RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 307 277 30 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 13:31:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER04:25:00
22024JORDI MATOS PARDO04:30:52
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:35:08

2. - C.N. MATARO - 13:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA04:29:12
24690ORIOL GILI RICO04:29:39
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER04:35:18

3. - C.N. REUS PLOMS - 13:56:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:08:52
21138SERGI BERMEJO BARNILS04:45:37
32606JOSEP VILADOMS BELLART05:01:54

4. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 14:03:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA04:39:30
22612ABEL ALMODOVAR MORALES04:40:50
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:42:53

5. - C.E. PICORNELL - 14:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13492CARLOS GIMENEZ HOYAS04:42:33
21137ALEX CARRERAS FABREGAT04:43:22
33839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZ04:47:32

6. - TGCBINN - 14:21:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1497PAU BUSQUETS GIL04:38:36
22830SERGI LASHERAS RABIONET04:41:09
32282JORDI GIMFERRER QUINTANA05:02:02

7. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 14:42:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES04:21:52
23262JOAQUIN GIL GARCIA05:07:10
31678ALBERT ACOSTA VÁZQUEX05:13:01

8. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 14:46:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15508SERGIO BERNAL GARCIA04:50:00
2406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS04:56:28
31591MARC FERNÀNDEZ SOLÉ04:59:42

9. - C.A. IGUALADA - 14:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA04:48:54
24428JOAN RIERA BALCELLS04:58:13
34343JOAN MONTANER SOLÀ05:05:49

10. - CLUB TRIATLO PROSAN - 15:13:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14286JOSEP BONET OLIVART04:59:56
21229JUAN JOSÉ BARROSO RACERO05:03:01
3797XAVIER VIDAL FERNANDEZ05:10:41

11. - CLUB NATACIO SITGES - 15:17:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRA05:01:22
24131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE05:03:45
34858RAFAEL LLAMAS URBANO05:12:08

12. - CLUB TRIATLO ATLES - 15:17:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO04:37:38
21209JORDI MOLINS ROMERO05:12:48
31324OSCAR AYBAR TOLDRÀ05:27:08

13. - CLUB TRI5U - 15:17:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12514JORDI MARTIN TARRÉS04:52:36
24146SERGI VILA PIJOAN05:07:49
3573AGUSTI TORRES DIOS05:17:11

14. - C.D.B. BIKE TIME TRI - 15:21:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
18046ANGEL ALBACETE CHAMON05:00:04
27037JUAN LUNA BALAIRON05:03:54
37035JUAN CARLOS CALLEJAS GOMEZ05:17:42

15. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:24:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12025JORDI UREÑA LARA05:04:26
21754CARLOS DIEZ FERRER05:08:01
3373DANIEL CHARLES QUINTANILLA05:11:45

16. - U.C. SANT CUGAT - 15:27:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14778RICARD PÉREZ BISBAL05:01:20
22223ORIOL PALAU I FERNANDEZ05:01:20
3983EMILI VALERO ROVIRA05:24:56

17. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 15:30:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12030XAVIER BARGALLO SEVE05:04:20
22410SERGI MEDINA GARCIA05:11:28
3763NICOLAS FERRIERE05:14:43

18. - CLUB TRIATLON EUROPA - 15:37:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
18038RICARDO SIMON GONI04:41:56
28035ANTONIO URBANO SOLER04:52:30
38033ALFREDO PLANAS MUÑOZ06:02:34

19. - OCTAVUS TRIATLON - 15:40:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
17028RAFAEL GONZALEZ ROMERO04:47:23
28025ADRIAN GRACIA TORRES05:09:43
38034RAUL HERNANDEZ POLO05:43:36

20. - CERRR IGUALADA - 15:42:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA04:52:41
2872MARCOS RASTRILLA05:06:35
33650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILLA05:43:17

21. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 15:43:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN05:05:01
25896SALVADOR GRAN ESTEVE05:17:19
32946NARCÍS DOMINGO MAS05:21:06

22. - CLUB ATLETIC VAL D´ARAN - 15:44:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZ05:00:43
23126MANUEL BROTO SALGUEIRO05:14:34
31106JAVIER CAVERO SAEZ05:29:13

23. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 15:46:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS04:59:58
21430GOYO JURADO NAVAS05:14:24
32526JORDI LOBATO TORREÑO05:32:27

24. - C.T. JIJI-JAJA VINARÒS - 15:52:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
18030MARCOS TOLOS SALVADOR05:06:52
28029JOSEP MANUEL POMADA ANTICH05:18:03
37033BLAS CATALÀ BONANZA05:27:21

25. - GAVA TRIATLO - 15:52:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESTRE04:37:48
25518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ05:24:42
33885JAVIER RASCHE CASTILLO05:50:09

26. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 15:53:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE04:55:14
24251JESUS PIÑERO SANTOS05:28:16
31757LLUIS BORRAS CONTRETAS05:30:04

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 16:06:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12167JOSE PRIETO GARCIA04:58:53
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ05:15:41
3211BRANKO PIEDRA DURAND05:51:31

28. - C.N. SABADELL - 16:10:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER04:38:23
25381CARLOS MORENO TIERNO05:28:08
3984JOSEP COLOME SOMOZA06:03:40

29. - C.E. TRILERCAVONS TERRES DE L´EBRE - 16:49:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11611ROBERTO ASENSIO FLORES05:16:23
2759MIQUEL ALIMBAU REVERTE05:28:11
32397JOAN FORES AGUILO06:04:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32