822700:22:1217600:52:0927.6101:14:2120800:12:0700:00:3100:00:49
11 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M01:27:4418300:20:4420300:55:1526.0601:15:5919500:11:4500:00:5900:00:50
12 8005JOSEP LLUIS SALA MALLICENCIA DE DIAV2M01:28:2317000:20:3421000:56:0225.701:16:3619900:11:4700:01:0300:00:49
13 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:32:2223100:22:3322000:57:1725.1401:19:5022400:12:3200:00:5600:00:40
14 174JUAN CARLOS DEL ESTW3TRIBCNV2M01:36:5425000:24:2223800:59:1624.301:23:3824700:13:1600:00:4700:00:46
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M01:24:5517500:20:3618700:53:1327.0601:13:4915600:11:0600:01:0400:00:57
2 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:25:2421700:21:4117400:52:0027.6901:13:4119300:11:4300:00:3200:00:38
3 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉRCLUB NATACIO SITGESV2M01:29:5514000:19:3524100:59:3324.1801:19:0813800:10:4700:01:0300:01:02
4 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:29:5620800:21:2620900:56:0125.7101:17:2722000:12:2900:00:3800:00:43
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:21:1818700:20:4712600:49:2429.1501:10:1115700:11:0700:00:5600:00:51
2 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:22:0817200:20:3515300:50:3828.4401:11:1314700:10:5500:00:4000:00:39
3 928JOAN DOMENECH COLOMCLUB NATACIO OLOTV3M01:23:4820100:21:1314400:50:1628.6501:11:2921300:12:1900:00:3600:00:50
4 3719ILDEFONS TERUEL SANJOVENTUT ATLETICA MONTCADV3M01:29:1619200:20:5022200:57:1825.1301:18:0816000:11:0800:00:5800:00:52
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:34:2823800:23:2222900:58:0524.7901:21:2723900:13:0100:00:3500:00:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35