RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
178 169 167 2 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:36:282400:21:341501:03:1518.0201:24:493100:11:3900:00:3500:01:02
2 8013BERNAT TARRÉS MASLLICENCIA DE DIAJNM01:37:271500:20:402601:05:3117.401:26:112000:11:1600:00:5600:00:53
3 8012DAVID RAMIREZ GUILLLLICENCIA DE DIAJNM01:45:213700:21:575301:10:1416.2301:32:117900:13:1000:00:5900:01:10
4 8018ADRIÀ FELIPE ZÚÑIGALLICENCIA DE DIAJNM02:00:106300:23:1611301:23:4613.6101:47:027600:13:0800:00:5900:01:01
5 8009ALBERT ESTEVE ESTEVLLICENCIA DE DIAJNM02:36:3313900:28:3415401:49:4410.3902:18:1815500:18:1500:01:0200:01:37
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2082PAULA FERNANDEZ BECTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23F01:59:4312900:27:308701:17:2714.7201:44:5711600:14:4600:00:5300:00:53
2 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:10:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:26:20200:19:26300:56:2920.1801:15:55300:10:2500:00:4600:00:41
2 2503ABEL SERRA SUCARRATC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:30:07700:19:49900:59:4019.1101:19:29500:10:3800:00:4100:00:40
3 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM01:35:34800:19:582401:05:0717.5101:25:05400:10:2900:00:5300:00:56
4 2099ALEIX VILARDELL PINCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:581800:21:061701:03:2917.9601:24:352400:11:2300:01:0100:01:03
5 2072MARC TROYA SEBASTIAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:38:072100:21:142501:05:2717.4201:26:412600:11:2600:00:5600:00:54
6 8016MARC ESPINARLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:23400:19:333801:07:4716.8201:27:201500:11:0300:00:5700:00:56
7 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2104MIQUEL GAJA CAPDEVICLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:455300:22:523601:07:2216.9201:30:146200:12:3100:00:5500:01:01
9 8020ARNAU PLA ALVAREZFEECSUB23M01:42:517200:23:403201:06:5217.0501:30:325400:12:1900:01:0200:00:55
10 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:46:595700:23:075801:11:3015.9401:34:375600:12:2200:00:5900:00:46
11 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:50:285800:23:097101:15:1815.1401:38:274400:12:0100:01:2200:01:02
12 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:51:071900:21:079501:18:5414.4501:40:011700:11:0600:00:5600:01:02
13 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:51:146800:23:297301:15:5315.0201:39:224000:11:5200:01:2200:00:58
14 2242JOAN POL IVORRA IDACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:55:484500:22:229101:18:1414.5701:40:3612800:15:1200:01:1300:01:15
15 8022PAU VILLAR YANEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:55:509500:25:198201:16:4814.8401:42:079700:13:4300:01:0700:01:08
16 821JUAN RUZ GOMEZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:33:1312600:27:1315201:46:5310.6702:14:0615600:19:0700:01:3000:01:22
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2094ANNA FREIXAS BERENGP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:52:557300:23:448301:16:5914.8101:40:434900:12:1200:01:0000:00:56
2 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBABF01:53:0010200:25:357001:15:0615.1801:40:415300:12:1900:00:5200:00:43
3 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:3410100:25:336701:14:4215.2601:40:158200:13:1900:01:1200:00:52
4 7119MIREIA BADIA CAMPRULLICENCIA DE DIAABF01:54:588900:24:469001:18:1014.5801:42:564600:12:0200:01:1600:01:23
5 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:05:1311900:27:0311101:23:3013.6501:50:3311500:14:4000:01:0700:01:07
6 2106AIDA MASES SERRAC.A. IGUALADAABF02:33:2514000:28:3615301:47:2610.6102:16:0215100:17:2300:01:2300:01:24
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:25:23300:19:27100:56:0020.3601:15:27100:09:5600:00:4700:00:44
2 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:26:26100:19:25500:56:4420.0901:16:09200:10:1700:00:4900:00:34
3 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:52500:19:43200:56:2820.1901:16:11600:10:4100:00:4300:00:38
4 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:35:541300:20:382201:04:3217.6701:25:10800:10:4400:00:4800:00:43
5 7124GERARD CIRERA MORERLLICENCIA DE DIAABM01:36:342600:21:361801:03:3217.9401:25:082500:11:2600:01:0900:00:57
6 7123BERNAT CARBONÉS FARLLICENCIA DE DIAABM01:42:216500:23:212701:05:3517.3801:28:568600:13:2500:01:3700:01:05
7 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:454800:22:345601:10:5416.0801:33:285200:12:1700:01:1100:00:48
8 8017AMAT BOTINES PUERTAFEECABM01:46:583900:22:075901:11:4815.8801:33:557500:13:0300:01:4900:01:18
9 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:552200:21:178401:17:0914.7801:38:263000:11:2900:01:0500:01:14
10 7120JORDI ARBAT TRAVERLLICENCIA DE DIAABM01:54:3212700:27:156501:13:1415.5701:40:2910100:14:0300:01:3100:01:15
11 1852SERGI MARCHAL TARINC.N. VIC-ETBABM01:55:218100:24:127701:16:3314.8901:40:4511200:14:3600:01:1300:01:02
12 7108MARTI AGUILAR FARRELLICENCIA DE DIAABM02:09:5612400:27:1112401:26:4513.1401:53:5613900:16:0000:02:1100:01:20
13 8004JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM02:12:5414800:29:2413001:27:5712.9601:57:2113200:15:3300:01:3200:01:21
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:10:4113200:28:0712601:27:2713.0401:55:3412500:15:0700:01:2600:00:54
2 7113MARIA AGUILAR FARREFEECABF02:14:4612300:27:1014101:34:0412.1202:01:149300:13:3200:02:1900:01:32
3 7109STEFANIA BRUNAZZIFEECABF02:34:2814700:29:2115501:50:2110.3302:19:4211700:14:4600:02:2300:01:46
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5785MARC DONADEU PERARNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:011400:20:39600:57:3919.7701:18:18700:10:4300:00:5300:00:46
2 5803EVER ALEJANDRO GOMECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:02900:20:01700:58:1619.5701:18:17900:10:4500:00:4900:00:47
3 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:32:081100:20:171101:00:1118.9401:20:283200:11:4000:00:3800:00:40
4 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:38:583100:21:462801:05:5217.3101:27:382100:11:2000:00:5100:00:46
5 2108SERGI MILLARUELO ANTEAM TRIRELAYABM01:39:062300:21:232901:06:2017.1901:27:432300:11:2300:00:5300:00:47
6 7115ALBERT CARRERAS BASLLICENCIA DE DIAABM01:39:495600:23:062101:04:2117.7201:27:275500:12:2200:01:0600:00:59
7 7110NORBERT ROQUETA SERLLICENCIA DE DIAABM01:43:405000:22:404301:08:2216.6701:31:026800:12:3800:01:1500:01:06
8 7103ALBERT PUIGFEECABM01:46:012900:21:406301:13:0015.6201:34:402200:11:2100:01:0400:00:50
9 7107ORIOL MAYNAR NADALLLICENCIA DE DIAABM01:48:123300:21:516201:12:5715.6301:34:488500:13:2400:01:3500:01:10
10 7122ALBERTO CASTILLO LELLICENCIA DE DIAABM01:56:187500:23:479601:18:5414.4501:42:419600:13:3700:01:0000:00:55
11 914JOHN MARIO BARCO CAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:58:054000:22:1211001:23:2913.6601:45:415700:12:2400:00:5200:01:09
12 872IVAN SERRANO PLEGUECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:59:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2644MIQUEL IZQUIERDO DETEAM TRIRELAYABM02:02:356900:23:2911601:24:4613.4501:48:1510600:14:2000:00:5300:01:37
14 8014RICARD CESARI GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:5514200:28:5011401:24:1613.5301:53:0614700:16:4900:02:0400:01:39
15 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:11:2713000:27:3913201:28:4612.8401:56:2512200:15:0200:01:1800:00:57
16 7121SERGI SARRIA ALARCOLLICENCIA DE DIAABM02:11:309900:25:2913601:30:2712.601:55:5613300:15:3400:01:5500:02:03
17 7111GUILLEM VIDIELLA COLLICENCIA DE DIAABM02:12:3111000:26:2113501:30:1812.6201:56:3913600:15:5200:01:4500:01:38
18 7102DANIEL REAL VIUDEZLLICENCIA DE DIAABM02:14:3711800:26:5913701:31:2412.4701:58:2314300:16:1400:01:4000:02:16
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:55:569000:24:598901:17:4914.6501:42:487700:13:0800:01:1000:01:00
2 2085ADELA RODRIGUEZ SALCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:59:5910000:25:3110101:20:0314.2401:45:3410800:14:2500:01:1700:00:58
3 2089JUDIT REINA CORVILLCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:01:1713600:28:158801:17:4014.6801:45:5513100:15:2200:01:2000:01:22
4 2090LESLIE REKOW REPULLCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:12:5213700:28:2113101:28:2712.8901:56:4814000:16:0400:01:1700:01:08
5 2075SANDRA COLOMER CALICLUB CICLISTA BANYOLESABF02:13:0212500:27:1213801:31:3512.4501:58:4710400:14:1500:01:2700:01:22
6 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:22:3715600:32:4413901:32:4812.2802:05:3214800:17:0500:01:0300:01:31
7 8005NÚRIA PALAHÍLLICENCIA DE DIAABF02:38:3016000:36:0315001:43:2011.0302:19:2315700:19:0700:02:0400:02:19
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:491000:20:09400:56:4020.1201:16:491400:11:0000:00:5000:00:44
2 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:191600:20:401301:02:3918.201:23:191300:11:0000:00:4800:00:46
3 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:301700:20:441201:01:5718.401:22:413700:11:4900:00:5400:00:45
4 7126SERGI PESARRODONA RFEECABM01:38:273400:21:532301:04:3917.6301:26:324200:11:5500:01:1000:00:49
5 7117DAVID CASTANY MARUNLLICENCIA DE DIAABM01:39:313000:21:423001:06:2117.1801:28:032700:11:2800:01:1600:01:05
6 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:40:323600:21:553701:07:2916.8901:29:241900:11:0800:01:0700:00:56
7 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:384900:22:363301:07:0916.9801:29:454100:11:5300:00:5000:00:46
8 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:42:064400:22:214001:07:5516.7901:30:163900:11:5000:01:2100:01:11
9 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:42:086000:23:133101:06:3817.1101:29:515100:12:1700:00:4700:00:45
10 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:42:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2096MARC CIRERA CASELLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:43:066400:23:183401:07:1416.9601:30:326400:12:3400:01:0000:00:47
12 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:105400:22:524101:08:0216.7601:30:545000:12:1600:00:5200:00:46
13 7127IVAN RABOSO HINOJOSLLICENCIA DE DIAABM01:49:188500:24:386101:12:0715.8101:36:456300:12:3300:01:0900:01:43
14 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:52:4711100:26:375701:11:161601:37:5311900:14:5400:01:2300:01:03
15 8021EDUARD SANCHEZ VICELLICENCIA DE DIAABM01:52:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM01:54:3411600:26:576801:14:5215.2301:41:496900:12:4500:01:2000:00:54
17 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:55:0910500:25:407801:16:3614.8801:42:167200:12:5300:01:0300:01:02
18 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:357600:23:509201:18:1414.5701:42:0411100:14:3100:01:0600:01:11
19 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:57:449200:25:099701:19:0514.4201:44:149000:13:3000:01:4700:01:48
20 7101JORDI PUIG FOLQUELLICENCIA DE DIAABM01:59:0412800:27:178101:16:4714.8501:44:0412100:15:0000:01:0800:00:58
21 7105CARLOS MARTINEZ VILLLICENCIA DE DIAABM01:59:319600:25:2110401:20:4514.1201:46:068700:13:2500:01:2200:01:16
22 6252AGUSTI CASTILLO CAÑWE RUN TEAMABM02:02:417000:23:3412101:26:3013.1801:50:046700:12:3700:01:5900:01:26
23 8003MAURICI SAMPONS MIRLLICENCIA DE DIAABM02:10:4314500:29:0211801:25:3013.3301:54:3214200:16:1100:01:3200:01:10
24 8001ORIOL BATALLA MASFEECABM02:20:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:57:5911200:26:407401:16:1114.9601:42:5112600:15:0800:01:1600:01:29
2 7112MÒNICA DOMÍNGUEZ PRFEECV1F02:04:4211300:26:4111501:24:3513.4801:51:168800:13:2600:01:5300:01:47
3 2088SONIA GALLARDO PERECLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:23:5115500:31:5114301:35:2711.9402:07:1814600:16:3300:02:0400:02:45
4 8MARTA BASSA GARCÍAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:34:2014300:28:5215701:51:0010.2702:19:5210900:14:2800:01:4000:00:52
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5782DAVID TARRÉS VILLEGCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:35:402700:21:371401:02:5618.1101:24:331800:11:0700:00:4100:00:40
2 2024JORDI MATOS PARDOTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M01:36:182000:21:121901:04:0617.7801:25:181200:11:0000:00:5300:00:54
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:41:002800:21:383901:07:5416.7901:29:322900:11:2800:00:5200:00:43
4 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:42:434200:22:184401:08:3616.6201:30:543800:11:4900:00:5200:00:49
5 7125MARC RODRÍGUEZ GARCLLICENCIA DE DIAV1M01:45:004600:22:245401:10:2716.1801:32:514800:12:0900:01:0800:01:13
6 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:45:166200:23:164801:09:2616.4201:32:426500:12:3400:00:5500:00:55
7 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:59:408200:24:1210601:21:5413.9201:46:069400:13:3400:01:3000:01:23
8 7118ANGEL VIÑOLA PORXASLLICENCIA DE DIAV1M02:00:247700:23:5210801:23:0513.7201:46:578900:13:2700:01:2900:01:06
9 2101FRANCESC RECASENS ECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:02:588000:24:0012201:26:3013.1801:50:305900:12:2800:00:5100:00:50
10 8007JORDI CABA SALVÓFEECV1M02:08:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8008ARNAU FERNANDEZ ESCLLICENCIA DE DIAV1M02:39:3914600:29:0815601:50:4710.2902:19:5515800:19:4400:02:2500:02:40
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:53:4710300:25:376901:15:0215.1901:40:397800:13:0800:00:5900:00:57
2 2199MONTSERRAT MALDONADTEAM TRIRELAYV1F02:29:4015400:31:2514801:42:1011.1602:13:3514100:16:0500:01:3800:01:00
3 8006MONTSERRAT GUIXÀ PULLICENCIA DE DIAV1F02:29:4915700:32:5614601:41:1511.2602:14:1113400:15:3800:02:0300:01:35
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:30:32600:19:481000:59:4919.0601:19:371000:10:5500:00:5400:00:52
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:421200:20:37800:59:0119.3201:19:381600:11:0400:00:5200:00:51
3 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:38:003800:22:032001:04:1317.7501:26:163400:11:4400:00:4700:00:43
4 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:552500:21:354201:08:2016.6801:29:551100:11:0000:00:5800:00:58
5 8002MANU RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M01:43:094700:22:274501:08:3716.6101:31:044700:12:0500:01:2100:01:21
6 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:43:513500:21:534901:09:2816.4101:31:216100:12:3000:01:0000:00:45
7 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:44:285200:22:515101:09:5216.3201:32:433500:11:4500:01:0000:00:52
8 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:346600:23:224701:09:1416.4701:32:364300:11:5800:01:1100:01:00
9 244JOSEP A. PEREZ MARIC. TRIATLO MONTORNESV1M01:47:487100:23:395201:09:5416.3101:33:3310300:14:1500:00:5700:00:58
10 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:48:355100:22:496601:14:0315.401:36:523300:11:4300:00:5100:00:44
11 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:54:355900:23:119901:19:2214.3601:42:334500:12:0200:01:1400:01:05
12 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:54:378700:24:437901:16:3914.8701:41:228100:13:1500:01:0700:00:57
13 8011EDUARD TARREFEECV1M01:56:109700:25:278001:16:4714.8501:42:1410000:13:5600:01:1400:01:23
14 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M01:56:5510400:25:388601:17:2614.7201:43:049800:13:5100:01:1700:01:07
15 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M01:59:114300:22:199801:19:1314.3901:41:3215300:17:3900:00:5600:01:16
16 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:59:536700:23:2511201:23:3613.6401:47:017100:12:5200:00:5800:01:13
17 1782FRANCISCO DIAZ SANTC.E. NO TE PARESV1M02:06:3611400:26:5011701:25:0713.3901:51:5711400:14:3900:01:0300:01:06
18 2105DAVID ESTAPÉ MUÑOZC.A. IGUALADAV1M02:10:3711700:26:5812901:27:5612.9601:54:5413500:15:4300:01:1100:01:22
19 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM TRIRELAYV1M02:13:0914100:28:4013401:30:1012.6401:58:5010500:14:1900:01:0900:01:11
20 5577FERRAN GARRIGOSA CAC.E.T. DISTANCEV1M02:22:4410800:26:0214901:42:3211.1202:08:3410200:14:1000:01:2100:01:20
21 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:27:2615100:29:5414501:40:1011.3802:10:0415000:17:2200:02:0500:01:55
22 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDIENTEV1M02:38:4115000:29:3215801:51:1510.2502:20:4715400:17:5400:01:2600:00:53
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIA CATLLA FERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:36:463200:21:501601:03:2817.9601:25:182800:11:2800:01:0500:01:03
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:43:316100:23:143501:07:2016.9301:30:347300:12:5700:00:5100:01:00
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:45:147400:23:454601:08:5416.5501:32:396600:12:3500:01:1000:01:14
4 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V2M01:48:518600:24:405501:10:4116.1301:35:219100:13:3000:01:0400:00:46
5 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:49:367900:23:596401:13:1215.5701:37:115800:12:2500:01:2000:01:00
6 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:54:074100:22:1710201:20:0414.2401:42:213600:11:4600:01:1300:01:00
7 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV2M01:54:5510700:25:587201:15:3415.0901:41:328300:13:2300:01:1600:00:56
8 119JUANJO GALLARDO GONPRAT TRIATLO 1994V2M01:56:529400:25:178501:17:1414.7601:42:3110700:14:2100:01:1700:01:06
9 4523JOAN RAMON MARTINEZTRANSTRIATLONV2M01:57:208400:24:3610001:19:5414.2701:44:307000:12:5000:01:1000:01:12
10 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV2M01:59:437800:23:5510901:23:2013.6801:47:156000:12:2800:00:5500:00:53
11 8015JORDI VICENTE BADELLLICENCIA DE DIAV2M02:00:5712000:27:059301:18:4014.4901:45:4512900:15:1200:02:4900:01:45
12 4408MIQUEL LLEVAT MATALCLUB VO2 TEAMV2M02:04:038800:24:4412001:26:0613.2401:50:508000:13:1300:01:0800:01:10
13 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M02:04:3413300:28:0910501:21:3013.9901:49:3912000:14:5500:01:2000:01:02
14 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:11:3713500:28:1212701:27:3013.0301:55:4213800:15:5500:01:2300:01:00
15 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:18:0812100:27:0714401:35:4511.9102:02:5213000:15:1600:01:2200:02:02
16 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:18:1113100:27:4814001:32:5612.2702:00:4415200:17:2700:01:0600:01:14
17 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:26:2012200:27:0914701:42:0511.1702:09:1414900:17:0600:01:1900:01:20
18 729JAUME ASENSIOFASTTRIATLON BARCELONAV2M02:48:0915800:33:3615901:53:2010.0602:26:5616000:21:1300:01:2000:01:31
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7116JORDI COMPTALLICENCIA DE DIAV2M01:46:135500:23:035001:09:4616.3401:32:498400:13:2400:01:0700:01:22
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:028300:24:356001:11:5315.8601:36:289500:13:3400:01:0500:00:58
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:55:139300:25:157601:16:2714.9101:41:429200:13:3100:01:1000:00:54
4 7114TONI PLANAGUMÀ ORADLLICENCIA DE DIAV2M01:58:3110600:25:479401:18:4914.4601:44:369900:13:5500:01:0100:01:02
5 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M02:07:4110900:26:2012301:26:4313.1501:53:0311300:14:3800:01:1300:01:30
6 4882JORDI ZABALETA GASCC.E. RAYOTEAMV2M02:10:4513800:28:3112501:27:0313.101:55:3412700:15:1100:01:3900:01:16
7 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:30:5415200:30:0315101:45:4410.7802:15:4712400:15:0700:02:1000:01:46
8 1140ANTONI SOLÁ BOADAC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:49:1515900:35:4716001:53:3210.0402:29:1915900:19:5600:02:1000:01:50
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:54:529800:25:287501:16:2514.9201:41:537400:12:5900:01:0000:01:06
2 8019MIQUEL FERNÁNDEZFEECV3M02:06:1414900:29:2910301:20:2214.1801:49:5114500:16:2300:01:1700:01:16
3 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV3M02:11:2914400:28:5412801:27:4412.9901:56:3811800:14:5100:01:3300:01:14
4 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV3M02:19:5213400:28:1114201:35:2611.9502:03:3714400:16:1500:01:2600:01:12
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:02:099100:25:0110701:22:0213.901:47:0312300:15:0600:01:2500:01:09
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MANRESAV3M02:10:0911500:26:5213301:28:4912.8401:55:4111000:14:2800:01:4200:01:33
3 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:13:0315300:31:1611901:25:5313.2701:57:0913700:15:5400:01:1600:01:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35