RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
178 169 167 2 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:25:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:26:52
23895XAVIER MADRONA VILA01:27:49
31265ALBERT CAMPS SERRA01:30:32

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:28:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15785MARC DONADEU PERARNAU01:29:01
25803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:29:02
33612DAVID MALAGON LOPEZ01:30:42

3. - C.E. RAYOTEAM - 04:35:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:25:23
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:26:26
3709GERMA BARROSO I PUJOL01:43:51

4. - P.C. BONAVISTA-COLLBAIX - 04:52:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:32:08
2427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZ01:36:46
32096MARC CIRERA CASELLAS01:43:06

5. - TEAM TRIRELAY - 05:07:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12108SERGI MILLARUELO ANGULO01:39:06
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:43:31
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:44:28

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:07:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12072MARC TROYA SEBASTIAN01:38:07
22907CARLOS LUIS PERELLO01:40:32
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:48:51

7. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15415ADRIA GOMEZ GRAU01:38:58
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:41:00
33854OSCAR ARIAS01:56:35

8. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:18:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14360ALEX ALBALA TOLDRA01:42:47
25622ARNAU GRAU FERRER01:46:59
31274XAVIER GISPERT PORCAR01:48:35

9. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:18:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:40:55
2175JAUME SOLER SERRANO01:45:14
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:52:47

10. - TRANSTRIATLON - 05:26:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14325IVAN ARTIGAS REIXACH01:38:00
21281YAGO URIBE MARTÍNEZ01:51:14
34523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORIZA01:57:20

11. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:34:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15262AITOR ESPINOSA VALERO01:49:55
24121GERARD ROMAGOS VILA01:50:28
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:54:07

12. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:41:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1185MANEL MOLINA LOPEZ01:49:36
23770ELOI CIRERA EGEA01:54:37
31522ORIOL GARCIA BOSCH01:57:44

13. - C.A. IGUALADA - 05:57:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO01:35:34
22105DAVID ESTAPÉ MUÑOZ02:10:37
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:11:29

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:00:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:42:43
23985RAFAEL SAMPEDRO BAREA01:59:40
31087JOSE LUIS BELVIS ROMERO02:18:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35