RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 307 277 30 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. MATAROABF05:02:147900:53:4410802:38:5433.9803:32:389901:29:3600:01:1700:00:45
2 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:18:1610100:55:2217502:50:0831.7403:45:3013301:32:4600:01:2800:01:32
3 1960IVET FARRIOLS ARIMOU.C. SANT CUGATABF05:27:487200:53:1916902:49:2831.8603:42:4721401:45:0100:01:3500:01:02
4 3588ESTHER VIDAL PAJARECLUB ATLETIC VAL D´ARANABF06:08:2723401:06:5425303:10:0328.4104:16:5724601:51:3000:01:4500:01:44
5 7019ANDREA ROMERO PERALLLICENCIA DE DIAABF06:13:0425401:12:5026103:16:4627.4404:29:3620601:43:2800:03:0000:01:46
6 6089MERITXELL SOLE AGUSCLUB TRIATLO SABADELLABF06:15:5026101:17:3924703:08:2028.6704:25:5923701:49:5100:04:0400:01:54
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:05:1810200:55:279802:37:3234.2803:32:5912701:32:1900:01:2900:00:56
2 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:16:3313300:57:4116602:48:4831.9903:46:2910501:30:0400:01:0400:01:27
3 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:32:226000:51:4819902:55:4130.7403:47:2921201:44:5300:01:3600:01:28
4 7044CUTILLAS DIANELLICENCIA DE DIAABF05:34:40000:00:00000:00:00003:56:0617301:38:3400:00:0000:00:00
5 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF05:37:216400:52:1621202:59:0330.1603:51:1922001:46:0200:01:5300:01:09
6 112NURIA PUBILL LLEONACERRR IGUALADAABF05:39:593900:49:3425103:09:2928.503:59:0318801:40:5600:01:3200:02:08
7 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:49:2214900:58:4724503:07:4628.7604:06:3319701:42:4900:03:4600:01:33
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF05:01:4114000:58:149602:37:0834.3703:35:226201:26:1900:01:4100:01:07
2 8040GEMMA HERNANDEZ ANDUROLA TRAITLOI KLUBAABF05:20:196500:52:2419702:55:1730.8103:47:4113101:32:3800:01:2500:01:05
3 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB PROAMABF05:29:0915000:58:4917202:49:4231.8203:48:3118701:40:3800:01:4500:01:09
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF05:37:4710000:55:2123003:04:3829.2503:59:5916901:37:4800:01:1200:01:18
5 5023PATRICIA MONTIEL ADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:47:3616600:59:5622203:02:3829.5704:02:3421501:45:0200:02:3500:01:17
6 4013BEATRIZ AGUILAR PIQRICHARD CALLE TRIATLO CLUABF05:48:1425101:12:0622503:03:1429.4704:15:2013701:32:5400:02:3000:01:31
7 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF06:00:2621601:04:2523103:04:4429.2304:09:0924401:51:1700:02:0500:01:18
8 5093ISA GAVINA TROYTIÑOGOO SPORT CLUBABF06:06:2422101:04:5824603:07:4728.7604:12:4525001:53:3900:02:0200:01:28
9 1870SILVIA MARQUEZ GARCCLUB BTT MONTBIKEABF06:23:2125701:13:5726203:17:1027.3904:31:0724701:52:1400:02:2800:02:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:28:2419701:02:3320602:57:3830.404:00:118501:28:1300:01:5200:01:12
2 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:31:0122801:05:5620402:56:5930.5104:02:558201:28:0600:01:3400:00:54
3 7005EVA CERVÓS FARRÉLLICENCIA DE DIAV1F05:53:5818901:02:0720202:56:3730.5703:58:4425301:55:1400:03:2200:01:27
4 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F05:57:4421301:04:1222403:03:0729.4904:07:1924101:50:2500:02:1500:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. TRIATLO.CATV1F05:16:5216700:59:5914802:46:0532.5103:46:0411101:30:4800:02:5400:01:06
2 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F06:09:4625501:13:3324003:06:4228.9204:20:1523601:49:3100:03:4100:02:34
3 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F06:18:4619901:02:3526703:21:4726.7604:24:2225201:54:2400:05:0500:02:18
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7006TRISH MELLORLLICENCIA DE DIAV2F06:26:2025901:15:1625403:10:1228.3904:25:2826002:00:5200:02:0200:01:16
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F07:03:1325301:12:3526803:32:2525.4204:45:0027402:18:1300:04:2100:02:20
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M04:46:112500:48:413702:29:0236.2303:17:438801:28:2800:01:5300:00:59
2 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M05:01:139500:54:593302:27:5636.503:22:5517101:38:1800:01:2700:00:50
3 2074ALBERT ESPEJO CAÑELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M06:08:0911600:56:3725903:14:3627.7504:11:1325601:56:5600:03:3500:01:21
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1588NACHO VILLARRUEL CLUB ESPORTIU Z5ABM04:21:41300:44:34802:19:0738.8203:03:41701:18:0000:01:3200:00:45
2 8044XANET ALBIZU AGIRREAZKOITRI TRIATLOI KLUBAABM04:48:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:50:00500:45:115902:32:2735.4203:17:3812801:32:2200:01:1800:01:26
4 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:52:365000:51:087502:34:1235.0203:25:207301:27:1600:01:3500:01:14
5 1128HUGO MENDEZ MARTINEC.E. PICORNELLABM04:54:5813200:57:376202:32:5135.3303:30:284801:24:3000:01:0200:00:56
6 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:56:28700:45:2514302:44:4432.7803:30:096301:26:1900:01:0400:00:50
7 7041VOGEL MATHIEULLICENCIA DE DIAABM04:57:2117301:00:353102:27:3136.6103:28:069701:29:1500:01:5900:00:59
8 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:58:382200:48:2313202:42:5133.1603:31:147501:27:2400:00:0000:00:55
9 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:05:4917701:00:516502:33:0635.2703:33:5712201:31:5200:02:3200:01:31
10 8025ADRIAN GRACIA TORREOCTAVUS TRIATLONABM05:09:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8042JOSEBA EXPOSITO IBAAZKOITRI TRIATLOI KLUBAABM05:10:106900:53:0314002:44:2032.8603:37:2313401:32:4700:01:4400:00:48
12 7042GOSSET ADRIENLLICENCIA DE DIAABM05:15:588800:54:2911602:39:4533.803:34:1418901:41:4400:04:0700:01:17
13 1260MIQUEL ALSO SELMACLUB BTT MONTBIKEABM05:17:5312900:57:2916402:48:4332.0103:46:1212101:31:4100:02:4800:01:32
14 2628CÉSAR BARRABÉS REBOCLUB TRITRAININGABM05:17:5913800:58:0519302:54:4430.903:52:495301:25:1000:01:5200:01:03
15 7012ORIOL VALLSLLICENCIA DE DIAABM05:21:112700:48:5010302:38:0734.1503:26:5725101:54:1400:01:4800:01:12
16 7002SERGIO ARIZCUREN SALLICENCIA DE DIAABM05:32:5012700:57:2720002:55:4830.7203:53:1517701:39:3500:02:5500:01:28
17 7014JOSE MANUEL TORNOS OCTAVUS TRIATLONABM05:43:3619501:02:2417402:49:5231.7903:52:1624501:51:2000:01:3400:03:03
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM04:08:52100:41:45202:13:4340.3802:55:28201:13:2400:00:4700:00:51
2 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM04:14:551400:46:43402:15:4139.803:02:24101:12:3100:00:0000:00:41
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM04:25:001200:46:26602:17:3139.2703:03:572301:21:0300:00:5400:00:59
4 8047JUAN MINA JIMENEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:26:23400:44:441202:21:3138.1603:06:151701:20:0800:01:0300:01:00
5 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM04:29:122400:48:351302:21:3838.1303:10:131001:18:5900:01:0100:01:06
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM04:29:391600:47:361402:21:4838.0803:09:241801:20:1500:00:5400:00:56
7 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM04:32:093300:48:591702:23:2137.6703:12:201401:19:4900:01:1500:01:15
8 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM04:38:232100:48:224002:29:2236.1503:17:442101:20:3900:01:1700:00:39
9 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:314200:49:562302:24:5737.2503:14:534301:23:3800:01:0800:01:04
10 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM04:38:379200:54:511502:22:1637.9603:17:072601:21:3000:01:2800:01:07
11 8038RICARDO SIMON GONICLUB TRIATLON EUROPAABM04:41:56900:45:396102:32:4835.3403:18:274101:23:2900:00:5600:00:57
12 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:44:595600:51:304802:31:2135.6803:22:512901:22:0800:01:4400:00:54
13 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:44:5911200:56:212802:26:2736.8703:22:483001:22:1100:01:2900:01:27
14 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM04:52:025900:51:447002:33:2535.203:25:096801:26:5300:01:0900:01:12
15 2837OCTAVIO CONTE MARTIINDEPENDENTABM04:53:397800:53:437402:33:5635.0803:27:396001:26:0000:02:3700:01:25
16 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM04:54:0310700:56:057902:35:0834.8103:31:133501:22:5000:01:4000:01:03
17 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:55:257700:53:429702:37:2134.3203:31:034701:24:2200:01:0700:00:48
18 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM05:01:4414200:58:254902:31:2235.6703:29:4712301:31:5700:01:2800:01:12
19 7045FERNANDO MONTULL LATRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:02:4617201:00:339002:35:4934.6603:36:226401:26:2400:01:1700:01:22
20 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:03:151300:46:3612002:40:0333.7403:26:3916301:36:3600:01:1600:00:56
21 7037JUAN LUNA BALAIRONC.D.B. BIKE TIME TRIABM05:03:548200:53:5111302:39:3433.8403:33:2510801:30:2900:02:2400:01:32
22 2030XAVIER BARGALLO SEVCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:04:204400:50:5611502:39:3633.8303:30:3214701:33:4800:01:4900:01:13
23 931ALBERT RIBA OCHOACLUB NATACIO MINORISAABM05:05:2014700:58:4010502:38:1634.1203:36:568701:28:2400:02:1900:01:38
24 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:05:2211000:56:112702:26:1136.9403:22:2220001:43:0000:01:4200:00:56
25 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM05:06:275300:51:2615202:47:0632.3203:38:328101:27:5500:01:5300:02:08
26 8030MARCOS TOLOS SALVADC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:06:528000:53:4811902:40:0233.7403:33:5014201:33:0200:01:1100:01:23
27 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM05:07:4912000:56:5713002:42:1133.303:39:089101:28:4100:02:1500:00:55
28 8018MARC FARRUS COLOMLLICENCIA DE DIAABM05:10:029100:54:4612302:40:2933.6503:35:1515401:34:4700:03:1000:02:13
29 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM05:10:416700:52:388402:35:2734.7403:28:0519601:42:3600:02:0100:01:33
30 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:11:2818601:01:487102:33:4635.1203:35:3416001:35:5400:02:1400:01:21
31 995ROBERT JUANOLA JUANINDEPENDENTABM05:13:1915400:59:0313502:43:1633.0703:42:1911301:31:0000:01:3400:00:48
32 8017VÍCTOR MANUEL RESECLLICENCIA DE DIAABM05:13:4110400:55:4815702:47:4032.2103:43:2810601:30:1300:03:1400:01:11
33 2308XAVIER DURAN CARVAJTGCBINNABM05:16:5012200:57:1111002:39:0633.9403:36:1718501:40:3300:03:0400:01:46
34 8021JAIME FENOLLOSA BALBICIS ORTIZ- DEL MONTEABM05:19:0711900:56:548102:35:0934.8103:32:0322401:47:0400:02:1500:01:05
35 2949CARLES SOLE PIZARROINDEPENDENTABM05:20:1017001:00:3118202:51:2731.503:51:588401:28:1200:02:2100:01:38
36 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:22:3423001:06:1116002:48:1332.103:54:248301:28:1000:02:5900:00:53
37 7007CARLOS MARCO FERRÉLLICENCIA DE DIAABM05:22:4320801:03:3217602:50:0931.7403:53:419401:29:0200:04:4500:01:35
38 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:25:0017401:00:4017802:50:4131.6403:51:2114501:33:3900:01:2800:01:28
39 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:29:1323101:06:3114902:46:2432.4503:52:5516101:36:1800:02:2500:01:25
40 7021DAVID MARTINEZ DOMELLICENCIA DE DIAABM05:29:556800:52:5221602:59:5330.0203:52:4516501:37:1000:05:5000:03:07
41 7022FELIX ANTONIO LASCALLICENCIA DE DIAABM05:29:55000:00:00000:00:00003:52:4516601:37:1000:00:0000:03:09
42 1757LLUIS BORRAS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:30:0413700:58:0318102:51:2631.503:49:2918601:40:3500:01:4700:01:32
43 7018ALEJANDRO HERRAEZLLICENCIA DE DIAABM05:31:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM05:34:1511800:56:5016702:48:5331.9703:45:4323201:48:3200:02:5500:01:13
45 2936JAVIER RAMOS PEDRERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:37:3222701:05:5420802:57:5730.3504:03:5114601:33:4100:02:2600:01:25
46 2838JAVIER RUIZ SALVADOINDEPENDENTABM05:38:3423201:06:4115902:48:0032.1403:54:4120901:43:5300:02:2400:01:34
47 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:54:1724401:09:1923403:05:0929.1704:14:2817801:39:4900:02:4300:01:17
48 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:55:4918401:01:4323903:06:2028.9804:08:0322701:47:4600:03:0400:01:15
49 8028NOE CHALER CABANESC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM06:03:2724601:10:2623803:06:1928.9804:16:4522101:46:4200:03:4500:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7040VICTOR DEL CORRAL MLLICENCIA DE DIAABM04:12:07600:45:21102:11:3141.0602:56:52301:15:1500:00:4600:00:52
2 976ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:21:523600:49:04502:16:4339.503:05:47401:16:0500:01:1700:01:01
3 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:23:011900:48:06302:14:2640.1703:02:322001:20:2900:00:5500:01:04
4 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:30:524500:50:58702:18:2139.0303:09:192701:21:3300:01:1800:00:56
5 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:34:554600:50:581902:24:0437.4803:15:021501:19:5300:00:5500:00:47
6 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:35:084700:50:592002:24:0637.4703:15:051601:20:0300:01:1800:00:54
7 3027ENRIQUE BARAJAS OJEINDEPENDENTABM04:35:222600:48:422502:25:5836.9903:14:402201:20:4200:01:2300:00:52
8 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM04:37:382900:48:511002:21:0938.2603:10:007801:27:3800:01:2800:01:29
9 1098JUAN MANUEL CÁRDENAGAVA TRIATLOABM04:37:489700:55:052402:25:1637.1703:20:21501:17:2700:01:0800:01:02
10 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:38:263700:49:074302:29:5236.0303:18:591201:19:2700:01:0300:01:04
11 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:40:504300:50:485002:31:2635.6603:22:14801:18:3600:01:0800:01:17
12 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM04:41:09200:43:017802:34:5834.8503:17:593701:23:1000:01:1200:01:10
13 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM04:42:332800:48:504202:29:5136.0403:18:414501:23:5200:01:0700:01:01
14 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:123500:49:023502:28:0436.4703:17:066101:26:0600:01:1900:01:51
15 7034ALBERTO ESTEBANEZ DINDEPENDENTABM04:46:315500:51:293802:29:1036.203:20:395701:25:5200:01:3800:02:01
16 7028RAFAEL GONZALEZ ROMOCTAVUS TRIATLONABM04:47:23000:00:00000:00:00003:20:286901:26:5500:00:0000:00:00
17 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM04:48:483000:48:526802:33:1235.2503:22:046601:26:4400:01:5500:01:36
18 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM04:48:5412800:57:287302:33:5235.103:31:20601:17:3400:01:1200:01:21
19 8035ANTONIO URBANO SOLECLUB TRIATLON EUROPAABM04:52:3011500:56:343902:29:1336.1903:25:476501:26:4300:01:3000:02:14
20 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:52:414000:49:4111202:39:1933.8903:29:004401:23:4100:01:1900:01:05
21 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:58:137600:53:405202:31:3135.6403:25:1114101:33:0200:01:3200:01:17
22 2167JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM04:58:539900:55:194102:29:4136.0803:25:0014901:33:5300:02:3500:01:59
23 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:59:587500:53:375502:31:4635.5803:25:2315301:34:3500:00:5500:01:03
24 8046ANGEL ALBACETE CHAMC.D.B. BIKE TIME TRIABM05:00:0410300:55:3412402:40:3633.6203:36:104601:23:5400:01:3600:00:49
25 8022IVAN FERRER DEL MOLSPORTPHYSIOLOGYABM05:00:0714500:58:368602:35:4034.6903:34:165601:25:5100:01:3400:01:29
26 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:00:5210900:56:108902:35:4734.6603:31:579301:28:5500:02:1400:01:11
27 2796JOAN ESCARRABILL TICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:00:536200:51:5815002:46:5832.3403:38:562801:21:5700:01:3600:01:04
28 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM05:01:208100:53:5114402:45:0132.7203:38:523301:22:2800:02:3200:01:05
29 2223ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM05:01:205200:51:178702:35:4134.6903:26:5815101:34:2200:01:5300:00:54
30 1229JUAN JOSÉ BARROSO RCLUB TRIATLO PROSANABM05:03:0117101:00:325702:32:0235.5203:32:3410701:30:2700:02:2300:00:59
31 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:05:0120701:03:279502:37:0334.3803:40:304901:24:3100:02:1600:01:03
32 3889OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM05:05:1311100:56:1510902:38:5633.9803:35:1110401:30:0200:02:0200:01:12
33 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:06:3514300:58:3012202:40:2833.6503:38:587701:27:3700:01:3400:00:50
34 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:07:109800:55:1814202:44:4432.7803:40:027101:27:0800:01:3800:01:12
35 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:08:0110600:56:059402:36:5834.403:33:0315501:34:5800:02:0400:01:15
36 8024JAUME REIG GONZALEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM05:09:4515600:59:0512602:40:4733.5903:39:5210201:29:5300:01:3500:01:22
37 8041IBAN DA SILVA DIEGUANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRABM05:10:5110500:55:549102:35:5034.6503:31:4417401:39:0700:01:3000:01:17
38 373DANIEL CHARLES QUINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:11:4515200:59:0111802:39:5933.7503:39:0013201:32:4500:02:0900:01:32
39 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM05:12:0811700:56:3813702:43:2333.0503:40:0112501:32:0700:01:4300:01:04
40 1678ALBERT ACOSTA VÁZQURICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:13:0115500:59:0413402:43:1133.0903:42:1511001:30:4600:02:5400:02:06
41 1003CARLOS MARTÍNEZ AREESSENCIAL TRIATLOABM05:13:3420101:02:5710602:38:3634.0503:41:3312401:32:0100:03:0800:01:25
42 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:14:2417601:00:4912902:42:0733.3103:42:5611601:31:2800:02:5600:01:51
43 3126MANUEL BROTO SALGUECLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:14:3421101:04:059302:36:5134.4303:40:5614401:33:3800:01:3500:01:23
44 7043JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM05:15:3223501:06:568302:35:2234.7603:42:1814301:33:1400:03:2800:01:46
45 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM05:15:4119301:02:2114602:45:4032.603:48:017901:27:4000:01:5300:01:19
46 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:17:198700:54:228002:35:0934.8103:29:3122801:47:4800:01:3200:00:48
47 5497JONATHAN CASTILLO MCLUB NATACIO CALDESABM05:17:2422201:04:5915802:47:4532.1903:52:445101:24:4000:03:0700:01:26
48 3670ALEIX ELIAS CENTELLC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:18:55800:45:3618002:51:1831.5203:36:5419201:42:0100:01:1400:00:59
49 8014MANEL LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:19:14000:00:00000:00:00003:36:4119501:42:3300:00:0000:02:10
50 8043URTZI ARANA SANTAMAINDEPENDENTABM05:23:0219201:02:2017102:49:3131.8603:51:5111401:31:1100:02:3600:01:07
51 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM05:24:4219801:02:3417902:50:5031.6103:53:2411501:31:1800:02:3900:01:54
52 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM05:27:0821801:04:3217302:49:4431.8103:54:1613601:32:5200:02:1000:00:59
53 7033BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:27:2122401:05:1812702:41:3533.4203:46:5318101:40:2800:01:5600:01:06
54 1995RUBEN ANAYA GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:27:4423801:07:1616202:48:2032.0803:55:3612601:32:0800:02:1800:01:05
55 8010ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:28:0413500:57:4720502:57:1630.4603:55:0314001:33:0100:02:1300:01:04
56 8039JON MURUA ETXANIZUROLA TRAITLOI KLUBAABM05:29:0416100:59:4313102:42:1733.2803:42:0022501:47:0400:02:3600:01:34
57 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:30:0124901:11:4919502:54:5730.8704:06:463801:23:1500:01:5100:01:08
58 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM05:31:167300:53:3019402:54:4630.903:48:1620101:43:0000:01:5400:01:31
59 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:32:2710800:56:0918902:53:2431.1403:49:3319901:42:5400:03:3900:01:20
60 8052IVAN CASTELLVI RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:36:5620201:03:0022703:04:0329.3404:07:0310301:29:5300:02:2400:01:13
61 8034RAUL HERNANDEZ POLOOCTAVUS TRIATLONABM05:43:3616901:00:2918402:52:1931.3403:52:4824301:50:4800:01:5400:01:27
62 8037ALBERTO FERNANDEZ OCLUB TRIATLON INFINITRIABM05:45:0725601:13:3816802:49:1931.8904:02:5719401:42:1000:01:4000:01:10
63 8026MANUEL GARCIA VAQUECLUB TRIATLON INFINITRIABM05:53:3518201:01:2320302:56:4730.5503:58:1025401:55:2500:02:2100:01:22
64 7008DAVID MIGUEL SUAREZLLICENCIA DE DIAABM05:54:3116400:59:5324403:07:3928.7804:07:3222201:46:5900:04:3400:02:30
65 7009JOSEP MARIA MONTANELLICENCIA DE DIAABM05:54:3316500:59:5524203:07:3728.7804:07:3222301:47:0100:04:2600:02:27
66 2386ISMAEL BARCELO SERRTRIATLO L´HOSPITALETABM05:57:5121401:04:1622303:02:4929.5404:07:0524201:50:4600:02:5100:01:11
67 1153JORDI GARCIA PACHECPRAT TRIATLO 1994ABM06:00:2225201:12:1221402:59:0730.1504:11:1923401:49:0300:05:0200:02:50
68 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM06:01:1120301:03:0320102:55:5830.6903:59:0126102:02:1000:02:5900:01:58
69 8019FCO. JAVIER MORAL LBICIS ORTIZ- DEL MONTEABM06:04:5124801:11:4222903:04:2729.2804:16:0923301:48:4200:05:0500:02:47
70 7011JONATAN MACIAS ARALLICENCIA DE DIAABM06:13:5922001:04:5224803:08:3928.6204:13:3125902:00:2800:03:3600:01:43
71 8011XAVIER PUJOL LLICENCIA DE DIAABM06:27:5126001:15:1726003:14:5827.704:30:1525701:57:3600:04:5000:03:17
72 1382ABEL LÓPEZ BOZAC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM06:41:2726901:29:5725803:13:4027.8804:43:3725801:57:5000:04:0100:04:09
73 1118JORDI CUGAT MATA C.N. REUS PLOMSABM07:01:2026701:25:4326303:18:1527.2404:43:5827302:17:2200:06:1000:02:48
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 458JOAN CAPDEVILA GÓMECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:33:213400:49:012202:24:4937.2903:13:501301:19:3100:01:2600:00:40
2 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M04:35:181800:47:591102:21:2638.1803:09:255901:25:5300:01:0300:01:01
3 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:38:361700:47:583402:28:0036.4903:15:583401:22:3800:01:0200:01:13
4 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:39:303200:48:554702:31:2135.6803:20:161101:19:1400:01:2800:00:36
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:42:537400:53:312602:26:0236.9803:19:333901:23:2000:01:1400:01:27
6 1137ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M04:43:2218001:01:011802:23:4437.5703:24:45901:18:3700:01:4600:01:24
7 7016MANUEL CALATAYUD HALLICENCIA DE DIAV1M04:45:114800:51:056402:32:5435.3203:23:592401:21:1200:02:1200:01:46
8 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M04:45:374100:49:493602:28:3836.3303:18:277201:27:1000:01:1600:00:50
9 8031ROBERTO ANGULO RODRUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:46:4014400:58:322102:24:4137.3203:23:134001:23:2700:01:4300:01:25
10 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAC.E. PICORNELLV1M04:47:3218701:01:521602:23:1937.6803:25:113101:22:2100:01:3800:01:00
11 8020ROBERTO MILLARES GOURBIKO TT BASAUV1M04:49:247100:53:162902:26:2936.8603:19:4510001:29:3900:01:4700:00:00
12 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:52:182300:48:2612102:40:1733.6903:28:434201:23:3500:01:1200:00:57
13 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:52:4114800:58:405402:31:3935.6103:30:193201:22:2200:02:0100:00:58
14 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M04:55:1416200:59:503202:27:3736.5803:27:278001:27:4700:01:3300:01:32
15 1980SERGIO GONZALEZ CAÑC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:55:329000:54:387202:33:5035.103:28:287001:27:0400:02:0400:01:04
16 891EMMANUEL FAFOURNOUXINDEPENDENTV1M04:57:218900:54:376602:33:0935.2603:27:469801:29:3500:02:5000:00:49
17 8051FERNANDO MORENO ARMCD KIROL BAT TRIATLOI TALV1M04:57:547000:53:079202:36:0934.5803:29:169001:28:3800:01:0900:01:38
18 1227JUAN ANTONIO HERNANC.E. RAYOTEAMV1M04:58:0319101:02:163002:26:4136.8103:28:579501:29:0600:01:2100:01:30
19 7036MANUEL PASTOR ALCOLTRIATLON CIERZOV1M04:59:014900:51:0610402:38:0934.1403:29:1510101:29:4600:01:3200:01:02
20 1591MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:59:425100:51:119902:37:4334.2403:28:5411201:30:4800:01:4000:01:02
21 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:59:5617901:00:526702:33:1135.2503:34:035801:25:5300:01:5900:00:49
22 4653JORGE RODRIGUEZ JIMCLUB ATLETIC VAL D´ARANV1M05:00:43000:00:00000:00:00003:30:0710901:30:3600:00:0000:01:40
23 7025MIGUEL BARRERO DURÁLLICENCIA DE DIAV1M05:01:2011400:56:2711402:39:3633.8303:36:035401:25:1700:02:1200:01:11
24 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M05:01:228600:54:155102:31:2735.6603:25:4215801:35:4000:01:1700:01:09
25 4965ESTEBAN ANTEQUERA GC. TRIATLO MONTORNESV1M05:01:5018801:01:547602:34:3734.9303:36:315501:25:1900:01:4800:01:19
26 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:04:2612400:57:2112802:42:0233.3303:39:235201:25:0300:01:3600:01:37
27 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M05:04:338500:54:1410102:37:4934.2203:32:0313001:32:3000:02:0600:00:55
28 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:06:5820501:03:228202:35:1734.7803:38:398601:28:1900:02:4200:01:21
29 7010DAVID GAS PANISELLOLLICENCIA DE DIAV1M05:07:108400:53:536002:32:4735.3403:26:4018301:40:3000:02:0500:01:10
30 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:07:319600:55:0113602:43:2333.0503:38:249601:29:0700:02:3300:01:32
31 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M05:12:348300:53:5215302:47:0632.3203:40:5811801:31:3600:02:0200:01:03
32 763NICOLAS FERRIERECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:14:439400:54:5811102:39:1233.9203:34:1018401:40:3300:01:3800:01:54
33 1611ROBERTO ASENSIO FLOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:16:239300:54:545302:31:3535.6203:26:2923901:49:5400:01:4900:01:02
34 8045DANIEL LUNA BALAIROC.D.B. BIKE TIME TRIV1M05:19:355400:51:2714502:45:1532.6803:36:4219801:42:5300:01:1300:01:41
35 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:19:5817501:00:488802:35:4534.6703:36:3320401:43:2500:01:3400:01:13
36 7024HECTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M05:20:1812100:57:1016502:48:453203:45:5515201:34:2300:02:5400:01:31
37 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:21:0615900:59:1919102:54:1430.9903:53:337601:27:3300:02:4300:01:38
38 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:24:5612500:57:2217002:49:3131.8603:46:5317001:38:0300:01:5400:01:44
39 1645JOAQUÍN MORENO DURÀESSENCIAL TRIATLOV1M05:28:0124201:08:1419602:55:0930.8304:03:235001:24:3800:05:3500:02:15
40 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M05:28:0811300:56:2321102:58:4630.2103:55:0913901:32:5900:02:3600:01:51
41 759MIQUEL ALIMBAU REVEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:28:1114100:58:2417702:50:3331.6603:48:5717601:39:1400:02:3200:02:22
42 1290EUSEBIO CARASUSAN PRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:29:2919601:02:2910702:38:3734.0403:41:0623101:48:2300:04:0400:01:49
43 7004MIQUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M05:29:5916300:59:5119002:53:2631.1403:53:1716401:36:4200:02:0400:01:37
44 3220ISAAC IDIARTE VALLSINDEPENDENTV1M05:31:3015300:59:0218302:52:0031.403:51:0218201:40:2800:02:0100:01:27
45 4187DAVID CARDONA MERCARICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:34:5315800:59:1818602:52:2031.3303:51:3820301:43:1500:02:3900:01:08
46 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:38:0524001:07:2415402:47:0832.3103:54:3220801:43:3300:02:2200:00:59
47 1384EDUARDO SESÉ HERNANC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M05:42:2722901:05:5623203:04:5129.2104:10:4712001:31:4000:02:2300:01:21
48 3988KIKE PERIAGO RODRÍGW3TRIBCNV1M05:43:0524501:10:0315102:47:0532.3203:57:0821801:45:5700:02:0700:01:28
49 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M05:43:1716000:59:2021302:59:0330.1603:58:2321301:44:5400:01:5000:01:47
50 2801TONI LUQUE DOMINGUETRIATEV1M05:46:2113900:58:0821002:58:1930.2803:56:2723801:49:5400:02:4400:02:01
51 8006PABLO SAMPER DOTTOLLICENCIA DE DIAV1M05:50:3220901:03:4621903:00:4529.8804:04:3121901:46:0100:07:0700:02:25
52 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:51:3115100:58:5222803:04:2729.2804:03:1923001:48:1200:02:4100:02:40
53 8009RAFAEL SÁNCHEZ PISTLLICENCIA DE DIAV1M05:52:2312600:57:2425003:09:1728.5304:06:4121701:45:4200:02:4100:01:27
54 1359FRANCISCO JAVIER ROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M05:53:2723701:07:1325203:09:5428.4404:17:0716201:36:2000:02:5200:01:36
55 2201ANTONI BALAGUER BAU.C. SANT CUGATV1M06:01:4420601:03:2326403:19:1327.1104:22:3617501:39:0800:03:1700:01:29
56 8033ALFREDO PLANAS MUÑOCLUB TRIATLON EUROPAV1M06:02:3418101:01:1820902:58:0330.3303:59:2126402:03:1300:01:4100:01:13
57 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:27:3119401:02:2326603:19:5227.0204:22:1526602:05:1600:03:0500:01:56
58 7001CARLOS ALBERTO DE LLICENCIA DE DIAV1M06:42:4526301:20:0326903:33:3925.2704:53:4223501:49:0300:07:0800:03:56
59 8012JOSEP RAMON MARTIN LLICENCIA DE DIAV1M06:48:3426401:20:5425503:12:2128.0704:33:1527202:15:1900:03:5700:01:56
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4405OSCAR BARTOLOME LAFTRI2WINV1M04:51:392000:48:144502:30:2735.8903:18:4113801:32:5800:02:4700:00:00
2 7046JAGOBA RUIZ DE AGUICLUB DEPORTIVO DE TRIATLOV1M04:52:551000:45:446302:32:5235.3203:18:3615001:34:1900:01:1700:00:00
3 8050VICENTE IGARZÁBAL VCD BETI GAZTEV1M04:59:3322601:05:536902:33:1735.2303:39:101901:20:2300:03:1900:01:27
4 2606JOSEP VILADOMS BELC.N. REUS PLOMSV1M05:01:5413100:57:355602:31:5635.5403:29:3112901:32:2300:01:5700:00:50
5 2282JORDI GIMFERRER QUITGCBINNV1M05:02:023800:49:088502:35:3034.7303:24:3816701:37:2400:01:3300:01:45
6 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M05:09:0521001:03:5213902:43:5232.9503:47:442501:21:2100:01:5900:01:19
7 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M05:12:486600:52:2915602:47:3032.2403:39:5913501:32:4900:01:4800:02:06
8 1422GUILLERMO TUÑI PICAC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M05:15:045800:51:4311702:39:5533.7703:31:3820501:43:2600:01:3400:01:52
9 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M05:15:181100:45:5420702:57:5530.3503:43:4911701:31:2900:01:3900:02:26
10 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M05:17:1118301:01:3012502:40:4233.603:42:1215601:34:5900:01:3500:02:05
11 7035JUAN CARLOS CALLEJAC.D.B. BIKE TIME TRIV1M05:17:4219001:02:1218502:52:2031.3303:54:323601:23:1000:01:4000:01:13
12 2967XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M05:21:0218501:01:4718802:52:2831.3103:54:156701:26:4700:03:3600:02:02
13 8048FERNANDO DEAN VIDARCD TRIZURKO IZADIVANV1M05:27:0024101:07:3913802:43:3433.0103:51:1315901:35:4700:02:3200:01:11
14 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M05:28:1623901:07:2014702:45:5432.5503:53:1415701:35:0200:02:1700:01:22
15 8013LLUC MADUELLLLICENCIA DE DIAV1M05:33:0512300:57:1624103:06:5528.8904:04:119201:28:5400:07:3100:02:39
16 7030MIGUEL ANGEL MONROIC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:33:5613400:57:4319202:54:2030.9803:52:0319001:41:5300:02:2400:01:48
17 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M05:35:216300:52:0622003:01:1129.803:53:1719301:42:0400:02:3600:01:20
18 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M05:49:2717801:00:5222603:03:2829.4304:04:2021601:45:0700:03:3400:01:52
19 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:50:0923601:07:1015502:47:1832.2803:54:2825501:55:4100:03:2300:03:01
20 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:51:0222501:05:3719802:55:2330.7904:01:0024001:50:0200:02:5800:01:13
21 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M06:04:3925001:11:5121703:00:1129.9704:12:0224801:52:3700:02:4700:03:04
22 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV1M06:06:5221701:04:2821803:00:1329.9604:04:4126202:02:1100:02:2700:01:59
23 7003MARC MACH GUARDIOLALLICENCIA DE DIAV1M06:50:2426801:29:2325703:13:3727.8904:43:0026802:07:2400:07:2000:02:16
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M04:50:291500:46:454402:29:5536.0203:16:4014801:33:4900:01:1200:01:28
2 179GUILLEM LLADO GARRIC.E. PICORNELLV2M04:52:463100:48:53902:20:4938.3503:09:4220201:43:0400:00:4900:01:22
3 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M05:03:4514600:58:3810002:37:4834.2203:36:267401:27:1900:01:2400:01:00
4 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M05:07:256100:51:5710202:37:5934.1803:29:5616801:37:2900:01:3100:01:04
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:12:5313600:57:547702:34:3834.9203:32:3218001:40:2100:01:3700:00:54
6 8036RAFAEL SAINZ ELORRIUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV2M05:13:0013000:57:314602:30:5635.7803:28:2721101:44:3300:01:4200:01:37
7 8003CARLES REYES COMORELLICENCIA DE DIAV2M05:15:4515700:59:125802:32:1035.4903:31:2221001:44:2300:02:5400:01:25
8 8029JOSEP MANUEL POMADAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M05:18:035700:51:4314102:44:2332.8503:36:0619101:41:5700:01:3100:02:02
9 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M05:20:1220401:03:2116302:48:2232.0703:51:438901:28:2900:03:3100:00:56
10 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M05:44:3922301:05:1821502:59:2730.0904:04:4517901:39:5400:02:3500:01:43
11 7026MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:59:3421501:04:2324303:07:3828.7804:12:0122601:47:3300:02:5500:00:00
12 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M06:01:4925801:14:2524903:09:0528.5604:23:3017201:38:1900:02:5600:01:35
13 7027JOSE MANUEL CASAJUAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M06:12:1220001:02:4622103:01:2029.7804:04:0627102:08:0600:03:0800:01:35
14 3260JOAN JOSEP ALBALADECLUB TRIATLO VALLIRANAV2M06:22:4126501:21:5825603:12:4228.0204:34:4022901:48:0100:04:0800:02:43
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:20:0816801:00:1016102:48:2032.0803:48:3011901:31:3800:03:2200:01:47
2 7039JUAN BEDIAGA ARDANZMUGARRA TRIATLOI TALDEAV2M05:58:3126601:22:3918702:52:2131.3304:15:0020701:43:3100:03:2100:03:41
3 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M06:17:4923301:06:4723503:05:4929.0604:12:3626502:05:1300:02:1300:02:09
4 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M06:21:3524301:08:3623303:05:0629.1704:13:4226902:07:5300:03:4800:02:39
5 7020JOSEP FLAQUE GIMENELLICENCIA DE DIAV2M06:38:5524701:11:4026503:19:2127.0904:31:0127002:07:5400:04:3100:01:40
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7013PILLER PIERRE-ALAINLLICENCIA DE DIAV3M05:49:3921201:04:1013302:43:0133.1303:47:1126302:02:2800:02:1400:01:58
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:03:4021901:04:3523603:06:0829.0104:10:4324901:52:5700:02:5200:02:19
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:30:4226201:18:4723703:06:1029.0104:24:5726702:05:4500:03:4500:02:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32