RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 307 277 30 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:08:52100:41:45202:13:4340.3802:55:28201:13:2400:00:4700:00:51
2 7040VICTOR DEL CORRAL MORALESLLICENCIA DE DIAABM04:12:07600:45:21102:11:3141.0602:56:52301:15:1500:00:4600:00:52
3 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM04:14:551400:46:43402:15:4139.8003:02:24101:12:3100:00:0000:00:41
4 1588NACHO VILLARRUEL CLUB ESPORTIU Z5ABM04:21:41300:44:34802:19:0738.8203:03:41701:18:0000:01:3200:00:45
5 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:21:523600:49:04502:16:4339.5003:05:47401:16:0500:01:1700:01:01
6 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:23:011900:48:06302:14:2640.1703:02:322001:20:2900:00:5500:01:04
7 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM04:25:001200:46:26602:17:3139.2703:03:572301:21:0300:00:5400:00:59
8 8047JUAN MINA JIMENEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:26:23400:44:441202:21:3138.1603:06:151701:20:0800:01:0300:01:00
9 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM04:29:122400:48:351302:21:3838.1303:10:131001:18:5900:01:0100:01:06
10 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM04:29:391600:47:361402:21:4838.0803:09:241801:20:1500:00:5400:00:56
11 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:30:524500:50:58702:18:2139.0303:09:192701:21:3300:01:1800:00:56
12 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM04:32:093300:48:591702:23:2137.6703:12:201401:19:4900:01:1500:01:15
13 458JOAN CAPDEVILA GÓMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:33:213400:49:012202:24:4937.2903:13:501301:19:3100:01:2600:00:40
14 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:34:554600:50:581902:24:0437.4803:15:021501:19:5300:00:5500:00:47
15 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:35:084700:50:592002:24:0637.4703:15:051601:20:0300:01:1800:00:54
16 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M04:35:181800:47:591102:21:2638.1803:09:255901:25:5300:01:0300:01:01
17 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAINDEPENDENTABM04:35:222600:48:422502:25:5836.9903:14:402201:20:4200:01:2300:00:52
18 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM04:37:382900:48:511002:21:0938.2603:10:007801:27:3800:01:2800:01:29
19 1098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESGAVA TRIATLOABM04:37:489700:55:052402:25:1637.1703:20:21501:17:2700:01:0800:01:02
20 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM04:38:232100:48:224002:29:2236.1503:17:442101:20:3900:01:1700:00:39
21 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:38:263700:49:074302:29:5236.0303:18:591201:19:2700:01:0300:01:04
22 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:314200:49:562302:24:5737.2503:14:534301:23:3800:01:0800:01:04
23 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:38:361700:47:583402:28:0036.4903:15:583401:22:3800:01:0200:01:13
24 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM04:38:379200:54:511502:22:1637.9603:17:072601:21:3000:01:2800:01:07
25 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:39:303200:48:554702:31:2135.6803:20:161101:19:1400:01:2800:00:36
26 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:40:504300:50:485002:31:2635.6603:22:14801:18:3600:01:0800:01:17
27 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:41:09200:43:017802:34:5834.8503:17:593701:23:1000:01:1200:01:10
28 8038RICARDO SIMON GONICLUB TRIATLON EUROPAABM04:41:56900:45:396102:32:4835.3403:18:274101:23:2900:00:5600:00:57
29 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM04:42:332800:48:504202:29:5136.0403:18:414501:23:5200:01:0700:01:01
30 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:42:537400:53:312602:26:0236.9803:19:333901:23:2000:01:1400:01:27
31 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:123500:49:023502:28:0436.4703:17:066101:26:0600:01:1900:01:51
32 1137ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M04:43:2218001:01:011802:23:4437.5703:24:45901:18:3700:01:4600:01:24
33 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:44:5911200:56:212802:26:2736.8703:22:483001:22:1100:01:2900:01:27
34 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:44:595600:51:304802:31:2135.6803:22:512901:22:0800:01:4400:00:54
35 7016MANUEL CALATAYUD HAROLLICENCIA DE DIAV1M04:45:114800:51:056402:32:5435.3203:23:592401:21:1200:02:1200:01:46
36 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M04:45:374100:49:493602:28:3836.3303:18:277201:27:1000:01:1600:00:50
37 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M04:46:112500:48:413702:29:0236.2303:17:438801:28:2800:01:5300:00:59
38 7034ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUINDEPENDENTABM04:46:315500:51:293802:29:1036.2003:20:395701:25:5200:01:3800:02:01
39 8031ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:46:4014400:58:322102:24:4137.3203:23:134001:23:2700:01:4300:01:25
40 7028RAFAEL GONZALEZ ROMEROOCTAVUS TRIATLONABM04:47:23000:00:00000:00:000.0003:20:286901:26:5500:00:0000:00:00
41 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M04:47:3218701:01:521602:23:1937.6803:25:113101:22:2100:01:3800:01:00
42 8044XANET ALBIZU AGIRREAZKOITRI TRIATLOI KLUBAABM04:48:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM04:48:483000:48:526802:33:1235.2503:22:046601:26:4400:01:5500:01:36
44 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM04:48:5412800:57:287302:33:5235.1003:31:20601:17:3400:01:1200:01:21
45 8020ROBERTO MILLARES GOMEZURBIKO TT BASAUV1M04:49:247100:53:162902:26:2936.8603:19:4510001:29:3900:01:4700:00:00
46 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:50:00500:45:115902:32:2735.4203:17:3812801:32:2200:01:1800:01:26
47 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M04:50:291500:46:454402:29:5536.0203:16:4014801:33:4900:01:1200:01:28
48 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:51:392000:48:144502:30:2735.8903:18:4113801:32:5800:02:4700:00:00
49 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM04:52:025900:51:447002:33:2535.2003:25:096801:26:5300:01:0900:01:12
50 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:52:182300:48:2612102:40:1733.6903:28:434201:23:3500:01:1200:00:57
51 8035ANTONIO URBANO SOLERCLUB TRIATLON EUROPAABM04:52:3011500:56:343902:29:1336.1903:25:476501:26:4300:01:3000:02:14
52 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:52:365000:51:087502:34:1235.0203:25:207301:27:1600:01:3500:01:14
53 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:52:4114800:58:405402:31:3935.6103:30:193201:22:2200:02:0100:00:58
54 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:52:414000:49:4111202:39:1933.8903:29:004401:23:4100:01:1900:01:05
55 179GUILLEM LLADO GARRIGAC.E. PICORNELLV2M04:52:463100:48:53902:20:4938.3503:09:4220201:43:0400:00:4900:01:22
56 7046JAGOBA RUIZ DE AGUIRRE GOCLUB DEPORTIVO DE TRIATLOV1M04:52:551000:45:446302:32:5235.3203:18:3615001:34:1900:01:1700:00:00
57 2837OCTAVIO CONTE MARTINEZINDEPENDENTABM04:53:397800:53:437402:33:5635.0803:27:396001:26:0000:02:3700:01:25
58 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM04:54:0310700:56:057902:35:0834.8103:31:133501:22:5000:01:4000:01:03
59 1128HUGO MENDEZ MARTINEZC.E. PICORNELLABM04:54:5813200:57:376202:32:5135.3303:30:284801:24:3000:01:0200:00:56
60 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M04:55:1416200:59:503202:27:3736.5803:27:278001:27:4700:01:3300:01:32
61 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:55:257700:53:429702:37:2134.3203:31:034701:24:2200:01:0700:00:48
62 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:55:329000:54:387202:33:5035.1003:28:287001:27:0400:02:0400:01:04
63 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:56:28700:45:2514302:44:4432.7803:30:096301:26:1900:01:0400:00:50
64 891EMMANUEL FAFOURNOUXINDEPENDENTV1M04:57:218900:54:376602:33:0935.2603:27:469801:29:3500:02:5000:00:49
65 7041VOGEL MATHIEULLICENCIA DE DIAABM04:57:2117301:00:353102:27:3136.6103:28:069701:29:1500:01:5900:00:59
66 8051FERNANDO MORENO ARMENDARICD KIROL BAT TRIATLOI TALV1M04:57:547000:53:079202:36:0934.5803:29:169001:28:3800:01:0900:01:38
67 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M04:58:0319101:02:163002:26:4136.8103:28:579501:29:0600:01:2100:01:30
68 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:58:137600:53:405202:31:3135.6403:25:1114101:33:0200:01:3200:01:17
69 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:58:382200:48:2313202:42:5133.1603:31:147501:27:2400:00:0000:00:55
70 2167JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM04:58:539900:55:194102:29:4136.0803:25:0014901:33:5300:02:3500:01:59
71 7036MANUEL PASTOR ALCOLEATRIATLON CIERZOV1M04:59:014900:51:0610402:38:0934.1403:29:1510101:29:4600:01:3200:01:02
72 8050VICENTE IGARZÁBAL VILLANUCD BETI GAZTEV1M04:59:3322601:05:536902:33:1735.2303:39:101901:20:2300:03:1900:01:27
73 1591MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:59:425100:51:119902:37:4334.2403:28:5411201:30:4800:01:4000:01:02
74 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:59:5617901:00:526702:33:1135.2503:34:035801:25:5300:01:5900:00:49
75 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:59:587500:53:375502:31:4635.5803:25:2315301:34:3500:00:5500:01:03
76 8046ANGEL ALBACETE CHAMONC.D.B. BIKE TIME TRIABM05:00:0410300:55:3412402:40:3633.6203:36:104601:23:5400:01:3600:00:49
77 8022IVAN FERRER DEL MOLINOSPORTPHYSIOLOGYABM05:00:0714500:58:368602:35:4034.6903:34:165601:25:5100:01:3400:01:29
78 4653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANV1M05:00:43000:00:00000:00:000.0003:30:0710901:30:3600:00:0000:01:40
79 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:00:5210900:56:108902:35:4734.6603:31:579301:28:5500:02:1400:01:11
80 2796JOAN ESCARRABILL TIOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:00:536200:51:5815002:46:5832.3403:38:562801:21:5700:01:3600:01:04
81 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M05:01:139500:54:593302:27:5636.5003:22:5517101:38:1800:01:2700:00:50
82 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM05:01:208100:53:5114402:45:0132.7203:38:523301:22:2800:02:3200:01:05
83 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM05:01:205200:51:178702:35:4134.6903:26:5815101:34:2200:01:5300:00:54
84 7025MIGUEL BARRERO DURÁNLLICENCIA DE DIAV1M05:01:2011400:56:2711402:39:3633.8303:36:035401:25:1700:02:1200:01:11
85 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M05:01:228600:54:155102:31:2735.6603:25:4215801:35:4000:01:1700:01:09
86 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF05:01:4114000:58:149602:37:0834.3703:35:226201:26:1900:01:4100:01:07
87 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM05:01:4414200:58:254902:31:2235.6703:29:4712301:31:5700:01:2800:01:12
88 4965ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERC. TRIATLO MONTORNESV1M05:01:5018801:01:547602:34:3734.9303:36:315501:25:1900:01:4800:01:19
89 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M05:01:5413100:57:355602:31:5635.5403:29:3112901:32:2300:01:5700:00:50
90 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATGCBINNV1M05:02:023800:49:088502:35:3034.7303:24:3816701:37:2400:01:3300:01:45
91 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF05:02:147900:53:4410802:38:5433.9803:32:389901:29:3600:01:1700:00:45
92 7045FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:02:4617201:00:339002:35:4934.6603:36:226401:26:2400:01:1700:01:22
93 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM05:03:0117101:00:325702:32:0235.5203:32:3410701:30:2700:02:2300:00:59
94 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:03:151300:46:3612002:40:0333.7403:26:3916301:36:3600:01:1600:00:56
95 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M05:03:4514600:58:3810002:37:4834.2203:36:267401:27:1900:01:2400:01:00
96 7037JUAN LUNA BALAIRONC.D.B. BIKE TIME TRIABM05:03:548200:53:5111302:39:3433.8403:33:2510801:30:2900:02:2400:01:32
97 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:04:204400:50:5611502:39:3633.8303:30:3214701:33:4800:01:4900:01:13
98 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:04:2612400:57:2112802:42:0233.3303:39:235201:25:0300:01:3600:01:37
99 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M05:04:338500:54:1410102:37:4934.2203:32:0313001:32:3000:02:0600:00:55
100 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:05:0120701:03:279502:37:0334.3803:40:304901:24:3100:02:1600:01:03
101 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM05:05:1311100:56:1510902:38:5633.9803:35:1110401:30:0200:02:0200:01:12
102 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:05:1810200:55:279802:37:3234.2803:32:5912701:32:1900:01:2900:00:56
103 931ALBERT RIBA OCHOACLUB NATACIO MINORISAABM05:05:2014700:58:4010502:38:1634.1203:36:568701:28:2400:02:1900:01:38
104 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:05:2211000:56:112702:26:1136.9403:22:2220001:43:0000:01:4200:00:56
105 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:05:4917701:00:516502:33:0635.2703:33:5712201:31:5200:02:3200:01:31
106 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM05:06:275300:51:2615202:47:0632.3203:38:328101:27:5500:01:5300:02:08
107 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:06:3514300:58:3012202:40:2833.6503:38:587701:27:3700:01:3400:00:50
108 8030MARCOS TOLOS SALVADORC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:06:528000:53:4811902:40:0233.7403:33:5014201:33:0200:01:1100:01:23
109 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:06:5820501:03:228202:35:1734.7803:38:398601:28:1900:02:4200:01:21
110 7010DAVID GAS PANISELLOLLICENCIA DE DIAV1M05:07:108400:53:536002:32:4735.3403:26:4018301:40:3000:02:0500:01:10
111 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:07:109800:55:1814202:44:4432.7803:40:027101:27:0800:01:3800:01:12
112 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M05:07:256100:51:5710202:37:5934.1803:29:5616801:37:2900:01:3100:01:04
113 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:07:319600:55:0113602:43:2333.0503:38:249601:29:0700:02:3300:01:32
114 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM05:07:4912000:56:5713002:42:1133.3003:39:089101:28:4100:02:1500:00:55
115 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:08:0110600:56:059402:36:5834.4003:33:0315501:34:5800:02:0400:01:15
116 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M05:09:0521001:03:5213902:43:5232.9503:47:442501:21:2100:01:5900:01:19
117 8025ADRIAN GRACIA TORRESOCTAVUS TRIATLONABM05:09:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 8024JAUME REIG GONZALEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM05:09:4515600:59:0512602:40:4733.5903:39:5210201:29:5300:01:3500:01:22
119 8018MARC FARRUS COLOMLLICENCIA DE DIAABM05:10:029100:54:4612302:40:2933.6503:35:1515401:34:4700:03:1000:02:13
120 8042JOSEBA EXPOSITO IBARMIAAZKOITRI TRIATLOI KLUBAABM05:10:106900:53:0314002:44:2032.8603:37:2313401:32:4700:01:4400:00:48
121 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM05:10:416700:52:388402:35:2734.7403:28:0519601:42:3600:02:0100:01:33
122 8041IBAN DA SILVA DIEGUEZANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRABM05:10:5110500:55:549102:35:5034.6503:31:4417401:39:0700:01:3000:01:17
123 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:11:2818601:01:487102:33:4635.1203:35:3416001:35:5400:02:1400:01:21
124 373DANIEL CHARLES QUINTANILLC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:11:4515200:59:0111802:39:5933.7503:39:0013201:32:4500:02:0900:01:32
125 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM05:12:0811700:56:3813702:43:2333.0503:40:0112501:32:0700:01:4300:01:04
126 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M05:12:348300:53:5215302:47:0632.3203:40:5811801:31:3600:02:0200:01:03
127 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M05:12:486600:52:2915602:47:3032.2403:39:5913501:32:4900:01:4800:02:06
128 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:12:5313600:57:547702:34:3834.9203:32:3218001:40:2100:01:3700:00:54
129 8036RAFAEL SAINZ ELORRIAGAUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV2M05:13:0013000:57:314602:30:5635.7803:28:2721101:44:3300:01:4200:01:37
130 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:13:0115500:59:0413402:43:1133.0903:42:1511001:30:4600:02:5400:02:06
131 995ROBERT JUANOLA JUANOLAINDEPENDENTABM05:13:1915400:59:0313502:43:1633.0703:42:1911301:31:0000:01:3400:00:48
132 1003CARLOS MARTÍNEZ ARETXABALESSENCIAL TRIATLOABM05:13:3420101:02:5710602:38:3634.0503:41:3312401:32:0100:03:0800:01:25
133 8017VÍCTOR MANUEL RESECO BRAVLLICENCIA DE DIAABM05:13:4110400:55:4815702:47:4032.2103:43:2810601:30:1300:03:1400:01:11
134 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:14:2417601:00:4912902:42:0733.3103:42:5611601:31:2800:02:5600:01:51
135 3126MANUEL BROTO SALGUEIROCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:14:3421101:04:059302:36:5134.4303:40:5614401:33:3800:01:3500:01:23
136 763NICOLAS FERRIERECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:14:439400:54:5811102:39:1233.9203:34:1018401:40:3300:01:3800:01:54
137 1422GUILLERMO TUÑI PICADOC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M05:15:045800:51:4311702:39:5533.7703:31:3820501:43:2600:01:3400:01:52
138 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M05:15:181100:45:5420702:57:5530.3503:43:4911701:31:2900:01:3900:02:26
139 7043JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM05:15:3223501:06:568302:35:2234.7603:42:1814301:33:1400:03:2800:01:46
140 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM05:15:4119301:02:2114602:45:4032.6003:48:017901:27:4000:01:5300:01:19
141 8003CARLES REYES COMORERALLICENCIA DE DIAV2M05:15:4515700:59:125802:32:1035.4903:31:2221001:44:2300:02:5400:01:25
142 7042GOSSET ADRIENLLICENCIA DE DIAABM05:15:588800:54:2911602:39:4533.8003:34:1418901:41:4400:04:0700:01:17
143 1611ROBERTO ASENSIO FLORESC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:16:239300:54:545302:31:3535.6203:26:2923901:49:5400:01:4900:01:02
144 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:16:3313300:57:4116602:48:4831.9903:46:2910501:30:0400:01:0400:01:27
145 2308XAVIER DURAN CARVAJALTGCBINNABM05:16:5012200:57:1111002:39:0633.9403:36:1718501:40:3300:03:0400:01:46
146 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. TRIATLO.CATV1F05:16:5216700:59:5914802:46:0532.5103:46:0411101:30:4800:02:5400:01:06
147 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M05:17:1118301:01:3012502:40:4233.6003:42:1215601:34:5900:01:3500:02:05
148 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:17:198700:54:228002:35:0934.8103:29:3122801:47:4800:01:3200:00:48
149 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM05:17:2422201:04:5915802:47:4532.1903:52:445101:24:4000:03:0700:01:26
150 7035JUAN CARLOS CALLEJAS GOMEC.D.B. BIKE TIME TRIV1M05:17:4219001:02:1218502:52:2031.3303:54:323601:23:1000:01:4000:01:13
151 1260MIQUEL ALSO SELMACLUB BTT MONTBIKEABM05:17:5312900:57:2916402:48:4332.0103:46:1212101:31:4100:02:4800:01:32
152 2628CÉSAR BARRABÉS REBOLLOCLUB TRITRAININGABM05:17:5913800:58:0519302:54:4430.9003:52:495301:25:1000:01:5200:01:03
153 8029JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M05:18:035700:51:4314102:44:2332.8503:36:0619101:41:5700:01:3100:02:02
154 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:18:1610100:55:2217502:50:0831.7403:45:3013301:32:4600:01:2800:01:32
155 3670ALEIX ELIAS CENTELLESC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:18:55800:45:3618002:51:1831.5203:36:5419201:42:0100:01:1400:00:59
156 8021JAIME FENOLLOSA BALDOBICIS ORTIZ- DEL MONTEABM05:19:0711900:56:548102:35:0934.8103:32:0322401:47:0400:02:1500:01:05
157 8014MANEL LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:19:14000:00:00000:00:000.0003:36:4119501:42:3300:00:0000:02:10
158 8045DANIEL LUNA BALAIRONC.D.B. BIKE TIME TRIV1M05:19:355400:51:2714502:45:1532.6803:36:4219801:42:5300:01:1300:01:41
159 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:19:5817501:00:488802:35:4534.6703:36:3320401:43:2500:01:3400:01:13
160 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:20:0816801:00:1016102:48:2032.0803:48:3011901:31:3800:03:2200:01:47
161 2949CARLES SOLE PIZARROINDEPENDENTABM05:20:1017001:00:3118202:51:2731.5003:51:588401:28:1200:02:2100:01:38
162 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M05:20:1220401:03:2116302:48:2232.0703:51:438901:28:2900:03:3100:00:56
163 7024HECTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M05:20:1812100:57:1016502:48:4532.0003:45:5515201:34:2300:02:5400:01:31
164 8040GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAABF05:20:196500:52:2419702:55:1730.8103:47:4113101:32:3800:01:2500:01:05
165 2967XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M05:21:0218501:01:4718802:52:2831.3103:54:156701:26:4700:03:3600:02:02
166 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:21:0615900:59:1919102:54:1430.9903:53:337601:27:3300:02:4300:01:38
167 7012ORIOL VALLSLLICENCIA DE DIAABM05:21:112700:48:5010302:38:0734.1503:26:5725101:54:1400:01:4800:01:12
168 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:22:3423001:06:1116002:48:1332.1003:54:248301:28:1000:02:5900:00:53
169 7007CARLOS MARCO FERRÉLLICENCIA DE DIAABM05:22:4320801:03:3217602:50:0931.7403:53:419401:29:0200:04:4500:01:35
170 8043URTZI ARANA SANTAMARIAINDEPENDENTABM05:23:0219201:02:2017102:49:3131.8603:51:5111401:31:1100:02:3600:01:07
171 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM05:24:4219801:02:3417902:50:5031.6103:53:2411501:31:1800:02:3900:01:54
172 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:24:5612500:57:2217002:49:3131.8603:46:5317001:38:0300:01:5400:01:44
173 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:25:0017401:00:4017802:50:4131.6403:51:2114501:33:3900:01:2800:01:28
174 8048FERNANDO DEAN VIDARTECD TRIZURKO IZADIVANV1M05:27:0024101:07:3913802:43:3433.0103:51:1315901:35:4700:02:3200:01:11
175 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM05:27:0821801:04:3217302:49:4431.8103:54:1613601:32:5200:02:1000:00:59
176 7033BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:27:2122401:05:1812702:41:3533.4203:46:5318101:40:2800:01:5600:01:06
177 1995RUBEN ANAYA GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:27:4423801:07:1616202:48:2032.0803:55:3612601:32:0800:02:1800:01:05
178 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF05:27:487200:53:1916902:49:2831.8603:42:4721401:45:0100:01:3500:01:02
179 1645JOAQUÍN MORENO DURÀESSENCIAL TRIATLOV1M05:28:0124201:08:1419602:55:0930.8304:03:235001:24:3800:05:3500:02:15
180 8010ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:28:0413500:57:4720502:57:1630.4603:55:0314001:33:0100:02:1300:01:04
181 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M05:28:0811300:56:2321102:58:4630.2103:55:0913901:32:5900:02:3600:01:51
182 759MIQUEL ALIMBAU REVERTEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:28:1114100:58:2417702:50:3331.6603:48:5717601:39:1400:02:3200:02:22
183 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M05:28:1623901:07:2014702:45:5432.5503:53:1415701:35:0200:02:1700:01:22
184 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:28:2419701:02:3320602:57:3830.4004:00:118501:28:1300:01:5200:01:12
185 8039JON MURUA ETXANIZUROLA TRAITLOI KLUBAABM05:29:0416100:59:4313102:42:1733.2803:42:0022501:47:0400:02:3600:01:34
186 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF05:29:0915000:58:4917202:49:4231.8203:48:3118701:40:3800:01:4500:01:09
187 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:29:1323101:06:3114902:46:2432.4503:52:5516101:36:1800:02:2500:01:25
188 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:29:2919601:02:2910702:38:3734.0403:41:0623101:48:2300:04:0400:01:49
189 7021DAVID MARTINEZ DOMEZAINLLICENCIA DE DIAABM05:29:556800:52:5221602:59:5330.0203:52:4516501:37:1000:05:5000:03:07
190 7022FELIX ANTONIO LASCARAY PALLICENCIA DE DIAABM05:29:55000:00:00000:00:000.0003:52:4516601:37:1000:00:0000:03:09
191 7004MIQUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M05:29:5916300:59:5119002:53:2631.1403:53:1716401:36:4200:02:0400:01:37
192 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:30:0124901:11:4919502:54:5730.8704:06:463801:23:1500:01:5100:01:08
193 1757LLUIS BORRAS CONTRETASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:30:0413700:58:0318102:51:2631.5003:49:2918601:40:3500:01:4700:01:32
194 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:31:0122801:05:5620402:56:5930.5104:02:558201:28:0600:01:3400:00:54
195 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM05:31:167300:53:3019402:54:4630.9003:48:1620101:43:0000:01:5400:01:31
196 3220ISAAC IDIARTE VALLSINDEPENDENTV1M05:31:3015300:59:0218302:52:0031.4003:51:0218201:40:2800:02:0100:01:27
197 7018ALEJANDRO HERRAEZLLICENCIA DE DIAABM05:31:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
198 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:32:226000:51:4819902:55:4130.7403:47:2921201:44:5300:01:3600:01:28
199 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:32:2710800:56:0918902:53:2431.1403:49:3319901:42:5400:03:3900:01:20
200 7002SERGIO ARIZCUREN SALINASLLICENCIA DE DIAABM05:32:5012700:57:2720002:55:4830.7203:53:1517701:39:3500:02:5500:01:28
201 8013LLUC MADUELLLLICENCIA DE DIAV1M05:33:0512300:57:1624103:06:5528.8904:04:119201:28:5400:07:3100:02:39
202 7030MIGUEL ANGEL MONROIG MARZC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:33:5613400:57:4319202:54:2030.9803:52:0319001:41:5300:02:2400:01:48
203 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM05:34:1511800:56:5016702:48:5331.9703:45:4323201:48:3200:02:5500:01:13
204 7044CUTILLAS DIANELLICENCIA DE DIAABF05:34:40000:00:00000:00:000.0003:56:0617301:38:3400:00:0000:00:00
205 4187DAVID CARDONA MERCADERICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:34:5315800:59:1818602:52:2031.3303:51:3820301:43:1500:02:3900:01:08
206 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M05:35:216300:52:0622003:01:1129.8003:53:1719301:42:0400:02:3600:01:20
207 8052IVAN CASTELLVI RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:36:5620201:03:0022703:04:0329.3404:07:0310301:29:5300:02:2400:01:13
208 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF05:37:216400:52:1621202:59:0330.1603:51:1922001:46:0200:01:5300:01:09
209 2936JAVIER RAMOS PEDRERACLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:37:3222701:05:5420802:57:5730.3504:03:5114601:33:4100:02:2600:01:25
210 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF05:37:4710000:55:2123003:04:3829.2503:59:5916901:37:4800:01:1200:01:18
211 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:38:0524001:07:2415402:47:0832.3103:54:3220801:43:3300:02:2200:00:59
212 2838JAVIER RUIZ SALVADORINDEPENDENTABM05:38:3423201:06:4115902:48:0032.1403:54:4120901:43:5300:02:2400:01:34
213 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF05:39:593900:49:3425103:09:2928.5003:59:0318801:40:5600:01:3200:02:08
214 1384EDUARDO SESÉ HERNANDOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M05:42:2722901:05:5623203:04:5129.2104:10:4712001:31:4000:02:2300:01:21
215 3988KIKE PERIAGO RODRÍGUEZW3TRIBCNV1M05:43:0524501:10:0315102:47:0532.3203:57:0821801:45:5700:02:0700:01:28
216 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M05:43:1716000:59:2021302:59:0330.1603:58:2321301:44:5400:01:5000:01:47
217 8034RAUL HERNANDEZ POLOOCTAVUS TRIATLONABM05:43:3616901:00:2918402:52:1931.3403:52:4824301:50:4800:01:5400:01:27
218 7014JOSE MANUEL TORNOS CALVOOCTAVUS TRIATLONABM05:43:3619501:02:2417402:49:5231.7903:52:1624501:51:2000:01:3400:03:03
219 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M05:44:3922301:05:1821502:59:2730.0904:04:4517901:39:5400:02:3500:01:43
220 8037ALBERTO FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLON INFINITRIABM05:45:0725601:13:3816802:49:1931.8904:02:5719401:42:1000:01:4000:01:10
221 2801TONI LUQUE DOMINGUEZTRIATEV1M05:46:2113900:58:0821002:58:1930.2803:56:2723801:49:5400:02:4400:02:01
222 5023PATRICIA MONTIEL ARMASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:47:3616600:59:5622203:02:3829.5704:02:3421501:45:0200:02:3500:01:17
223 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUERICHARD CALLE TRIATLO CLUABF05:48:1425101:12:0622503:03:1429.4704:15:2013701:32:5400:02:3000:01:31
224 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:49:2214900:58:4724503:07:4628.7604:06:3319701:42:4900:03:4600:01:33
225 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M05:49:2717801:00:5222603:03:2829.4304:04:2021601:45:0700:03:3400:01:52
226 7013PILLER PIERRE-ALAINLLICENCIA DE DIAV3M05:49:3921201:04:1013302:43:0133.1303:47:1126302:02:2800:02:1400:01:58
227 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:50:0923601:07:1015502:47:1832.2803:54:2825501:55:4100:03:2300:03:01
228 8006PABLO SAMPER DOTTOLLICENCIA DE DIAV1M05:50:3220901:03:4621903:00:4529.8804:04:3121901:46:0100:07:0700:02:25
229 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:51:0222501:05:3719802:55:2330.7904:01:0024001:50:0200:02:5800:01:13
230 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:51:3115100:58:5222803:04:2729.2804:03:1923001:48:1200:02:4100:02:40
231 8009RAFAEL SÁNCHEZ PISTÓNLLICENCIA DE DIAV1M05:52:2312600:57:2425003:09:1728.5304:06:4121701:45:4200:02:4100:01:27
232 1359FRANCISCO JAVIER ROSA RUITRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M05:53:2723701:07:1325203:09:5428.4404:17:0716201:36:2000:02:5200:01:36
233 8026MANUEL GARCIA VAQUEROCLUB TRIATLON INFINITRIABM05:53:3518201:01:2320302:56:4730.5503:58:1025401:55:2500:02:2100:01:22
234 7005EVA CERVÓS FARRÉLLICENCIA DE DIAV1F05:53:5818901:02:0720202:56:3730.5703:58:4425301:55:1400:03:2200:01:27
235 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:54:1724401:09:1923403:05:0929.1704:14:2817801:39:4900:02:4300:01:17
236 7008DAVID MIGUEL SUAREZLLICENCIA DE DIAABM05:54:3116400:59:5324403:07:3928.7804:07:3222201:46:5900:04:3400:02:30
237 7009JOSEP MARIA MONTANE SALUDLLICENCIA DE DIAABM05:54:3316500:59:5524203:07:3728.7804:07:3222301:47:0100:04:2600:02:27
238 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:55:4918401:01:4323903:06:2028.9804:08:0322701:47:4600:03:0400:01:15
239 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F05:57:4421301:04:1222403:03:0729.4904:07:1924101:50:2500:02:1500:00:00
240 2386ISMAEL BARCELO SERRANOTRIATLO L´HOSPITALETABM05:57:5121401:04:1622303:02:4929.5404:07:0524201:50:4600:02:5100:01:11
241 7039JUAN BEDIAGA ARDANZAMUGARRA TRIATLOI TALDEAV2M05:58:3126601:22:3918702:52:2131.3304:15:0020701:43:3100:03:2100:03:41
242 7026MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:59:3421501:04:2324303:07:3828.7804:12:0122601:47:3300:02:5500:00:00
243 1153JORDI GARCIA PACHECOPRAT TRIATLO 1994ABM06:00:2225201:12:1221402:59:0730.1504:11:1923401:49:0300:05:0200:02:50
244 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF06:00:2621601:04:2523103:04:4429.2304:09:0924401:51:1700:02:0500:01:18
245 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM06:01:1120301:03:0320102:55:5830.6903:59:0126102:02:1000:02:5900:01:58
246 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M06:01:4420601:03:2326403:19:1327.1104:22:3617501:39:0800:03:1700:01:29
247 1269ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M06:01:4925801:14:2524903:09:0528.5604:23:3017201:38:1900:02:5600:01:35
248 8033ALFREDO PLANAS MUÑOZCLUB TRIATLON EUROPAV1M06:02:3418101:01:1820902:58:0330.3303:59:2126402:03:1300:01:4100:01:13
249 8028NOE CHALER CABANESC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM06:03:2724601:10:2623803:06:1928.9804:16:4522101:46:4200:03:4500:00:00
250 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:03:4021901:04:3523603:06:0829.0104:10:4324901:52:5700:02:5200:02:19
251 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M06:04:3925001:11:5121703:00:1129.9704:12:0224801:52:3700:02:4700:03:04
252 8019FCO. JAVIER MORAL LUSQUIÑBICIS ORTIZ- DEL MONTEABM06:04:5124801:11:4222903:04:2729.2804:16:0923301:48:4200:05:0500:02:47
253 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF06:06:2422101:04:5824603:07:4728.7604:12:4525001:53:3900:02:0200:01:28
254 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV1M06:06:5221701:04:2821803:00:1329.9604:04:4126202:02:1100:02:2700:01:59
255 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M06:08:0911600:56:3725903:14:3627.7504:11:1325601:56:5600:03:3500:01:21
256 3588ESTHER VIDAL PAJARESCLUB ATLETIC VAL D´ARANABF06:08:2723401:06:5425303:10:0328.4104:16:5724601:51:3000:01:4500:01:44
257 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F06:09:4625501:13:3324003:06:4228.9204:20:1523601:49:3100:03:4100:02:34
258 7027JOSE MANUEL CASAJUANA MASC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M06:12:1220001:02:4622103:01:2029.7804:04:0627102:08:0600:03:0800:01:35
259 7019ANDREA ROMERO PERALTALLICENCIA DE DIAABF06:13:0425401:12:5026103:16:4627.4404:29:3620601:43:2800:03:0000:01:46
260 7011JONATAN MACIAS ARANALLICENCIA DE DIAABM06:13:5922001:04:5224803:08:3928.6204:13:3125902:00:2800:03:3600:01:43
261 6089MERITXELL SOLE AGUSTICLUB TRIATLO SABADELLABF06:15:5026101:17:3924703:08:2028.6704:25:5923701:49:5100:04:0400:01:54
262 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M06:17:4923301:06:4723503:05:4929.0604:12:3626502:05:1300:02:1300:02:09
263 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F06:18:4619901:02:3526703:21:4726.7604:24:2225201:54:2400:05:0500:02:18
264 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M06:21:3524301:08:3623303:05:0629.1704:13:4226902:07:5300:03:4800:02:39
265 3260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M06:22:4126501:21:5825603:12:4228.0204:34:4022901:48:0100:04:0800:02:43
266 1870SILVIA MARQUEZ GARCIACLUB BTT MONTBIKEABF06:23:2125701:13:5726203:17:1027.3904:31:0724701:52:1400:02:2800:02:04
267 7006TRISH MELLORLLICENCIA DE DIAV2F06:26:2025901:15:1625403:10:1228.3904:25:2826002:00:5200:02:0200:01:16
268 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:27:3119401:02:2326603:19:5227.0204:22:1526602:05:1600:03:0500:01:56
269 8011XAVIER PUJOL LLICENCIA DE DIAABM06:27:5126001:15:1726003:14:5827.7004:30:1525701:57:3600:04:5000:03:17
270 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M06:30:4226201:18:4723703:06:1029.0104:24:5726702:05:4500:03:4500:02:21
271 7020JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M06:38:5524701:11:4026503:19:2127.0904:31:0127002:07:5400:04:3100:01:40
272 1382ABEL LÓPEZ BOZAC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM06:41:2726901:29:5725803:13:4027.8804:43:3725801:57:5000:04:0100:04:09
273 7001CARLOS ALBERTO DE JESUS LLICENCIA DE DIAV1M06:42:4526301:20:0326903:33:3925.2704:53:4223501:49:0300:07:0800:03:56
274 8012JOSEP RAMON MARTIN RIBALLICENCIA DE DIAV1M06:48:3426401:20:5425503:12:2128.0704:33:1527202:15:1900:03:5700:01:56
275 7003MARC MACH GUARDIOLALLICENCIA DE DIAV1M06:50:2426801:29:2325703:13:3727.8904:43:0026802:07:2400:07:2000:02:16
276 1118JORDI CUGAT MATA C.N. REUS PLOMSABM07:01:2026701:25:4326303:18:1527.2404:43:5827302:17:2200:06:1000:02:48
277 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F07:03:1325301:12:3526803:32:2525.4204:45:0027402:18:1300:04:2100:02:20


NF 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:00:00001:03:26002:57:2430.4404:00:50000:00:0000:02:5100:01:13
NF 3473FRANCESC FONTANILLAS PUIGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:00:00001:07:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
NF 3542EVA PEREZ TRUJILLOC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F00:00:00001:11:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2600:00:00
NF 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:49:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
NF 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROSUB23M00:00:00000:46:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0900:00:00
NF 7032JAVIER PERALTA CASTILLOOCTAVUS TRIATLONV1M00:00:00000:52:04003:00:1229.9703:52:16000:00:0000:02:0500:02:54
NF 5963ORIOL NAVARRO PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00001:21:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4000:00:00
NF 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM00:00:00001:07:31002:47:0132.3303:54:32000:00:0000:03:2400:02:11
NF 304ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM00:00:00000:46:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0000:00:00
NF 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:00:00000:46:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0600:00:00
NF 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:00:00001:14:25003:24:3326.4004:38:58000:00:0000:04:5300:03:16
NF 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00000:57:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4800:00:00
NF 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:52:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 1096JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZU.C. SANT CUGATV1M00:00:00001:05:55002:51:4731.4303:57:42000:00:0000:02:2400:01:28
NF 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:00:00000:48:49002:39:2333.8803:28:12000:00:0000:01:5400:00:56
NF 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:00:00000:45:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:09:4400:00:00
NF 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M00:00:00001:08:12002:54:1930.9804:02:31000:00:0000:03:0300:01:37
NF 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLO PROSANABM00:00:00000:58:12002:39:1433.9103:37:26000:00:0000:02:1200:01:27
NF 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:00:00000:54:43002:36:0234.6103:30:45000:00:0000:01:2100:01:57
NF 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M00:00:00000:40:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F00:00:00001:03:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1700:00:00
NF 7015JOAN BASSA FERRÚSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:56:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4500:00:00
NF 7023JUANJO PINO I NOLLALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:59:54003:05:5929.0304:05:53000:00:0000:03:5300:02:32
NF 7029JOSE JULIO FERRER CODINAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M00:00:00001:04:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4300:00:00
NF 7031FRANCISCO DE BORJA BRIONEC.T. LABORATORIO SYSABM00:00:00000:55:29002:38:5333.9903:34:22000:00:0000:01:3900:00:56
NF 8002NICO CASTRO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:14:10003:08:2828.6504:22:38000:00:0000:04:0300:00:00
NF 8004JORDI SEGUI URBANEJALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:54:14003:05:1929.1403:59:33000:00:0000:04:0600:02:18
NF 8007JAVIER ALVAREZ NICOLASSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM00:00:00000:45:53002:40:3633.6203:26:29000:00:0000:01:0100:01:07
NF 8023FRANCISCO JOSÉ HERVÁS JODBICIS ORTIZ- DEL MONTEABM00:00:00000:40:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 8027MARC GARCIA GARCIAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M00:00:00001:04:50002:57:5630.3504:02:46000:00:0000:02:5800:02:25




NP 3900LUIS DIAZ LOPEZC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM
NP 5438JUAN DIEGO RUDA VALENCIACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM
NP 7038TOMAS DEL MORAL GILSPORTPHYSIOLOGYABM
NP 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM
NP 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F
NP 136JORDI CALDUCH PRATCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 191ERNEST BOSCH MADRILEÑOINDEPENDENTABM
NP 466JOAN A. FERRI PASTORCLUB TRITRAININGV1M
NP 847J. MOISES GONZALEZ MARTINCLUB TRIATLO BERGAV1M
NP 920JORDI CODINA SANTOLARIACLUB NATACIO MINORISAV2M
NP 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 1067SAMUEL LORENTE NAVARROC.E. RAYOTEAMABM
NP 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1727RUBEN SOLA FOXINDEPENDENTV1M
NP 2284DAVID BOSCH PEÑARROJAINDEPENDENTABM
NP 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM
NP 4807EDGAR MANZANO PERARNAUC.E. RAYOTEAMABM
NP 7017CEDRIC LARGAJOLLILLICENCIA DE DIAABM
NP 8001FERNANDO CONCHALLICENCIA DE DIAABM
NP 8005VALENTI YGLESIAS GINERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8008MARC RÍOS GALDÓNLLICENCIA DE DIAABM
NP 8015ALBA REGUILLO MORENOSALTOKI TRIKIDEAKABF
NP 8016PEDRO BERNABE VALERALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8032HILARIO CORDERO MURILLOANTXINTXIKA SERVIMASA T.TABM
NP 8049PERE MAYOR CASTILLOSPORTPHYSIOLOGYABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32