RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
178 169 167 2 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:52:557300:23:448301:16:5914.8101:40:434900:12:1200:01:0000:00:56
2 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBABF01:53:0010200:25:357001:15:0615.1801:40:415300:12:1900:00:5200:00:43
3 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:3410100:25:336701:14:4215.2601:40:158200:13:1900:01:1200:00:52
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:53:4710300:25:376901:15:0215.1901:40:397800:13:0800:00:5900:00:57
5 7119MIREIA BADIA CAMPRUBÍLLICENCIA DE DIAABF01:54:588900:24:469001:18:1014.5801:42:564600:12:0200:01:1600:01:23
6 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:55:569000:24:598901:17:4914.6501:42:487700:13:0800:01:1000:01:00
7 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:57:5911200:26:407401:16:1114.9601:42:5112600:15:0800:01:1600:01:29
8 2082PAULA FERNANDEZ BECERRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23F01:59:4312900:27:308701:17:2714.7201:44:5711600:14:4600:00:5300:00:53
9 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF01:59:5910000:25:3110101:20:0314.2401:45:3410800:14:2500:01:1700:00:58
10 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:01:1713600:28:158801:17:4014.6801:45:5513100:15:2200:01:2000:01:22
11 7112MÒNICA DOMÍNGUEZ PRATSFEECV1F02:04:4211300:26:4111501:24:3513.4801:51:168800:13:2600:01:5300:01:47
12 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:05:1311900:27:0311101:23:3013.6501:50:3311500:14:4000:01:0700:01:07
13 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:10:4113200:28:0712601:27:2713.0401:55:3412500:15:0700:01:2600:00:54
14 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:10:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:12:5213700:28:2113101:28:2712.8901:56:4814000:16:0400:01:1700:01:08
16 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:13:0212500:27:1213801:31:3512.4501:58:4710400:14:1500:01:2700:01:22
17 7113MARIA AGUILAR FARRERONSFEECABF02:14:4612300:27:1014101:34:0412.1202:01:149300:13:3200:02:1900:01:32
18 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:22:3715600:32:4413901:32:4812.2802:05:3214800:17:0500:01:0300:01:31
19 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:23:5115500:31:5114301:35:2711.9402:07:1814600:16:3300:02:0400:02:45
20 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:29:4015400:31:2514801:42:1011.1602:13:3514100:16:0500:01:3800:01:00
21 8006MONTSERRAT GUIXÀ PUENTELLICENCIA DE DIAV1F02:29:4915700:32:5614601:41:1511.2602:14:1113400:15:3800:02:0300:01:35
22 2106AIDA MASES SERRAC.A. IGUALADAABF02:33:2514000:28:3615301:47:2610.6102:16:0215100:17:2300:01:2300:01:24
23 8MARTA BASSA GARCÍAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:34:2014300:28:5215701:51:0010.2702:19:5210900:14:2800:01:4000:00:52
24 7109STEFANIA BRUNAZZIFEECABF02:34:2814700:29:2115501:50:2110.3302:19:4211700:14:4600:02:2300:01:46
25 8005NÚRIA PALAHÍLLICENCIA DE DIAABF02:38:3016000:36:0315001:43:2011.0302:19:2315700:19:0700:02:0400:02:19






NP 7106JÚLIA CARRERA JARQUELLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35